Yahudilerin Roş Aşana’sı Geldi – Yapılacaklar!

Kaynak, Yüksek Rahip Mageson’ın Roş Aşana hakkındaki duyurusudur.

Düşmanın “bayramı” olan Roş Aşana, 29 Eylül ile 1 Ekim arası olacak.

Bu “bayramın” amacı, sonrasındaki hafta gelecek olan Yom Kippur’la bağlanacak olan “enerji çarkını” başlatmaktır. Yom Kippur da, Kabala’da usta hahamların ritüeller yaparak Yahudilerin tüm yaptıkları ritüelistik kurbanlardan ötürü ırksal, kolektif ruhlarına yapışan negatif enerjiyi kendilerinden atıp Centillerin üzerine atarak bizleri lanetledikleri zamandır. Bu lanetli “bayram”larındaki kurbanlık koyun olgusu da bununla alakalıdır.

Roş Aşana, hahamların Ekim ayına enerji gönderdikleri zamandır. Ekim ayı ise Yahudilerin yeni Yahudi yılı için Tevrat’larının enerji akımını reşarj ettikleri uzun bir Tevrat ritüelleri serisi yaptıkları aydır. Zaten geçen Ekim Cizvit Papa Francis, Katolik goyimlere ay boyunca tespih çekmeleri için bu sebepten yalvarmıştır. Hristiyanların ana tespih duası, Yahudi İncilinden alınan ve dolayısıyla da Tevrat’ın enerji akımına bağlanan “Göklerdeki Babamız” duasıdır.

Roş Aşana Kabala’da Yahudi ruhunun yaratılmasına ve “Yaratılış” suresinde de yaratılış günlerine bağlıdır. Adem, Talmud’da Yahudi ırkını temsil eder ve Yahudi ırkının ruhudur. Adem, “parlaklık/parlayan mücevher” anlamına da gelen Zohar’la sembolik olarak ilişkilendirilmiştir, ve “YHWH’den gelen”, “İbrahim’e aktarılan” Kabala öğretisi/kitabını da temsil eder. Bunun anlamı YHWH’in “Yahudi ruhunu yarattığı” 22 İbranice harftedir.

Roş “kafa” demektir. Bu gün Kabala ve Tevrat’ta yaratılışın 7 günüyle ilişkilidir. Yahudiler kafalarına, tasarımında başka bir Şin harfi daha barındıran 4 çatallı bir Şin harfi içeren tefilinlerini giyerler. Bu Şin’in 7 çatalını göstermektedir, ve Şin’in çatalları da Vav harflerinden yapılmıştır. Bu, Yahudilerin “tanrılarının” 42 isminin kodunu içermektedir; 6 [Vav] kere 7 42 yapar ve bu da Kabala’daki “Tanrının 42 ismi”yle ilişkilidir. Bu 42 isim, 7 günün İbranice isminden gelmektedir. Yahudilerin “tanrısı”, Musevilik’te dünyayı bu günlerde yaratmıştır ve bu da 22 İbranice harfin permütasyonlarıyla olur; bu Yahudi ırkının bu süreçte yaratılmasıyla da ilişkilidir. Bunların hepsi Roş Aşana‘yı oluşturur. Bu ritüelin başka bir anlamı da Yahudilerin YHWH düşünce formlarını maddesel dünyada ortaya koyup dünyayı ele geçirmeye çalışmasıdır. Tevrat, İbranice’de “Grimoire” ya da “büyü kitabı” anlamına gelmektedir. Yahudiler bu kitabı İbranice olarak okuyup bunun aracılığıyla “enerji çarklarını” yaratıp harekete koyarak dünyaya YHWH düşünce formunun enerjilerini hakim kılmak için çalışırlar, ve bunların hepsi de 22 İbranice harf üzerine inşa edilmiştir.

42 isim de Tevrat’ın büyüsünü YHWH’in/düşman kolektfinin bu isimler/harfler aracılığıyla yaratmaya çalıştığı yeni dünyayı Tevrat’ın bu büyüleri aracılığıyla meydana getirmekle alakalıdır. Yahudilerin Roş Aşana‘da meydana getirmek için çalıştığı “yeni başlangıç”, Centiller olmayan bir dünyadır. Yahudi “tanrısı”, Musevilik’te dünyayı 22 İbranice harf ile yaratmıştır. Kısaca her şey dönüp dolaşıp en temelinde bu alfabeye dayanıyor.

Biz de 29 Eylül’den 1 Ekim’e kadar olan bu süreçte Nihai RTR’ı olabildiğince fazlaca yapmaya çalışacağız. Bu tarihlerde Nihai RTR’ı mümkün olduğunca çok yapmak, Yahudilerin Yom Kippur’larına ve yeni Yahudi yıllarına kanalize ettikleri enerjileri tüketmeye yarayacaktır.

Mutlu muharebeler, kendinizi güçlü ve temiz tutmayı unutmayın!

[Kişisel not: Bazı mailler ve yorumlara henüz yetişemediğimizin farkındayım, birkaç kişisel işimizden ötürü biraz aksadı. Önümüzdeki günlerde arayı hızlıca kapatmak için çalışıyor olacağız!]

“Yahudilerin Roş Aşana’sı Geldi – Yapılacaklar!” hakkında 5 yorum var

 1. Esenlkler, attığım elektronik postalara cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  1. Esenlikler,

   Maillere ve yorumlara olabildiğince hızlıca yetişmeye çalışıyoruz. Merak etmeyin, gelen her şeyi zaman içinde cevaplayacağız.

   İyi günler.

  1. Esenlikler.
   Ne yazık ki, vermiş olduğunuz bağlantıya ulaşamıyoruz. Joy of Satan forumlarında, ilgili konunun başlığını söyleyebilir misiniz?

  2. Esenlikler,

   Nasıl oldu bilmiyorum ama linki eksik kopyalamışsınız, gerekli yere gerekli eklemeyi yapınca burası açıldı.
   Herhalde doğru makaleyi buldum.

   Benim de çok ilgimi çeken bir yazıydı, görseller özellikle çarpıcı. Bu ve bunun gibi bazı vaazlar var, düşman uzaylıların medeniyetimize etkisini ve bize hükmetmelerini detaylı bir şekilde sunan. Hem bilgi, hem de görsel kanıt açısından oldukça yoğun. Tek başına bunu çevirmek oldukça kısa bir yazıya sebebiyet verecektir, ama uygun zamanda bunlardan birkaçını bir araya getirip doyurucu bir yazı sunmak, isteklerim arasında yer alıyor. Öncelikli bazı şeyleri hallettikten sonra zaman arttıkça bu da bakacağım şeylerden birisi.

   Öneriniz için teşekkürler, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir