Astral Bilinci Başka Varlıklarla Birleştirmek

Bu yazı, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir.

*Bir insan ya da hayvanla bilincinizi birleşmeyi tamamladığınızda, auranızı ve çakralarınızı iyice temizlediğinizden emin olun çünkü onların düşünceleri ya da inançları size bulaşabilir. Bu konuda yeni olduğunuzda, ister bitki ister insan olsun, her zaman sağlıklı bir varlık seçin.

Birinci Meditasyon:

1. Bir nesne seçin, bu bir kristal, bir masa olabilir- odanızdaki herhangi bir şey. Yeni başlayanlar taş ya da zar gibi tek bir materyalden oluşan bir nesne ile başlamalıdır.

2. Rahat olun ve trans haline geçin.

3. Bir ya da iki dakika önünüzdeki nesneye bakın ve sonra gözlerinizi kapatın. Nesneyi gözünüzde canlandırın.

4. Şimdi nesneyi zihninizde içine girebileceğiniz kadar büyük olacak şekilde büyütün ve içine girin.

5. Nesneyle bir olun ve astral duyularınızı açın. Ne görüyor, duyuyor, kokluyor, hissediyorsunuz? İçerisi soğuk mu yoksa sıcak mı? Hangi hisleri hissediyorsunuz? Eğer nesne bir masanın ya da sert bir yüzeyin üzerindeyse, o yüzeyi *hissedin*.

İkinci Meditasyon:

Yukarıdakinin aynısını yapın, ancak bu kez bir bitki kullanın. Bu bir ağaç ya da bir çimen bile olabilir. Eğer evde yetiştirdiğiniz bir bitkiniz yoksa, bu egzersizi dışarıda yapabilirsiniz. Bitkinin canlı olması önemlidir.

Bitki egzersizi ile bitkinin köklerini kullanarak toprağı *hissedin*. Bu bitki dışarıdayken etrafındaki diğer bitkilere göre nasıl hissediyor?

Üçüncü Meditasyon:

Şimdi, yukarıdakinin aynısını yapın ama bu kez bir hayvanla birleşin. Eğer yakınınızda hayvan yoksa bu hayvanı gözünüzde canlandırabilirsiniz. Eğer evcil hayvanınız varsa, evcil hayvanlarınızdan birini seçin ve evcil hayvanınızla birleşin. Onun gözlerinden görün, kulaklarından duyun; ayaklarının altındaki zemini veya yeri hissedin. Evcil hayvanınızın vücudu nasıl hissediyor? Evcil hayvanınız sıcak mı? Soğuk mu? Aç mı? Evcil hayvanınız çevrede ne kokuyor? Burnunu kullanın. Evcil hayvanınızın aklında ne var? Hayvanlar imgeleyerek düşünür.

Dördüncü Meditasyon:

Şimdi, yukarıdaki talimatları tanıdığınız bir kişi ile yapın. Her gün farklı bir kişi seçebilirsiniz. Onların zihniyle düşünmeye çalışın.

Yukarıdaki egzersizler ne işe yarar?
Bunlar *çok* önemlidir. Ustalaştığınızda, yukarıdaki egzersizler size şu becerileri kazandıracaktır:

-Şekil Değiştirme
-Hayvanlarla iletişim kurabilme
-Başkalarının zihnine düşünceler yerleştirmek ve hatta onlara sahip olmak
-Elektrikli ekipman ve aletleri tamir edebilmek, eşya ile birleşerek sorunu bulabilirsiniz.
-Düşünceleri başkalarının zihninden çekip çıkarabilmek ve bilgi edinmek
-İnsanlarda ve hayvanlarda hastalıkların teşhisini koyabilmek
-Öğrenciler, önemli bir sınavda hangi soruların yayınlanacağını bulmak için öğretmenleriyle birleşerek her şeyi öğrenebilir.

 

 

 

“Astral Bilinci Başka Varlıklarla Birleştirmek” hakkında 1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir