Yahudi Problemi ve Anti-Siyonizm

Tüm Okuyucularımıza Yeniden Esenliker!

Zaman içerisinde fark ettim ki okurlarımızın en çok aklına takılan sorulardan birisi “Ne yani, siz şimdi Anti-Siyonist misiniz?” sorusu. Bu konuyu açıklığa kavuşturmak istiyorum çünkü insanlar ya durumun farkında değil, ya da durumun farkında olmalarına rağmen ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Bu kafa karışıklığı nedeniyle bu konunun ırkdaşlarımız için detaylıca açıklanmasını uygun gördüm.

Başlamadan önce küçük bir bilgilendirme: Bu yazı çok sayıda görsel ve infografik içeriyor. Yani sözel bir bilgilendirmeden ziyade görsel bir bilgilendirmeyi uygun gördüm, sonuçta tekerleği tekrardan icat etmeye gerek yok. 

İlk olarak açıklayayım. Biz Anti-Siyonist miyiz?

Ortalıkta hiçbir ırk için özelleştirilmiş “anti” veya “yandaş” tanımı yokken bunun sadece Yahudilere (en popüler ve yaygınlaştırılmış halde) olması hiç kimsenin garibine gitmiyor tabii. İşin komiği de kimse bunu sorgulamıyor.

Biz Spiritüel Satanistler, direkt olarak insanlığa düşman olan her türlü inanç ve fikire karşıyız. O zaman gelin birlikte Siyonizm’in insanlığa düşman olup olmadığını inceleyelim ve bakalım Yahudiler günümüzde ve tarihte insanlık aleyhine ne gibi eylemlerde bulunmuş, ve biz neden her seferinde bu tehlikeden bahsediyoruz.

https://newrepublic.com/article/78490/goyim-were-born-only-serve-us-the-moral-wisdom-rabbi-ovadia-yosef

https://webmshare.com/az3de

““Goyim were born only to serve us. Without that, they have no place in the world – only to serve the People of Israel,” he said in his weekly Saturday night sermon on the laws regarding the actions non-Jews are permitted to perform on Shabbat.”

“A-ama nasıl olur?! Yahudiler çok masum, iyicilik, suçsuz yere “””holocaust”””a maruz kalmış ve hakkı yenilen bir ırk değil mi?!”

Hayır.

Tabii Yahudilerin biz centilleri hayvan olarak görmesi ve dünyada yerimizin olmadığını savunmaları onlar arasında oldukça yaygın. Çünkü direkt kitapları böyle düşünmelerini, buna göre davranmalarını ve hatta çok daha fazlasını söylüyor!

İşin en komik tarafı da insanlar bunun farkına vardıklarında da hiçbir şey yokmuş gibi hayatlarına devam ediyorlar ve gerçeği söylemiyorlar. Çünkü bu “onların inancı”, değil mi? Peki günün birinde bu Yahudiler kapınızı balyozla kırıp zorla eve girerek çocuklarınıza ve ailenize tecavüz etse buna da “Ama bu onların inancı, ben insanları inançlarına göre yargılamam” mı diyeceksiniz? Hani en iyi ihtimalle diyelim polisi aradınız, ondan da ümidinizi kesin. Çünkü (((CIA))) biraz… nasıl derler… meşgul.

Elinizi vicdanınıza koyup cevap verin, tümüyle hastalıklı ve insanlığın yalnızca aleyhine çalışan bir kitaba inanarak centil ırkımızı yüzyıllardır sömüren bu domuzlar hiç mi halk tarafından tepki görmeyi hak etmiyor? Bu durumda Anti-Siyonist tanımı yanlış olur, eğer illaki bir isim takacaksanız Yahudilere “Anti-Human” diyebilirsiniz ancak.

Tabii Yahudilerin kitapları ve pislikleri yalnızca burada bitmiyor, yukarıdaki görselde de pedofili kısmını biraz açmış bulundum aslında. Ancak kandaşlarıma biraz daha bu konuyu açıklamaktan zevk duyarım.

Bu cümleyi kurarken ne kadar iğrendiğimi tahmin edemezsiniz, ancak doğru gördünüz. Tevrat’ta Yahudiler için 3 YAŞINDAKİ bir bebeğe tecavüz etmek serbest sayılıyor.

Ancak hayır, siz Anti-Siyonist olamazsınız! Değil mi? O halde bir grup Yahudi günün birinde kendi inancından aldığı hakka ve “hürriyete” dayanarak sizin dokunmaya kıyamadığınız çocuğunuza gözlerinizin önünde tecavüz ettiğinde herhangi bir eylemde bulunmamanız gerekir. Çünkü o onun inancı! Sizi ırkçılar! Siz nasıl faşistlersiniz ki bir Yahudi’nin inancına karşı çıkıyorsunuz!

Tüm bu pisliklere tanık olan birçok politikacı, yöneticiler, hükümdarlar ve hatta filozoflar tarihte Yahudi sorununun farkındaydılar ve bu konuda kendilerince alabildikleri en iyi önlemleri alarak centilleri bu konuda uyardılar. Yahudilerin tarihte 1030 yerden bin türlü farklı suçtan kovulmasının altında yatan neden de budur. Çünkü bu insanlar tehlikenin farkındaydılar.

Fakat günümüzde bu bilgilere ulaşmak çok daha zorlaştı. Neden? Çünkü Yahudiler günümüz medyasının %96’sına hükmediyor. Bu nedenle Holocaust’un yalan olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapan bir insan Holocaust’un “yaşandığına” dair yüzlerce site, yazı, köşe yazısı bulurken aslında yaşanmadığını kanıtlayan belgelerin hiçbirisine denk gelmiyor. Çünkü…

https://ibb.co/sss66sq (Boyutu nedeniyle linki görsel olarak yükleyemedim, dolayısıyla direkt linkini bırakıyorum.)

 

Çünkü Yahudiler artık günümüz internetine ve dünyasına hükmediyorlar.

 

 

Bu kokuşmuş ırk yüzünden centiller pornografide sergilenen tamamen hastalıklı ve yapay görüntülerden etkileniyor, her türlü gerçekten ve doğrudan mahrum bırakılıyor, çocuklar ve bebekler tecavüze uğruyor ve daha binlerce suçtan dolayı günümüz dünyasını tam anlamıyla bir bataklık haline getiriyorlar.

Ancak hayır, bu ırk dünyamıza bin yıldır fütursuzca tecavüz etse bile Yahudilerle alakalı şakayla karışık bir şekilde dalga geçseniz dahi suçlusunuz ve size on binlerce dolar ceza ödetiyorlar. Bu gördüklerinizin hepsi birer tesadüf (cohencidence)!

Peki Yahudiler tüm bu suçları neden işliyorlar? Neden insan ahlakına karşıt her ne varsa yapmaya üstün gayret göstererek dünyayı köleleştirmeye bu kadar takıntılılar, ve hatta kendi kitaplarında da bunu yapmaları emrediliyor? Neden insanlığın kadim Tanrıları olan Demon’lar yüz yıllardır her yerde canavarımsı bir şekilde sergileniyor? Çünkü insan sanılan bu iğrenç ırkın gezegenimiz üzerinde var olmasının direkt olarak amacı bu, ve bu uzaylı ırkı günümüzden binlerce yıl önce alenen centilleri istila edip gezegenimizi köleleştirmek için Reptilianlar tarafından gönderildi. Bana inanmıyor musunuz? O zaman Yahudilerin de kendilerinin aslında uzaylı olduğunu kabul etmesine ve yaptıkları her hareketin bununla bağdaşabiliyor olmasına ne diyeceksiniz? Eğer farkında değilseniz de farkında olun çünkü uzaylılar gerçek.

İnanmıyorsanız da inanmak zorunda değilsiniz, geriye dönüp tarihte travmatik ve inanılmaz kanlı ritüellerin kimler tarafından çıktığını araştırmanız yeterli. Sonuçta biz inanmayız, biliriz. Tarihte küçük yaşta çocukları devasa travmatik acı bırakacak şekilde sünnet eden ve deri kesildikten sonra haham tarafından kanayan cinsel organı emilen bir başka kan kurbanı ayini göremezsiniz.

Ancak devir değişiyor, Yahudiler her ne kadar engel olmaya çalışsalar da dünya çapında Yahudilerin bu hastalıklı inançlarına karşı olan farkındalık arttı ve artmaya da devam edecek/ediyor. Bu değişimin bir parçası olarak artık antik gerçeklerin farkına varmak sizin elinizde.

“Yahudi Problemi ve Anti-Siyonizm” hakkında 14 yorum var

 1. Çok güzel bir yazı daha. Teşekkür ederiz.
  Umarım bu etrafımızda olan kötülükler bir an önce son bulur. Her an bir şeyler oluyor ve bu karmaşayı çok güzel kullanıyorlar.
  Bu arada 2 gün sonra Lammas. Şimdiden kutlu olsun.

   1. Merhabalar ,
    Yarın arefe ve rtr yapmayı düşünüyorum. Bu benim ilk rtr’m olacak. Size sormak istediğim soru, bu rtr nin uygun bir vakti var mı? Yani saat kaçta yapılmasını tavsiye edersiniz? Sabah kalkarken , gece yatarken , veya bir ezan okunurken mi ?

    1. RTR’ları Satürn veya Mars saatinde yapmanız daha iyi olur, tabii bu bir zorunluluk değildir. Onun dışında önemli astrolojik zamanları zaten açıklıyoruz. Fakat hayır, özellikle ezanın okunduğu zamana denk getirmenize vesaire gerek yok.

     1. Ya bizim burdaki köpekler ezan okunurken ulumaya başlıyor. Artık lanet mi ediyorlar ses ten rahatsız mi oluyorlar bilinmez ama bunun açıklaması olması lazım.

     2. Esenlikler,

      Daha önce de bu konuda söylediğim gibi; köpek köpeği duyunca ulur. Çok anlam aramaya gerek yok.

      İyi günler.

 2. Çok güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Eline sağlık.

 3. Başlık pek örneği olmayan birşeydwn bahsediyor açıkçası. İnsanlar çoğunlukla anti siyonisy misiniz değilde ırkçı mısınız derler. Zaten genelde az çok siyonizmin kötü birşey olduğu biliniyor.

  1. “Anti-Siyonist” de çok yaygın kullanılan bir tabirdir, genellikle yurt dışında çok daha fazla ağıza alınıyor.

   “Zaten genelde az çok siyonizmin kötü birşey olduğu biliniyor.”

   Çok nadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir