Hayvan Katliamı Tatiliniz Kutlu Olsun – Bu Zamanlarda Ne Yapmalı?

Sayfanın başındaki görsel için, topluluğumuz üyesi olan “Uykucu” kardeşimize teşekkür ediyoruz.

Son yazımızın üzerinden biraz süre geçti. Ancak düşmanın ve köpeklerinin en lanetli zamanlarından biri gelirken de boş duramazdık. 2 yıl önce sitemiz yeniyken bu konu hakkında yazdığımız gibi, şimdi de yazıyoruz. Bu seferki yazımızda görsel olmayacak, çünkü uyarmadan geçen yazımızdaki gibi kan ve vahşet dolu şeyler koyup hassas kişilerin midesini bulandırmaya gerek yok. “Kurban bayramı“, daha doğrusu hayvan katliamı tatili konusunda çarpıcı görseller arıyorsanız az önce linkini verdiğimiz geçmiş yazımıza bakabilirsiniz.

Bu lanetli tarih, İslam’ın mükemmel bir özetidir. (Ne kadar kurmaca da olsa, hikayeye göre) kafasında sesler duyuyor diye çocuğunu doğrayacak kadar ruh hastası ve kriminal bir psikopat, tam çocuğunu doğrayacakken gökten “melek” geliyor ve çocuğu yerine doğraması üzerine masum bir koç veriyor. Sonra da o koç katlediliyor. Hatta birçok kaynakta, bu koçun yine kurmaca olan Kabil ve Habil hikayesindeki Habil’in Jehova uğruna kesip biçtiği koçun aynısı olduğu yazar. Yani zaten ölmüş olan bu koçu geri gönderip tekrar kestiriyorlar. Güzel geri dönüşüm. Bu inançların akıl almaz aptallığını, doğadışı ve insanlığın ve mantığın düşmanı oluşlarını özetleyen güzel hikayeler. Tıpkı Hristiyanlığın kurmaca Haham İsa‘sının (ki kendisi “aynı zamanda “Jehova’nın kendisi”), insanlığa karşı olan kinini tatmin etmek için kendisini, kendi kendisine kurban etmesi gibi. Absürt, mantıksız, zırva. Bunun da üstüne kötücül, habis ve iğrenç. Bir bu iğrenç inançların hayvanlara nasıl baktığına bakın, bir de bizim dinimizin. Düşmana göre hayvanlar “sadece bizim için” var olan, yani kısaca kişilikten ve önemden yoksun “araçlar”, Doğanın dinindeyse hayvanlar da saygı, sevgi ve değer verilmeyi hak eden güzel varlıklar ve dostlarımız. Direkt hayvanlar konusunda insanlara yardım etmeye uzmanlaşmış Tanrılar olması da bunun en güzel göstergelerinden biri. Ancak insanların bizim dinimize ve onların inancına tepkileri, olması gerektiğinin tam tersi. Gerçekten de soytarı dünyasında yaşıyoruz.

Ziyaretçilerimiz arasında yaşı ve başka sebepler itibariyle bu lanetli tarihlerde “eşe dosta”, akrabaya “bayram ziyareti” adı altında bu hayvan katliamının tasdiki ve desteği eylemini gerçekleştirmek için gitmek zorunda kalacaklar vardır. Şimdiden mail kutumuzun ve yorumların bu konuda endişeli sorularla dolacağını tahmin ettiğimizden buraya yazıyorum. Bunu şimdiden hepinize söyleyeyim; bu sizin suçunuz değil. Şeytan “bayram ziyaretine” gitmek zorunda kaldınız da gittiniz diye size kızmaz, öfkelenmez, hışım duymaz, nefret etmez, sizi “aforoz etmez”. Bizim Tanrılarımız, İbrahimi inançlardan alışageldiğiniz gibi kaprisli, kolay öfkelenen, kana susamış, psikopat, talepkar varlıklar değillerdir. Güzelliğin, bilgeliğin, anlayışın, “iyiliğin” en yüksek, en kutsal tezahürü ve kutsiyetin beden bulmuş halleridir (mecazi olarak). Bu konularda içiniz rahat olsun. “Bayramlık” olarak pentagram’lı t-shirt giyip göze batmanıza gerek yok, hatta genel olarak böyle bir şey yapmayın. İçinize sinmese de, katılmadığınız takdirde size sonradan kötü yaptırımları olma ihtimali varsa bu tiyatroya katılın, zaman dışında çok bir şey kaybetmeyeceksiniz. Bu durumu mecburi olarak çekmek zorunda kalan kardeşlerimiz genel olarak yaşı daha genç, ergenlik döneminde kardeşlerimiz. Biliyoruz, “kanınız kaynıyor” ve düşmanın bu en tiksinç zamanlarından biri, ve bu bazılarınıza aslında Gerçeği insanların gözüne sokmak için en iyi zamanlardan biri olarak da geliyor. Sonuçta iğrenç bir katliam dönüyor, ülkemizin dört bir bucağı vahşet, ölüm ve acı kokuyor, etrafı kan götürüyor, bir de üstüne üstlük kendi ırkımızdan fertlerin bu konularda çocuk, hatta bebek yaştan beyinleri yıkanıyor. Tiksinç, kötücül ve lanetli şeyler kutsal, kutsal şeylerse tam tersi kötü gösteriliyor. Ne cüret, değil mi? Bizim ülkemizde, bizim topraklarımızda Yahudileşmiş Arap adetlerini uyguluyorlar, bunu milletin gözüne sokuyorlar ve ellerini kollarını sallaya sallaya yürüyorlar. Ve aslında objektif olarak bakan herkes bunun iğrenç bir insanlık suçu olduğunu görebilir. Değil mi? Ancak etrafınızdaki çoğu insan henüz öyle değil, o yüzden sabırlı olun.

Bu iğrenç zamanların, bu tiksinç inancın, böyle mide bulandırıcı ideolojilerin hepsinin yasadışı hale getirileceği, hala inatla böyle pislik pratikleri empoze edenlerin direkt kanun hükmünde cezalandırılacağı ve bu inançların evrensel olarak yergi, aşağılama ve hakir görme gibi tepkilerle karşılacağı zamanlar gelecek ve geliyor. Ancak henüz o zaman bu zaman değil, ve bu zamanlarla uyumlu hareket etmemiz gerekiyor. Bunun çözümü akrabalarınızla ters düşmek değil. Bu size anlık olarak bir tatmin sağlayabilecek de olsa hayatınızı zorlaştıracaktır, ve asıl önemli olan şekillerde dünyayı kurtarmanızı da. Aileniz ensenizdeyken RTR yapmanız çok kolay olmayacaktır, değil mi? O yüzden şimdilik ihtiyatlı davranın, bir-iki akrabanızın elini öpmeniz gerekiyorsa yapın ve sonra ille de hışmınızı almanız gerekiyorsa bunu, düşmana RTR üstüne RTR yağdırarak yapın. Öfkenizi, haklı isyan etme isteğinizi bu şekilde faydalı bir yönde süblimleştirin.

Düşmanın, 2 milyara yakın kuklası aracılığıyla dünyayı ölüm enerjilerine boğduğu bu iğrenç tarihte, zaten önemli olan da budur. Gerek kendi ruhunuzu korumak ve temiz tutmak (çünkü etraf bu aralar sadece mecaz anlamda değil, enerjisel olarak da pislik dolu), gerekse de öfkenizi düşmana kusmak için RTR’lara yüklenin, ve durumunuz ne olursa olsun mümkün olduğu miktarda meditasyon ve yoganızı nizami şekilde devam ettirin. Belki bazılarınız sabahın köründe “bayram namazı” isimli kölelik kisvesine zorla götürülmek için uyandırıldı, yine belki bazılarınız ondan sonra da apar topar masum hayvanların doğranmasını izlemeye veya belki de hatta bu tiksinç eyleme yardım etmeye götürüldü, ondan sonra da 20 tane akrabanızı tek tek gezip hepsinin elini öptürülmekten dudaklarınız kuruyup çatladı. Olsun, önemli değil. Fırsatınız olsa da, olmasa da meditasyonlarınızı yapın. Bu zamanlar özellikle lanetli ve düşman, yükseltilmekte olan ölüm enerjilerini kullanarak hem genel olarak Centillere, hem de özel olarak biz Satanistlere lanetler yönlendirmeye çalışıyor. Bu lanetleri savuşturmak ve ruhunuzu temiz tutmak için RTR’lar, ruhunuzu güçlü ve zinde, enerjinizi ve modunuzu yüksek tutmak için de meditasyon ve yogayı ihmal etmeyin. Belki her zamanki rahatlık ve kolaylıkta yapamayacaksınız, ancak yine de fırsat buldukça günlük programınızı düzgünce yapmaya çalışın. Elbette etrafınızdakiler anlamayacak insanlarsa (ki ne yazık ki çoğu zaman öyleler) yakalanmadan.

Yaşı ve/veya olanağı olanlar bu lanetli tarihlerde istediği tavrı benimseyebilirler. Erişkin yaşta insanlara ne yapacaklarını tek tek özetlememize gerek yok, bu kardeşlerimiz ve okuyucularımız da kendi şartlarına göre uygun hareketler içinde bulunabilirler. Belki aranızdan bazıları bu iğrenç pratiğin ve dolayısıyla da bu iğrenç inancın ne kadar insanlık dışı, kötü ve aşağılık olduğunu etrafındakilere “kırmızıhaplayacak” konumda; belki bazılarınız insanları arayıp veya ziyaret edip “bayramlaşmak” zorunda değil, belki bir kısmınız bizi bulmadan önce ve/veya sonra zaten İslam’a karşı alenen düşman bir tavır içindeydi. Herkesin şartları farklıdır, o yüzden şartlarınıza göre davranın. Ancak sizlere de bir tavsiyem kendi güvenliğinizden asla ödün vermemeniz. Bir kafede otururken herkesin duyacağı şekilde kendinizi ifşa etmeye ihtiyacınız yok. Bu şekilde bile belki zihnini açabileceğiniz 1-2 kişiye karşılık birkaç düzine kişinin nefretini çekmeye değmez. Bunların arasından size sorun çıkarmak için bir tane psikopat mücahit yeterli olur. Belki o an yapamaz, ama sizi gözüne kestirip daha sonra takip eder ve kuytu bir köşede sizi bıçaklar. İmkansız mı? Olmadığını gayet iyi biliyorsunuz. Böyle ciğersiz, omurgasız şerefsizlere “kurban” gitmemek için lütfen siz de ihtiyatınızı elden bırakmayın. Belki çocuk yaşta akrabalarınızı kurtarmak için bu konularda daha açık sözlü olmak isteyebilirsiniz, veya çocuk yaşta olmasa da düşünmeye yatkın başka akrabalarınızı ve sevdiklerinizi. Bu sizin seçiminiz, ancak kendi hayatınızı zorlaştıracak şeyler yapmayın. Siz bundan daha değerlisiniz, ve Tanrılar bizleri canlı ve hapishanelerin dışında istiyor.

Kısaca özetlemek gerekirse bu lanetli zamanlarda sadece görünüşte bile olsa camiye gitmeniz, el öpmeniz veya hatta istemeden hayvan katliamına yardımcı olmanız gerekirse Tanrılar bundan çok içinizi önemser. Merak etmeyin, zaten bu tarz şeyleri kalbinizden yapmıyorsanız hiçbir önemi yoktur. Sadece ruhunuzu temiz ve güçlü tutun yeter. İkinci olarak da can sıkıntısından, öfkeden, kinden kendinizi kaybetmemeye çalışın; dışarıdan çok “sorun” çıkartıp kendi hayatınızı zorlaştırmayın, RTR’larınıza her zamankinden de daha çok ağırlık verin ve ruhani gelişiminizi kesinlikle aksatmayın. Bu lanetli zamanların, hem insanların, hem de hayvanların katledilmesini, düşmana “kurban edilmesini”, küçücük çocukların bu ölüm tarikatına sorgulayacak yaştan çok daha önce endoktrine edilmesini; mantar gibi yayılan camilerin kapanmasını ve viyak viyak bağıran çirkin ezanların susmasını istiyorsanız dikkatli, akıllı ve hesaplı davranın. Unutmayın, yalnız değilsiniz. Bu sorunları bir tek siz yaşamıyorsunuz. Hepimiz bu pislik altında yetiştik ve hepimiz birbirimiz için buradayız. Düşmanın hegemonyasını birlikte yok edeceğiz, dünyayı hep birlikte kurtaracağız. Bunun için birbirimize ihtiyacımız var, bunu unutmayın.

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“Hayvan Katliamı Tatiliniz Kutlu Olsun – Bu Zamanlarda Ne Yapmalı?” hakkında 25 yorum var

 1. Artık eski tadında kutlanılamamaya başladı bu ‘bayram’lar.Bahsettiğim o sahte ruhani mutluluk.Yavaş yavaş sönmeye başlıyor floresanlar.Kılınan namazlardan,okunan kur’anlardan da hayır göremiyorlar.Cemaatler,tarikatlar mürit yetiştiremez oldular.O mehdiler,mesihler,şeyhler,şıhlar,üfürükçüler,peygamberler de ortadan kaybolacak.İnternette ya da herhangi dijital,sosyal ortamda bile ruhaniyeti islamla karıştırıp beyin yıkayanların da nesli tükeniyor.Herkes içinde yaşamaya başladı bu buhranı ama herkes reddediyor güneşe bakmayı.Kimsenin kaybedecek bir şeyi yok Ebedi Gerçek olanla.Ama herkes sanıyor kuruyup gideceğini.Herkes tutunacak bir dal arıyor sanki dalsız sentezlenmiş gibi hayata.

  1. Esenlikler,

   Çok haklısınız. Eskiden alındığını söylediğiniz tat da zaten İslam’ın yaşanmamasından ötürüydü. Bazı popüler Ateist’lerin bir sözü var; Türkiye’de yaşanan İslam, İslam tandanslı Deist’liktir diye. Buna tamamen katılıyorum. Şu anki iktidardan önce İslam’ın vahşi pençeleri ve kan damlayan dişleri, Türklük kültürü altında törpülenerek hayatta kalabiliyordu ancak. Sadece ve sadece Türklerin ve Türklüğün Pagan değerleriyle devşirilmiş, hafifletilmiş ve araya yalnız Paganizme özgü güzel şeyler katılmış bir haliyle insanlar bu iğrenç inancı çekebiliyordu. Ama şimdi artık İslam gerçek yüzünü gösteriyor, ve gösterdikçe insanların da midesi bulanıyor. Bu yüzden Diyanet “Ateist, Agnostik, Deist nesil geliyor” diye ağlaşıyor. Ancak bilmedikleri şey şu ki asıl Satanist nesil geliyor. İnsanlar, insanlık ve özellikle de Türkler gerçek anlamda ruhani şeylere o kadar açlar ki. Büyü, ruhaniyet, kutsiyet hep kanımızda akıyor. Türkler her zaman Tanrılara yakın bir ırk olmuştur. Bunu ancak belli bir süre bastırabilirsiniz. Ne kadar bastırırsanız da, şimdi olduğu gibi o kadar şiddetli bir şekilde tekrar baş gösterir. İslam’ın materyalistik pisliği canına tak eden insanlar Gerçeği arayacak. Ve o Gerçeği onlara göstermek için burada olacağız.

   “Siz Hristiyanlar tanrınızı gökyüzüne gömmeyi bitirdiğinizde – bize gelin; biz “kafirler” size Yaratıcıyı tekrar göstereceğiz.” – Heincrich Himmler

   İyi akşamlar.

   1. Tanrılara yakın bir “ırk” olmuştur. Bu olmamış. Keza Türk ırk değil, bir millettir.

    1. Esenlikler,

     Kendine has özelliklere sahip bir millet. Ana ırklar siyah, beyaz ve asyalı, tabii, ama kendi içimizde de ayrılıyoruz. Bir Rus da beyazdır, Alman da, Türk de. Ama hepsi birbirinden ayırt edilebilir, değil mi?

     İyi geceler.

     1. Hayır, Alman ve Rus benzerdir. Türk akraba olduğu finlilerle bile benzer değil. Daha çok ortadoğu. O yüzden beyaz değildir. Joy of satan da Türklerin beyaz olduğunu söyleyin. Size gülecekler

     2. Esenlikler,

      Beyaz değilsek ne oluyoruz? Zenci mi? Asyalı mı? Araştırmalarla sabit olan bir şey, Türk ırkı Beyaz ırkın Alpin kolundan. Şu anki Araplaşmış, karışmış halkı baz almayın, almanıza da gerek yok. Biz orijinal halimizden bahsediyoruz. “Ama o halimizden artık eser kalmadı, ne önemi var ki?” demeye de gerek yok, zira ruhaniyet zaten genleri temizlemenin ve saflaştırmanın anahtarıdır. Yani ortalama, “dünyevi” argümanların bittiği ve öneminin kalmadığı bir noktaya ulaşıyoruz. Durum böyleyken elbette ideallerden bahsetmek son derece kolay. Zira bizim bahsettiğimiz şey zor değil, tam aksine kaçınılmaz. Dünya bu yolda ilerliyor.

     3. Tarihte daha eskiye gidilirse,Mu kıtası hakkında bilim camiasının da onaylayacağı verilerle Türklüğün kökenlerini daha iyi anlayabiliriz.Bilim camiasının tarihe bakışı at gözlüğü ile;ki o gözlüğü taktıranlar da kim o da belli.

 2. o hesaba bakılırsa ben et yemeyi çolk severim ve şeytan neden bunu kısıtlıyor kurban bayramına gelince zaten adamlar yılda bir yiyorlar napalım yemeyimi diyelim ayrca kominizim hakkında ne düşünüyorsunux

  1. Esenlikler,

   Şeytan et yemeyi ne ara kısıtladı? İhtiyaç için hayvan öldürmek başka, evrendeki en büyük ve en kana susamış asalağa “kurban” olsun diye acı çektire çektire, işkenceyle katletmek başka.

   Onun dışında, “zaten yılda bir yiyorlar” geçersiz bir argüman. O hayvanları pekala çok daha insani şekillerde öldürebilirler, ve yılın belli bir zamanı bunu barbarca yapıp ortalığın kan götürmesini sağlamak yerine yılın tümüne yayıp bu işi bir de temizce yapabilirler. Bunu böyle yapmayan bir yaratığa değil yılda bir kez et yemek, yılda bir kez yemek yemek bile fazla. Müslüman yaratık fakir, aciz, aptal, derbeder ve zavallıdır; ama kesinlikle acınmayı hak etmez. Açlığı da, cehaleti de kendi suçu; çocuk tecavüzü ve terörizmin domuz pisliğinden yapılma putuna tapmaya devam ettiği sürece de o yoksulluk ona müstehaktır. Artık Orta Çağlarda değiliz, isteyen araştırıp öğrenir. Müslüman olup fakirliğe, ölüme, cesetlere ve vahşete tapacağına biraz ruhu üzerinde çalışsa kişi, zaten fakirlikten kurtulup istediği gibi et de yer, ot da yer.

   Komünizm tamamen Yahudi yaratımıdır. Stalin, Lenin, Marx, Trotsky gibi karakterlerin her biri Yahudidir, buna Che Guevara da dahildir. Yahudiler tarafından yaratılmış istisnasız her şey gibi, Komünizm’in de insanlığa en ufak bir faydası olamaz. Zaten 100 milyon insanın ölümüne yol açmış bir ideolojiden bahsediyoruz, bu ideolojiyi hiç düşünmeden çöpe atmak her birimizin gerek entelektüel, gerekse etik sorumluluğudur. Bu düşünce değil, Gerçek’tir.

   İyi geceler.

 3. Keşke yapmış olduğum yorumlarımı silmeseydiniz bu da sizin kim olduğunuzu ve ne kadar eleştiriye kapalı olduğunuzu layıkıyla gösteriyor 🙂 kendi yapmış olduğunuz ayinleri (kedi kesmeyi , yeni doğan bebeği öldürmeyi , şeytan kan istediği için hayvan öldürüp kanlarını sunmayı , kan içmeyi , şeytana insan kurban etmeyi) hiçbirşeymiş gibi gösterip müslümanların kurban kesmesine laf edemezsiniz çünkü kralını siz yaparsınız.

  1. Esenlikler, *Nikola Tesla

   Öncelikle sitemize yapılan yorumlar bizim onayımızdan geçmektedir ve onaylanmamış yorumlar sitemizde görünmezler. Ve onaylayıp cevabını verdiğimiz yorumları silmeyiz, kaldırmayız. Tıpkı bunu da silmeyeceğimiz gibi. Gelelim diğer konuya.

   Siz bizi kendi içinde olduğunuz, biri diğerinin farklı bir senaryosundan ibaret olan İbrahimi inanışlar ile karıştırdınız sanırım. Sitemizi düzgünce okursanız, dediklerinizden herhangi bir tanesinin var olmadığını ve bu tarz uydurma şeylerin de ancak sizden çıkabileceğini çok net bir şekilde görürsünüz. Satanizm bildiğinizi sandığınızın aksine, hiçbir kurban, infaz, canlı öldürme, kan içme gibi şeyler içermez. İçermemiştir, hiçbir zaman da içermeyecektir. Bunu iyice idrak ettiğinize göre sanırım artık kime laf söylenmesi gerektiğinin iyice farkındasınızdır. Lütfen Gerçekliği saçma sapan yollarla yozlaşmış veya yozlaştırılmış, kendi çamurlarıyla kamufle etmeye çalıştıkları uydurma inanışlardan olduğunu sanmayınız. Ne söylediklerinin bile farkında olmadan korkudan kaskatı kesilmesine sebebiyet verdikleri hayvanların önce kanını akıtıp alnına sürdükten sonra vahşice kurban veren kimlerdir, necilerdir bir araştırıp kendinizi sorgulayın isterseniz.

   İyi geceler.

 4. bu sizin sloganınız değilmiydi “Gerçekler Sorgulanmaktan Korkmaz” itiraf etmeliyim çok yerinde ve iyi bir söz ama siz sorulardan kaçıyorsunuz galiba ben öyle hissediyorum cevap alamadım ve beklerken yine aklıma soru geldi daha önceden sitenizde yazılanları okudum ve siz demonlara yani şeytan “tanrılara” tapıyorsunuz anladığım kadarıyla o zaman izininiz olursa şu soruyu da sormak istiyorum Mademki şeytan Hayvanların, İnsanların, Kıtaların , Okaynusların, Dünyanın, Güneşin , Güneş sisteminin, Yıldızların , Galaksilerin, ve koskaca Uzay’ın yaratıcısıdır bu kadar şeyin yaratıcısının o kadar çok büyük olması gerekmektedir ki onun için ol demesiyle kıyamet bile kopar evren tekrar da dirilir peki bu kadar güçlü bir varlık ders için ayrı bir tanrı adalet için ayrı tanrı , zenginlik için ayrı tanrı yaratak kendisinin ne kadar aciz olduğunu göstermiyor mu ? Lütfen cevap veriniz. Bu arada sizin kitabı celve ve ayetler kitabından başka kutsal kitabınız varmı bilmiyorum varsa bunlar ve diğer kitaplarınızın çıkış tarihlerini bulamadım hiçbir yerde, ibrahimi inançlara çok yeni diyorsunuz Hz ademe bile gönderildi 10 sayfalık her neyse siz satanizmin tüm bunlardan eski olduğunu idda ediyorsunuz peki kanıtınız var mı ? eski sormuş olduğum sorular hala geçerli çünkü cevap yazmıyorsunuz hatırlatma yapayım 1- şeytana kuran ayetleri dinletildiğinde neden çıldırır ritüellerinizde deneyebilirsiniz 2- vucuda giren şeytani cinlere belirli ayetler dinletildiğinde yakılır veya vücuddan cıkar elleri bağlanır şeytan çok güçlüyse neden engel olamıyor ? peki siz bunların hakkında ne düşünüyorsunuz ? eğer öyle bir şey yok dersenizde bu olaylar babama da eniştemede oldu ben şahit olamasamda onlar bilirler. LÜTFEN CEVAP VERİNİZ CEVAP ALMAK İSTİYORUM.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle spam yapmanız farklı yerlerde bunu dile getirmeniz cevap alma sürecinizi hızlandırmaz, size bir fayda sağlamaz.

   Sorduğunuz soruların büyük bir kısmı zaten sitemizde cevaplanmış durumda. Sitemizi okursanız belki de daha cevap vermeye değer sorular sorabilirsiniz. Sadece okuyun.

   Tanrı kavramını siz bir yaratıcı olarak düşünüyor olabilirsiniz, okursanız Tanrıların ne olduklarını ve bu kavramın ne olduğunu anlayacaksınız. “peki bu kadar güçlü bir varlık ders için ayrı bir tanrı adalet için ayrı tanrı , zenginlik için ayrı tanrı yaratak kendisinin ne kadar aciz olduğunu göstermiyor mu ?” sorduğunuz şu sorunun Gerçeklikte herhangi bir karşılığı yok çünkü Tanrı kavramını yanlış anlamanız daha doğrusu neyi eleştirdiğiniz hakkında en ufak bir fikriniz ve bilginiz olmadığından bu şekilde sormanız gayet doğal, fakat bu soruyu sanırım kendi Tanrınıza sorarsanız daha iyi bir noktaya yönelebilirsiniz.

   M.Ö 1392(önceki yorumumda bahsettiğim birbirinizin farklı senaryosu olan ibrahimi dinlerin başlangıç yılları) yılından öncesindeki Pagan dinleri doğru dinlerdi. Bu da ne kadar eski olduğumuzun bir kanıtıdır. Her ne kadar anlatılanlar değiştirilmiş şekilde anlatılıyor olsa da takip ederek en azından ne kadar eski olduğumuzu öğrenebilirsiniz.

   Şeytan hiçbir şekilde sizin saçmalıklarınızdan etkilenmez. Sizin bu “in cin şeytan” diye adlandırdığınız şeyler, yine karşıt tarafın kontrolünde olan parazitlerdir. Hepimizin gerçek atası olan Tanrılar ve Şeytan sizin sandığınızın aksine, ateşten yaratılmış boynuzlu varlıklar değildir. Sizin bahsettiğiniz varlıklar parazitlerdir, bizimle hiçbir ilgisi yoktur bu varlıkların. Ve karşıtlık kontrolü için bu tarz durumlar yaşarsınız ki daha çok yerinize bağlı kalın. Sitemizi okumuş olsaydınız bu soruları sorma gereği duymazdınız. Ayrıca yaprağın bile izni olmadan kıpırdamadığı yaratıcınızın babanızın ve eniştenizin bu yaşadıklarından da haberi vardır ve buna izin vermiştir herhalde? Kalkıp size bir de bu durumdan kurtulmak için dua mı veriyor? diye sorarsanız çok daha sağlıklı sonuçlara ulaşırsınız.

   İnanın bilmediklerinizden ve doğru bildiğinizi sandığınız şeylerden dolayı sorduğunuz sorular inanılmaz derecede komik ve cevap vermeye değmez bile ama şanslısınız ki zaten birçoğunun cevabı halihazırda sitemizde var. Siz büyük ihtimalle “bak ne güzel sorular sordum cevap bile veremiyorlar köşeye sıkıştılar.” diye ortalıkta dolaşıyorsunuz fakat, sadece sitemizi bile okusanız sorduğunuz soruların ne denli büyük bir komedi unsuru olduğunu fark edeceksiniz.

   Hepimizin vakti çok değerlidir, biz özellikle İngilizcesi yeterli olmayan insanların bilgilere daha rahat ulaşabilmesi, daha rahat araştırma yapabilmesi ve kendi dilinde daha rahat sorgulaması için buradayız. Bu değerli vaktimizin dışında da bir hayatımız var. Kısacası, sorgulanmaktan korkmayan Gerçeğin zaten cevapladığı şeyleri okuyup, burada olmayan aklınıza takılan ve Gerçeklikle ilgisi olan şeyleri sorarsanız, belki daha hızlı cevap alırsınız ve okumanın önemi burada da ön plana çıkıyor. Eğer okursanız ne siz değerli vaktinizi bu tarz saçma ve manasız sorular için, ne de biz değerli vaktimizi bu tarz saçma sapan sorulara cevap vermek için harcamamış oluruz.

   İyi sabahlar.

 5. Merhabalar.
  Ben bir Vikan olmama rağmen bu yazıyı çok beğendim. Gerçekten insanlar nasıl bu kadar zalimleşebiliyor anlamıyorum. Keşke şu ülkemizdeki,hatta dünyadaki araplardan ve çakma araplardan kurtulsak da,dünya ve hayvanlar biraz iyileşse..

  1. Esenlikler. Bu konuda aynı fikirde olmamız çok hoş, ancak Wicca’lık 1900’lerde ortaya çıkmış daha bebek bir “din”dir. Yaklaşık 20 bin yıllık bir tarihi olan ve gerek arkeolojik, gerek deneysel ve elbette bilimsel kanıtlarla desteklenen Spiritüel Satanizm varken neden tamamen materyalistik eşyalara bağlı olan ve kişinin ruhunu ya hiç geliştirmeyen, ya da işin ruhani tarafına (tabii ne kadar varsa) kaydıysanız çok uzun zamanlar harcamanız karşılığında sizi azıcık ileri götürebilen Wicca’lığı tercih ettiniz?

   Yanlış anlaşılmasın, bu bir nefret söylemi değil. Ancak Wicca’lıkta 2 varsa Spiritüel Satanizm’de en az 200 katı var. Neden böylesi bir zaman ve enerji kaybedesiniz?

 6. Esenlikler. Bu lanet olan ” bayram” yaklaştıgı için bu konu ilgimi çekti. geçen ( 2019) sene yaşadıgım tecrübemi anlatmak istiyorum. Biz Didim bölgesinde bir site de tatil yapıyorduk o laneyli günlerde… ( yabancı olan Almanlar İnglizler ve biz Ukraynalılar ve yerli Türkler vardı) Ben HER GÜN hiç aksatmadan RTR ritüellerimi yapıyordum. Havalar bogucu nefes alamıyorduk…. Yıllardır O BÖLGEDE BU SEZONDA az da olsa YAGMUR YAGMIYORDU. Her gün hayvan katliyamı ediliyıru inanlımaz agır enerji vardı … Güneş dogarken yandak villalardan yanık et kokuları geliyordu ( yahova ya yanık et kokusu cazip geliyor ya….) Kısacası dayanmak zordu cocuklarımız tatil yapsın güneş görsün diye kaltanıyorduk…. Anlaşılan o bölgede muhtemelen RTR yapan tek kişi bendim. Şimdi en önemli birşey söyleyecegim. Bu lanetli günlerin en sonunda ( gece saat 22 – 23 gibi ) Gökyüzü tertemiz bulutsuzdu… Bir an ruzgar esti be bulutlar geldi şimşekler çakmaya başladı gök gürültü ve harika sagnak yamur başladı! Aniden: okadar şiddetli yagmur O BÖLGEDE YILLARDIR GÖRÜNMEMİŞTİR . Havuz şıfalı suyla temizlendi ( ben açıkçası cok kotu hisslerimle yüzerdim orda cunku su o pis enerji çeker diye biliyorum ve ordan cıktıktan sonra ekstra aura temizlenmesi gerektigiini hissediyordum)…. Tüm yerler balkonlar teraslar konple şifalı sularla temizlenmil. Ertesi gün sabah yüzme antramanımı yapmak için çıktıgımda okada temiz enerji hissettimki…. Tüm akrabalar hayretler içindeydi ( bukadar aniden gelen sagnak yıllarda bşr olan gelmiş diye)…..
  Bu yaşadıgım bir tecrubeydı RTR ile ilgili. Mütiş güçünü kendim hissettim gördüm hala da görebiliyorum . İhmal etmeyin RTR lerinizi dostlar. ya ölüm yada zafer başka yolumuz yok! Yüklenelim RTR lerimize özellikle bu lanetli günlerle… ( düşmanın kendisine enerji topladıgı günlerde). Ziyafet tabaklarında ZEHİR OLALIMMMM!

  1. Esenlikler,

   Boşu boşuna bir Satanist bin köleye bedeldir demiyoruz. Ellerinize sağlık, kesinlikle güçlü bir etkiniz olduğuna eminim. Didim’i de o ara siz temizlemişsiniz işte! 😁 Yaptıklarınız için tebrikler, başarılarınızın ve gelişiminizin devamını dilerim.

   İyi günler.

 7. dini arayıs içerisinde olan bir gencim şu an o kurban bayramındayım daha önce hiç nasıl olduğunu fark etmemiştim bu sene karşımda kelleleri ayıklanırken kanları artarken görünce fark ettim piknik yapmaya geldik o etlerle midem bulanıyor hala da oradayız kediler gördüm açlardı sanirım ve susuz bu ortamdaki enerji biraz olsun dağılsın diye o etler haricinde getirilen köftelerden kedilere verdim bardaklara su koydum kediler susayınca rahat içsinler diye ağaç diplerine bıraktım biraz olsun faydam olmuş mudur…

  1. Esenlikler,

   Tabii o lanetli etlerden daha iyidir. Ama unutmayın, bu sorun sadece sizin olduğunuz yerde değil, tüm yerkürenin problemi. Bizim davamız da sadece bir mahalleyi, bir köyü, bir şehri, bir ülkeyi kurtarmak değil, gezegenimizi bu lanetli, kokuşmuş ölüm tarikatlarından ebediyen kurtarmaktır. Kediler aç kalmasın diye, hayvanlar doğranmasın diye, çocuklara tecavüz edilmesin diye, masum kanı akmasın diye. Mücadelemiz bu yüzden. Ve bu amaç gerçekleşene kadar yılmadan, yorulmadan mücadele edeceğiz.

   İyi günler.

  2. merhaba 16 yaşında bir müslümanım eleştiriyede açığım tabi ama siz burda kurban bayramını bir katliamış gibi gösteriyorsunuz insan et tüketmesi gerekiyor çünkü proteinin yarısını hayvansal yarısını bitkisel kaynaklardan alır ve hayvansal proteinin sağlıklı bir şekilde alınması içinde et tüketilmesi gerekiyor.Ve dünya genelinde 2019 verilerine göre kişi başı et tüketimi 14.5 kg’dır. yani yıl içerisinde sadece et tüketimimiz için 200 miyondan fazla 500 kg’luk dana kesiliyor. eğer gerçekten mesele hayvan canıysa et tüketmeyin lütfen evet konumuza dönelim.Kurbanın amacı kan dökmek kelle kesmek deil. o ete ihtiyaç duyan kişilere kendisi tarafından kesilip dağıtılmakta.Buda et tüketen birisi için çok acayip ve vahşice gelemez çünkü hayvan hızlı bir şekilde kesilir. fabrikada bir hayvanın kesilmesiyle bir farkı yoktur.Özellikle Türkiye’de yaşayan birisi içinde fabrikada kesilen et ile kurbanda kesilen et arasında bi fark olmadığını biliyordur. Tek fark insanların ve çocukların yanında kesmeleridir. Ha bunu insanların çocukların gözü önünde yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama islam bunu emretmiyor biliyorum.
   okuduğunuz için teşekkürler eleştiriniz beklerim ama lütfen hakaret etmeden eleştiriniz.Ha bide politika yazılarınız çok hoşuma gitti:-)

   1. Esenlikler,
    Biz et yemeyin demedik. Hatta yiyin, alt çakralar için gerekli. Burada sorun olan şey katliam yapılması falan da değil, öldürülen hayvanların enerjilerinin doğrudan “YHWH”‘e gidiyor olması. Ayrıca bildiğim kadarıyla Avrupa’da hayvanları kesmeden önce bayıltıyorlar acı çekmemesi için. Tek niyetiniz açlar doysun vs. ise neden hayvana bu kadar acı çektirecek şekilde kesim yapıyorsunuz? Ben hiç bayıltarak kurban kesen görmedim.
    İyi günler

 8. esenlikler,
  herkesin kendi inancı olabilir,örneğin bir adam 10 saat marine edilmiş bir ete tapabilir lakin,sizin burda ki
  arkadaşımıza biraz sert çıkıştığınızı düşünüyorum.
  Satanistlerin daha kibar olmasını beklerdim…

  1. Eğer gidip 10 saat marine edilmiş bir ete taparsanız sizin de aptallığınızı gözler önüne sererek aynı düzeyde kafayı kırma ihtimali olan veya küçük yaştaki çocukların (yani halkımızın) etkilenmemesini sağlarız. Allah putuna tapmak 10 saat marine edilmiş bir ete tapmaktan farksız, yalnızca çevreye ve dünyamıza çok, ÇOK daha fazla zarar veriyor. Eğer bir şeyin tüm evrene zararı varsa ortadan kaldırılmalıdır, mümkünse o şey sizi ortadan kaldırmadan önce. Yoksa siz yarın öbür gün farkında bile olmadan (örneğin Tevrat’ta Centillere ve Centil bebeklere tecavüz etmenin kabul edilebilir sayılması gibi) bir başkasının inancına karşıt bir olan bir şey yaparsınız (Tevrat’a göre yalnızca VAR OLMAK gibi ve bu tecavüze uğramanız için yeterlidir) ve ailenize gözlerinizin önünde tecavüz ederek katlederler. Ama seçim sizin, ben ailemden ve ırkımdan nefret ediyorum, isteyen gezegenime tecavüz edebilir, kendi canıma da saygım yok diyorsanız istediğinizi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir