Mars Karesi

Kaynak: Joy of Satan, Mars Karesi.

Çakraları güçlendirmek, (kişinin doğum çizelgesindeki) zayıf Mars’ı güçlendirmek ve sağlık ve Mars’la alakalı genel ruhani ilerlemede yardımcı olması için Ruhani Mars Kabalistik Karesi

Maddesel başarı, bereket ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Mars Kabalistik Karesi

Mars için mantra 25 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Mars Koç ve Akrep olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Oğlak’dayken başlayın.
Bu mantraya Mars Yengeç’teyken [düşüşü] veya Terazi veya Boğa [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Salı (yani Mars) günü, Mars saatlerinde başlayın.
İdeal olarak her gün Mars için seçilen mantra, o günün Mars saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Mars’ın Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:
Savaş, şiddet, öfke, nefret, savaşmak, kavga, dövüş, atletizmde kuvvet, rekabet, çelik, çatal bıçak, keskin aletler, savaş silahları, ateş, ateşlenmek (vücudun ateşlenmesi), dalaşmalar ve çekişmeler, hırslar, enerji, maceralar, tutkular, şiddetten zarar görme, eril ilişkiler, düşmanlar, mücadeleler, muharebede şanlılık, enerji ve sağlık [Güneş ile birlikte].

Vücudun Mars tarafından yönetilen kısımları: Kafa ve yüz, beyin [Merkür’le birlikte], cinsel organlar ve alyuvarlar.

Hastalıklar:
Baş ağrıları, migrenler, ateşli hastalıklar, şiddetli enfeksiyonlar, iltihaplar, kızarmalar ve şişmeler, keskin acılar, yanıklar, haşlanarak yanan yanalar, diş ağrıları, sinüzit, kulak ağrıları, yüksek tansiyon.


Meslekler:
Atletler, ordu, cerrahlar, demir ve çelik işçileri, nalbantlar ve demirciler, dişçiler, silah ustaları, kasaplar, berberler, kamu görevlileri.


Astrolojik çizelgenizde:
Mars’ın konumlandığı evler ve uçlarında Koç veya Mars olan evler.


Kabalistik/Majikal gezegensel kare Sakral Çakrayı güçlendirir ve bireyin astrolojik çizelgesinde zayıflamış bir Mars’ı güçlendirir, ve Mars’ı içeren ve uçlarında Koç ve Mars burçlarının bulunduğu evlerdeki işlerde yardımcı olur.

MARS MANTRASI:
AUM KRAAM KRIM KRAUM SAU BAUMAYA NAMA Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM BAUMAYA NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

KARELER ANASAYFASINA DÖN

“Mars Karesi” hakkında 39 yorum var

 1. Esenlikler !

  Güneş şimdi yüceldiği burç olan Koç’ta . Nisan ayının tam bu dönemleri , üstelik ay da büyüme evresindeyken güneş karesi hazırlamak için uygun bir dönem. Onu hazırlayıp üzerinde çalışırken – günlük mantra okumalarını yaparken- aynı zamanda bir mars karesi de hazırlayabilir miyiz ? Aksi halde marsın yönettiği söylenen akrep burcu (Ki bana kalırsa mars asıl koç burcunun gezegenidir , akrebin kendi gezegeni plüton) ‘ nun dönemi olan Kasım ayına kadar beklemek zorunda kalacağız. Yani diyelimki güneş karesini hazırladık çalışmalarına başladık , bundan 2-3 gün sonra da bir mars karesi hazırlarsak ne olur ? Enerjilerin karışması vb gibi bir durum olur mu? Yoksa tek dönemde tek çalışmaya odaklanmak daha mı mantıklı ?

  Mars karesi yapmayı da çok istiyorum çünkü marsın verdiği nitelikler de yabana atılır gibi değil , güneşten kalır yeri yok gibi.

  Bu konuda vereceğiniz cevabı çok merak ediyorum .

  İyi akşamlar dilerim bütün SS kardeşlerime .

  1. Esenlikler,

   Zaten Mars, Akrep’in yardımcı yöneticisidir. Ama Koç’unsa ana yöneticisi. Bu tabloda bunu görebilirsiniz. Büyük ihtimalle biliyorsunuzdur da. Tabii unutmayın ki, Plüton Mars’ın üst oktavıdır.

   Mars’ın Güneş’ten “geri kalan yeri” olup olmadığı aslında bu tarz yaklaşılması gereken bir konu değil. Ortak yönettikleri güzel şeyler olsa da; Güneş’e has şeyler var. Mars’a has şeyler de var tabii ki.

   Neyse, sorunuza geçelim. Aynı anda birden çok Kabalistik Kare yürütebilirsiniz, her birine uygun zamanında başlamış olun yeter. Ve her gün yaptığınız Karelerde arada en az 10-15, tercihen daha fazla dakika bırakırsanız enerjilerin karışması gibi bir sorun olmaz.

   Bu arada herhalde biliyorsunuzdur da, siz bu kadar hevesliyken yanlış yapma ihtimaliniz olmasın diye söylüyorum. Karelerin mantraları (veya başka herhangi bir mantra) okunmaz, titretilir. Zaten ses dosyalarına erişiminiz var, dinleyip kontrol edebilirsiniz.

   Olumlamalarınızı şimdiden hazırlayıp, amaçlarınızı şimdiden düşünebilirsiniz. Size şimdiden başarılar.

   İyi geceler.

   1. Esenlikler dilerim herkese !

    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sanırım mars karesi yapmak için geç kaldım malesef. Dün dolunaydı ve bugün itibariyle ay küçülme evresine girdi. Ve kontrol ettiğimde 20 nisan gibi yeni ay olucak ve güneş boğa burcuna geçmiş oluyor. Ayrıca marsın yüceldiği diğer burç olan oğlak burcu zamanı da geçti.

    Size soru sormak istediğim asıl merak ettiğim soru şu :

    Ve eğer siz olsaydınız şu dönemde mars karesi mi yapardınız yoksa güneş karesi mi?

    Eğer ben bu dönemde güneş karesi yaptıysam bundan etki almam biraz zor mu sizce ? Güneş asıl aslan burcunu yöneten gezegen ama o döneme daha uzun zaman var. Güneşin marsta yüceldiği söylendiği için uygun olduğunu düşünmüştüm ben.

    Güneş karesinin kötücül gezegen transitlerinden korunmak ve talihi iyileştirmek adına mutlaka yapılması gerekli olduğuna dair bir şey okuduğumu hatırlıyorum sitede. Bildiğiniz üzere 2020’de Satürn ve Plüton gibi iki kötücül gezegenin etkilerinin çok şiddetli hissedileceği pek çok astroloji sayfasında bahsedilldiği için ben de öncelikle bir güneş karesi yapmayı uygun görmüştüm ama hata mı yaptım sizce ?

    1. Ve mantralar konusunda ses dosyalarını indirdim , onların telaffuzunu tam türkçeye çevirdim mesela R’leri vurgulu titrettiği yerleri vs elimden geldiği kadar ordaki sese benzeterek titretiyorum. Yani evet düz yazı okur gibi okumuyorum. O gün olan sayıda günlük mantrayı titretip ardından 9 kez afismasyon yapıp çalışmayı tamamlıyorum . Sağolun paylaştığınız bu çok bilgiler için !

     1. Esenlikler,

      Zaten mantralar Türkçe’ye “””çevrili””” bir durumdaydı yalnız. Yani sitedeki halleri Türkçe telaffuza olabildiğince yakın. Tabii kendiniz anlayacağınız şekilde not alıyorsanız buyrun.

      Ve evet, doğru yapıyorsunuz. 9 genel geçer, çoğu amaç için uygun bir sayıdır. 10, maddeselliğin sayısıdır. Yani maddesel bir Kare/büyü yapıyorsanız ve ana etkisi maddesel dünyada hissedilecek bir iş üstündeyseniz 10 daha iyi olur.

      İyi günler.

    2. Esenlikler,

     Zaten Mars bir süredir Kova’da, Mars Karesi yapmak için uygun bir zaman değil ki. Dediğiniz gibi, Mars Oğlak’tan geçeli biraz oldu.

     Mars Karesi şu an yapılamaz, o yüzden Güneş.

     Güneş Karesinden etki almanız neden zor olsun ki? Zaten önümüzdeki iki Pazar da başlamak için uygun vakitler. Ve Güneş Karesini, Güneş’in sadece yönetici burcunda değil, yücelmedeki burcu olan Koç’ta da Kare yapılabilir. Yani bu zamanlar.

     Ve evet, dediğiniz şey doğru. Güneş (hem Kare, hem de Güneş’le alakalı başka çalışmalar (ki buna safi Koruma Aurası gibi şeyler bile dahildir, sonuçta Surya Güneş mantrası)) negatif etkilerden, geçişlerden ve enerjilerden korur. Plüton’a gelince, Plüton doğrudan “kötücül” bir gezegen değildir. Etkisi iyi ya da kötü dönüşümsel ve genelde de kalıcıdır.

     Neyse. Hata yapmıyorsunuz. 12’si ve 19’u, Ay ne kadar küçülmede de olsa, Güneş Karesi yapmak için kabul edilebilir vakitler. Ben Ay küçülürken pozitif çalışmalara başlamayı yeğlemem ama, hiçbir şey yapmamaktan da iyidir herhalde.

     İyi akşamlar.

     1. İçimi rahatlatınız teşekkür ederim !

      Ben düz bakış açısıyla, şuan dönemi içerisinde bulunduğumuz Koç burcunun yönetici gezegeni Mars olduğu için acaba mars karesi yapsam daha mı iyi olurdu acaba ikileminde kalmıştım.

      Mantraların telaffuzu konusunda ise ses dosyasını dinleyip tam olarak yazarsam daha kolay yapacağımı düşündüğüm için o şekilde not aldım .

      “(AUM HRAAM HRIM HRAUM SAU SURYAE SVAHA )” mantrasını şu şekilde not ettim mesela.

      “Aum hırrraaam harrrim hrrraum ssau surrrryaye sıvahaa”

      İyi akşamlar .

     2. Esenlikler,

      Yok yok, her gezegenin Karesi için o gezegenin bulunduğu burca bokmak lazım. Güneş’in bulunduğu burç, sadece Güneş Karesi için önemlidir.

      Ve anladım. İyi yapmışsınız. Zamanla bu tarz mantraların titretilişini sezgisel olarak da kavrayacaksınız zaten, merak etmeyin.

      İyi akşamlar, iyi eğlenceler.

 2. Esenlikler !

  28 haziran itibariyle mars kendi burcu olan koç burcuna geçiyor. Dolayısıyla mars karesi yapılabilecek bir zaman .

  Mars karesi ruhani mi olmalı yoksa maddi mi ? Ruhanide ve maddi de kazanımlar nelerdir ?

  Ve afirmasyonda tam olarak ne kullanmalıyız ?

  Son soru : afirmasyon tek cümle mi olmalı yoksa o gezegenle bağlantılı tüm isteklerimizi 8-10 cümle uzunluğunda olacak bir şekilde bile uzun uzun yazabilir miyiz ?

  1. 28 Haziran’da Mars Koç’a giriyor olsa bile Ay Terazi’de, yani alçalışı olan burçta. Yani hayır, iyi bir zaman değil.

   2-) “Mars karesi ruhani mi olmalı yoksa maddi mi ? Ruhanide ve maddi de kazanımlar nelerdir ?”
   Amacınıza göre değişir.

   3-) “Ve afirmasyonda tam olarak ne kullanmalıyız ?”
   Afirmasyon kullanmalısınız.

   4-)”afirmasyon tek cümle mi olmalı yoksa o gezegenle bağlantılı tüm isteklerimizi 8-10 cümle uzunluğunda olacak bir şekilde bile uzun uzun yazabilir miyiz ?”
   Tek cümle olması çok daha iyi olur, bu da enerjiyi daha direkt yönlendirmenizi sağlayacaktır. 8-10 Cümle afiramsyon kullanırsanız etkisi çok azalır.

   1. Esenlikler !

    Peki o halde şöyle sorayım …

    Siz kendinize bir mars karesi yapacak olsanız kullanacağınız afirmasyon nasıl olurdu ?
    Örneklerseniz sevinirim.

    Marsın etki alanında bulunanlar ; güç , cesaret , kararlılık , fiziksel ve ruhsal güç , erkeksi cazibe-karizma , zafer ve başarılar vs gibi şeyler bildiğim kadarıyla . Bunlardan nasıl bir afirmasyon yapılabilir?

    Ruhani ve maddi kazanımları sordum ama tam beklediğim cevap o değildi. Yani maddi kareyle ne , ruhani kare ile ne bekleyebiliriz/isteyebiliriz mars karesinden ?

    1. Şöyle cevap vereyim: Örneğin ben bir Mars karesi yapacak olsam ve amacım da fiziksel gücümü arttırmak olsa “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde ve kalıcı olarak fiziksel gücüm muazzam miktarlarda artıyor.” afirmasyonunu kullanırdım.

     Ruhani kare ile maddesel karenin farkı yaptığınız çalışmanın etki ettiği boyutlardır. (Ancak burada bir yanlış anlaşılma olmasın, ruhani kare yaparak da eğer alakalıysa maddesel boyuta etki edilebilir tabii.) Örneğin Mars’ın yönettikleri arasından “ruhsal güç”ü kullanacaksanız maddesel kare yapmanızı önermiyoruz. Tabii burada bahsedilen birçok hükümranlığın maddesel gibi gözükse bile ruhani kökeni var, bunu da belirtmeden geçmeyelim. En basitinden karizma gibi.

 3. Esenlikler,
  Bu ayın 13’ünde başlamayı düşünüyorum Mars karesine çünkü mars koçta. fakat ay başakta yani tercih ettiğimiz bir burçta değil. yine de uygulanabilir mi?

  1. Esenlikler,

   Hayır, çünkü Ekim boyunca Mars gerilemede. Mars karesi için en yakın tarih olan 17 Kasım’a kadar beklemelisiniz. 17 Kasım günü Ay boşluktan çıktıktan sonra yapın. Türkiye saatine göre bu 19:34’tür.

   İyi geceler.

 4. Esenlikler böyle daha canlı, enerjik insanları kendine çeken biri olmak istiyorum Satanik takvime göre en yakın tarih Mars karesi 2 Kasımda. Nasıl bir olumlama kullanabilirim? Aslında fiziksel olarak kötü sayılmam biraz iletişimim kötü sadece.

  Burun ameliyatı olmak istiyorum define konusunda uzman tanrılardan para yardımında bulunursam karşılığında ne teklif edebilirim? Barbatos nasıl söylenir?

  1. Esenlikler,

   2 Kasım yerine 16 Kasım’daki tarih Ay’ın da Koç’ta oluşu sebebiyle daha uygun gözüküyor. 2 Kasım tarihi her ne kadar kare için uygun olsa bile Ay’ın içinde bulunduğu Terazi burcu, Mars’ın doğasına ters. O yüzden 16’sını beklemeni öneriyorum. Zaten 2 Kasım sırasında Mars’a dair problemleri ortadan kaldırmak (örneğin çizelgede 12. evde Mars varsa bu kötü etkileri silmek) daha etkili olacaktır, çünkü Ay küçülüyor. Demem o ki amacına biraz ters bir tarih.

   “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak daha enerjik ve atılgan oluyorum.” x10 — Bu tarz bir olumlama iş görecektir. “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak” kısmı harici kalanını istediğin gibi değiştirebilirsin.

   Yüksek Rahip Hoodedcobra666, tanrılarımız hakkındaki bilgi sayfaları konusunda bir güncellemeye gidiyor. İnvokasyon için tanrı adlarının en düzgün okunuşları geldikçe biz de güncelleyeceğiz. Yakın zamanda veliaht prenslerin güncellenmiş sayfalarını da çevirip atacağız. Tam olarak Lord Barbatos’un ismi nasıl okunuyor henüz bu konuda elimizde materyal yok, ancak demonlarla iletişimde asıl önemli olan mühürlerdir. Lord Barbatos’un mührünü çizdikten sonra ismini Türkçeye uygun bir şekilde okuyabilirsin ve davet edebilirsin.

   İyi günler.

   1. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. saat kaçta uygulamam daha iyi olur? Yani Sabah mı Gece mi?

    Fiziksel olarak çalışmama nasıl katkı sağlayabilirim? Her gün Hatha yoga yapacağım. Bunun yanı sıra ne yapabilirim? Enerjik olmak için ne tüketmemi önerirsiniz? Bir de diksiyonu mu geliştirmek istiyorum. Onun için sesli kitap okumak uygun mu acaba?

    1. Esenlikler,

     Mars Karesinin özel bir vakti yok. Mars saatinde yapman en iyisi olacaktır. Ancak sen daha canlılık verici bir amaçla yaptığın için gündüz vakitleri daha iyi olacaktır. Yani Güneş tepedeyken Mars saatleri içerisinde yapabilirsin.

     Kardiyo, kundalini yoga, ateş nefesi egzersizleri, 5 Tibetli yoga rutini; bunlar ateş elementi ve canlılık üzerinedir. Yiyecek içinse çikolata ve fındık, fıstık tarzı şeyler enerji sağlayacaktır. Diksiyon için de evet; sesli kitap okuma ve tekerleme gibi aktiviteler işe yarayacaktır.

     İyi geceler.

 5. 1-Mars karesine başlayacağım mantra titrettikten sonra afirmasyon yapmaya gerek var mı?
  2-AUM KRAAM KRIM KRAUM SAU BAUMAYA NAMA mantralarından birini seçip onu kullanmam gerek değil mi?
  3-Yukarıdaki yorumu okudum 16 Kasım mı daha uygun?

  1. Esenlikler,

   1- Elbette. Seçilen amaca uygun olumlanması gerekiyor.

   2- Hayır, onların hepsinin titretilmesi gerekiyor. Yazının içinde ses dosyası var, onu inceleyin. Eğer tüm hepsini titretemeyecekseniz sadece AUM BAUMAYA NAMA/SVAHA kısmını titretebilirsiniz. Bu kısayol mantrasıdır. Maddesel kare yapacaksanız NAMA, ruhani kare yapacaksanız da SVAHA’yı kullanın. Örneğin maddesel Mars Karesi yapacaksanız AUM BAUMAYA NAMA olacak. Kısayol mantrası değil de tam hâliyle ilerlemek istiyorsanız da ses dosyasındaki gibi AUM KRAAM diye başlayıp giden dizini titreteceksiniz.

   3- Amaca göre değişiklik gösterir tarihler. 2021 SS takvimini takip edin. Ay hangi burçta, büyüyor mu küçülüyor mu, amacınız bir şeyleri bitirmek mi arttırmak mı, yani değişik faktörlere göre bazı şeyler değişiklik gösterir.

   İyi günler.

 6. Ay küçülmedeyken başlanılabilir mi? Ayrıca çizelgemdeki zayıf marsı güçlendirmek için nasıl bir afirmasyon söylemem gerek?

  1. Esenlikler,

   Başlanılabilir. Salı günü, Mars saatlerinde başlayın. Gezegensel kare olduğu için Ay’ın etkisi daha minimal kalacaktır.

   Zayıf Mars’ı güçlendirmek derken bunu biraz daha açmalısınız. Yani olumlamayı açmanız gerek. Mars’ın tüm özelliklerini güçlendirmek için olumlarsanız muhtemelen hepsinden çok az vereceği için bir anlamı olmayacaktır ve enerji aşırı bölünecektir. Onun yerine mesela daha atılgan ya da özgüvenli olmak istiyorsanız, risk alan tarafınız eksikse bunları kapamak için olumlayabilirsiniz.

   İyi günler.

 7. Ben de ayın 2’sinde başlayacaktım, siz öyle deyince ayın 16’sında başladım. ama hala şüphelerim var. Mars mantrasının çekirdek mantrasında titretmekte sorun yaşamıyorum, ”kraam krim kraum” k sesinde sıkıntı yaşıyorum. mp3 telaffsuzunu dinlediğimde gırtlaktan çıkan o ses k sesi mi yoksa h mi ayırdına varamıyorum. h gibi geliyor, ama k yazıyor orda. Bende k sesini gırtlaktan çıkardıktan sonra r vurgulayarak devam ediyorum mantraya. Doğru yapıyormuyum?

  1. Esenlikler,

   Kabalistik K sesi gırtlaktan çıkar. Ses dosyasında olduğu gibi yapın. Bu aynı S yerine yılan tıslaması gibi ses çıkardığımıza benziyor. Kabalistik telaffuzlar günlük telaffuzlardan oldukça farklıdır.

   İyi akşamlar.

   1. sesi tekrar dinledim de, orada hakikaten gırtlaktan h olarak çıkıyor ”hhhırrrraam hhhırrriiiim hhhırrrraummm” evet emin oldum. Gırtlaktan ”kkkırrraam …” olarak yapıyordum, sanırım geçerli değil? Geçen 16’sında başlamıştım ama ne yapmam lazım şimdi tekrar ayın 23’nde tekrar başlasam mı?

    1. Esenlikler,

     O düz bir H sesi değil, bozmanıza gerek yok. Gırtlaktan çıkan bir ses zaten, dediğim gibi doğru yapıyorsunuz, devam ettirin. Yanlış telaffuz ettiğiniz yerler varsa da bu sadece çalışmanın verimini düşürür, direkt iptal etmez. Ek bilgi olarak vereyim.

     İyi geceler.

     1. Anladım. çok teşekkür ederim. diğer karelerde de sıkıntı yaşıyorum onları da soracağım daha sonra.

 8. Esenlikler Sol,

  Dün akşam birkaç mum yakıp yatağıma uzandım. Paimon enn chanting meditasyonunu dinleyip onun mührünü zihnimde tahayyül edip ismini zikrettim. 10 dakika sonra sol omzumda tatlı bir elektrik hissi gezindi. Sonra ayak ucuma kadar sardı beni. O sırada uyuyakalmışım. Uyandım. Birkaç saat sonra uyudum ve şöyle bir rüya gördüm.

  Babaannem 2 ay önce intihar etmişti. Onun intihar ettiği köydeki evine gidiyordum. Her yer karanlıktı. Burada ne işim var demeden yatağımı seriyordum yere. Sonra bir kız gördüm Paimonla ilgili bir şiir yazdığını söylüyordu. O kız ölüyordu sonra. Hatta suda boğuluyordu. Suda kırmızı kapaklı bir kitap gördüm üstünde PAİMON yazıyordu.

  Başka demonları defalarca davet etmeme rağmen işaret alamamıştım ama daha önce de Paimona seslenince aynı gece rüyama gelmişti. Paimon yüksek rütbesinden dolayı aslında ona ulaşmak diğerlerine ulaşmaktan daha zor değil mi? Yoksa yüksek enerjisinden dolayı biz iletşime kapalı olsak dahi kendini gösterebiliyor mu? Birkaç yıl önce ona davet yaptığım gece rüyamda. Ben takım elbiseyle bir müzenin merdivenlerini çıkarken önümde belirip boyu yavaş yavaş uzamıştı. 2,5 metreye yakın uzamıştı. Bana ismimle seslendi bende korkmuştum.

  Sizce onun için ritüel yapmalı mıyım? Gördüğüm rüyalar çok şen şakrak değildi doğrusu. Ondan dünyevi bilgelik talebinde bulunursam vereceği şey bütün hayatımı etkilediği için yaşam boyu sürecek rtr teklifi mi yapmam gerekir?

  Bu arada bu parça gerçekten Şeytana adanmış bir ilahi mi? Çok severek dinlediğim eserdir. Türkçesi “Ey Kader” di sanırım.

  https://youtu.be/EJC-_j3SnXk

  1. Esenlikler,

   Tam olarak rüyalarınız ondan mı ya da başka bir parazitten mi bilmiyorum ancak Tanrılar rüyalarda gözükebilirler. Yine de bu gözükmelerdeki anlamsızlık ya da karanlık hava büyük ihtimal sizin açıklığınızdan ötürü yanlış algılamanızdır. Sonuç olarak rüyalarda da gözükebilirler ancak yine de her şey size kalıyor. Yani A dediğinde B diye algılayabilirsiniz.

   Yaşam boyu RTR’a gerek yok ancak istediğiniz şeyin önemine göre 50, 60, 100, 200 şeklinde ya da daha fazla ya da az RTR önerebilirsiniz. Dediğim gibi bu tamamen istediğiniz şeyin önemine ve tutacağı enerjiye bağlı. Ona uygun sayıda bir RTR önerirsiniz, isterseniz sarkaçla da sorabilirsiniz önerdiğiniz RTR sayısının yetip yetmeyeceğini. Arttıra arttıra gidebilirsiniz.

   Şarkı hakkında ise bir bilgim yok, o yüzden yorum yapamayacağım.

   İyi günler.

 9. 16 kasımda başladım. Normalde her gün 13 de okuyordum ama bugün nasıl olduysa unuttum!! 00dan sonra bugün ki vakit dolmuş mu oldu? Yoksa sabaha kadar vaktim var mı? Nasıl unuttum şaşkınım ya 🙁

  1. Esenlikler,

   Eğer Türkiye’de iseniz hâlâ zamanınız var, kareyi gerçekleştirin. Gezegensel günler Güneş doğana kadar bitmez.

   İyi geceler.

   1. 23 ve 30 Kasımda tekrar başlayacağım. Maalesef geç gördüm mesajınızı. Hangi tarih daha uygundur? Bu arada 40 günlük meditasyona bugün başladım. Bir problem olmaz, genede kareden verim alabilirim dimi?

    1. Esenlikler,

     İki tarih de aynı etkiyi verecektir, ne zaman istiyorsanız o zaman başlayın.

     40 günlük programa yeni başladıysanız kareden daha az miktarda da olsa verim alabilirsiniz ancak dikkat edin, Mars enerjileri yıkıcıdır ve düzgün yönlendiremezseniz zarar olarak dönebilir. Enerjinin fazla gelmediğinden de emin olun.

     İyi günler.

 10. Merhaba. Gezegenlerin enerjileri ile ilgili bazı sorularım var. Negatif enerjilerden korunmak için hangi gezegenin enerjilerinden yararlanabiliriz? Mesela majikal çalışmalarda gezegen mantrası titretirken gezegenin majikal rengini enerji olarak imgelemek gerekiyor mu? Satürn’ün enerjileri hep negatif ve yıkıcı mıdır? Satürn’ün enerjilerinin hiçbir olumlu yanı yok mu? Örnek vermek gerekirse habis bir tümörü parçalayıp yok etmek için satürn’ün enerjisini kullanamaz mıyız? Ya da şöyle sorayım; negatif enerjilerden korunma niyetiyle satürn’e ait bir mantra titretsek ve sonunda negatif enerjilerden korunduğumuza dair olumlamaları söylesek korunma için etkisi olur mu yoksa tam tersi bir etki mi olur? Burda önemli olan niyet ve olumlama değil midir?

  1. Esenlikler,

   Korunma için Güneş, Jüpiter ve bir ihtimal Ay kareleri uygulanabilir.

   Satürn’e de gelecek olursak Satürn aslında kökünde disiplinize edici ve terbiye edicidir; zor yoldan öğretir. Tanrı olan Satürn direkt olarak Şeytan’dır. S-T-N kökü anagramlarıyla birlikte bir sürü pagan kültüründe Satanas, Wodanaz, Satanama, Sanat ve daha nice adlar altında gözükmüştür. Şeytan, kendi şiirlerinden birinde “Ve ben ki başta ağlayanım.” der. Satürn ve Oğlak, 10. evin yöneticileridirler. Oğlak burcunun diğer burçlardan daha çok çalışması gerekebilir ancak eğer bunu yaparsa en iyi yerlere o gelecektir. Satürn ayrıca aydınlanmanın burcu Kova’yı yönetir. Şeytan ile özdeşmiş bir gezegendir.

   Satürn’ün peki neden bu kadar çok kötü yanları ortaya çıkıyor? Bu konu hakkında kesin konuşmak istemesem de düşmanın, kötü yanlarını arttırdığına ve ekstradan halka eklediğine dair bir şeyler duymuştum. Satürn’ün kötü yanları da vardır ancak dediğim gibi, özünde zor yoldan terbiye edicidir. Ancak yine de korunma amaçlı Satürn enerjileri kullanılamaz çünkü alakasızdır ve negatif odaklıdır. İyileşme amacıyla da Merkür ya da Güneş karesi uygularsınız hâliyle, gidip de Jüpiter uygulayamazsınız çünkü enerjileri alakasızdır. Ha ancak 6. evinizde Satürn ya da onun burcu Oğlak bulunuyorsa uygulanabilir. Tek sıkıntı öncelikle negatif karmanızı kırmanız gerekir çünkü kareler, negatif açıları da tetikleyebilir ve hayatınıza sokabilir. Örneğin Satürn’e dair kötü bir yerleşim, Satürn karesiyle tetiklenebilir ve hayatınız kötü yöne kayabilir.

   İyi günler.

   1. Aslında ben hala gezegenlerin ve mantralarının temel mantığını anlayabilmiş değilim. Mesela habis bir tümörü parçalayıp yok edebilmek için mars gezegeninin enerjileri gibi yıkıcı yada satürn gezegeninin enerjilerini kullanmak tümörü eritip bitirip yok etmek için daha mantıklı gibi görünüyor. ayrıca zamanlama olarak da ay küçülürken çalışmaya başlamak gerekmiyor mu çünkü ay küçülürken birşeyleri bitirmek ve yok etmek için en iyi zamanlardır deniyor astrolojide. Genel anlamda sağlıklı olan bireyde sağlığın devamı için güneş yıldızının enerjileri kullanılabilir diye biliyorum zaten sağlıklı ve şifayı devam ettirmek için güneşin enerjileri kullanabilir diye düşünüyorum. Yanlış mı biliyorum acaba?

    1. Esenlikler,

     Bahsettiğiniz negatif enerjiler dengesizdir. Örneğin Thaur rünü dediğiniz gibi çalışır. Hem iyileştirir, hem engelleri aşar hem de yok edicidir. Ancak Mars ve Satürn direkt olarak kötü şeyleri, kanamaları, hastalıkları yönettiği için dediğiniz şekilde çalışması için en azından 6. evinizde Koç ya da Oğlak bulunması gerekiyor.

     Ve evet, Ay küçülürken sağlık sorunları bitirilebilir. Aslında bu sadece olumlamaya bağlı. Büyürken “iyileşiyorum” diyeceksiniz ve küçülürken de “şu şu sağlık sorunu bitiyor.” diyeceksiniz. Ancak dediğim gibi genel olarak sağlığı yöneten gezegen Merkür’dür. Yani Satürn kullanmaya çalışırsanız (eğer Satürn 6. evde değilse ya da Oğlak 6. evde değilse ve üstüne negatif karmayı da silmeniz gerekir) büyük ihtimal yangına körükle gitmiş olursunuz çünkü zaten hastalıkları, acı çekmeyi yönetiyor.

     İyi günler.

   2. Ve ben ki başta ağlayanım.

    Bunu hangi şiirinde söylüyor. Daha doğrusu Şeytana ait şiirleri nereden bulabilirim?

    Edebiyat konusunda uzman olan Tanrımız Phoenixden Satanik eser yazma konusunda ilham istersem insanları etkilemimi sağlayacak ve Demonları tanımalarını sağlayacak bir eser için bana ilham verir mi? Eğer isterse bir kitapla bile şöhret olmak mümkün mü? Sonuçta SS arkadaşım Onun şiirleri milyonlarca insanı etkileyebilir dedi. Böyle bir istek karşılığında nasıl bir hizmet olabilir? Aslında bu istediğim dinimize yönelik bir hizmette. Sonuçta dinimizin ve Tanrılarımızın PR ını yapacak bir eser yaratmak istiyorum. Arzum kendi kazanımımın yanı sıra bir hizmet.

    1. Esenlikler,

     Şiirler çevrilmedi ancak buradan bakabilirsiniz.

     Onun harici tanrılara verilebilecek en iyi karşılık RTR’larımızdır. Ve son olarak eğer adınız açık bir şekilde şiirleri paylaşacaksanız bol bol alegori kullanmanızda fayda var. Aynı Rönesans sanatçıları gibi. Onlar da gizli mesajları eserlerine sıkıştırıyorlardı. Tabii anonim bir şekilde yapacaksanız sadece VPN kullandığınızdan, güvenli bir yerden paylaşım yaptığınızdan emin olun.

     İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir