Satürn Karesi

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa.

Çakraları güçlendirmek ve Satürn’le alakalı ruhani çalışmalar için Ruhani Kabalistik Satürn Karesi

Satürn’le alakalı maddesel ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Satürn Kabalistik Karesi

UYARI!
GEZEGENSEL MANTRALARI İÇEREN [BURADAKİ MANTRALAR DA GEZEGENLER İÇİN STANDART MANTRALARDIR] ANA GELENEKSEL YAZILARIN TÜMÜ SATÜRN MANTRASI/ÇALIŞMASININ SATÜRN’ÜN NEGATİF EĞİLİMLERİNİ DENGELEMEYE YARADIĞINI YAZMAKTADIR, ÖZELLİKLE DE SERT SATÜRN TRANSİT’LERİNDE [GEÇİŞLERİNDE]. AMA KİŞİSEL TECRÜBELERİMİZ VE BU ÇALIŞMAYI UYGULAYAN BİRKAÇ KİŞİNİN DAHA TECRÜBELERİ BU YAZILARIN TAM TERSİ SONUÇ GÖSTERDĞİ YÖNÜNDEDİR, SATÜRN ASTROLOJİK ÇİZELGELERİNDEKİ BAŞKA HERHANGİ BİR GEZEGENLE NEGATİF BİR AÇIDA OLMADIĞI ZAMANLAR BİLE. NEREDEYSE HEMEN SATÜRN’ÜN BULUNDUĞU HANEYLE ALAKALI TALİHSİZ OLAYLAR MEYDANA GELMEYE BAŞLADI. EĞER KENDİNİZİ YİNE DE BU ÇALIŞMAYI UYGULAMAK ZORUNDA HİSSEDİYORSANIZ DİKKATLİ İLERLEYİN.

DİĞER GEZEGENSEL KARELERE GELİNCE, DİĞER HEPSİ GAYET İYİ VE POZİTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTI. SATÜRN HER ZAMAN İÇİN PEK ÇOK AÇIDAN ZARARLI BİR GEZEGEN OLMUŞTUR. BU SATÜRN ENERJİLERİNİN POZİTİF BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİRİLEMEYECEĞİ ANLAMINA GELMEMEKTEDİR. SADECE BU UYARIYI UNUTMAYIN VE SATÜRN’LE ALAKALI ÇALIŞMALAR YAPARKEN BUNLARIN FARKINDA OLUN.

Satürn için mantra 9 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Satürn Oğlak ve Kova olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Terazi’deyken başlayın.
Bu mantraya Satürn Koç’tayken [düşüşü] veya Yengeç ve Aslan [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Cumartesi (yani Satürn) günü, Satürn saatlerinde başlayın.
İdeal olarak her gün Satürn için seçilen mantra, o günün Satürn saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Satürn’ün Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:

Acı çekme, sefalet, kayıp(lar), dayanıklılık, babalar, yaşlılar, disiplin, münzeviler, kısıtlamalar, fakirlik, gecikme(ler), kusurlar/bozukluklar, uğursuzluklar/bunlar sonucu ölümler, cimriler, açlık çekenler veya oruç tutanlar, çileciler/sofular, inkar/mahrum olma, borçlar, dullar, cesetler, mezarlar, korku, güvensizlik, hastalık, keder, uzun bağlar, görev(ler), sınırlamalar, zaman ve saatler, sabır, ciddiyet, şüphecilik, kötümserlik, hatalardan zor şekilde ders çıkarma.

Vücudun Satürn tarafından yönetilen kısmıları: Kemikler, dizler, kulaklar (duyma, denge), dalak, deri ve dişler.


Hastalıklar: Kronik, insanı tüketen ve harap eden hastalıklar, deri, kemikler ve dişlere dayalı hastalıklar, sağırlık, baş dönmesi/vertigo, kulak çınlaması/tinitus, depresyon, tıkanıklıklar, pıhtılar, kan birikmesi, böbrek taşları, arterit, bağışıklık sistemi bozuklukları.


Meslekler: Yapı ustaları, zindancılar/gardiyanlar, mezar kazıcılar ve cenaze levazımatçıları.


Astrolojik çizelgenizde: Satürn’ün konumlandığı hane ve ucunda Oğlak burcu olan haneler.

[SATÜRN ÇALIŞMASI HAYATINIZDAKİ BU ALANLARI AKTİFLEŞTİRECEKTİR VE BU TALİHLİ BİR ŞEKİLDE OLMAYABİLİR!]

Kabalistik/Majikal kare Kök Çakrasını güçlendirir. Satürn doğru bir şekilde yönlendirildiğinde pozitif bir öz-disiplin, dayanıklılık ve organizasyon hissi getirir. Satürn aynı zamanda sıkı çalışma sonucu başarı ve ilerleme getirebilir, özellikle de kariyerde. [TEKRARDAN SÖYLÜYORUZ, DİKKATLİ OLUN. AFİRMASYONLARLA YÖNLENDİRİLSE BİLE TALİHSİZ OLAYLAR MEYDANA GELEBİLİR.]

SATÜRN MANTRASI:
AUM PRAAM PRİM PRAUM SAU ŞANİSVARA NAMARuhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM ŞANİSVARA NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

“Satürn Karesi” hakkında 2 yorum var

 1. Merhabalar! Ben 6 ay gibi bir süredir yazılarınızı takip ediyorum. Kendimi ait hissettiğim bir din bulduğum için ne kadar şanslı hissettiğimi tarif edemem; fakat bir sorum olacak.

  Satanizmde insanın ve çevresinin gelişiminin ve savaşa yardımcı olmanın ruhu ve şeytanı kavramanın yerini anladım ve 40 günlük meditasyonunuzda 21. günümdeyim.

  Mantranın ne zaman ve nasıl yapılacağını bana ne sağlayacağını anlayamadım ne yazık ki. Video eki çalışmıyor. Gelişme evremde bana yardımcı olabilir misiniz?

  Saygılar.

  1. Esenlikler,

   Satanizmin kutsiyetini ve ne kadar latif, zarif ve faydalı olduğunu fark etmeniz, daha da önemlisi içinde hissetmeniz çok güzel.

   Linkleri en yakın zamanda düzelteceğiz, o vakte kadar Satürn Karesi’nin sesine buradan ulaşabilirsiniz. “Ne zaman yapılacağına” gelince, 2019 SS Takvimi bu konuda size bilgi verecektir. Aslında bu yılın takviminde Satürn Karesi yazmıyor, ancak 2023’e kadar Satürn ev burçlarında olduğu için tahminimce bu Kare, Satürn gerilemede olmadığı sürece yapılabilir. Tavsiyemiz de Kareleri yaparken eğer pozitif bir şey üstüne çalışılıyorsa Ay’ın büyüme evresinde olmasıdır.

   “Nasıl” yapılacağı konusuna gelince, bu konuda bir yazımız var. Orayı okuyup bakabilirsiniz. Tahminimce yetecektir, ama eğer bu yazının cevaplamadığı bir sorunuz olursa tekrar sormaktan çekinmeyin.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir