Necronomicon Meditasyonları

Bu meditasyon, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir. “Ben” dili kullanılan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’in kendi ağzındandır. Bazı yerlerde açıklayıcılığı sağlamak adına çevirmen notları eklenmiştir.

 

Maksimum etki için Necronomicon meditasyonları, gezegenlere uygun gerçekleştirilmelidir. Aşağıda belirtilen meditasyonların tarih ve zamanları Greenwich Uluslararası Zaman Dilimi’ne göre verilmiştir. Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.

 

Üçüncü Gözü Açmak İçin Necronomicon Meditasyonu

 

Aşağıdaki meditasyon; güçlü, büyüyen bir dolunay sırasında gerçekleştirilmelidir. Ay küçülürken ya da zararlı burcu [Oğlak] ile düşüş burcundayken [Akrep] yapılmamalıdır. Bu meditasyon en iyi şekilde güçlü bir dolunay sırasında, Ay kendi burcu Yengeç’te ya da yüceldiği burç Boğa’dayken yapılır, başka bir zaman yaparsanız sadece vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Antik atalarımız, güce giden yoldaki sabrın öneminin farkındaydı. Bu meditasyon, gece vakti ve mümkünse Ay ışığı altında yapılmalıdır.

1. Sessiz bir şekilde oturun ve üçüncü gözünüze odaklanın.

2. Nefes alın ve verin. Nefesinizi verirken Nanna’yı titretin: NNNNN-AAAAAĞĞĞĞĞ-NNNNN-AAAAAĞĞĞĞĞ

3. Titreşimi üçüncü gözünüzde HİSSETMENİZ oldukça önemlidir. Bu yüzden titreşimi uygun bir şekilde yakaladığınızdan emin olun.

4. Ciğerlerinizi zorlamayın. Tekrarlar arasında ekstra nefeslerle soluklanabilirsiniz.

5. Bunu 30 kez yapın.

6. Üçüncü gözünüzün gümüş bir ışıkla parıldadığını imgeleyin. Üçüncü Gözün rengi gümüştür. [NOT: Gümüş rengi, gri renkte değildir. Gümüş parlaktır, gri ise soluktur. Dikkatli olun.]

BİRİNCİ ADIMDAN ALTINCI ADIMA KADAR OLAN TÜM İŞLEM AYNI ANDA TEK BİR ADIMDA YAPILMALIDIR.

7. Titreşimi bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

 

 

Boğaz Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

 

ÜÇÜNCÜ GÖZ İÇİN OLANI GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

 

Bu meditasyon, aşağıda verilen tarihlerden birinde yapılmalıdır. Merkür’ün enerjileri güçlü ve zirvede olmalıdır, yoksa vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Merkür, kendi yönettiği burçlar olan İkizler ya da Başak’ta veya yükseldiği burcu Kova’da olmalıdır. Bu meditasyonu asla Merkür gerilemedeyken ve Yay, Balık veya Aslan burçlarındayken yapmayın.

Hepsini tek seferde uygulayın:

1. Ellerinizi birleştirip parmaklarınızı serçe parmak harici kenetleyin. Serçe parmaklarınızı uzatın ve birbirine tümüyle temas ettirin. Serçe parmaklar ve Mercury Mount’lar [Not: Bu terim, Google’da arayabilmeniz adına çevrilmemiştir.] baştan sona güzelce birbiriyle temas hâlinde olmalıdır.

2. Boğaz Çakranıza odaklanın ve onu mavi, dönen bir girdap olarak imgeleyin.

3. Direkt olarak dolunaydan Boğaz Çakranıza enerji soluyun.

4. Nefes verirken “NEBO”yu titretin. Boğaz Çakranızda *hissedebilmeniz* için sesinize ayar çekmeniz gerekebilir. Uzun bir soluk verişte mantrayı titretin.

NNN-EEEYYY-BBB-OOOĞĞĞ

Boğaz Çakranıza odaklanmış ve ellerinizle mudra’yı yaparken bunu 12 kez titretin. Bu meditasyon, büyüyen Dolunay sırasında yapılmalıdır, Merkür tam gücündeyken.

5. Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

NOT: Tercih edebileceğiniz farklı bir mantra da “NİNNGHİZHİDDA”dır. Ben bu mantradan daha iyi verim aldım. Thoth [Ninnghizhida] iletişimin çakrası olan Boğaz Çakrasını yönetir.
Size tavsiyem, hangi mantraya daha çok çekiliyorsanız onu tercih edin.

 

 

Kalp Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

 

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Ön Meditasyon:
Ön meditasyonu Venüs’ün enerjileri güçlüyken gerçekleştirin. Venüs, kendi burçları olan Boğa ile Terazi veya yüceldiği burç olan Balık’tayken güçlüdür. Bu meditasyonu asla Venüs gerilemedeyken ya da Akrep, Koç ve Başak burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Kalp çakranıza odaklanın.

Kalp çakranıza enerji soluyun ve beyaz ışıkla parladığını imgeleyin. “Onun rengi en saf beyazdır.”

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Meditasyonun İkinci Adımı: Bu meditasyonun iki adımı vardır, çünkü bu çakra geçiş ara noktasıdır ve üst ile alt çakralar arasındaki bağlayıcıdır. Sembolü ateş ile birleşmiş sudur- kökensel olarak Gebo rünüdür. Astaroth/İnanna bu çakrayı yönetir.

1. En parlak hâlindeyken dışarı çıkıp dolunayın altına geçin [tercihen].

2. Nefes alırken, Ay’dan çıkan gümüş renkteki sıvı enerjilerin Kalp Çakranıza girip çakrayı parlattığını imgeleyin. Bu enerji sıvı hâldeki cıva gibidir. Ay’dan size doğru bir akarsudan inercesine indiğini imgeleyin.

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Hemen sonraki gün, Güneş’in altına geçin ve yukarıdakinin aynısını yapın, ancak bu sefer altın renkteki sıvı enerjiyi kullanın.

1. Güneş, en parlak hâlindeyken Güneş’in altına çıkın [tercihen].

2. Nefes alırken, Güneş’ten gelen altın renkteki sıvı enerjilerin Kalp Çakranıza girip çakrayı altın-beyaz renkte parlattığını imgeleyin.

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

“İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Birinci ve ikinci adımları bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

 

 

Güneş Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

 

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, gündüz vakti yapılmalıdır. Tercihen 10:00 ile 14:00 saatleri arasında Güneş, enerjilerini en güçlü şekilde yayarken direkt olarak Güneş’in altında yapılabilir. Güneş, kendi burcu olan Aslan ile yüceldiği burç olan Koç’ta iken enerjilerinin zirvesindedir. Diğer tek bir seçenek ise Güneş’in 0 derece ile Yengeç’e girdiği Yaz Gündönümü’dür. Güneş, Terazi ya da Kova burçlarındayken asla bu meditasyonu gerçekleştirmeyin.

1. Ellerinizi kenetleyin, ancak yüzük parmaklarınızı uzatın ve temas hâlinde tutun. Diğer parmaklarınız kenetli şekilde kalacak.

2. Güneş Çakranıza odaklanın ve döndüğünü imgeleyin. Düzgünce hizalandığından emin olun.

3. Güneş’ten enerji çekerek Güneş Çakranıza soluyun.

4. Nefes verişinizde, Güneş Çakranızdaki titreşimi yakalayabilmek adına kafanızı öne eğin ve “Şamaş”ı titretin:
ŞŞŞŞ-AAAĞĞĞ-MMMM-AAAĞĞĞ-ŞŞŞŞ

5. Yukarıdaki nefes alıp verme ve titretme adımını 20 kez tekrarlayın.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

 

 

Sakral Çakra İçin Necronomicon Meditasyonu

 

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon gece vakti, Mars gücünün zirvesindeyken yapılmalıdır. Mars, kendi burcu olan Koç ile yardımcı yöneticisi olduğu Akrep veya yüceldiği burç olan Oğlak’ta iken gücünün zirvesindedir. Bu meditasyonu asla Mars gerilemedeyken ya da Terazi, Boğa ve Yengeç burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Sakral Çakranıza odaklanın. Nefes alırken Sakral Çakranıza enerji soluyun ve nefes verirken de kafanızı öne eğerek “NERGAL”i titretin.
NNN-EEEYYY-RRR-GGGG-AAAĞĞĞ-LLL — R’leri bastırın, tıpkı bir motor gibi.

2. Bunu 8 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

 

 

Taç Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

 

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ, SAKRAL] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, Jüpiter’in enerjileri güçlüyken gerçekleştirilmelidir. Jüpiter, kendi burcu olan Yay ile yardımcı yöneticisi olduğu Balık veya yüceldiği burç olan Yengeç’te iken gücünün zirvesindedir. Bu meditasyonu asla Jüpiter gerilemedeyken ya da İkizler, Başak ve Oğlak burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Taç Çakranıza odaklanın. Nefes alırken çakraya enerji soluyun ve verirken de “MARDUK”u titretin: MMMM-AAAĞĞĞ-RRRR-DDDDDD-UUUUU-KKKKKK
R’leri bastırın, tıpkı bir motor gibi. K ise gırtlaktandır ve boğazın arka kısmından gelir.

2. Bunu 10 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

 

 

Kök Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

 

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ, SAKRAL, TAÇ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyonu asla Satürn gerilemedeyken ya da Koç, Aslan ve Yengeç burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Kök Çakranıza odaklanın. Nefes alırken çakraya enerji soluyun ve verirken de çenenizi göğsünüze bastırarak “NİNİB”i titretin:

NNNNN-İİİİİİ-NNNNN-İİİİİİ-BBBBBB

2. Bunu 4 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

 

“Necronomicon Meditasyonları” hakkında 1 yorum var

  1. Tüm adanmış ve henüz adanmamış okurlarımıza esenlikler,

    Bu gece Necronomicon meditasyonlarına başlamak için güzel bir tarih. Bu yüzden bu günün şerefine bu meditasyonlar çevrilip hizmetinize sunulmuştur. Üçüncü Göz ile birlikte bu gece başlayabilirsiniz. Meditasyonlarınızda başarılar dileriz!

    İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir