Güneş Karesi

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa.

Çakraları güçlendirmek, (kişinin doğum çizelgesindeki) zayıf Güneş’i güçlendirmek ve sağlık ve Güneş’le alakalı genel ruhani ilerlemede yardımcı olması için Ruhani Güneş Kabalistik Karesi

Maddesel başarı, bereket ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Güneş Kabalistik Karesi

Güneş için mantra 36 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Güneş Aslan olan ev burcundayken veya yücelmekteki burcu Koç’tayken başlayın. Bu burçlar idealdir ama Güneş başka burçlardayken de [Güneş için negatif bir burç olmadığı sürece] bu kare uygulanabilir [bu sadece Güneş Karesi için geçerlidir.].
Bu mantraya Güneş Terazi’deyken [düşüşü] veya Kova’dayken [alçalışı] BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Pazar (yani Güneş) günü, Güneş saatlerinde başlayın. Tercihen gündüz saatlerinde ve Güneş parlakken, parıldarken başlayın.
İdeal olarak her gün Güneş için seçilen mantra, o günün Güneş saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Güneş’in Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:

Özgüven, ün, kumarda başarı, zevk, popülarite/karizma elde etmek, sağlığı ve diriliği arttırmak, iyileşme, korunma, başarı, majikal (büyüsel) güç ve zenginlikler. Güneş üçüncü çakrayı ve tabii ki kişinin astrolojik çizelgesindeki Güneş’i yönetir.

Vücudun Güneş tarafından yönetilen kısımları:
Kalp, omurilik, diyafram, atardamarlar, damarlar, gözler, genel sağlık ve dirilik.


Hastalıklar:
Düşük zindelik, yorgunluk, tüm kalp ve arter hastalıkları, yüksek/düşük tansiyon, görme problemleri, karamsarlık, menenjit, tüm sırt ve omurilik problemleri, hastalık nöbetleri.

[Zayıflamış/etkisizleşmiş/zarar görmüş bir Güneş’e işaret edebilirler]

Meslekler:
Oyunculuk, tüm tiyatro meslekleri, otorite pozisyonundaki kişiler (patronlar, müfettişler, soylular, krallar, imparatorlar), altınla çalışanlar, yargıçlar, sulh hakimleri, çok büyük miktarlarda paraların başında olan insanlar, tefeciler/bankacılar.


Güneş sizin egonuz, kişiliğiniz, özsaygınız, canlılığınız, liderlik yeteneğiniz, sağlığınız, ününüz ve onurunuzdur.


Güneş şunları yönetir:
Babanız, hayatınızdaki erkekler, çocuklarınız, sağlığınız/dirliğiniz, iradeniz, hırsınız, özsaygınız ve özifadeniz, özgüveniniz, ve üçüncü [güneş] çakranız. Değerli metalleri, kıymetli şeyler, altın, otorite/güç pozisyonlarındaki herkes, zenginler, hükümet.


Astrolojik çizelgenizde ise:
Güneş’in konumlandığı ev ve ucunda Aslan burcu olan ev/ler.

Kabalistik/Majikal kare üçüncü [güneş] çakrasını güçlendirir ve kişinin astroloji çizelgesinde zayıflamış bir Güneş’i güçlendirir ve ucunda/uçlarında Aslan burcu olan ve Güneş’i içeren evlerin yönettiği işlerde yardımcı olur.

GÜNEŞ MANTRASI:
AUM HRAAM HRIM HRAUM SAU SURYAE NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM SURYAE NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

KARELER ANASAYFASINA DÖN

“Güneş Karesi” hakkında 40 yorum var

 1. Esenlikler,
  Kötü gezegensel geçişlerin etkilerini azaltmak için Güneş karesi yaparken ruhani kareyi mi maddesel kareyi mi kullanmalıyız?
  Bu amaç uğruna çalışırken kullanacağımız olumlama nasıl olmalı?

  1. Esenlikler,

   Güzel bir soru, sizi tebrik ediyorum.
   Bir yandan geçişlerin etkisi genelde hayatımızda belli olur, ama bir yandan da bütün bu etkilerin kökeni ruhanidir, enerjilerdir. Büyük ihtimalle ikisi de makul ölçüde çalışacak olsa da, şahsi görüşüm (ve ben de öyle yapardım) ruhani kareyi kullanmaktır.

   Olumlama olarak da şöyle bir şey kullanılabilir: “Sağlıklı ve pozitif bir şekilde [geçişte olan gezegen] geçişinin etkilerinden tamamen ve kalıcı olarak korunuyorum.” Bunu hemen şimdi düşündüm; elbette daha iyi bir şey yapılabilir. Ama temel, standart bir olumlama olarak yeterlidir.

   İyi günler.

   1. Çok sağolun, böyle zamanlar için yapmamızı tavsiye ettiğiniz başka bir çalışma var mı?
    Esen kalın.

    1. Esenlikler,

     Güneş uygun bir pozisyondayken Güneş Karesi de yapılabilir, Güneş’e dair başka büyüler (rünik, elemental, başka şeyler) de yapılabilir.

     İyi geceler.

 2. Esenlikler,
  Güneş karesi çalışmasına başladım.fakat pazar ı pazartesi ye bağlayan gecede başladım.kullandığım programın güncelleme sorunundan dolayı, güneş saatinede denk getiremedim.güncellemeyi yaptım bundan sonraki günlerde eksiksiz saatlerine uysamda uygun zamanda başlamadığım için tekrar doğru zamanımı beklemeliyim başlamak için.dolunay olduğu içinde başladım.yardımcı olursanız sevinirim.
  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Güneş Saatinde yapmak zorunlu değildir, sayfada da o yazıyor. İdeal olan bu, ama ne olursa olsun istisnasız her (gezegensel) gün yapmak en önemlisi. Bunu yaptığınız sürece çalışma iptal olmaz.

   İyi günler.

   1. Esenlikler,
    Teşekkür ederim.peki çalışma bittikten sonra hazırladığım güneş karesini ne yapmalıyım?kağıt üzerinde hazırlamıştım.çalışma bitiminden sonra hazırladığımız kareyede enerji yüklenmiş oluyormu.bir diğer sorumda herhangi bir nesneye enerjimizi yoğunlaştııp yükleme yaparak bir amaç için programlama yapabilirmiyim.bununla ilgili çalışmalar nelerdir?
    Teşekkürler

    1. Esenlikler,

     Kağıttan medet ummayın, yaptığınız çalışmalarda asıl etkilenen şey sizin ruhunuz/varlığınız/büyü yaptığınız konu. Kağıda bir enerji geçse de bir kova suya kıyasla bir damla gibi olacaktır. Tabii tüm enerjiyi ona yönlendiriyorsanız başka, ama böyle bir şey yapmanıza da gerek yok.
     Ama elbette nesne “tılsımlamak” mümkündür. En basitinden Temel Meditasyonunun talimatlarında bile, nesneleri büyülemek için içlerine enerji gönderip programlamak gerektiğinden bahsediyor. Bunu mantralar, yantralar, elementler ve benzeri şeyler kullanarak çeşitlendirebilir, güçlendirebilirisinz tabii.

     İyi günler.

 3. Esenlikler !

  1-) Güneş karesi ile “popülarite/karizma elde etmek, sağlığı ve diriliği arttırmak, iyileşme, korunma, başarı, majikal (büyüsel) güç ve zenginlikler.” denilen kısmı elde etmek için ruhani kare mi yoksa maddesel kare mi yapılmalıdır ? Mesela satürn gibi kötücül gezegenlerin geçişlerinden etkilenmemek adına ruhani kareyi yapsak aynı zamanda bu “”popülarite/karizma elde etmek, sağlığı ve diriliği arttırmak, iyileşme, korunma, başarı, majikal (büyüsel) güç ve zenginlikler.”” vb. gibi etkileri de kazanmış olmuyor muyuz ?

  2-) Sihirli kareler olayı kabalada ve ibrahimi programlarda da geçiyor. Hatta islamda bunlara vefk deniyor . Bildiğim kadarıyla hacı hoca tayfası bunları yaptıktan sonra mutlaka hazırladıkları bu kareyi (vefki) üzerinizde taşımanız gerektiğini tavsiye ediyorlar. Zira çağrılan/ davet edilen güçler/enerjiler bu kareye yükleniyor. Ve kişiler üzerlerinde bu kareyi (vefki) taşıyarak ona yüklenen enerjilerin çekildiği bir odak noktası haline geliyor diye biliyorum. Bunu şundan dolayı yazdım ; yukarıdaki arkadaş sormuş “hazırlanan o karenin kağıdını ne yapacağım diye?” Siz bunu tavsiye etmiyor musunuz ? Yani üzerimizde taşımaktansa işimiz bitince o kağıdı bir yere kaldırıp unutabilir miyiz ?

  3-) Şuan sanırım güneş karesi yapmak için uygun zaman dilimlerinden biri. Çünkü güneş yücelmekteki burcu koç’a girdi. Ayın büyümeye başlayacağı dönemde sanırım 1 hafta içinde başlıyacak. Astroloji hakkında bilginiz var , bu kareyi hazırlamak için uygun zaman dilimi / uygun gezegenlerin doğru pozisyonda olduğu zamanı buradan paylaşabilir misiniz ? “Planetwatcher ” isimli sitede bu gezegensel posizyonları takip edebileceğimizi belirtmişsiniz ancak takdir edersiniz ki konuya sizin kadar hakim değiliz… Eğer siz buradan “şu falanca günden itibaren bu kareyi hazırlamak için uygun zaman dilimidir” şeklinde bir bildirimde bulunursanız eminim herkes için çok faydalı olacaktır.

  Şimdiden Teşekkürler !

  1. Esenlikler,

   1) Spesifik ve “dünyevi” amaçlar için maddesel kare daha iyidir. Ama karizma, sağlık, dirlik, majikal güç gibi şeyler ruhanidir. Şöyle örnek vereyim; Merkür zekâyı yönetir. Genel zekâ istiyorsanız ruhani kare işinizi görür, ama atıyorum sınavlarınızda başarılı olmak istiyorsanız maddesel kare yapmalısınız.

   İkincisi, Karenin enerjisi büyük çoğunlukla, olumladığınız amaca/amaçlara gidecektir, ama o gezegenin yönettiği diğer şeylerden de ufak çapta etkilenmeniz mümkündür. Örneğin şans ve bolluk için yapılan bir Jüpiter Karesi sonucunda biraz kilo almanız da mümkündür.

   2) Hayır, İslami zevzeklerin nesi doğru ki bu olayları eğri olmasın? Zaten tamamen Paganizme ait büyüye, astrolojiye hem (ölümüne) yasak deyip hem de kendilerini alıkoyamadan uğraşmaya çalışmaları, ama akıl ve mantık dışı İslami dünya görüşünü araya sokup yüzlerine gözlerine bulaştırmaları ne kadar yıkık olduklarının kanıtı niteliğindedir. Dolayısıyla onların ne yaptığını, nasıl yaptığını takmayın. Bir kağıt parçasında (özellikle ve kasıtlı olarak yüklenmediği sürece) güç yoktur (ve böyle yüklense bile, yine de sizin kadar iyi/fazla/etkili güç tutamaz). Dolayısıyla kağıdı falan boş verin; ille de kağıt kullanacaksanız sadece her günkü tekrar sayısını kolay hatırlamanıza yardımcı olsun diye bulunması yeterli. Titrettiğiniz mantralar sizin ruhunuza, auranıza kazınıyor. Herhangi bir nesneye falan gerek yok, onlar İslamcı işi. Tılsım yapsanız bile onun olayı başka, burada yapılan şey başka.

   3) Verdiğim siteleri kullanmayı öğrenirseniz, kendi ayaklarınız üzerinde durup bu tarz şeyleri rahatlıkla kendiniz öğrenebileceğiniz, başkalarına da öğretebileceğiniz duruma gelirsiniz. Dolayısıyla bunu sürekli olarak önermeye devam edeceğim. Ama aynı zamanda işin kolay opsiyonunu da size sunduk; 2020 SS Takviminde bu ve bunun gibi tüm tarihler, anlaşılır bir şekilde sunuluyor. Buradan bakıp öğrenebilirsiniz, aynı zamanda tıpkı cevabı da önünüzde olan bir matematik sorusunun çözüm yöntemini sağlama yoluyla daha kolay anlayabileceğiniz gibi bu siteleri kullanmayı ve astrolojiyi de daha kolay öğrenebilirsiniz.

   İyi geceler.

 4. esenlikler,
  majikal kareler sayfasında uygulamada muazzam bir güç oluşacağından bahsedilmiş.1-peki
  her gün bu enerjiyi oluşturuyor muyuz çalışma esnasında,yoksa çalışma bitiminde mi enerjiyi yönlendirdiğimiz durum aktifleşiyor? örneğin belirlediğim afirmasyonları uyguluyorum her titretmeden sonra.2-bu sayıların her gün farklı titretilmesinin bir sebebi varmı.enerji boyutunda muhakkak bir matematiksel bir şifresinin olduğuna inanıyıorum.detaylı bilgi vermeniz mümkünmü.
  saygılar.

  1. Esenlikler,

   1) Karelerin etkisi ortalarında da kendini göstermeye başlayabilir, sonlarına doğru veya sonunda da. Bu konuda takıntılı bir beklentiye girmeyin, pozitif bir eminlikle yaptığınız şeyin kesin gerçekleşeceğini bilin ve sabırsızlıktan uzak durun. Ve hayır, her bir titretmeden sonra olumlama uygulamak biraz abartı. Titretmeleri her gün verilen sayıda yapıp (bir tane bile eksik veya fazla yapmayın!) sonrasında, oluşturduğunuz olumlamayı belirli bir sayıda (9 veya 10 genel amaçlar için iyidir örneğin) söyleyip sonra da büyük bir AUM ile çalışmayı sonlandırabilirsiniz.

   2) Evet, her bir Kabalistik Kare matematiksel olarak mükemmel ve kutsal geometriye dayanıyor. Bir sayının bile yeri değiştirilirse tüm matematiksel düzen çöker. Bu Kareler kullanılarak gezegenlerle uyumlu sayılar da çıkartılabilir. Örneğin Güneş’in en yüksek sayısının 666 olduğunu, Güneş Karesinden de çıkartabiliyoruz.

   İyi geceler.

   1. merhaba bir sorum var
    Güneş’in Ritüel/Majikal (Büyüsel) Hükümranlıkları:
    Özgüven, ün, kumarda başarı, zevk, popülarite/karizma elde etmek, sağlığı ve diriliği arttırmak, iyileşme, korunma, başarı, majikal (büyüsel) güç ve zenginlikler.

    güneş karesi yapınca bunların hepsinden yararlanamazmıyız
    Olumlamaya en fazla kaç tane hükümranlık ekleyebiliriz
    Ben direk güneş karesinin Özgüven, ün, zevk, popülarite/karizma, sağlık ve dirilik, iyileşme, korunma, başarı, majikal güç ve zenginlik hükümranlıkları sağlıklı ve pozitif bir şekilde kalıcı olarak bana geliyor desem abartmışmı olurum

    1. Esenlikler,

     Spesifik bir şeyler istiyorsanız 2-3 tane şey sayıp etkiyi odaklayabilirsiniz. Yok, bir gezegenin hükmettiği tüm özelliklerin sizde pozitif ve sağlıklı bir şekilde güçlenmesini istiyorsanız, o şekilde olumlayın. Bunun arası bana çok verimli gelmiyor. Yani ne hepsi, ne de 2-3 tanesi; kalkıp 8-9 tane özelliği saymak hem olumlamayı gereksiz uzatır, hem de imgelemeyi çetrefilli yapacaktır. Yapabilirseniz buyrun, kişisel önerilerim bunlar ama. Dediğim gibi, bütün özellikleri güçlendirme seçeneğiniz de var tabii.

     İyi günler.

     1. Yanlışlıkla 1 kez fazla titrettim baştan mı başlamalıyım?

     2. Esenlikler,

      Fazla titretmeden bir sorun olmaz. Siz tam sayısında titretmeye çalışın. Sayı ne kadar doğru olursa o kadar iyi.

      İyi akşamlar.

 5. Merhabalar.

  Bir kaç yerde okuduğum kadarıyla bu mantranın kişiye özel doğum haritasına göre planlanması gerekiyor diye biliyorum.
  Böyle bir kişiye özel planlanma gerekli midir, yoksa herhangi bir pazar günü ile başlayarak mantrayı okumak yeterli midir?

  Kare olmasının sebebi nedir ve mantra yaparken kareye ihtiyaç duyulur mu?

  1. Esenlikler,

   Öyle bir şey yok, büyük ihtimalle kendini “biricik” hissetmek isteyen özel küçük kar taneleri tarafından/bunlara yaranmak için ortaya atılmış bir şey.

   Herhangi bir Pazar günü olmaz, başlanabilecek uygun şartları boşuna yazmadık.

   Mantralar okunmaz, titretilir.

   Kare olmasının sebebi, bu Kabalistik Karelerin matematiksel/nümerolojik olarak mükemmel olmasıdır. O yüzden bu formül mükemmelen takip edildiği zaman edinilen etki çok daha güçlüdür. Başka çeşit büyüler yaparken buna gerek yoktur.

   İyi geceler.

 6. Doğru anlıyorsam onaylar mısınız?
  Eğer bir kişi örnek veriyorum,bu majikal kareyi özgüven ve korunma üzerine yapıyor ve sonuç olarak aslında güneş 2. Evde olduğu için o evin özelliklerini güçlendirip aynı anda ekonomisinede yardımcı oluyor.Ve son olarak yeni ayda hangi büyüler yapılabilir?

  1. Esenlikler,

   İlginç bir fikre değindiniz. Bildiğim kadarıyla hangi evde olmasının yaptığı büyülerle doğrudan bir ilişkisi yok, daha çok enerjileri nasıl programlandığımız ve yönlendirdiğimiz daha çok önemli olduğu için olumlamamızda olmayan bir faktörün pek etkileneceğini sanmam. Yine de ya sıfır etki olur, ya da olası olarak pozitif. Yani sorun çıkmaz. Ve siz Kare yapıp dediğiniz gibi değişikler fark ederseniz tabii yazın.

   Son olarak, küçülmenin hemen ardından gelen Yeni Ay evresi, bir şeyleri bitirmek için iyi bir zamandır. Yani Dolunayların ak büyüler için çok iyi olduğu gibi, Yeni Aylar da kara büyüler için iyidir. Yakında bunu da çevirip yayınlarız.

   İyi akşamlar.

   1. Bunu yazmamın yegane sebebi yazıda bulunan şu kısım;

    Astrolojik çizelgenizde ise: Güneş’in konumlandığı ev ve ucunda Aslan burcu olan ev/ler.
    Kabalistik/Majikal kare üçüncü [güneş] çakrasını güçlendirir ve kişinin astroloji çizelgesinde zayıflamış bir Güneş’i güçlendirir ve ucunda/uçlarında Aslan burcu olan ve Güneş’i içeren evlerin yönettiği işlerde yardımcı olur.

    Birde öneri almak istiyorum;yarın ay, yeni ay evresinde ama güneş çok güçlü fakat diğer hafta ay büyüyor olacak ama güneşin yarınki gibi güçlü olmuyacak bu durumda yarın mı yapmamı önerirsiniz yoksa diğer haftamı.
    Cevabınız için teşekkürler.

    1. Yani eğer Güneş Aslan’daysa veya faydalı olduğu bir burçtaysa evet, Yeni Ay zamanı da başlayabilirsiniz ancak yarın Ay Balık’ta. Dolayısıyla zaten yarın olmazdı.

     Aynı zamanda bir hafta sonra da Ay büyüyor olsa bile Pazar günü Güneş düşüş burcu olan Terazi’de, dolayısıyla içerisinde bulunduğumuz ayda Güneş Karesine başlamak için optimal bir zamanlama yok.

 7. Esenlikler Herkese ;

  Güneş karesi maddi amaçlar için hazırlanırken kullanacağımız afirmasyon nasıl olmalıdır ? Mesela maddi amaçlar için siz kendinize bir maddi güneş karesi yapacak olsanız nasıl bir afirmasyon uygulardınız ?

  Ve maddi amaçlarda afirmasyon 9 tekrar mı yoksa 10 tekrar mı daha uygun ?

  1. Amacınıza göre değişir, ancak maddesel kare yaptığınızda ruhani kareye nazaran afirmasyon temelinde pek fark olmuyor. Yine aynı şema üzerinden amaca göre afirmasyon oluşturuyoruz.

   10 Güneş’in ve otoritenin sayısıdır, 9 ise kalıcılığın. İsterseniz Güneş Karesi yaparken numerolojik olarak Güneş ile bağlantılı bir sayı kullanabilirsiniz, yine de ikisinden hangisini isterseniz ve daha iyi olacağını hissediyorsanız o sayıyla ilerleyin.

 8. Esenlikler herkese !

  26/07/2020 pazar günü Güneş karesi hazırlamak için uygun bir tarih anladığım kadarıyla.

  Yukarıda da sormuştum ama yine sormak istiyorum ..

  Maddi bir güneş karesi hazırlasak ve bu kareyi hazırlamaktaki tüm amacımız; Zenginlik , maddi başarı ve servet kazanmak ise , kullanabileceğimiz bu amaca uygun iyi bir afirmasyon örneği yazabilir misiniz ?

  Ve afirmasyon sayısı hakkında çok kararsız kaldım… 9 mu 10 mu ?

  Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

  1. Sizlere de esenlikler. Ancak kötü bir haberimiz var, bu Pazar Güneş Karesi için iyi bir tarih değil, çünkü o tarihte Ay Terazi’de. Ancak Ağustos’un 2’sinde Güneş Karesine başlayabilirsiniz.

   “Maddi bir güneş karesi hazırlasak ve bu kareyi hazırlamaktaki tüm amacımız; Zenginlik , maddi başarı ve servet kazanmak ise , kullanabileceğimiz bu amaca uygun iyi bir afirmasyon örneği yazabilir misiniz ?”

   Tabii. “Kendime çok büyük miktarlarda parayı kolayca, serbestçe, sürdürülebilir bir şekilde ve kalıcı olarak pozitif ve sağlıklı bir biçimde çekiyorum. Tüm bu para elimde tutmak veya harcamak üzere bana ait.” tarzında bir afirmasyon kullanılabilir. Ayrıyeten afirmasyon sayısı olarak da şahsi olarak 10’u seçerdim, çünkü Güneş’in sayısı.

   1. İyi akşamlar yeniden !

    Öncelikle cevabınıza samimiyetimle çok teşekkür ederim . Afirmasyon tam istediğim tarzda ve afirmasyon sayısı hakkında da siz öyle diyorsanız içim rahat bir şekilde öyle yapacağım. Belki çok basit birşey ama bir türlü uygun bir seçim yapamamıştım.

    Ay’ın terazi de olduğunu ben de görmüştüm ama güneş karesi çalışmalarında ayın pozisyonu çok önemli mi emin olamadım…

    “https://www.kristindemirci.com/2020-ay-takvimi/” şu siteden baktığımda 2 ağustos tarihinde saat 21:10′ da “Ay 0° Kova” da görünüyor. Bildiğim kadarıyla kova burcu da güneş ile ilgili çalışmalara uygun olmayan bir zaman.

    Ama şu var ki ben çalışmayı 2 ağustosun çok erken saatlerinde başlatacağım. Bulunduğum konumda pazar günü sabah “06:07-7:17” arasında güneş saati olacak. (aynı zamanda öğlen 14:30-15:41 vakitleri arasında da güneş saati). Dolayısıyla ben çalışmaya oğlak burcunun son 10 derecesi içinde başlamış olacağım sanırım. Yani ay halen oğlak burcunda olacak o vakitlerde. Ay’ın oğlak burcu içerisinde olması güneş çalışmasına başlamak için uygun mudur ?

    Belki çok fazla soru soruyorum kusura bakmayın, bu tip meşakkatli çalışmalarda herşeyin kuısursuz olmasını isyediğim için böyle .

    Vereceğiniz cevaplara , ayırdığınız zamana şimdiden çok teşekkür ederim !

    1. Rica ederim.

     Evet, Ay Terazi’de ve bu tam olarak optimal bir zamanlama değil, ancak takvimi daha detaylıca gözden geçirince fark ettim ki sizin söylediğiniz gibi ondan sonraki tarihlerde de pek olasılık yokmuş. Dolayısıyla yakın zamanda başlanabilecek en iyi zamanlama bu Pazar, yani yarın olur.

  1. Forumlarda paylaşıldığında Türkçeye çevireceğiz. Ancak ne zaman paylaşılır bilmiyorum.

 9. 23:50 gibi yani gün bitmeden 10 dakika önce başlasak ama mantraların yarısı 00:00 dan sonraya kalsa çalışma bozulur mu?

  1. Hayır, ki zaten astrolojik olarak gün bitimi saat gece 00.00’dan sonra değil, o günün son gezegensel saatidir. Örneğin şu anda tarih 30 Nisan olsa da astrolojik olarak hâlâ 29 Nisan’ın gecesindeyiz ve yine astrolojik olarak 30 Nisan’a (İstanbul saatine göre) sabah saat 6:05’den sonra gireceğiz. Ayrıca Güneş Karesi’ne genellikle Güneş tepedeyken veya sabah saatlerinde ve bir Güneş saatinde başlanmasını öneriyoruz. Tabii gece saatlerinde başlanmaz diye bir şey yok, ancak etkisi Güneş’in tepede olduğu zamana göre bir tık daha az olur. Başladıysanız da sırf bu yüzden bırakmayın ama tabii.

   Tabii çalışmaya eğer bugün başladıysanız bırakın, bugün Güneş Karesi için uygun bir tarih değil.

 10. Kare çalışmasını kendimiz için değil de başkası için yaptığımızda her mantra titretişimizde enerjinin o kişinin aurasına dolduğunu mu imgelemeliyiz yoksa kendi auramıza titretip en sonda enerjiyi o kişiye mi yönlendirmeliyiz?

  1. Esenlikler,

   Kişinin aurasına dolduğunu imgelemelisin ve çalışmaya uygun renkte onun aurasını imaje etmelisin.

   İyi akşamlar.

 11. Aynı anda hem ruhani hem maddesel kare yaparken ruhani karede en son NAMA yerine SVAHA kullanma zorunluluğu yoktur değil mi?

  1. Esenlikler,

   Aynı anda, aynı gezegenden, iki kare yapmak genellikle tartışılan bir durum.

   Biri ruhani biri maddesel ise sorun olacağını sanmıyorum ama enerjilerin karışmadığına emin olun.

   Ve, evet, zorluluk yoktur.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler,
    1)Peki aynı olumlama ile aynı anda farklı çalışmalar yapabilir miyim?
    Örneğin; para büyüsü için bir olumlamam mevcut ve bununla aynı anda Güneş karesi, venüs karesi ve 1 tane de 90 günlük rünlerle büyü çalışması yapabilir miyim, yoksa olumlamanın farklı mı olması gerekmektedir?
    2) Büyüye başladıktan birkaç gün sonra olumlamaya ekleme yapmak veya değiştirmek sorun yaratır mı, performansı düşürür mü?

    1. Esenlikler,

     1) Aynı büyülerse “Güneş karesinin enerjileri”,”Mars karesinin enerjileri” veya “Sowilo’nun enerjileri” tarzı kısımlar eklemeniz iyi olur.

     2)Hangi olumlama ile başladıysanız, onla devam edin. Eğer sorun çıkaracak bir afirmasyonsa, onu bırakıp sonra tekrar başlayabilirsiniz.

     İyi günler.

 12. güneş karesine ay küçülürken başlamışım ve son günlere yaklaştım bunun bir zararı olur mu bırakayım mı yoksa devam mı etmeliyim

  1. Esenlikler,

   Ay küçülürken “bitirme”, büyürken ise “başlatma” tipi büyüler yapmak lazım. Ne için yaptıniz bilmiyorum ama her türlü etki elde edeceksinizdir. Baştaki kural sadece verimi arttırmak için var.(Kullanılmasinda ise her zaman yarar var.)

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir