Purim İçin Pazar-Pazartesi Ritüeller + Nihai RTR

Tüm savaşçılarımıza ve Satanik Ailemize esenlikler,

Nihai RTR’ı her gün düzenli bir şekilde yapıyoruz. Bu yüzden artık eskisi gibi RTR Programı sunmuyoruz – zira yapmamız gereken tek bir RTR var ve bu artık her gün, günlük programımızın bir parçası halinde. Bu ritüele şuradan ulaşabilirsiniz:

https://yadi.sk/i/DvYzRdaD3ZQr9G

Yani bu duyurumuz, genel RTR programımız konusunda hiçbir şeyi değiştirmemekte, onu zaten ne olursa olsun takip ediyoruz. Nihai RTR‘ı günlük olarak yapmak elzem önem taşıyor, özellikle de şimdi düşmanın “Purim” “bayramları” yakındayken. Bu, şimdi Beyaz halklara empoze edilmeye çalışılan suçluluk psikolojisi ve beyin yıkamayı tam tersine döndürmek için mükemmel bir fırsat.

Herkesin anlayabileceği gibi, geçtiğimiz günlerde olan, düşmanın parmağından çıkan Yeni Zelanda olaylarıyla ve gelecekte de karşımıza çıkarmaya çalışacakları birçok zorlukla birlikte, artık Irksal Farkındalık Ritüellerimizi yapmak zorunlu bir hale geldi. Özellikle de beyazlara karşı yapılan bu kadar beyin yıkama ve bu beyin yıkamanın ucunda kaybedilecek nelerimiz olduğunu düşünürsek şimdi bu ritüelin tam yeri tam zamanı diyebiliriz.

Bu tarz haydutça palyaçoluklar hiçbir fayda sağlamaz. Davamızın kalıcı bir şekilde başarıya ulaşması amacına sahip herkesin, çağlardan beri süregelen ruhaniyete ve bilgiye dayanan savaşı kazanmamıza yardım etmesi gerekir, gorillerden farksız hareketler sergilemesi değil. Düşman, bu tarz şempanzeliklerden korkmaz, düşmanın korktuğu tek şey, halkta gerçeklere dayalı içsel değişimler olmasıdır.

Şu anki toprak tam da bu değişimler için verimli, ve düşman gemiyi her zamanki sansür, saldırı, iftiraları ve eski zamanlardan kalma alet çantalarındaki diğer başka aletlerle ters yöne sürmeye çalışıyor.

Purim, veya Türkçe anlatacak olursak; Yahudilerin masumları çarmıha gerdikleri, kupa kupa kan içtikleri ve genel olarak Centilleri ve halkı şerefsizce kirletip üzerimize lanetli ritüeller yaptıkları “bayram”ları birkaç gün içinde geliyor. Çarmıha gererek resmen bize tokat atıp üstüne bir de küfür ediyorlar: Aptal “goyim”ler Hristiyanlığın boyunduruğu altına girip köleleştirildi, bu yüzden de yahudilerin dayattığı düzmecenin imajında cezalandırılmaları “gerekiyor”, yani çarmıha gerilip kanları içilmeli; yine yahudilerin çarmıh takıntılarıyla tıpatıp aynı olan bu iğrenç, hastalıklı kan ritüeliyle aynı.

Zaten bu sebepten ötürü yahudiler son zamanlardaki bu “silahlı baskınlar” gibi olayları düzenliyorlar, bunun tek sebebi daha fazla ve iğrenç enerjiler yükseltmek, daha fazla sansür yapmak ve karşılarında bulunanları etkisiz hale getirmek için daha fazla bahaneye sahip olmak.

Ölen ve demografik bir azınlık olmak üzere olan, kendi topraklarında yerinden edilmiş ve işsiz kalan, yabancılar tarafından ele geçirilip hiçbir tanesi kalmayana kadar asimile edilen bir halk, özgür bir halk değildir. Bunu herhangi bir insan anlayabilir. Bu sebepten ötürü birçok insan gittikçe öfkeleniyor.

Bu öfkenin üretkenlikten uzak bir kullanımı da beyinsiz şiddettir. Uyanışa bir anlam ve mümkünlük kazandırmanın yolu bilgi savaşını ve ruhani savaşı kalıcı olarak kazanmaktır, bu da düşman konusunda kalıcı bir sonuca gitmemize yarayacaktır. Beyinsiz davranışlar hiç kimse için faydalı değildir. Ancak insanlar hala, tarihimiz boyunca bize karşı yapılan en büyük ve en tehlikeli savaşı çok hafif ve küçük bir şeymiş gibi görme konusunda saldırıya ve beyin yıkamasına uğruyor.

Yukarıdakilerin hepsiyle ruhaniyet ve bilgi kullanılarak mücadele edilmeli. İnsanlar uyanıyor ve bunu durdurabilecek hiçbir şey yok. Düşmanın umabileceği tek şey, beyin yıkamalarının zaten halihazırda yıkılmakta olan bu barajı korumasını ummak, ancak insanların uyanışını herhangi bir şekil veya yolda kontrol etmek artık imkansız.

Bu savaşı bize karşı “kazanmayı” ummuyorlar, umdukları tek şey bizim zihinlerimizi aptal zihin oyunlarıyla yeterince uzun süre kontrol etmek ve biz uyanana kadar her şeyi değiştirmek için çok geç olması. Demografikler geriye doğru hareket etmiyor, ve insanların kaba etleri üzerine oturup bir şeyleri değiştirmek için hiçbir çaba sarf etmemesiyle hiçbir şey kazanılmayacaktır. Askeri konuya gelecek olursak, bu bir sorun bile değil – Yahudiler bizlere karşı gerçek anlamda orduyu mobilize etmeyecek, zira bu tarz savaşları Beyazlara ve Centillere karşı kaybediyorlar. Gerçekten iyi oldukları ve onları bu zamana kadar koruyan tek şey beyin yıkama, zihinsel köleleştirme ve aldatma yoluyla boyunduruk altına almadır.

Ama artık bunlar da onlara fayda etmiyor ve yıkılıyor. Bunların yıkımı daha da hızlandırılmalı.

Dolayısıyla düşmanın aşağılık hareketlerine biz de ırksal uyanış ritüellerimizle cevap vereceğiz. Davamıza katılan herkes buna katılabilir ve katılmalıdır. Bu Purim, düşman masumların kanını içemesin, kendi kazdıkları çukura düşsün istiyorsanız bizimle savaşın!

Bugün ve yarın hem RTR’lara her zamanki gibi devam edip, hem de Irksal Farkındalık Ritüelini yapacağız. Her şeyi kendiniz için karmaşık hale getirmeyin. Rün çizmeye, kanla kutsamaya falan olanağınız yoksa sadece verilen rünleri titretip olumlamaları yapmanız da son derece yeterlidir.

Ritüele hem buradan ulaşabilir, hem de aşağıda bulabilirsiniz:

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Bu ayin için Óðal, Sól ve Óss rünleri kullanılacak. Bunlar sırasıyla Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin Nordik/İzlandik versiyonlarıdır (https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html sayfasında veya Türkçeye çevrilmiş belgede sırasıyla 24, 16 ve 4. rünler). Bu rünleri mümkünse bir tahtaya oyun, değilse de bir kağıda çizin.

Eğer oyma yolundan giderseniz oyma sırasında rünleri titretin. Bu rünlerin gücünü arttırmak için sadece ayini (o rün setiyle, yani daha önce kanınızı sürmediğiniz rünlerle baştan yapıyorsanız) ilk kez uyguluyorken kanınızı rünlere sürebilirsiniz. Bunu yaparken de kanla kutsamakta olduğunuz rünü titretin. Bunu yapmak zorunda değilsiniz ama gerek Türkler olarak, gerekse de genel olarak Beyaz ırk olarak ırksal bütünlüğümüzün ve bilincimizin tehlikeli düzeylerde düşük olduğu bu zamanlarda yapacağımız bu ritüel verebileceğimiz tüm güce ihtiyaç duyuyor. Durumun vahimliğine kıyasla birkaç damla kan çok da önemli olmamalı. Ama elbette seçim sizin. Kan kullanmasanız bile rünleri odaklı, ciddi bir şekilde titretmelisiniz.

Burada verilen Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin özel versiyonları bir tavsiyedir ve size hangi versiyon kolay geliyorsa onu kullanabilirsiniz, bu ayini dünya çapında onbinlerce kişi yaptığından zaten hepimizin gücü birleşecek. Bu rünlerin titretilişini merak edenler, bu paragrafın başında verilen rün isimlerine tıklayarak titretilişlerine gidebilirler. Sunulan linklerdeki ikinci titretilişler, rünlerin bu paragrafta ismini verdiğimiz “klasik” versiyonlarıdır. İsteyen ilkini kullanır (ki linklerdeki ilk titretiliş de yine ayrı bir titretiliştir, yani aynı rünler için size bu ritüeldeki de dahil üç ayrı titreşim sunuluyor), isteyen ikincisini, isteyen de bu ritüel içinde verdiğimiz titretilişleri. Hepsi aynı rün, hiçbir sıkıntı yok. Tekrar söyleyelim, ille de verilen versiyonu uygulamak zorunda değilsiniz; hangisi kolay geliyorsa onu yapın. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmanıza gerek yok.

Bu ayini tekrarlamak için oyduğunuz veya yazdığınız rünlere odaklanarak rünleri titretmeniz yeterlidir. Bu ayin yapılmıyorken rünleri kazıdığınız tahtanızı veya çizdiğiniz kağıdı güvenli bir yere kaldırıp sadece bu ayini yapacakken dışarı çıkarmalısınız

*Rünleri kazıma veya yazma, veya kanla kutsama imkanı bulamasanız bile en azından tüm ritüeli dikkat, odak ve kuvvet ile yapmanız çok önemlidir! Rünleri tahtaya kazıyamadınız veya kan akıtmadınız diye ritüel “olmaz” mı diye endişelenmeyin, en önemli kısmı titreşimlerdir!

Ritüel böyle yapılıyor:

Öncelikle enerjinizi yükseltin  ve sonra alttaki duayla başlayın. Bunu içinizden de okuyabilirsiniz, sesli de.

Şeytan’ın adına, Beyaz Irk’ın Orijinal ve Gerçek Tanrıları olan Du’at’ın Kuvvetlerini çağırıyoruz. Şeytan, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, kendi imajını ve suretini aksettirmesi için Beyaz Aryan Irkına Baba olan Senden güçlerini bize bahşetmeni istiyoruz.

Tüm Beyaz Aryan Halkımızı bizi yok etmeye çalışan Yahudi tehdidine karşı uyandır. Beyaz Aryan Halkımızı faaliyete sevket. Atalarımızdan kalan Beyaz Aryan Gururumuzu bize aşıla. Beyaz Aryan kardeşlerimizi Hristiyanlık, İslam ve tüm alakalı Yahudi programlarının tehdidine karşı uyandır ki bunlar tamamen ve hakkıyla sonsuza dek yok edilsinler.

Korumanın Gücünü Beyaz Irkımıza ve dünyadaki Beyaz Çocuklara bahşet.

Methiye, Onur ve Görkem Senin olsun, Bizim Gerçek Babamız, senin ve Orijinal Tanrılarımızın!!! Bizler direkt Senin Soyundanız ve Çocuklarınız!

Şimdi de rünlerinize odaklanarak 88 kere Óðal (okunuşu OOO-DZDZDZ-AAA-LLL (DZ, Thoth mantrasındaki TH ile aynı)), Sól (okunuşu SSSS-OOOĞĞĞ-LLLL) ve Óss (okunuşu OOĞĞĞSSSS) rünlerini 88 kez titretin. Bunları birlikte titretiyorsunuz, ayrı ayrı değil. Yani bir Óðal, Sól ve Óss tek bir tekrar oluyor. Bunu 88 kez yapıyorsunuz. Bitirince aşağıdakileri 9 kez kararlılık ve inançla söyleyin:

Tüm Beyaz İnsanlar artık ırksal bilince sahip.
Tüm Beyaz İnsanlar Yahudi sorununun kritik bir şekilde farkında.
Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Irkımızın varlığını güvenceye almak için faaliyete geçiyor.
Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Çocuklarımız için güvenli bir gelecek uğruna çalışıyor.

Sonra SATANAS titretin.

Sonra da ritüeli şunu söyleyerek kapatın:
ŞEREF VE GÜÇ SONSUZA DEK ŞEYTAN’A VE ONUN BEYAZ IRKINA ATFOLSUN!!!

 

Linkler:

Enerji yükseltme:
Bunu RTR’lar ve büyü çalışmaları öncesi yaptığınız gibi yapabilirsiniz, bu ve başka konularda bu belge talimat içeriyor. 666 Enerji Yükseltme ve isterseniz bir/birkaç tekrar SATANAS yeterli olacaktır. Tecrübeli olanlar kendileri için ne işe yarıyorsa onu yaparak enerji yükseltebilirler.

Türkçe Rünik Kabala:
https://yadi.sk/i/dyNcWRXH3MBFCC

İngilizce açıklama ve telaffuzlarıyla Rünik Kabala Ses MP3’leri:
https://yadi.sk/d/2NJvhYDKIYlaPg

Rünlerin Joy of Satan’daki orijinal sayfası, İngilizce:
https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Runic_Kabalah.html

“Purim İçin Pazar-Pazartesi Ritüeller + Nihai RTR” hakkında 8 yorum var

 1. Anlamadığım şey Türk’üm fakat , ten rengim beyaz değil. Beyaz ırk değil miyim?

  1. Esenlikler,

   Esmer veya kumral insanlar da “beyaz” sayılabilir, burada genel hatlarıyla ırklardan bahsediyoruz.

   Yok, Türk ama bildiğiniz siyahi bir vatandaşımızsanız, o zaman siyahiler için olan ritüeli yapmanız gerekmekte.

   İyi akşamlar.

 2. şeytan dindar insanlara yardım edebilirmi..çünkü dindar olan insanlar şeytanın gerçek kimliğinin farkında değiller…şeytanın gerçek kimliğini bilen sadece yahudiler…o yüzden şeytanın müslüman yada hristiyan insanlarada yardım etmesi doğru olmazmı?

  1. Esenlikler,

   Şeytan ve Tanrıların gücü, vakti ve harcayabilecekleri emek sınırsız değildir, hele de mücadelemizin tepe noktasına ulaşmakta olduğu bu çağda. Zaten insanlık için savaşan, üzerine düşen görevi yapan bizler; ruhani savaşa katılmasa da Tanrıları tanıyıp onurlandıran, o ya da bu Paganizm ekolüne dahil kardeşlerimiz, sonra ne düşmana aktif olarak destek veren (ama pasif olarak sömürülmeye halâ açık), ne de bizim tarafımızı tanıyan Ateist, Deist, Agnostik vs. güruhlar o kadar varken neden direkt Şeytan ve Tanrılara karşı bilerek veya bilmeyerek düşmana destek olan insanlar “yardımı” hak etsin? Onlar zaten seçimlerini yapmış. Şeytan, insanları biberonla besleyen bir Tanrı değildir. Herkes kendi ruhunu kurtarır. Tanrılar bize rehberlik ve destek sağlarlar, bizim yerimize ruhumuzu çöplükten güllük gülistanlık bahçelere çıkarmazlar. Kendine yardım eden insan en çok yardımı hak edendir.

   Bu ölüm tarikatlarından ayrılan insanlara Tanrılar kapılarını yine açabilirler; ama o noktaya kadar neden fıçının en dibindeki posaları tırnaklarımızla kazıyıp bunları güneşe çıkarmamız beklensin ki? Bu Doğaya, adalete ve mantığa aykırı bir fikirdir, günümüzde şefkat, anlayış, tolerans ve adalet fikirlerinin içi boşaltılıp olması gerekenin tam tersine sokulmasından kaynaklanır. Değer yargılarınızı ve önceliklerinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

   İyi günler.

 3. Titretmeleri sesli yapmak zorunda mıyız yoksa içimizden söylediğimizde oluyor mu?

  1. İçinizden söyleyerek titreştirmiş olmuyorsunuz maalesef. Yine de ortamınız müsait değilse, olabildiğince sessiz olmayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir