Hayvan Katletme Tatiliniz kutlu olsun!

Sözde İbrahim isimli Yahudi, psikopat bir Yahudinin oğlunu kurban edecek olması üzerine “kutlanan”, bu durumdan çok daha iç açıcı olmayan bir şey olup sokakları kan gölü yapan, hayvanların muazzam acılar çekmesine yol açan (bakınız hayvanları acımadan ve barbarca yöntemlerle telef eden bu itler), sadece ve sadece medeniyetten ve insanlıktan nasibini alamamış hayvandan bile düşük yaşam formlarının uyguladığı bir gelenek olan hayvan katletme “kurban bayramı“nın ne kadar pislik bir şey olduğunu söylemeye gerek yok. Ama bilmeyenler için ufak bir göz açma hizmetinde bulunmak bizim görevimizdir. Bir resim bin kelimeye bedeldir derler, paylaştığımız bir video yetmediyse üç bin kelime (ve belki de binlerce ton kan) daha:

 

Sizce bu normal mi? Sizce insan gibi akıllı bir tür hayvanlar gibi akılsız (olduğunu düşündüğümüz) türlerin onda birini bile yapmadığı bir şeyi göz yummadan yapıp, her yıl böyle kelimeler kifayetsiz kalacak vahşet manzaralarına sebep olup bunda sorun görmemezlik yapabilir mi? Buna da “Gerçek İslam bu değil!” diyebilecek misiniz? Kelimenin tam anlamıyla kan kırmızısı, sel gibi akan bu kadar kanın karşısında gerçekten “Gerçek İslam bu değil” veya “Biz böyle yapmıyoruz” gibi ahmakça, yüzsüzce şeyler söylebileceklerin şekilsiz, renksiz, ağırlıksız kelimeleri herhangi bir anlam ifade ediyor mu? Bu da mı yetmedi? Katledilen milyonlarca masum hayvan dile kolay, değil mi? Ne de olsa insanlar et yiyor, eninde sonunda o hayvanlar öldürülecekti zaten, değil mi? Peki madem, yazının bu noktasına kadar o ölen milyonlarca hayvana ses çıkarmayacak kadar psikopat, vahşi, insanlıktan nasibini alamamışlar kalmışsa o milyonlarca hayvandan sadece bir tanesinin nasıl Helal katledildiğini görmek ister misiniz? Hadi buyrun bakalım:

Videonun başlığından ötürü akıllılık yapmaya çalışıp “A-a-a-ama bu Helal değil, Yahudilerin Kosher hayvan kurbanı!” diyebilecek İslam apolojistleri olacaktır eminim. O noktada bize bir tek “Yemezler koçum.” demek düşer. Muhammed iti bile Yahudiyken, İslam’daki pek çok gelenek Yahudilerden ve Yahudilikten gelmişken (zira İslam’ı onlar yarattı), bu kurban geleneğinin de (yerseniz) İbrahim denilen psikopat Yahudi itinin oğlunu kurban edecek olmasından gelmesini de ekleyip bir de Kosher ve Helal kesim kurallarının hemen hemen aynı olduğunu düşünürsek o Pislamistler ölüm kokan ağızlarını daha açamadan susmalıdrlar. Ama susmayacaklardır, 1400 yıl boyunca susmadılar. O yüzden bu bilgileri alıp onları susturmak sizin göreviniz sevgili insan olanlar.

Bir taraftan insanların kâti surette kanlı kurbanlar vermelerini ve köle gibi tapınmalarını yasaklayan ve lanetleyen, tek istekleri insanlığın gelişmesi ve onların seviyelerine çıkması olan ve güzelliğin, kutsiyetin, iyiliğin, medeniyetin en üst noktası olan insanlığın Orijinal Tanrıları, diğer tarafta da çok bariz bir şekilde hayvanların ve insanların (bakınız İncil, Yaratılış 9:5 – “Şüphesiz ki hayatlarınızın kanına ihtiyaç duyacağım. (bu cümlenin tam İngilizce karşılığı: “I will surely require the blood of your lives.”) Her hayvanın elinde buna ihtiyaç duyacağım. İnsanların elinde, hatta her insanın kardeşinin elinde, insanın hayatına ihtiyaç duyacağım.”) kanlarını talep eden, buna ihtiyacı olduğunu belirten kana susamış, parazit bir it. Diyet tercihiniz ne olursa olsun et bile yiyorsanız bunu insani yollardan edinmek varken tamamen Yahudilerden gelmiş (İslam’daki diğer her şey gibi, zira kendisi kopya bir tarikat) bu kanlı kurban geleneğinde etin “helal” olması için (tıpkı Kosher olması için gerektiği gibi) hayvanın boğazının kesilmesi ve bacağından (veya başka bir yerinden) asılması (veya bağlanması) suretiyle hayatını kaybedene kadar acılar içinde can çekişmesi şekliyle edinilmiş eti yemeyi vicdanınız kaldırıyor mu? Peki ya böyle barbar, medeniyetten ve insanlıktan nasibini alamamış bir inancın kendisini kaldırıyor mu?

Eğer bu sorulara cevabınız hayırsa tebrikler, insansınız ve aynı saftayız! Durum böyleyse silahlarınızı kuşanın ve Yahweh ve dalkavuklarına insanlığın, insanlığın Tanrısı Şeytan’ın yenilmez kudretini hadi hep birlikte gösterelim!

Ama eğer ki cevabınız bu gördüklerinize rağmen evet olabilecek kadar kalbinizi, vicdanınızı, ırkınızı, ruhunuzu Ebedi Yahudi’ye satacak kadar omurgasızsanız veya bu vahşetlerde bir sorun görmüyorsanız bu vahşetlerin ne kadar acılı ve insanlık dışı olduğunu ilk elden görmeyi hakediyorsunuz. Durum böyleyse endişelenmeyin, bizim günümüz geliyor ve biz Türk’ler hiçbir zaman öbür yanağını dönen bir ırk olmadık. Dökülen her damla kanın hesabı sorulacak; ha insanın, ha hayvanın.

Hayvan katletme tatiliniz kutlu olsun. Bunu kutlayanlar son demlerini kutluyorlar, o yüzden teskinimizi bu kutlama mesajı şeklinde sunalım dedik! 🙂

Esenlikle, kudretle ve bilgiyle kalın.

“Hayvan Katletme Tatiliniz kutlu olsun!” hakkında 1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir