Katolik Kilisesi kan kaybediyor, Nihai RTR’a daha da abanıyoruz!

Kaynak, aynı konulu JoS forumları yazısıdır.

Aşağıda bir kısmını alıntıladığımız bu haber, Katolik Kilisesi’nin ne kadar panik halinde olduğunu göstermekte:

ROMA – Papa Francis’in Kilise’nin bir “ruhani çalkantı” zamanı içerisinde olduğuna inandığını gösterircesine, Papa dünyadaki Katoliklerden Ekim ayı boyunca Şeytan’dan korunmak için tesbih çekmelerini istedi.

“Meryemin Ayı Ekim’de” günlük olarak tesbih çekilmesi, Cumartesi Vatikan’ın yaptığı bir beyana göre, “Tanrı’nın halkı olarak, “Tanrı’nın Kutsal Annesi” ve “Başmelek Aziz Mikail (Michael)”den Kiliseyi, bizi bölüp Tanrı’dan ayırmak isteyen Şeytan’dan korumasını isteyerek tüm inananları birleştirecektir.

Bu beyan, Papa’nın 11 Eylül’deki vaazında da söylediğine göre “dua, bizi dünyada dolaşıp itham edecek şeyler arayan yüce ithamcıdan koruyan silahtır”.

Yani kısaca Katolik Kilisesi, RTR’ların altında gittikçe daha hızlı bir şekilde battıklarının farkında. Bu yüzden kölelerinden, bütün ay boyunca o iğrenç Katolik tesbihlerini çekip Centillere karşı ölüm ve nefret kusan Yahudi efsununa güç sağlayan, artık yavaş yavaş tükenen enerji girdaplarına güç vermelerini talep ediyorlar. Bu, Nihai RTR‘ımızın onlara tümüyle etki ettiğini ve iflas ettirdiğini göstermektedir. Bu suçlu ve köküne kadar yoz kurumun düşüşü, insanlık için daha fazla özgürlük ve yığınla kurban yaratmalarına son gelmesi anlamına gelecektir.

Kilise, Nihai RTR’ımızın kuvveti altında çöktüğünü kabul ediyor. Bu ay boyunca tüm Satanistler, Nihai RTR‘ı iki kat fazla yapın ve Şeytan’ın gücünü düşmanlarımıza hissettirin! Yahudiler, melun Kabala’larında, Şeytan’ın onların Tevrat’larını ters çevirip 22 harften oluşan “tanrı”larının isimlerini yok ederek onları alt edeceği konusunda kendilerinden olanları uyarmıştır. Bu yüzden İncil’in açılış satırı “tanrı”dır ve “tanrı sözdür” denir. İncil’in de yazılmasında kullanılan bu 22 İbranice harf, onların tüm “kelamı”dır. İncil de orijinalinde İbranice yazılmıştır ki her şey, YHVH dedikleri enerji girdabına bağlı olsun. Hadi Papa’larına bizim de tüm ay boyunca çalışabileceğimizi gösterelim!

“Katolik Kilisesi kan kaybediyor, Nihai RTR’a daha da abanıyoruz!” hakkında 3 yorum var

  1. Şeytanın nihai zaferi yaklaşıyor. O gün geldiğinde, Yahudiler ve onlara hizmet eden herkes kaçacak delik arasın.

  2. Kökeni 2000 yıl öncesine dayanan ve bu süreç içerisinde bir çok kez reform görmüş bir sözde kutsal dinin, kökeni insanlığın ilk var olduğu döneme kadar uzanan satanizmin karşısında durması zaten beklenemezdi. Hristiyanlığın veya da yahudi menşeiili dinlerin bu kadar yayılmasının sebebi dinlerinin tamamen emperyal güdümde olması ve buna göre programlanmasıydı. Haçlı orduları, cihat gibi kavramlar olmasaydı zaten atalarımızın orijinal dinleri karşısında duramayacaklardı. Şimdi de tüm oklar bizim lehimizi gösteriyor. Teknolojinin ilerlemesi ve artık insanların bilgiye anlık olarak ulaşması kilisenin işini zora sokuyor. Elbet bu dinler yeryüzünden silinecek, satanizm ise tanrılar sayesinde her zaman etkinliğini sürdürecektir.

    1. Çok haklısınız. Dediğiniz gibi bu İbrahimi inançlar ancak kan ve vahşet ile yayılabilmiştir, bir de üstüne psişik baskı ve beyin yıkama ekleyince insanların neden olduğunu bile bilmeden boyun eğmesi bu yüzden. Ama artık Şeytan’ın Çağı geliyor, ve gezegenimiz üzerindeki bu Yahudi perdesini delik deşik edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir