Kabala, Reptilian’lar ve Yenilgicilik

Esenlikler okuyucularımız. Yeni bir yazı tipimizi size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sitemizde gerçek anlamda binlerce yorum var, ancak bunların hepsine veya en kalitelilerine kolayca erişmek şu anki formatımızda mümkün değil. Dolayısıyla bazen gerçekten kaliteli yorumlar, cevaplar, konuşma dizileri zaman içinde kaybolabiliyor. Tüm yönetici/yazar ekibi olarak uzun süredir bu incilerin tarihin tozlu sayfalarında kalması fikrinden oldukça rahatsızız. Bu yüzden size yeni yazı türümüzü sunuyoruz.

Artık belli aralıklarla yayınlayacağımız yorum-cevap türü yazılarımızda, size geçmişte konuşulan konular ve buna şimdiki veya geçmişteki yazarlarımızın (hatta duruma göre ileride okuyucularımızın bile olabilir!) cevaplarını sunacağız. Konular konusu belli yazılarda olduğu gibi bir veya iki alt başlığa odaklı olmayıp daha genel de olabilir, tam aksine bir konunun formal bir yazıda detaya girilmediği kadar daha da derinlerine de inebilir. Tamamen konuya, bağlama ve yazara göre değişkenlik gösterecek. Bununla birlikte, hem bazı konulardaki bilgilerinizi tazeleyip hem de belki kaçırmış olabileceğiniz görüşleri, bakış açılarını, belki sizin de aklınıza gelmiş veya gelebilecek ve sorulmuş sorulara cevapları da yakalayabileceksiniz.

Bu konuda eklenmesi gereken önemli bir nokta da, yazarlarımızın/yöneticilerimizin verdikleri cevapların yıllar içinde edindikleri tecrübelere ve bilgi birikimlerine dayansa ve Satanizm’le, ruhaniyetle, alakalı konularla ilgili herhangi bir konuda her zaman için Joy of Satan’ın sunduğu öğretileri en üst otorite olarak alıp genel olarak söylemlerinin Joy of Satan eksenli olsa da, doğal olarak bütün ziyaretçilerimizin sorduğu bütün sorulara doğrudan cevapları JoS’de bulmak mümkün olmadığı için verilen birçok cevabın içinde eğitimli mantık yürütme, kişisel tecrübelerden ve bilgilerden de faydalanma ve spekülasyon da bulunabilmektedir. Dünya görüşümüze, Satanizm’in Doğasına uygun olmayan herhangi bir cevabı yönetici kadrosu olarak herhangi bir şartta benimsememiz imkansız olsa da, bir yandan da hiçbirimizin sözlerinin Tanrı sözü olmadığı, aramızda [en azından bu yazının yayınlandığı tarih itibariyle] hiçbir Yüksek Rahip bulunmadığı [ki bulunsaydı da onların da günün sonunda (en azından şimdilik) insan olduğunu ve onların bile zaman zaman hata yapma ihtimalleri bulunduğunu unutmayın; Satanizm düşünce ve akılcılık dinidir, biat ve dogma değil] ve bulunmamış olduğu aklınızda bulunsun. Bundan yola çıkarak yayınlanmış cevaplarımızın genel olarak vatan-daşlarımıza faydalı olacağını düşünsek ve umsak da okuduklarınızı eleştirel düşünmenin, Gerçeğin, aklın, bilimin eleğinden geçirmenizin her zaman için en doğru hareket olduğunu aklınızda tutunuz. Birçok konuda Gerçek bir ve tektir, evet, ama bazı konuların ucu daha açıktır ve klasik müzikten çok caz, maviden çok kırmızı seviyorsunuz diye de Satanizm’den men edilme gibi bir şey söz konusu değildir.

Bazen provokatif veya genel olarak saçma ifadelere sunduğumuz cevaplarla birlikte bu yorumları da sunacağımız için ve kendini savunamayacak kişileri daha da kötülemeyip öksüz çocuğa zorbalık yapar gibi yapmamak adına genellikle bu yorum dizileri isim verilmeden paylaşılacaktır.  

Daha fazla açıklamaya gerek olmadığına göre sizi eski içeriğimizden oluşan yeni yazımızla başbaşa bırakalım.

Bir okuyucu:

Kabala hakkında ayrıntı yok…Bu büyü fukarasını kullanmak gerek dünyadaki tüm güçler onu kullanıyor biz hala RTR yapalım yerimizde sayalım…

Aklımda bir sürü sorular var. Sitenizi sürekli okusam da bir zaman sonra o tatmin ediciliği gitti. Güzel bir dizinin son bölümleri gibi sıkıcı bir hal almaya başladı yani. Kendine satanist diyen züppeler yok laveyan yok şu bu? Şeytan’ın kendini modern dünyaya böyle duyurması şart mıydı. Lavey yahudi güç alması, ne yani zengin bir centil bu dini yayamaz mıydı. Biz inanmayı biliriz diyorsunuz ama reptilianlar bir komplo teorisi ve buna inanıyorsunuz, çünkü hepiniz evinizde yatağınızda veya koltuğunuz üzerinde oturup dünyanın bu şekilde idame ettirildiğini düşünüyorsımuz, düşünüyoruz.. Demonlarla iletişim kurmakta öyle harika mucizevi bir olay olmamalı sonuçta demonların sözleri veya talimatları yok demonlara hazırlatıldı diye denilen doğum haritaları bilgileri kendine yüksek rahip diyen çok zeki ve bilgili kişilerce hazırlanmış olabilir. Meditasyon yapın gelişin olayı da bana cazip gelmiyor, devam ediyorum meditasyonlara hep ancak yalan gibi. Demonlarla ilk konuşunca bir şey hissetmesini diyorsunuz ama biz tanrılara konuşuruz hemen gibi insanlara propaganda yapıyorsunuz… Maxine’nin arabasının altına bomba koyulması da insan çekmek için vasat ama iyi bir hamle tabii olay doğruysa. Sizce doğru mudur bunların hepsi? Büyük İskender ve Hitler demonmuş onlarla neden iletişime geçemiyoruz neden sadece rahipler geçiyor meditasyon yapan herkes bu hiyeyarşiye erişemez mi? Demek erişemez ve her şey yalan. gerçekten aklım almıyor artık çok sorguluyorum bir şeylere açıklık getirebişir misiniz? Jos ta şunu da farkettim paganlıkla biraz alakası olan herkesi şeytnist yapmışlar yani aşırı komplo geldi. Abraham Lincolnden Michael Jackson a… Ve şeytanın mısır ve sanskritçe dilinden başka kullanıldışk yer var mı? Satanama sata kelimeleri direkt günümüzdeki karşılaşığına. Mı gelir? İnsanlık böyle nereye gidiyor, ne olacak bu halimiz?sfıfır umut pesimist gibiyiz. Şeytanın bu olaylar karşısındaki duruşu nasıl?!

Verilen cevap:

Kabala çöplüğü, düşmanın tezeğidir. Yahudiler kadar iğrenç bir ırkın bir de burunlarından düşen sümüğü yutmak istiyorsanız lütfen önden buyrun; ama aklı olan kimse ne zehir içmek, ne de başkalarına sunmak ister. Yahudi Kabalası zehirdir. Yerimizde saymaya gelince, gerçekten gülünç bir yorum. 3 yıl gibi kısacık bir süre içinde, okuyucu sayısı yüzlerce, belki de bin katına çıkmış bir siteye yazdığınızı bilmenizi isterim. Böyle büyümeler genellikle katlanarak olur, ama nezaketen bunun yerine lineer bir hesap yaparsam… 30 yıl sonra Satanist bir Türkiye’ye bakıyoruz. Bunlar sadece benimki gibi alelade bir sitenin verileri; Türkiye’nin geneline ve dünyaya bakacak olursak da yaygın ve yoğun bir uyanış görüyoruz. Görmeyen, başını kuma gömmüş demektir. Artık ortalama insanın bile Yahudilerin her şeyi yönettiğinin farkında olan bir dünyadan bahsediyoruz.

Sitemize gelelim. Sitemizi yazarken herhangi birini etkileme derdimiz; sosyal medya ve teknoloji bağımlılığından ötürü dikkat süresi bir-iki dakikaya inen dopamin bağımlısı kitlelerin ilgisini sürekli daha yeni, daha parlak, daha cafcaflı, daha ilgi çekici, daha seksi içeriklerle üzerimizde tutmaya ihtiyacımız yok. Siz tüketici olabilirsiniz, ama biz marka veya işletme değiliz. İçeriğimizin kalitesini her zaman aynı standartta tutmaya çalışıyoruz dersek yalan olur, çünkü gözümüz mütemadiyen daha yükseklerde. Derdimiz şov yapmak değil, Gerçekleri sunmaktır. Şov isteyen için dışarıda bir sürü sirk var.

LaVey’ciler, tarikatçılar, soytarılar bizi bağlamaz. Bağladığını asla söylemedik, eğer Gerçek Satanizm ile alakası olmayan bu tiplerden ötürü bizimle bir sorununuz varsa kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz. LaVey’e gelince, hayır. O zamanlar Yahudiler şu andakinden bile daha imtiyazlı bir konumdaydı, ve Şeytan’ın ismini linç yemeden sadece bir Yahudi ağzına alabilirdi. Sizi gerçek anlamda katletmeye gelen bir halktan parayla kaçamazsınız; hadi kaçtınız diyelim, o zaman da yaymak istediğiniz fikrin lekelenmesinden kaçamazsınız.

Reptilian’lar komplo teorisi değil. Tekrar edeyim, biz inanmayız, biliriz. Uzaylıların gerçek olduğu tartışmaya açık bir konu değildir, artık böyle şeyleri reddetmek gerçekten moronların da en moronlarına kalan bir şey. Reptilian’lara gelince; tarihsel ve modern birçok dökümantasyonları var. Görünen köy kılavuz istemez, ve bazı şeylere de gereğinden fazla kılavuz olmamız hem sizin zekânıza hakaret, hem de bizim zamanımıza israf olur. Ziyadesiyle araştırılmış ve kanıtlanmış fenomenlerden bahseden, bir de üstüne bizim bunlardan nasıl faydalanıp dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceğimizin detaylı talimatlarını sunan bir kaynağa karşı asılsız, zaten bin kere çürütülmüş, keyfi, mantıksız, yani kısaca çocukça taleplerde ve itirazlarda bulunmak “evinde yatağında veya koltuğunun üzerinde oturup”, dünyanın kafanızdaki yanlış şekliyle idame ettirildiğini düşünmek değilse o zaman bizimki hiç değildir, merak etmeyin. Ama öyle olsa da, evlerimizin konforundan ve güveninden bile düşmanla savaşabilme ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilme hakkını, fırsatını, imtiyazını bize sağlayan, bunu kazanmak için dişiyle, tırnağıyla mücadele edip kan, ter ve gözyaşı döküp can veren Pagan atalarımızı biz onurlandırıyoruz… Siz aynısını söyleyebilir misiniz?

Demon’larla iletişim kurmanın “mucizevi” olduğunu zaten söylemedik. “Mucize” kavramına nasıl baktığımız aslında oldukça açık. “Mucize” dediğimiz şeyler Tanrıların meydana gelmesini sağladığı şeyler değillerdir. Tanrılar böyle şeyleri aşmıştır. Onların dünyası “mucize”lere ihtiyaç duymayı, hatta böyle bir anlayışa sahip olmayı bile aşmıştır. Mucizeler bizden gelir. Biz hiçbir şeyi ulaşılmaz, “ötede”, “beride” gibi göstermiyoruz, dinimizin tanımı ve özellikleri gereği zaten böyle anlayışlara karşı ve düşmanız.

Binlerce yıldır tüm insanlık tarafından -başka birçok güzel şeyin yanında- Astrolojinin ve Astrolojiyle yakından ilintili olan ruhani simyanın Tanrısı olarak bilinen Tanrıdan bahsediyoruz. Bunları biz uydurmadık, eminim ki sırf Yahudiler yazıyor diye tamah edeceğiniz düşman grimoire’larında ve İncil’de bile bilinen şeyler. Ki, Joy of Satan Astroloji bölümünde, internette diğer hiçbir yerde bulunmayan keskinlikte astroloji bilgeliği olması, ve bizim astrolojimizin yalanlardan, sıcak havadan, abartıdan, zırvadan arındırılmış olması tesadüf değildir. Ve ekleyeyim, astroloji sadece “doğum haritaları bilgileri” değildir, çok daha fazlasıdır. Yüksek Rahipler de kendilerine Yüksek Rahip demez, zaten öylelerdir.

Meditasyon yapma size cazip gelmiyorsa sizin kaybınız, sizi ikna etmek için dil dökmemi beklemeyin. Ruhunuz için yemek ve egzersiz niteliğinde. İster yapar ve güçlenir, açılır, yükselir, yeşerir, parıldarsınız; isterseniz de yapmaz ve çürürsünüz. İki seçeneğiniz var, başka yok. İsminizde “sorgulayan” yazmaya cüret edip bu kadar bilimsel veriye rağmen meditasyona yalan diyecekseniz de o da sizin kaybınız olur.

Ondan sonraki cümlenizi anlamadım, neyin propagandasını yapıyoruz? Sanırım birçok şeyi yanlış anlamışsınız… Propaganda kelimesi, sizin sandığınız anlama gelmiyor. Onun dışında cidden neden bahsettiğinizi anlamadım, çünkü baştan sona yanlış bir ifade. Ama sanırım tahminimce bizim üstün yeteneklere sahip olduğumuzu, Tanrılarla konuşmanın bizler için çocuk oyuncağı olduğunu söylediğimizi ima ettiniz… Gerçek bundan daha uzak olamazdı. Birincisi böyle bir şey asla olmadı, ikincisi de tam tersi oldu. Yüksek Rahiplerin bile her zaman %100 netlikte olamayabildiklerinden bahsederken -basit bir örnek için kısa bir arama sonucu çıkan bu yorum var-, elbette ki kendimiz onlardan daha başarılı olduğumuzu falan düşünmedik, düşünmüyoruz. Daha gidecek çok yolumuz, görülecek çokça güzellik var. İsteriz ki kandaşlarımız, yurttaşlarımız da bu güzel yolculukta bize katılsın, onlar da gelişsin. Ama lütfen akıllı olanlar katılsın. İlle de zeki olmak zorunda değil, ama akıllı olanları tercihimizdir.

Yüksek Rahip ve Rahibelerin anlattıkları olaylar, sizin veya başka herhangi birinin iğneleyici bir şüpheye tabi tutabileceği veya “vasat” diyebileceği kadar bayağı değildir. Kamu işçisi statüsünde olan bizler bile sizin anlamsız, geçersiz ve cidden göz ardı etsek bile olacak yaygaralarınıza cevap veriyorsak terbiyenizi takının.

Olay hiyerarşi değil; ama Demon’lar da canlı ve her bilinçli canlı gibi Onların da kişilikleri ve zevkleri vardır. Bazıları herkesle iletişim kurmaya yatkın değildir. Örneğin Lilith Annemizi de önüne gelen çağıramaz. Bu gayet normaldir, bu konuda daha fazla açıklama gerektiğini düşünmüyorum. Ama evet, elbette, çalışan ve Tanrıların değerli gördüğü kişiler uygun gördükleri şekilde mükafatlandırılacaktır. Satanizm liyakat dinidir. Bundan tamamen tam tersi sonuca varıp bir de “demek ki her şey yalan” demeniz… Yani, yorumlarda genelde profesyonel olmaya çalışıyorum ama siz şansınızı oldukça zorluyorsunuz diyelim.

Pagan’lıkla alakası olan şeyleri Satanist “yapıyoruz” değil, zaten öyleler. Madem o kadar araştırıp sorguluyorsunuz, çok kez altını çize çize bahsettiğimiz bu temel bilgiden neden bihabersiniz? Spiritüel (yani Gerçek) Satanizm, Antik Orijinal Paganizm’dir. Pagan’lığın her şeyi başından sonuna dek bize aittir. Ve en eski uygarlıklardan olan Mısır ve Sümerler yetmediyse tabii, Şeytan’ın ne kadar kadim ve Gerçek olduğuna dair biraz daha bilgi için buradan başlayın. Ve evet, Şeytan her zaman için en yüce, en ulu, en Mutlak/Ebedi Gerçeği temsil etmiştir

Bu halimizin ne olacağına gelince, sizi bilmem ama biz halimiz üzerinde çokça çalışıyoruz. Hem kendi halimiz, hem de gezegensel olarak halimiz. Buna ister katılırsınız, ister umursamazsınız. Şeytan’ın tavrıysa, binlerce yıldır yanımızda olmasından ziyadesiyle bellidir. “Hayatın anlamı, kendini ve evreni iyileştirmektir” der Şeytan.

Kısaca çoğu şeyi yanlış anlamışsınız, geri kalanlarını da yanlış biliyorsunuz. Tavsiyem, sevmediğiniz sitemizi daha iyi okuyup anlamanız ve günde yarım saat yatar pozisyonda Facebook’ta, Twitter’da ve Snapchat’te vakit harcamaya ara verip bir zahmet oturur pozisyona geçip ruhunuz üzerinde çalışmanız. Bunlar olmadan elbette size her şey zırva, peri masalı, abartı, efsane veya saçma gelebilir; özellikle de belli ki sizin de dahil olduğunuz bilimin ikna etmediği kitledenseniz.

İyi günler.

“Kabala, Reptilian’lar ve Yenilgicilik” hakkında 29 yorum var

 1. Merhabalar biraz alakasiz olacak ama Jojo animesini izlesem bir sıkıntı olur mu içerisinde yahudisel bir seyler olmasından korkuyorum

  1. JoJo animesinin tek problemi Nazileri gerçekten çirkin gösteriyor olmaları, onun dışında Satanizm hakkında pek bir şey söylemiyorlar zaten. Bazı yerlerde çok ucundan ökült göndermeler var, vesaire.

 2. bir kişi satanist olmadan yani şeytana adanmadan tanrılık seviyesine ulaşabilir mi meditasyonları olması gerektiği gibi yaparak ve ibrahimi inançlarla bir alakası olmadan

  1. Esenlikler,

   Teorik olarak evet. Lakin pratik olarak hayır.

   Tanrı olmak için gereken koşulları sağlamak için zaten genellikle birkaç yaşam boyunca iyi bir ruhani gelişim gerekmektedir. Bir şekilde bu seviyeye gelebilseniz bile tanrısallığın formülünü elde etmek muhtemelen çok zor olacaktır. Şeytan ve diğer Tanrıların bu formülü bulmaları belki binlerce yıl almıştır. Sıfırdan tek başınıza bulmak çok zor olacaktır. O yüzden Dünya üzerinde binlerce yıl kalmayı planlamıyorsanız, mümkün değil. Planlasanız bile yapması Tanrı olmaktan kat kat daha zor bir iş olacaktır.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Spam vb. yorumlar birikmesin diye tüm yorumların önce bizim onayımızdan geçmesi gerekir. Zaten aynı yorumu mail olarak attığınız için mailden cevapladık.

   İyi akşamlar.

 3. İyi günler ben bişeyi merak ediyorum kendim hakkımda Yahudilerin fiziksel özellikleri nasıldır?
  Bazı Yahudi fiziksel özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Yani bildiğim kadarıyla ailemde Yahudi yok. Kendimi sanki bir Yahudi gbi hissediyorum. Garip ama neden olduğunu da bilmiyorum. O kadar eminim diyorum ki hayır yahudiyim.

  Saçma gelebilir ama ne olduğunu tam anlamadım. Psikolojik bişey mi yoksa böyle olabilir mi?

  1. Buradan Yahudilerin fiziksel özelliklerine bakabilirsiniz.

   “Yahudi olduğumdan çok korkuyorum” tarzında bir sürü mesaj geliyor, tabii işin aslı şu ki bunu soranların zaten hiçbiri Yahudi olmuyor genellikle. Çünkü parazitlerin en kolay yemi bu, herhangi bir kişiyi Yahudi olup olmadığı konusunda endişelendirdiklerinde hem bireyi korkutuyor, hem de düşmanla empati kurmaya zorluyor. Düşmanla “empati” kurmanın neden çok tehlikeli olduğu da Nazi Almanyasına yalnızca göz atarak çok kolay fark edilebilir, çünkü o dönemde Hitler’e ve Nazi Almanyası’na ihanet eden, en sonunda pozisyon olarak yükselip Yahudilere ajanlık yapan generallerin ve yetkililerin çoğunun bunu yapmasının nedeni ya düşmandan korkması, ya da Yahudileri insan yerine koymasıydı. Sonucu olarak da bu savaşta dünyayı istila eden bir uzaylı ırka hizmet etmiş oldular. Yani kısaca söylemeye çalıştığım şey bu bir parazit kandırmacası, zaten bir Yahudi RTR’ları yaptıkça kendisini ve her anlamda varlığını çöküşe sürükleyecektir. Emin olmak ve gönlünüzü rahatlatmak istiyorsanız RTR’lara başlayın, eğer ölüyormuş gibi hissetmiyorsanız Yahudi değilsiniz zaten. Ters Tevrat Ayinleri Yahudi kabalasına saldırgan şekilde çalışır.

   1. Ben de fiziksel olarak o pdf de kiler gibiyim. Rtr falan yapmak istemiyorum Tevrata ve yahudilere sempati duyuyorum. Irk testi yapsam da yüksek ihtimalle cikacak yahudilik.
    Ben ne oluyorum?
    Ailem Müslüman daha eski soylara bakmadım. Yahudilerle de iyi anlaşıyorum.

    1. Irk testleri Yahudi kontrollü oluyor, o yüzden ne olursa olsun birisinin Yahudi olup olmadığını anlaması için DNA testine yönlendirmezdim ben. Yahudi olmadığınızdan emin değilseniz bir süre RTR yapmayı deneyebilirsiniz, eğer yaparken rahatsız edici hissetmiyorsanız bir probleminiz yok demektir.

     Tabii bunu da seçebilirsiniz.

 4. Öncelikle merhabalar siteniz çok güzel ellerinize sağlık bir sürü Şeytan babadan olan kardeşlerimize yardım ediyorsunuz bu bilgilerle emeğinizle bunun için ne kadar teşekkür etsek az. Benim ailem beni zorla kapattırdılar istemediğimi söyleyince direkt şiddet zorla namaz kıldırmak desen o da var. Bazen cahil bir parazit olan yahvenin insan formu olduklarını düşünüyorum.Sizce açılmama izin vermeleri ve bana iyi davranmaları için bağlama büyüsü dışında ne yapabilirim?

  1. Hoş sözleriniz için teşekkürler. Tabii önemli olan sizlersiniz ve sizler olmadıktan sonra bizim yayımladığımız yazıların bir önemi yok zaten.

   Durumunuza gerçekten üzüldüm. Hiçbir centil buna maruz kalmamalı, Yahudi sisteminin sonucu işte. Bu tür ekstrem durumlarda Bağlama Büyüsü yapmaktan başka yollar arayan okuyucularımız çok oluyor ancak bilinmesi gerekir ki Bağlama Büyüsü bu tür amaçlar için en optimal çalışmadır. Direkt amaca yönelik sonuçta. Üstünüzdeki engellerden ve bir başkasının size dayattığı Yahudi pisliği inançlardan kurtuluyorsunuz, bu durumda başka bir çalışma aramanıza gerek yok. Eğer Bağlama Büyüsü’nün afirmasyonu size biraz, nasıl desem, sert veya “”saldırgan”” geliyorsa bunu kafanıza takmayın, büyüde önemli olan niyetiniz zaten. En basit örneğiyle siz birisine zarar vermek istemiyorken o kişiye Ölüm Büyüsü bile yapsanız ya uzun uğraşlar sonucu ancak çok az zarar verebilirsiniz ya da hiç zarar veremezsiniz, aynısı Bağlama Büyüsünde ve diğer her büyüde de geçerli. Niyetiniz çalışmanızın yapıtaşlarından biri ve zaten büyü çalışmalarında afirmasyon kullanmamızın nedeni de niyetimizin açıkça farkında olup onu yönlendirebilmek. Tabii isterseniz Türkçe Rünler sayfasından bakarak kendi istediğiniz şekilde büyü şeması da yapabilirsiniz, size kalmış.

 5. 2 farklı sorum var:
  1.Spiritüel satanizm gerçeğine göre insanın yaradılışı nasıl olmuştur?

  2. Semavi dinlerde olduğu gibi spiritüel satanizm atmosferinde de cin tasviri tarzında metafiziksel varlıklar var mıdır?

  1. “1.Spiritüel satanizm gerçeğine göre insanın yaradılışı nasıl olmuştur?”

   İnsanlık biyolojik gelişimini diğer her canlı türü gibi evrimle başlattı ve ilerletti, fakat insanlık medeniyetinin kurucusu Şeytan’dır.

   “2. Semavi dinlerde olduğu gibi spiritüel satanizm atmosferinde de cin tasviri tarzında metafiziksel varlıklar var mıdır?”

   “Spiritüel Satanizm atmosferi” diye bir şey yok, astral boyut var. Ayrıca “Semavi” kelimesi “göksel” anlamına gelir ve bu kokuşmuş İbrahimi inançlarının hiçbirinin hak etmediği bir ünvan. İbrahimi inançların durmadan kötülemeye uğraştığı Cinler aslında Antik Pagan Tanrılarıdır. Bunu İbrahimilerdeki göndermelerden de anlarsınız zaten. Şu ana kadar da “Cin” isminin hiçbir negatif anlamı olmadı zaten.

   1. Esenlikler.
    Kelime hatası farkettim. Ünvan değil “Unvan” olacak. Düzeltirseniz mutlu olurum.
    İyi geceler.

 6. Selamlar. Benim anne tarafından dedem yahudi, anneannem centil. Baba tarafım da tamamen centil. İki haftadır siteyi okuyorum ve yazdıklarınız çok mantıklı geldi, fakat Yahudiler hakkında yazdıklarınız kafamı karıştırdı. Benim satanist olmam mümkün mü?

  1. “Selam” kelimesi İbranice “shalom”dan geldiği için onun yerine Öztürkçe olan “Esenlikler” kelimesini kullanıyoruz. Haberiniz olsun diye küçük bir ön bilgi, belli ki sitemizi yeni keşfetmişsiniz.

   Anneanne tarafınızdan dedenizin genetik mi yoksa yalnızca Yahudilik inancına düşmüş bir Centil mi olduğunu bilip bilmemeniz önemli. Tabii Satanizm’i okuyup mantıklı bulan ve meditasyon pratik etmek isteyen herhangi birisinin Yahudi olma ihtimali çok zor, o yüzden çok da kafaya takmayın. Zaten meditasyon yaptıkça bunun farkına varacaksınız. En basitinden Ters Tevrat Ayinleri bir Yahudi’ye kesinlikle iyi şeyler hissettirmez çünkü Yahudi kabalasına saldırgan ve ters şekilde çalışır, eğer içimde ukte kalmasın diyorsanız Ters Tevrat Ayinlerine başlayabilirsiniz. Aldığınız hisse göre de farkına varırsınız zaten.

 7. Esenlikler. Sorum : 1).günlük 4 saatlik çalışmayla 30 Yılda ruhun opusunu tamamlamak mümükün olurmu?. 2. Mesela 10 yıl çalışıb ( meditasyonlar yap) kendimize yaşlanmamak için ve ya yaşlanmayı gecikdirmek için her yıl büyü yapıp Ruhun opusunu tamlayana kadar hayatta kalınamazmı?

  1. Esenlikler,

   1) Bunun sabit bir ölçütü yoktur. Bazıları için birkaç yaşam bile sürebilir.

   2) Teorik olarak evet. Lakin yapabilmek için cidden kararlı olmak gerekiyor. Öyle olmanızıda tavsiye ediyoruz.

   İyi günler.

 8. Merhaba siteniz çok güzel ve bu emeğiniz bize verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ediyorum.

  Ailemle aram çok kötü zorla kapattılar bağlama büyüsü yapacağım ama açılmam için ve bana iyi davranmaları, özel hayatıma saygı duymaları için yapabileceğim bir şey önerebilir misiniz?

  1. Hoş sözleriniz için teşekkürler.

   Yani sizin de söylediğiniz gibi, bağlama Büyüsü yapabilirsiniz. Bağlama Büyüsü direkt bu amaca hizmet ettiği için farklı bir yol düşünmeye de gerek yok zaten, sonuçta büyünün direkt amacı birilerini size negatif olan herhangi bir şeye karşı bağlamak. Açılmak için derken pratik olsun diye diyorsanız ona da gerek yok, tek tavsiyem büyü öncesi meditasyonlarınıza daha çok yoğunlaşmanız çünkü bu büyünün de etkisini arttıracak. Ancak yine de öncesinde ailenize bir büyü yapmış olmak için yapmak istiyorsanız çevreniz üzerinde daha fazla güç sahibi olmak için FEHU rünüyle bir çalışma yapabilirsiniz.

 9. Esenlikler. Rtrleri yaptıktan sonra afirmasyonu Yahudi halkı için değil de dünyevi arzularımız için yapabili miyiz? Yani Yahudilerin kabala kullanarak zenginlik, saygınlık etmesi gibi biz de Ters Torahla kabala kullanmış oluyoruz. İşe yarar mı RTR/Ters Şema sonrası kişisel, hayatımızla ilgili olumlamalar kullansak?

  1. Esenlikler,

   RTR’ların enerjileri ruhani savaşa kullanılması için uygundur. Başka amaçlara yönlendirmek verimli olmayacaktır.

   Onun yerine kendiniz büyü yapınız veya ruhani olarak kendinizi geliştiriniz.

   İyi günler.

 10. Teyzeme gençken sanırım bir büyü yapılmış ve o da o muskayı bilmeden sobada yakmış. Daha sonra teyzem deyim yerindeyse akıl sağlağını yitirmiş şuan 55 yaşında ve yıllardır acı çekiyor. Allah dedikleri tanrıya çok dua ettim onu düzeltmesi için önceleri bir imtihan diye bakıyordum yaşım 25 oldu şuan olaya nasıl bakıyorsun diye sorarsanız ortada bir güç problemi var sadece söylem var ama hakimiyetten zerre eser göremiyoruz görsek bile kötülük yakma yıkma dışında hiçbir vaadi yok yahudi allahının o yüzden bende size bir soru yöneltiyorum teyzemi iyi etmenin bir yolu var mı özellikle bu büyüyü ona yapan vicdansız insanları bulabilir miyim?

  1. Esenlikler,

   Teyzenize iyileştirmek için büyü yapabilirsiniz veya insanın akıl sağlığını geliştirmek için çeşitli pratikler var. Sadece yürümekten meditasyona kadar bin bir yol var. İstediğinizi yapmak size kalmış.

   Yapan kişiyi bulmak için ruhani olarak iyi bir miktar gelişmiş olmanız lazım. Yoksa mümkün değildir.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir