“Ben kendimi paklamazsam Tanrılar beni paklar mı” ve başka düşünceler

Okuyucularımıza esenlikler. Bu sefer de yoga ve meditasyon tavsiyelerinin yanında kişisel emeğin önemine dair bir yorum ve cevap dizisiyle karşı karşıyayız.

Bir okuyucu:

5 tibetli hareketlerini hangi rutinle uygulamak gerekir? yeni adandım ve bir kaç gün içinde 40 günlük meditasyona başlıcam. bu hareketleri her sabah belli saatte yapmam daha doğru mu olur? 2 ay sonra demon ritüellerini uygulucam ve olabildiğince ilerlemek istiyorum. her gün üstüme düşen meditasyonu yapıp üstüne 10-15 dakika rtr yapacağım. zaten hepsini defterimde not ettim. her gün meditasyon, tibet yogası ve rtr. 2 ayın sonunda iletişime açık olur muyum? ekstra hangi uygulama önerirsiniz? bu arada eklemem gerek; gectiğimiz günlerde sabah uyanınca evdekiler işe gitti. bende gece çok geç uyudugumdan uyku-uyanıklık arasındaydım. yüzümü yıkayıp kendime geldim ve 4 kırmızı yakıp *** demonun mührünü imaje edip zikrettim. 10 dakika falan yaptım sonra en iyisi 40 günden sonra yapayım dedim. Kanapeye uzandım ve bir elektrik hissi geldi. nasıl desem üstüme bir şey çöktü ama karabasan gibi değildi. tatlı bir enerjiydi. ama bir yandan bağırıyormaya çalışsamda sesim çıkmıyor. kesinlikle uykuda değilim. gözlerim açık olmasına rağmen kalkamadım birde kulaklarımda sesler duydum ama gidip gelen radyo frekansı tarzında. belli bir ses değil. kız kardesimin sesi gibiydi. yani değişik bir ruh haliydi. hem ayağa kalmak istiyordum hemde o enerji bana “zevk” veriyordu. sonra parmaklarımı oynatınca aniden kalktı üstümden. konuşamıyordum ama parmaklarımı oyantınca gerçekliğe döndüm. çok farklıydı..

Cevap:

Esenlikler,

5 Tibetli rutini 40 günlük programda yer almıyor, ama öneriyoruz. Dolayısıyla sabah Hatha, akşam Kundalini Yoga yapıyorsanız gün ortasında da bu rutini uygulayabilirsiniz kısaca. Sıraları farklı olabilir tabii, ama aralarında en azından birkaç saat olmasını sağlayın.

2 ay boyunca meditasyonlarınızı da düzgünce yaparsanız (ki neyi ve ne kadar yaptığınız da önemli, dediğiniz amaç için psişik duyulara da önem verin), şu andaki halinizden daha ileri olacağınız kesin. Ama aklınızda olsun ki, duyuları tamamen açmak uzun aylar veya bazen yıllar bile sürebilir. Elbette tamamen açılana kadar da kademe kademe ilerliyorsunuz ve amacınıza ulaşmak için %100 açıklık zorunlu değildir, Tanrıların size verdikleri işaretlere açık olun yeter.

Uyku felcine girmek için uyuyor olmaya gerek yok, beden zihinden daha önce “””uykuya dalar”””. En azından işin biyolojik kısmı bu. Hatta uyku felcine kasıtlı olarak, uyumadan girmek bile mümkün.
Neyse, işin ruhani tarafına gelince ziyaret edilmiş olmanız muhtemel, ama bunu yapan bir Tanrı mı yoksa bu isteğinizden istifade eden başka bir varlık mı bilemedim, elimizde az bilgi var. Size tavsiyem, sadece belli bir his veriyor diye her şeye açık olmamanız ve Tanrıları çağıracakken Şeytan’dan geçmeniz ve bu sayede Onun koruması ve rehberliğini almanızdır. Malum, şu anda bir savaştayız ve rastlayacağınız her varlık dostane değildir.

İyi günler.

Okuyucu:

geri dönüşünüz için tesekkür ederim. benim iletisim kurmak istediğim demon gündüz demonu. bu benim için daha iyi ama sabahın erken saatinde yaptığım taktirde olur mu? erken derken 07-08 arası olabilir. Yani gündüzden kastı bildiğimiz öğle ortası mı kafam karıstı? bu arada iş konusunda planlarım var ve süreci hızlandırmak için 2 ay beklemesem de her gün aksatmadan meditasyonumu yapıp haftada da ortalama 5 gün daveti denersem sorun olur mu? yani rahatsız ediyor gibi algılanır mıyım haftada 5 gün denersem? 2 ay sonunda toplam 40 kez çağırmış olacağım? birde psişik acıklıktan bahsetmissiniz ama demon istese bana istediği gibi mesaj gönderir. ben tamamen kör olsam bile gece uyuduğumda rüyamda gelemez mi? mesajını iletemez mi? rüyalara etki edebilecek güçteler sonuçta. bu arada iletisim konusunda Marchocias iyimiş. iş hayatımdan ve kişisel ilişkilerimden dolayı özgüven problemleri yasıyorum. bu hayatımı etkileyen önemli bir engel. kişisel gelisim adı altında zırva kitaplarında faydası olmadı. marchocias kadın hakları, cesaret, öz imaj, disiplin ve basarılı stratejiler konusunda çok iyimiş. mesela ağzımın iyi laf yapmasını sağlar mı? konuşma tarzı insanı bir yerlere getirir zaten. böyle kişiler iş hayatında kendilerinden çok daha donanımlı insanları, çeneleri sayesinde rahatlıkla ekarte ederler, bildiklerinin seviyesi bir (rakamla 1) bile olsa onu öyle bir anlatır ki patron/işveren gözünde bu 10 hatta belki 100 görünür. aşka hayatında da aynı şansa sahiptirler, tipsiz de olsa, doğru düzgün işi gücü de olmasa 3-5 dakikalık bir tanışma/konuşma faslıyla karşı cinsi kolaylıkla tavlarlar. elbette çeneden kastım çok konuşmak değil. ama işte ben böyle biri değilim. bu özellik genellikle doğuştan gelir derler ama sonradan da yaş çok geçmeden tabi öğrenilebilir. kısacası buna ihtiyacım var. böylelikle şirkette yükselebilirim. zaten itici, kısa bir kız değilim. tek mesele karsımda birinin ağzı iyi laf yapıyorsa tutulup kalıyorum. hazır cevap olamıyorum. mesela geçen gün kafede biriyle tanıstım. dans ettik. baya baya yakındık. hem içtik, hem yedik, sohbet ederek oturduk. iletişimi çok çok iyi, beni güldürüyordu ama ben biraz pasif kaldığım için olmadı. benim sorunum bu zaten karşımda ki kişi çok rahat konuştukça ben sadece dinlemekten keyif alıyorum. bu da sosyal ve iş hayatımı olumsuz etkiliyor.

Başka bir yazarımızdan cevap:

Esenlikler,

Gündüz vakitleri Güneşin aktif olduğu tüm zamanları kapsar. Güneşin doğmuş olması yeterli.

Her gün meditasyonunuzu aksatmamanız zaten yapmanız gereken şeylerden bir tanesi, sadece işinizin görüleceği zamana kadar yapıp sonrasında salmak çok mantıklı bir hareket olmayacaktır tıpkı haftada 5 kez Tanrıları çağırmaya çalışmak gibi. Bunu kesinlikle yapmayın. Zira sizden yardım isteyen biri olsa ve haftada 5 kez gelip kapınızı çalsa çok hoş karşılayacağınızı düşünmüyorum. Tanrıları sürekli çağırmaya/iletişim kurmaya çalışmak sizin olumlu sonuç almanıza hiçbir şekilde katkı sağlamaz. Çünkü iletişim kurma veya çağırma kısmında Tanrılarla ilgili bir durum söz konusu değil. Bu iletişimin kurulması ya da geldiklerinde hissetmeniz tamamen sizin psişik açıklığınızla alakalı. Meşgul olan ve o an size zaman ayırayamayacak bir Tanrı yeterli psişik açıklığa sahip olduğunuzda bunun da mesajını gönderir, ya da görevlendirilmiş bir Lesser Demon aracılığıyla onunla iletişim kurmanız sağlanabilir. Tam olarak bu yüzden haftada 5 kez bir Tanrıyı/Tanrıçayı çağırmaya çalışır ya da iletişim kurmaya çalışırsanız, uygun psişik açıklıkta olmayacağınızdan bunun tek sonucu Tanrıyı/Tanrıçayı şiddetli derecede rahatsız etmek olacaktır. Acele iş yapayım derken saygısızlık etmek istemezsiniz. Aceleci olmayın, meditasyonlarınızı yapın. Birazdan cevaplayacağım sorularınıza şimdiden genel bir yanıt verecek olursam, zaten bu sorunlarınızın çözümü için herhangi bir Tanrıdan/Tanrıçadan yardım almanıza gerek yok. Ruhaniyetle, karelerle ve büyülerle rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz sorunlar bunlar.

“Psişik açıklığım olsa ne olmasa ne, onlar Tanrı değil mi?” bakış açısı da hiç doğru bir bakış açısı değil. Kaldıramayacağınız bir yükü ellerinizden tutarak bir başkasının, siz kaldırıyormuşsunuz gibi kaldırmasına benzetilebilir bu durum. Sizin yerinize kendisiyle psişik bir bağ kursa bile siz bunu yine algılayamayacağınızdan, o taşı kaldırmak zorundasınız. Sizin algılarınızı bir göze benzetirsek, henüz gözleri açılmamış bir bebeğe de renkleri gösterip öğretemezsiniz. Bu psişik iletişim, bağ, hissiyat ve iletişim konusunun Tanrıların gücüyle hiçbir alakası yoktur. Tanrılar zaten bunu yapabilecek gücün çok daha üstündeler. Sizde bir alıcı olmadıktan sonra dilediğiniz kadar sinyal gönderilmesini isteyin, o sinyalleri alamaz ve algılayamazsınız. “Tanrı” kavramını yıllardır insanların içine kazınmış düşman bağlamından dolayı bu şekilde algılıyor olabilirsiniz, ama gerçeğin bu dayatılan bağlamlarla ilgisi ve alakası yoktur. Tanrılar/Tanrıçalar bize balık vermek yerine çoğunlukla bize balık tutmayı öğretirler. Onlar öğreticidir, eğitmendir.

Yani evet “ağzınızın iyi laf yapmasını” sağlamak yerine “nasıl daha özgüvenli, nasıl daha iyi bir konuşmacı” olmayı ya da nasıl daha girişken olabileceğinize dair size kendinizi eğiteceğiniz kapılar açıp, bu konuda gelişiminizi hem hızlı hem de pozitif şekilde tamamlamanızı sağlayabilir. Satanizm’de ve dolayısıyla gerçeklikte “armut piş, ağzıma düş” mantığı çok nadir de olsa gerçekten acil olan bazı durumlar dışında işlemez. Bir işi kendinizin başarması, tam olarak yardım istediğiniz “özgüvenli olma” konusunda yapabileceğiniz en büyük geliştirmeyi de sağlamış olacak. Bir şeyleri yapabiliyor olduğunuzu gördükçe kendinize olan inancınız da inanılmaz derecede artacak.

Tanrıların eğitim şekli tahmin edebileceğinizden çok daha erdemli ve yardımcıdır. Siz bir konuda yardım istersiniz, karşınıza çıkan ya da çıkabilecek olan yollar size birçok şey gösterebilir ve öğretebilir. Özetiyle bu yolların büyük kısmı kendinizin bu işi nasıl başarabileceğine yönelik şeyler olacaktır, eğer ki gerçekten büyük bir önem ve aciliyet arz etmiyorsa. Böyle durumlardaysa zaten açıklık falan dinlemeden Tanrıların elini üstünüzde hissedersiniz, merak etmeyin.

Kişisel tavsiyelerime, genel özete ve cevabımda önemle vurgulamak istedeğim yerleri kısaca tekrar etmem gerekirse:

Öncelikle kesinlikle Tanrıları gerekmedikçe sık sık çağırmayın. Bu onları rahatsız eder. Eğer meşgul olduğuna dair bir işaret ya da bilgilendirme alamıyorsanız, çok yüksek ihtimalle yeterli psişik açıklığa sahip değilsinizdir. Diğer ihtimalle de o sizi duymuştur ve yardım edecek veya kendiniz halletmeniz için gerekli işaretleri, yolları size gösterecektir ya da istediğiniz şey için yeterli psişik açıklığa sahip olmanız ve kendisiyle iletişim kurmanız gerekmekte, bunun için de daha çok meditasyon yapmak zorundasınızdır.

Tanrılarla iletişim, görüşme, konuşma Tanrıların gücü kudretiyle değil sizin psişik açıklığınızın olup olmamasıyla ilgilidir. Onlar bizim yerimize gelip bizim çakralarımızı açıp temizleyip, bizi temizleyip aklayıp paklayıp gün yüzüne çıkartmazlar. Bunu siz yapmak zorundasınız. Bunu yaparken yaptığınız meditasyonlarda, büyülerde size dilerseniz seve seve yardımcı olurlar. Ama yardım etmek ile bir şeyi sizin yerinize yapmak çok farklı şeylerdir. Yukarıda da verdiğim örnekten anlayacağınız üzere, sizin yerinize yapmış olsalar bile bunu siz yine yetersiz olduğunuz için anlamayacak ve fark etmeyeceksiniz.

Özgüveninizi arttırmak için bol bol meditasyon yapabilirsiniz. Meditasyonlar bu konularda da oldukça yardımcı olur. Buna özel büyü de yapabilirsiniz. Astrolojik haritanızı kontrol edip, böyle bir durumda olmanıza sebep olan herhangi bir açı ya da bir gezegen etkisi var mı yok mu buna bakıp, bu etkiyi ortadan kaldırmak için veya özgüveninizi gezegenlerin enerjilerinden faydalanarak arttırmak için gezegen kareleri yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak, okuyun, bilginize bilgi katın. Kendinize birkaç hobi edinin, sporla uğraşabilirsiniz. Biliyorum çok klasik geliyor ama bu böyle. Sizin elinizden bir şeyler çıktığını, bir şeyler başarabildiğinizi gördükçe özgüveniniz ve diğer insanlarla iletişim kaliteniz artar. Kişisel bakımınıza da özen gösterin. Kendinizi tanıyın, sevin. Hem fiziksel hem ruhani olarak kendinizi geliştirin, güçlendirin. Bedeninize ve ruhunuza iyi bakın.

İyi geceler.

““Ben kendimi paklamazsam Tanrılar beni paklar mı” ve başka düşünceler” hakkında 40 yorum var

 1. Konuyla alakasız olacak ama bir hastalığı iyileştirmek için tanrılardan yardım alabilirmiyim?
  (Veya alabileceksem nasıl alabilirim)

  1. Buradan sağlık ve şifa konularıyla ilgilenen Demon’lara gözatabilirsiniz. Tabii bunun yanında hangi hastalığı iyileştirmek istiyorsanız kendiniz de bu konuda bir çalışma yapabilirsiniz, sonuçta bu konuda kendi çabamız ve irademiz de oldukça önemli.

 2. Merhaba , 40 günlük meditasyon programını bitireli çok oldu , program bittikten sonra yoga yapmayı bıraktım , zorunlu muydu hayat boyu ona da devam etmek ? Ve bir de henüz hala demon – tanrı davet etmedim biraz daha hazırlık olsun diye meditasyonla devam ettim , herhangi bir ritüel yapmadan önce beyaz mum ve mumun olması gereken renkte bir pastel boya ile mumun rengini değiştirmek (boyamıyorum , ikisini cezvede eritip birleştiriyorum) bayağı zahmetli oluyor ritüelleri beyaz mumla yapsam sorun olur mu ?

  1. “40 günlük meditasyon programını bitireli çok oldu , program bittikten sonra yoga yapmayı bıraktım , zorunlu muydu hayat boyu ona da devam etmek ?”

   Yoganın birincil amacı (ki daha yüzlerce farklı faydası var) tıkalı enerji kanallarınızı açmanız. Eğer siz meditasyon yaparak enerji seviyenizi arttırırsanız ancak bu biyoelektriğin vücudunuza nüfuz edip dolaşabileceği yeterli enerji kanalı yoksa ne olur? Bu enerji söner ve siz potansiyelinizi arttıramazsınız. Dolayısıyla evet, ruhani gelişim için yoga zorunlu. Hem yogayı neden bıraktınız ki? Halbuki gerçekten çok zevkli, özellikle de belli bir seviyeden sonra.

   “Ve bir de henüz hala demon – tanrı davet etmedim biraz daha hazırlık olsun diye meditasyonla devam ettim , herhangi bir ritüel yapmadan önce beyaz mum ve mumun olması gereken renkte bir pastel boya ile mumun rengini değiştirmek (boyamıyorum , ikisini cezvede eritip birleştiriyorum) bayağı zahmetli oluyor ritüelleri beyaz mumla yapsam sorun olur mu ?”

   Yani elbette bu bir saygısızlık değildir ve elinizdeki en iyi imkan buysa Tanrılar sizi yadırgamaz, fakat sırf biraz zahmetten kaçmak için uygun olmayan bir renkte mum kullanmayın. Sonuçta bu yaptığınız ritüeller aynı zamanda Tanrılara gösterdiğiniz saygı ve sevginin bir nişanesi, birazcık zahmete girin bence. Eğer sizin için daha kolay olacaksa direkt pastelle de boyayabilirsiniz tabii.

 3. Esenlikler.
  Bir insanın doğum çizelgesinde, çizelge yöneticisi olmayabilir mi? Yani yükselen burcunda her hangi bir gezegen yoksa ve 1. evinde de her hangi bir gezegen yoksa ne oluyor?

  1. Birinci evdeki gezegen yardımcı yönetici oluyor zaten, çizelge yöneticiniz 1. Evinizdeki burcunuz. Örneğin, birinci evinizde Akrep olduğunu varsayalım ve hiçbir gezegen olmasın. Bu birinci evinizin ve dolayısıyla çizelge yöneticinizin Akrep olduğu anlamına geliyor, vesaire.

 4. josda bir yazıda rünleri ters titretmenin bir etkisi olduğunu yazmıştı bu konu hakkında verebileceğiniz bir bilgi varmı acaba

  1. Esenlikler,

   Bir titreşimi ters titretmek hep etkiyi tersine çevirir. Rünlerin etkilerini ele alırsak Sowilo gibi güçlendiren bir rünün ters titreşiminin zayıflatabileceğini söyleyebiliriz. Tabi etkilerinin ne kadar stabil ve güvenilir olacağını bilemiyorum. O yüzden kullanılması pek önerdiğim bir yöntem değildir. Kullanmaya karar verirseniz olumlamalara fazladan dikkat ediniz.

   İyi akşamlar.

  2. Yüksek Rahip Hoodedcobra bunu sadece negatif enerjili rünlerde öneriyordu sanırım. Örneğin Thurisaz rününün enerjileri vahşi ve zarar vermeye yöneliktir ama ak büyüde iyileşme, bilgelik ve liderlik gibi pozitif şeylerin rünü olarak da kullanılabilir. Bu pozitif etkiler isteniyorsa Thurisaz rünü tersten titretilmeli. Böyle hatırlıyorum, yanlışım varsa düzeltilebilir.

 5. Söyleyeceklerim soru soran arkadaşa değil, bu konu hakkında genel olarak düşüncemi paylaşmak istiyorum çünkü bu sitedeki bazı yorumlarda ve JoS forumunda gördüğüm birtakım insanlar var. Tanrılar ve Tanrıçalar her ne kadar çok güçlü olsalar da bazı insanlar, psişik olarak açık olsun ya da olmasın, her konuda onların bize “mucizevi” bir şekilde yardım etmelerini bekliyor ve sonra bir cevap alamayınca da “E hani yardım ediyorlardı?” gibi tepkiler verebiliyor. Bence bu düşünce şekli, bunu söyleyen kişinin ibrahimi inançlardaki “tanrı” betimlemesinden kopamadıklarını gösteriyor. Tabii ki de kimseyi küçük düşürdüğüm yok, bu tarz düşünce şekilleri çoğumuzda küçüklükten aşılanan bir şey ve bu sebeple benzer “tanrı” modelini bekleyen olabiliyor burada da. Ancak, Tanrıların ve Tanrıçaların amacı bizlere bebek bakıcılığı yapmak değil, bize yol göstermek ve bu sayede gelişmemizi sağlamak. Onların yol göstermesi sayesinde de kendi ayaklarımız üzerinde durabilmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Bir insan en basit meditasyonları yapmaya bile üşeniyorken Tanrılar ve Tanrıçalar nasıl o kişiye rehberlik edebilir ki?

  İngilizce bir söz ile demek istediğimi sonuçlandırmak istiyorum: “You can lead a horse to water but you can’t make him drink.” Türkçesi ise “Bir atı suya yönlendirebilirsin ama onun suyu içmesini sağlayamazsın.” gibi bir anlamda. Yani demek istediğim şey şu ki kendini geliştirmek isteyen ve kendini bu göreve gerçekten adayan bireylere Tanrılar ve Tanrıçalar kesinlikle destek olacaktır ama bu önerileri dinleyip dinlememek kişiye kalmış bir durumdur.

  1. Muhammed’in asla varolmadığını ele alırsak…

   Yani gerçekten, sonuçta bunlar tarihi belgelerle kanıtlanmış şeyler değiller ve Esma Bint Merva da aynı Muhammed gibi bir Yahudi uydurması. Eğer bunu soracaksanız “İbrahim hakkında ne düşünüyorsunuz?”, “Hatice hakkında ne düşünüyorsunuz?”, “Fatıma hakkında ne düşünüyorsunuz?” diye ayrı ayrı sormanız da gerekir. Ancak hepsi tek bir şeye bağlanıyor; Muhammed. Aynı Muhammed gibi tüm bu saydıklarım ve bahsettiğiniz isim de tümüyle bir Yahudi uydurması ve özellikle sizin söylediğiniz isim Yahudilerin yıllar öncesinden ortaya attığı bir kontrollü karşıtlık örneği.

 6. Paralel Evren (Çoklu Evren) Teorisi gerçek mi? Yani varsa başka evrenler de bizim alternatif kopyalarımız var mıdır?

  1. Ana fikrimiz birden çok evren olduğu ve bu evrenler arasında etkileşmenin mümkün olduğu. Multiverse teorisine göre olabilecek her durumun olduğu en az bir evren vardır ve “sınırsız” evren vardır, demek ki her duruma göre sınırsız evren vardır. Çünkü sonsuz bölü bir yine sonsuz. Neyse, konudan sapmayalım. Demek ki bu evrenlerden en az birinde her şeyi yokeden, ondan sonra da etraftaki evrenlere geçip onları da yokederek devam eden bir patlama, şok dalgası, nanobot istilası vesaire de olmak zorunda, hatta olma ihtimali sonsuzdur. Böyle bir şey olmadığına göre iki ihtimal var. Ya içinde yaşadığımız evren tek evren, ya da başka evrenler olsa bile aralarında etkileşim tamamen imkansız, yani boş bir teori.

 7. ss’lerin kıyafet seçimi nasıl olmalı? siyah giyinmek falan var mı yani çünkü genelde teistikler siyah giyiyorda.

 8. Abi merhaba,irademi güçlendirmek için rün titretip olumlamalar yapıcam ama kaç kere rün titretip kaç kere olumlama yapmam gerektiğini bilmiyorum.Sayıların majide kullanımıyla alakalı JoS da yazı varsa link atabilir misin?Birde LÖGR rünü enerjilere olan farkındalığı geliştiriyormuş, meditasyonlarda enerjileri daha iyi hissetmek için bu rünü titretip olumlama yapsam olur mu?Son olarak hatha yoga ile kundalini yoga arasındaki fark nedir?teşekkürler

  1. “Abi merhaba,irademi güçlendirmek için rün titretip olumlamalar yapıcam ama kaç kere rün titretip kaç kere olumlama yapmam gerektiğini bilmiyorum.”

   İsterseniz şu yazımıza bir gözatın. Burada verdiğimiz:

   Eğer kişi meditasyon yapmak için gereken iradeyi kendisinde bulmakta yoğun sıkıntılar çekiyorsa her zaman önerdiğimiz Aura Temizliği ve Koruma Aurası’nı normalden bir tık fazla yapabilir, ayrıyeten onun yanında transa girerek kendisini altın bir auranın içerisinde imaje edip “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde tamamen ve kalıcı olarak meditasyonlarımı yapmaya dair iradem ve motivasyonum muazzam miktarlarda artıyor” afirmasyonunu 9 kez olumlayabilir. Kişi 40 günlük meditasyon programını bitirdiyse Sowilo rünüyle çalışarak aynı afirmasyonla birlikte bu konuda bir büyü de yapabilir.

   tavsiyesini uygulayabilirsiniz.

   “Sayıların majide kullanımıyla alakalı JoS da yazı varsa link atabilir misin?”

   Buradan okuyabilirsiniz.

   “Birde LÖGR rünü enerjilere olan farkındalığı geliştiriyormuş, meditasyonlarda enerjileri daha iyi hissetmek için bu rünü titretip olumlama yapsam olur mu?”

   Tabii. Eğer enerjilerinizi hissetmede problem yaşıyorsanız onunla birlikte Temel Meditasyonu‘nu yapabilirsiniz. Hatta öncelikle Temel Meditasyonu ile kendinizi ruhunuzun enerjilerine alıştırıp sonrasında rünsel bir majikal çalışma yapmanızı ve sonrasında ikisini birlikte devam ettirmenizi tavsiye ederim, öncesinde bu enerjilere alışmış olmanız majikal çalışmanızdan alacağınız etkiyi ciddi oranda etkiler.

   “Son olarak hatha yoga ile kundalini yoga arasındaki fark nedir?”

   Her ikisinin de kendine özgü faydaları var, ancak ikisinin de ortak yanı çakralarınızı aktif hale getirerek ruhunuzdaki nadi’leri (enerji noktalarınızı) açmak. Hatha Yoga ve Kundalini Yoga arasında ne tür farklar olduğunu biraz da olsun görmek için ikisinin de sitemizdeki yazısını okuyabilirsiniz. En bariz farkı elbette Kundalini Yoga’nın direkt olarak kundalini yılanını harekete geçiriyor ve üzerindeki engelleri kaldırıyor olması.

 9. Gardiyan demonumuzun(veya başka demonların) belli şeyleri saklama ve söylememe veya bilerek yanlış cevaplama htimali var mıdır ?

  1. Buna elbette ben karar vermiyorum, ancak eğer sizin geleceğiniz için sağlıksız olacağını veya söylediklerinde sizin yanlış karar almanızı sağlayacak bir şey olduğunda bunu söylememeyi tercih edebilirler, tabii yine sizin iyiliğiniz olur bu. Ancak yanlış cevaplamazlar fakat bunu söylerlerse sizin açınızdan sağlıksız sonuçlar doğurabileceğini belirtirler. Eğer böyle bir durum yaşarsanız bunu “Sizden sakladıkları bilgiler var çünkü size güvenmiyorlar!” olarak algılamayın, sonuçta insanız ve henüz Tanrı değiliz, dolayısıyla sahip olduğumuz bilgi ile alacağımız kararların eksiksiz şekilde doğru olacağı ne yazık ki kesin değil.

  1. Tabii, bu tekniği birçok amaç için kullanabilirsiniz zaten. Özellikle derin transa girerek herhangi bir türden enerjilerle çalışmak her zaman yaptığımız ve önerdiğimiz bir şey, biliyorsunuz. Önemli olan bu tekniği kullanırken alacağınız cevapların kesinliği, yani sizin astral açıklığınız.

 10. ajsjwslwmdleksfk bi ara bizim bi türk baş rahibimiz vardı hala da var şeytandan gelen vaazlar gibi birşeyde psylsşmıltı storysidneldnedlrmf AĞLİCAMM çpk komik tv’yede çıkmıştı adamın elini falan tutmuştu hail satan diyelim demişti gerçekten çok gülüyorum ya ondan sonra başka bir türk satanistide tvye kara rahibe diye çıkartmışlardı falan wdoedjpedk ondan sonrs kız değilim rahibe demişti falan olay büyümüştü baya bi bi kaç ay önce olmuştu ondan sonra nicki satanist var oda amerikalı tiktoker ünlüsü yorumlara isa seni seviyo gibi şeyler yazmışları hep sinirlenmiştim ama olsun hail satan olan tüm yorumları beğenmiştim bide başka bi türk rahibemiz daha var oda 14 yaşinda lsskelfkflf şeytanın kitabını yazdım diyr ortalarda geziypdu onunda icabına baktılar aga harbi çok komik bu teistikler ya SLSNSKDDNFKFNFMFNFMDXNFNXN birde dicsord satanist grubuna gireyim demiştim sanki 51.bölgeye giriyoruz * az kalsın kimlik isteyeceklerdi ama ondan sonra ben çıktım korkudan baya kötüydü ondan sonra joy of satanıda türk videodan buldum dark webin en iğrenç 20 sitesi diye paylsşmışlar izlenmiş bir videoydu bende dedim ne ayak girdim falan hayatım değişti * bana ayin yaptılar ben 24 aralıkta buldum satanizm onun öncesi 23 aralık şeytsnın günüydü bu arada ne tür bir ain yaptınız bilmiyorumda baya güçlü birşey neyse şuan da bir sürü spritüel satanistin bulunduğu bi türk şeyindeyim çok eğleniyorum oyunlar oynuyoruz kskzdkxnslsnsls abi sen günlük hayatında ne yapıyorsun hiç sıkılmıyor musun bana sanki tek işi her gün meditasyon yapan biriymişsin gibi geliyor üzülme abi ben seni seviyorum tüm adminleri 🥺

  1. Onlara bırakın Yüksek Rahip/Rahibe demeyi, “Satanist” isminin şanı bile en az üç beden büyük gelir. Bahsettiğiniz yayın yakın zamanda Ateizm Derneği tarafından yapılmıştı, ki bunun kontrollü karşıtlık örneği olduğu Ateizm Derneği kurucusu Selin Özkohen‘in Yahudi olmasından belli. Son zamanlarda her millette ve ülkemizde yükselen Spiritüel Satanizm gerçeğinin önüne geçmek için tek yapman gereken İslam’la gelen saçma algıları tekrar günyüzüne çıkarmak zaten. Kendine “Satanist” diyen bir avuç güruh bul, onlara maymun gibi şebeklik yaptır ve buna “Satanizm” de. Güzel şaka, yemedik. Konuşmanın ortasında elini havaya kaldırıp “Hail Satan” diye bağırmalar, cübbe içinde saçma salak tavırlara girmeler, sanırsın Cerberus’u çağırıyor anasını satayım. Hatırladıkça midem bulanıyor.

   Ayrıca her yaştan okurumuz olduğu için yorumunuzdaki küfürlü kısımları sansürlüyorum, bir dahaki yorumda biraz daha dikkatli olursunuz. Tabii sinirlenilmeyecek bir konu değil ancak bırakın, deli kendi çalsın kendi oynasın.

 11. neden tüm rahip/rahibeler amerikalı.. bir rahibe meksikalı biliyorum da böyle de aklıma başka şeyler geliyor.. umarım bir türk rahip/rahibemiz de olur ilerde falan..
  birde şey rahibe maxine falan reenkarne olup bu zaman da bize şey yapmak için mi geldi yoksa şuan ki hayatta mı rahip/be oldular..

  1. Bunun belli bir nedeni yok, tabii Yüksek Rahip/Rahibeler nereden olduklarını belirtmiyorlar ama henüz bir Türk Yüksek Rahip veya Rahibe yok en azından sizin dediğiniz gibi. İleride elbette olacak.

   “birde şey rahibe maxine falan reenkarne olup bu zaman da bize şey yapmak için mi geldi yoksa şuan ki hayatta mı rahip/be oldular”

   Nasıl yani, Tanrıyken reenkarne olup insanlığı kurtararak geri Tanrı mı oldular diye mi soruyorsunuz? Eğer öyleyse hayır, kendileri önceki hayatlarında oldukça gelişmiş insanlardı tabii ama eğer bu dediğimi sorduysanız öyle bir şey yok.

 12. Ancient forumda bu konu hakkındaki yazıları okudum ama birde sizden duymak istiyorum kan gruplarının ruhaniyetle bir ilgisi varmıdır forumlarda bazı kişiler 0 rh – kan grubu hakkında bişiler söylemişler ama tam anlayamadım ama anladığım tarafında bile bir başkası bunun doğru olmadığını ve ruhanyietle bir alakası olmadığını söylemiş siz neler biliyorsunuz bu konu hakkında

  1. Hayır, kan gruplarının Satanizm veya ruhaniyetle herhangi bir bağlantısı yok. Bazıları bu konuda içi boş teoriler üretiyor ancak kan gruplarının tek işlevi belli türleri sınıflandırmak yalnızca.

 13. Hatha ve kundalini yogayı aralarında 15 dk bırakıp yapıyorum . Etkisi çok fazla azalır mı ?

  1. Etkilerinin azalmasına nazaran aralarda 15 dakika bırakmak çok kısa, dolayısıyla enerjiler karışabilir veya ruhunuzun kaldıramayacağı düzeyde enerji yükseltirseniz size belli şekilde ters tepebilir. Bu konuda daha dikkatli olun, sonuçta ruhaniyet şakaya gelmez. 1-2 Saat arası yeterli olacaktır diye düşünüyorum, tabii bir önceki yoganızın etkilerinin ve yükselttiğiniz o yoğun enerjinin geçtiğini hissettiğinizde diğer yogaya başlayabilirsiniz. Yoga pratikleri ruhumuzun gücünü kalıcı olarak arttırıyor, evet. Ancak fark etmişsinizdir ki yaptıktan kısa bir süre boyunca enerjileri çok daha yoğun oluyor ve ruhunuzun bunu kaldıramayacağı bir kapasitede hiç ara vermeden veya çok az ara vererek üst üste yoga pratiklerini tekrar ederseniz enerji kanallarınızı zorlayabilirsiniz.

 14. Esoteric guide adlı sitenin benimseye çalıştığı “antik satanizm” ekolü hakkında düşünceleriniz neler ? Her ekolden “işine gelenleri” aldıklarını düşünüyorlar .

  1. Yahudi enerji kanallarına bağlı olan melekleri derinlemesine içselleştiren bir güruh, hakkında uzunca açıklama yapmaya gerek yok. Sitemizi tek cümle dahi okuyan kişi bu tür “””organizasyonlarda”””” nelerin yanlış olduğunu gözü kapalı halde bile kolaylıkla anlar zaten.

 15. Esenlikler,

  Bu sitenize yaptığım ikinci yorumum olacak. İnisiye olduğumdan itibaren 40 günlük programa aksatmadan devam ediyorum şu an 12. gündeyim ancak kafamda bazı soru işaretleri oluştu bunları sormak istedim.

  Zihnimi kontrol etme konusunda şu an için çok kötü olduğumu söyleyebilirim. Bu, meditasyonları bile doğru düzgün yapmamı engelliyor. Şöyle örnek verebilirim. Gözlerim kapalı şekilde koruma aurasını yaparken 9 kez söylenen cümleyi içimden tekrarlarken kelimeleri iç sesimle söyleyemiyorum, kelimeler bile birbirine giriyor. Dokuzuncu tekrara kadar kaç tekrar olduğunu da karıştırıyorum. Bu yüzden son 2 gündür boşluk meditasyonlarını 2 dakikadan 10 dakikaya çektim lakin 10 dakikanın kaç saniyesi bunu gerçekten yapabiliyorum inanın bilmiyorum. Meditasyonlara başladığımda bazen yarısında düşüncelere dalıp gidiyorum. Meditasyon yaptığımı bile unutabiliyorum sonra toparlanıp tekrar dönüyorum. Boşluk meditasyonunu yapabildiğimi nasıl anlarım? Hiç yapamayanlar için tavsiyeniz var mıdır ve boşluk meditasyonu hakkında biraz ekstra detay verme şansınız var mı nasıl yapıldığına, ne hissettirdiğine dair vs. Gereksiz sorularımı mazur görün lütfen. Çok teşekkür ediyorum emekleriniz için, sevgilerimi iletiyorum.

  1. Esenlikler,

   Bazen bu tür sorunlar olabilir. Öncelikle bunların sizin şevkinizi kırmadığından lütfen emin olun. Bunların hepsi çözülebilir durumlar.

   Olumlamaları söylerken elinizle sayabilir veya ‘sayıcı’ uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunlar fiziksel olduğu için ekstra bir sayı hatırlamanıza gerek kalmayacaktır.

   Boşluk sırasında düşüncelere daldıktan sonra en kısa sürede geri dönmeniz gerekmektdir. Bunu öğrenmenin, üzücü bir şekilde, hızlı bi yolu yok. Elinizden geldiğince odaklanmaya çalışmalısınız. Eğer yardımı olacaksa rahatlamanızı sağlayan aktivitelerden sonra yapması daha kolay olacaktır. Bu mastürbasyon, spor, yoga ve benzeri herhangi bir aktivite olabilir. Lakin ileride bunlar olmadan da boşluk yapabilmeniz gerekecektir.

   İyi akşamlar.

 16. Merhaba,
  Ayinlerde kullanmak için tütsüleri alabileceğim önerdiğiniz bir site var mı? İnternette çok var ama emin olmadan almak istemiyorum. Bir de hem ot hem de çubuk şeklinde farklı tütsüler var. Hangisinden olması gerektiği hakkında emin değilim.
  Şimdiden çok teşekkürler

  1. Esenlikler. Bu konuda pek site önermiyoruz, ancak önceden de tavsiye ettiğimiz Mum ve Mum sitesindeki tütsülerle alakalı kısıma bakabilirsiniz. Ot halinde veya çubuk halinde olması pek önemli değil, alacağınız kokunun bulunduğunuz ortamı kaplayacak olması önemli yalnızca.

   1. O siteyi de ben önermiştim 2017 başlarında Satans Peacock’a. Siyah mum bulamıyorum diyordu. 4 senedir hala oradan alıyorsunuz demek ki :))

    1. Eğer bu tavsiye ilk sizden geldiyse teşekkürler, o günden beri ne zaman bir okurumuz nereden mum alabileceğini sorsa Mum ve Mum sitesini öneriyoruz. Şirketin kurucuları bizim web sitelerini bu kadar önerdiğimizi fark etse tüm okurlarımıza %66.6 indirim yapacak zaten, belli.

 17. Ana çakralarda olduğu gibi küçük çakralar da (3. göz , görü noktaları vs.) mamtra ile temizlenebilir mi ?
  Ve 3. gözümüzü geliştirmek için materyal kullanmak mı daha etkilidir yoksa mantra imgeleme vs. mi ?

  1. Tabii, zaten genel olarak ruhumuzu temizlemek için Surya mantrası titrettiğimizde ana çakralarımızla birlikte diğer enerji noktaları bundan da faydalanıyor.

   3. Gözü geliştirmek için pek materyal kullanılmıyor zaten, “3. gözünü açmak için” ot içen aptal hippilerin ne tür bir salaklık yaptığını zaten biliyorsunuz. Yani evet, mantra titreterek 3. gözünüzün açıldığını ve parıldadığını imgelemek en iyi yoldur bunun için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir