Kareler Hakkında Sorulan Bazı Sorulara Cevaplar

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki bir yazısından çevrilmiştir. “Ben” ifadesi geçen yerler ona aittir. Bazı yerlerde açıklayıcılık adına çevirmen notları eklenmiştir.

 

Kareler hakkındaki sorulara hızlıca bir cevap vermek istemiş bulunmaktayım. Kabalistik Kareler, yapılabilecek çalışmalar arasında en kolayı değiller, ancak hayattaki işe yarayacak değişimler için gerçek ruhani anahtar olarak çalışabilirler.

Satanizmde yeni olanlar ya da yazının neyle alakalı olduğunu anlamayanlar, öncelikle bu yazıyı inceleyebilirler: https://spirituelsatanizm.org/gezegensel-kareler-kullanimi/

1. Günün sayısını yanlış bir sayıda titretirsek, kareyi komple baştan yapmak mı zorundayız? Hayır, baştan yapmanıza gerek yok.

O gün için olan enerjinin kaybolmasını bekleyebilir ve yükselttiğiniz enerjinin iptal olduğunu olumlayabilirsiniz. Ondan sonra da tekrardan dönüp aynı günün tekrarlarını, bu sefer doğru sayıda titretebilirsiniz. Örnek olarak o günün mantra sayılarını, hatalı işlemden birkaç saat sonra doğru şekilde tekrarlayabilirsiniz. Bunun işe yaraması için hâlâ aynı gezegensel günde bulunmalısınız.

Örneğin, o günün tekrarı 32 idi diyelim, ve siz dalgınlık sonucu 33 yaptınız. Olumlamayı söylemeden önce, eğer yanlış tekrarda yaptığınızı biliyorsanız, bu enerjiyi başka bir şey için olumlayın ya da dağılmasını bekleyin. 1 saat geçmesini bekleyin ve doğru bir şekilde 32 tekrarınızı yapın, bu sefer asıl çalışmanın amacı için olumlayın.

2. Kareler için bahsedilen “gün”, gezegensel olandır, 0-24 arası bildiğimiz saat değildir. Yani sabah 6’ya kadar bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz, örneğin gece 12’de yanlış bir tekrar yaptıysanız o günü tamamen mahvetmiş olmuyorsunuz, hâlâ fırsatınız var.

3. Eğer o gün için tamamen yanlış sayıda mantra titretip olumladıysanız, kareyi bozmuş olursunuz, bu durumda baştan başlamanız gerekiyor.

4. Bazı güç sözcüklerini boğuklaştırdıysanız/anlaşılamayacak duruma getirdiyseniz ya da mantranın bir kısmını unuttuysanız, o günü tekrar baştan almalısınız. Mantra düzgünce titretilmeli. Ses çatallaşması, kısa tutulan heceler sorun yaratmayacaktır. Sadece baştan aşağı hatalı titreşimler, örneğin “Gram” yerine “Sram” demek gibi, çalışmayı bozacaktır.

5. Belirli sayıda bir olumlama tekrarınız varsa, örneğin 8 diyelim bunun için, ve siz yanlışlıkla 9 kez tekrar ettiniz, bu büyük bir problem değildir. Ancak yine de aynı sayıda kalınması her zaman daha iyidir.

6. Eğer olumlamayı baştan aşağı yanlış söylemiş bulunmaktaysanız, devam edebilir ve günü tekrar baştan alabilirsiniz.

7. Yüksek orandaki odağın ve içsel gücün, karelerden daha iyi sonuçlar getireceğini bilin.

Yukarıdakiler, yüzlerce kare yapmış kişiler tarafından onaylıdır ve söylenilenleri onaylamak için bunları başka gelişmiş SS’lere de sordum. Ek olarak, gerektirdiği şekilde kapsamlı deneyimimiz olmasa, %100 kesinlik sağlanmasa ve Demon’lara da bu konu hakkında danışılmasa yukarıdakilerin hiçbiri yazılmazdı.

Benzer kurallar yine aynı şekilde belirli bir tekrar ve olumlama sayısı bulunduran diğer çalışmalar için de söylenebilir.

Kareler hakkında denilebilecek bir diğer şeyse, Yüksek Rahibe Maxine’in onlar hakkında verdiği metodolojinin oldukça güçlü olduğudur, burada bahsettiğim şey ileri-geri ilerlenmesi veya bustrofedon ilerlemedir [Not: Bustrofedonda önce sağdan başlanır sola gidilir, sonraki satırda da soldan başlayıp sağa gidilir, yani ters yönde değişimsel ilerler]. Ki bu da yılanların hareket biçimine benzer ve çalışmayla ilgilidir. Karelerin bu kadar güçlü olmasının nedenlerinden biri de budur.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir