Mars Karesi

Kaynak: Joy of Satan, Mars Karesi.

Çakraları güçlendirmek, (kişinin doğum çizelgesindeki) zayıf Mars’ı güçlendirmek ve sağlık ve Mars’la alakalı genel ruhani ilerlemede yardımcı olması için Ruhani Mars Kabalistik Karesi

Maddesel başarı, bereket ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Mars Kabalistik Karesi

Mars için mantra 25 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Mars Koç ve Akrep olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Oğlak’dayken başlayın.
Bu mantraya Mars Yengeç’teyken [düşüşü] veya Terazi veya Boğa [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Salı (yani Mars) günü, Mars saatlerinde başlayın.
İdeal olarak her gün Mars için seçilen mantra, o günün Mars saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Mars’ın Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:
Savaş, şiddet, öfke, nefret, savaşmak, kavga, dövüş, atletizmde kuvvet, rekabet, çelik, çatal bıçak, keskin aletler, savaş silahları, ateş, ateşlenmek (vücudun ateşlenmesi), dalaşmalar ve çekişmeler, hırslar, enerji, maceralar, tutkular, şiddetten zarar görme, eril ilişkiler, düşmanlar, mücadeleler, muharebede şanlılık, enerji ve sağlık [Güneş ile birlikte].

Vücudun Mars tarafından yönetilen kısımları: Kafa ve yüz, beyin [Merkür’le birlikte], cinsel organlar ve alyuvarlar.

Hastalıklar:
Baş ağrıları, migrenler, ateşli hastalıklar, şiddetli enfeksiyonlar, iltihaplar, kızarmalar ve şişmeler, keskin acılar, yanıklar, haşlanarak yanan yanalar, diş ağrıları, sinüzit, kulak ağrıları, yüksek tansiyon.


Meslekler:
Atletler, ordu, cerrahlar, demir ve çelik işçileri, nalbantlar ve demirciler, dişçiler, silah ustaları, kasaplar, berberler, kamu görevlileri.


Astrolojik çizelgenizde:
Mars’ın konumlandığı haneler ve uçlarında Koç veya Mars olan haneler.


Kabalistik/Majikal gezegensel kare Sakral Çakrayı güçlendirir ve bireyin astrolojik çizelgesinde zayıflamış bir Mars’ı güçlendirir, ve Mars’ı içeren ve uçlarında Koç ve Mars burçlarının bulunduğu hanelerdeki işlerde yardımcı olur.

MARS MANTRASI:
AUM KRAAM KRIM KRAUM SAU BAUMAYA NAMA Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM BAUMAYA NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

KARELER ANASAYFASINA DÖN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir