Satanik Şifa: Sağlıklı ve Korunaklı Kalmak

Kaynak: Joy of Satan, Sağlıklı ve Korunaklı Kalmak. Bu yazıdaki “ben” dili kullanılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Her zaman salgın çıkabilme ihtimalini düşünürsek, şu eski özdeyişin önemini daha iyi anlıyoruz: “Tedbir tedaviden iyidir.” Bu kesinlikle büyücülük için de doğrudur. Bir sorunu önlemek, o sorun hayatınıza kancasını geçirdikten sonra başa çıkmaktan çok daha kolaydır.

Aşağıda, ölümcül virüslerin dünyaya yayıldığı bu zamanlarda kullanabileceğiniz, kendinizi korumanız için bir çalışma mevcuttur. Hastalıklar aurada görülebilir ve hissedilebilir, sıklıkla da kişi hasta olmadan birkaç gün kadar önce. Aura grimsi bir renk alır. Kendi auramızı ve başkalarının auralarını görebilenler bunu iyi bilir. Aura ve ruh fiziksel bedenimiz her tür hastalığa karşı korumak üzere programlanabilir. Şu an yayılan ölümcül hastalıkların tehdidi düşünülürse, bu çalışmayı uygulamak yüksek önem arz etmekte, hatta şarttır.

Aşağıdaki çalışma aynı zamanda sevdiklerimiz için de yapılabilir. Çocuklar ve/veya bakımınızda olan ve değer verdiğiniz başka insanlar için, sadece ışığı imgeleyin ve olumlamaları o kişinin ismini de katarak söyleyin.

Bu çalışma en iyi şekilde Ay büyümekteyken [Ay’ın yeniaydan dolunaya geçiş süreci; ışığının arttığı evresi] başlanır. Bu çalışmaya başlamak için ideal zamanlar şunlardır: Pazar [yani Güneş günü; Güneş kişinin sağlığı, yaşam gücü ve diriliğidir] günü Merkür, Venüs veya Jüpiter saatlerinde; Çarşamba günü [yani Merkür günü; Merkür şifacıdır] Güneş, Merkür, Venüs veya Jüpiter saatlerinde;  Perşembe günü [yani Jüpiter günü; Jüpiter faydacı gezegendir (“Grand Benefic”)] Güneş, Merkür veya Venüs saatlerinde; veya Cuma [yani Venüs günü; Venüs daha düşük faydacı gezegendir (“Lesser Benefic”)] günü Güneş, Merkür, Venüs veya Jüpiter saatlerinde.

Çalışma başlandıktan sonra her gün Güneş, Merkür, Venüs veya Jüpiter saatleri sırasında yapılmalıdır. Bu saatleri öğrenmek için, zaten yapmadıysanız [bilgisayarlar için] bu bedava yazılımı kullanabilirsiniz. Telefonlar için de alternatifler mevcuttur, önerebileceğimiz bir tanesi [elbette başkaları da var, isteyen araştırıp bulabilir] derinlerini inceleyenlerin biraz İslami pislikler bulabilecek olmalarına karşın bu programdır. Bir çalışmanın etkililiğini sağlayan veya mahveden şey sıklıkla zamanlama ve gezegenlerdir. Şahsen ben tüm ay için saatleri yazdırıp bir dosyaya koyuyorum.

Bu çalışma 40 gün boyunca her gün günde bir kez uygulanmalıdır, ve bir gün bile kaçırılmamalıdır. Oldu da bir gün kaçıracak olursanız, çalışmayı ertesi gün iki kat uygulayın; ama hiçbir gün çalışmayı aksatmamaya bakın, zira enerji her geçen gün bir önceki günün enerjisinin üzerine eklenerek büyüyecektir.

 1. Gevşeyin ve auranızı hissedin. Ruhaniyete yeni olanlar sadece auralarına odaklanmaya çalışabilirler. Auralarını idare etmeyi bilenler, auralarını genişlediğini hissettikleri noktaya kadar biraz genişletip pasparlak, beyaz-altın bir ışıkla dolduğunu imgelesinler.
 2. İmgelemeyi sürdürürken şunu olumlayın:

“Her zaman için her şekilde olağanüstü derecede sağlıklı ve güçlüyüm. Bağışıklık sistemim her zaman için her şekilde olağanüstü derecede güçlü ve sağlıklı. Her zaman için her tür hastalıktan, rahatsızlıktan ve virüsten her şekilde korunuyorum.”

Bu olumlama için bir öneridir, isterseniz bunu değiştirebilir veya modifiye edebilirsiniz; ancak bunu yaparsanız her zaman olumlamanızın tüm açıları kapsadığını ve olumlamalarınızın şimdiki zamanda olmasına önem gösterin.

 1. Bu olumlamayı 10-20 kez söyleyin. Odaklanın ve odaklı kaldığınıza emin olun.

Sevdiğiniz birini korumak için, bu pasparlak ışıkların sevdiğiniz kişiyi kapsadığını imgeleyin ve şunu olumlayın:

“[Sevdiğiniz kişinin ismi ismi] her zaman için her şekilde olağanüstü derecede sağlıklı ve güçlü. [Sevdiğiniz kişinin ismi]’nin bağışıklık sistemi her zaman için her şekilde olağanüstü derecede güçlü ve sağlıklı. [Sevdiğiniz kişinin ismi] her zaman için her tür hastalıktan, rahatsızlıktan ve virüsten her şekilde korunuyor. “

Bunu 40 gün boyunca yapın. Hem kendiniz, hem de bir sevdiğiniz üzerinde çalışabilirsiniz; ancak aynı zamanda [veya hemen art arda] değil. Çalışmalar arasında en az 30 dakika veya daha uzun süre bırakmaya özen gösterin. Bu sayede enerjilerinizin etkisi azalıp seyrelmez.

SATANİK ŞİFA ANASAYFASINA DÖN

“Satanik Şifa: Sağlıklı ve Korunaklı Kalmak” hakkında 14 yorum var

 1. Benim ilgimi çeken kısım şu, Maxine Dietrich virüs çıkacağını 2-3 ay önceden nereden bildi?

 2. Ben çok yeni bir satanist olduğumdan dolayı belki de şu aura değişimlerini, enerjileri görmeyi ve çetişli konularda hisler kazanma olayını kafamda kuramıyorum. Şuan meditasyonlarım sırasında veya günlük yaşantımda istediğim anda auramın ve enerjilerin imgelemelerini yapabiliyorum ama bunlar sadece imgeleme. Bu durum daha ne kadar böyle sürecek ve ben imgeyle gerçeği ayırt edebilecek duruma ne zaman geleceğim? Yada imgelerimin gerçek olduğuna mı olumlama yapıcam sürekli, ve bu kulağa sanki kendi kendine gelin güvey olmak gibi geliyor. Eğer böyleyse tabi ki.

  1. Esenlikler,

   Bu durumun ne kadar süreceği ve ayırt edebileceğiniz zaman tamamen emeğinize bağlıdır. Ama öyle uzun yıllar gibi bir süreye de bakmıyoruz, merak etmeyin. İmgelerin gerçek olduğuna kendinizi inandırmaktan falan da bahsetmiyoruz, daha çok ruhani duyularınızı açıp her şeyi gerçek anlamda görmekten bahsediyoruz. Gördükten sonra da bu imgeleme olayları devam edecek. Enerjiyi yönlendirmek için imgeleme gerçekten çok önemli ve etkili bir araç, ama asıl görüyle de zaten ilgisi olmayan bir olay. İkisi farklı şeyler, merak etmeyin. Güç meditasyonlarına ve yogaya düzenli bir şekilde devam ettiğiniz sürece ilerlemeniz sizi mutsuz etmeyecektir.

   İyi günler.

 3. Kronik rahatsızlığı olan bir dostum var önlemler kalkmaya başladı ve hastalıklığı alma ihtimalimiz artıyor arkadaşım için bu çalışmaya başlamak istiyorum bunun için uygun bir zaman önerebilir misiniz
  Ayrıca bu uygun zamanları kendim öğrenmem için önerebileceğiniz kaynaklar bulunuyor mu
  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   2020 Satanik Takviminde bu yıl hangi çalışmalar için uygun zamanların ne olduğunu görebilirsiniz. Bu tarihlerin gezegensel özelliklerini inceleyerek, “uygun” bir tarihte ne arayabileceğinizi görmüş olursunuz.

   Dostunuza en iyi dileklerimi iletin, şimdiden geçmiş olsun, ve bu tarz çalışmaların altına girecekseniz güçlü olduğunuza ve kendinizi güçlendirmeye devam ettiğinize çok iyi emin olun. Ve tercihen, aynı anda arkadaşınız kendi üstünde de çalışıyor olsun, iki taraftan girersiniz.

   İyi akşamlar.

   1. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim

    takvime baktım ve venüs gerilemeye girmiş 25 Haziran’a kadar da bu süreç bozulmayacak Venüs’ün bağlı olduğu konularla ilgili büyü yapıyorum bu büyülerin çok verimli geçeceğini düşünmüyorum zaten 10 da 1 bile olsa devam etmek istiyorum lakin bu büyülerin eksileri olur mu Yani daha az verimli olması dışında

    1. Esenlikler,

     Gerileme olan zamanlarda gerilemesi olan gezegenin yönettiği şeyler hakkında büyü yapmayın diye boşuna mı yazıyoruz? Cidden onda bir etkisi bile olsa yapmaya değer mi? Ki olay o kadar da değil. Doğrudan geri tepebilir. O yüzden gerileme sırasında o gezegene dair büyüler yapmayın.

     İyi günler.

     1. Peki büyüye gerilemeye girmeden önce başlamış ise devam etmesi sorun yaratır mı

     2. Evet ters tepmesi gibi bir durum olacağını tahmin etmiştim
      Belki bu gerilemenin zararını nötrlemek için büyü yapılabilir diye düşünmüştüm

     3. Esenlikler,

      Bizler (henüz) Tanrı değiliz, gerçek anlamda olağanüstü güçlere de (çoğumuz henüz) sahip değiliz. Gezegenlerin etkilerini yenmek veya en azından azaltmak imkansız olmasa da, genel ölçüde çok zordur. Zaten yapabileceğiniz zaman bilirsiniz, bize sormanıza gerek kalmaz.

      İyi geceler.

 4. Esenlikler
  Rünlerle ilgili işlem yaparken runiskript oluştururken sağdan solamı soldan sağamı yazıma başlanır.rünlerle ilgili birtek bu bilgi verilmemiş.

  1. Esenlikler,

   Bildiklerim kadarı ile rünler sağdan sola doğru yazılır. Lakin bu kesin bir kural değildir. Eski rünik yazılarda yukarıdan aşağı, sağdan sola ve soldan sağa yazı şekileri çok görülürdü. İlk zamanlarda sağdan sola daha popülerken, ilerleyen zamanlarda soldan sağa daha yaygın hale geldi.

   İkisi de kullanılablir. Sağdan sola yazmanızı öneririm. Soldan sağa yazarken “aynalanmış” bir şekilde yazmanız gerekiyor genelde. Rünik yazıları inceleyerek daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir