Yahudi Problemi ve Anti-Siyonizm

Tüm Okuyucularımıza Yeniden Esenliker!

Zaman içerisinde fark ettim ki okurlarımızın en çok aklına takılan sorulardan birisi “Ne yani, siz şimdi Anti-Siyonist misiniz?” sorusu. Bu konuyu açıklığa kavuşturmak istiyorum çünkü insanlar ya durumun farkında değil, ya da durumun farkında olmalarına rağmen ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Bu kafa karışıklığı nedeniyle bu konunun ırkdaşlarımız için detaylıca açıklanmasını uygun gördüm.

Başlamadan önce küçük bir bilgilendirme: Bu yazı çok sayıda görsel ve infografik içeriyor. Yani sözel bir bilgilendirmeden ziyade görsel bir bilgilendirmeyi uygun gördüm, sonuçta tekerleği tekrardan icat etmeye gerek yok. 

İlk olarak açıklayayım. Biz Anti-Siyonist miyiz?

Ortalıkta hiçbir ırk için özelleştirilmiş “anti” veya “yandaş” tanımı yokken bunun sadece Yahudilere (en popüler ve yaygınlaştırılmış halde) olması hiç kimsenin garibine gitmiyor tabii. İşin komiği de kimse bunu sorgulamıyor.

Biz Spiritüel Satanistler, direkt olarak insanlığa düşman olan her türlü inanç ve fikire karşıyız. O zaman gelin birlikte Siyonizm’in insanlığa düşman olup olmadığını inceleyelim ve bakalım Yahudiler günümüzde ve tarihte insanlık aleyhine ne gibi eylemlerde bulunmuş, ve biz neden her seferinde bu tehlikeden bahsediyoruz.

https://newrepublic.com/article/78490/goyim-were-born-only-serve-us-the-moral-wisdom-rabbi-ovadia-yosef

https://webmshare.com/az3de

““Goyim were born only to serve us. Without that, they have no place in the world – only to serve the People of Israel,” he said in his weekly Saturday night sermon on the laws regarding the actions non-Jews are permitted to perform on Shabbat.”

“A-ama nasıl olur?! Yahudiler çok masum, iyicilik, suçsuz yere “””holocaust”””a maruz kalmış ve hakkı yenilen bir ırk değil mi?!”

Hayır.

Tabii Yahudilerin biz centilleri hayvan olarak görmesi ve dünyada yerimizin olmadığını savunmaları onlar arasında oldukça yaygın. Çünkü direkt kitapları böyle düşünmelerini, buna göre davranmalarını ve hatta çok daha fazlasını söylüyor!

İşin en komik tarafı da insanlar bunun farkına vardıklarında da hiçbir şey yokmuş gibi hayatlarına devam ediyorlar ve gerçeği söylemiyorlar. Çünkü bu “onların inancı”, değil mi? Peki günün birinde bu Yahudiler kapınızı balyozla kırıp zorla eve girerek çocuklarınıza ve ailenize tecavüz etse buna da “Ama bu onların inancı, ben insanları inançlarına göre yargılamam” mı diyeceksiniz? Hani en iyi ihtimalle diyelim polisi aradınız, ondan da ümidinizi kesin. Çünkü (((CIA))) biraz… nasıl derler… meşgul.

Elinizi vicdanınıza koyup cevap verin, tümüyle hastalıklı ve insanlığın yalnızca aleyhine çalışan bir kitaba inanarak centil ırkımızı yüzyıllardır sömüren bu domuzlar hiç mi halk tarafından tepki görmeyi hak etmiyor? Bu durumda Anti-Siyonist tanımı yanlış olur, eğer illaki bir isim takacaksanız Yahudilere “Anti-Human” diyebilirsiniz ancak.

Tabii Yahudilerin kitapları ve pislikleri yalnızca burada bitmiyor, yukarıdaki görselde de pedofili kısmını biraz açmış bulundum aslında. Ancak kandaşlarıma biraz daha bu konuyu açıklamaktan zevk duyarım.

Bu cümleyi kurarken ne kadar iğrendiğimi tahmin edemezsiniz, ancak doğru gördünüz. Tevrat’ta Yahudiler için 3 YAŞINDAKİ bir bebeğe tecavüz etmek serbest sayılıyor.

Ancak hayır, siz Anti-Siyonist olamazsınız! Değil mi? O halde bir grup Yahudi günün birinde kendi inancından aldığı hakka ve “hürriyete” dayanarak sizin dokunmaya kıyamadığınız çocuğunuza gözlerinizin önünde tecavüz ettiğinde herhangi bir eylemde bulunmamanız gerekir. Çünkü o onun inancı! Sizi ırkçılar! Siz nasıl faşistlersiniz ki bir Yahudi’nin inancına karşı çıkıyorsunuz!

Tüm bu pisliklere tanık olan birçok politikacı, yöneticiler, hükümdarlar ve hatta filozoflar tarihte Yahudi sorununun farkındaydılar ve bu konuda kendilerince alabildikleri en iyi önlemleri alarak centilleri bu konuda uyardılar. Yahudilerin tarihte 1030 yerden bin türlü farklı suçtan kovulmasının altında yatan neden de budur. Çünkü bu insanlar tehlikenin farkındaydılar.

Fakat günümüzde bu bilgilere ulaşmak çok daha zorlaştı. Neden? Çünkü Yahudiler günümüz medyasının %96’sına hükmediyor. Bu nedenle Holocaust’un yalan olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapan bir insan Holocaust’un “yaşandığına” dair yüzlerce site, yazı, köşe yazısı bulurken aslında yaşanmadığını kanıtlayan belgelerin hiçbirisine denk gelmiyor. Çünkü…

https://ibb.co/sss66sq (Boyutu nedeniyle linki görsel olarak yükleyemedim, dolayısıyla direkt linkini bırakıyorum.)

 

Çünkü Yahudiler artık günümüz internetine ve dünyasına hükmediyorlar.

 

 

Bu kokuşmuş ırk yüzünden centiller pornografide sergilenen tamamen hastalıklı ve yapay görüntülerden etkileniyor, her türlü gerçekten ve doğrudan mahrum bırakılıyor, çocuklar ve bebekler tecavüze uğruyor ve daha binlerce suçtan dolayı günümüz dünyasını tam anlamıyla bir bataklık haline getiriyorlar.

Ancak hayır, bu ırk dünyamıza bin yıldır fütursuzca tecavüz etse bile Yahudilerle alakalı şakayla karışık bir şekilde dalga geçseniz dahi suçlusunuz ve size on binlerce dolar ceza ödetiyorlar. Bu gördüklerinizin hepsi birer tesadüf (cohencidence)!

Peki Yahudiler tüm bu suçları neden işliyorlar? Neden insan ahlakına karşıt her ne varsa yapmaya üstün gayret göstererek dünyayı köleleştirmeye bu kadar takıntılılar, ve hatta kendi kitaplarında da bunu yapmaları emrediliyor? Neden insanlığın kadim Tanrıları olan Demon’lar yüz yıllardır her yerde canavarımsı bir şekilde sergileniyor? Çünkü insan sanılan bu iğrenç ırkın gezegenimiz üzerinde var olmasının direkt olarak amacı bu, ve bu uzaylı ırkı günümüzden binlerce yıl önce alenen centilleri istila edip gezegenimizi köleleştirmek için Reptilianlar tarafından gönderildi. Bana inanmıyor musunuz? O zaman Yahudilerin de kendilerinin aslında uzaylı olduğunu kabul etmesine ve yaptıkları her hareketin bununla bağdaşabiliyor olmasına ne diyeceksiniz? Eğer farkında değilseniz de farkında olun çünkü uzaylılar gerçek.

İnanmıyorsanız da inanmak zorunda değilsiniz, geriye dönüp tarihte travmatik ve inanılmaz kanlı ritüellerin kimler tarafından çıktığını araştırmanız yeterli. Sonuçta biz inanmayız, biliriz. Tarihte küçük yaşta çocukları devasa travmatik acı bırakacak şekilde sünnet eden ve deri kesildikten sonra haham tarafından kanayan cinsel organı emilen bir başka kan kurbanı ayini göremezsiniz.

Ancak devir değişiyor, Yahudiler her ne kadar engel olmaya çalışsalar da dünya çapında Yahudilerin bu hastalıklı inançlarına karşı olan farkındalık arttı ve artmaya da devam edecek/ediyor. Bu değişimin bir parçası olarak artık antik gerçeklerin farkına varmak sizin elinizde.

“Yahudi Problemi ve Anti-Siyonizm” hakkında 36 yorum var

 1. Çok güzel bir yazı daha. Teşekkür ederiz.
  Umarım bu etrafımızda olan kötülükler bir an önce son bulur. Her an bir şeyler oluyor ve bu karmaşayı çok güzel kullanıyorlar.
  Bu arada 2 gün sonra Lammas. Şimdiden kutlu olsun.

   1. Merhabalar ,
    Yarın arefe ve rtr yapmayı düşünüyorum. Bu benim ilk rtr’m olacak. Size sormak istediğim soru, bu rtr nin uygun bir vakti var mı? Yani saat kaçta yapılmasını tavsiye edersiniz? Sabah kalkarken , gece yatarken , veya bir ezan okunurken mi ?

    1. RTR’ları Satürn veya Mars saatinde yapmanız daha iyi olur, tabii bu bir zorunluluk değildir. Onun dışında önemli astrolojik zamanları zaten açıklıyoruz. Fakat hayır, özellikle ezanın okunduğu zamana denk getirmenize vesaire gerek yok.

     1. Ya bizim burdaki köpekler ezan okunurken ulumaya başlıyor. Artık lanet mi ediyorlar ses ten rahatsız mi oluyorlar bilinmez ama bunun açıklaması olması lazım.

     2. Esenlikler,

      Daha önce de bu konuda söylediğim gibi; köpek köpeği duyunca ulur. Çok anlam aramaya gerek yok.

      İyi günler.

 2. Çok güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Eline sağlık.

 3. Başlık pek örneği olmayan birşeydwn bahsediyor açıkçası. İnsanlar çoğunlukla anti siyonisy misiniz değilde ırkçı mısınız derler. Zaten genelde az çok siyonizmin kötü birşey olduğu biliniyor.

  1. “Anti-Siyonist” de çok yaygın kullanılan bir tabirdir, genellikle yurt dışında çok daha fazla ağıza alınıyor.

   “Zaten genelde az çok siyonizmin kötü birşey olduğu biliniyor.”

   Çok nadir.

 4. galiba bir yahudiye aşık oluyorum kendimden nefret etmeye başladım ne yapacağımı bilmiyorum mutluluk ve tiksinçlik arasında bir duygu bugün bana sarıldı ve içim hem kaynar lav gibi oldu sonra adeta buz kesildi bu konuda tanrılardan veya demonlardan yardım istemeli miyim?

  1. Kendinizden nefret etmenize gerek yok, yalnızca bunun sağlıklı olmadığını bilin. Normal bir duygusal ilişkide bağlandığınız kişiyle aranızda ruhani bir bağ oluşur, bunu biliyoruz. Bunun neden olacağı olası sonuçları da. Yahudilerin ruhani açıdan biz Centillere zararlı olduğunu (ve hatta ilelebet amaçlarının bizim ruhumuzu çökertmek olduğunu) bildikten sonra yapmanız gerekenin ne olduğunu söylemek benim için pek zor değil. Bu konuda herhangi bir şüphe taşınmamalı, bir Yahudi’ye bağlanırsanız ve onun peşinden giderseniz en iyi ihtimalle bir goyim olursunuz ve olan ruhunuza (dolayısıyla tüm varlığınıza) olur. Ayrıca evet, eğer bir çıkmaza girdiğinizi düşünüyorsanız Tanrılara bu konuda danışabilirsiniz.

   1. teşekkürler ondan uzak durucam tekrar düşününce tanrıları böyle basit bir şey için rahatsız etmemeye karar verdim zaferimize çok yakınken böyle gereksiz işlerle uğraşmam hataydı

    zafer ve güç şeytan babaya ve onun centil halklarına atfolsun!

    1. SAKIN HA!

     O sürüngen yaşam formu yerine ”Şeytanlık” peşinde koşsan daha iyi.

     Onlardan birisi ben ana karnındayken babam olacak insanı manipüle edip ailemden kopardı.
     Ben aslında astrolojik konumumdan dolayı her yönden gayet şanslı bir insanım. Ama o gavatın geri aklı yüzünden hem aşkta hem toplumda hem maddiyatta hem ailemle sıkıntılar yaşadım ve yaşıyorum. Standartlarım yüksek olması gerekirken hep daha düşüktü. Kişiliğim de dahil beni her yönden aşağılara çekti. Karmama da yansıdı bu (yahudinin tekinin bana aşık olması gibi, hatta az kala oltaya ben de takılıyordum ama son anda farkettim!). Aslında olay ve durum aşırı detaylı ama özel hayatımı buraya kusmak istemiyorum. Ama özet geçecek olursam ben hayatım boyunca akılalmaz bir delüzyona kapılıp onun gibi biri olmaya çalıştım. Zamanla resmen bir alter egoya dönüştü. Bunu farkettiğimden beridir o alter egoyu yok edip özüme dönmeye başladım ve bunun için çalışıyorum. Ama bunu yaptıkça kendimden ve yaptıklarımdan o kadar utanç ve iğrenme duyuyorum ki… Hayatın boyunca dışkını temizlemek yerine bir odaya doldur çok uzun seneler sonra o odaya bodoslama dalıp temizlemeye başla… Aynı hesap.

     O sadece sana değil, ailene ve çocuklarına da zarar verecek, hatta ataların arkandan ağlayacak! Yapma!

     Bu yıl Führerimizin doğum yıldönümünde adandım ve o günden beridir her gün yeni şeyler keşfediyorum. Kısacık bir sürede hayatımın bütün kilit noktaları ve kör noktaları deşifre oldu. Şeytan ve Tanrılara her zaman teşekkürlerimi sunuyorum her şey için. Beni goyimlikten sünepelikten kurtardılar. Şeytan kısacık sürede o adamdan daha çok babalık yaptı bana. Onlara duyduğum güveni hiçbir şeye karşı duymuyorum. Onlar beni bilgelikle doldurdukça onlara daha çok layık olmaya çalışıyorum. Seni de aynı yola davet ediyorum kardeşim. Seni o sürüngenin peşinde sürünmek yerine o sürüngenin yedi ceddinin Şeytan’ın ayakları altında ezilişini beraber izleyip kakır kakır gülmeye davet ediyorum!

     Astarte’nin Bahçesi’nin huzrunu bozan kaç tane sürüngen ve onların yalakası hain varsa hepsi Lordumuzun ayaklarının altında ezilsin!
     Şeref ve güç ebediyen Şeytan’a ve Tanrılarımıza atfolsun!

 5. selamlar kardeşim.

  Twitter hesabım da yahudi sorununa biraz olsun centil kardeşlerimizi uyandırmak adına yazılarınızın bazı kısımlarını kullanmak istiyorum (takdir edersiniz ki öyle bir ortam da tamamen böyle bahsedemem) ama ana sorun anlaşılacaktır ama önce tabi ki sizden izin almam gerek müsaadeniz var mı?

  1. Yazıyı paylaşıp sitemizin linkini altına koyarsanız diğer kardeşlerimiz de hem bu konuyu daha da detaylı öğrenebilir, hem de Spiritüel Satanizm’i bulmuş olurlar. Dolayısıyla toplumsal ruhani gelişime yapılan büyük bir yardım haline gelebilir. Tabii böyle bir ihtimaliniz yoksa ve hesabınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız bunu anlayışla karşılarız, yalnızca sosyal medyalarda bu tür paylaşımları yaparken oldukça dikkatli olun. Güvende kalmak elzemdir.

 6. Ne yani, bir yahudi satanist olamaz mi? Dilinden, kültüründen, siyonizmden alakasiz, dogma büyüme Izmirli olan yahudi bir arkadasim var, iyi biri olamaz mi?

  ikinci sorum, sizin tanriniz seytan neden kendisine bu zulmü yaptiriyor, yani tüm düsmanlari tarafindan domine ve tecrit edilmis görünüyor…

  1. Esenlikler,

   Hayır, olamaz. Ve yine hayır. Nasıl bir etobur hayvan sadece otla beslenerek yaşayamıyorsa yahudi ise iyi birisi olamaz.

   Şeytan kendini kötü bir durumda göstermiyor, göstermedi. Siz sadece ‘inançlarınız’ yüzünden öyle zannediyorsunuz.

   Mustafa Kemal Atatürk’ü ise Türk düşmanı zanneden var. İkisine beraber bakınca çok şaşırtıcı bir durum değil aslında.

   İyi günler.

  2. Neden bir yahudi Satanist olmak istesin ki? Şeytan Tanrılar ve Tanrıçalar apaçık onlara düşman?

 7. Richard feynman yahudi ama en iyi 10 fizikçiden biri olarak biliniyor ve öğrenciler için taktikleri var ve bu taktikleri deneyen insanlar fayda aldığını söylüyor. bu nasıl olabiliyor yani bir yahudi nasıl faydalı olabiliyor?

  1. Ne yazık ki kendisi o kadar da faydalı bir “bilim adamı” değildi, hatta kendisi atom bombasının yapımında grup liderliği üstlenen ve bu “icat” sayesinde milyonlarca kişinin ölümüne neden olan Yahudi “””bilim””” adamlarından birisiydi. Hatta size direkt atom bombasının yapımında emeği geçen Yahudilerin listesini atayım.

   “LIST OF JEWS ASSOCIATED WITH THE DEVELOPMENT OF THE ATOM BOMB

   (((Robert Oppenheimer))) [American Jew] – Scientific Director – Project “Y”
   (((Frank Oppenheimer))) [American Jew] – Brother of and Assistant to J (((Robert Oppenheimer)))
   (((Albert Einstein))) [German born Jew] – Consultant to the Project.
   (((Niels Bohr))) [Danish born Jew] – Consultant to the Project.
   Leó Szilárd [Hungarian born Jew] – Group Leader – Metallurgical Laboratory.
   Nicholas Kürti [Hungarian born Jew] – Worked with
   Franz Eugen Simon [German born Jew] and developed a method of separating uranium 235 from raw uranium ore.
   (((David Bohm))) [American Jew] – Performed theoretical calculations for the Calutrons at the Y-12 facility in Oak Ridge, used to electromagnetically enrich uranium for use in the bomb dropped on Hiroshima in 1945.
   (((Rudolf Peierls))) [German born Jew] – British Mission.
   (((Felix Bloch))) [Swiss born Jew] – Worked under Hans Albrecht Bethe, performing nuclear fission research.
   Eugene [Paul] Wigner [Hungarian born Jew] – Group Leader Metallurgical Laboratory.
   James Chadwick [British born Jew] – Chief – British Mission.
   (((James Franck))) [German born Jew] – Director – Chemistry Group.
   (((Otto Frisch))) [German born Jew] – British Mission.
   (((Edward Teller))) [Hungarian born Jew] – Thermonuclear Research.
   Emilio Gino Segrè [Italian born Jew] – Group Leader.
   Hans Albrecht Bethe [German born Jew] – Chief – Theoretical Division.
   Klaus Fuchs [German born Jew] – Theoretical Division [Communist Spy]
   Richard Phillips (((Feynman))) [American Jew] – Group Leader – Theoretical Division.
   Morris Kolodney [American Jew] – Manager – DP Site.”

   Ayrıca “Feynman Tekniği” denilen teknik öğrendiğiniz bir şeyi kendinize tekrar anlatmanız – yani zaten çok uzun süredir bilinen bir teknik. Bu konsepti tamamen kopyalayarak ortaya atıp “Bakın beyler, bu tekniği ben buldum! Benim eserim ve bana ait!” demek insanlığa mucizevi bir buluş getirmek değil, yalnızca bilineni tekrardan ortaya sermek ve bundan credit almaktır.

   “Richard feynman yahudi ama en iyi 10 fizikçiden biri olarak biliniyor”

   İçerisinde Nikola Tesla’nın bile yer almadığı basit, üstünkörü ve Yahudi dezenformasyonuna uğramış anlamsız “Top 10” listelerinden bahsediyorsanız onların hiçbir değeri yok. Sırf birisi öyle söyledi diye öyle olmuyor maalesef.

  1. Angelfire Joy of Satan’ın bağlı olduğu website oluşturma servisi veren site, Joy of Satan siteleri veya linkleri saldırıya uğradığında doğal olarak angelfire’in “error” template’ini gösteriyor. Site tekrardan yürürlüğe geçtiğinde linke erişirsiniz.

 8. Selamlar yoldaşlarım .
  Yahudi gıdaları ve ürünleri başimizi cevirdigimiz her yerde var ne yapmaliyiz . Evdekj temizlik ürünü ,dis macunu ve dahasi durum zor olsa gerek 🙁

  1. Esenlikler,

   Sağlıklı alternatifler bulduğunuz sürece onlara başlamanız iyi olacaktır. Lakin dediğiniz gibi neredeyse tüm markalar onların. Bu yüzden bazı ürünleri almamak neredeyse mümkün değil. Ürünler hakkında araştırmalar yaparak kendiniz zamanla alternatifler bulmanız lazım. Eğer isterseniz yerli malları tercih edebilirsiniz. Örnek olarak özellikle şu sıralar çok fazla çiftçimiz mallarını market fiyatlarından daha ucuza kendi satıyor. Onlardan almanız aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır.

   Ne yaparsanız yapın, sağlığınızın en önemlisi olduğunu unutmayın.

   İyi akşamlar.

 9. Yahudilerin “iyi biri” olamayacağı ve ya “satanist” olamayacağı fikrini nedense bir türlü aklım almıyor… Sonuçta aramızda bir zamanlar Müslüman, Hristiyan olup sonradan doğru yolu bulan arkadaşlar, uyanan arkadaşlarımız vardır( aynı şey değil ama benzer bir durum) beni aydınlatırsanız sevinirim. Amacım Yahudileri savunmak falan değil ve ya sizlere saygısızlık yapmak değil sadece sorgulamaktır…

  1. Sorgulamakta elbette yanlış bir şey yok ve kendi kendinizi kandırmadığınızdan emin olmanızın en iyi yolu bu zaten. Biz de sıkça ve usanmadan bunu söylüyoruz, gerçek sorgulanmaktan korkmaz.

   Verdiğiniz örneğin can alıcı kısmı bahsettiğiniz Müslümanlıktan ve Hristiyanlıktan dönenlerin Centil bireyler olması ve özlerinde Yahudi geni olmaması. Bir Centilin özü her zaman atalarına ve Nordik ırkına aittir, bazıları bunu kalıcı olarak reddetmeyi tercih ediyor sadece. Ayrıyeten söyleyeyim, siz düşmana merhamet gösteriyorsunuz ancak düşman size tolerans bile göstermiyor ve sizin onların kölesi olmaktan başka bir işleviniz olmadığını düşünüyor.

   Screenshot-1

   Bir Müslüman ile bir Yahudi’yi karşılaştırmak ciddi anlamda yanlış bir örnek olur, sonuçta birinin özü Centil ancak yanlış yolda, diğerinin özü ise direkt grilere dayanıyor. Tabii bir Yahudi’nin Satanist olamayacağını ve istekli bir şekilde olmayı kesinlikle kabul etmeyeceğini söylerken teorik konuşmuyoruz, genetik, ruhani olarak Centillerden farklılar ve bunun en bariz nedeni de Centil ırkın Nordiklerden gelmesi, Yahudilerin ise grilerden gelmesidir. Bunu kendileri de itiraf ediyor.

 10. Tesekur ederim 🙏
  köyde oldugum( evdekiler stresten öldürüyor beni bu ayri olay ) icin dogal kaynaklar mevcut tereyag,peynir vs. Fakat yakin zamanda sehirde olacagim bu dediklerinizi dikkate alip bilincli bir sekilde tüketim yapacagim . Kozmetik,kisisel bakim en buyuk sorun didik didik arastirip almam lazim . Saglicakla kalinnnnnn:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir