Jüpiter Karesi

Kaynak: Joy of Satan, aynı isimli sayfa.

Çakraları güçlendirmek, (kişinin doğum çizelgesindeki) zayıf Jüpiter’i güçlendirmek ve sağlık ve Jüpiter’le alakalı genel ruhani ilerlemede yardımcı olması için Ruhani Jüpiter Kabalistik Karesi

Maddesel başarı, bereket ve dünyevi [ruhani olmayan] işler için Maddesel Jüpiter Kabalistik Karesi

Jüpiter için mantra 16 gün üstüste yapılır. Hiçbir gün aksatmamak çok önemlidir, zira bu bütün çalışmayı iptal edecektir.
Mantraya Jüpiter Yay ve Balık olan ev burçlarındayken veya yücelmekteki burcu Yengeç’teyken başlayın.
Bu mantraya Jüpiter Oğlak’tayken [düşüşü] veya İkizler ve Başak [alçalışı] burçlarındayken BAŞLAMAYIN.
Bu mantraya bir Perşembe (yani Jüpiter) günü, Jüpiter saatlerinde başlayın.
İdeal olarak her gün Jüpiter için seçilen mantra, o günün Jüpiter saatlerinden birinde titretilmelidir. Bu ideal olandır, ama saat ne olursa olsun hiçbir şekilde gün aksatmayın.

Jüpiter’in Ritüel/Majikal Hükümranlıkları:

Ruhaniyet, iyi şans ve talih, uzak mesafe yolculuk(lar), yüksek öğrenim, felsefe, refah, iyimserlik, genişleme, iyilik ve cömertlik, spor, rekreasyon aktiviteleri, açık hava ve dış mekanlar, bolluk ve bereket, mutluluk, iyi zamanlama(lar), zenginlik, kilo alımı, yasa(lar), yabancı uyruklular, yabancı kültürler ve topraklar, şımarma ve rıfk, zevk.

Vücudun Jüpiter tarafından yönetilen kısımları: Karaciğer, kalçalar, bel, uyluklar ve pankreas.


Hastalıklar: Diyabet, kan şekeriyle ilgili bozukluklar, sarılık, obezite ve bel ve kalçayla alakalı hastalıklar.


Meslekler: Üniversite profesörleri, yargıçlar, din adamları, bankacılar, filantroplar, ve kanun yapıcılar.


Astrolojik çizelgenizde: Jüpiter’in konumlandığı ev ve uçlarında Yay ve Balık burcu olan evler.


Kabalistik/Majikal kare Taç Çakrasını ve epifiz bezini güçlendirir, kişinin astrolojik çizelgesinde zayıflamış bir Jüpiter’i güçlendirir ve Jüpiter’i içeren ev ve uçlarında Yay ve Balık burçlarının bulunduğu evlerin yönettiği işlerde yardımcı olur.

JÜPİTER MANTRASI:
AUM GRAAM GRİM GRAUM SAU GURUAVE NAMA Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

KISAYOL MANTRASI [Kısayol mantraları da iş görür ve özellikle Merkür gibi uzun karelerde çok işlevlidir, ama kareye başladığınızda hangi versiyonu seçtiyseniz onla devam etmek zorundasınız, sonra değiştirmek çalışmayı bozar]:
AUM GURUAVE NAMA – Ruhani amaçlar için çalışıyorken NAMA yerine SVAHA denilebilir, ama kafa karışıklığı yaratacaksa bu opsiyoneldir.

Bu mantraları okumak yetmiyorsa buradan dinleyerek de titretilişlerini öğrenebilirsiniz.

NOT: G’LERİ SÖYLERKEN BOĞAZINIZIN ARKASINDA HİSSEDİN.

KARELER ANASAYFASINA DÖN

“Jüpiter Karesi” hakkında 16 yorum var

  1. Esenlikler,

   Bazen yorumlara geç cevap verebiliyoruz. Bu sebepten ötürü büyü zamanlarını bize sorup potansiyel olarak geç cevap almak yerine bu zamanları kendiniz kollamayı öğrenebilirsiniz. Bu konuda bilgi veren belgelerimiz de mevcut, yakında siteye de koyacağız. Bu elinizden gelmiyorsa veya bir sebeple yapmak istemiyorsanız da Joy of Satan forumlarından 2019 Satanik Takviminin ülkemiz zaman dilimi için uygun halini indirebilirsiniz, orada bütün majikal çalışmalar için uygun zamanlar ve çok daha fazlası (Necronomicon meditasyonlarına başlama zamanları, her bir Tanrının yönettiği gün periyotları, vesaire) belirtiliyor.

   İyi günler.

 1. Görünüşe göre yarın buna başlamak için mükemmel bir zaman. Jüpiter’in hem ruhani hem de ruhani olmayan karesine aynı anda başlanabilir mi? Ve ruhani kare için de olumlamaya ihtiyaç var mıdır? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Aslında bu sorularınıza Kabalistik Kareler için talimat veren yazımızda cevap veriyoruz.

   Son sorunuza cevabı oradan tamamen alamayabilirsiniz diye burada cevap vereyim. Aslında ruhani kareyi olumlama olmadan bile kullansanız; zaten niyetiniz gelişim ve ilerleme olduğu için pozitif etkiler alırsınız. Ama şahsen ben öngörülmeyen olayları en aza indirmeyi severim. Jüpiter çoğunlukla pozitif olsa da bazıları “yan etki” olarak birkaç kilo almayı bile kabul edilmez bulabilir. 🙂

   Olumlamasız kullanmayı sorduğunuza göre isteğiniz, varlığınızda Jüpiter’le alakalı tüm şeylerin gelişmesi. Böyle durumlarda hiç olumlama kullanmamak yerine genel bir olumlama kullanmayı tercih ediyorum, mesela şöyle bir şey:

   “[Gezegen/rün/enerji, kullandığınız şey neyse, bu durumdaysa:]Jüpiter’in temsil ettiği ve hükmettiği tüm pozitif şeyler, varlığımda pozitif ve sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak gelişiyor.”

   Tabii nasıl rahatsanız öyle çalışın, işin temeli budur. Olumlama kullanırsanız verdiğimin üzerinde oynama da yapabilirsiniz tabii, nasıl uyarsa.

   Yarın başlamaya gelince; 2019 Satanik takvimi bu günlerde başlanabileceğini yazmamış. Jüpiter yakın zaman önce gerilemeye girdi, belki gerilemede olan gezegenlerin Kabalistik Karesi olmuyordur. Gerilemedeyken hiç denemediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Bununla birlikte diğer gezegenlerin aksine Jüpiter gerilemesi pozitif bir olaydır ve iyi talih getirir. Açıkçası emin olamadım.

   Başlamayı çok istiyorsanız Joy of Satan forumlarında konu açıp sormaya ne dersiniz? Başka üyelerimizin ne düşündüğünü ve gerekçesini görür, ona göre kendinize bir sonuç çıkarıp hareket edebilirsiniz.

   İyi günler.

 2. Kabalistik kareleri yaparken mantraların her birini tam nefes titretmemiz gerekiyor mu? Ses kayıtlarında baya kısa gibi de o yüzden sordum

 3. Boy uzatmak isteyen kişi hangi kareyi uygulamalıdır? Hepsini inceledim ama net bir şekilde kafama oturmadı.

  1. Esenlikler,

   Boyunuz genellikle kemik yapınız ve genlerinizle alakalıdır. O yüzden Satürn karesi, kesin olmayarak, yardımcı olabilir AMA Satürn çok riskli bir karedir ve yapılmasına şiddetle karşı çıkarım genelde.

   Boyunuzu uzatmak için biyokinezi üzerine bir büyü yapmanız en etkili ve sağlıklı yol olacaktır.

   Lütfen büyü yapınız. Kareler tek büyü şekli değil ve bu durumda daha etkili yöntemler var.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler, Satürn karesi hakkında uyarınız sonucu yapmaktan vazgeçtim.Biyokinezi yapmak istiyorum ama yeterli kaynaklarım yok yardım alacak.Boyumun uzaması için büyüme hormonumu boyumu uzatması için olumlama yoluyla aktive edicem ama nasıl yol izlemem gerekir yardımcı olabilir misiniz? Mesela rünleri kullanmam gerekir mi yoksa sadece olumlama ve imajinasyon ile mi yapmalıyım?

    1. Esenlikler,

     Ne kadar deneyiminiz olduğunu bilemediğim için meditasyon tarzında işleyen bir biyokinezi önereceğim. Bu yazımızda bulunan meditasyonun farklı bir versiyonunu kullanabilirsiniz.

     Kişisel olarak yeşil enerji ile “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, boyumun istediğim uzunluğa ulaşmasını sağlayan yeşil enerjiler soluyorum.” afirmasyonunu kullanmanızı öneririm. Tabi, eğer isteğiniz biraz daha farklı ise üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

     İyi akşamlar.

 4. yabancı uyruklular, yabancı kültürler derken nasıl bir afirmasyon kullanılır?

  1. Yabancı uyruk ve kültürlerle alakalı ne tür bir çalışma yapmak istediğinize bağlı, zaten çok geniş çaplı bir tabir değil o.

 5. bu karaler başkası içinde kullanılabilir mi? mesela 13 yaşındaki kardeşim için kullanabilir miyim? ne tür afirmasyon önerirsiniz? yani kardeşime büyü yapmakta pek istemiyorum ama okumaya hevesli, okuduğunu daha iyi anlama yani eğitim hayatına faydalı olması için hangi kare uygundur? yan etkisi olur mu?

  kilo almak için kendim içinde yapmak istiyorum takvimden bir şey anlamadım ne zaman baslamam gerekir tam tarih verir misiniz? il: * (bunu sansürleyin ne olur ne olmaz:)

  1. Bir başkası için de herhangi bir majikal çalışma ve kareler yapılabilir, evet.

   Ayrıca kardeşinize büyü yapmanızda herhangi bir problem kesinlikle yok, bunca zaman boyunca büyü hakkında belli bilinçaltı mesajlarına maruz kalmışsınız. Günümüz medyasını yönetenlerin kim olduğunu düşünürsek oldukça doğal. Eğer bahsettiğiniz şey sevdiğiniz birisine kara büyü yapmak olsaydı elbette bunu önermezdik fakat siz Jüpiter Karesi ile tamamen iyicil amaçlar için büyü yapıyorsunuz. Yani kardeşinizin eğitim hayatına fayda sağlamak için Jüpiter veya Merkür Karesi yapmanızla ona eğitimini ilerletecek şekilde maddi açıdan yardım etmeniz arasında hiçbir fark yok. Yalnızca farkı şu ki majikal olarak yardımcı olduğunuzda kardeşinizin direkt hayatı üzerinde materyal yardımın yanı sıra kalıcı olarak pozitif bir etki yaratmış oluyorsunuz.

   “okumaya hevesli, okuduğunu daha iyi anlama yani eğitim hayatına faydalı olması için hangi kare uygundur?”

   Bunun için Merkür Karesi yapabilirsiniz, Jüpiter Karesi direkt yüksek öğretimi ve profesörleri yönetiyor daha çok.

   “yan etkisi olur mu?”

   Elbette hayır, büyüyü yapma amacınız ve niyetiniz neyse yalnızca ona enerji yönlendiriyorsunuz ve afirmasyonunuzu da ona göre hazırlıyorsunuz zaten. Kardeşinizin herhangi bir şeyden kolayca etkilenebilecek olmasından dolayı daha temkinli yaklaşmak istiyorsunuz, anlıyorum. Yahudi inançlarının aksine Spiritüel Satanizm çocukları toprağa gömmeyi ve tecavüz etmeyi değil, geleceğimiz olan yeni nesillere sahip olabilecekleri en iyi imkanları sağlamayı ve onların hem psikolojik, hem duygusal ve hem mental açıdan sahip olabilecekleri ideal toplumu sağlamayı amaçlar.

   “kilo almak için kendim içinde yapmak istiyorum takvimden bir şey anlamadım ne zaman baslamam gerekir tam tarih verir misiniz?”

   Majikal çalışmalar için uygun zamanları gösteren Satanik takvime buradan ulaşabilirsiniz. Amacımız balık vermek değil balık tutmayı öğretmek, dolayısıyla takvimi inceleyin, Jüpiter Karesi için uygun zamanlara ve şehrinizde hangi günün hangi saatinin Jüpiter olduğuna bu siteden bakın ve size en uygun tarihte başlayın.

 6. Mantrayı 12 kere titremem gerekirken tabloya yanlış bakıp 15 kere titrettim, baştan mı başlamalıyım?
  Şimdiden teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Evet, bozulmuş oluyor.

   Artık soruları Türk forumlarından cevaplıyoruz. Sitenin üst kısmından forumlara girip sorularınızı sorabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir