Satanik Şifa: Sağlıklı ve Korunaklı Kalmak

Kaynak: Joy of Satan, Sağlıklı ve Korunaklı Kalmak. Bu yazıdaki “ben” dili kullanılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Her zaman salgın çıkabilme ihtimalini düşünürsek, şu eski özdeyişin önemini daha iyi anlıyoruz: “Tedbir tedaviden iyidir.” Bu kesinlikle büyücülük için de doğrudur. Bir sorunu önlemek, o sorun hayatınıza kancasını geçirdikten sonra başa çıkmaktan çok daha kolaydır.

Aşağıda, ölümcül virüslerin dünyaya yayıldığı bu zamanlarda kullanabileceğiniz, kendinizi korumanız için bir çalışma mevcuttur. Hastalıklar aurada görülebilir ve hissedilebilir, sıklıkla da kişi hasta olmadan birkaç gün kadar önce. Aura grimsi bir renk alır. Kendi auramızı ve başkalarının auralarını görebilenler bunu iyi bilir. Aura ve ruh fiziksel bedenimiz her tür hastalığa karşı korumak üzere programlanabilir. Şu an yayılan ölümcül hastalıkların tehdidi düşünülürse, bu çalışmayı uygulamak yüksek önem arz etmekte, hatta şarttır.

Aşağıdaki çalışma aynı zamanda sevdiklerimiz için de yapılabilir. Çocuklar ve/veya bakımınızda olan ve değer verdiğiniz başka insanlar için, sadece ışığı imgeleyin ve olumlamaları o kişinin ismini de katarak söyleyin.

Bu çalışma en iyi şekilde Ay büyümekteyken [Ay’ın yeniaydan dolunaya geçiş süreci; ışığının arttığı evresi] başlanır. Bu çalışmaya başlamak için ideal zamanlar şunlardır: Pazar [yani Güneş günü; Güneş kişinin sağlığı, yaşam gücü ve diriliğidir] günü Merkür, Venüs veya Jüpiter saatlerinde; Çarşamba günü [yani Merkür günü; Merkür şifacıdır] Güneş, Merkür, Venüs veya Jüpiter saatlerinde;  Perşembe günü [yani Jüpiter günü; Jüpiter faydacı gezegendir (“Grand Benefic”)] Güneş, Merkür veya Venüs saatlerinde; veya Cuma [yani Venüs günü; Venüs daha düşük faydacı gezegendir (“Lesser Benefic”)] günü Güneş, Merkür, Venüs veya Jüpiter saatlerinde.

Çalışma başlandıktan sonra her gün Güneş, Merkür, Venüs veya Jüpiter saatleri sırasında yapılmalıdır. Bu saatleri öğrenmek için, zaten yapmadıysanız [bilgisayarlar için] bu bedava yazılımı kullanabilirsiniz. Telefonlar için de alternatifler mevcuttur, önerebileceğimiz bir tanesi [elbette başkaları da var, isteyen araştırıp bulabilir] derinlerini inceleyenlerin biraz İslami pislikler bulabilecek olmalarına karşın bu programdır. Bir çalışmanın etkililiğini sağlayan veya mahveden şey sıklıkla zamanlama ve gezegenlerdir. Şahsen ben tüm ay için saatleri yazdırıp bir dosyaya koyuyorum.

Bu çalışma 40 gün boyunca her gün günde bir kez uygulanmalıdır, ve bir gün bile kaçırılmamalıdır. Oldu da bir gün kaçıracak olursanız, çalışmayı ertesi gün iki kat uygulayın; ama hiçbir gün çalışmayı aksatmamaya bakın, zira enerji her geçen gün bir önceki günün enerjisinin üzerine eklenerek büyüyecektir.

  1. Gevşeyin ve auranızı hissedin. Ruhaniyete yeni olanlar sadece auralarına odaklanmaya çalışabilirler. Auralarını idare etmeyi bilenler, auralarını genişlediğini hissettikleri noktaya kadar biraz genişletip pasparlak, beyaz-altın bir ışıkla dolduğunu imgelesinler.
  2. İmgelemeyi sürdürürken şunu olumlayın:

“Her zaman için her şekilde olağanüstü derecede sağlıklı ve güçlüyüm. Bağışıklık sistemim her zaman için her şekilde olağanüstü derecede güçlü ve sağlıklı. Her zaman için her tür hastalıktan, rahatsızlıktan ve virüsten her şekilde korunuyorum.”

Bu olumlama için bir öneridir, isterseniz bunu değiştirebilir veya modifiye edebilirsiniz; ancak bunu yaparsanız her zaman olumlamanızın tüm açıları kapsadığını ve olumlamalarınızın şimdiki zamanda olmasına önem gösterin.

  1. Bu olumlamayı 10-20 kez söyleyin. Odaklanın ve odaklı kaldığınıza emin olun.

Sevdiğiniz birini korumak için, bu pasparlak ışıkların sevdiğiniz kişiyi kapsadığını imgeleyin ve şunu olumlayın:

“[Sevdiğiniz kişinin ismi ismi] her zaman için her şekilde olağanüstü derecede sağlıklı ve güçlü. [Sevdiğiniz kişinin ismi]’nin bağışıklık sistemi her zaman için her şekilde olağanüstü derecede güçlü ve sağlıklı. [Sevdiğiniz kişinin ismi] her zaman için her tür hastalıktan, rahatsızlıktan ve virüsten her şekilde korunuyor. “

Bunu 40 gün boyunca yapın. Hem kendiniz, hem de bir sevdiğiniz üzerinde çalışabilirsiniz; ancak aynı zamanda [veya hemen art arda] değil. Çalışmalar arasında en az 30 dakika veya daha uzun süre bırakmaya özen gösterin. Bu sayede enerjilerinizin etkisi azalıp seyrelmez.

SATANİK ŞİFA ANASAYFASINA DÖN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir