Tanrıların Kütüphanesi 2021 Arşivi

Tüm okuyucularımıza esenlikler,

Bir süredir üzerinde çalıştığımız “Tanrıların Kütüphanesi” arşivimiz sonunda yayımlanmaya hazır. Bu, arşivimizin ilk versiyonu değil ve aslında bir süredir sizler için “Satanik bilgelik gereksinimleri” konseptli kaynaklar araştırıyorduk. Tabii elbette içerisindeki görsel ve belgelerden çok daha fazlası var ancak şu an bulunduğumuz noktada en azından bizim elimizde bulunan kaynakların geneli .rar belgesine yüklediğim şekilde.

Tanrıların Kütüphanesi arşivinin içerisindeki belge ve görsellerin hepsi Spiritüel Satanistler tarafından yapılmadı, dolayısıyla içerisinde kontrollü karşıtlık olan bazı sitelerden alıntılar da var. Bu yüzden her bir belgenin Satanik filtreden geçirilerek okunmasını öneririm. En basit örneğiyle arşivin içerisindeki görsellerin bir kısımını tasarlayan editörler Yahudilerin Centil ırklara empoze ettiği yalan inançları açıklarken “Şeytani” tabirini sanki anlamı kötüymüş gibi kullanıyor, vesaire. Bir diğer dikkat edilmesi gerekilen konu da şu ki arşivde adı geçen her bir kaynak ve site linki o sitenin baştan sona güvenilir olduğu anlamına gelmediğidir, ancak sözü edilen konularda belirtilen yazının faydalı olabileceği anlamına geliyor tabii.

Belirli belgelerde Neo-Nazizm’i savunan bazı kaynaklardan alıntı yapıyoruz ve bu kesinlikle Neo-Nazizm’i desteklediğimiz anlamına gelmesin, bu konuda şüphesi olanlar en basitinden bu yorumu okuyabilir. Neo-Naziler tümüyle kontrollü karşıtlık ve budala işi olsa da paylaştıkları işimize yarayan kaynakları elbette arşivleyerek yeri geldiğinde meraklılarına anlatmak için kullanmamızda hiçbir sakınca yok. Ancak tekrar söylüyorum, Neo-Nazizm aptallıktır ve bazı konularda birkaç doğru kaynak çıkarabiliyor olmalarının tek nedeni çalışmayan saatin bile günde en az iki defa doğruyu göstermesinden dolayıdır. Tabii Yahudiler onu bile yapamıyor…

Ne yazık ki arşivin büyük bir kısmı İngilizce kaynaklardan oluşuyor, en azından şu an. Tabii zamanı geldiğinde her birisinin Türkçe çevirisi (ve hatta daha iyi ve daha detaylı versiyonları) de paylaşılacak ancak şu anda elimizde olanın en iyisi bu. Hiç olmadı İngilizceniz yoksa çeviri yardımıyla yazılanları okuyabilirsiniz. Ayrıyeten belirtmem gerekir ki birden fazla klasörde aynı görsel olabilir, bunun nedeni o infografiğin birden fazla konuda bilgilendirici olmasıdır. Tanrıların Kütüphanesi arşivine detaylıca göz gezdirdiğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Boyutu çok büyük olan görseller için yakınlaştırıcı kullanın, çünkü tek bir görsel birden fazla infografiği içerebiliyor ve bazı görsellerde bilgisayardan %900 büyüteçle bile yakınlaştırmanız gerekebilir.

Söylenmesi gerekilen her şeyi söylediğimize göre Tanrıların Kütüphanesi  arşivine buradan ulaşabilirsiniz. Buyurun, tepe tepe kullanın. Bu arşivi çevrenizdekileri (güvenli şekilde) bilgilendirmek için referans olarak kullanmaktan çekinmeyin! Ayrıca ileride yayımlayacağımız yazılarda da bu arşivdeki infografiklerden faydalanacağız.

Bu belgenin şu anki halini almasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

“Tanrıların Kütüphanesi 2021 Arşivi” hakkında 31 yorum var

 1. Sevgili vatan ve ırkdaşlarımıza faydalı, Şeref ve
  Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

  1. Buradan Bağlama Büyüsünü yapmanın bir yoluna bakabilirsiniz, isterseniz materyal kullanmadan tamamen rünik bir çalışma da yapabilirsiniz tabii. O da basit bir örneğiyle şöyle yapılıyor:

   [ENERJİ YÜKSELTME]
   1 x AUM

   THURISAZ x 33
   “[Kişinin ya da kişilerin ismi] bana [veya hedefin elinin kolunun bağlanacağı kişi]ye karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen, bütünüyle ve kalıcı bir şekilde bağlandı[lar].” x 9

   ISA x 33
   “[Kişinin ya da kişilerin ismi] bana [veya hedefin elinin kolunun bağlanacağı kişi]ye karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen, bütünüyle ve kalıcı bir şekilde bağlandı[lar].” x 9

   1 x AUM

   Bağlama Büyüsüyle alakalı açıklama:

   “Sonuçları düşünürken aynı zamanda hedeflerinizi de siyah bir aura ve belki sarı hatlarla düşünebilirsiniz (sarı korkaklık vermek için de kullanılır, ama aynı zamanda istikrarsızlık da sağlayabilir. Kullanmanın uygun olduğunu hissediyorsanız kullanın, hissetmiyorsanız kullanmayın.). Bu siyah auranın hedeflerinize zararlı olup olmayacağına niyetiniz karar verecektir, çok kafaya takmanıza gerek yok.”

   Bu çalışmaya Ay küçülmekteyken başlanmalı. İdeal olarak Cumartesi günü, Ay Akrep, Balık veya Oğlak burcundayken en optimal sonuçlar alınır. Büyüye başladığınız saat de büyüye başladığınız günün gezegeniyle uyumlu olsun.

   1. Esenlikler gördüğüm kadarıyla paylaştığınız dosya gibi elinizde bir kaç jos sitesinde olmayan veya ss.orgda bile olmayan dosyalar var bunların hepsini bizlede paylaşırmısınız

    1. Her bir belge elimize geçer geçmez paylaşmak yerine bir arşiv haline getirip düzgünce toparladığımızda sizlerle paylaşmayı tercih ediyoruz. Ancak evet, yine bir arşiv haline getirdiğimizde sizinle paylaşacağız.

     1. Abi ay büyüyorken büyüyü yapsak işe yaramaz mı?Birde sesleri dosya şeklinde atabilir misin?

     2. İşe yaramaz değil de normalden çok daha az etki alırsınız, tavsiye etmem. Bu büyüyü Ay küçülüyorken yapmak daha iyi.

      Ayrıca bağlama büyüsünün bir ses dosyası yok, ancak rünlerin nasıl titretileceğini soruyorsanız bu kanaldan öğrenebilirsiniz.

 2. Esenlikler;

  Anton LaVey gibi bir ruh daha reenkarne olurmu acaba günümüzde satanizm’i daha iyi yaymak için gayet mantıklı olurdu bence şuan bir çok sayıda ateist deist gibi insanlar var.

  1. Açıkçası gerek yok, çünkü insanlar artık zaten Satanizm’in farkında ve o dönemde Anton LaVey’in reenkarne olmasının nedeni insanları Satanizm diye bir dinin varlığından haberdar etmekti. Anton LaVey’in reenkarne edilmesi tamamen iyi sonuçlar doğurmadı, biliyorsunuz. Kendisi “Satanizm” adına leke sürecek şeyler de yaptı ve insanlar dinimizin özünü yine öğrenemediler. Şu anda buna mahal verebilecek bir noktada değiliz.

 3. Bir türlü açılmayan “kütüphane”. Bilgisayarımdan dosyayı indiriyorum. Dosyalarımdan “birlikçe aç” kısmında word,internet ve diğer seçenekleri denememe rağmen açılmıyor. “Kaydet ve aç Secenekleri çıkıyor. Aç diyorum otomatik kaydediyor. Telefonda da hiç açılmıyor zaten. Sadece Demonları keşfetmek istiyorum. Bari onlar için ayrı bir dosya mı oluştursanız?

  1. Arşivde Word belgesi halinde ya da tarayıcıdan açılacak dosyalar yok, yalnızca .png, .jpg ve .txt dosyaları var. Zaten arşivin kendisi de .rar belgesine yüklü. Tam olarak probleminizi anlamasam da yine de bir upload problemi olabilmesine karşın tekrardan farklı bir siteye yüklüyorum, dosya.co bazen problem yaşayabiliyor. Belki onunla alakalıdır.

   Arşivin indirme linki güncellendi.

   Ayrıyeten Demon’ları keşfetmek için arşivimizi indirmek zorunda değilsiniz, sitemizde de dolusuyla bu konuda yazılar var. Tabii eğer ileride gerekirse Demon’lar için de ayrıyeten bir arşiv oluşturabiliriz ancak zaten hepsi sayfa halinde sitemize yükleniyor.

  2. Esenlikler,

   Dosya “.rar” uzantısına sahiptir. O yüzden onu açmak için gerekli olan bir uygulama yüklemeniz gerekmektedir. Kısa bir internet araması ile gerekli uygulamaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

   Tanrıların kişisel bilgilerini içeren listeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Onun dışında Tanrılar hakkında ihtiyacınız olacak her bilgiyi içeren yazılarımızı bu kategoride bulabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 4. Abi maalesef ramazan “””bayramı”””geliyor,ramazan’a özel rtr programı olacak mı??

  1. Bu ritüel programlarını biz belirlemiyoruz, ancak eğer paylaşılırsa tabii ki yayımlayacağız.

  1. Ters Tevrat Ayinleri çok uzun süredir yaptığımız bir çalışma değil, en azından Satanizm’in eski yıllarına dayanmıyor ancak Centiller Yahudi hegemonyasına son vermek için şu ana kadar birçok ruhani çalışma ve ayaklanma denedi fakat eski zamanlarda ulusal çapta tüm Satanist’leri ayaklandıracak bir “network”ümüz ne yazık ki olmadığı için Ters Tevrat Ayinleri tarzında çalışmalar yüzlerce yıl öncesine dayanmıyor.

    1. Yaptıysanız işe yaramıştır. Enerjiyi sadece zihin gücünüzle bile yönlendirebiliyorken majikal çalışmalarınızın hepsi “işe yarıyor” zaten.

 5. Merhaba abi,meditasyon yapmak çok uzun sürüyor,40 günlük meditasyon programında 10 dk nızı almaz denen meditasyonlar benim 30 dk mı alıyor.Meditasyon yaptıkça bu süre azalır değil mi?Günde 5 defa meditasyon yapsam 1 haftada sonuç alır mıyım sence abi?

  1. Şu ana kadar imaje yeteneğinizi çok kullanmadığınız ve meditasyon yapmadığınız için elbette köreldi, dolayısıyla normalde 10 dakika sürecek meditasyonlarınızı başlangıç seviyesinde 30 dakikaya yetiştiriyor olmanız çok normal. Zamanla gelişeceksiniz, dolayısıyla bir süre sonra 30 dakikada etki aldığınız meditasyonlardan 10 dakikada aynı etkiyi almaya başlayacaksınız. Evet.

   “Günde 5 defa meditasyon yapsam 1 haftada sonuç alır mıyım sence abi?”

   Spor gibi düşünün, haftanın 5 günü kas çalışmanız gerekirken bir günde tüm hafta yapmanız gereken sporu ve çalıştırmanız gereken kasları çalıştırırsanız aynı sonucu alır mısınız?

   Hayır. Ayrıca ruhaniyet aceleye gelmez.

 6. Abi kusura bakma yazmayı unuttum,ailem zorla kuran falan okutturuyor.koruma aurası falan yapıyorum ama ne kadar yaparsam yapayım allaha enerjimi kaptırıyorum sanırım.Bunun önüne geçebilme yöntemi var mı?Koruma aurası enerjilerimi çalmasını engelliyor mu yoksa?

  1. Ailenizin size zorla kuran okutturacağı bir noktadaysanız kesinlikle Bağlama Büyüsü yapın. Bu yazının yorumlarında paylaştım.

   Koruma auranızı ne kadar güçlendirirseniz size enerji vampirliği yapmaları o kadar zor olur, tabii aynı oranda auranızı da temizleyin. Bunun önüne geçebilmenizin en iyi yolu budur.

   Dediğim gibi, Bağlama Büyüsüne kesinlikle başlayın.

   1. Meditasyon yaparak enerji kazanmıyor muyuz enerjimiz olmadan nasıl bağlama büyüsü tutacak ki ?

 7. Esenlikler, son zamanlarda çok popüler olan subliminaller hakkında ne düşünüyor sunuz? Bunun bir tehlikesi var mıdır? Çünkü sesin arkasındaki olumlamaları bilmiyoruz ve kötü bir olumlama ola bilir, bilinçaltı istemediğimiz bir olumlamayı kabul etmez diye biliyorum ama yinede önlem almak lazım.

  1. Sizin de dediğiniz gibi bu “subliminal” sesler direkt bilinçaltınızı hedefliyor ve bilinçaltı mesajları herhangi biri tarafından seçilip zihnimize kodlanırsa hiç hoş şeyler olmaz. Yani birçok yerde gösteriyoruz, bakın Yahudiler ve onların kölesi goyimler sırf zihin algımızı bozmak için nasıl kırk dereden su getiriyor, bunu çok daha kolay bir şekilde direkt bilinçaltımıza kodlamak isteyen birisi hayli hayli bu fırsatı kaçırmaz. Yani her ihtimalle büyük tehlike, sonuçta kimin iyi kimin kötü olduğunu hemen elimizle seçemiyoruz maalesef. Özellikle de son zamanlarda “boy uzatma subliminali”, “dudak büyütme subliminali” tarzı tamamen boş ve işe yaramaz şeyler çıktı, farkındayım. İşin en komik tarafı da bu, çünkü biyokinezinin uç evrelerini sanki bir günde gerçekleşebilecekmiş gibi insanlara umut veriyorlar, e peki en sonunda gelinen nokta ne?

   “Boy uzatma subliminalimin 12. yılındayım ve tamı tamına 2 santim uzamışım, hahayt!”

   Ayrıca bilinçaltı istemediğimiz bir olumlamayı kabul etmez diye bir şey yok, bilinçaltı her mesajı kabul ediyor. Tabii bu bilinç seviyesinde karşıt bilinçaltı mesajının (yani bilinçaltınıza sokulmaya çalışılan mesajın zihninizde bozmaya çalıştığı inanç) ne kadar güçlü olduğuna da bağlı ancak her halükarda sizi etkilediği gerçeğini değiştirmiyor tabii. Çok basit bir örnek vereyim mesela.

   Sizin bilinçaltınızda çok güzel olduğunuza dair bir inanç olduğunu düşünelim, ben size bu bilinçaltı mesajını verebilecek kanalları ortadan kaldırırsam (ki kaldırmasam da olur, sadece örnek daha açıkça anlaşılması için böyle diyorum) örneğin sizin sizden daha az güzel insanları görmenizi engellersem, size fiziksel olarak çekici olduğunuzu söyleyen insanları ortadan kaldırırsam ve tekrar tekrar bilinçaltınıza çirkin olduğunuz mesajını veren görseller, sesler veya farklı iletişim yolları dayarsam ne olur? Siz çirkin olduğunuza inanırsınız. Günümüz durumunda bu çok daha bariz zaten, en basitinden güzel bir kız Jewstagram’a giriyor, kendisinden daha güzel ve daha popüler arkadaşlarının, ünlülerin paylaşımlarını görüyor ve bu anında zihnine “sen onlardan aşağıdasın/daha çirkinsin” mesajı veriyor. Bu kızımızın bu bilinçaltı mesajına karşı koymak için yaptığı ilk şey de orantısız makyajlı ve bol filtreli bir fotoğraf paylaşarak kendini değerli hissetmeye uğraşıyor, savunma sistemi. Tabii bu bir erkek de olabilirdi, yanlış anlamayın. Günümüzde her cinsiyetin yaptığı bir hata bu.

   Yani örneği biraz uzattım ancak uzun lafın kısası bilinçaltı sizin istemediğiniz mesajları zihnine kabul etmez diye bir şey yok, tam tersine özellikle onları kabul eder. Bu da zihninizde size “kötü ebeveynlik” yapan bir bölümle alakalı ve sizi durmadan ezercesine eleştiren bir iç ses temelde. Buna “kötü ebeveyn” bölümü dememin nedeni de bu iç sesin (birçok insanda var) sizi durmadan acımasızca eleştirerek yaptığınız her şeyi (yaptığınız şeyler doğru bile olsa) kötülüyor olması. Bu nedenden dolayı da genel olarak insanlar negatif bilinçaltı mesajlarını zihinlerine kabul etmeye daha yatkın oluyorlar, tam tersine “onu kabul etmiyor” değiller. Tabii gelişmiş Spiritüel Satanistlerin zihni üzerinde en azından bu negatif mesajları kontrol edebilecek fonksiyonu oluyor ancak bu onu gereksiz yere yormamız gerektiği anlamına gelmiyor, biliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir