Seanslar: Ölmüş Ruhları Çağırma, Temas ve İletişim Kurma

(Bu yazı, Séances: Summoning, Contacting and Communicating with Deceased Spirits isimli sayfanın çevirisidir. “Ben” ifadeleri ise Yüksek Rahibe Maxine’ye aittir.)

Büyücülük, seanslar, ruhani dünya ile fiziksel dünya arasında kanal görevi görme ve medyumluk üzerine olan pek çok kitap, ölmüş kişiyle iletişim kurmak için ayrıntılı bir süreci savunur. Gerçekte ise astralde dolaşan birisini çağırmak o kadar da zor değildir.

“Kayıp ruhlar” olarak adlandırılan ve astralde kapana kısılmış birçok insan mevcuttur. Reenkarne olanlar söz konusu olduğunda ise eğer bu konularla yeterince alakalıysanız zaten başka bir hayata girmiş oldukları için onlarla iletişim kurmaya çalışmanın bir faydası olmadığını bileceksinizdir.

Ölmüş İnsanlar “ruhlardır”. Bunlar daha düşük bir seviyededir. Yani eğer ki kişi önceki yaşamında ruhunu güçlendirmediyse Demonlar veya melekler kadar güçlü olamaz.

Bir ruhun bulunduğu bir odaya girebilir ve herhangi bir destek olmadan çok kolay iletişim kurabilirim. Yardımcı kullanmak için olan öneriler isteğe bağlıdır. Meditasyon ile zihniniz, ruhları hissedebileceğiniz ve görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve onlarla iletişim kurabileceğiniz seviyelere açılacaktır.

Astral, bu ruhlar için genellikle yalnız bir bölgedir ve ruhlar çoğu zaman yaşayanlarla temas kurmak ister. Eski evlerde görülen veya hissedilen hayaletler [çoğu zaman kişi orada ölmüştür] buna örnek olabilir. Yaşayan aile üyelerinden veya sevdiklerinden ayrılamayan hayaletler, genellikle kendisini ya eve, iş yerine, yaşayan aileye ya da bu ailenin yerine geçmiş insanlara bağlar.

Ölen kişi, ruhunun “huzur” bulmasını engelleyen belirli problemler yüzünden yaşayanların yardımına ihtiyaç duyuyor olabilir. Örneğin kişinin cenazesi, bir cinayet, kayıp bir kişi veya ölen hakkında olan başka bir problem mevcut olabilir.

Çoğu zaman ölen kişi varlığının bilinmesini sağlayacaktır. Nesneler farklı yerlere yerleştirilmiş bulunabilir, elektrikli aletler açılıp kapatılabilir ve bazı durumlarda ruh, [ruhani olarak] eğitimsiz kişiler tarafından bile hissedilebilir.

İletişim Nasıl Kurulur:

Ölen kişinin iletişim kurmak için etrafta bulunması gerekmez. Eğer ölmüşse ve reenkarne olmamışsa kendisiyle iletişime geçilebilir. Ruh, kişinin odaklanabileceği herhangi bir yerde çağırılabilir.

İletişim kurmak için Tarot kartları, bir Ouija Tahtası veya sarkaç kullanılabilir. Ölen kişiyle temas kurmak isteyen bir grup insanın olduğu durumlarda tüm katılımcılar odaklanmış ve ciddi olmalıdır. İçlerinden bir kişi ise medyum olarak hareket etmelidir.

 1. Eğer ruh tanınıyorsa ölmüş olana en yakın olan kişi kartları karıştırırken çağrılan ruh ile bağlantı kurmaya ve onun hakkında bilgi vermeye odaklanır. Medyum daha sonra bu kartları okumaya başlar. Ouija Tahtası kullanımında da aynısı yapılır. Ouija tahtası kullanırken medyum, ruh ile iletişim kurmayı isteyen kişinin karşısına oturmalıdır. Ölen kişinin kişisel bir nesnesine sahip olmak da medyum olarak hareket eden ancak deneyimsiz ya da yeterince psişik güçlere sahip olmayan kişilere kolaylık sağlayacaktır.
 2. Genellikle ölmüş ruha en yakın olan kişi onu herkesten önce hisseder. Aracılık yapan kişi ruhu çağırıp onun adına konuşur. Bittiğinde de ruhu ayrılmaya yönlendirmelidir. Ruhla hiçbir şekilde bağlanmamalıdır ve bu durumun mümkün olduğunca kişiselleşmemesine özen göstermelidir.

Sarkaç da iletişimde kullanılabilir. Medyum, bu yöntemi kullanmaya karar vermek için sarkaç konusunda biraz deneyime sahip olmalıdır. Odada/evde/binada/alanda ruh olup olmadığını sorarak başlayın. Sarkaç “evet” yanıtı verirse, daha fazla soru sormaya devam edebilir veya bir sohbet başlatmak için bir Ouija Tahtası kullanabilirsiniz.

İnsan ruhlarını çağırmak oldukça kolaydır. Her ikisini de çağırdığım için hiçbir şekilde bir Demon enerjisine sahip olmadıklarını söyleyebilirim. Genellikle bir insanın enerjisi, ancak vücudunuza girdiğinde hissedilebilir*. Öte yandan bir Demon’ın enerjisi heyecan vericidir ve kalan enerji, cildinizi birkaç gün sonra bile karıncalandırabilir.

*2015 yılı itibari ile Şeytan’ın idaresi altında birçok ölü ruhla yoğun bir şekilde çalıştım. Ruh formundaki bu insanlar, “Cehennem”de ayrılmış bir bölgede yaşıyorlardı. Bir süredir birlikte çalıştığım bir ruh beni yakaladı ve kucaklayarak kendine çekti ve bunu yaparken neredeyse beni vücudumdan çekip çıkaracaktı. Diğer Joy of Satan Baş Rahipleriyle birlikte bu seçkin ruhları güçlendirmek için çalışıyordum.

Bir ruhu, cevaplamak istemediği sorular olursa asla zorlamaya çalışmayın. Kaba olmak, auranıza astralde kötü bir titreşim verir ve gelecekteki diğer ruhlarla temas kurma veya çağırma girişimlerinizi engellenebilir.

Kendi düşünce ve duyguları üzerinde bir miktar kontrole (güçlü bir zihin ve ruha) sahip olmak mühim olduğundan Boşluk Meditasyonu bu konuda önemlidir. İstenmeyen herhangi bir şeyi kapatma ve engelleme yeteneği, astralden herhangi bir şey çağırırken yardımcı olur. Bazı ruhlar korkudan, eğitimsiz bir zihinden veya diğer duygulardan beslenir.

Korkan, aşırı etkilenen veya aşırı duygu/histeri ve dengesiz davranışlara yatkın kişiler seanslara katılmamalıdır! Seans sırasında her zaman soğukkanlı, sakin ve tok olunmalıdır. Medyum her zaman durumu tam kontrolünde tutmalıdır.

Ölenlerin ruhları ile temasa geçildiğinde hayatta oldukları gibidirler. Kişilikleri değişmez. Her birimizin kendisini ruhsal olarak geliştirmek ve güçlendirmek için çalışması gerektiğinden dolayı, şu anki hayatımızda yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalışmamız önemlidir. Çünkü kişi öldüğünde gücünde hiçbir ilerleme yapamaz. Ölüm, durgunluktur.

“Seanslar: Ölmüş Ruhları Çağırma, Temas ve İletişim Kurma” hakkında 37 yorum var

 1. Güzel ve bilgilendirici, keyifli bir yazı olmuş. Teşekkürler.

  Peki Reankarnasyon bir tür evren yasası mıdır? Evrendeki bütün ruhlar ölümden sonra reenkarne olur mu? Örneğin, Magnum Opus’u tamamlamak için ömürler harcanıyor, elimizde olan bunca bilgiye rağmen. Peki Şeytan sezgilerini kullanarak Magnum Opus’u kesfettiginde, bunu tek hayatında nasıl tamamladı? Veya tamamlayana kadar reenkarne mi oldu? Öyleyse reenkarne olmak bir tür yasa gibi bir şey..?

  1. Esenlikler,

   Evet, reenkarnasyon evrenin bir tür yasasıdır. Magnum Opusun 2. aşamasına kadar eğer kişi SS ise Şeytan tarafından, değilse de evren tarafından reenkarne edilir. 2. aşamadan sonra reenkarnasyon döngüsü kişinin kendi iradesine bağlanır ve istediği zaman, istediği şekilde reenkarne olur.

   Tek hayatında mı yoksa bir sürü hayat sonucu mu Magnum Opusu gerçekleştirdi bilinmiyor, o yüzden bu soruyu cevapsız bırakıyorum.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Teşekkür ederiz. Sadece görevimizi icra ediyoruz. Faydalıysak ne mutlu.

   İyi günler.

 2. Bu yöntem ile Mustafa Kemal Atatürk’ü çağırmayı deneyebilir miyiz? Kendisinin reenkarne olduğuna dair bir kanıt yok.

  1. Esenlikler,

   Reenkarnasyon olmamışsa bile kendisini çağırabilecek özel bir eşyası kimsede yok. Sonuç olarak ona seslenilse bile nerede olduğu belirsiz olacağı için duyması mümkün olmayacaktır.

   İyi günler.

 3. Kundalini yogayla ilgili bir takım sorularım olacak;Yılanın kırılırsa ne işe yarar,ne kadar vakit alır ortalama,yılan kırıldıktan sonraki aşama nedir,yılan hissi nasıl sizde

  Şimdiden teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Yılan kırılmasıyla kastedilen tam olarak nedir? Yılan uyanır ve yükselir. Ön yükseliş denen bir şey de duymuştum ancak bu konuya tamamen hakim değilim. Yılan uyanıp yükselişe başladığında bir sıcaklık, bel ağrısı yaşanabilir. Mutluluk artabilir. Negatif duygular solup gidebilir (öfke gibi).

   Süresi için de konuşmak gerekirse tam yükselişi onlarca yıl alacaktır. Yılan, tanrılığın özüdür ve Magnum Opus ile direkt alakalıdır. Yani taç çakrasına kadar çıkması epey zaman alacaktır.

   İyi günler.

 4. Günaydın konuyla alakasız olacak ama astral savaş var mı? yani kişi trans halindeyken astral boyutta savaşması vs. Bu konularda benden daha önce öğrenmiş bu konularda benden o zamanlar daha bilgili biri anlatmıştı da. Hatta yarattığı kalede de (astral tapınak sanırım) erk hayvanlarını doğadan enerji çekip besliyormuş filan. Doğadan enerji çekmek nedir?

  1. Esenlikler,

   Tabii ki, beden olmadan ruh da belirli bir güç sahibidir ve iradesiyle bir şeyleri gerçekleştirebilir.

   Elementaller ve düşünce formları düzenli olarak beslenmelidir. Elementallerin beslenmesi kendi elementleriyle mümkündür. Yani “doğadan enerji çekmek”ten kasıt tam ne bilmiyorum, ancak toprak elementali, toprak elementiyle beslenmelidir. Doğaya en yakın element de topraktır sanırım. Onun harici Jera rünü de doğayla çalışmak için uygun bir ründür.

   İyi günler.

  2. hımmm erk hayvanlarının beslenebilecek birşey değil uzman değilim ama sadece sana rehberlik eden hayvan ruhları diye duymuştum

   1. Esenlikler,

    Daha çok neo-paganlarda bu tarz şeyler görüyorum. Herkese atanmış bir hayvan ruhu vs. İşin aslı eğer hayvanın içinde bir lesser demon yoksa (familiar diye de geçer) çok bir etkisi olacağını sanmıyorum. Hayvanların ruhları daha zayıftır, lesser demon/familiar’lar ise Şeytan’ın emrindeki daha güçlü düşünce formlarıdır.

    İyi akşamlar.

 5. Konu ile alakasız ama:

  Sowilo ve Fehu rününü kullanmak istiyorum hangisini yapmalıyım?

  A: (Sowilo+Fehu)x16, 1 SATANAS, 10 olumlama, 1 Aum( Yani önce Sowilo ardından Fehu titretmek 1 sayılacak bundan 16 tane)

  B: Sowilo x16, 1 SATANAS, 10 olumlama, 1 Aum
  Fehu x 16 , 1 SATANAS, 10 olumlama, 1 Aum
  (İkisi ayrı ayrı)

  A’dakini yapmam gerekirse olumlamada Fehu ve Sowilo’dan istediğim şeyleri beraber mi söyleyeceğim?

  Esenlikler.

  1. Esenlikler,

   A şeklindeki gibi yapılmalı.

   Eğer bu rünler aynı amaç için kullanılıyorsa A şeklindeki gibi yapıldıktan sonra olumlamada da aynı amaç olumlanmalı. Örnek verecek olursam, A şeklindeki gibi yaptıktan sonra olumlama kısmında şöyle denmeli:

   “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak daha aktif ve hareketli oluyorum.” x10

   ya da

   “Fehu ve Sowilo rünleri beni; pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak daha aktif ve hareketli yapıyor.” x10

   Ancak olay böyle değilse, Sowilo ve Fehu ayrı amaçlar için kullanılıyorsa (örneğin birisi zenginlik, diğeri özgüven) bu noktada ayrı ayrı büyü seansları yapılmalı.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Hayır, demek istediğim direkt olarak birini AUM ile bitirip ondan bir süre sonra diğer çalışmaya başlamak. Arada mümkünse yarım saat bir saat bırakılırsa daha iyi olur, enerjiler karışmaz.

     İyi akşamlar.

 6. 1-111surya ile çakraların,auların felan temizlenişinden önce nerji yükseltmek gerekir mi? büyülerde olduğu gibi mesela yoksa fehü gibi rahatmıyız 2-bide tam çakrada titretilen rünler var gene enerji yükseltmek gerekirmi başlamadan önce? 3-Forumlarda biyokinezi çalışmalarını bi benmi bulamadım anlamadım o konuları varsa eğer çeviricekmisiniz?

  1. Esenlikler,

   1- Hayır, gerekmez, düzgün bir şekilde titretilebilir enerji yükseltme olmadan. Yeni edindiğim bilgiler doğrultusunda en baştan bu enerji yükseltme olayının birkaç kişinin spekülasyonuna dayandığını fark ettim. Yabancı SS’lerle olan konuşmalarımdan sonra büyü oluşturmanın ve mantığının daha farklı işlediğini gördüm ve anladım. Enerjisel olarak bir sıkıntı çıkmadı. Sadece RTR’larda enerji yükseltmek daha iyi olacaktır, çünkü RTR’larda sadece enerji veriyoruz yok etmek için. Gördüğüm kadarıyla diğer mantra ve rünler akaşadan çekiyor enerjiyi, kişinin kendisinden değil. RTR’larda tabii öbür türlü olduğunu da deneyimledim. Kendi deneyimlerim sonucunda büyü ve meditasyonlarda enerji yükseltmenin gereksiz olduğunu ancak RTR gibi şeylerde gerekli olduğunu anladım.

   2- Üstte açıkladığım nedenden ötürü hayır.

   3- Özel bir çalışma yok açıkçası. Biyokinezi çok ileri düzey bir işlemdir. Biyokinezi denilen, büyüden farklı değildir aslında. Büyünün biyolojiye dayalı bir çeşidi diyebilirim. Örneğin kara büyü dediğimiz gibi. Biyokinezi de adı üstünde rünler, mantralar ya da saf enerji yoluyla vücut üzerinde değişim yapmak. Tabii ki bu direkt olarak eti, kemiği ya da her ne parça ise bunu değiştireceği için çok fazla enerji istiyor ve bu yüzden de diğer büyü türlerinden enerjisel anlamda daha masraflı bir hâl alıyor.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     2 çalışma derken neyi kastediyorsunuz? Tam olarak isim belirtilirse daha iyi cevap verebilirim.

     İyi günler.

     1. tam çakra ve surya ile ruhun çakraları ve auraları eterik bedeni temizleme ile ilgili çalışmaların yukarıda yazdıklarım yani sonunda bir afirmasyon varmı?

     2. Esenlikler,

      Hayır, meditasyonlar büyülerin aksine olumlama gerektirmez.

      İyi akşamlar.

   1. Her büyüde enerji yükseltme kısmı saçma gelmişti bana hep. Güç kelimesi kendi ruhumuzun gücünü dönüştürüyorsa güç kelimesi değil dönüştürücü olur. Bu kadar özel kelimelerin enerjilerimizi dönüştürmekten fazlasını yaptığını duymak beni sevindirdi.

    Sanırım her büyüde SATANAS, 666 vb. yollarla enerji yükseltmemizin sebebi daha yüksek enerjiler ile yapmak çalışmayı? Söylediğiniz bilgiye göre istersek sadece Rün ve Afirmasyon yolu ile büyü yapabiliriz? Aum/ x tekrar Rün/ y tekrar afirmasyon/ Aum gibi?

    1. Esenlikler,

     Evet, dediğiniz gibi. Ekstradan enerji yükseltmek opsiyonel olarak iyi olacaktır ancak böyle bir zorunluluk yok. Tabii RTR gibi şeyleri hariç tutuyorum. Çünkü orada aldığımız bir şey yok ve sadece enerjimizi saldırı yönünde odaklıyoruz. Yani böyle olunca da güneş çakrasından bile enerji çekilebilir ve bunu da yaşamak istemezsiniz.

     İyi geceler.

     1. Teşekkürler rünlerle ilgili bilgi için, siz olmasanız öğrenmem uzun zaman alabilirdi.

      Yaşamak isteyeceğim bir durum değil. Daha önce hiç tecrübe etmedim Güneş çakramın tükenmesini. Yine de kendi kendine ve özel çalışmalarla tekrar güçlenebiliyordur ama dikkat ederim.

      Hatha Yoga yaparken tüm hareketlerde, ayak çakralarımdan enerji soluyorum ve ellerimden dışarı veriyorum ya da Taç çakramdan. Bu şekilde hem temel meditasyon yapmış oluyorum, hem el ve ayak çakralarımı kullanıyorum hem de yoga yapıyorum. Sizce iyi bir fikir mi?

     2. Esenlikler,

      Yogadan gelen enerjiyi de arada solumadığınızdan emin olduktan sonra gayet yaratıcı ve güzel bir fikir olmuş.

      İyi geceler.

 7. Hazır iletişim demişken konuyla o kadar alakası olmasa da diyelim ki Şeytan babamızdan bir demon partner (sevgili) istedik. Şeytan babamız bize en uygun kişiyi seçti falan biz o demonu sevdik. Onun bizi gerçekten sevdiğini nerden bileceğiz sonuçta “görücü usulü”, “emrivaki” gibi bir şeye de benziyor. Bu onun için zor bir durum olmaz mı? sonuç olarak onun için sağlıklı ve mutlu bir ilişki olmaz.

  1. Esenlikler,

   Tanrılar için duyguları kontrol edebilmek çocuk oyuncağıdır. O yüzden insan gibi bakmamak gerekir olaya.

   İyi akşamlar.

 8. Esenlikler,

  Melekler ile iletişime geçilebilir mi? İletişime geçilebiliyorsa bunun ne gibi kötü sonuçları olabilir?

  1. Esenlikler,

   Melek diye tasvir edilen özel bir şey yok. Düşünce formu bunlar. Melek gibi görünen Griler var. Düşünce formu da olsa, Gri de olsa negatif enerjiler bırakacaktır.

   İyi günler.

  2. melekler yhwnin oluşturduğu varlıklar. İletişime geçenler genelikle kötü sonuç alır. Ama sen bilirsin

   1. Esenlikler,

    Bazı bizimle alakasız organizasyonların iddialarıyla karışmasın diye bir noktayı düzeltmem gerekiyor. YHVH’nin oluşturduğu demek doğru bir tabir olmaz, çünkü YHVH onların besleyicisi olsa bile o bir şey oluşturamayacak bir depodur. Kendisi de zaten oluşturulmuştur. Yahudiler oluşturup Yahudiler yine depodan hem kendilerini hem de bu düşünce formlarını besliyorlar.

    İyi akşamlar.

  3. Melek denen akılsız ve düşük öz iradeli aptal düşünce formları/grilerden uzak durun. Bu hayatta siz YHVH’in enerjilerini kullanırsanız: kullandığınız enerjilerin bedelini öldüğünüzde “RUHUNUZ” ile ödersiniz. Ölüm, kan ve her türlü pislik yahudi ritüelinden oluşan iğrenç bir enerji çöplüğünün enerjilerini karşılıksız kullanamazsınız. Zaten bu iğrenç enerjileri kim kullanmak ister ki?

   Kendinizi geliştirin, yükselin ve kimseye bağlı olmayan bir güç elde edin. YHVH ve aptal düşünce formlarına yalvarmak ve köle olmak size ancak felaket, lanetlenme ve korku dolu bir hayat ve sonrası getirir.

   (Bu arada bunu yaptığınızı söyleyerek yazmadım, sadece bilgi vermek amaçlı yazdım.)

 9. Omurilikte ki herhangi bir sağlık sorunu kundalini yılanının yükselmesini engeller mi

  1. Esenlikler,

   Kundalini, bilinçli bir enerji olduğu için engellemeyecektir ancak omurilik problemleri olan kardeşlerimizin yılanlarının sağlıklı yükselişi için Güneş Karesi yapması Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından önerilmişti. Mart ayındaki uygun tarihlerde Güneş Karesi yaptıktan sonra enerjileri sağlıklı yükseliş ya da genel olarak bu problemi düzeltmek için olumlayabilirsiniz. Ayrıca yoga, düzeltilmesi imkânsız sağlık problemlerini çözebilmesiyle de bilinir. Kendinizi zorlamadan yoga uygulayın.

   İyi günler.

 10. esenlikler,
  öbür tarafta bulunan ruhlarla iletişime geçmek için tarot kartları kullanılabilir olduğunu yazmışsınız yazınızı okudum ve beğendim ancak tam olarak nasıl tarot kartları ile iletişim kurabiliriz öbür tarafta bulunan tanıdığımız kişilerin ruhlarıyla yardımcı olur musunuz tam olarak anlamadım da

  mesela ben kartları karıp fal bakar gibi açıcam ve ruhu tanıyan kişi kart mı seçicek yoksa destenin üstünden mi çekicez yardımcı olur musunuz

  1. Esenlikler,

   Bunu tıpkı bir telefon gibi düşünebilirsiniz, veya yabancı dildeki konuşmayı Türkçeye çeviren bir çevrimiçi servis gibi. Eğer kendinizi tarotta eğitirseniz, ruhani açıklığa kavuşursanız ve tabii ki zihninizi de düşüncelerden ve bilinçaltı kaygılardan/yargılardan uzak tutarsanız daha net bir iletişim kurabilirsiniz.

   Soruları artık buradan cevaplamıyoruz. VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte Forumlarımıza bekleriz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir