Yıl Sonu Konuşması ve Bir Süpriz!

Esenlikler,

Bir seneyi daha geride bırakıyoruz. Bu yılda her sene olduğu gibi Altın Çağa bir adım daha yaklaştık.  Bu yolda mücadele eden tüm SS kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu yahudi düzenini yıkacaksak birlik içinde kalmak zorundayız.

Bu sene sitemizde büyük değişimler yaşandı, başta eski yönetimden kurtulmuş olmamız var. Biz yeni site çevirmenleri olarak Türk SS topluluğunu ve bu siteyi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Yılınız nasıl geçti arkadaşlar? Benim yılım bu sitede çevirmen olabilmem dışında hiç iyi geçmedi. Ama önümüzdeki yıl hepimiz için güzel geçecek gibi duruyor.

Bu arada unutmadan, yılbaşı hediyenizi vereyim 😀

Astrolojiye Giriş

Sitede çevirilmiş astroloji hakkında çevrilmiş yazılar mevcuttu evet ama sıfırdan başlayan birinin önceki yazılardan başlayarak astroloji öğrenmesi biraz zordu ve bu yüzden astrolojiyi öğrenemeyen çok kişi vardı. Bu yüzden bir tür astrolojiye giriş yazısı gerekiyordu. Bu yazıyla bu eksiği kapatabileceğimizi düşünüyorum. Umarım işinize yarar. Forumlardan EA666’ya yazması için ricada bulundum, 1-2 gün önce söylemiş olmama rağmen bugüne yetiştirebildi. Buradan ona yardımları için teşekkür ediyorum. Yarın yazı olarakta eklerim bunu şimdilik pdf halinde kullanın.

Seneye görüşü- Tamam tamam şakaydı vurmayın xd.

İyi günler.

“Yıl Sonu Konuşması ve Bir Süpriz!” hakkında 4 yorum var

    1. Öyle zaten. Biz Spiritüel Satanistler olarak böyle yapmacık kelimeleri kullanmayız. Bunu ne idüğü belirsiz kitapçılar kullanıyor. “İsa Kitabı” diye bir kitapları vardı sanırım, düşün yani o kadar ne oldukları belirsiz.

  1. Merhabalar konuyla alakasız ama bir şey sorabilir miyim codex gigas adında bir kitap var bu kitabın doğruluğu vs hakkına hristiyanlar dışında bir kaynağa denk gelmedim sizin codex gigas hakkındaki düşünceleriniz veya bildikleriniz nedir

    1. Aynı hristiyan incili gibi yahudi saçmalıklarıyla dolu bir kitapmış. Çok da önemli bir konu değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir