Satürn Karesi

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa.

Çakraları güçlendirmek ve Satürn’le alakalı ruhani çalışmalar için Ruhani Kabalistik Satürn Karesi

Satürn’le alakalı maddesel ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Satürn Kabalistik Karesi

UYARI!
GEZEGENSEL MANTRALARI İÇEREN [BURADAKİ MANTRALAR DA GEZEGENLER İÇİN STANDART MANTRALARDIR] ANA GELENEKSEL YAZILARIN TÜMÜ SATÜRN MANTRASI/ÇALIŞMASININ SATÜRN’ÜN NEGATİF EĞİLİMLERİNİ DENGELEMEYE YARADIĞINI YAZMAKTADIR, ÖZELLİKLE DE SERT SATÜRN TRANSİT’LERİNDE [GEÇİŞLERİNDE]. AMA KİŞİSEL TECRÜBELERİMİZ VE BU ÇALIŞMAYI UYGULAYAN BİRKAÇ KİŞİNİN DAHA TECRÜBELERİ BU YAZILARIN TAM TERSİ SONUÇ GÖSTERDĞİ YÖNÜNDEDİR, SATÜRN ASTROLOJİK ÇİZELGELERİNDEKİ BAŞKA HERHANGİ BİR GEZEGENLE NEGATİF BİR AÇIDA OLMADIĞI ZAMANLAR BİLE. NEREDEYSE HEMEN SATÜRN’ÜN BULUNDUĞU EVLE ALAKALI TALİHSİZ OLAYLAR MEYDANA GELMEYE BAŞLADI. EĞER KENDİNİZİ YİNE DE BU ÇALIŞMAYI UYGULAMAK ZORUNDA HİSSEDİYORSANIZ DİKKATLİ İLERLEYİN.

DİĞER GEZEGENSEL KARELERE GELİNCE, DİĞER HEPSİ GAYET İYİ VE POZİTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTI. SATÜRN HER ZAMAN İÇİN PEK ÇOK AÇIDAN ZARARLI BİR GEZEGEN OLMUŞTUR. BU SATÜRN ENERJİLERİNİN POZİTİF BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİRİLEMEYECEĞİ ANLAMINA GELMEMEKTEDİR. SADECE BU UYARIYI UNUTMAYIN VE SATÜRN’LE ALAKALI ÇALIŞMALAR YAPARKEN BUNLARIN FARKINDA OLUN.

Satürn için mantra 9 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Satürn Oğlak ve Kova olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Terazi’deyken başlayın.
Bu mantraya Satürn Koç’tayken [düşüşü] veya Yengeç ve Aslan [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Cumartesi (yani Satürn) günü, Satürn saatlerinde başlayın.
İdeal olarak her gün Satürn için seçilen mantra, o günün Satürn saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Satürn’ün Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:

Acı çekme, sefalet, kayıp(lar), dayanıklılık, babalar, yaşlılar, disiplin, münzeviler, kısıtlamalar, fakirlik, gecikme(ler), kusurlar/bozukluklar, uğursuzluklar/bunlar sonucu ölümler, cimriler, açlık çekenler veya oruç tutanlar, çileciler/sofular, inkar/mahrum olma, borçlar, dullar, cesetler, mezarlar, korku, güvensizlik, hastalık, keder, uzun bağlar, görev(ler), sınırlamalar, zaman ve saatler, sabır, ciddiyet, şüphecilik, kötümserlik, hatalardan zor şekilde ders çıkarma.

Vücudun Satürn tarafından yönetilen kısmıları: Kemikler, dizler, kulaklar (duyma, denge), dalak, deri ve dişler.


Hastalıklar: Kronik, insanı tüketen ve harap eden hastalıklar, deri, kemikler ve dişlere dayalı hastalıklar, sağırlık, baş dönmesi/vertigo, kulak çınlaması/tinitus, depresyon, tıkanıklıklar, pıhtılar, kan birikmesi, böbrek taşları, arterit, bağışıklık sistemi bozuklukları.


Meslekler: Yapı ustaları, zindancılar/gardiyanlar, mezar kazıcılar ve cenaze levazımatçıları.


Astrolojik çizelgenizde: Satürn’ün konumlandığı ev ve ucunda Oğlak burcu olan evler.

[SATÜRN ÇALIŞMASI HAYATINIZDAKİ BU ALANLARI AKTİFLEŞTİRECEKTİR VE BU TALİHLİ BİR ŞEKİLDE OLMAYABİLİR!]

Kabalistik/Majikal kare Kök Çakrasını güçlendirir. Satürn doğru bir şekilde yönlendirildiğinde pozitif bir öz-disiplin, dayanıklılık ve organizasyon hissi getirir. Satürn aynı zamanda sıkı çalışma sonucu başarı ve ilerleme getirebilir, özellikle de kariyerde. [TEKRARDAN SÖYLÜYORUZ, DİKKATLİ OLUN. AFİRMASYONLARLA YÖNLENDİRİLSE BİLE TALİHSİZ OLAYLAR MEYDANA GELEBİLİR.]

SATÜRN MANTRASI:
AUM PRAAM PRİM PRAUM SAU ŞANİSVARA NAMARuhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM ŞANİSVARA NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

KARELER ANASAYFASINA DÖN

“Satürn Karesi” hakkında 15 yorum var

 1. Merhabalar! Ben 6 ay gibi bir süredir yazılarınızı takip ediyorum. Kendimi ait hissettiğim bir din bulduğum için ne kadar şanslı hissettiğimi tarif edemem; fakat bir sorum olacak.

  Satanizmde insanın ve çevresinin gelişiminin ve savaşa yardımcı olmanın ruhu ve şeytanı kavramanın yerini anladım ve 40 günlük meditasyonunuzda 21. günümdeyim.

  Mantranın ne zaman ve nasıl yapılacağını bana ne sağlayacağını anlayamadım ne yazık ki. Video eki çalışmıyor. Gelişme evremde bana yardımcı olabilir misiniz?

  Saygılar.

  1. Esenlikler,

   Satanizmin kutsiyetini ve ne kadar latif, zarif ve faydalı olduğunu fark etmeniz, daha da önemlisi içinde hissetmeniz çok güzel.

   Linkleri en yakın zamanda düzelteceğiz, o vakte kadar Satürn Karesi’nin sesine buradan ulaşabilirsiniz. “Ne zaman yapılacağına” gelince, 2019 SS Takvimi bu konuda size bilgi verecektir. Aslında bu yılın takviminde Satürn Karesi yazmıyor, ancak 2023’e kadar Satürn ev burçlarında olduğu için tahminimce bu Kare, Satürn gerilemede olmadığı sürece yapılabilir. Tavsiyemiz de Kareleri yaparken eğer pozitif bir şey üstüne çalışılıyorsa Ay’ın büyüme evresinde olmasıdır.

   “Nasıl” yapılacağı konusuna gelince, bu konuda bir yazımız var. Orayı okuyup bakabilirsiniz. Tahminimce yetecektir, ama eğer bu yazının cevaplamadığı bir sorunuz olursa tekrar sormaktan çekinmeyin.

   İyi akşamlar.

 2. Satürn karesine ay küçülmekteyken(Kötü enerjileri dengelememizden dolayı) başlamak daha mantıklı mı?

  1. Esenlikler,

   Satürn Karesine başlamak genel olarak biraz riskli bir hareket. Ay küçülürken kara büyü (yok etme, zarar verme gibi şeylerin yanında bir şeyleri bitirme, son verme gibi şeyler) yapılır; ak büyü yapılmaz. İlle de yapacaksanız amacınıza uygun bir ay evresi ve burcu sırasında yapın, ama cidden Satürn’e gelene kadar yapabileceğiniz başka şeyler var. Aman dikkat edin.

   İyi akşamlar.

 3. Hayatımdaki çoğu şey kötü gidiyor ve git gide daha kötü bir hal alıyor anlatıp zamanınızı çalmayacaktım aama sanki Satürn’ün tüm negatif enerjisini etkilerini sünger gibi emmişim zor yoldan hatalarımdan ders aldım aldığım ders için teşekkür ederim kendimi değişdirdim ama neye mal oldu bu ders değer miydi bunu öğrenmek için bu cefayı çekmeye uğursuzluk/talihsizlik bulutları üzerimdeler hep ve sağanak yağışları bitmiyor aylardır ölüm uçurumunun kenarına getiriyor insanı artık ama burada işte satanist oluşum benim bu uçurumdan düşmemen için elini uzatmış beni bırakmıyor herşeyin benim elimde olduğunu çalışarak düzeltebileceğime ikna etmek istiyor bende inanmak istiyorum ama sanki göz göre göre bir yalana inanıyormuşum gibi (satanstlik yalan demiyorum herşeyi düzeltebileceğim konusundan söz ediyorum yalan olarak) artık bilmiyorum bu acı veren sağanak ne zaman dinecek ama tek dileğim umarım bu sağanak benim için herşey geç olmadan diner
  Belki Satürn karesi ile yapacağım çalışma bu bulutları dağatabilir diye düşündüm ama yanılmışım

  1. Tam olarak neyden bahsediyorsunuz? Doğum çizelgenizde Satürn’ün kötü etkileri çok ağırsa veya böyle olduğunu düşünüyorsanız Negatif Karmayı kırma çalışması yapabilirsiniz, ancak Satürn Karesi yaparak Satürn’ün kötü etkilerinden kurtulamazsınız. Bunu daha çok Güneş’e bağlı çalışmalarla yapabilirsiniz.

   “satanist oluşum benim bu uçurumdan düşmemen için elini uzatmış beni bırakmıyor herşeyin benim elimde olduğunu çalışarak düzeltebileceğime ikna etmek istiyor”

   Çünkü Satanist olduğunuz için kaderiniz de, geleceğiniz de sizlerin elinde.

   1. Negatif karmayı kırma çalışmasını ilk defa duyuyorum neler yapabilirim nasıl yapabilirim
    Bilmiyorum bu Doğum çizelgesindeki gezegenler nasıl etkili oluyor sadece üzerimdeki bu kötü enerjilerden kurtulmak için yollar arıyordum ve dedim belki negatif bir gezegenin karesinde bu etkileri azaltacak birşey vardır ve hayatı nasıl etkilediğini okuyunca sanki sünger gibi emmişim diye düşündüm enerjisini
    Kova burcuyum ve Satürn’ün evi kova
    Evinde olduğumuz gezegenlerin mi etkisi fazla oluyor bu konuda çok eksiğim öğreneceğim ama

    1. Negatif Karmanız yalnızca Satürn’deki burcunuza bağlı değil. Çizelgenizdeki sıkıntılı herhangi bir yerleşim direkt olarak karmanızla alakalıdır. Bu gerek ev yerleşimleri, gerek gezegenler, gerek açılar olsun.

     Bir yandan da belirtmem gerekir ki negatif etkileri “sünger gibi emdiğinizi” hiçbir zaman kendinize olumlamayın. Bunun birinci nedeni çok tehlikeli olması (çünkü hayatınıza olumladığınız şeyleri çekersiniz), ikinci nedeni de zihninizi de buna alıştırırsanız varlığınız da buna alışır, dolayısıyla bu durumu içinden çıkması çok daha zor bir hale getirirsiniz.

     Sadece böyle küçük bir bilgilendirme yapma gereği duydum, yine de sizin söyleme amacınızın bu değil de eksik kalan bir şey olmasını istememenizden kaynaklı olduğunu biliyorum.

     Size Negatif Karmayı kırma çalışmasını atayım, bu çalışmaya Ay’ın küçülmede olduğu bir zamanda ve uygun tarihlerden birinde başlayın. Bu Perşembe, yani Ay’ın 6’sı bu çalışmaya başlamak için uygun bir tarih en basitinden. Ayrıyeten 40 günlük meditasyon programını bitirmeden bu çalışmaya başlamanızı önermiyorum. Tabii bir şey olacağından değil, sadece etkili olmaz.

     [Enerji Yükseltme] (Bu tercihen 666 enerji yükseltme olabilir.)

     AUM x1

     Ansuz x55

     Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak negatif karmadan tümüyle arınıyorum ve temizleniyorum. 9x

     URUZ x55

     Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak negatif karmadan tümüyle arınıyorum ve temizleniyorum. 9x

     AUM x1

     1. Çalışmayı yaptım teşekkür ederim ne kadar süre devam etmeliyim sizce klasik 40 gün ideal mi ayrıca karma diye bir olay yok diye biliyorum ben hani kişi kötü birşey yaparsa bunun kötü sonucu olur ama bunu gökten kimse vermiyorki insan kendi ektiğini biçiyor buradaki karmadan kasıt yaptığımız hataların bedelinden kurtulmak gibi değil mi şimdiden teşekkür seviyorum sizi iyi bakın kendinize önceden sizi bunaltacak derecede soru sorduğum için de özür diliyorum mazur görün lütfen

     2. “ne kadar süre devam etmeliyim sizce klasik 40 gün ideal mi”,

      Negatif Karma’yı kırma çalışması 40 gün de yapılabilir, ancak diğer büyülere nazaran bir tık daha emek ve enerji isteyen bir büyü olduğu için benim tavsiyem 80 veya 90 gün yapmanız. En optimal seçenek olarak da 90 gün boyunca yapmanızı öneririm.

      “ayrıca karma diye bir olay yok diye biliyorum ben hani kişi kötü birşey yaparsa bunun kötü sonucu olur ama bunu gökten kimse vermiyorki insan kendi ektiğini biçiyor”

      Karma diye bir olay var, ancak bu ne halk ağızındaki “kader” tanımıyla aynı, ne de yeni çağcı aptalların “karma” tanımıyla aynı. Negatif Karma, özünde önceki hayatınızdan biriktirdiğiniz travmatik olayların veya belli başlı sorunların bu hayatınıza yansımasıdır. Ne yazık ki her insan da bunu belli derecelerde taşıyor.

      Ayrıca “insan yaptığını bulur” tarzı omurgasız iddialarının gerçekle hiçbir alakası veya bağlantısı yok. Eğer öyle bir şey olsaydı Yahudiler Centillere bunca işkenceyi yaptıktan sonra hala dünyanın en tepesinde değil de yerin dibinde olurdu. “Kat kuralları”nın tümü yalnızca insanların kendilerini kandırmak için uydurduğu birer saçmalıktır.

      “karmadan kasıt yaptığımız hataların bedelinden kurtulmak gibi değil mi”

      O da sizin karmanız, evet. Ancak çok daha fazlası var.

      “sizi bunaltacak derecede soru sorduğum için de özür diliyorum mazur görün lütfen”

      Bunu görmedim varsayıyorum. Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin, bunun “mazur görülmesi” gerekilen bir tarafı yok.

 4. Bu tarihe yakın bir zamanda yapabileceğim bir pozitif kare var mı çünkü Satürnün karamsar bulutlarına bir çare arıyorum talihimi döndürmek istiyorum her geçen gün biraz eriyip tükeniyorum ve ay küçülmekte iken kara büyü çalışmalarının etkisi artıyor yanlız benim anlamadığım bir durum var ay küçülmekte iken bağlama vb büyüler yapmak faydalı yazıyor ama bağlama aşkla alakalı değil mi nasıl kara büyü oluyor tek taraflı aşkla lanetlemek gibi mi Söylediğim şey alçakça olucak ama doğru anlamış isem bunun olumlaması nasıl
  yapabilir miyim bunu çünkü bana zarar veren bir durum olmaz eğer doğru anlamışsam ve Kara büyüde seviyemi arttırana kadar ustalaşana kadar bu bağlama büyüsü ile kendimi eğitebilirim ne de olsa enerjiye dokunsam bile bana zarar vermez nolucak yani büyüyü yaptığım kişiye mi bağlanacağım daha fazla ya da kendime mi zararı olmaz kısacası benim için

  1. “ay küçülmekte iken bağlama vb büyüler yapmak faydalı yazıyor ama bağlama aşkla alakalı değil mi nasıl kara büyü oluyor”

   Bağlama büyüsünün amacı birisini kendinize bağlamak değil, bir insanı belli bir eylemden veya tavırdan mahrum bırakmak. Yani kişinin hareketlerini bağlıyorsunuz.

   “tek taraflı aşkla lanetlemek gibi mi”

   Hayır.

   “enerjiye dokunsam bile bana zarar vermez”

   Enerjiye dokunmak diye bir şey yok.

   Sorduğunuz diğer sorular da direkt olarak yanlış anlamanıza bağlı olduğu için geri kalanını cevaplamaya gerek duymuyorum.

 5. Merhaba satürn karesi yapmak istiyorum kara büyü için uygun tarih gün ve saat nedir yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Karelerle asla ama asla ama asla bir başkasına kara büyü yapmaya çalışmayın gezegensel mantralar direkt size bağlanır yani işin sonunda kendi kendinize kara büyü yaparsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir