Venüs Karesi

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa.

Çakraları güçlendirmek, (kişinin doğum çizelgesindeki) zayıf Venüs’ü güçlendirmek ve sağlık ve Venüs’le alakalı genel ruhani ilerlemede yardımcı olması için Ruhani Venüs Kabalistik Karesi

Maddesel başarı, bereket ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Venüs Kabalistik Karesi

Venüs için mantra 49 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Venüs Boğa ve Terazi olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Balık’tayken başlayın.
Bu mantraya Venüs Başak’tayken [düşüşü] veya Akrep ve Koç [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Cuma (yani Venüs) günü, Venüs saatlerinde başlayın.
İdeal olarak her gün Venüs için seçilen mantra, o günün Venüs saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Venüs’ün Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:

Para [Güneş’ten daha zayıf], mücevherler, süsler, güzel kıyafetler ve dekor. Sosyal aktiviteler, sanat, güzellik, lüks, zevk, rahatlık, aşk ve sevgi ile cinsel ilişki, dans etme, şarkı söyleme, oyunculuk, kozmetik, kuaförlük, kozmetoloji ve cazibe. Venüs, Ay ile birlikte bir erkeğin çizelgesindeki kadınları yönetir.

Vücudun Venüs tarafından yönetilen kısmıları:
Boğaz, tiroid bezi, ses, dokunma hissi ve böbrekler. Aynı zamanda kozmetik ve güzellik yönleriyle deri ve saç.


Hastalıklar:
Sistemi zehirleyen kan kirlilikleri, bademcik iltihabı, kızamık, çiçek hastalığı, böbrek hastalıkları, zührevi hastalıklar.


Meslekler:
Barış elçileri, sanatçılar, müzisyenler ve şairler, oyunculuk, tiyatroya dayalı kariyerler, güzellik uzmanları, kıyafet tasarımcıları, eğlence sektöründeki kişiler, iç mimarlar, mücevherciler, botanikçiler ve güzellik yaratan ve besteleyen kişiler.


Astrolojik çizelgenizde:
Venüs’ün konumlandığı ev ve uçlarında Boğa ve Terazi burçları olan evler.


Kabalistik/Majikal kare Kalp Çakrasını güçlendirir, kişinin astrolojik çizelgesinde zayıflamış bir Venüs’ü güçlendirir ve Venüs’ü içeren ev ve uçlarında Boğa ve Terazi burçlarının bulunduğu evlerin yönettiği işlerde yardımcı olur.

VENÜS MANTRASI:

AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA
Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM ŞUKRAYA NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

KARELER ANASAYFASINA DÖN

“Venüs Karesi” hakkında 50 yorum var

 1. Esenlikler, size birkaç sorum var.

  1)Tam çakra meditasyonunda verdiğiniz mantralar buyulerde kullanilabilir mi yoksa sadece çakraları geliştirmek için mi?(Mesela para için güneş mantralari aşk icin venus, öldürme vb işler için satürn mantrasi)

  2)Gezegensel saatlerin buyulere etkisi var midir? Mesela ben fehu ile veya raum ile para buyusu yapicam bunu güneş günü güneş saatinde yapsam daha mi etkili olur?

  3)Para buyusu icin hangi runleri veya mantralari kullanmamı, aşk buyusu icin hangi runleri veya mantraları kullanmamı ve yaklaşık kaç tekrar olmasını tavsiye edersiniz, mesela 80 tekrar yeterli midir henuz 2 aydir calisan biri için?

  İyi günler

  1. Esenlikler,

   1) Evet, gezegensel mantralar büyülerde kullanılabilir. Rünler de aynı şekilde büyülerde kullanılmak üzere etkilidir. -AUM köklü Sanskritçe mantraları büyüde kullanan görmedim, onlar daha çok meditasyon için, ama bu saydıklarım kullanılabilir.

   2) Evet, elbette. Gezegensel saatlerde/günlerde, o gezegenin enerjisi daha güçlüdür. Bu sebeple bir çalışma yaparken o çalışmanın amacını yöneten gezegen(lerden birin)in günü ve saatinde başlamanız, sonra da her gün ona uygun saatlerde tekrarlamanız daha etkili olacaktır.

   3) Amacınıza göre değişir; rünler açısından hangi rünleri kullanmanızın uygun olacağını kendiniz rünler belgesini okuyarak da görebilirsiniz. Başka mantralara örnek verecek olursak, amacınıza uygun gezegenlerin mantrasını da seçebilirsiniz.

   Tekrar sayısına gelince, yine amacınıza uygun tekrar sayıları iyidir. Örneğin Güneş’in sayıları arasında 36, 74, 111 ve 666 vardır; bu sayılar Güneş’in temsil ettiği bolluk ve bereket gibi şeyler için uygundur. Aynı zamanda 9’un katları ve 36 gibi sayılar genel-geçer, çoğu amaç için uygundur. Aşk büyüsü gibi.

   İyi günler.

 2. Esenlikler,
  Gezegensel mantraları kullanarak büyü çalışması yaparken her gün belirli sayıda bir tekrar yapmaktansa astrolojik olarak uygunsa gezegensel kareleri kullanmamız daha mı etkili olur?
  Bir de ne kadar fazla tekrar o kadar güçlü enerji mi demek yoksa asıl önemli olan belirli sayıları kullanmak mıdır?

  1. Esenlikler,

   Kabalistik Kareler nümerolojik açıdan mükemmeldir, o yüzden bunları kullanıyoruz. Ama her zaman Kabalistik Kare yapmak için uygun gezegensel durumlar meydana gelmiyor, böyle durumlarda da her gün belirli sayıda mantra titretmekten çekinmeyin. O da son derece etkilidir.

   Ve Kabalistik Karelerden bahsetmiyorsak ne kadar fazla tekrar, o kadar güç demektir ama elbette bu tekrar sayılarını da belirli, önemli bir sayıya bağlamak gücü daha da arttıracaktır. Mesela 111 büyük bir sayı, fazla bir tekrar. Ama aynı zamanda Güneş’in sayılarından biridir ve Güneş’le alakalı şeyler için de son derece etkilidir.

   İyi geceler.

   1. Merhaba tekrar sayıları önemli Venüs gezegeniyle ilgili bir çalışma yapıyorum 9 un katı olduğu için çalışma yapmadığım zamanlarda 99 defa olumlamayı tekrar ediyorum bunun için daha etkili bir sayınız var mı bildiğiniz kullanabileceğim siz birşey diyene kadar 111 tekrar yapacağım

    1. 99 Tekrar olumlama kullanmak çok abartı. Majikal çalışmada etkiyi arttıran etmen rünlerin tekrar sayısının fazla olup olmamasıdır, 99 tekrar olumlama kullanmanız değil. En basitinden Venüs Karesinde 6 veya 9 tekrar afirmasyon kullanabilirsiniz.

     1. Karayele alakalı değil bu normal gün içinde olumlamalar büyünün etkisini arttırabilir diye 33-99 arası tekrar yapıyorum kafama estikçe

     2. O halde pekala, ancak gün içerisinde kullandığınız olumlamaları belli bir numerolojik sıraya dizmeniz gerekmiyor. Yine de isterseniz yapabilirsiniz tabii ki.

 3. Esenlikler,

  Enerji yükseltilen/yönlendirilen neredeyse her durumda olumlama çok önemlidir. Opsiyonel gibi düşünmeyin, her fırsatta kullanın. Enerji en az dirençli yolu takip eder, yolunu siz belirlemezseniz belki de istemeyeceğiniz bir yoldan gidebilir.

  Ve genel olarak olumlamalar için 9/10/18 tekrar yeterlidir.

  İyi akşamlar.

 4. Bu kabalistik kare olayını anlamadım ben. Simdi her gezegen icin iki secenek var : ruhani ve dünyevi. Ben dünyevi Venüs üzerinde verilen zamanda verilen sayıda yaparsam son günden sonra (ortalama 2 ay sonraya denk geliyor) ne kazanımım olacak? Yani iki ayın sonunda insanların gözüne daha çekici mi gelicem? Ya da daha fazla mı para kazanacağım? Yani bu karelere hangi durumda başvuruluyor? Elde etmek istediğim işi elde etmek için mi? Yoksa genel olarak hayata bir artı katması için mi? Bir de RTR gibi enerji gidiyor mu bunlarda?

  1. Kabalistik kareler tek bir amaç için yapılmaz, dünyevi veya ruhani herhangi birini seçerek verilen günde verilen sayıyı titretip karesini yaptığınız gezegenin hükümranlıklarına da uyacak şekilde bir afirmasyon oluşturuyorsunuz. Örneğin, Venüs karesi yapıyorsanız ve güzelliğinizi arttırmak için bir çalışma yapıyorsanız yapmakta olduğunuz günün sayısı kadar Venüs mantrası titrettikten sonra “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde tamamen ve kalıcı olarak güzelliğim/karizmam muazzam miktarlarda artıyor” olumlamasını kullanabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

   Ne sürede etki alacağınız da tamamen size, yani sizin ruhunuzun, auranızın ve biyoelektriğinizin gücüne ve çalışmayı yaparkenki odağınıza bağlı. Günbegün ruhani anlamda geliştikçe bu tür çalışmalardan da çok daha çabuk ve fazla etki almaya başlayacaksınız.

   Ayrıca evet kabalistik kareleri yaparken de biyoelektriğinizi kullandığınız için enerji harcıyorsunuz.

 5. ne zaman yüklenecek bu görseller? google resimler de iki karede görünüyor ama hangisi maddesel hangi ruhani bilmiyorum. defterime çizdim kareleri. sayıları yazmak kaldı. bu gece yükleyinde tamamlıyyaım

 6. İnternete venüs saatleri yazdım değişik sonuçlar çıktı. Verdiğiniz yabancı siteden de bir şey anlamadım. Tam olarak yazar mısınız Yılın hangi ayında yapılması ve hangi saat aralığında olması gerek? Her sene zamanlar değişiyrmu? Birde AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA bunları titrettikden sonra olumlamayı söylüyorum değil mi mesela güzelliğim muazzam şekilde artıyor gibi. Böyle yapınca 1 kez yapmış mı oluyorum? İlk gün 4 verilmiş. 4 kez onları titreyip sonuna olumlama getirecem. Yani ilk gün toplamda her mantrayı 4er kez toplamda 28 kez titretmiş oluyorum? Öncesinde bir şey yapılıyor mu? Meditasyon falan? Bir de her gün böyle söylenerek maddesel başarı getiren dua/büyü/yazı var mı? Satanik defter tutuyorum da latince ya da başka bir dil dualar da yazmak istiyorum.

  1. Esenlikler,

   Latincenin bir esprisi yoktur, Hollywood’da gördüğünüz şeyleri gerçek sanmayın.

   Ve hayır, çok yanlış anlamışsınız. Karelerin nasıl yapılacağına dair bu yazıyı dikkatli okuyun. Size her gezegenin sayfası altında verdiğimiz mantraların ses dosyasını da dinleyin.

   Onun dışında, size burada zaman sıralamak çok verimsiz olur çünkü saatler her sene değil, her gün değişiyor. Satanik takvime bakarak gezegensel günleri ve zamanları, talimat yazısında verdiğimiz linkleri kullanmayı öğrenerek de saatleri görebilirsiniz.

   İyi günler.

 7. Bu arada güzel kıyafetleri anlamadım. Güzel kıyafet üzerine nasıl bir olumlama olabilir ki? Mesela lüks partilere katılmamın yolunu açar mı venüs karesi? Dans, oyunculuk vs bunlar üzerinden nasıl olumlama yapılır ki? Kişi daha iyi dans etmesi için mi?

  1. Esenlikler,

   Bunlar Venüs’ün yönettiği şeyler. Lüks, konfor, rahat, sanat, zerafet, mücevherler, vesaire. Hayatınıza bu tarz şeyleri çekmek için olumlama yapabilirsiniz mesela.

   İyi günler.

   1. ne gibi olumlama önerirsiniz? lüksü, zarafeti ve iyi iletişimleri kapsayan ne gibi afirmasyon cümlesi kurabilirim? aslında asosyal biri değilim ama yeni girdiğim ortamlarda iletişimimle dikkat çekip sempatik görünmek istiyorum. bunları elde etmek için toplamda 5-6 kez mi bitirmem gerek bu uygulamayı? önce güzel kıyafetler, sonra zarafet sonra lüks için mi yapıp hayatıma çekmem gerek? bir de bu mantraların kökeni nedir? hinduizm mi yoksa orijinal kabala mı? işlem sonrası harcanan enerji gezegene mi gidiyor? yoksa cinlere mi? Yahudiler de gücü, zenginliği elde etmek için böyle mantralar mı titretiyorlar? Kabala bize aitse neden Yahudiler daha etkili kullanabiliyor? Başka böyle kabalistik kare/mantra/dua paylaşır mısınız yoksa joy of satanda var mı? Cevabınız “bilmiyorum”a yönelikse yeniden cevaplamak yerine ekliyeyim : demonlar dünyevi şeyleri hayatımıza çekmemiz için gereken kabalistik mantraları söyler mi? rtr karşılığında. Sonuçta direkt kendi uğraşıp vakit ayıracağı yerde yerine mantraları paylaşması daha kolay. iş bana düşüyor.

    1. “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak zarafetim ve [istediğiniz diğer şeyler nelerse uygun bir şekilde] muazzam miktarda artıyor/güçleniyor.” Tarzı bir afirmasyon olabilir. Bakın, hiç zor bir şey değil.

     “bunları elde etmek için toplamda 5-6 kez mi bitirmem gerek bu uygulamayı?”
     Tamamen yönlendirdiğiniz enerjiye ve odağınıza bağlı. Kişiden kişiye ve elbette astral açıklığa/güce göre alınan etkiler farklılık gösterir.

     “önce güzel kıyafetler, sonra zarafet sonra lüks için mi yapıp hayatıma çekmem gerek? ”
     Nasıl isterseniz. İsterseniz hepsini bir afirmasyonda toplayın (enerji de o seviyede bölünür) ya da isterseniz tek bir hükümranlığı bütün bir afirmasyona yayın. Her bir hükümranlık için ayrı bir büyü/kare yapma fikri mantıklı olabilir ancak bu sizin alakalı konuya ne kadar önem gösterdiğinizle alakalıdır.

     “bir de bu mantraların kökeni nedir? hinduizm mi yoksa orijinal kabala mı?”

     Genel olarak Sanskritçe, ancak her bir mantranın hangi dil olduğuna teker teker bakmadım. Tabii bildiğiniz üzere orijinal Hinduizm’in de kökeni Satanizm’dir.

     “işlem sonrası harcanan enerji gezegene mi gidiyor? yoksa cinlere mi?”

     Kendinize. Gezegenlerin yarattığı etkiler ve yaptığı olumlu/olumsuz açılar yalnızca çalışmanın etkisini arttırıyor veya azaltıyor.

     “Yahudiler de gücü, zenginliği elde etmek için böyle mantralar mı titretiyorlar?”

     Yahudi domuzlarının bu konuda birçok farklı majikal çalışması ve elbette Pagan kökenimizden çaldıkları Yahudi kabalası var. Yaptıkları hayvan katliamlı iğrenç ritüellerin bile bu konuda etkisi çok, bir yandan da bildiğiniz üzere yaptıkları Tevrat ayinleri.

     “Kabala bize aitse neden Yahudiler daha etkili kullanabiliyor?”

     “Kabala bize aitse” değil, orijinal kabala bize aittir. Yahudiler de bunu daha etkili kullanmıyorlar, yalnızca dünya üzerindeki nüfusları çok fazla ve bu nedenle bizim yaptığımız çalışmalardan daha az etkili olsa bile ortaya devasa bir negatif enerji çıkıyor. Goyimlere yaptırdıkları Qlippoth’u saymıyorum bile.

     “Başka böyle kabalistik kare/mantra/dua paylaşır mısınız yoksa joy of satanda var mı?”

     Olanları paylaştık ancak isterseniz Joy of Satan’dan Enochian dili hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Demon’ların dilinden bahsediyorum.

     “demonlar dünyevi şeyleri hayatımıza çekmemiz için gereken kabalistik mantraları söyler mi?”

     Tanrılar kişiye özel, başka Satanistlerin bilmeyeceği ve yalnızca kendiniz bir köşede kullanabileceğiniz büyüler hazırlamazlar. Hani mesela Neptün veya Uranüs Karesi yok çünkü o gezegenlerin enerjileri bizim kaldırabileceğimiz düzeyde değil ve diyelim ki o seviyeye gelmişsinizdir, o zaman paylaşırlar. Tabii bunun da ne kadar istisnai bir durum olduğunu sanırsam tahmin edebiliyorsunuzdur. Fakat gereken bilgileri kendileri zaten paylaştılar.

     “Sonuçta direkt kendi uğraşıp vakit ayıracağı yerde yerine mantraları paylaşması daha kolay. iş bana düşüyor.”

     Her ruhani çalışmada böyledir zaten. Tanrılar sizin yerinize bir iş yapmıyor, size balık tutmasını öğretiyorlar.

     1. Teşekkür ederim. Sanırım önce karizma için kare yapacağım. Her bir hükümdarlık için kare yaparsam 9 ayda sanırım daha farklı bir yere gelirim. Yalnız her zaman kare yapılmıyor. Bu uygulamayı zamansız olarak nasıl yapacağım? Cünkü ben her ay bir hükümdarlık üzerine çalışmak istiyorum. Bu kare her ne kadar maddesel olsa da aslında etkileri ruhani sanırım? Mesela karizma. Karizma bir insanın yakışıklı ya da güzel olması değil çekim gücüdür. Yani mesela Gucci gibi dev markalar farklı yüz hatlarına sahip mankenleri ön plana çıkarıyor. Çoğu insan anlam veremez kemerli burunlu kadınların çekiciliğine bu da böyle bir şey. Yani karizma tamam cepte ama güzel kıyafetler üzerine nasıl bir olumlama yapabilirim? Ne istiyorum biliyor musun? Andy Warhol gibi yaşamak. O adam varoştan gelen mülteciydi. New York’a geldiğinde sanata yeni bir bakış kazandırıp sosyete partilerinin daimi üyesi oldu. Yani bende lüksü,zerafeti, sanatı hayatıma çekmek istiyorum. Marina Abramociv’in çalışmalarını da uzun yıllar takip ederim. İstanbuldaki programına da gitmiştim. New Yorkta onun akademisine gidip bir kaç hafta eğitim almak istiyorum. Yani şu an para birikimi de yapıyorum. Eğer işler yolunda giderse gelecek yıla New York’a yerleşmeye calısıyorum. O zamana kadar ruhumu ve bedenimi değiştirmek istiyorum. Ruhtan kasıt artık ailemle yaşamaktan kurtultuğum için düzenli bir yoga+meditasyon+ ters torah günlük rutinini izleyebilirim. Yüce Şeytan’a şükürler olsun ki ayrı bir şehirde yaşama imkanını buldum. Üzerime düşen ona olan hizmetimi hakkıyla yerine getirmek.

     2. Venüs’ün her bir hükümdarlığı için ayrı kareler yapacağınıza her Venüs Karesini tüm hükümranlıkları kapsayan aynı afirmasyonla da yapabilirsiniz bence. Örneğin:

      “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde ve kalıcı olarak Venüs’ün tüm hükümranlıkları varlığımda muazzam miktarlarda güçleniyor” gibi. Sadece örnek verdim tabii, isterseniz afirmasyonda oynama da yapabilirsiniz.

      “Yalnız her zaman kare yapılmıyor. Bu uygulamayı zamansız olarak nasıl yapacağım?”

      “Zamansız olarak nasıl yapacağım” derken tam olarak ne kastettiğinizi anlamadım ancak evet, her zaman ruhani kareler olmayabiliyor. İsterseniz o dönemlerde de normal büyü yaparsınız. Ancak tekrar belirteyim, bence her bir özelliğe bir Ay verip parça parça geliştirmek yerine bütün olarak hepsi üzerine uzun süreli bir çalışma yapmak daha mantıklı gibi geliyor bana.

      “Bu kare her ne kadar maddesel olsa da aslında etkileri ruhani sanırım?”

      Maddesel için maddesel, ruhani için ruhani kullanın. Mesela ben olsam karizma çalışmasında ruhani kareyi tercih ederdim, sonuçta auranızın karizması, vesaire.

      “Yani mesela Gucci gibi dev markalar farklı yüz hatlarına sahip mankenleri ön plana çıkarıyor.”

      Gucci popüler kültür ve medyanın kölesi olmuş bir moda şirketi ama siz bilirsiniz. Ben demek istediğiniz anladım yine de.

      “Yani karizma tamam cepte ama güzel kıyafetler üzerine nasıl bir olumlama yapabilirim?”

      Genel olarak Venüs gezegeni ile çalıştığınızda size neyin uyduğunu ve üstünüze neyin daha güzel görüneceğini daha kolay görebilirsiniz bence. Sonuçta Venüs direkt güzel kıyafetleri ve kozmetiği de yönetiyor.

      “Marina Abramociv’in çalışmalarını da uzun yıllar takip ederim.”

      Uzun yıllardır takip ettiğiniz kişinin Fem*nizm propagandası yapan bir Yahudi olduğunu biliyor muydunuz peki?

     3. Bu arada işlem sonrası harcanan enerjiden kastım bu mantralar öylesine yazılmış şeyler değil. Her gün yapıldığında elbette enerji harcanır. Yani biyoelektiğimizden(kendimizden) enerji verdiğimiz doğru ama o enerji nereye gidiyor dedim. Bedavadan gelmiyor sonuçta karizma, para falan. Gezegenin kendisinin ihtiyacı yoktur herhalde. O yüzden Tanrılar yazmak yerine kapsayıcı olsun diye Cinler dedim.

      Tanrılar konusundaki sorum gezegen karesi değildi zaten. Mesela leydi Marchocias kişiye sözlü ve fiziksel kavgalarda galibiyeti öğretiyor. Hazır cevap olmak, dil çabukluğu ya da karşıdakini etkilemeye sağlayan gümüş dilli olmayı öğretiyor. Tanrılarımızdan yardım alan bir kardeşim öğrendiği alanın ortalama 3 ay kadar sürdüğünü söylemişti. Ve Tanrılar uzmanlık alanlarını (fen,edebiyat, retorik) en ince ayrıtısına kadar öğretiyormuş. Çok meşgul oldukları için ilham yollu veriyorlarmış. Yanına gelip bizzat söylemez dedi. Rüya yollu, ilham, az bilinen kaynaklara yönlendirme tarzında oluyormuş. Yani 2 günde bir şey öğretmesi söz konusu olmadığı için haftalarca ilgilendiği bir konuda direkt büyüler, mantralar vermesi daha kolay olur diye düşündüm.

     4. “Bu arada işlem sonrası harcanan enerjiden kastım bu mantralar öylesine yazılmış şeyler değil. Her gün yapıldığında elbette enerji harcanır. Yani biyoelektiğimizden(kendimizden) enerji verdiğimiz doğru ama o enerji nereye gidiyor dedim. Bedavadan gelmiyor sonuçta karizma, para falan. Gezegenin kendisinin ihtiyacı yoktur herhalde. O yüzden Tanrılar yazmak yerine kapsayıcı olsun diye Cinler dedim.”

      Söyledim ya, o enerji yine kendinize gidiyor. Sanırım bunun ruhani mekaniğini yanlış anladınız. Şöyle işliyor, gezegenin güçlü olduğu zamanlarda üzerimizdeki o gezegenin etkisi artıyor ve ruhumuzun o sırada etkili olan gezegenin hükümranlıklarıyla ilgili yakınlığı/enerjisi/bağı bir süreliğine daha da kuvvetleniyor, siz de bu gezegenin özelliğini biyoleketriğinizle harmanlayarak kalıcı halde güçlendirmek için kendi biyoelektriğinizle kendi ruhunuz üzerinde çalışma yapıyorsunuz. Ayrıca Tanrılar yerine Cinler de diyebiliriz, evet. Tabii yine de bilmeyenler için İblis’in ve Cin’lerin de aslında Antik Pagan Tanrıları olduğunu belirtmekte fayda var.

      “Mesela leydi Marchocias kişiye sözlü ve fiziksel kavgalarda galibiyeti öğretiyor. Hazır cevap olmak, dil çabukluğu ya da karşıdakini etkilemeye sağlayan gümüş dilli olmayı öğretiyor.”

      Bu konuda kesin bir açıklama olmadığı için bir şey diyemeyeceğim, ancak kendisinin fiziksel veya sözlü tartışmalarda yardımcı olduğu doğru. “Dil çabukluğu ve karşındakini etkilemeyi sağlayan gümüş dillilik” olayını kendiniz sorabilirsiniz isterseniz.

      “Tanrılarımızdan yardım alan bir kardeşim öğrendiği alanın ortalama 3 ay kadar sürdüğünü söylemişti. Ve Tanrılar uzmanlık alanlarını (fen,edebiyat, retorik) en ince ayrıtısına kadar öğretiyormuş. Çok meşgul oldukları için ilham yollu veriyorlarmış. Yanına gelip bizzat söylemez dedi. Rüya yollu, ilham, az bilinen kaynaklara yönlendirme tarzında oluyormuş.”

      Tanrılardan böyle bir eğitim alma şansına eriştiği için bahsettiğiniz kişinin adına sevindim. Tabii evet, meşgul oldukları için bunu öğretmenin birçok farklı yolunu da kullanırlar. İletişime geçtiğinizde müsaitlerse bizzat önemli noktaları da belirtebilirler size tabii, orayı ufak düzeltelim.

      “Yani 2 günde bir şey öğretmesi söz konusu olmadığı için haftalarca ilgilendiği bir konuda direkt büyüler, mantralar vermesi daha kolay olur diye düşündüm.”

      İstediğiniz konuda majikal çalışma yapabilmeniz için gerekli kaynaklar sitemizde de var, isterseniz onlara da bir gözatın. Sonuçta bir Demon sizin biyoelektriğinizin sınırını sağlıklı şekilde aşmanızı sağlayarak işe yarayacak bir çalışma vermeyecek, önemli olan yine sizin kendi ruhunuz. Dolayısıyla büyünün şekline ve türüne, ne büyüsü olduğuna odaklanmaktan çok kendi ruhunuzun gücüne odaklanın. Ruhu güçlü olan bir majisyenin pek detaylandırılmamış bir çalışmadan alacağı etki, oldukça detaylı bir büyü yapan güçsüz bir majisyenden katbekat daha fazla olur. Tabii bizim amacımız bu örneklerden hiçbiri değil, biz hem oldukça kaliteli ve detaylı büyü çalışmalarını en doğru tarihlerde yapacağız, hem de ruhumuz bu çalışmaları kesinlikle kaldırabilecek ve güçlendirebilecek düzeyde olacak.

 8. Venüs 2 Ekim’de başağa gelicek
  7 Ağustos’ta da yengece Venüs karesi için uygun bir zaman ne zaman olur ne zaman Venüs karesine başlamalıyım
  Ve hani bilmiyorum çok çaresiz hissediyorum Tanrı’lara söylemek yakışık değil özür dilerim ama yardım ellerini üzerimden çekmişler tıpkı insanlar bana sırtlarını dönmüşler gibi hissediyorum umarım yanılıyorumdur bu kirli düşüncem için de Tanrı’lardan özür dilerim sadece büyü çalışması yaptığım konuda sürekli bir umut alıyorum sürekli umudumu arttıracak olaylar yaşanıyor ama gün sonunda elde ettiğim umuttan kat kat fazla hayal kırıklığı geçiyor elime sanki böyle şeymişim gibi komedi dizisi gibi tanlarılar benim umudumu arttırıp uzaktan patlamış mısırla beni izleyip alay ediyorlarmış gibi çünkü herşey gitgide daha da kötü bir hal alıyor sanki
  satanist bir birey olduğum için elimden her zaman bişey gelebileceğini düşünüyorum sorun ne kadar büyük olursa olsun hem kendi çabamla hem de Tanrı’ların desteği ile aşılmayacak bir dert göremiyorum içimde bir karamsarlık var belkide yaşadığım şeyleri doğru yorumlamakta zorlanıyorum ama bu düşünce içimde var ve bu kötü birşey bizi seven ve kollayan Tanrı’lara olan güvenim sarsılıyor ve bize bugünlerde bu büyük amacı veren bizi koruyan Tanrı’lara olan güvensizliğim hiç doğru değil Tanrı’lar umarım bu konuda beni affedebilirler

  1. Birşeyi elde etmek için ne kadsr çabalarsak bizim için o kadsr özel ve değerli oluyor ama ben artık bunun eşik değerini geçtiğimi düşünüyorum bu uğurda çabalamak ruhuma bir işkence gibi belki Tanrı’larda bunu fark etmemi istiyordur ama ben durmayacağım bu konuda çalışmaktan vazgeçmeyeceğim elimden geleni yapacağım sürekli umarım Tanrı’lar da beni yardımlarına layık biri olarak görürler ve yardımlarını esirgemezler benden

   1. İnsanlık adına çalışan her zihni hür Satanist Tanrılar tarafından yardıma layıktır, bu konuda endişeniz olmasın. Tanrıların “yardımını görmemenizin” (bunu tırnak içerisinde yazmamın nedeni, Tanrıların aslında yardım ettiğine ancak sizin farkında olmadığınıza olanak vermem. Sonuçta her yardım direkt olarak karşınıza çıkan fırsatlar dolayısıyla olmaz) “nedeninin” de düşndüğünüz şey olmadığından adım gibi eminim. Yahudiler bin yıllardır her gün ne uğruna üzerimize lanet yağdırıyor? Tanrılarla aramızdaki bağı ve iletişimi sonsuza dek yıkmak için. Durum buyken sizin kendi karmanızla alakalı sorunları onlar sizin yerinize düzeltmedi diye “bana yardım etmiyorlar” kafasına girmeniz yalnızca ve sadece bencilliktir, çünkü bu onların da bir parmağını şıklatarak yapabileceği bir şey değil henüz.

    “bu uğurda çabalamak ruhuma bir işkence gibi”

    Tam olarak ne uğruna? Konuyla alakalı kişisel tüm hislerinizi söylemişsiniz ama konunun ne olduğunu yazmamışsınız.

    “bu uğurda çabalamak ruhuma bir işkence gibi belki Tanrı’larda bunu fark etmemi istiyordur ama ben durmayacağım”

    Sizin iyiliğinize olan hiçbir çabayı Tanrılar durdurmaya çalışmaz, ancak siz de uğraşınız her neyse bunun “ruhunuza işkence gibi olduğunu” söylemişsiniz. “Tanrıların bir şeyi fark etmenizi istediği” konusuna değinmeyeceğim bile, çünkü hisler çok veya tamamen yanıltıcı olabilir. O yüzden Tanrıların yaptığınız şey hakkında ne isteyip istemediğini bilmiyorum, hatta direkt konunun ne olduğunu bilmiyorum çünkü belirtmemişsiniz.

  2. “Mantraya Venüs Boğa ve Terazi olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Balık’tayken başlayın.
   Bu mantraya Venüs Başak’tayken [düşüşü] veya Akrep ve Koç [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.”

   “Venüs 2 Ekim’de başağa gelicek 7 Ağustos’ta da yengece Venüs karesi için uygun bir zaman ne zaman olur ne zaman Venüs karesine başlamalıyım”

   Lütfen bir dahakine yazıyı okuyup soru sorun. Söylediğiniz iki tarih de Venüs Karesi için uygun tarihler değil.

   “yardım ellerini üzerimden çekmişler tıpkı insanlar bana sırtlarını dönmüşler gibi hissediyorum”

   O zaman bu şekilde hissetmeyin. Tanrılar onlar adına çalışan hiç kimseden “yardım ellerini” çekmezler.

   “tanlarılar benim umudumu arttırıp uzaktan patlamış mısırla beni izleyip alay ediyorlarmış gibi”

   Evet, tüm insanlığın ve Tanrıların da amacı zaten bu. Sizin acı çektiğinizi görüp keyif almak ve patlamış mısırla sizi izleyip alay etmek. Çok doğru çıkarım yapmışsınız.

   Tekrar, tekrar ve tekrar söylüyorum; Tanrılar hiçbir zaman onlara bağlı ve onlar adına çalışan Spiritüel Satanistleri yarı yolda bırakmazlar. Büyü yaptığınızda da o büyünün gerçekleşmesini Tanrılar sağlamıyor, siz kendi enerjiniz ve iradenizle arzunuzu meydana getiriyorsunuz.

   “sorun ne kadar büyük olursa olsun hem kendi çabamla hem de Tanrı’ların desteği ile aşılmayacak bir dert göremiyorum”

   Çünkü zaten sorun ne kadar büyük olursa olsun kendi çabanızla ve Tanrıların desteğiyle aşılamayacak bir dert yok.

   “içimde bir karamsarlık var”

   Olmasın.

   “bizi seven ve kollayan Tanrı’lara olan güvenim sarsılıyor”

   Ve bunun nedeni de tamamen bireysel olan çalışmalarınızdan ruhani gelişmişlik seviyeniz nedeniyle kısa zamanda etki alamamanız mı? Çünkü son birkaç yorumdur yalnızca bu nedenden dolayı Tanrılardan “ümidi kestiğinizi” söyleyip duruyorsunuz. Ayrıca adım gibi eminim ki yaptığınız çalışmalarda her zaman yeterli sebat ve irade göstermişsinizdir.

 9. Şimdi aşk ruhaniyetle ilgili birşey sevgi barışmak duygular ruhaniyetle ilgili Yani ilişkiler için ruhani kare yapılmalı değil mi şey çünkü bu aşk durumda elde edeceğim sonuç dünyevi bir sonuç aslında bu sebeple dünyevi olarakta sınıfladırılabilir belki karasız kaldım

 10. Venüs Karesi Gossip Girl tadında yaşamın kapısını açabilir mi? Bu karenin işe yaraması için kişinin yaşamında belli bir altyapısı mı olması gerekir yoksa varoşdan gelen birini bile elit haline getirir mi? Lüks partiler, dans, takılar ve yeni insanlar. Bunları hayatıma çekmek için nasıl bir olumlama kullanmalıyım? Bütünleyici bir olumlama olmalı. Yeni bir çevreye ihtiyacım var. İmrenerek uzaktan izlemekten çok sıkıldım. Bir de kişinin özgüveni ailesine göre şekilleniyor bence. Yeni tanıştığım zengin kişiler aileden gelen bir özgüvene sahipler ve rahat bir iletişim kurabiliyorlar. Ama ben daha geri planda olduğum için özgüven eksikliği de yaşıyorum. Kendimi rahat ifade edemiyorum. O yüzden güzel olumlamalarına ihtiyacım var.

  1. Esenlikler,

   Çok kritik sorunlar ve engeller bile ruhani bilgi ve güçle birkaç yıl gibi bir sürede çözülebilir. Başkalarında ömür boyu tutukluk yapacak seviyedeki şeylerden bahsediyorum. Dolayısıyla “temeliniz” yoksa bile ruhaniyetle önce temel kurup, sonra da o temelin üzerine inşaatta bulunabilirsiniz.

   Olay sadece Kabalistik Kareler değil, Venüs’le alakalı herhangi bir büyü (Rünler, Kare olmaksızın gezegensel mantralar, vesaire) de iş görür, çünkü her zaman Kabalistik Kare yapılamıyor. Onun dışında, tek bir çalışmayla veya 49 günlük bir sürede her şeyin baştan aşağı değişeceğini bekleyip kendinizi hayal kırıklığına uğratmayın, ama üzerinde çalışıp doğru zamanlarda doğru şekilde çalıştıkça uzun vadede sürdürülebilir, kalıcı ve mutluluk verici sonuçlar elde edeceksiniz.

   Özgüvene gelince, çevreyi boş verin. Değeriniz tamamen ırkınıza, türünüze, vatanınıza, milletinize, kısaca insanlığa nasıl, ne ölçüde, ne nitelikte hizmet verdiğinize ve içsel değerlerinize bağlıdır. Dolayısıyla aktif bir Satanist’in özgüveninin düşük olması çok uygunsuz bir durum olur. Yani mağrur olun sultanım, sizden büyük allah yok. Yoksa birisi çok zengin ve “başarılı”dır, ama kimseye zerre faydası yoktur; o kişi metaliksiz olmasına rağmen dünyasını güzelleştirmek için canla başla çalışma onuruna sahip birine kıyasla bir böcek bile olamaz.

   Tabii Spirituel Satanizm’den bahsediyorsak ya o, ya bu diye bir seçim yapmak mevzubahis bile değildir; değerli insanlar olarak her ikisine de sahip olmamız kaderimizdir. Hem imtiyaz, itibar, nüfuz ve güç; hem de onur, meziyet ve karakter soyluluğu. Tüm güzel olan şeyler Şeytan’dan geçer. Bu dünyada iyi ve yaşatmaya değer ne varsa Paganizm’e has ve aittir.

   İyi günler.

 11. Evet herhalde sürekli yorum yaparak biraz canınızı sıktım özür dilerim sabır kısmında haklı olabilirsiniz ama yeterli İradeyi gösterdim Tanrı’lardan da yardım İstedim yeteri kadar sabırlı olamadığım için Bu isyanım olabilir ama hani konuyuda tam anlatmadığım icin sizde tam anlayamıyorsunuz oyuzden sinirinizi anlıyorum elinden şekeri alınmış bir çocuğun sızlaması dinliyor gibi hissediyorsunuzdur herhalde karma önerisi için teşşekür ederim
  Bu isyanımın sebebi aslında çalışma yapıyorum bu kadar ve pozitif ilerleme yok negatif gidiyor sürekli oyuzden düşündüm böyle sadece belki büyük resmi Tanrı’lar görüyordur diye ümit ediyorum

  1. “yeterli İradeyi gösterdim Tanrı’lardan da yardım İstedim”

   Lütfen her şeyi Tanrılara bağlama huyunuzdan vazgeçin. Onların da kendi işleri ve meşguliyetleri var, ve ruhani gelişiminizdeki en önemli etken yine sizin kendi gücünüz ve iradeniz. Ayrıca yanlış anlamayın ancak yeterli iradeyi gösterdiğinizden şüpheliyim,

   “Bu isyanımın sebebi aslında çalışma yapıyorum bu kadar ve pozitif ilerleme yok negatif gidiyor sürekli”

   Şu ana kadar büyüyü bırakın, yalnızca meditasyona başlamış okurlarımızdan dahi tam tersi inanılmaz pozitif geri dönütler alıyoruz. Tekrar ediyorum, bu sizin sabırsızlığınızla alakalı olabilir ve büyük ihtimalle öyledir. Bu konuda da Tanrılara bel bağlamayın, bu tür basit problemleri kendiniz de çözmeyi deneyin. En basitinden daha sabırlı olmak için toprak elementini invoke edebilirsiniz ve öneririm. Bireysel açıdan tam olarak bu konuda çok faydasını gördüm.

   Büyüde de sabırsız olmayın ve yaptığınız çalışmaların er ya da geç siz bu konuda çalıştıkça işe yarayacağını bilin. Büyüye bu konuda hemen bir şey görmeyi umarak başlamayın. Büyüye başlayın ve zamanla kendi etkisini size göstersin.

   1. Bu konudaki karamsar düşüncelerim tamamen sabırsızlığımla alakalı haklısınız Tanrı’lara hakkında söylediklerimin ne kadar mantıksız ve kötü olduğunun ben de farkındayım kötü olduğunu düşünsem bile bunları hissettim düşüncelerime ya da davranışlarıma hakim olmak gibi değil hisler siz bazen ne yaparsanız yapın ya da neye inanmak isterseniz İnan’ın tam aksi yönde olabiliyor zamanla bu his konusunda da kendimi geliştireceğim

    Toprak elementi tavsiyeniz konusunda size teşekkür ederim yalnız ben affınıza sığınarak söylüyorum bu elementleri invoke etmeyi pek anlayamadım hala invoke etmek enerjiyi içine çekmek toprağın enerjisini nasıl çekebilirim içime bilmiyorum enerjileri göremiyorum şimdilik temel meditasyonda yaptığımız gibi güneş yerine toprağı koyarak deneyeceğim daha spesifik olarak açıklamanızı Rica ediyorum bu konuda

    1. Esenlikler,

     Öncelikle duygularınızı kontrol etmenizi öneririm. Siz başı boş bir hayvan değil, insansınız. Kendi duygularınıza ve kendinize söz geçirebilmeniz lazım. Ve “elimde değil” lafı kabul edilemez. Bu sizin elinizde bir olay. Kaçmayı bırakıp kendinizle yüzleşin.

     Güneş hayal etmek yerine kendinizi toprak altında derinlerde hayal edin ve 1-2 nefes invoke edin. Yeni başlayanlara maks 7 önerilir ama anlaşılan siz daha meditasyon yapmaya başlayı çok olmamış. 1-2 nefes yeter. 12-24 saat sonra oturup ruhunuzda fark var mı onu anlamaya çalışın.

     İyi günler.

 12. kabalistik uygulama sadece bu mu var? Kabala lordumuz Şeytan’dan gelen bir öğretiyken aşağılık Yahudiler nasıl bizden daha etkili kullanabiliyor? Sonuçta o güç Şeytanın enerji vortekslerinden gelmiyor mu? Kabalada bir insana çok büyük şöhret ve zenginlik veren belli büyüler var. Mesela Madonna açıkça Kabala’yı söylüyor. Bu kadın hangi büyüleri yaptı bu konuma geldi? Bu büyüleri Tanrılarımız(Demonlar) bizimle paylaşır mı? Onlarda buradaki uygulama gibi her gün mantra mı titretiyorlar yoksa işi bitiren güçlü büyüler mi var? Mesela ben şarkıcı olmak istesem Kabalanın enerjisi sesime güzellik, ahenk mi katar yoksa popülerlik mi? Günümüzde ünlü olmak çok kolay. Bir şarkı yaratsan ve patlasa ünlüsün yani. Kabala hakkında daha fazla bilgi için kaynaklar ekler misiniz?
  not: eposta adresim ismimi içerdiği için spontane adres vericem.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle belirtmem gerekiyor ki yaptığımız neredeyse hiçbir çalışma herhangi bir canlının veya canlıların “enerji vorteksine” bağlı değil, canlı derken Tanrılardan da a bahsediyorum [neredeyse’yi de açacak olursam, Şeytan’ın enerjisine odaklandığımız bir-iki tane spesifik meditasyondan bahsediyorum, başka bir şey değil]. Asalaklık yapıp başkalarının gücünden nemalanırken gerçek anlamda sıfır ilerleme göstermek yahudi işidir. Kabalistik Kareler gezegenlerin enerjisine dayanır, öyle Şeytan’ın enerjisine falan değil yani.

   Onun dışında, “bu kadar mı yani” denebilecek kadar basit şeyler değil bunlar. Orijinal Kabala nümerolojiye ve dolayısıyla kutsal geometriye dayanır, gücünü buradan alır. Çoğu amaç için kullanılabilen Gezegensel Karelerin yanı sıra Rünler de Kabaladır örneğin; Joy of Satan’da Futhark rünleri, Rünik Kabala diye geçer. Çünkü onları kullanırken de nümeroloji önemlidir.

   Neyse, devam edelim. Yahudilerin dejenere birer köpek ve alçak uzaylılar olmak dışında herhangi bir şeyi bizden daha iyi veya etkili yapması düşünülemez. O imrendiğiniz Madonna Yahudilerin oyuncağı olmuş ruhsuz, onursuz, niteliksiz bir pislik yığını. Zaten medyanın neredeyse tümüne sahip yahudiler tarafından desteklenerek o üne sahip olabilmesinin sebebi de bu. Hele de poptan bahsediyorsak zaten öyle ya da böyle yahudi kıçı yalamadan bir yere gelmeyi düşünmek pek gerçekçi olmaz, en azından dünya temizlenmeden. Yahudilerin (istifade etmek) istedikleri kişileri üst pozisyonlara getirebilmelerinin sebebi de basit; varlık, güç ve imtiyazları. Ama bunların hepsi bizden çalıntı ve bizim ziyadesiyle geri alacağımız şeyler. Yahudilerin sözde “ruhani güçleri” de tamamen bizden çalıntı. Dünyayı sömürerek şişirdikleri bir enerji bataryaları var sonuçta, çalışmalarında Yhwh’in enerjilerini kullanabiliyorlar. Kendi güçleri değil yani, sadece sağdan soldan çalıp çırpma.

   Tabii hazıra dağ dayanmaz ve de nüfuzları gittikçe azalarak yok olacak, çünkü insanlık uyanmaya başladı. Ama bu öyle iki günlük bir süreç de değil elbette.

   Kısaca yarını olmayan şeylere özenmeyin, kendi güçlerinizi ilerletip asla çürümeyecek, eskimeyecek ve yozlaşmayacak bir şey inşa edin. Düşman bugün var, yarın yok. Gününü gün etmek zorunda olan onlar, çünkü yarın bunu yapma fırsatları kalmayacak. Ama biz öyle değiliz. Şeytan burada olduğu sürece biz de olacağız. O yüzden uzun vadeye oynayın ve kalıcı bir kazanan olun.

   İyi geceler.

 13. AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA
  bunları ses dosyasındaki gibi titretince “1” kez mi olmuş olacak? Mesela ilk gün 4 kere titretilmesi gerekiyor. AUM AUM AUM AUM DRAAM DRAAM DRAAM DRAAM … gibi mi olmalı yoksa ses dosyasındaki gibi bir sıralama mı? Namadan sonra tekrar mı Aum’- geçmeliyiz? Bir de her bu Namadan sonra olumlamayı söylüyoruz sanıyordum ama olumlama sanırım finalde oluyor? 4 kezse dördüncünün sonunda yani? Bu arada 49 tekrar olan gün var. Nasıl sayacağız? Zikirmatik kullanmak şart herhalde.

  1. “AUM AUM AUM AUM DRAAM DRAAM DRAAM DRAAM … gibi mi olmalı yoksa ses dosyasındaki gibi bir sıralama mı? ”

   Baştan sona “AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA” mantrasını titretmeniz tek bir tekrar oluyor, bunu toplamda o gün kaç kez tekrar etmeniz gerekiyorsa tekrar edeceksiniz.

   “Namadan sonra tekrar mı Aum’- geçmeliyiz?”

   Nasıl yani? Söylenen neyse onu titreteceksiniz. Örneğin o gün 2 tekrar yapmanız gerekiyorsa baştan sona bir kez “AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA” titretiyorsunuz ve harfi harfine aynı şekilde bir kez daha “AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA” titretiyorsunuz. O gün kaç kez tekrar etmeniz gerekiyorsa.

   “Bir de her bu Namadan sonra olumlamayı söylüyoruz sanıyordum ama olumlama sanırım finalde oluyor?”

   Evet, o gün kaç kez tekrar etmeniz gerekiyorsa o kadar kez tüm mantrayı titretip afirmasyona geçiyorsunuz ve en sonunda AUM titreterek bitiriyorsunuz.

   “4 kezse dördüncünün sonunda yani?”

   Evet.

   “Bu arada 49 tekrar olan gün var. Nasıl sayacağız? Zikirmatik kullanmak şart herhalde.”

   Telefonunuza Thing Counter adlı uygulamayı indirebilirsiniz, veya Satanik tespih kullanırsınız. Nasıl istiyorsanız öyle yapın.

 14. Esenlikler;

  Bazı harfleri çıkarmakta zorlanıyorum. Örnek vermem gerekirse, hayatımda hiçbir zaman R harfini vurgulayamadım/kedi tıslaması yapmaya çok uğraştım ama Yüksek Rahibe Maxine gibi yapamıyorum hala, elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalışıyorum çalışmaları hafiften de peltekliğim var. (yıllar boyunca uğraştım ama kayda değer bir ilerleme yaşayamadım) Bu çalışma, diğer büyü çalışmaları ve rtrler için bu durum çalışmanın etkisini düşürüyor mudur merak ediyorum. Eğer düşürüyorsa çalışmaların etkilerini arttırmak için sayıları arttırmayı mıyım?

  Cevaplar için teşekkür ederim şimdiden

  1. Mantralardaki belli sesleri çıkarmak çalışmanın etkisini etkiler tabii, eğer belli sesleri çıkaramıyorsanız dediğiniz gibi tekrar sayısını arttırabilirsiniz, tabii karelerde işe yaramaz ama. Sonuçta kare çalışmalarında yapmanız gereken o gün alakalı mantrayı karedeki o günün sayısı kadar titretmeniz, tabii daha fazla titretirseniz çalışma bozulmaz ancak size pek etkisi de olmaz. Bu konudaki tedavi yöntemlerini bilmiyorum ancak uzmanlarından yardım almanızı öneririm, veya direkt bu konuda büyü yapabilirsiniz isterseniz.

 15. takvimde ab (yan üçgen)
  ab (kare) neyi ifade ediyor? 08.37 ve 18.58 saatleri görünüyor 3 eylül karesinde bu saatlerde yapılması daha mı uygundur?

  1. Esenlikler,

   Ay boşlukta(başlangıç)[üçgen] ve Ay boşlukta(bitiş)[kare] demekler. O saatlerde büyü çalışmalarına başlamamanız lazım. Etki alamazsınız.

   İyi akşamlar.

 16. aklıma takıldı da.. aşk içinde genelde bu kare yapılıyor. peki heteroseksüel aşklara özel mi? mesela eşcinsel bir birey heteroseksüel birisi için bu kareyi yapsa ve her gün “Cengiz’in bana karşı olan ilgisi muazzam miktarlarda artıyor” afirmasyonunu kullanırsa bu işe yarar mı? Yani ilgi duyar ama cinsellik olarak değil sempati bulma, cana yakın bulma gibi mi olur? eşcinsel ilişkiler için büyü var mı? Bir Satanistin platonik aşka tutulması gerçekten çok zor bir durum..

  1. Esenlikler,

   Aşk büyülerini heteroseksüeller de ve homoseksüeller de kullanabilir. Lakin hetero olan birisine büyü yapmanızı önermem. Büyüde sorun olmaz ama kişinin doğasına aykırı duyguları ona zorlamaya çalışırsanız, kişiye zarar verebilirsiniz.

   Eğer isterseniz, kişinin kendisine en uygun partnerleri bulabilmesi için büyü de yapabilirsiniz. Aşk duyguları içinde iken bu tür düşüncelerin verdiği acıyı bilirim ama mantıksız hareket etmeniz hem size hem sevdiğiniz kişiye zarar verecektir.

   Seçimleriniz size kalmış. Sonuçları iyice düşünerek, pişman olmayarak bir karar verin.

   İyi akşamlar.

 17. Günaydın.

  Kareye Cuma gecesi 3.30da başladım. Her gece 3.30 da yapmak mı zorundayım? Mesela Cuma Cumartesi bir problem olmadı ama Bu sabah 5.20’de işe gitmek için uyanınca sıkıntı oldu. Dün gece uykum gelmedi 00.45 gibi uyudum. 3.30da alarm çalmasıyla uyanıp uykulu uykulu ve sessizce mantraları titrettim. Dün geceye kadar sesli söylerken dün gece fısıldar şekilde söyledim bozulmuş olmaz dimi? Babamın duymasından endişe ettim. Yani normalde sesleri cıkarırken gırtlağımı, adem elmam titriyor ama dün gece kısık sesli söyledim dümdüz cıktı ağzından.

  2 ekimde Artvine gideceğim. Orada da aynı saat mı geçerli? Yoksa saatin bir önemi yok önemli olan her gün yapılması mıdır?

  1. Esenlikler,

   Önemli olan hergün yapılmasıdır. Yani geceyi beklemek yerine sabah, öğlen veya akşam yapabilirsiniz.

   Fısıldamak sorun olmaz. Düzgün titrettiğinizden emin olun yeter.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir