Demon Çağırma Konusunda Sık Sorulan Sorular

Not: Bu yazımızın İngilizce aslı Joy of Satan’daki aynı isimli sayfa ve en son soruya eklediğimz Demon’lar ve Biyoelektrik isimli ufak vaazdır. Bundan ötürü “ben” dili kullanılan yerler genel olarak biz spirituelsatanizm.org’un kişisel sözleri veya tecrübeleri değil, sözlerini tercüme ettiğimiz Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’in sözleridir. Kafa karışıklığı olmaması adına bu bilgiyi önden veriyoruz.


Demon Çağırma ritüeli yaptım, ama Demon gelmedi/Demon’ın varlığını hissedemedim.

Cevap:

Birçok çağırma denemesi yaptıktan sonra, Demon’ı sonunda görebilen ve bundan sonraki tüm çağırma denemeleri düzgün giden pek çok insandan mail aldım. Bunun sebebi sıklıkla kişinin yeni ve/veya Demon’ın varlığını hissedebilecek psişik açıklığa sahip olmamasındandır. Bu konuda kişiye sonuç getiren şey sebat etmek ve sabırlı olmaktır. İstikrarlı bir şekilde meditasyon, nefes egzersizleri ve mümkünse Yoga, kişinin zihnini ve ruhunu açacaktır.


Demon’ın çağırma isteğimi duyup duymadığını nasıl anlarım?

Cevap:

Tıpkı yukarıdaki durum gibi yeniyseniz bu durumdan emin olamamak da mümkündür. Ritüel sırasında mum alevinin ve/veya tütsü dumanının harlanması, hareketlenmesi, alevin çatırdaması gibi ince işaretlere karşı gözünüz açık olsun. Bazen psişik olarak yeterince açıksanız, Demon size fiziksel olarak dokuna da bilir. Aynı zamanda, Demon’lar sık sık rüyalarımıza girmek için uyumanızı da beklerler. Nesneler yerinden oynayabilir, kapılar açılıp kapanabilir [bu ikisi son derece nadirdir, ama yine de olabilir], durduk yere esintiler olabilir, Demon’ın enerjisini hissedebilirsiniz veya burada bahsetmediğimiz başka şeyler olabilir. Sadece açık ve farkında olun, ve rastlantılara karşı gözünüz açık olsun.


Doğru renkte mum bulamazsam ne olur?

Cevap:
Böyle durumlarda elinizden geleni yapıp alakalı renge en yakın rengi bulabilmeniz yeterlidir. İbrahimi inançların kontrolünün güçlü olduğu yerlerde, siyah ve Satanik ritüellerde kullanılan başka renklerde mum ve başka gereçlerin bulunabileceği yerler gittikçe azalmakta. Ama Tanrılarla görüşme isteğiniz ve zihninizde ve kalbinizde yer alan şeyler, niyetiniz ve içtenliğiniz, mumun renginden daha önemlidir. Bununla birlikte, günümüzde her çeşit ve renkte mumu internetten bulmak mümkündür. Reklam yapmak niyetim değil, ancak ben dahil birçok kardeşimizin de kullanıp memnun kaldığı mumvemum.com sitesi bizim izlenimlerimizce hem kaliteli, hem de oldukça hesaplıdır ve siyah mum da dahil her çeşit mum bulabilirsiniz.


Demon’lar sadece gece mi çağrılabilir?

Cevap:
İdeal olarak, ilk sefer çağırma yaptığınız zaman gece vakti olmalıdır. Geceleri genellikle daha sessizdir ve psişik uğraşlar için daha uygundur. Gece vaktinin enerjileriyle gündüzünkiler farklıdır. Beynin sağ [psişik] yarısı, karanlık olan saatler daha aktiftir. Bir Demon’la düzenli bir ilişki tesis ettikten sonra Onu herhangi bir zaman sadece konsantrasyon ile çağırabilirsiniz, tabii Demon’ın kendisi de istiyorsa ve müsaitse. Genellikle bu şekilde iletişim kurabildiğiniz bir seviyede, size uygun olup olmasalar da haber verirler. Çağırmak istediğiniz Demon meşgulse, ki sık sık öylelerdir, size daha sonra uygun bir zamanda uğrayabilirler, ki bu da genelde bir-iki günü geçmez.


Demon çağırma yapmak için her seferinde tam ritüel yapmam gerekir mi?

Cevap:
Hayır. Artık aranızda bir ilişki kurulduktan sonra, o Demon’a odaklanıp mührü (sigil’i) olsun olmasın telepatik olarak iletişim kurmaya çalışmak, siz de son derece saygılı olduğunuz ve talepkârlıktan uzak durduğunuz sürece kendilerine de uygunsa, herhangi bir yer ve zamanda yanınıza gelmesi için yeterlidir. Bunların hepsine rağmen bazen çağırmak istediğiniz Tanrı o ya da bu sebepten ötürü gelmeyebilir, ancak eninde sonunda sizinle iletişim kuracaktır. Ancak tanımadığınız, aranızda herhangi bir tanışıklık veya ilişki olmayan bir Demon’ı çağıracakken her zaman için aranızda daha iyi bir ilişki olana kadar ritüel yapmalısınız.


Bir Demon çağırdıktan ve yakın temasımız olduktan/onu invoke ettikten sonra sızlamalı, karıncalanmalı, vs. çok güçlü bir enerji hissi yaşıyorum.

Cevap:

Demon’lar bizlere kıyasla çok daha fazla biyoelektriğe sahiptir, ruhları biz insanlarınkilere kıyasla çok daha güçlüdür. Sıklıkla, onlarla yakın temasta bulunmak, iletişim bittikten sonra bile bizle bir süre kalan bir biyoelektrik fazlalığına sebep olabilir. Ve (en azından ilk başta) fiziksel sistemlerimiz buna alışık olmadığı için; Demon ortamdan ayrıldıktan sonra kısa bir süre boyunca daha yüksek bir enerji seviyesi ve bazı durumlarda bu enerjinin biraz fiziksel rahatsızlık hissi yaratacak kadar güçlü olduğunu hissedebiliriz. Ancak kendi biyoelektriğimizi (meditasyon, yoga, vs. yoluyla) güçlendirdikçe, Tanrılarla daha uzun süreli, daha yoğun ve daha yakın temasları kolayca kaldırıp hiçbir rahatsızlık hissetmeyecek seviyeye geliriz. Benim bu konudaki kişisel tecrübelerim de tenimin çok hassaslaşması, ve sanki hafifçe güneş yanığı olmuş gibi hissetmesi yönünde oldu.

Demon’lar, ortalama insanla kıyaslanamayacak seviyede enerjiye sahiplerdir. Onları invoke ettiğimizde veya yakın temas kurduğumuzda, farklı etkiler meydana gelebilir. Demon’ın biyoelektriği, bizimkiyle birleşir. Hepimiz farklı bireyleriz ve sahip olduğumuz yaşam gücü (biyoelektrik, prana, vesaire) de aynı şekilde bireyseldir, insanların enerjileri farklı seviyelerde yoğunluklarda çalışır. Bundan ötürü, bir insanın tecrübe ettiklerini başka bir insan etmeyebilir. Bu kişinin ruhunun halihazırda sahip olduğu güç ve enerji seviyesi gibi pek çok farklı şeye bağlıdır. Enerjiniz ne kadar güçlüyse, o kadar fazla enerjiye rahatsız edici herhangi bir etki olmadan veya çok az olarak dayanabilirsiniz. Fiziksel olarak daha güçlü, kuvvetli insanlar kendi çalışmalarının veya dışarıdan kaynaklardan gelen enerjilerine karşı daha yüksek bir tolerans sahibidir.

Düzenli ve yoğun fiziksel egzersiz yapan insanlar, daha yüksek enerji seviyelerini kaldırabildiklerini ve kendi biyoelektrik seviyelerini de daha hızlı yükseltebildiklerini fark edebilir. Bütün bu faktörlerle birlikte; en nihayetinde güç meditasyonu ve yoga gibi şeyleri istikrarlı ve düzenli bir şekilde yapan insanlar, Tanrılarla iletişimde maruz kalınabilecek enerjilere en kolay şekilde alışırlar ve kendi biyoelektriğimizi de en kolay, hızlı, güvenli ve sürdürülebilir şekilde yükseltmenin tek yolu da meditasyon ve yoga gibi kişisel emeğimize dayanan şeylerdir. Bunların hepsi zaman ve sabır ister. Tıpkı dağa tırmanmak gibi düşünün; dağa tırmanırken insan belli yükseklik seviyelerinde birkaç gün veya belki bir ay veya daha uzun süre kamp yapmalıdır ki daha yükseklere tırmanmadan önce kendini o yükseklik seviyesine alıştırsın, yoksa sonuç olarak çok sıkıntılı ve hatta bazen hayatına tehdit olabilecek yoğun bir irtifa hastalığı gibi şeylere maruz kalabilir. Hepimiz ayrı bireyleriz ve kendimize uygun hızlarda hareket etmeliyiz, bu işlerde kısayol yoktur, bununla birlikte gerek daha “hızlı”, gerek daha “yavaş” olsun, emeğinizin karşılığını alamamak gibi bir şey de yoktur. Sabır, sebat, denge ve istikrar her şeydir.

Bir Demon’ı invoke ettikten sonra sıklıkla hissedilebilecek hisler arasında tenin hassaslığı, içinizin titreştiği veya karıncalandığı gibi hisler, eklemlerde hafif ağrılar [özellikle daha düşük seviyelerde biyoelektriği olan insanlar için mümkündür, ve elbette güç meditasyonu gibi alışkanlıklar bu durumu çözecektir], sanki “parıldıyormuşsunuz” veya havada süzülüyormuşsunuz gibi hisler; bazen içinizin kıpır kıpır, heyecanlı ve hatta gergin olması, sıcaklık veya soğukluk hisleri, neşe, yoğun rüyalar, hiperaktif veya gerginlik hisleri, (yüksek enerjiden dolayı) uykusuzluk ve başka hisler vardır. Kendi biyoelektrik seviyeniz ne kadar düşükse, bu gibi etkilerden o kadar fazlasını tecrübe edebilirsiniz. Bu “semptom”ların hiçbiri endişe edilmesi gereken şeyler değildir, zira hepsi geçici ve zararsızdır. Bu gibi etkiler ve hislerin yaşanması aynı zamanda çağırdığınız Tanrı veya Tanrıça ile kurduğunuz iletişimin yakınlığına da bağlıdır. Sadece telepatik iletişim kurmak, yakın bir ilişki içinde olmanın yaratacağı kadar güçlü etkileri genellikle yaratamaz.

Birçok kez Demon’ları invoke ettim ve bundan sonra tenim birkaç gün boyunca karıncalanıyormuş gibi hissettim. Sanki güneş yanığı olmuşum gibi, ama acı kısmı olmadan, yani tenim sadece aşırı hassaslaştı. Demon’ları invoke etmek uykusuzluk gibi şeylere de sebep olabilir, zira çağırdığınız Demon’ın enerjisi çok güçlü ve yoğun olduğu için sizi uyanık tutabilir. Kendinizi ruhani olarak güçlendirip biyoelektriğinizi yükselttikçe, Demon’ların varlığını yine hissedip bahsettiğimiz gibi bazı “yan etkiler” yaşamaya devam edebilirsiniz, ama bu etkiler siz güçlendikçe daha hafif olup rahatsız edici olmayacaktır.

Kişi meditasyon yapmıyorken Kundalini’sinin hareketlendiğini hissediyorsa bu da sıklıkla bir Demon/Demoness’ın (dişi Demon, Tanrıça) ortamda olduğuna işarettir. Tanrıların enerjilerinin hissiyatı bizimkine çok benzer. Bu yüzden sadece kendi enerjimizi mi hissediyoruz, yoksa bir Tanrının/Tanrıçanın mı enerjisini hissediyoruz ayırt etmek için tecrübe ve zaman gerekir. Bu da Tanrılarla tekrar tekrar iletişim kurmakla edinilecek bir tecrübedir.

– Yüksek Rahibe Maxine Dietrich

Burada cevaplanmayan ve sık sorulan sorular olduğunu görecek olursak bu makaleye eklemeler  yapılacaktır.

“Demon Çağırma Konusunda Sık Sorulan Sorular” hakkında 51 yorum var

   1. Esenlikler

    Ben Yüksek Rahibemiz Maxine Dietrich’in tecrübesi dışında sizlerin de edindiğiniz tecrübeleri merak ediyorum bizlerle paylaşır mısınız?

    1. Esenlikler,

     Tecrübesini paylaştığımız insanlar bu Yolda resmi olarak bir unvana sahip kişiler. Dolayısıyla bunlarla aynı yerde kendi tecrübelerimizi/kişisel görüşlerimizi fütursuzca paylaşmak görgüsüzlük ve sorumsuzluk olacaktır. Böyle bir şeyi asla yapmayız değil, ama yapacaksak duruma uygun çerçevelendirme yapmamız gerekir. Ve her halükarda Yüksek Rahip/Rahibelerin tecrübeleri en açık rehberlik edici olanlardır. İlginiz için teşekkürler.

     İyi günler.

 1. Oldukça yararlı ve Demonlar hakkındaki soru işaretlerini silen güzel bir yazı olmuş.

  1. İnternette Demonlar hakkında çokça yanlış bilgi bulunuyor ve bilinçsizce yayılıyor. Umuyoruz ki Spiritüel Satanizm sitemizi ziyaret eden yeni ziyaretçiler ve henüz araştırma aşamasında olanlar, edindikleri yanlış bilgilerden arınacak ve kadim Tanrılarımızı gerçekleriyle beraber tanıyor olacak.

  1. Teşekkür ediyorum, umuyorum ve irade ediyorum ki yeni sitemizle birlikte daha düzenli bir yayın programımız olacak. Takipte ve daha önemlisi ışıkla kalın!

 2. Spirituel Satanizm hakkında somut bir şeyler gösterebilecek birileri var mı? Merak ediyorum.
  Ulaşmak isteyenler için e-mail adresim: **********

  1. Esenlikler Samed bey,

   “Somut bir şeyler”den kastınız tam olarak nedir? Yaptığımız meditasyon ve yoganın materyalist bilimle açıklanması tamamen imkansız faydalarına daha önce değinmiştik, onun dışında zaten bu gibi ruhani çalışmaları pratik eden herkes, ruhani fenomenleri kişisel olarak tecrübe edecek ve ilerledikçe yeni “yeteneklere” bile uyanacaktır. Tarihi ve etimolojik kanıtlardan, mantıksal haklı çıkarmalardan ve başka pek çok şeyden bahsettik. Somut olsun, soyut olsun pek çok açıdan farklı kanıt mevcut. Ne eksik acaba? İster buradan paylaşın, ister bize İletişim formumuzdan özel olarak ulaşın, elimizden geldiğince yardımcı olalım.

    1. Esenlikler,

     Buraya tekrar dikkatimi çektiğiniz için teşekkür ederim. Nasıl oldu da önceki yorumcunun mail’ini silmek gözümden kaçtı bilmiyorum, ama şimdi bunu düzelttim. Doğal olarak sizinkini de sansürledim. Üzgünüm ama geçen dediklerim halâ geçerli ve sırf “””somut bir şeyler””” görme vaadiyle sizi kandırmaya çalışabilecek, bir de bunu bizim platformumuz üzerinden yapmaya çalışacak insanlara açık kapı bırakamam.

     İyi geceler.

 3. Bir Damon ‘ a verebilecek hediye/vaad hizmetinin karşılığı ne gibi bir şey olmalıdır?
  Kafam karıştı, yeniyim de.

  1. Esenlikler,

   İkinizin de onayladığı her şey olur. Genel olarak en iyi fikir RTR yapmaktır. İnsanları Tanrılar, Şeytan, ruhaniyet ve benzeri konular hakkında bilgilendirmeye söz vermek olabilir. Ruhani açıdan çok eksikseniz en önce kendinizi düzene koymanız açısından ruhani gelişiminize önem göstereceğinize dair bir söz de.

   Ve en önemlisi de, ne vaat ediyorsanız kesinlikle yapabileceğiniz ve yapacağınız bir şey olduğuna emin olun. Tanrılar içi boş lafları ve sıcak havayı sevmez, Onlar için onur ve güvenilirlik en önemli şeydir.

   İyi geceler.

 4. Bütün içtenliğimle inanıyorum fakat malzemeler için imkanım yok yardımcı olur musunuz 🙁

 5. MERHABA DEMONLARIMIZIN RESİMLERİNİ BULAMADIM BİR LİNK VERME ŞANSINIZ VARMI YENİYİM VE BENİMLE ÖZEL İLETİŞİME GEÇME ŞANSINIZ VARMI ********DA OTURUYORUM.

  1. Esenlikler,

   Buyrun. Bu sitede Tanrı/çaları görenlerin kendi imkanlarıyla çizdikleri tasvirleri görebilirsiniz.

   Nerede yaşadığınızın bir önemi yoktur (ve kişisel güvenliğiniz için sansürledim), Satanizm bireysel bir dindir ve buluşmalar, “birebir öğretimler” veya “Satanizm eğitim merkezleri” gibi şeyler olmadığı için bunları gidip fiziksel olarak bir yerden öğrenmeniz bu çağda, şu anlık mümkün değildir. Merkezimiz, merkezsizleştirilmiş olan internettir. Bu sayede kolay hedef olmaktan ve bilgilerimizin kolayca lağvedilmesinden korunuruz.

   İyi günler.

 6. Demon çağırdığımızda sanrılarımızla konuşup konuşmadığımızı anlamak için bilmediğimiz bir şey sorabilir miyiz mesela bilmediğimiz bir dili örneğin Japonca’da toprak nedir diye sorsam ve sonra aldığım yanıtı teyit etmek için baksam saygısızlık etmiş olur muyum?

  1. Esenlikler,

   Olmazsınız ama zaten bu konuda net bir cevap duyabilecek noktaya gelmek zaman, emek ve çalışma ister ve bu seviyedeyken bu tarz sorular sormanıza gerek olmadan yeteneklerinizi teyit etmiş olursunuz. Bu seviyeye gelmeden de alacağınız cevaplar kendi filtrenizden (düşünceleriniz, arzularınız, korkularınız, görüşleriniz, vs.) geçeceği için güvenilir bir yöntem olmayacaktır.

   Yine de Tanrılardan tavsiye istemek için çok gelişmiş olmanıza gerek yoktur, Onlar size öyle ya da böyle ulaşmanın yolunu bilirler.

   İyi günler.

 7. Esenlikler,
  1-demonu çağırdığımızda onu göremiyorsan sadece isteğimizi söylesek ve sonra teşekkür amaçlı RTR yapsak olur mu
  2-demon un gittiğinden nasıl emin olucaz
  3-demon gitti sanıpta ritüeli bitirmek saygısızlık mı olur
  4-ritüelde ayna kullanmak daha mı iyidir ne olur aynadan mı konuşurlar

  1. 1-Çağırmayı arzu ettiğiniz Demon/ess’i göremiyorsanız, duyamıyorsanız ve hissedemiyorsanız kendisi o sırada meşgul olabilir. Biliyorsunuz, Tanrılar yoğun çalıştıkları için her zaman iştirak edemiyorlar. Tabii kendisini hissetmediğiniz onun o an sizinle bulunmadığı anlamına gelmiyor, sonuçta Tanrıların varlığını hissetmek de belirli bir ruhani açıklık gerektirir. Kişisel tavsiyem belirli bir ruhani açıklığa erdiğinizde ve temel meditasyonlarda ustalaştığınızda Tanrılarla iletişime geçme çalışmalarına başlamanız. En azından kendi enerjilerinizi hissetmeye başladığınızda ve rahatlıkla hafif transa girebildiğiniz bir seviyede Tanrılarla telepatik veya sarkaç yoluyla iletişim kurmaya başlarsanız hem zamandan kazanmış olursunuz ve çağıracağınız Tanrı/ça’nın enerjilerini çok daha rahat hissedebileceğiniz için onlardan gelen mesajları da çok daha kolaylıkla alırsınız. Ancak hayat memat meselesiyse ve durum çok ciddiyse, önümüzdeki günlerde de arzu ettiğiniz şekilde Tanrılarla iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. Emin olmak için de farklı günlerde ve günün farklı saatlerinde denemenizi öneririm.

   2-Tanrılar sizin yanınıza geldiğinde belirli bir ruhani açıklığa sahipseniz kendisinin geldiği hissini alırsınız. Ancak bundan farklı bir durumunuz varsa kendisiyle iletişim kurma nedeninizi açıklayıp gerekli bilgi/mesajları aldıktan sonra çalışmayı bitirirsiniz, ve muhtemelen kendisi de bittiğinde gitmiştir.

   3-Hayır. Bir anda yarıda kesmenizi istemiyoruz, çünkü bahsettiğiniz Demon da meşguliyetini bir kenara bırakarak size iştirak etti. Bu bir nevi yanlış olur, ancak kendisine söylemek istediklerinizi söylediyseniz gönül rahatlığıyla ritüeli sonlandırabilirsiniz.

   4-Hayır.

  1. Esenlikler,

   Yoo.

   Ama Tanrıların isimleri mantra olarak kullanılabilir, bu sayede Onların özelliklerini varlığımızda güçlendirebiliriz. Bunu Onlardan “güç dilenmek” olarak düşünmeyin, yine enerjiyi siz yükseltip kendi gücünüzü kullanıyorsunuz. Ama bu isimler Onların varlığına bağlı olduğu için Onların iyi özelliklerini kendimizde de güçlendirebiliyoruz. Tabii bunun için doğru olumlama da kullanmak önemlidir.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Demon’lara hem “Tanrı” deyip hem de “Karanlıklar Efendileri” demek, yazanın acizliğini ve cehaletini ortaya koymaya yetiyor da artıyor bile. Fazla söze gerek yok. Kısa bir Google aramasıyla bunu ortaya atan kör cahilin “Goetik Enn”leri de kullandığı/önerdiği görülüyor, ki bunlar sadece İbrani pislikleridir ve gerçekten Demon çağırmakta kullanıl(a)maz.

   İyi günler.

  1. Müsait bir başka yer imkanınız varsa orada yapın, veya ailenizin dışarıda olduğu bir zamanı yakalayın. Ki bu ritüelde de pek bir şey istenmiyor.

 8. merhaba mesela çağırmak istediğimiz demon için kırmızı renk mum kullanmamız gerekiyor kaç tane mum gerekiyor 1 2 yeterli mi?

 9. Merhaba uzun arayışlarım sonucu sitenizi buldum araştırma yapıyorum şu an için ve yazdıklarınızı okudukça aydınlanma yaşadığımı söyleyebilirim benim sormak istediğim tam olarak nereden başlamalıyım mesela önce meditasyonlarla mı yoksa adanmayla mı bunun için bana bir sıralama önerebilir misiniz mümkünse adım adım gelişmek ve öğrenmek istiyorum. Birde invoke etmekten kastınız nedir ?yeni olduğum için sorularım saçma olabilir teşekkür ederim şimdiden

  1. Esenlikler,

   Öncelikle sitenin en üstünde olan ‘yazarin seçtikleri’ bölümünde bulunan yazıları okumanızı öneririm. Yeni başlayan birinin bilmesinde yarar olan neredeyse her bilgi orada mevcuttur.

   Güç Meditasyonları yazısını okuyup meditasyonlara başlamanız şiddetle tavsiye edilir. RTR yapmaya kendinizi hazır hissederseniz, RTR yapmanız da şiddetle tavsiye edilir.

   Adanmadan önce en küçük bir şüpheniz olmadığından emin olun. Bu bir defa alabileceğiniz bir karardır. Sonrasında şüphelere sahip olmanız sadece sizi bunalıma sokar.

   İyi akşamlar.

 10. Esenlikler. Bir kaç gün önce Babamızdan benim için çok önemli bir konuda yardım rica ettim. Daha önce de bu konuda pek çok kez yardım çağrısında bulundum fakat bu ilk kez son sefer seslenişimde oldu. Yardım istedikten hemen sonra içime yardım istediğim konu ile alakalı çok pozitif bir his doldu. Aynı anda Şeytana ait daha önce hiç görmediğim bir imaj gözümün önünde belirdi bir çeşit tabloyu andırıyordu. Bu görüde Şeytan üzgün görünüyordu ağlıyordu. Bu imaj gözlerimin önünde yaklaşık 1-2 dakika boyunca olağanca netliği ile kaldı sonra yavaş yavaş silindi. O günden beridir de ne zaman aurama odaklansam ön kısmında bir yoğunlaşma kalınlaşma hissediyorum. Bu durum hakkında bir yorumunuz var mı? Şimdiden teşekkürler.

  1. Gayet hoş bir olay yaşamışsınız, sizin adınıza sevindim. Bahsettiğiniz “pozitif his” genellikle Demon’larla iletişime geçtikten sonra da genellikle duyuluyor.

   Gördüğünüz tablo hakkında da bilemeyeceğim gerçekten. Çokça kez belirttiğimiz şeyi tekrardan belirteyim, bu tür görüler ve imajlar genellikle kişiseldir ve bunun nedenini, görünün anlamını biz değil siz daha iyi bilirsiniz. Sonuçta sizin yerinizde değildik ve duyduğunuz hissiyatı duymadık, dolayısıyla direkt mantık ile buna kanaat getirmek, daha doğrusu kesin şekilde doğru kanaat getirmek pek mümkün olmaz. Bunun için sizin yerinizde olmamız, o anı birebir yaşamamız ve gördüklerinizi görmemiz gerekiyor ki bunun da pek imkânı yok. Dediğim gibi, yorumunu siz daha iyi yaparsınız. Aynı zamanda tamamen kişisel hayatınızla alakalı bir konuyla bağlantılı da olabilir, bilemeyiz.

   Auranızın “kalınlaşması” derken güçlenmesi/büyümesinden bahsediyorsanız bu iyiye işaret, yani belli ki görünüzün pek de negatif bir tarafı yokmuş direkt imajın kendisi üzücü bir tablo olsa da. Tabii auranızın kalınlaşmasının size pozitif bir hissiyat verdiğini düşünerek bunları söylüyorum.

   Biz teşekkür ederiz. Dediğim gibi, daha detaylı yorumlarda bulunmak isterdim ancak tamamen kişisel bir olay olduğu için bir şey diyemem. Yorumunu kendiniz yaparsınız artık.

 11. Esenlikler,

  Ben demon çağırmak istiyorum fakat bir kaç sorum var. 15 yaşındayım, Demonoloji alanındayım fakat bu yaşta demon çağırmak doğru olmaz diye düşünüyorum enerjim yetersiz, ruhani gelişimim yok ve psikolojim kaldırmaz. Ilerideki günlerde çağırmak istiyorum ve kendimi şimdiden geliştirmeye başlamak istiyorum. Ruhani gelişim gerekiyor sanırım. Kendimi şimdiden geliştirmeye nasıl başlarım veya ruhani gelişimimi nasıl geliştiririm ? Yardımcı olursanız sevinirim.

  Işıkla kalın…

  1. Esenlikler,

   Öncelikle Güç Meditasyonları sayfamızı iyice okumanızı öneririm. Orada başlamak için gerekli bilgiyi bulacaksınızdır. Onun dışında merak ettiklerinizi okumak ve sormak isterseniz sitemiz her zaman burada.

   Genç ve sorumlu bir kardeşimiz gibisiniz. O yüzden size kısa bir açıklama geçeceğim. Öncelikle Spiritüel Satanizm’i öğrenirken çok hızlı ilerlemenize gerek olamdığını belirtmek isterim. Rahat olduğunuz bir hızda öğrenin ve gelişin. Zaten meditasyon yapmaya başladıktan sonra bunların aceleye gelmeyen bir olay olduğunu anlayacaksınız. Unutmayın, önemli olan kolay bir şekilde pes etmeyip günlük olarak devam etmek. Nasıl vücut geliştirmek devamlı emek gerektiriyorsa ruhaniyet de aynıdır. Çok fazla görmezden gelirseniz zamanla ilerlemenizi kaybedersiniz.

   Onun yanında başkalarına bu siteden bahsetmek isterseniz lütfen çok dikkatli olun. Herkes Satanistleri iyi karşılamamakta ve merakınızdan dolayı etrafınızla sorunlar yaşamanız içten bile olmaz.

   Sorularınız olursa sitenin çeşitli yerlerine göz atmayı ve bize sormayı unutmayın.

   İyi akşamlar.

 12. Esenlikler, şey benim çağırmayı planladığım Demon bir Gündüz Demon’u ama bu yazıda ilk denemenizi yaparken gece olmasının ideal olduğu yazıyor. Gece mi gündüz mü çağırmam doğru olur acaba?

 13. Sitenizde şeytan aracılığıyla demon çağırma yolunu denersem kesin gelirmi ben anlaşma yapmak istiyorum lütfen yardım edin çok önemli benim için

  1. Esenlikler,

   Konu hakkında yazıları birazcık daha dikkatli okuyun. Aklınızda ne olduğunu bilmiyorum ve kesin olur diyemem. Lakin konuya yarım yamalak bilgi ile girmeniz sadece şansınızı azaltır.

   İyi günler.

 14. Merhabalar
  Gerçekten çok zor durumdayım, düşman saldırısı altındayım 5 senedir.
  Bulunduğum yeri terk edemiyorum.
  Gözlemlerime göre bana çok çirkin şeyler yapacaklar.
  Yaşadığım ve bana yaşatmak istedikleri bu çirkin şeylerden kendi başıma kurtulabileceğimi sanmıyorum.
  Gerçekten çöktüm artık.
  O kadar çok sorun var ki hangi tanrıyı davet edeceğimi bilemiyorum.
  Sizce Lord Azazel i davet etsem olur mu?
  Ve kendimi ruhani olarak geliştiremediğim için imajinasyon yapamıyorum.
  Her gece davet etsem ve sorunlarımdan bahsetsem, yardım istesem faydası olur mu?
  Çünkü 4-5 kere davet ettim hiçbir şey olmadı.
  Polise de gidemem elimde somut bir kanıt yok.
  Bir de psikolojik tedavi gördüğüm için polisin dikkate almayacağını düşünüyorum.
  Her gün ve her gece 12 ve 1 gibi davet etsem faydası olur mu?
  İşe yarar mı?
  Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
  ⛧❤⛧

  1. Esenlikler,

   Probleminiz nedir emin değilim ama çözmek için sadece Tanrılara yalvarmak problemi çözemeyebilir. Yine de yardım isteyin ama problemi çözmek için siz de emek harcayın. En azından meditasyon, yoga ve büyü yapın. Bu bile sorunu çözmekte yardımcı olacaktır.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir