Geçmiş Hayat Regresyonu İçin Meditasyon

Kaynak: Geçmiş Hayat Regresyonu sayfası, Joy of Satan.

Bu geçmiş hayat regresyonu egzersizi derin bir rahatlama hali gerektirir. Rahat bir pozisyonda uzanın.

İlk başta içinizden altıya kadar sayarak* nefes almakla başlayın,
Altıya kadar sayarak nefesinizi tutun,
Sonra da altıya kadar sayarak nefesinizi verin.

*6 sayısı sadece rehberdir. 6 yerine örneğin 4 daha rahat geliyorsa bunda da sorun yoktur. ASLA kendinizi sıkmayın ve kendinizi nefesinizi tutmak için zorlamayın! Nefes egzersizlerinde her zaman için rahat ve gevşemiş olmalısınız.

Bunu tamamen rahatlayana ve artık vücudunuzu hissedemediğiniz bir noktaya gelene kadar birkaç kere yapın. Dikkatinizi içinize ve vücudunuzun tüm arka kısmına vererek serbest düşüşe geçin. Sadece rahatlayın, bu sayede bir düşüş hissi meydana gelecektir. Tecrübesiz meditasyoncular için bu baş döndürücü olabilir. Rahatsız veya sersemlemiş hissederseniz, serbest düşüşü durdurmak için sadece vücudunuzun ön kısmına odaklanın. Ne kadar derine “düşerseniz”, trans haliniz de o kadar derin, ve zihninizle çalışmak da bir o kadar kolay olacaktır.

Derin bir trans haline ulaştığınız zaman, zihninizde bir kapıya doğru yürüdüğünüzü imgeleyin. Kapıya doğru yürürken, kendinize bu kapıdan geçtikten sonra geçmiş hayatınıza gireceğinizi söyleyin. Bu, şu anki hayatınızdan bir önceki hayatınız olacaktır. Kapıdan geçin ve etrafınıza bakının.

Birden çok yaşamda geriye gitmek isterseniz, sadece kapıyı imgeleyin ve kendinize, hangi yıla regresyon yapmak istiyorsanız oraya geri gittiğinizi söyleyin. Herhangi bir geçmiş yaşamda ileri gitmek için, zihninizden sizi yaşamınızın belirli bir aşamasına veya yılına götürmesini isteyerek, iradenizi kullanarak ileri gidin. Her bir geçmiş yaşamda daha geriye gitmek için, zihninizden sizi gittikçe daha geriye götürmesini isteyerek iradenizle geriye doğru gidin. Artık geri gidemeyeceğiniz bir noktaya geldiğinizde, tekrar bir kapıdan geçip, geçerken kendinize bu kapıdan geçince şu an gözlemlemekte olduğunuz hayatınızdan bir önceki yaşamınıza girdiğinizi söyleyin. Zamanda daha geriye gitmiş olacaksınız. İleriye doğru, bir sonraki yaşamınıza gitmek için de yine aynı tekniği kullanın, ama unutmayın ki bu sadece birçok olası gelecekten sadece biri olacaktır. Geçmiş hayat regresyonu bitip artık çıkmak istediğiniz zaman, kapıdan tekrar geçerek bu sefer günümüze gelin.

“Geçmiş Hayat Regresyonu İçin Meditasyon” hakkında 30 yorum var

 1. meditasyonları 3 aydır yapıyorum ve aphantasia hastalığı var buna karşı ne yapabilirim çözüm olarak
  bu arada tam zamanlama yapmışım siteye girdim yazayı atmışsınız
  bu meditasyonu yaptım fakat kapıdan sonrası gelmedi aphantasia olduğum için kapıyı bile zor gördüm

  1. Esenlikler,

   Pratikle işiniz kolaylaşacaktır. Göremeseniz bile hissetmeye çalışın. Başka duyularınızı kullanın.

   İyi akşamlar.

 2. Astral Seyehatte Güneş doğana kadar bedenimize gelmezsek bir daha dönemez miyiz? Eğer bu bilgi yanlışsa o halde kişi 2 gün astral alanda yaşayabilir mi? Ha yemek yemezse su içmezse ölür derseniz aylarca komada yatanlar var ??

  1. Esenlikler,

   Öyle keyfi ve aptalca sınırlamalar yok, balkabağı mı bu? Ama bedeninizin dışında o kadar vakit geçirmeniz hem çok zor, hem de faydasız ve potansiyel olarak zararlı olacaktır. Ucunda kazanacağınız bir şey de yok. Ve, komada yatanlar damardan besleniyor, sizin sağlığınızda hiçbir şey yokken ailenize veya sevdiklerinize böyle yük olmayacaksınız herhalde, değil mi?

   İyi geceler.

 3. Bir de ben uzandığımda transa girerken uyuyakalıyorum bunun için ne yapabilirim

    1. Esenlikler,

     O zaman fiziksel bir sorununuz olabilir. Ruhaniyet “mucizevi” olabilir ama tıp hayat kurtarır. Bir doktora da görünün bence.

     İyi günler.

 4. Selamlar ben birşey sorucaktımda yaşadığım şeylerden dolayı dini çekişme oluyor kendi kendime yaa bunu bende anlayamıyorum babam yüzünden dışarıda kaldığım için mescitte yatmak zorunda kaldım ve sırf mescite yaklaştığımda bile değişik bi islami kötü enerji aldım bunu bende istemedim inisiye olduktan sonra üç pislik hiçbi zaman bana yaklaşamadı kolay kolay ama ben gerçekten şeytana inanıyorum bazen şeytan sanki ailemle aramın düzelmesi için ve insan sayılmam için beni müslümanmış gibi yapmaya mı itiyo anlayamadım clauneck adlı demonla görüştükten bi süre sonra oldu bunların hepsi yaa bakın ben gerçektende şeytana sadığım ama psikolojik olarak böyle şeyler yaşayabiliyorum ve benim rengim eskisi gibi güzel değil güzellik veren bi demonla görüşebilirmiyim yardımcı olun lütfen ilave olarak 16 yaşından beri şeytana yakınım o beni bazen denedi ve bazen koruyup kolladı hep yanımda hissettim yardımını ve enerjisini şimdi soruma gelirsek inisiyemi bozdum istemeden yeniden inisiye olmama gerek var mı ki illa olucam sanırım yaaa ben gerçekten bıktım saçlarım kesildi insanlar beni eskisi kadar sevmiyor artık ya 🙁 ama yinede hail satan bakın bunu yazarken 6 geçiyodu bitirince yine 6 geçiyo lütfen yayınlayın yaa aa terminaldeyim yanımdaki biride şeytanlık yaparsan diyo bi başkasına bu saçma sözü bile yüce ve her kötü sözden uzak bilge şeytanın bizim gibi gelişmekte olan insanlara bir işareti bencee

  1. Esenlikler,

   Tanrılar için kendinizi koruma amacıyla topluma uyum sağlıyormuş gibi görünmenizde sıkıntı yoktur.
   Adanmanızı “istemeden” nasıl “bozdunuz”? Ne kadar samimi ve ciddi olduğunuzu Şeytan bilir. Cidden aktif olarak adanmanızı ters çevirdiyseniz bunu tekrar yapmanız gerekebilir. Ama bu oyuncak değildir, gir-çık gir-çık gibi şeyler Satanizm’de kabul edilmez. Bunu bilin. Durumunuz nasıl bilmiyorum, ama umarım kasıtlı ve/veya büyük bir hata yapmamışsınızdır.
   6 veya 66, Şeytan’ın değil düşmanın sayılarıdır. Ama bir yerde bir-iki kez görmenizi ille de işaret olarak yorumlamanıza gerek yoktur.
   Görünüşünüze ne oldu bilmiyorum ama gerek ruhani, gerek de fiziksel olarak çalışarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

   İyi geceler.

 5. Esenlikler,

  Görevimiz. Lütfen aynı irade ile devam edin. Enerjileri ileride hissedememeye başlasanız bile bu şevkinizi kırmasın. Bu tarz durumlar da çok normaldir.

  İyi geceler.

 6. Esenlikler,

  Başarılarınızın devamını dilerim. Umarım güçlü ve sağlam bir şekilde ilerlemeye devam edersiniz. Her gün zihninizi infilak ettirecek hisler olmayabilir, ancak başınıza gelmiş bu tecrübeler size ruhaniyetin ne kadar gerçek ve meşru olduğunu anlatmaya yetecek de artacaktır. Elbette ilerledikçe daha da yoğun, güçlü ve faydalı tecrübeler sizi bekliyor.

  İyi geceler.

 7. Beynimiz sürekli olayları değiştiriyor misal 40 yaşındasın 15 yaşında yaşadığın bir olayı değişik hatırlıyo beyin peki regresyon gerçekten geçmişte yaşadığımız olayları kırmadan sansürlemeden gösteriyor mu

  1. Esenlikler,

   Zihninizin ve ruhunuzun ne kadar eğitilmiş olduğuna göre değişir. Örneğin bu egzersizi böyle ruhaniyeti dün keşfetmiş biri yaparsa göreceği şeylerin netliği ve doğruluğu şaibeli olabilecekken, daha tecrübeli kişiler daha net ve doğru bilgiler alacaktır. O yüzden aslında bunu yapmak için önce ruhani olarak biraz tecrübeli ve ilerlemiş olmak önerilir. Ama zaten tekrar tekrar yapılabileceği için, ilk başlarda netliği düşük şeyler alırsanız üzülmeyin. Zamanla ve pratikle netleşecektir.

   İyi günler.

 8. Bunu yapmadan önce nasıl bir meditasyon yapmamızı önerirsiniz ? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Günün/gecenin meditasyon seansını baştan sona kadar yapmanızı öneririm, böylece enerjiniz yüksek ve algılarınız açık olur. Onun dışında, genel olarak bu egzersizi yapmadan önce belirli bir seviye ruhani gelişmişlik olmasını şahsen öneriyorum.

   İyi geceler.

 9. Kapıdan geçtikten sonra sırtı bana dönük yatan vebalı bir kadın gördüm. Ağlıyor ve tanrısına isyan ediyordu. Her şey biraz silikti. Gerçek gibiydi sanki o an, o odadaydım fakat ilk defa yaptığımdan şüphe içerisindeyim. Bu gerçek mi yoksa hayal ürünü mü anlayabilmiş değilim…

  1. Bazı önceki hayatlar üzücü olabiliyor, evet. Ancak bu hayatınızda Spiritüel Satanizm’i bulduğunuz için artık üzülecek bir şeyiniz yok.

 10. Esenlikler,

  Diyelim kapıdan geçtik, tekrar günümüze gelirken kapıdan geçin dediniz, kapı nerede olacak? Kapıyı tekrar hayal mi edeceğiz, e hayal ettik sonra geçerken şu an ki hayatıma gidiyorum mu diyeceğim? Eğer regresyonu bitirmezsek orada mı kalırız yoksa illa bir şekilde geri döner miyiz günümüze?

  1. Esenlikler,

   Regresyon daha çok bilinç içinde gerçekleşen bir olaydır. Odağınızı azalttıp uyanmayı denediğinizde zaten uyanırsınız. Ortada bir zamanda yolculuk yok.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir