Holocaust Yalanı

Tüm Okuyucularımıza Esenlikler.

Birçok okurumuzun da bildiği üzere Holocaust hiç yaşanmadı ve bu iddia 100 yıldan uzun bir süredir insanları kandırmak için Yahudilerin elleriyle yaratılmış bir zırvalık. Neden mi böyle söylüyorum? Çünkü aslında Holocaust’un aslında hiç yaşanmadığına dair onlarca kaynak, araştırma ve mantıksal çözümleme var. Hem de istemeyeceğiniz kadar fazla.

Günümüz (((popüler medya)))sında Adolf Hitler ve Nazizm hakkında tarihi çarpıtma olması insanları doğanın gerçeği olan Nasyonal Sosyalizm’den uzaklaştırıyor, ve Yahudilerin bin yıllardır yaptığı şey de tam olarak bu. Ancak bizler de tüm bu yalan bilgileri ifşalayıp gerçeği gün yüzüne çıkaracağız. Direkt konuya girizgah yapıyorum.

Başlangıç olarak sizlere tamamıyla Türkçe olan Holocaust ve 6 Milyon Yahudi Miti başlıklı yazıyı bırakıyorum, buradan Holocaust hakkında ihtiyacınız olan temel bilgilere erişebilirsiniz. Makale genel olarak Nazilere ve Hitler’e yapılan bu iğrenç karalamanın özünde geçersiz olduğunu tamamen tarihi belgelerle kanıtlıyor.

Kısa bir beyanat: Linkteki makalenin yazarı bizimle bağlantılı birisi değil.

“Holocaust”u herkes ya internetten duyar, ya bir başkasından kulak misafiri olur, ya televizyonda veya filmlerde görür ya da okuldaki derslerinden aşinadır. Ancak bize anlatılmayan karanlık tarihte Stalin’in 6 milyondan daha fazla sayıda Ukraynalıyı ölüme terk ettiğini bilen insanların sayısı “Holocaust”u “bilen” insanların yarısı kadar bile etmiyordur.

 

Eğer gerçek bir “Holocaust” arıyorsanız Holodomor’a bakın. Sizce neden insanlar durmadan Yahudilerin medyada dayattığı Holocaust yalanından bahsediyor da kimse Holodomor’dan bahsetmiyor? Stalin’in 40 milyona yakın insan öldürdüğü kanıtlanmış ve bilinen bir gerçekken neden Stalin günümüzde “barış yanlısı” “tamamen halkı için savaşan bir devrimci” gibi sıfatlarla anılıyor, ama Hitler halkı için kötü olan hiçbir şey yapmamasına rağmen her medya basınında kötü adam olarak çiziliyor? Bu tür soruları kendinize sordukça bize dayatılan tarihin tamamen Yahudi yönetimli bir zihin kontrolü olduğunun farkına varmaya başlıyorsunuz.

Eğer sizlere “Holocaust” hakkında yukarıda gösterdiğimiz kaynak yeterli gelmediyse bir de “6 milyon Yahudi katledildi” iddiasının tarihte 140 kez görülmesine göz atın. Bu adamlar hani dünyanın %1’ini kapsıyordu, yoksa 6.000.000 x 140 yine 6 milyondan az mı ediyor? Hepsini geçtim, böyle bir şeyin tarihte gerçekleşmesi ne derece imkansız tahmin edebiliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Tabii ki bu sözde “soykırım”ların arkasında da yaşandıklarına dair herhangi bir kanıt yok.

 

Bir başka sözüm ona “Holocaust” da Rusya’dan. İddiaya göre 1890’da tam olarak diğerlerinde de olduğu gibi 6 milyon Yahudi Rusya’da “öldürülmüş”. Bu konuda bir fetişi olmadığı müddetçe hiçbir ırk 140 kez fütursuzca 6 milyon kişi toplanıp katliama uğramaz, eğer her yıl düşük bütçeli Holodomor parodisi canlandırmıyorlarsa.

Bunca insanın Holocaust’un yaşandığına dair hiçbir kül kalıntısı, kemik veya ceset bile olmamasına rağmen gerçekleştiğine inanması tam anlamıyla bir çılgınlık. Peki sözde 6 milyon ölü nereye gitti? İnsanların “Holocaust” iddiasına inanmalarındaki başlıca neden hem medyanın, hem kitapların, hem filmlerin ve hem de okulların bizlere “tarihi” bu şekilde yansıtması ve fotoşoplu görsellerle bir jenerasyonu koca bir Yahudi yalanına boğmasıdır. Örneğin onlardan birkaçı:

Sağdaki görseller öncesi, soldaki görseller ise fotoşoplanıp halka sunulmuş hali.

Peki her şey bir kenara, işin en komik kısmı ne biliyor musunuz? 1940 civarlarında bırakın Almanyayı, tüm Avrupa’da bile 6 milyon Yahudi yoktu! Yoksa sözü edilen 6 milyon Yahudi’yi bulup bir de yakmak için griler gökten Yahudi mi yolladı? Attığım link aynı zamanda matematiksel olarak böyle bir yükselişin ne derece akıl dışı olduğuna da değiniyor, hani ihtiyacınız olursa diye.

Tabii ihtiyaç duysanız ne yazar, en nihayetinde zaten bizim 6 milyon Yahudi’nin öldürülmediğine dair 66 kanıtımız ve tarihi/matematiksel hesaplamalarımız var. 6 Milyon Yahudi’nin “katledildiği” hiçbir zaman akılcıl değildi, ve hiçbir zaman da olmadı. Tüm bunlar Yahudilerin binyıllardır yaptığı gibi İslam, Hristiyanlık ve yarattıkları diğer aptal inançlarla insanları kandırması gibi bir yalandan ibaret.

Pekii, tüm bu kanıtların yanı sıra, Auschwitz diye bahsedilen güya “toplama kamplarının” olduğu bölgede gerçekten ne yapıyorlardı?

Seracılık ve hayvan bakımı/yetiştirmeciliği.

Görselden de anlayabileceğiniz gibi “toplama kampı” diye bahsedilen yerlerin ne ölümle, ne yakmayla, ne de gaz vermeyle herhangi bir alakası yok. Yüzme havuzları, futbol sahaları, diş klinikleri iyi güzel de hani ölüler, açlıktan ölen Yahudiler nerede? Yok. Sadece Adolf Hitler’e laf atmak günümüzde oldukça dile dolanmış bir şey ancak hiç kimse bu kanıtlanmış belgeleri ve görselleri inkar edemez. Edemiyorlar. Ederlerse durumun onlar için ne derece korkutucu olacağını bildikleri için Yahudilerin verdiği en direkt karşılık medyayı fütursuzca engellemek, önüne geçmek. Ne yazık ki Centil kardeşlerimizin bu tip Yahudi yalanlarıyla manipüle edilmesi akıl almaz derecede korkutucu. İnsanlığın artık bu tür yalanlardan uyanması gerekiyor. Siz çocuklarınızı böylesi bir dezanformasyonun içerisinde büyütmek istiyor musunuz? Tahmin ediyorum ki hayır. O halde gerçeklere uyanın ve uzun zamandır ne tür bir aldatmacanın pençesinde olduğunuzun farkına varın. Çünkü ne bizler, ne de herhangi bir Centil, Yahudi peri masallarına kanıp onlara kurban gitmeyi hak etmiyor.

Bu konuda daha fazla kaynak için:

https://web.archive.org/web/20170221095917/http://josministries.prophpbb.com/topic7105.html

http://www.takeourworldback.com/holohoax.htm

http://www.holohoax101.org

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun.

“Holocaust Yalanı” hakkında 1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir