Astaroth’un Doğu İle Bağlantısı

https://joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/ASHTAR.html adlı Joy Of Satan sayfasının çevirisidir-

Astaroth Kenanlılar tarafından Astarte , Sümerler için Inanna , Babilliler için İştar, Asurlular ve Akadlar için Ashtart, Ashtoreth, Aşera ve Astoreth olarak biliniyordu. Mısırlılar tarafından İsis, Ashet ve Aset, Fenikeliler tarafından Tanit-Ashtart ve Ashtaroth olarak biliniyordu. “Ashta” ve adlarının Sanskritçe’deki [dillerin en eskilerinden biri] varyasyonları “sekiz” anlamına gelir. Jnana Yoga [İnanna] “Bilgi Yolu”dur.

8 sayısı yan çevrildiğinde sonsuzluğun ve ölümsüzlüğün simgesidir.

Yogaya aşina olan çoğumuz ‘Sekiz Katlı’ Yolu duymuşuzdur. Ne yazık ki, bunların çoğu, orijinal doktrinlerin yıkılmasından sonra Hristiyan ve Müslüman pisliği tarafından kirletildi. Sekiz Katlı Yolun kişisel davranış veya ‘ahlak’ ile hiçbir ilgisi yoktur.

“Herkesin kendi doğasının buyruklarına uymasına izin veriyorum, ama bana karşı gelen çok pişman olacak.”
– Şeytan, Al Jilwah’tan

Gerçekte, Sekiz Katlı Yol, aklın ve ruhun güçlerini büyük ölçüde artıran, aşağıdakilere uyulması ve uygulanmasıdır:

1) Asanalar :  Hatha Yoga, Kundalini Yoga, Beş Tibetli ve Tai Chi gibi vücudun fiziksel pozisyonları Asanalardır . Yılanın güvenli yükselişini kolaylaştırmak için omurganın manipülasyonu ve nazik germe yoluyla kişi fiziksel benliği üzerinde çalışmalı ve güçlendirmelidir. Fiziksel beden özgür ve esnek olmalıdır, aksi takdirde enerji kapana kısılabilir. Kişi sürekli olarak güç meditasyonları yaptığında, uygun şekilde yönlendirilmesi ve her şeyden önce özgür olması gereken aşırı miktarda enerji yükselir.

2) Pranayama : Nefes Egzersizleri

3) Dhyana : Meditasyon

4) Mantralar : Belirli hedefler ve/veya kişisel güçler elde etmek için güç sözlerinin titreşimidir.

5) Yantralar : İşaretler ve belirli semboller üzerine meditasyon [Maksimum etkinlik için mantra titreşimi ile birlikte kullanılır]

6) Mudralar : Vril’i ( chi/cadı gücü ) etkinleştiren el pozisyonları gibi belirli mühürlerdir.

7) Bandhalar : Yılanı uyaran ve yönlendiren enerji kilitleridir.

8) Maithuna : Bir partnerle/partnerlerle veya tek başına cinsel aktivite. Orgazm, yaşam gücünü hem harekete geçirmek hem de güçlendirmek için çok gereklidir. Bu nedenle, Hıristiyan Kilisesi ve Müslüman programı, tüm manevi bilgi ve gücü ortadan kaldırma girişiminde, her zaman kınamakta ve cinsel aktiviteye kısıtlamalar getirmektedir.

Yukarıdakilerin hepsini uygulayarak, kişi güçlerini büyük ölçüde geliştirecek , güçlendirecek ve tanrılığa ulaşma süresini kısaltacaktır.

More information about Astaroth’s Eight-pointed Star, also known as ‘Sigil of the Beast’

“Astaroth’un Doğu İle Bağlantısı” hakkında 42 yorum var

 1. Asanaların çoğunda hiç sıkıntım yok fakat hatha yogada ki amut hareketlerini asla yapamıyorum. Küçüklükten gelen boynumu kırıcam korkusu var ve bunu aşamıyorum. Ayrıca vücut ölçülerimle kafadan o pozisyonları yaptığımı düşününce yaralanmam kesin gibi duruyor. Kesin belim ya da boynum kırılır. Onlar yerine başka bir şey yapılmayacağını da biliyorum. Böyle bir döngü içine girdim o pozisyonları yapmazsam çok şey kaybeder miyim?

  1. Merhaba;
   Yapmakta zorlandığınız hareketleri 1 kerede olsa yapmanız tavsiye edilir. 1 hareketin eksikliği enerji akışında problem yaratabilir. Bu yoga hareketleriyle genelde boyun veya başka kemikleri kırma ihtimali oldukça düşük. Kilolu olduğum zamanlarda 1 tekrarda olsa yapıyordum. En azından denemeniz size katkı sağlayacaktır.
   İyi günler.

   1. Öncelikle hoşgeldin Zaryon. Tavsiyen için teşekkür ederim. Aslında bunun kiloyla pek alakası yok vücut şeklim pek uygun değil. Ve tam hareketi yapıcam bir şey beni durduruyor ve başka harekete geçiyorum. Ama enerji akışının bozulması pek hoş olmaz denemeye çalışıcam. Yani umarım. İyi günler.

    1. Merhaba;
     Henüz gitmediğimi belirtmek isterim. Bunun dışında seni durduran korkun ve yukarıda anlattığın ya boynum kırılırsa hissiyatı. Denemekten korkma
     İyi günler.

     1. Sanırım bende site çöktü aynı yorumu yaptın diyor yaptığım silebilirsin çok sevinirim. Çok rezil bir insan olduğum doğrudur kusura bakma gittin sandım. Ve cevabın için teşekkür ederim yenmeyi denicem. İyi günler.

     2. Rezil olacak bir durum yok sadece gitmediğimi belirtmek istedim.
      İyi günler dilerim.

  1. Merhaba;
   RTR’lerin düşmana bir çok etkisi olabilir. Söylediğinizde bunlardan biri.
   İyi günler.

 2. Merhabalar, Mantralar/Rünler ve kullanımlarını içeren bir link bırakabilir misiniz rica etsem?

  Ayrıca bu güç kelimelerinin tam olarak işlevini anlayamadım. Titretildikleri zaman bir tür aktive edilip kullanıldıkları konularda şans mı sağlıyor? Örneğin zeka, dikkat ile ilgili bir rünü gün içerisinde belli bir sayıda titrettigimizde ders veya herhangi bir konuda dikkatimizi ve odağımızı güçlendirmeye mi yarıyor?

  Teşekkürler!

  1. Esenlikler,

   Mantralar için böyle bir link yok. Hepsi dağınık bir şekilde. Rünler içinse buraya yönlendiriyorum.

   Güç sözcükleri, sonsuz enerjiyi dönüştürmeye yarar. Yani akaşayı/eteri biçime sokuyor diyebilirim. Fizikte temel ve basit bir kural olan “var olan her şey titreşir”den ötürü, biz de o enerjiyi varlığa dahil edebilmek için titretiyoruz. Bu enerjinin tekrar solmaması için de olumluyoruz. Böylece önce akaşadan dönüştürdüğümüz enerji var oluyor, sonra da belirlenen amaç için kullanılıyor.

   İyi günler.

   1. Rünler yalnızca büyü yaparken araç olarak mı kullanılır yoksa günün herhangi bir vakti kullanılabilir mi?

    1. Merhaba;
     Enerjiyi programlamak ve etkiyi arttırmak için kullanılır. Başladığınız zaman önemlidir. Astrolojik olarak uygun zamanda başlamazssınız büyünüz etkili olmayacaktır veya etkisi yarı yarıya azalacaktır. Başlangıcın ardından gelen günler aşırı önem arz etmez.
     İyi günler.

 3. Esenlikler.

  Ruhani savaş takvimleri neden gelmiyor artık ?
  RTR yapmayalım mı yoksa ?

  1. Merhaba;
   Şuan yeni Savaş Takvimi paylaşılmadı. Paylaşıldığı taktirde sizinle paylaşacağız. Yeni takvim gelene kadar Final RTR yapıyoruz.
   İyi günler.

 4. Merhaba, ritüel ve büyü yapmanın karması var mıdır? Sayfada karma ile ilgili olan yazıları linkleyebilir misiniz?

  1. Esenlikler,

   Hayır, yoktur. Böyle bir şey olsaydı Yahudiler en baştan zaten kendilerini bitirirdi. Saçmalığın daniskası. Her yapılanın bir karşılığı vardır, bu doğrudur. Ancak büyüde bu iş böyle çalışmıyor. Yahudiler mesela, o kadar yalanlarına ve suçlarına rağmen yaptıkları hep yanlarına kaldı ve bu böyle devam etti. Daha yeni spiritüel güçle bunu tersine çeviriyoruz. Şeytan kara büyüde etiğe bakar. Taoistlerin bir karşılık verme felsefesi vardır:

   “Bana bir iyilik yaparsan, sana daha iyi bir iyilik yapacağım; ancak bana zarar verirsen, sana öbür yanağımı çevirmeyeceğim. Eğer bana hakaret edersen, sana yumruk atacağım; eğer bana yumruk atarsan, senin kolunu kıracağım; eğer benim kolumu kırarsan, senin bacağını kıracağım; ve eğer benim bacağımı kırarsan, seni tabuta sokacağım.”

   Bu ölçüde kalındıkça etikten çıkılmayacaktır.

   Karma ile alakalı konuşmak gerekirse, öyle aman aman derin bir konu değil. Bir nevi birikim diyebiliriz karma için. Örneğin önceki hayatında zulme uğrayan birisi bu hayatında da zulme uğrar. Yani bu bahsettiğim gibi saçma bir mantıkla ilerlemiyor. Negatif karmayı kırmak ise bizim ellerimizde. Ansuz ve Uruz rünleri ile Munka mantrası bu işe yarıyor.

   İyi günler.

   1. “Önceki hayatında zulme uğrayan birisi bu hayatında da zulme uğrar” Dediniz. Bu ne kadar da acımasızca o zaman önceki hayatında suç işlemiş, insan öldürmüş bir zanlı bu hayatta da mı aynı? Önceki hayatında iyi bir insan olmuş ama hep acı çekmiş birisi şimdiki hayatında ne için aynı şeyleri yaşıyor tam tersi olması gerekmez mi?

    Kötülük yapmış insanların öldükten sonra daha kötü sefalet ve acı içinde, İyi insanların önceki hayatında sürekli acı çektirilmiş mutsuz bir hayattan sonra da daha iyi bir hayata sahip olması gerekmez mi Karma bu değil midir?

    Sizin intihar edildikten sonra ne olacağı hakkında bir yoruma cevap verdiğinizi hatırlıyorum. Orda şey demiştiniz bir insan kendine bunu yaparsa diğer hayatı daha berbat olur falan bu da o kapıya çıkmıyor mu?

    1. Merhaba;
     Sol İnvictus dostumun bahsettiği olay eğer intihar ederseniz diğer yaşamanızda negatif enerjilerin daha çok toplanacağıdır. Bu da daha kötü hayat şartlarını doğurur.
     Karma olayındaki örneği dostum afaki olarak vermiş. Evren için iyi veya kötü yoktur. Bu yüzden bu dünyada istediğiniz kadar iyilik veya kötülük yapın öbür yaşantınıza yansımayacaktır. Lâkin çok kötü olaylar yaşadınız ve bu şekilde öldünüz. Ardından reenkarne edildiniz. Üstünüzdeki bu kötü karma devam ediyor olucaktır. Tam tersi durumda harika bir hayat yaşadınız öldünüz ve reenkarne edildiniz. Güzel yaşam enerjileri daha baskın olacaktır.
     Değinmemiz gereken önemli nokta şu : Kötü bir karmayla doğmuş olabilirsiniz ama bunu değiştirebilme imkanınız var. Buna en basit örnek kendi hayatımı verebilirim. Harika bir yaşamın içinde doğmadım fakat şimdi kusursuza yakın hayatı yaşıyorum. Değiştirip değiştirmemek sizin elinizde.
     İyi günler.

     1. Anladım. Teşekkür ederim. O zaman karma hakkında bildiğim çoğu şey yanlışmış. Bu konu hakkında daha derin araştırmayı nerde yapabilirim herkes bambaşka bir şey söylüyor.

     2. Merhaba;
      Rica ederim. İnternetteki kaynaklar bozulmuş durumda. Sizin için Joy Of Satan makalelerinden araştırma yapacağım. Arzu ederseniz bulduğum makaleleri size mail yoluyla iletebilirim. Bunun dışında bana da istediğinizi sorabilirsiniz.
      İyi günler.

     3. Bunu yaparsanız çok sevinirim.
      Gerçekten bu siteyi seviyorum sizden anında geri dönüşler alıyorum ve sorularıma hep cevap veriyorsunuz, burayı bulalı 2 3 sene oldu iyi ki de böyle bir site var tek doğru bilgiyi sizler aracılığıyla ulaşıp öğrenebiliyorum. Kısa sürede geri dönüş ve ulaşabileceğimiz her konuyla ilgili yazılar çeviriler.. daha ne olsun… İlgi ve alakanız için sağolun. İyi akşamlar dilerim.

     4. Merhaba;
      Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz. Görevimiz bu ve size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Yolumuzu ve Şeytan Baba’yı merak eden herkes bizim için değerlidir.
      İyi günler.

 5. Esenlikler,
  Baş amudunu yapmayı denedim fakat boynumu kırmaya yakındım . O yüzden amudları aylardır yapmıyorum. Denedim fakat olmuyor .sporcu olduğum zamanlarda şimdiye göre daha esnektim ama artık kaslarım o kadar esnek dahi değil. Onun yanına tai chi yapsam sıkıntı olur mu veya daha farklı yoga eklentileri yapsam?

  1. Merhaba;
   Tavsiyem en az 1 kere de olsa denemeniz yönünde enerji akışının sekteye uğramaması için. Bunun dışında esnemeniz için kendinize süre vermeniz gerekir. Dert etmeyin lâkin esnetme hareketlerine devam edin. Tai chi problem çıkartmaz diğer yoga eklentileri Rahip/Rahibeler tarafından onaylanmamışsa önermiyorum.
   İyi günler.

   1. Bugün kendimi deneyeyim dedim tekrardan, eskiye göre daha yatkınlaşmışım.Her gün kademe kademe ilerlemeyi düşünüyorum aynı şekilde esnekliğinden de hafiften üstüne gitsem iyi olur.
    Tai chi yaparken enerji ile doluyorum ürpertiler peşpeşe geliyor (iyi manada olan).
    O zaman mevcut programı sürdürürüm sonrasında ise eklenti(uygun olanını) yapabilirim.
    Teşekürler.

    1. Merhaba;
     Bu çok iyi bir gelişme. Şüşko (hem de tam manasıyla ) olduğum zamanlar bile sürekli deneyerek başarmıştım. Seninde deneyerek bunu başaracağına inanıyorum. Program konusunda yardıma ihtiyaç olduğunda yazabilirsin.
     İyi günler.

     1. Öyle deme ahahah. Bende yemek yemeyi ço seviyorum. Hatta yemekbozuklugum vardi incecik ve zayif olabilmek icin. Su an 53-54 kiloyum eskiden olsa takardim devamlı ama memnunum artık. Burç ozelliklerim arasinda da var yemek yeme. Program istegim su anlik yok ama olunca mail atarim . Tesekurler.

     2. Merhaba;
      Yemek yememekte vücuduna zarar verebilir. Lütfen sağlığını bozmayacak şekilde bunu yap.
      İyi günler.

     3. Esenlikler,
      Tabiki buna dikkat edeceğim. Metabolizma yavaş olmasaydı . 🙂

     4. Merhaba;
      28 Kasımda sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için iyi bir büyü başlangıç tarihi. İstersen metabolizmanı hızlandırmak için bu fırsatı değerlendirebilirsin.
      İyi günler dilerim

     5. 28 kasım hem kendim için hemde başkası için yapabilirim bunu dediğin iyi oldu çok teşekür ederim .sağlık problemlerim çok birikmişti (ufak tefek)bakalım hakkımda iyisi . Güçle ve sağlıkla kalın.

 6. Merhabalar bir konuda size danışmak istiyorum.Ben inancımdan ve tanrılarımızdan bahsetmekten onların uğradıkları iftiralardan farklı olarak nasıl güzel varlıklar olduklarından bahsetmekten , inancımı anlattığım zaman sorun olmayacağını bildiğim o idrak seviyesinde geniş görüşlülüğe sahip insanlara düşüncelerimi inancımı anlatmaktan haz alıyorum ama bir yandan da okuduğum bazı gizlilik ile ilgili yazılardan dolayı içimde bir şüphe oluşuyor acaba anlatmam bir yönden sorun olur mu diye bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim.

  1. Merhaba;
   Genelde kendimizi ifşa etmeden bigli paylaşmaya özen gösteriyoruz. Çünkü şuan insanlar bizi tam mânasıyla anlayacak seviyede değiller. Gerçekten sizi yargılamadan anlayacağını düşündüğünüz kişilere bilgileri sunun. Aksi takdirde salyaları akan bir islamcı tarafından saldırıya uğrar ve fişlenmiş bir pozisyona düşebilirsiniz.
   İyi günler

 7. Esenlikler.

  Yahveh’in içinde bulunan ruhlar bir süre sonra tamamen yok oluyorlar mı yoksa sürekli acı içinde sömürülüyorlar mı?

  Bir de Yahudilerin ruhları öldükten sonra nereye gidiyor?

  1. Merhaba;
   Genelde yok oluyorlar. Şöyle ki eğer bu hayatında cici bir müslüman veya hristiyan olup dini vecibelerini yerine getirmişse aynı telefonunuzun şarjınız yavaşca azalması gibi enerjisi emilir. Bu sırada kendilerini kübün içinde sözde cenette hissederler ve yok olurlar. Sözde müslüman/hristiyanlar hızlıca emilir çünkü fazla enerjileri yoktur.
   Yahudiler ise reenkarne edilir. Eğer üst düzey haham ise bu değişir. O zaman kübün bir parçası olurlar ve yarı bilinçli şekilde kübün görevlerini yerine getirirler. Enerjileri azalmaya başlarsa ve buradaki görevlerini yerine getirmemişlerse tekrar reenkarne olurlar.
   En nihayetinde sonuç yok olmaktır. SS yolunun aksine kendi yolundan gidenlerini bile yok etmeye dayalı sistemleri vardır.
   İyi günler.

 8. Esenlikler,
  1- Önümüzdeki zamanlarda kara büyü yapmak için uygun bir zaman yaklaşıyor. Toplu kara büyü yapılabilir mi? Örneğin ben bir kişiye değil, birden fazlasının zarar görmesini istiyorum. Düşmanım değiller, rakibim ve onları öldürmektense hayatları boyunca bir takım zorluklar yaşamalarını tercih ederim. Vicdani olarak kendimi çokça sorguladım ve en sonunda yapacağım şeyin etik olduğuna karar verdim. Poppit kullanarak yapılan büyüde birden fazla poppit kullanabilir miyim? Olmayacaksa bile denemek istiyorum. Ayrıca rünlerle ilgili çalışma da yapmak istiyorum.Satanizm’de ciddi bir şekilde ilerleme taraftarıyım. İnsanlığa karşı yapılan bu zulmü durdurmak için her şeyi yapmaya da gönüllüyüm. Bu belki maddi dünyada üst mevkilere çıkmak olur. Annem için bağlama büyüsü yapmak yerine beni rahat bırakması için rünleri kullanmam daha iyi olur mu? “Annemin iradesi bana bağlanıyor” demek biraz saçma olur onun yerine “annem kararlarıma saygı duyuyor ve beni destekliyor” diye olumlama yapsam bu beyaz büyü olmaz herhalde. Umarım anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba;
   Öncelikle yaşınızı yazdığınız kısmı gizliliğiniz açısından kaldırdım bilginize.
   Toplu bir kara büyü yapabilirsin lâkin enerjin çok fazla etkili olmayacaktır. Kişi sayısı arttıkça enerjini o kişi sayısı kadar bölmen gerekecek. Etki etmesi çok uzun zamanlar alacaktır. Etkisi çok düşük olur. Bunun yerine birer birer gitmen daha mantıklıdır. Uzun vaadede negatif enerjilerle çalışmak kişinin kendisine zarar vermeye başlayabilir. Poppit hiç denemedim bu yüzden bir yorum yapmayacağım. Rünler daha etkili büyüler için tavsiye ederim.
   Annen için büyü konusuna gelirsek aile bağları olan bireylerle negatif enerjiler çalışmak dolaylı yoldan size etki edebilir. Çünkü kan bağınız var. Bunun yerine sizin de rahat edeceğiniz ve kimsenin zarar görmeyeceği şekilde afirmasyon kurmanız ve enerjiyi yönlendirmeniz daha doğru olur. Rünleri kullanabilirsiniz.
   Vicdani tarafına gelirsek evrende iyi veya kötü kavramı olmadığından içiniz ferah olsun. İyilik ve kötülük kişiden kişiye değişen kavramlardır. Kimse mutlak iyi ve mutlak kötü değildir.
   İyi günler.

 9. Esenlikler Zaryon;
  Üstte karma ile ilgili bahsi geçen makaleleri banada atabilir misin?
  Mail: @gmail.com
  Mail : @protonmail.com
  Sansür koyarsan sevinirim
  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir