Tesla, Zaman ve Vedalar

[https://www.ancient-forums.com/viewtopic.php?t=4168 yazsının çevirisidir.

Bu çeviri fazla anlaşılır olmayabilir çünkü orjinal yazı da hiç anlaşılır değildi ve tonla yazım hatası içeriyordu.]

Tesla, Zaman ve Vedalar

Tesla, mektuplarında varoluşun, enerji bir spirale doğru hareket etmeye başlayınca ortaya çıkan şey olduğundan ve bu enerjitik hareketlenmenin fizikselliği ve diğer şeyleri ortaya çıkardığından bahsetmiştir. Enerji dalgalarının dönüşü, genişleyen ve küçülen bir kuvvete sahip elektrik ve manyetik gerçeklikler oluşturur. Zamanı, yani karmayı, varlığı oluşturur. Karma, enerjinin bir hareketidir. Eter, yoğunluğu oluşturan farklı hareket hızlarında titreşir. Eter, bizim elektrik ve manyetizma olarak adlandırdığımız kuvvetleri iletir. Eter, tüm her şeyi birbirine bağlayan elementtir. Tesla bunu biliyordu.

Tesla, mektuplarında kullandığı terimlerden görebileceğiniz üzere Vedik metinler üzerine çalıştı. Zaman için kullanılan Vedik kelime, uzay ve zaman anlamına gelen Kala’dır. Uzay, eter elementi demektir. Çünkü zaman, eterden akar ve düşünüyorum ki eter, spiral yönde hareket ediyor. Bu bize fi spiralini ve Swastikayı veriyor. Ki bu da bize gösteriyor ki spiralin matematiksel bir oranı var ve bu oran titreşimsel kalıpları veriyor, ve en son buna da girdiğimizde bize fonksiyon veya mekaniğin kanunlarını veriyor. Ve varlığın. İşte bu yüzden bazı şekiller üreticiler olarak çalışıyor. Çünkü onlar, eterin o kalıba dönüşme biçiminin titreşimsel kalıbıdır. Piramitler bunun bir örneği.

Her şey, ne başlangıcı ne de sonu olabilen ebedi eterden oluştuğu için, büyük patlama olamaz. Çünkü eter zamanın üzerindedir ve zaman, ondan inen şeydir. Bunun tersi olmaz. Bu nedenle “yaratıcı tanrı” da olamaz. Büyük patlamaya dayanan tüm fiziğin değerli veya anlamlı hiçbir şey üretemediğine dikkat edin. Tesla’nın ana akım fiziğe yönelik eleştirilerinin doğruluğunu gördük. Artık Tesla, varlığın nasıl işlediğini anladı ve çok fazla kaynağı veya aracı olmayan tek bir adam olarak devasa bir gelişmiş ve çalışan teknoloji alanı yarattı. Peki kim haklıydı… Sadece sonuca bakın. 1950’lerde yaşıyoruz, sadece bilgisayarlara sahibiz.

Bu değersiz ve sahte Big Bang’i ve çöp bilimin, kontrolü sürdürmek için etrafına bir kurum/fabrika/kilise inşa etmesini kim ister ki… Bir grup insan, Big Bang ile aynı fikirde olmayan her fizikçiyi “yahudi karşıtı (anti-semite)” olarak adlandırdı. Bu sahte fizik, insanlara gerçek olmayan bir gösteri sunmak için bir programdır. Böylece bilimsel ilerleme engellenir. Çünkü Tesla’nın kanıtladığı gibi gerçek bilim ruhani bilimdir. Darwin’le birlikte evrim teorisini kuran Wallace’ın adının çıkartılmasının nedeni de budur. O insanların ruhsal yeteneklere sahip olduğunu kanıtlamaya devam etti ve bunu belgeledi.

Çöp yahudi bilimi, kelimenin tam anlamıyla bize manyetizmanın nasıl çalıştığını bile söyleyemez.

“Tesla, Zaman ve Vedalar” hakkında 4 yorum var

    1. Hayır, eterin var olduğunu kanıtlama amacıyla bir deney yaptılar ve başarısız oldu. Michelson-Morley Deneyi sadece ışığın hızının değişip değişmeyeceği üzerine bir deneydi ve başarısız olması eterin toptan olmadığı anlamına gelmez. Eter ışığın hızını etkilemiyor olabilir ve ileride başka bir deney düzeneği veya teori ile eterin varlığı kanıtlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir