Astral İletişim Sırasında “Evet/Hayır” Hissetmek (Yöntem)

Kaynak: JoS Muhafızı Lydia’nın aynı başlıklı yazısı

“Ben dili ile kullanılan ifadeler Lydia’ya aittir”Bu, yeni olduğum zamanlarda Lord Set ile bulduğum bir yöntem, belki astral işitmede sıkıntı yaşayanlara yardımcı olur. Hâlâ bazen işitme net olmadığında kullanıyorum, sadece iletişim kurduğum Tanrı’ya bunu hızlıca söylüyorum ve onlar da benimle birlikte kullanıyorlar. Ek not, onlarla iletişim kurmak söz konusu olduğunda paragraflar ve ayrıntılarla açıklama yapmak zorunda değiliz. Tanrılarımız son derece psişiktir, onlarla uzun konuşma cümleleri yerine birkaç saniye içinde duygularla, görüntülerle ve kelimelerle,  her şeyin bir kombinasyonu gibi iletişim kurabiliriz.

İşte, çok basit:

Göğüste, kalp merkezinde, üst gövdede (genel bölge) önden gelen bir itme hissi, onlardan “evet” anlamına gelir. Enerji bedenin/ruhun bu bölgesine doğru itiliyormuş gibi hissedilir.

Güneş Çakrasından, mide bölgesinden (genel bölge) gelen bir çekme hissi, onlardan “hayır” anlamına gelir. Bedenin/ruhun bu bölgesinden enerji çekiliyormuş gibi hissedilir, ancak tabii ki gerçekleştirilen işlem bu değildir, daha çok o bölgenin ortasındaki enerji öne doğru çekiliyor gibi olur.

Umarım bu bazılarınıza yardımcı olur 🙂

 

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a ve Set’e Atfolsun!

“Astral İletişim Sırasında “Evet/Hayır” Hissetmek (Yöntem)” hakkında 5 yorum var

 1. Esenlikler. Yazıyla alakasız ama bir soru sormak istiyorum. paganlar satanist midir? Satanizm ve paganzim ne kadar benzerdir?

  1. Esenlikler,

   Evet, antik atalarımız da Şeytan’ın gerçeğini bilirlerdi. Antik paganların genel olarak farklı gözükmesinin sebebi, o dönem ideal bir sürecin hakim oluşundan ötürüdür. Örneğin mitlerle birlikte herkes kendi gelişmişlik seviyesine göre onlardan anlam çıkartabilirdi. Mitolojilerde sayısız alegori yatıyordu ve tüm mitler aslında kökünde aynı anlamlara çıkarken, kültürlere göre farklı şekillenmişlerdi.

   Soruları artık buradan cevaplamıyoruz. VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte Forumlarımıza bekleriz.

   İyi geceler.

 2. Esenlikler benimle irtibata a gecerrmisiniz line yada farklı bir platform üzerinden yada sizin herhangi bir kullandığınız platform da olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir