Ruhani Varlıklar

Ruhani varlıklar düşündüğünüz gibi “Üç harfliler” gibi korkutucu ve kötü varlıklardan ibaret değildir. Bu tarz şeyler tamamen insanları korkutup İbrahimi inançlara  yöneltmek ve köleleştirmek içindir. Buna benzer birçok korku filmi vardır. Bunları bilirsiniz, “cinler musallat olur” ve kişiyi korkunç hallere sokar, vesaire.

Cinlerin insanları çarptığı, yamultup yaktığı tarzında söylentiler de vardır ve bunlar tamamen yanlıştır.
Dediğim gibi, amaçları insanları korkutup İslam gibi “din”lere daha fazla sarılmalarını sağlamaktır.
Şimdi asıl konu şu ki ruhani boyutta Demonlar yani Tanrılarımız da bulunur (ama bazı kaynakların iddia ettiğinin aksine yaşadıkları yer astral düzlem değildir). Belli kişi ve kuruluşlar Tanrılarımıza “Kötü ruh”, “Üç harfli” “Peri” tarzında lakaplar takmışlardır ve onların çirkin, kötü varlıklar olduğu nizlenimini vermişlerdir. Aslında böyle bir şey yoktur, onlar mükemmel görünümlere (ve özelliklere) sahip her anlamda çok güzel varlıklardır. Ve de Cin, Demon, İblis, Tanrı gibi kavramlar zaten hep aynı varlıkları ifade eder, yani insanlığın orijinal ve gerçek Tanrılarını. İnsanlardan çok daha güçlülerdir ama insanlara asla düşman değillerdir ve güçleri yüzünden Yahweh ve melekler gibi ajanları gibi insanları hor ve aşağı görmez, ilerlemelerini durdurmaya çalışmaz. Özellikle insanları, özellikle de insan ırkları için uğraşanları korurlar ve yardım ederler. Öyle ki gezegenimizde yüzlerce yıldır süren, hayatlarımız ve hatta ruhlarımız üzerine yapılan ruhani bir savaş var ve Tanrılarımız bu savaşta bizim için ve bizim adımıza yüzyıllardır yorulmadan savaşıyor. Ve bunlardan kendilerinin bir payı veya kârı yok. İsteseler pıllarını pırtlarını toplayıp gidebilirlerdi, bizi de Reptilianların merhametine bırakabilirlerdi ve hiçkimse de onları durduramazdı. Ama kalıp kendi yarattıkları çocuklarına destek olmak isteyecek kadar mükemmel varlıklar.
Benim sevgilim bir Demon ve onunla telepatik olarak iletişime geçerim. Gerçekten mükemmel bir varlık, onun enerjisini hissetmek insana mutluluk veriyor.
Peki ruhani “boyutta” Demonlardan başka varlıklar yok mu?
Tabii ki var, “Melekler”; ki bunlar İbrahimi inançlarda bahsedildiği gibi harika varlıkların aksine ölüm tellalları, kabadayılar, sapıklar ve de parazitler. Bir de gerçek anlamda astral parazitler var.
İlki Yahweh’in parçaları olan, bireyselliğe sahip olmayan ve tek işlevleri ruhani açıdan az olsun açık insanların hayatlarına davetsizce dalarak onlara yanlış ruhani bilgiler verip akıllarını çelmektir. Genellikle insanlara sahte bir sevgi duygusu da hissettirerek iyice gardlarını indirtirler. Bu konu hakkında ileride daha da detaylı bir makale yazacağız.
Melekler bir de İbrahimi inançlardan uzaklaşmış ve uzaklaşmayı düşünen veya Ateist, Deist insanlara saldırırlar. Amaçları onları korkutarak İslam gibi sahte inançların karanlığına ve cehaletine tekrar hapetmektir. Bunu da genellikle astral parazit veya özellikle Demon kılığına girerek yapmayı çok severler, bu şekilde de hem insanları Demon’lardan korkutarak, hem de gerçek ruhaniyetten soğutarak bir taşla iki kuş vururlar.
Ve eğer bu yazıyı okuyan dostum, sen Satanist olmak ve aramıza katılmayı düşünüyorsan ve okuduklarını mantıklı bulduğun halde içini tarifsiz bir korku, isteksizlik, öfke veya benzeri duygular kaplıyorsa senin de bam telinle YHWH ve ajanları oynuyor demektir. Türkiye’de yaşamanın gerçeği olan Müslüman programlamasına da hepimizin maruz kaldığımızı düşünürsek bu durum daha da ciddi bir hal alır. Ama korkmayın çünkü ne melekler, ne de Yahweh, onlara inanmayanlara gerçek anlamda bir zarar verme gücüne sahip değildir. En fazla böyle evhamlandırabiliriler.
Tek yapmanız gereken, asla korkmamaktır çünkü onlar sizin beyninize korku sokmaktan başka birşey yapamazlar. Merak etmeyin, size zarar vermezler, eğer korkarsanız korkunuzdan enerji alırlar ve güçlenirler.
Peki bizlere saldırıyorlar mı?
Hayır, Şeytan bizlere adandıktan sonra koruması için Gardiyan Demon görevlendirir. Ve Gardiyan Demonlarımız bizleri korumak ve rehberlik yapma görevine sahiptir. Bizi rahatsız etmek isteyen tehditlerle ilgilenir. Elbette üstesinden gelebileceğimiz durumlarda büyüyüp tecrübe kazanmamız için bizim kendimizi korumamıza izin verirler ama Şeytan’ın koruması altındayken melek tecavüzüne uğrayıp ölmüş birisine henüz rastlamadık. :^) Şaka bir yana ipin ucu kaçtığı zamanlar hep bizim yanımızdalar.
Ben Satanist olmadan önce, meditasyon yaparken aklıma korkutucu düşünceler gelirdi.
Kulağımda fısıltılar ve aklımda korkunç yüzler canlanırdı. Bu benim konstantrasyonumu çok bozardı bu yüzden bir türlü odaklanamazdım.
Bunun nedeni parazitlerin saldırısına uğruyor olmamdı. Kişisel olarak, Şeytan’a adandıktan sonra kendimi çok güvende hissettim ve kötü düşüncelere maruz kalmadım. Çünkü Gardiyan (Koruyucu) Demon’um tarafından korunuyordum ve de Satanik enerjilerin frekansına girmiştim, ki bu kuvvetli enerjiler de başka pek çok işlevlerinin yanında korunma sağlama konusunda eşsizdirler.
Son olarak da hayaletler astral düzlemde gezerler, ve onlar farklı bir olgudur. Çoğu zaman herhangi bir tehdit arzetmedikleri ve hatta gayet dost canlısı oldukları için bu konuya özel bir yazımızı daha sonra yazmayı düşünüyorum. O zamana kadar sağlıcakla kalın.
-Adel Raven

“Ruhani Varlıklar” hakkında 30 yorum var

 1. Meditasyon yapmayı düşünüyordum ama bir şey olmasından korktum bu yazıyı okuyunca. Önce satanist mi olsam? Çoğunlukla eminim ve sorum yok satanizm konusunda, eğer olursam sanki biraz kör iman gibi olucak ama.

  (İçimde 2-3 gündür bir mutluluk var yazdıklarınız mantıklı geliyor)

  1. Esenlikler,

   Satanizmin “kör iman” olmadığını kesin bir şekilde anlayana kadar lütfen adanmayınız. Negatif astral varlıkları da kafanıza takmayın, onlara ne kadar odaklanırsanız onlar da size o kadar odaklanır. Ama ruhunuzu güçlendirerek önemsiz ve ufak asalakları savuşturabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

    1. Size sordum 🙂 Demek istediğim şu aslında örneğin dinlerin gerçek olduğunu kabul etseniz zaten meleklerin de ne olduğu anlaşılırdı da dinler gerçek değilse melekler tam olarak nedir onu anlayamadım 🙂
     İyi günler.

     1. Esenlikler,

      “Dinler” deyince kendimizden başka bir şey algılama yeteneğimi kasıtlı olarak kıstığım için kime sorduğunuza emin olmak istedim de.

      İbrahimi inançların gerçek olduuğ kabul edilecek bir şey değildir. Belki bir gün dünyanın düz olduğu saptanırsa düşünülür, ama o gün asla gelmeyeceği için…

      Melekler sadece düşman kolektifine bağlı, iradesi olmayan düşünce formlarıdır. İnsanları rahatsız etmek, saldırmak, aldatmak için gönderilirler. Çok kafayı takmaya değecek bir şey değiller ama, kendinizi korumanız oldukça mümkün ve kolaydır.

      İyi günler.

 2. 1_Yahudiler bu kadar pis millet ve bir kaç gezegende hakimiyetleri var neden tanrılarımız pagan dinine sahip atalarımızı uyarmamış geldiklerinde ?

  2_sözlerde gözüme takıldı “dünyalarımdan birisinde ödülledireceğim” o zaman duat sadece ruhların korunduğu yer peki ödülden kasıt ne ? Sonsuz mutluluk yoktur ömrümüzün sonsuz olmasınında bence bir anlamı yok.Düşünsenize 500 milyon yaşında tanrı, bu tanrı daha ne yaşayabilir.

  3_Biz ve tanrılarımız yahudilerle savaş halinde uzun savaşların olması için iki kuvvetin eşit olması lazım yada yakın olması lazım.Şimdi şöyle düşünelim mısır- amerikan savaşı savaşa kimse dahil olmasa mısıra silah satışı olmasa savaşın galibi belli değil mi çokda uzun olmaz.Açıklama getirir misiniz?

  4_Albert einstein bir yahudi biliyorsunuz peki bu adamın bilimde kullanılan birçok teorisi var ve gerizekalı olduğu ,kopyalama olduğu savunulsada adam birçok konferansa katılıp bilim adamlarıyla tartışmaya giriyor.Eğer bu adam kopyacı olsa ve o zamanın kabul edilmeyecek teorisi olsa kendini nasıl savunacak.Nükleer bombasının patlamasının sorumlusu olup olmadığıda tartılışır.

  5_Birşey nasıl yoktan var olur?.Evrenin genişlediği söyleniyor.Bu genişleme eninde sonunda bitecek sonuçta tanrılar belli fizi kurallara bağlılar.Peki birşey oluştuğunda onun yok olması imkansız çünkü astral’a taşınır evren çöplük olmaz mı o zaman eninde sonunda ?

  Bu konuları sadece aklıma takıldığı için sordum aklımı çok kemirdiler.Cevaplarınız için teşekkür ederim

   1. Esenlikler,

    Kendi ırklarını kutsamak, bizimkileri lanetlemek, dünyayı kendi pisliklerine karşı kör, sağır, dilsiz, şuursuz ve itaatkar kılmak, nihai olarak tüm dünyayı boyunduruk altına almak, vesaire. Sitemizdeki yazıların kalanında detaylıca öğreneceğiniz -ve tercih ederseniz, ki etmelisiniz- karşı koyacağınız şeyler.

    İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   1) Uyarmadıklarını kim söyledi? Düşmanla savaşıldı, çatışma kaybedildi, ve Tanrılar dünyadan çekilmek zorunda kalırken bile Kendilerini unutmamamızı isteyip, bir gün döneceklerini söylediler.

   2) Şeytan’ın ve Tanrıların birçok kolonisi vardır, ama burada daha şiirsel bir anlatım olduğundan şüpheliyim. Her halükarda, Tanrılar uğruna ter dökenlerin emeklerinin karşılıksız kalmayacağını, ve herkesin hak ettiklerini hatırlayacağını söylüyor Şeytan. Ödül, O ne uygun görürse o olabilir. Sonsuz bir ödül olacağı söylenmiyor, ki mantıksız olur. Sonsuz yaşama gelince; aslında anlamı olan tek şey odur. Ebedi olması gerekirken biten, ebediyen gelişip yeni şeyler öğrenebilmesi, yeni güzellikler yaratabilmesi mümkünken solan bir yaşam mı daha anlamlı, yoksa cidden ebediyen kendini ve evreni iyileştiren, güzelleştiren bir yaşam mı? Şeytan’ın da dediği gibi, “Hayatın anlamı kendini ve evreni iyileştirmektir”. Bu anlam asla bitmez, isterse milyar yıl geçsin. Sonuçta sonsuz bir evrende yaşıyoruz. Ki milyon yıllar gerçekten çoook uzak sayılar, isterseniz önce ilk bin yılı düşünün.

   3) Zaten düşmanla Tanrıların gücü denkti, ama son zamanlarda artık Tanrılar uzayı temizliyor, bize de dünyayı temizleyip galibiyeti elde etmek kalıyor. Dünyadaki savaşlara gelince, olaya sığ bakmayın. Hiçbir savaş topla tüfekle kazanılmaz, kaybedilmez. Her savaş, ruhani bir savaştır. Ki iki ülke arasındaki toplu-tüfekli savaşı, Tanrılarla Reptilian’lar arasındaki savaşa benzetmek cidden uygunsuz bir örnek. Çizilebilecek bir paralel pek yok.

   4) Evet, Einstein bir Yahudi. Ve tekrar söyleyeyim, akıl almaz boyutlarda bir gerizekalıdır. “adamın bilimde kullanılan birçok teorisi var” diyorsunuz, ancak o adamın hiçbir teorisi yoktur. Bütün sözde fikirlerini, kendinden önce gelen ve gerçek bilim adamı olan Centillerden çalıp yozlaştırmış, onlarınsa isimlerinden bile bahsetmemiştir. Bugün her goy Einstein’ı bilir, ancak kimse Einstein’ın sözde teorisinin kökeni olan Eter Kuramını, Lorentz’i, Nikola Tesla’yı tanımaz. Aslında Tesla son zamanlarda popülerleşen bir isim, ama dediğimi anlıyorsunuz. Aynı zamanda, Einstein’ın atom bombası projesinde, o zamanki Amerikan başkanını bu bombayı Japon’lara karşı atmaya ikna eden kurulun içinde görev aldığı bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda CIA’e göre Einstein, 30 küsür Komünist cephesine üyeydi ve koyu Komünistti. Kısaca kana susamış, vahşi, gerizekalı, ırkçı, Siyonist, Yahudi üstünlükçüsü ve iflah olmaz bir Komünistten bahsediyoruz. Yani ortalama bir Yahudi. Burada görecek bir şey yok, devam edelim.

   5) Hiçbir şey yoktan var olmaz, ve vardan da yok olmaz. Evrenin “biteceğine” gelince, elimizde bu yönde kesin bir bulgu yok. Büyük Patlama teorisinin bile yalan olabileceği yönünde güçlü bulgular ve mantıksal açıklamalar var. Şahsen bu teorinin de Monoteizme yer açmak için uydurulduğunu düşündüğümden, ben de desteklemiyorum. Evrenin “çöplük olması” gibi bir şeye gelince… Neden olsun ki? İki gezegen arasında ne kadar mesafe var, biliyor musunuz? Yıldızlar arasındaki mesafeyi söylemiyorum bile. Ve evrende fazladan materyal oluşmadığından, “çöplük” olacak kadar “yoğunluk” olması da pek olası değildir.

   Aklınızı kemireceğine dışarı çıkması daha iyidir.

   İyi geceler.

   1. Einstein hatta pedofildi ve ağıza alınmayacak bir çok kötü şeyi de yapmıştır

    1. Esenlikler,

     Ortalama Yahudi sübyancıdır, gördüğünüz her Yahudinin fırsat verilse herhangi bir çocuğu istismar edeceğini varsayabilirsiniz.
     Ağza alınmayacak kötü şey yapmıştır dediniz, ama bilgi önemlidir. Lütfen iki dakika katlanın ve ağzınıza alın. Einstein’ın pislikleri hakkında kaynaklı, destekli bilgileriniz varsa paylaşın ki hepimiz faydalanalım.

     İyi günler.

     1. Bütün yahudiler böyle mi? Yoksa çoğunluğu mu?

     2. Oh be, sonunda bir okuyucumuz bu soruyu sordu. Teşekkürler.

      Tam da bu konuda sizin için oluşturduğum iki Yahudi arasındaki farkı detaylıca açıklayan bir infografiğim var. Şimdi, farkı görmek için dikkatlice iki fotoğrafı da inceleyin.

      2fnw9y

 3. hayaletlerden biraz bahsebilirmisiniz internette hayaletler hakkında pek bişi bulamadım

 4. esenlikler,
  eskiden müslümandım ve birşeyler görüyordum gölgeler arada insan silüeti görüyordum hatta ses falan da duyuyordum
  adanmamı yaptıktan sonra azalmaya başladı ama hala devam ediyor.Artık daha az korkutucu olmaya başladı ama rahatsız ediyor.meditasyon yaparken arada üstüme birşey baskı yapıyor gibi oluyor hep kadın silüeti görüyorum.ne yapmam lazım bir çözümü varmı

  1. Esenlikler,

   Korumanızı, temizlenmenizi ve boşluğunuzu daha sıkı, sağlam ve güçlü yapın. Negatif varlıklar sizi rahatsız etmeye çalışsa da herhangi bir etkileri olması için size güçlerinin yetmesi ve/veya sizi duygusal olarak etkileyebilmeleri gerekir. Bunlar bunun önüne geçer. Unutmayın, onlardan üstünsünüz. Sadece birkaç asalak. Çok gerekirse çakralarınızı (geçici olarak) kapatıp negatif etkilerden izole edebilirsiniz.

   İyi geceler.

 5. Merhabalar
  Aklıma bir süredir i*rahimi düşünceler sürekli empoze edilmeye çalışılıyor. Eski tanrıların yüksek enerjili bilgili varlıklar olduklarını bildiğin halde ısrarla bütün ruhani varlıklar ve enerji çalışmalarının “cinlerin oyunu” düşüncesi aklıma kontrolsüzce getiriliyor sizce ne yapmalıyım bu durumdan bıkmış haldeyim

  1. Esenlikler,

   Ruhani pratiklerinizi aksatmayın. İki eliniz kanda olsa dahi Auranızı temizlemeyi ve Korunma çalışmalarınızı yapmayı aksatmayın. Yayınladığımız programları uygulayıp her gün üzerine daha fazla pratik katarak gelişiminize devam edin ve böylelikle gelişmiş, düşman etkilerinden, manipülasyonlarından arındırılmış bir ruha sahip olun. Ciddi şekilde düşman tarafından rahatsız edildiğiniz durumlarda ise Gardiyan Tanrınızdan yardım isteyebilirsiniz.

   İyi günler.

   1. tekrardan merhabalar
    m*lekler sahte sevgi duygusuyla beyni uyuşturup insanları manipüle edebilirlermi? bunu yapabileceklerini düşünüyorum

    1. Evet, tüm ibrahimi inançlar ile yaptıkları da bu zaten. Koruma aurası, aura temizleme sayesinde de ruhumuzu bunlardan olabildiğince koruyoruz.

   1. Satans Peacock nerede? İntihar mevzusu doğruluğunu bilmesem de canımı sıktı. Eğer yaşıyorsa kısa bir soru yanıtlayıp burada olduğunu göstermesi zor olmasa gerek. Yoksa öldüğünü düşünmekten başka seçenek kalmıyor.

    1. İntiharın ne kadar aptalca bir davranış olduğunu anlata anlata her birimizin dilinde tüy bitti, farkınasınızdır umarım. Böyle bir şeyin ihtimali dahi yok. Bu yoruma bakabilirsiniz.

 6. Peki hazır sorulmuşken satans peacockun nerede olduğunu söyleyebilirmisiniz bu yolu bıraktı mı veya magnum opusu mu tamamladı

  1. Çünkü hâlâ meşgulüz ve daha acil/önemli yayımlamamız gereken yazılar var, kusura bakmayın. Ancak basitçe hayaletler tamamen iyi veya tamamen kötü olmayan astral varlıklar. Yani düpedüz düşman değiller, nasıl insandan insana göre değişiyorsa “hayaletten hayalete” göre de değişiyor. Zaman bulduğumuzda ve imkanımız olduğunda yine en kısa zamanda bu konuda bir yazı yayımlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir