Meditasyonları Yapmada İrade Problemi Yaşayanlar

Tüm Okuyucularımıza Esenlikler.

Sitemizi okuyanların da bileceği üzere meditasyonlar Spiritüel Satanizm’de (ve dolayısıyla hayatımızda) elzem öneme sahip, çünkü hem ruhani, hem de fiziksel bağlam bu şekilde güçleniyor ve en nihayetinde de yeterince gelişmiş olanlar Tanrılığa ulaşır. Bin yıllardır Centillerin amacı Magnum Opus’u tamamlayıp Tanrılığa ulaşmaktı, ancak günümüz dünyası tam anlamıyla bir dezenformasyon çöplüğü ve popüler medya da Jewtrix delüzyonunu yaşadığı için yalnızca kendi görmek istediklerini gösteriyorlar. Peki bin yıllardan beri atalarımızın göndermelerde bulunduğu Tanrılaşmaya insanoğlunun ulaşmasındaki en önemli pratik nedir?

Güç Meditasyonları.

Bu bilgiyi herhangi bir Satanist rahatlıkla edinebilir, ancak asıl “zor” olan nokta meditasyonları tam, hakkını vererek ve eksiksiz yapmaktır. Ne yazık ki gördüğümüz üzere Satanizm’e yeni adım atan ve hatta ve hatta hatrı sayılır bir süredir meditasyon yapan bazı okuyucularımız hayatlarında sahip olabilecekleri en büyük şansı heba ederek kendilerini kurtuluşa taşıyacak bu kısayolu “erindiği” , “üşendiği” için günlük olarak yapmakta bazı problemler yaşıyor. (bu “üşenme hissinin” nereden aklınıza girdiğini sanırsam tahmin edebiliyorsunuzdur. Tahmin edemiyorsanız da size bu “hissin” kimler ve köleleri tarafından empoze edilmeye çalışıldığını tek bir görsel ile anlatayım:

“oY VeY, yine birisi meditasyona mı başlıyor? Astral parazitler, çabuk o kâfirin zihnine astral dedektörlerde dozajı patlatacak kadar saklı üşengeçlik otu enjekte edin!).

Eğer kişi meditasyon yapmak için gereken iradeyi kendisinde bulmakta yoğun sıkıntılar çekiyorsa her zaman önerdiğimiz Aura Temizliği ve Koruma Aurası’nı normalden bir tık fazla yapabilir, ayrıyeten onun yanında transa girerek kendisini altın bir auranın içerisinde imaje edip “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde tamamen ve kalıcı olarak meditasyonlarımı yapmaya dair iradem ve motivasyonum muazzam miktarlarda artıyor” afirmasyonunu 9 kez olumlayabilir. Kişi 40 günlük meditasyon programını bitirdiyse Sowilo rünüyle çalışarak aynı afirmasyonla birlikte bu konuda bir büyü de yapabilir.

Fakat “iradesiz” olduğunuz düşüncesine kapılmayın, hiç kimse “ağbi meditasyonlar elbet bir gün yapılır yea” mentalitesiyle kendisini geliştirmiyor. Çünkü “elbet bir gün yapacağını” düşünürken aslında farkında bile olmadan parazitlerin oltasına düşerek kişiyi ebedi ölüme çağıran YHWH’e doğru Ronaldo gibi depar atıyorlar.

Her birimiz Tanrı olmak istiyoruz ve en önemlisi de bunun için çalışıyoruz, ancak sizler herhangi bir şekilde meditasyon aksatan bir Tanrı düşünebiliyor musunuz? Bir şeyi başarmak için irade potansiyeldir, eylem ise direkt bu potansiyeli gerçek hayata taşımamızı sağlar ve bizler de bu ikisini kullanarak hayatta bir başarım elde edebilir/Tanrı olabiliriz. Tabii iradeniz yoktur ama motivasyonunuz, isteğiniz boldur o ayrı. Fakat günümüz dünyasını kapsayan bir negatif enerji olduğunu hesaba katarsak insanların meditasyon yapmaya karşı isteğinin zorla baskılanması, bunun sonucunda da bizim meditayonlarımızı düzenli devam ettirmemiz için irademizi kullanmamız şart oldu. Tabii ileride tüm dünyayı pozitif ve Satanik bir enerji kapsadığında bu koşullar elbette değişecek.

İrade, Spiritüel Satanizm’de olmazsa olmazdır ve insan ancak bu şekilde kendi başına bir şeyler başarabilir. Şimdi, meditasyonun faydalarını da iyice özümseyerek soruma cevap verin: Hayatınızda hayatınızı kurtarmaktan daha önemli ne olabilir? Kendinizin, sevdiklerinizin ve ırkınızın hayatını ve geleceği kurtarmaktan daha değerli? Bir avuç parazitin sizlerin zihnini çelmesine ses çıkarmayarak ölüm fermanınızı hazırlamalarına izin mi vereceksiniz?

Ben cevap vereyim: Eğer parazitlerin sizlere inatla baskıladığı bu üşenme hissini yok sayarak meditasyon yapmazsanız, evet. Bir avuç parazitin sizi ebedi mutluluğa gittiğiniz yoldan alıkoymasına izin vermiş olacaksınız.

Ama eğer siz böyle bir kötü sonla karşılaşmak istemiyorsanız meditasyonlarınızı “bitse de gitsek” mentalitesiyle yapmayın, üzerine yoğunlaşın ve enerjileri hissedin. Hangi enerjileri nerede hissettiğinize ve daha iyi nasıl hissedebileceğinize odaklanıp mantra, rün benzeri titretmeleri lazer odağı ile uzuunca titretin. Meditasyoncuların günümüzde yaptığı en büyük hata sırf meditasyon yapmış olmak için yapmalarıdır. Bu, okuldaki öğretmeninizin veya iş yerinizdeki patronunuzun “şu güne kadar şu kadar sayfa bitirilip masamda olacak!” demesiyle aynı şey değil ve meditasyonlar tam tersine hislere odaklanarak, zevk ve mutluluk içerisinde yapılır. Çünkü bu insanın zaten özünde olan ve en önemlisi de özünü güçlendiren bir şey. Unutmayın, bizler Şeytan’ın çocuklarıyız ve onun soyundan geliyoruz. Allah’ın, YHWH’in veya onun iğrenç kollektif düşünce formlarının değil, Kadim olan Tanrıların ve insanlığın GERÇEK Tanrısı olan Şeytan’ın soyundan. Dolayısıyla gelip geçici bir üşengeçlik bizim ilerlememize hiçbir şekilde engel olamayacak.

“Meditasyonları Yapmada İrade Problemi Yaşayanlar” hakkında 4 yorum var

  1. Haftada 4 kez spor salonuna gidiyorum ve haftanın 6 günü de bir markette çalışıyorum.Uzun süredir okul hayatımın bitmesine neden olan bir sağlık sorunu yaşıyordum.Ergenlik dönemindeyim.Şimdi açıktan okuyorum ve spor yaparak hastalığımı atlatmaya başladım.Yahudi bağnazlığına gömülmüş bir ailede yaşadığımdan ve hayatın koşuşturmasından tam olarak tatmin edici olamasa da ruhani çalışmalara en azından 30 dakikamı ayırabiliyorum.Üşengeçlikmiş vesaire imiş bana hiç işlemiyor.Parazitine de ben musallat oluyorum 😀 Merak ve heyecan…İnsanı mental olarak hayatta tutan en önemli iki unsur.

    1. Esenlikler,

      İşte doğru mantalite. Fazla söze gerek yok, aynı yolda mutlulukla, şanla, neşeyle, başarıyla ilerlemenizin daimi olmasını dilerim.

      İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir