Tanrıları Algılamada Psişik Açıklığın Önemi

Kaynak aynı isimli Joy of Satan yazısıdır.

Bazen Tanrıları çağırma ve onları görme, duyma ve varlıklarını hissetme konusunda bazı insanların sorun yaşadığını duyuyoruz. İnsanlar, Satanizme farklı psişik yetenek ve açıklık seviyeleriyle gelirler. Psişik yetenek ve açıklık, çoğu insanın sezemediği tinsel ve ruhani şeyleri sezinlemektir. Spiritüel Satanizmin amacı insanlığı ruhani olarak güçlendirmektir. İnsanlık olarak, binlerce yıllık baskı ve cehalete maruz bırakıldığından ötürü türümüz ruhani olarak köreltilmiş ve mühürlenmiştir. Hristiyanlık, İslam gibi İbrahimi inançlar her zaman için ruhani bilgileri yok etmek ve bozmak, bunların yerine de yalanlar ve tümüyle materyalistik doktrinler getirme amacı taşımaktadır. Bu programların boyunduruğu altında bu kadar süredir baskılanan insanlıksa, artık neredeyse herkesin ruhani olaylara tamamen kapandığı ve psişik tecrübeler yaşayan insanların bile başlarına tam olarak neler geldiğini açıklama ve hatta anlamaktan bile yoksun olduğu bir noktaya gelmiştir.

Aramızdan birçok hayat boyunca Şeytan’la birlikte olanlarımız genellikle psişik olarak daha açık olmaktadır. Aynı şey, geçmiş hayatlarında ruhlarını ve psişik yeteneklerini geliştirmek için çalışanlar için de geçerlidir. Örneğin geçmiş bir hayat veya hayatlarında yoğun bir şekilde yoga yapanların bu hayatlarında da gelişmiş kabiliyetleri olacaktır. Bu tarz insanların hepsi Şeytan’ın tarafından değildir, hatta bazıları bilerek veya bilmeyerek düşmanın tarafındadır.

Yani demeye çalıştığımız nokta geçmiş veya bu hayatlarında ruhani güçlerini geliştirmek için çaba harcamamış çok fazla insan olduğudur, ve dolayısıyla da bu insanlar Demon çağırma yaptıkları zaman Demon gelse bile varlığını sezinleyemeyebilirler. Bu tarz insanların pek çoğu Tanrılar tarafından umursanmadıklarını veya görmezden gelindiklerini düşünebilir, şüpheye düşebilir veya ruhaniyete yönelik şevkleri kırılabilir. Ama bu şekilde kötü hissetmeye hiç gerek yoktur; zira ruhani yetenekler ve psişik duyular her zaman geliştirilmeye başlanabilir, Spiritüel Satanizmin temeli de zaten budur.

Aranızda bu tarz sorunlar yaşayanlar varsa, lütfen sabırlı olun, hatta bu durumunuzu nizami ve düzgün bir şekilde güç meditasyonu yapmak için bir sebep olarak görün. Daha açık ve gelişmiş bir noktaya geldiğinizde tekrar Tanrıları çağırma ve onlarla iletişim kurma girişiminde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte, aklınızda bulunması gereken önemli bir nokta da iletişimde “tıkanıklıklar” bile olsa, siz onları görüp duyamasanız da, Tanrıların sizi görüp duymalarında herhangi bir sorun olmayacağı ve niyetinizin onların sizi duyması olduğu sürece sesinizin onlara her şekilde erişeceğidir. Yani Tanrılardan bir konuda yardım, rehberlik gibi şeyler rica ettiyseniz ve Onları duyamadığınızdan ötürü endişelenmeyin, Onlar isteğinizi duymuştur ve uygun gördükleri şekilde gerekeni yapacaklardır. Böyle konularda farkındalık çok önemlidir. Örneğin Tanrılardan bir konuda ricada bulunduktan sonra hayatınızda meydana gelen tesadüflere, sorunuz veya sorununuz varsa bunlara dair çözüm veya cevaplara rastlayabilirsiniz, bunlara dikkat edin. Kendinizi bu konuda sınırlamayın; zira cevaplar, rehberlik ve yardım pek çok farklı biçimde gelebilir ve bazen hiç beklemediğimiz şekillerde gelebilir.

Eğer birçok kez Demon çağırma girişiminde bulunup hiç sonuç alamadıysanız, düzgün ve düzenli bir şekilde meditasyon yapmanız gerekmektedir. Her Spiritüel Satanist, şu anki yetenekleri ne durumda olursa olsun düzenli olarak güç meditasyonu yapmalıdır. “Ruhani” Satanizmin temeli bu “ruhani” pratiklerimizdir.

 

“Tanrıları Algılamada Psişik Açıklığın Önemi” hakkında 16 yorum var

 1. Merhaba yorumum ulaşacak mı bilmiyorm, ben deistlikten satanizme geçtim geçeli de 1aydan fazla oldu olacak meditasyon yapıyorum enerji ve ateş meditasyonu en çok ama sorun iu ki hiç bir şey hissedemiyorum ve şeytanın varlıgını sorgulamaya başladım, acaba kendimi mi kandırıyprum diyorum. Yukarıda onlar sizi duyuypr demişsiniz ama ondan da şüphe etmeye başladım

  1. Esenlikler,

   Lütfen meditasyonun önemi ve Üçüncü Göz konusundaki yazılarımızı okuyunuz, sizi ilgilendiren bilgiler mevcut. Herkesin ruhunun “ilk sinyalleri” vermesi farklı süreler sürebiliyor, bir ay garanti bir süre değil, ama sebat ettiğiniz sürece başarıya ulaşacaksınız. Ve merak etmeyin, tüm yorumlara bakıyoruz. Yine destek lazım olursa yazmaktan çekinmeyin. 🙂

   İyi akşamlar.

   1. Herkesin ruhunun ilk sinyalleri vermesi derken neyi kast ettiniz? Yani bir işaret mi alıyoruz?

    1. Esenlikler,

     İlk bağlantı verdiğim yazıdakiyle aynı şeyi kast ediyorum. Yani enerjiyi hissetme, kesin hisler almaya başlama gibi şeyler. Devam ettikçe bu size de kesin olacaktır.

     İyi günler.

 2. Bir başka yorum yazmıştım sanırsam o gitmedi tekrar atıyım, ben biraz aceleci bir insanımdır ve hemen görmek hissetmek isterim hatta gardiyan demon yazınızı okuyunca sevinmiştim ama şimdi bu dinlet şeytan elohim hepsi uydurma gelmeye başladı meditasyon çakra vb şeylerde tabi. Sizin seviyenizi bilmiyorm ama o seviyelere çıkamayacagım kesin 🙁 böyle giderse hristiyan olucam 😂

  1. Esenlikler,

   “Her şey uydurma” deyip Hristiyan olmak nedir acaba? Zaten her şeye %100 emin olmadan Satanizme girmemelisiniz. Bununla birlikte, hiçbir şeyin uydurma olmadığına dair hem empirik, hem tarihsel, hem mantıksal, hem de bilimsel kanıtımız mevcut. Buna rağmen sadece “Ben bir şey hissetmiyorum, demek ki yalan” demek benmerkezcilik olacaktır.

   Tanrılar elbette var ve bize rehberlik ederler, ama bebek bakıcısı değiller. Tanrılar, sabırlı olan ve kendi kendine yardım edenlere yardım ederler. Satanizm, sabırsız insanlar için uygun değildir. Düşündüğünüz seviyeye gelmek uzun yıllar veya onyıllar bile sürebilir, normal olanı da budur. O yüzden anında sonuç alma, “günü kurtarma” kafasıyla hareket etmemelisiniz.

   Son olarak da, dediğim gibi tüm yorumlara bakıyoruz ancak dakika başı kontrol etmiyoruz. Anında cevap gelmedi diye yorumunuz sisteme düşmedi diye bir şey yok. Rahat olun.

   İyi günler.

   1. Haklısınız… Aslında hristiyan olcam kısmını şaka olarak demiştim neyse. Önerebileceginiz günlük meditasyon programı var mı benim gibi yeniler için? Sorularıma cevap verdiginiz için de Teşekkürler 🙂

    1. Esenlikler,

     Elbette. Aslında sitemizi biraz incelerseniz şu ana kadar sorduğunuz sorulara da yanıt bulunduğunu görebilirsiniz. Yeniler için programı da bağlantı verdiğim sayfadan bulabilirsiniz.

     İyi günler.

 3. Merhaba,
  Size aklıma takılan bir sorum olucak.
  Astral deki şeylerin kokusu olur mu yani psişik yeteneklerimi açınca varsa astraldeki şeylerin kokusunu alabilirmiyim?
  Eğer sorum saçmaysa kusura bakmayın aklıma takıldı.

  1. Esenlikler,

   Tüm fiziksel duyuların astral/ruhani olarak karşılığı da vardır, evet. Tabii bunu fiziksel koku olarak düşünmeyin ama ruhani olarak “koku almak” mümkündür, evet.

   İyi geceler.

 4. Merhaba 1. Yorumum onaylanmadi umarım bu da onaylanır
  Sormak istedigim günlerdir güç meditasyonu yapıyorum ama dun sarkaç kullandıktan sonra bugün gücüm düştü halsiz hissediyorum sebebi ne olabilir?

  1. Esenlikler,

   Temizlenmeyi ve sarkacınızı temizlemeyi unutmayın. Genellikle ruhani aletlerini temizlemeyi unutunca güçsüz hisseden çok kişi oluyor.

   “1. yorumum” dediğiniz yorumu bulamadım.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir