Güvende Kalmak

Tekrardan tüm okuyucularımıza esenlikler!

Hepimizin farkında olduğu üzere üzerinde yaşadığımız dünya birkaç bin yıldır devasa bir çöplüğe dönmüş durumda ve içerisindeki ırkdaşlarımızın dahi büyük bir kısmı Yahudi inançlarına o ya da bu şekilde alet oluyor. Durum buyken biz Satanistleri ne tür bir sorumluluk bekliyor? Güvende kalmak.

Yaptığım gözlemlere dayanarak söylemeliyim ki her Satanist bireysel korunmasına ne yazık ki yeteri kadar dikkat etmiyor. Bunu Covid-19 olarak düşünün, etrafınızdaki insanlarda bu virüs varsa (ki bunu İbrahimi pislikler olarak düşünürsek KESİNLİKLE var) maskenizi çıkarmanız veya bahsi geçen kişilere o ya da bu şekilde kendinizi açmanız ne derece sağlıklı olur? Olasılıkları ve oranları göz önünde bulundurursanız bu duruma Covid-19’a aldığınız önlemlerin en az 10, hatta 100 katını almalısınız. Tabii örnekten devam edersek sonucunda virüs size de bulaşmasa bile umut dolu geleceğinize ve hayatınıza elveda diyebilirsiniz.

Spiritüel Satanizm sizi inanılmaz mutlu ediyor olabilir (ki olağan budur) ve bu nedenle bunu hayatınızdaki insanlarla paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Bunu elbette anlıyorum. Ancak dünyada ve hatta özellikle de ülkemizde Satanistlerin kedi kesen manyaklar olduğu inancı böylesi düzeyde yaygınken siz birisine Spiritüel Satanizm’i anlatma amaçlı Satanist olduğunuzu söylediğinizde bu bilgi kesinlikle başkalarına da yayılır. Bu durum sizi en iyi ihtimalle haksız yere hapise veya darp edilmeye, en kötü ihtimalle de direkt ölüme kadar götürür. Yani bu, anladığınız üzere özellikle de biz Satanistlerin çok dikkatli olması gereken bir konu.

Satanistlerin bu konuda duyarsız olmaları kesinlikle kabul edilemeyecek bir hata (buradaki “hata” tabirini objektif bir hata veya yanlış olarak nitelendirmemden dolayı değil, yaşamınız için getireceği sonuçlardan dolayı kullanıyorum). Önümüzde pasparlak ve şahane bir gelecek varken hiçbir Satanist iyi niyetinden dolayı kimliğini açığa çıkararak gerçeği anlatmayı, bunun karşılığında da ölmeyi hak etmiyor. Bu kişi yakın bir dostunuz veya bir büyüğünüz olabilir, ancak kimliğinizi bilen insanlara Satanik veya yalnızca ruhani konulardan bahsederken üstün düzeyde dikkatli olun. Her ne kadar artık Engizisyon döneminde olmasak da dünyanın yarısından fazlasının Yahudi amaçlarına hizmet ettiği bir sistemde yaşıyoruz. Sizce böyle bir sistemde gerçeği anlatan kişiler toplum tarafından rağbet görüyor mu, veya görüyor olsalardı 2020 yılı dünyasının durumu bu mu olurdu? En basit örneğiyle sizin Satanist kimliğinizi açtığınız birisinden yayılan “[kişi ismi] Satanistmiş, ulan kesin gizli gizli kedi kesiyor bu evde.” dedikodusu en yakınlarınıza, ailenize, ya da yakın akrabalarınıza/hayatınızdaki insanlara ulaştığında neler olabileceğini bir düşünün.

Mantıksal çözümlemeler sizi tatmin etmiyor mu? O halde daha birkaç ay içerisinde yayımlanan İran’daki şu kısacık habere bir gözatın.

“İran’da ‘satanist’ operasyonu: 42 gözaltı!

İran’ın kuzeyindeki Mazenderan eyaletinde ‘şeytana tapmakla suçlanan’ 42 kişi gözaltına alındı.

AA’nın İran resmi ajansı IRNA’dan aktardığına göre, Mazenderan başsavcılığı, Çalus ilçesinde satanist ayin düzenlediği tespit edilen bir gruba operasyon düzenledi.

Gözaltına alınan kişilere ait 11 otomobile el konulduğu, istihbarat birimlerinin grubun lideri olduğunu belirlediği bir kişinin tutuklandığı belirtildi.”

 

Tekrar ediyorum, İran’da gözaltına alınan bu 42 kişinin içeri alınmasının tek nedeni Satanik ayin yaptıklarının biliniyor olması. Tabii İran ve Türkiye’de durumlar aynı olmayabilir, ancak ne yazık ki ülkece biz de bundan çok uzak bir noktada değiliz.

Tabii Satanik aktivizmi ve Satanizm’i tanıtmanın güvenli olarak nasıl yapılabileceğini merak ediyorsanız şanslıyız ki internet üzerinden Satanizm’i tanıtmak çok daha kolay ve güvenli oluyor, çünkü herhangi bir bilginizi paylaşmıyorsunuz ya da en azından böyle bir zorunluluğunuz yok (ve elbette bu konulardan söz ediyorsanız bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın). Ancak bunu yaparken de dikkatli olun ve Yüksek Rahip HoodedCobra’nın forumlardaki şu vaazını kesinlikle okuyarak uygulayın, çünkü bir başkasının IP’nizi tespit etmesinden de tongaya düşebilirsiniz.

Çokça kez değiniyoruz, önümüzde muazzam bir Satanik gelecek var ve hiçbir Satanist bu geleceğin temellerini atma şansını sırf dikkatsizliğinizden ötürü yok etmemeli. Dünyanın bizlere ihtiyacı var.

Ayrıca artık yakında ruhaniyet ve Satanizm hakkında daha fazla bilgilendirici yazılar paylaşacağımızın müjdesini de vererek bu kısa uyarı yazısını sonlandıralım. Beklemede kalın!

“Güvende Kalmak” hakkında 37 yorum var

 1. Şu günlerde tam da ihtiyacımız olan bir yazı. Ellerinize, zihninize, ruhunuza sağlık. Güçlü ve korunaklı kalın kardeşlerim. Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

 2. Kardeşlerim size mail attım 3 tane ama dönüş yapmadınız.Belkide mailler engellendi bilmiyorum.Ama dikkate alırsanız sevinirim çünkü benim için çok önemli bir konu.

  1. Son zamanlarda her birimiz çok yoğunuz ve kişisel olarak gerek siteye, gerek maillere elimden geldiğince yetişmeye çalışıyorum. Her bir mail’e yakın zamanda cevap vermeye çalışacağız.

 3. Yanında olan gelenek ıcin ön hazirlik sartmı mesela ben hic meditaston ve satanaistik gelenege katilmadim bunun icin bir ön hazirlik varmıdır birde ben sadece 3 kitabi okudum satanizme inaniyorum katilmak icin yapmam gereken bir rituel yada ayin varmidir nasil satanist olurum suan sadece satanizme inaniyorum ve 3 kitabi okudum ben duaenebilen bir yaratıgım ve bence dogru inanc satanizm.

  1. Esenlikler,

   Siz çok yanlış gelmişsiniz. Biz Satanizmin farklı renklerinden, tatlarından, ekollerinden biri değiliz. Biz tek gerçek Spiritüel Satanistleriz ve Bülent Kısa’nın saçmalıklarından, saçma kitaplarından ziyade bizzat Tanrıların rehberliğinde, yolunda yürüyoruz. Biz gerçeğiz, gerçek olanlarız ve gerçeklerin çeşitleri ya da ekolleri olmaz.

   Bülent Kısa kendi kişisel fantezilerini hayal gücü neticesinde şekillendirdiği sahte gerçeklik çatısı altında icra etme amacı güden deli ve şarlatan bir havasçıdan fazlası değil. Bu konu üzerine yazdığımız yazıları okuyup bilinçlenmeniz en büyük temennimdir. İşin Adanma Ayini yapma ve Şeytan’a adanma kısmını, ilk olarak ensest fantezisi olan bir adamın hastalıklı inançlarının peşinden gitmenin doğru olup olmadığının mantıklı sorgulamasını yapabilecek düzeye geldiğinizde konuşuruz.

   İyi günler.

 4. Merhaba,garip olacak ama bir yeteneğe ihtiyacım var 1hafta bile sürebilir hiç önemli değil nasıl gerçekleştirebilirim ben? (Doğaüstü güç diyebiliriz)
  Dalga geçmiyorum lütfen cevap.

  1. Bu konudaki sorunuza diğer mesajınızda cevap vermiştim, o yüzden pas geçiyorum. Bir ekstra yapacaksam da şunu söyleyebilirim ki “doğa üstü güç” denilen şeyler öyle bir haftada kazanılmaz. Çoğu zaman yıllar, hatta ömürler alabilir. Dolayısıyla sizin deyiminizle bir hafta bile ve hatta daha fazlasını da alıyor. Size bir haftada üstün güç kazandıracağını iddia eden kişiler de ciddi yalan söylüyordur ve günün sonunda başınıza iş alabilirsiniz (ve muhtemelen alırsınız).

 5. Merhaba üstün körü olacak ama “doğa üstü güç” olarak sayılacak birşey lazım bana. Ne yapabilirim?

  1. Satanizm’de bir başkasına veya “üstün bir güce” bağlı olmanıza gerek yok, bizim kapı gibi bilimsel dayanaklarımız var. Tabii zamanla doğa üstü güç de olur, biyokinezi de olur. Eğer yeterince gelişmişseniz bunları şimdi bile yapabilirsiniz ancak bu ciddi anlamda gelişmiş kişiler içindir. Bu da süreyle kısıtlı bir şey değil, zaten o derece güçlü olsanız bunu sorgulamazsınız, zaten bilincinde olursunuz. Yalnızca benim demeye çalıştığım şey bir güce veya kişiye, veya bir gösterime bağlı kalmayın. Bu yanıltıcıdır, ve bir gün bir “”sihirbazın”” “”üstün gücüne”” kana da bilirsiniz. Bu tür iddialar insanların çabuk kandırılabileceği şeylerdir, dolayısıyla kendi kanıtınız gelişiminiz olsun, ve en önemlisi de sitemizdeki ve Joy of Satan’daki bilimsel dayanaklarımız. Yine yakın zamanda bu konuda detaylı bir yazı yayımlayacağız. Beklemede kalın!

   1. Bir problemi halletmek için ihtiyacım vardı. Çalışacağız ozaman 🙂
    Teşekkürler

  1. Kabala ve Vejeteryanlığı savunan önemsiz bir kaynak. Daha şimdi siz söyleyince gözattım, bir numaraları yok. Zaten sitede adı geçen her konuyu Joy of Satan’da aratarak çok daha doldurucu ve doğru yazılar bulabilirsiniz.

 6. Merhaba, büyü konusunda aklıma takılan bir şey var.Büyü ile ilgili yazınızda örnek olarak parayı vermiştiniz, enerjinin yönlendirilmez ise en kolay yerden hedefe gideceği, bunun da bazı durumlarda kötü sonuçlara yol açabileceği söyleniyordu.Mesela büyüyü yapan kişi enerjiyi paranın kumar tarzı bir şeyden geleceği yönünde olumlarsa arkasından da kumar oynarsa mantıksız ve riskli bir davranış mı olur? “Büyük miktarda para kolayca elime geçecek” tarzı ucu açık bir olumlama yerine daha spesifik cümleler büyünün başarısının artmasında etkili olur mu?

  Teşekkürler.

  1. Paranın size gelebileceği en kolay yolu bilemezsiniz, hatta birçok büyüde öyledir. Örneğin siz kumardan en kolay para kazanabileceğinizi umarken hiç tanımadığınız bir akrabanızın zamanında ölümü üzerine ailenize, oradan da size kalan bir para vesaire bile olabilir. Bu yolları anlamak veya çıkarım yürüterek bir şeye abanmak yerine enerjinin en kolay yoru bulup oradan amacınızı gerçekleştirmesini sağlayın.

   “bunun da bazı durumlarda kötü sonuçlara yol açabileceği söyleniyordu”

   Eğer afirmasyona “pozitif ve sağlıklı bir şekilde” eklenmezse kötü şekilde de olabilir, evet.

   “Mesela büyüyü yapan kişi enerjiyi paranın kumar tarzı bir şeyden geleceği yönünde olumlarsa arkasından da kumar oynarsa mantıksız ve riskli bir davranış mı olur?”

   Yani kumar zaten başlı başına paranızı riske atmaktır, bu konuda bir büyü yaparak kaybetme olasılığını 0’a indirmezsiniz, azaltabilirisiniz. Dolayısıyla kumarda kaybetme ihtimali her zaman vardır. Direkt sorunuza cevap verecek olursam evet, halâ riskli olur. Ancak elbette büyü yapmadan önceki riskinize göre daha az riskle oynarsınız.

   ““Büyük miktarda para kolayca elime geçecek” tarzı ucu açık bir olumlama yerine daha spesifik cümleler büyünün başarısının artmasında etkili olur mu?”

   Başta da söylediğim gibi, eğer siz yalnızca paranın en kolay yoldan elinize geçtiğini olumlarsanız enerji bu amacı sağlamak için en kolay yolu takip eder, ancak bir noktaya odaklanıp oraya yönlendirirseniz enerjinin sizin amacınıza yönlenmesini sağlarsınız. Hangisinin daha kesin olduğunu bir ölçün, tartın. Ayrıca örnek verdiğiniz olumlama biraz eksik, çünkü birçok asıl ihtiyacınız olan spesifik tabiri içermiyor. Örneğin “pozitif ve sağlıklı bir şekilde” “tamamen ve kalıcı olarak” gibi. Bir yandan da paranın sizi tüm gün yorarak gelmesini istemezsiniz, dolayısıyla bu yüzden “efor sarf etmeden büyük miktarda para bana istediğim yönde harcamam için geliyor” vesaire gibi tabirler de kullanabilirsiniz/kullanın.

   1. Haklısınız teşekkür ediyorum, peki büyüyü çekiliş üzerinde kullanmak istersek ne tür bir şey söylememiz gerekir?

    1. Nasıl isterseniz. Olabilecek en uygun afirmasyonu bulmaya uğraşmak ayrıca ileride yapacağınız büyülerinizde de işinize yarayacak bir pratik olur, dolayısıyla ben bir afirmasyon oluşturmayacağım. Siz oluşturduğunuzda buraya atarsanız düzeltirim ama.

  1. Esenlikler,

   Tanrıların cinsiyetleri vardır bayım. Buna Şeytan’da dahil olup, kendisi eril bir Tanrıdır. Bu gibi temel soruları cevaplandırmak adına yayınladığımız yazıları okumanızı tavsiye ederim.

   İyi günler.

 7. Esenlikler, discord sunucusuyla ilgili bir mail atmıştım 1 ay önce dönüş olmadı aranıza katılmaktan memnuniyet duyarım

  1. En kısa zamanda cevaplamaya çalışacağız, şu dönem yoğunluk nedeniyle maillere yetişmekte biraz güçlük çekiyoruz yalnızca.

  1. Esenlikler,

   Hayır değil. Kendisinin ibrahimi ölüm programlarına inanmayan biri olduğunu biliyoruz. Güçlü bir ruha sahip olduğu gayet belli olan biri olarak, reenkarne olacağına kesin gözüyle bakıyorum.

   İyi günler.

  1. Türkiye askeri sisteminde sağlanan mahremiyetin ne yazık ki düşük olması nedeniyle bu isteğiniz çok uyuşmayabilir. İyice derinlemesine araştırın derim, çünkü yoga, yeri geldiğinde mantra titretme ve meditasyon yapmanız için elbette belli bir düzeyde mahremiyete ihtiyacınız var. Açıkçası zor.

 8. Siyasete girişerek güvenli bir şekilde Satanizm yoluna internet muharebesi ve RTR’dan daha büyük katkı sağlanabilir mi (Hitlerin de yaptığı gibi). Bununla alakalı fikirleriniz varsa hangi bölümler bu amaca uygun olabilir sizce? Benim aklıma Gazetecilik geldi, gerçeklere yakın haberler yaymak. Ama riskli gibi.

  1. Günümüzde bunun ne kadar tehlikeli olabileceğini açıklamaya gerek yok (ki bu yazıda açıkladık), ancak Satanik elementleri neredeyse TAMAMEN çıkararak belki küçük bir şeyler yapabilirsiniz. O da küçük bir ihtimal olur ve bu şekilde de tehlike her zaman bir olasılıktır, dolayısıyla en sağlıklı yol RTR’ları yaparak halkın uyanmasını beklemek ve bir yandan da sanal ortamda kendimizi gizli tutarak işimizi yapmak. Sonrası zaten ip söküğü gibi gelecek.

 9. 21-25 Aralık tarihinin Altın Çağ’ın başlangıcı olarak söyleniyor, bu mümkün olabilir mi zamanı geldi mi yoksa

  1. Hayır. Tabii ki de her gün yeni bir adım atılıyor, ancak bin yıllardır süren saldırıya karşın her şeyin yalnızca birkaç yıl içerisinde tümüyle düzeleceğini sanmak hüsnükuruntu olur.

 10. Sevgili kardeşlerim ben bu gerçek yolu sadece bir kaç sene önce buldum düşman programından sıyrılmak benim için zor oldu çünkü rüyalarımda ve uyanıkken bana bir çok saldırı ve tehdit düzenlendi bu olumsuzluklardan insanlığın babası çok saygı değer Şeytan, Tanrı ve Tanrıçalarımız gözetiminde kurtuldum bizler onların çocuklarıyız her yardım istediğimde şayet benim için iyi birşeyse anında yardıma koştular lütfen sizlerde kendinizi gizleyin ve asla haham pislikleri ve onların tasmalı köpeklerinin yalan dolu sözlü büyülerine kanmayalım tüm kardeşlerime saygımı sunuyorum.

  Şeref ve güç ebediyyen Şeytan babaya atfolsun!

 11. Merhaba. Ben kitap yazmak istiyorum. İlk yazarlık denemem olacak. Hangi Tanrıyla iletişime geçmem uygun olur. Kitabımın içeriği Satanik olacak ama “grileştirme” “esnetme” tarzı bir dil kullanmak istiyorum. Öyle ki okuyucuyu rahatsız etmeyecek, aksine ilgi çekici konusuyla sarmasını istiyorum. Alenen Satanizm propagandası olmayacak. Bir konu var ve Şeytan’a göndermeler olacak. Kadınlar tarih boyunca Şeytana yakın görülüp ikinci plana atıldı. Onun gibi ama biraz ilhama ihtiyacım var. Yani iyi bir pazarlamayla ve sağlam bir hikayeyle dinimiz için iyi bir PR’ın parçası olabilirim.
  Böylelikle bizden olan Satanik ruhları da uyandırabilirim belki de kimbilir?

  1. Esenlikler. Kitap ve/veya direkt yazım konularında Lord Phoenix ile iletişime geçebilirsiniz, kendisi bir şeyler yazma konularında yardımcı olur.

   “Kitabımın içeriği Satanik olacak ama “grileştirme” “esnetme” tarzı bir dil kullanmak istiyorum.”

   Grileştirme ve esnetme derken, nasıl yani?

   Ayrıca fikriniz çok hoş gerçekten, bu tür şeyler yapılabilir ancak çok, yani çok dikkatli olmak gerekir, özellikle de Yahudilerin yaptığınız ufak bir göndermeden işkillenerek konumunuzu ve internet arşivinizi kontrol edip her yerden ölüm tehditleri yağdıracak istihbaratı olduğunu hesaba katarsak. Bu konudaki en güvenli yol her şeyi tümüyle anonim olarak öne sürmek, diğer türlü ne olacağının garantisini hiç kimse veremez çünkü. Kendinizi açığa çıkarttığınızda da sonunuzun ufo görüntüleri ve belgeleri paylaşıp Yahudiler tarafından öldürülen, ruhani fenomenleri kamera önünde kanıtlayarak bir gün sonra “ortalıktan kaybolan” ve tüm kayıtları kaldırılan insanlardan bir farkı kalmaz. Dediğim gibi, dikkatli olun.

 12. Öğrenciyim maddi olarak sıkıntı çekiyorum, nasıl para kazanılır hakkında hiç bir fikrim yok. Nasıl para kazanabilirim, kendi düşüncelerinizle bir yol çizebilir misiniz?
  Ruh eşimi bulmak için yapabileceğim özel bir büyü çalışması veya başka bir şey var mıdır?

  1. Maddi sıkıntılar çekiyorsanız para kazanmayla ilgili majikal çalışma yapmanızı tavsiye ederim. Sitemizde zaten nasıl büyü yapılacağını anlatan bir yazımız var, onun yanında verebileceğim tavsiyeler 2021 Satanik Takvim‘e göz gezdirerek para çalışması yapmak için size ve gezegensel olarak en uygun tarihi bulup o zamanda başlamanız. Rün olarak Fehu rününü öneririm.

   Ruh eşinizi bulmak için “özel bir” büyü çalışması yapmanıza gerek yok, en nihayetinde her bir büyü çalışması oldukça “özel”dir. Bu tür bir büyü çalışması için de Gebo rününü öneririm.

 13. yardımcı olmaya hazırım herhangi bir konuda işler çok ciddi boyutlara ulaştığını tv den bile öğreniyoruz artık. 2018 den beri aralıklı takip ediyorum ve çok fazla yararını gördüm. Eğer yardımcı olacağım bir husus varsa bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir