Ruhu Özgürleştirme

Bu yazı, Joy of Satan’daki aslından çevrilmiştir.

 

Güç ve bilgiyle kişi, sözüm ona “karma”yı geçersiz kılabilir. Hepimiz reenkarnasyonun varlığını bilen kişileriz, hayatınızdaki çoğu insan, özellikle aile üyeleriniz, iyi ya da kötü önceki hayatlarınızdan tanıdığınız kişilerdi. Bu ilişkiler birçok hayat boyu sürebilir. Bazılarının üzerimizde negatif etkisi vardır ve gelişimimiz ve iyiliğimiz için zararlıdır. Bu negatif ilişki defalarca kez aşağı yukarı benzer şekillerde ancak farklı yollarda, zamanlarda ve bedenlerde yaşandı.

İyi haber ise, düzgün bilgi ve bunun uygun bir şekilde uygulanmasıyla, bu negatif kişileri hayatımızdan çıkarabiliriz; böylece kendimizi özgür kılabilir, ve bizi inciten kişileri habis güçlerin kötü iradelerinden kurtarabiliriz.

Başlamak için, transa girin ve hayatınızın gerisine doğru bir yolculuğa başlayın, hatırlayabildiğiniz ilk anılara kadar gidin. Sizin üzerinizde negatif/zararlı etki bırakan herkesi not alın. Pozitif/yararlı ilişkileri bunun dışında bırakın, muhtemelen bu insanlarla devam etmek istiyorsunuzdur.

Negatif insanlar ebeveynleri ve çoğu durumda kardeşleri, akrabaları, öğretmenleri, eski arkadaşları, düşmanları, eşleri, sevgilileri, ve/veya sizi sürekli kullanmış ya da zarar vermiş (fiziksel ya da psikolojik olarak) kişileri içerebilir. Aile ilişkileri en güçlü olanlarıdır, bu eşleri ve kayda değer diğer kişileri de içerebilir.

Bu egzersize biraz vakit ayırın. İstediğiniz zaman geriye gidebilir ve eski anılarınızı hatırladıkça listeye daha fazla isim ekleyebilirsiniz. Negatif karmaya ait ilişkiler hayatımızdan söküp atmamız gereken şeylerdir. Hatırlayın, bir ilişkiyi değerlendirmeye başladığınızda, hiçbir ilişkinin mükemmel olmadığını fark edeceksiniz.

En negatif ilişkiler kendini belli edecektir ve kısa zaman içinde üzerlerine çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer aşamayacağınız bastırılmış bir öfke varsa, yasal sürece başvurma dışında, uygun intikam ritüellerini uygulayabilirsiniz. Bunların burada icabına bakın ve içinizde bir şey kalmayana kadar her şeyi dışa vurduğunuzdan emin olun [intikam alacaksanız büyü yardımıyla alın, tüm öfkenizi harcayın ve hayatınıza devam edin anlamında]. Bu, duygusal olarak rahatlatacak ve oldukça faydalı olacak. Sonrasında duygusal ve psikolojik olarak iyileşmeye hazır olacaksınız.

Çalışma, en iyi küçülmekte olan Ay sırasında yapılır. Bu çalışma, etkisini garantiye almak amacıyla dolunaydan yeni aya kadar her gün yapılmalıdır. Sadece bir kez yapılan çalışmalar, genellikle nadiren oldukça etkili olur, tabii eğer olağanüstü bir güç yoksa ve/veya yıldızlar oldukça iyi bir konumda değilse, ki bu da oldukça nadirdir. Ay, çalışmaya başlarken Yengeç ya da Terazi burçlarında OLMAMALI. Ayrıca boşlukta da olmaması gerekiyor.

Başkaları, sizin ruhunuza, astral projeksiyonda görülebilecek ipliklerle bağlıdır. Çoğu popüler kitabın bu yönde bir inanış yaymasına karşın, ipliklerin hepsi “gümüş” renkte DEĞİLDİR. Altın ve bronz renkte iplikler de gördüm, ve daha fazla renkte de olabilir, bu yüzden belirli bir renkte olacağını varsaymayın. Bu bağları koparmak için İstenmeyen İnsanları/Varlıkları Auranızdan Koparma çalışmasını uygulayın.

Bağı kopardığınızda, öbür kişinin (aynı zamanda kendinizin) bu ilişkiden tamamen koptuğundan ve başarılı olduğunuzdan emin olun. Seans başına bir kişi için yapın, diğer insanları sonraya bırakın. Ölmüş ya da sağ olmaları fark etmeksizin en kötü kişilerle başlayın. Eğer ölü mü olduklarını ya da yaşıyor mu olduklarını bilmiyorsanız, bu bir problem yaratmaz. İşiniz bittiğinde auranızı temizleyin.

Farklı kişilerin icabına bakmak için en iyi yöntem farklı seanslar uygulamaktır. İşlemler bittiğinde daha hafif, özgür ve huzurlu hissetmelisiniz. Her seansın sonunda Şeytan Baba’ya teşekkür edin. Özgür olmamız için bize bu bilgiyi sunan o.

İlişkiler uyuşturucu ve alkol gibi bağımlılık yaratıcı olabilir. Bu tarz ilişkilerden kurtulmak ve kendimizi koparmak, aşırı derecede zor olabilir. %100 kesin bir şekilde kurtulmak istediğinizden emin olmalısınız. Bir sürü vakada bununla karşılaştım, sıklıkla kurbanda diğer kişiye bağlanmasını sağlayan bir ihtiyaç hissi var, kişinin yalnız olması ve korunmasız [zarar görmeye açık, tedbirsiz] olması gibi örnekleri mevcut. Ve sonrasında yanlış kişi geldiğinde bağ oluşuyor [çoğunlukla farkında olmadan] ve bir sevgi takıntısı gelişebiliyor.

Eğer durumunuz yukarıdaki gibiyse, öncelikle zihninizi ve ruhunuzu kişiden bağımsız olmaya programlamanız en iyisidir. Olumlamalar gerçekleştirerek bu yapılabilir, örneğin “Tümüyle ve tamamen [kişi adı]’ndan her alanda bağımsızım.” ya da “[Kişi adı]’na dair olan tüm duygularım ve hislerim artık tümüyle ve tamamen kayboldu.” gibi. Hem koparma, hem de olumlama meditasyonlarını aynı zamanda yapabilirsiniz, ancak KOPMAK İSTEDİĞİNİZDEN emin olmalısınız, öbür türlü zaman kaybına dönebilir.

 

İlgili sayfalar:

İstenmeyen İnsanları/Varlıkları Auranızdan Koparma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir