2021 Satanik Takvimi Hazır!

Tüm okuyucularımıza esenlikler,

Uzun çalışmalardan sonra, hepinizin geçmiş Yule ve Yeni Yıl hediyesi sonunda hazır. Evet, bu sene de kullanabileceğiniz 2021 Satanik Takviminden bahsediyoruz. Aslında takvimi Yule zamanı yayınlamayı planlıyorduk; ancak uzun gecikmelerden, teknik aksaklıklardan ve en önemlisi Takvimdeki ufak hatalardan ötürü, her şey mükemmel olana kadar yayınlamamaya karar verdik. Sadece acele etmek adına elinize defolu ürün vermek çok amatörce olurdu, ve bizim halkımız en iyisini hak ediyor.

Bu Takvimin, diğer dillerdeki Takvimle aynı anda Forumlarda yayınlandığını görüp oradan indirenleriniz olduğuna eminiz. Sizlere de bu en güncel sürümü indirip bunu kullanmanızı öneriyoruz. Arada çok fark olmasa da belirli hatalar dikkat dağıtıcı veya yanlış yönlendirici olabilir, özellikle de Takvimi sadece yıllık çalışma tarihi planlayıcısı olarak kullanmayıp aynı zamanda Astroloji zanaatini öğrenmek için etkili bir araç olarak görenleriniz için.

Her halükarda, bu seneye açılışımız geç oldu ama güç olmadı. Umuyoruz ki hem tüm dünya, hem de Şeytan’daki tüm Kardeşlerimiz geçen seneden çok daha iyi şartlarda yaşayabilir. Önümüzün bir anda açılıp her şeyin güllük gülistanlık olacağını söylemek gerçekçi olmaz, ama emek gösterip pes etmedikçe, kendimizi salmayıp ruhani ilerlememize de özen gösterdikçe her engeli aşabiliriz. Kendinize ve Tanrılara güvenin.

Takvimin orijinalini hazırlayan ThomasSs, Lydia, Yüksek Rahip Cobra ve Şeytan’daki diğer tüm Kardeşlerimize teşekkürü borç biliriz, yapıtımızın son halini de Yüce Türk Halkına takdim ederiz. 2021 Satanik Takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Geç olsa da tekrardan tüm Joy of Satan ailesine bol sağlık, mutluluk, bolluk ve başarı dolu bir yıl diliyoruz,

Mutlu (geçmiş) Yule’lar ve Mutlu Yıllar!

“2021 Satanik Takvimi Hazır!” hakkında 39 yorum var

 1. Çok güzel hazırlanmış. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Muazzam derecede faydalı ve kullanışlı.

 2. Öncelikle Esenlikler,
  Hazırladığınız takvim için şahsım adına ve diğer Türk SS’ler adında teşekkürlerimi sunuyorum. Ve bu takvim hakkında aklıma takılanlar adına; bu takvimi tam anlamıyla iyi bir şekilde okuyup anlamak için “Astroloji” sayfanız yeterli mi? Sunabileceğiniz başka her türlü kaynağa açığım.

  İyi günler dilerim.

  1. Esenlikler,

   Evet, etkili kullanabilmeniz için yeterli ve hatta fazladır.

   Takvim yeni başlayan birisi olsun veya yıllardır aktif bir SS olsun herkesin etkili bir şekilde kullanabilmesi için hazırlanmıştır. Büyü yapmak için uygun günlerin üzerine uygun olan büyü türleri, karelere uygun olan günlere karelerin isimleri, bayramlar ve hatta ayın boşlukta olduğu zamanlar ayrıntılı ve okunması kolay bir şekilde verilmiştir.

   Eğer üzerindeki sembolleri hatırlarken zorlanma ihtimaline karşın son sayfada işaretler ve açıklamaları da bulunmaktadır.

   Tabi eğer ayrıntılı incelemek istiyorsanız öncelikle astroloji hakkında buradaki bilgilerin büyük bir kısmını öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim.

   İyi akşamlar.

 3. Esenlikler büyü yapmada sitenizdeki temel “olumlama-imgeleme” şeklindeki dışında başka teknikler var mıdır? sağlık konusunda 31 aralık sanırım bir sonraki uygun gün onu bekliyorum, etkisini daha da güçlendirecek ne yapabilirim?

  1. Yaptığınız majikal çalışmalardan hızlı etki almanın başında ruhani gelişim yatar. Dolayısıyla verebileceğim ekstra bir kısayol yok. Çalışmanın süresini/kullandığınız mantra veya rünlerin tekrar sayılarını arttırabilirsiniz.

   Ayrıca 31 Aralık derken 2021 yılının 31 Aralığından mı bahsediyorsunuz? 31 Aralık 2021’den önce de sağlık çalışmaları yapmak için birçok uygun tarih var. Takvimi dikkatlice kontrol ettiğinizde göreceksiniz.
   Etkisini daha da güçlendirmek için o zamana kadar ruhani açıdan daha da güçlenebilirsiniz.

   1. ocak yazacaktım dalgınlığıma gelmiş kusura bakmayın, şifa konusunda uzman bir tanrının da desteğini istemem uygun olur mu

    1. Evet, 31 Ocak sağlık problemlerini ortadan kaldırma çalışmaları için uygun bir tarih.

     “şifa konusunda uzman bir tanrının da desteğini istemem uygun olur mu”

     Tabii.

 4. Zenginlik konusunda yahudilerin dünya üzerinde baskın olması gerekirken en zengin 100 insana baktığımızda listenin başındaki jeff bezos bir yahudi değil ve listenin çoğunluğundan fazlası gene yahudi değil yahudilerin bu listede çok daha baskın olması gerekmezmiydi iddanıza göre ?

  1. Emin misiniz? İsterseniz listeye 4. sıradan sonra bir bakalım.

   Screenshot

   8 Milyarlık dünya nüfusunun yalnızca 14 milyonunu kapsayan bir ırkın dünyadaki milyonerlerin büyük bir çoğunluğunu oluşturuyor olması ne kadar da normal, öyle değil mi? Dünya ekonomisinin %80’i birkaç bin civarı insanın elinde yalnızca.

   Yahudilerin dünyadaki zenginlerin büyük bir kısmını oluşturmasından bahsederken yalnızca dünyanın en zengin insanlarından bahsetmiyoruz elbette, genel olarak milyonerlerden bahsediyoruz. Bu mantıkla bakarsak 7 milyar 886 milyon insanın zengin olamayacağını kabul etmiş oluyorsunuz ve bu elbette mümkün değil, eğer Yahudiler tüm dünyanın para kaynağını %100 oranında kontrol ediyor olsaydı ve bir gezegenin gelir kaynağının tümüne sahip olsaydı zaten dünya üzerindeki 7 milyar 886 milyon insanın yalnızca 14 milyon “””canlıya””” yaşamsal her fonksiyonuyla köle olması beklenirdi, tabii bunun bir yarısı civarı bu noktada şu an ancak en azından istisnasız her biri değil. Tabii bu “dünyanın tepesinde masum insanlar da var” demek olmuyor ve o ya da bu şekilde dünyanın tepesine çıkan insanlar elbette Yahudi amaçlarına hizmet ediyor, Yahudi olup olmamaları pek bir şey değiştirmiyor açıkçası o noktada.

 5. Merhaba, yazıyla alakası olmasa da bir şey sormak istiyorum. İnternette “birinin aurasını nasıl görebiliriz?” tarzında bir video gördüm. Böyle bir şey mümkün mü?

  1. Esenlikler,

   Astral görü yeterince gelişince sadece başkaların auraları değil, etrafınızdaki her çeşit enerjiyi görebilirsiniz.

   Tabi güçlü bir 3. göz istiyor bu durum. Eğer yapmayı planlıyorsanız çakralarınız için daha çok meditasyon yapmanız yardımcı olacaktır.

   İyi geceler.

  1. Crowley saçmalıklarıyla tezek banyosu yapmış anlamsız ve düşmana ait bir “””ökült””” topluluğu. Crowley’in Kabala pratikleri yaptığını ve birçok çiziminde direkt grileri çizdiğini, onlarla iletişimde olduğunu biliyoruz. Bu tür güruhlar hakkında düşüncelerimiz belli zaten.

 6. Esenlikler kardeşlerim, öncelikle takvim her zaman ki gibi muazzam olmuş siz bu işi yapıyorsunuz elinize sağlık ve bir şey soracağım şimdi biz SS’ler olarak Tanrı/çaların koruması altındayız ama bu koruma sadece ruhani mi yoksa hastalık ve afet vb. gibi durumlar da da geçerli mi ? biliyorsunuz bir virüs var ve gerçekten buna yakalanmamamın nedenini Tanrı/çalarımıza bağlıyorum çünkü öyle aman aman bir hijyen takıntım yok tabii gene temizim ama bazı insanlar gibi 3 4 kat maske falan takmıyorum ve çevrem de neredeyse herkes bu virüse yakalandı sizce doğru mu düşünüyorum ? yoksa sadece şans mı ? Ve birde kendimi bildim bileli gerçeği bulmadan önce de buna dahil bağışıklığım aşırı güçlü ve buna da dikkat ettiğim söylenemez hatta karantina dönemin de adam akıllı bir uyku/yeme düzenim bile kalmadı bu da mı Tanrı/çalarımızın sayesinde mi yoksa şans mı ?

  1. Esenlikler,

   Evet, tanrıların korumaları afet, tehlike vb. çeşitli durumlarda da sizi daha güvende bir halde tutar. Lakin tabi uyarmak isterim buna güvenip tamamen mantık dışı hareketler sergilemeyin. Bir silah namlusu ile aranızda 2 cm varsa ve silahta bozukluk ihtimali yoksa o silahın isabetsiz bir atış yapmasını beklemek mucize olur. Bunu sadece örnek olarak verdim, kısaca tanrıların koruması var diye kendinizi ölümsüz bir süpermen olarak düşünmeyin.

   Şans ve bağışıklık sistemi çok önemli durumlar. Belki bağışıklık sisteminiz siz hasta olamadan virüsü yok etti. Bu zaten sık görülen bir olay ve sizin dediklerinize bakarsak baya muhtemelen. Zaten bir SS ‘belasını aramıyorsa’ muhtemelen bu pandemi durumundan sağlık açısından iyi kurtulacaktır.

   Düzeninizi düzeltmenizi öneririm. Bu şu an sahip olduğumuz vakitler normalde olmayan durumlar olduğu için elimizdeki verimi maksimuma çıkarmak önemli. Sağlıklı bir halde yaşamaya devam edin ve fazlalık vaktinizi kendinizi geliştirmekle geçirin. İster fazladan meditasyonla, ister yeni kabiliyetler öğrenerek.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler
    çocukluğumdan beri lunapark, motor tarzı şeylerden çok korku duyuyorum ama aynı zamanda hep yapabilmek istediğim şeyler, sebebi kontrolüm dışı kaza olması kısaca ölüm korkusuydu.Bu tarz şeylerde de koruma altında mıyız merak ediyorum.Tabi 250km/h ile viraja girmek gibi işlerden bahsetmiyorum 😀

    1. Esenlikler,

     Zaten koruma aurası yapıyorsanız muhtemelen o kadar düşük bir risk sizi pek etkilemeyecektir. Günümüzde lunaparkların çoğu gerçekten güvenli bir halde inşa edilmekte. Kaza oranının çok az olmasına bakarsak kurallara uyduğunuz sürece sorun olacağını sanmıyorum.

     İyi günler.

   2. Teşekkür ederim cevabınız için daha çok dikkat etmeye çalışacağım ve bir şey daha soracağım griler=reptilianlar mı yoksa reptilianların köleleştirdiği bir ırk mı ?

  1. Ay’ın büyümeye girdiği dönemlerde (ve buna da Yeni Ay da dahil) büyümeye, gelişmeye, temizlenmeye ve genel olarak pozitif doğruda ilerlemeye yönelik çalışmalar yapılır, bildiğiniz üzere Ay’ın küçülmeye girdiği dönemlerde de bir şeyleri sonlandırmaya, bitirmeye, lanetleri ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

 7. Lütfen politik yazı paylaşın artık. Siteden tek faydalanan satanistler değil. Eminim benim gbi bilgi almak için gelen birçok ateist, agnostik, vs. vardır. Ritüellerin sizin için önemini anlayabiliyorum ama politik yazılarınız çok hoş ve bilgilendiriciydi. Lütfen devamı gelsin.

  1. Esenlikler,

   Anladığınız gibi, ritüellerin bu aralar yoğunluğu sebebi ile onlara ağırlık vermemiz gerekti. Politika ve benzeri konularda olan yazılar yine gelecektir. Sadece bunun için yeterince uygun bir zamanda değiliz.

   Aynı zamanda politik yazılar için genelde global veya bizi direkt etkileyecek olaylar olması gerekiyor. Böyle bir olay yine olursa zaten en kısa zamanda onun için de yazı gelecektir.

   İyi geceler.

  2. Evet evet, mesela ben size bir konu önereyim; bankerler. Bundan çok güzel konu olur.
   Şahsen benim de politik konular daha çok ilgimi çekiyor.

 8. esenlikler, birini bir işe yönlendirme-isteklendirme amaçlı yapacağım büyü takvimdeki hangi kategoriye/güne uygun olur emin olamadım yardımcı olur musunuz

  1. Esenlikler,

   Tam olarak nasıl bir “iş” ten bahsediyorsunuz bilmiyorum ama 21 ocak ‘yavaş ama kalıcı’ sonuçlar için uygundur. Eğer o gün uygun bir büyü hazırlarsanız muhtemelen işinize yarayacaktır.

   İyi geceler.

   1. işten kastım birini dil öğrenmeye, bir şeye başvuru yapmaya teşvik etmek gibi.
    bu arada Satan’s Peacock uzun zamandır gözükmüyor iyi mi kendisi

    1. Bunun için Güneş veya Jüpiter gezegenleriyle çalışabilirsiniz. Spesifik olarak belli bir tarih veya burç olması zorunlu değil, tabii kariyer odaklı olacaksa Ay Oğlak’tayken olabilir mesela. Ay’ın büyüme evresinde olduğu ve boşlukta olmadığı herhangi bir Pazar veya Perşembe günü başlayabilirsiniz.

     Ayrıca kendisine bir şey olmadı, yalnızca sitemizden bir nevi emekli oldu. Yıllardır (sitemizin blog olduğu dönemden beri ve kurucusu olarak) bu yolda Türk halkına emek harcıyor ve belli bir noktadan sonra ara vermesi gerekti.

     1. Esenlikler,

      Bu kendisine bağlı, ama bildiğim kadarı ile site işlerine önceden olduğu gibi yakın olmayı planlamıyor.

      İyi akşamlar.

 9. Selam iyi geceler benim merak ettiğim bişey var mesela şuan bir bebek doğdu bu ruh eenkarnasyon mu oluyor yoksa yeni bir ruh mu oluyor?

  1. Esenlikler,

   Pazar günü Güneş saatlerinde, Güneş tepedeyken başlamalısınız. Koç ya da Aslan’da olmadığından dolayı enerjiler kısmen düşük kalacaktır ancak yine de bu yapmanıza bir engel değil. Sadece bahsettiğim zaman aralığında başladığınızdan emin olun, Ay’ın da büyümede olması bir miktar yardımcı olacaktır.

   İyi akşamlar.

   1. 2021 satanik takvimde bu pazar yani 21 kasımda başlanabileceği yazmıyor, bu pazar güneş akrepte olması lazım, nasıl olacak, başlayabilirmiyiz güneş karesine?

    1. Esenlikler,

     Gezegenler eğer zararlı burçlarında ya da düşüş burçlarında değilse başlanabilir ancak verecekleri enerji yönettikleri ya da yüceldikleri burçlarda oldukları zamana kıyasla çok daha az kalacaktır. Bu tercih de kişiye kalmış durumda.

     İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir