28 Şubat – 5 Mart SS Ritüel Takvimi

Kaynak: Joy of Satan forumları, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın vaazı. “Ben” dili kullanılan ifadeler, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın kendi ağzındandır.

Tüm SS Ailemize esenlikler.

En sonunda belli ritüellerimize devam edebilmemiz için uygun gezegensel yerleşimler mevcut. Gördüğümüz gibi, ciddi zaferler elde ediyoruz. Bunların bazıları (JoS forumlarında) paylaşılıyor, başka bazıları zaten bilinen ve bariz şeyler, ve yine bazı başkalarını bilmeyeceğiz çünkü bunların asla haberi yapılmıyor. Buna rağmen, ciddi ilerlemeler kat ediliyor ve bize karşı olanlar kesinlikle çok mutsuz.

2020 yılına kimisini daha az, kimisini daha çok etkileyen birçok talihsiz şartlarla girildi. Her şeyin gidişatını sürdürüyoruz, ve herkes meditasyonlarına devam etmeli, hedeflerine yoğunlaşmalı ve kendini geliştirme ve koruma yönünde adımlar atmalı. Düşman her zamanki gibi elinden ne gelirse ardına koymayacaktır, ama biz de devam etmeliyiz, zira hiç kimsenin yapayalnız olmasına gerek yoktur.

Şu anda körüklenen “Salgın” ateşinden kaynaklanan talihsiz olayların daha ne kadar yükseleceği belirsiz, düşmanın yapmaya devam ettiği daha birçok pisliğiyse söylemeye bile gerek yok. Bunun etkisini ne yazık ki daha bugün güzel ülkemizde gördük. Bazı SS’ler negatif olayların merkezinde olduklarından, ve o şartlarda bulunmanın hiç hoş olmadığından bahsetti. Herkes aynı şansa ve avantajlara sahip olmayabilir, ancak ortak yardımlaşma ve yaptığımız çalışmalarla kendimizi ve birbirimizi destekliyoruz, ve Tanrılar da bize yardımcı oluyor.

Tanrılara inanmayı ve asla pes etmemeyi unutmayın. Saldırıda ve kazanmaktayız, o yüzden elbette düşman vahşice tepki vermeye çalışacaktır. Bu matematik kadar barizdir, iki artı iki dört eder. Aynı zamanda, başka bir şeyi daha aklınızdan çıkarmayın – düşman herhangi birini öyle kolayca yok edebilseydi, bunu yapabildikleri anda zaten yaparlardı. Düşmanın merhameti yok, aynı zamanda mantık veya şefkati de yok. O yüzden hala buradaysanız, güçlü olduğumuz için buradasınız. Önemli olan tek şey insanların bunu kendi içlerinde kademe kademe keşfetmesi, ve bunu ruhlarına kazıması.

Güvende kalmak için bir yol da iletişim [örneğin Forumlar veya daha az bir ölçüde bizim sitemiz. JoS Yahoo gruplarından bahsetmemize gerek yok, sonuçta (((belli))) sebeplerden ötürü yok edildiler], finans, bilgi ve benzeri şeyler için açık kapınız kaldığına emin olmaktır. Buradaki ritüeller, insanların daha emin adımlar atabilmesi için pozitif bir atmosfer sağlamaya yardımcı olacak.

Daha da fazla takviye ve değerlendirme için dikkatli adımlar atılıyor ve Şeytan’ın lütfu ve gerçek anlamda umursayan ve işlerin daha iyiye gittiğini görmek isteyen, dikkatli ve basiretli bazı insanlar sayesinde halâ buradayız [giden birçoğunun aksine].

Hiçbir Satanist’in acı çekmesi gerekmiyor, ve meditasyonun nihai amacı budur, ama buna giden yolda birçok durumda hem bu dünya, hem de gezegenler acımasız ve gaddar olabiliyor. Hiç kimsenin bir şey kaybetmediği, herkesin bir şeyler kazandığı bir şekilde birbirimize yardımcı olurken aynı zamanda kendimize de yardım edebiliriz.

Bu ilerlemenin ve kolektif gücümüzü kullanarak gücümüzü katlamanın anahtarıdır. Hiçbir birey, her birimizin gücünün kolektif olarak birleşimi kadar kuvvetli değildir. Kutsamalarımızı paylaşmak önemlidir ve Şeytan hiç kimsenin kıramadığı bir şekilde birlik olduğumuz, dolayısıyla da kendimizi güçlendirip düşmanın üzerine daha da ağır yumruklarla çöktüğümüz zaman bize gururla bakar. Bu aynı zamanda güvenlik ve konfor için de önemlidir.

RTR yapıldığı sürece, Müslüman, Hristiyan ve Yahudi güçlerini içeren ruhani kuvvetler kökünden kırılıyor. İstikrarlı bir ilerleme ve gelişme var. Bu size biraz tuhaf gelebilir, ama son yıllarda RTR’lardan ötürü birçok şey meydana geldi. 2013 veya 2014’te, Batı’nın bu uzun soluklu “Sınırları herkese açalım, YOLO!” sarhoşluğundan sonra 2020 yılında kendi kendine Nasyonalizm’e döneceğini, veya onyıllar boyunca durmadan empoze edilen beyin yıkamalarından sonra bile Avrupa’da hızla her 5 kişiden 1’inin Yahudilendiğimizin farkına varacağını hayal edemezdik.

Ama görüyorsunuz ya, bunların hepsi oluyor.

Peki ya Avrupa’daki şu sahte (((göçmen))) Kalergi krizinin düşmana devasa bir şekilde geri tepmesine ne demeli? Onyıllar süren beyin yıkama, 5 yıldan kısa bir süre içinde hızla çözülmekte. Doğal olarak Yahudiler panik yapıyor ve Avrupa’yı terk etmekteler.

İrlanda’daki [düşman tarafından sürekli katledilen, ağır Hristiyan bir ülke] Küfür Yasasının [her tür “””dine””” küfür etmeyi yasak kılan bir yasa] kaldırılacağını düşünmek 20 yıl önce tahayyülümüzün ötesinde olurdu, ama şimdi, bu yasa bu yılın 17 Ocağında kaldırıldı. İnsanlar eskiden (((Christos))) için adam öldürürdü, ama şimdi insanlar artık bu aptal zırvalardan yavaş yavaş uzaklaşıyor. Avrupa ülkeleri, Hristiyanlığa karşı ağır tepkiler gösteriyor.

Düşman korkudan felç olmuş durumda, ve son çareleri tüm dünyayı bir kez daha kalben ve ruhen ele geçirmeden önce Avrupa’yı İslam’laştırmaya çalışmak. Pagan hareketleri de dünyanın her yerinde ortaya çıkıyor, ve düşman bize karşı elini kaldırmaya devam ettiği sürece bizim burada ve var olduğumuzu belli ediyor. Bütün bu sansürlerden, saldırılardan ve denemelerden sonra, bu sonuç mucize gibi görünüyor.

Çin’deki Komünist ve Yahudi tabanlı rejimin çöküşü, kamu önünde küçük düşürülmesi ve ifşa olması da büyütülemeyecek bir zafer. Bu, dünyada hala var olan en büyük Komünist hükümetin ilk büyük çöküntüsüyle birlikte bir emsal teşkil ediyor. Birçok şey ifşa edildi, ve dünya bize gerçekten de umut olduğunun ve insanların, düşmanın büyük emeklerle onları dönüştürmeye çalıştığı borg’lar olmadığının işaretlerini gösteriyor.

Şimdilik kısa konuşmam gerektiği için ve konuyu dağıtmamak adına, ritüelleri aşağıya koyuyorum. Tarihler bu yazının başlığında barizdir – işimize yarayan gezegenlerden ötürü bu ritüelleri bir hafta boyunca yapacağız. Bu, daha önce başardıklarımızın üzerini inşa edecektir.

Aynı zamanda insanların nasıl Tanrılardan daha iyi ve daha çok yardım alabileceğine dair teknik bir yazıyı da yarı yarıya hazırladım. Şeytan bunu daha önce açıkladı ve bu daha da kolay bir hale getirilebilir.

Şimdilik aşağıdaki ritüelleri yapıyoruz, ve güçlü ve iradeli olmayı aklınızda tutun. Şeytan ve Kadim Tanrılarımız hepimizle birlikte, bunu asla unutmayın.

Bu 7 gün boyunca yapılacak ritüeller aşağıdadır:

Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

KENDİNİZİ TEMİZ TUTMAYI VE AYNI ZAMANDA [HER GÜN, HER ZAMANKI GİBİ] RTR’I YAPMAYI DA UNUTMAYIN! Düşman çöküşte, ve DURMAMALIYIZ!

Aşağıda Lanetleri Geri Çevirme çalışmasının Birinci ve İkinci Kısımlarına ve Ters Tevrat Ayinimize bağlantılar mevcuttur:

Lanetleri Geri Çevirme – Birinci Kısım

Lanetleri Geri Çevirme – İkinci Kısım

Nihai RTR

“28 Şubat – 5 Mart SS Ritüel Takvimi” hakkında 25 yorum var

 1. Sosyal medya kullanmamak iyi bir şey mi?
  Nasyonal Sosyalizm ideolojisi mensubu çok insan var sosyal medyada. Ben onlara fikir konusunda yardım edemiyorum. Sanki böyle bir şeylerden yoksun gibiyim. Ama kendimi açığa vurmakta istemiyorum. Malum her yeri Yahudiler kontrol ediyor, dopaminle kafa açamam hiç. Siz ne tavsiye ediyorsunuz bu ritüelleri ve meditasyonları yapıp sadece kendimizi geliştirmemimiz yeterli mi. Yoksa hepimizin bu yolda toplumsal görevleri mi var? Mesela siz bu muhteşem siteyi kurmuşsunuz ne güzel insanlara yardımcı oluyorsunuz, sanki bir hiçim üzülüyorum. İyi günler

  1. Esenlikler,

   “Hiç” falan değilsiniz. Sadece RTR’ları yapıp meditasyonlarla ruhunuzu geliştirerek bile, çoğu insanın hayatı boyunca erişmediği/erişemeyeceği derecede onurlu, şerefli, faydalı, soylu bir şey yapıyorsunuz. “Hiç değilse” “bu kadarcığını” (ki hiç de “cık”lık bir şey değil) yapmanız bile aldığınız nefesin, yediğiniz yemeğin, atalarınızın damarlarınızda dolaşan kanının hakkını verdiğinizi gösteriyor.

   Daha fazlası size kalmış ve elbette insanları bilinçlendirmek hem önemli, hem faydalıdır. Size sosyal medya bağımlılığına düşün, beyninizi eritene kadar millete laf anlatmak için nefes tüketin demiyorum elbette. Ama bu konuda zaten halihazırda bir vaaz mevcut. Burada işe yarar, faydalı ve gereksiz miktarda zaman harcamayacak fikirler bulabilirsiniz. İşi aktivizme dökmek isterseniz çok işe yarayacaktır, ve tavsiyem birazcık olsun döküp ışığı ve Gerçeği daha da yaymanızdır.

   İyi günler.

 2. Merhaba
  Mail atmıştım ama cevap alamayınca buraya da yazayım dedim.Eliphas Levi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kişi kimdir? Kitapları ilgimi çekti.Araştırdığımda da net bir şey alamadım.Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum.

  1. Esenlikler,

   Bize 13 Şubat’ta mail atmışsınız, ben de yaklaşık 5 saat sonra dönüş yapmışım. Mailim size iletilmedi mi, spam klasörüne mi düştü, ne oldu bilemem; Merkür gerilemesinde böyle şeyler normal. Size oradan attığım cevabı buradan da sunayım:

   Eliphas Levi, soy adından da anlaşılacağı üzere bir Yahudidir. Dolayısıyla söyleyeceği şeyleri çok ciddiye almamak lazım. Bir Yahudinin söylediği binlerce yalan arasında birkaç doğru bile varsa bunları ya cımbızla almak, ya da direkt başka, daha iyi yerlerden almak lazım. Bir Yahudi bizden iyi şekilde bahsetmez, bahsedemez.

   İyi günler.

 3. Merkür gerilemesi vs bunları nereden öğrenebiliriz? Bir çizelge bilgi var mı kaybettim sanırım ya da gözümden kaçtı. Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Burası, okumayı öğrendikten sonra çok işe yarar bir sitedir. Ben de aynı siteyi kullanıyorum. Başka yerler de eminim vardır, ama burayı bayağı kullanışlı buluyorum.

   İyi günler.

   1. Offf çok karmaşık. Hiç bir şey anlamadım ondan karmaşık yani. Ya öğreneceğim ya da hiç bir şeyden haberim olmayacak 😀

    Astroloji isimli yazınız da bilgiler vardı sanırım

    1. Esenlikler,

     Sitemizdeki Astroloji bölümü zengin olabilir, ama geçişlerin tarihleri falan mevcut değil. Genel bilgiler yani. O yüzden size yine o siteyi tavsiye ediyorum. Cidden hiç karmaşık değil. Birazcık kurcalayın, oldukça basit olduğunu göreceksiniz. Biz şu ana kadar ne zaman çetrefilli, kafa bulandırıcı şeyler sunduk? Merak etmeyin, biraz uğraşırsanız şıp diye oturur.

     İyi günler.

     1. Bu adam harbiden bilge büyücü, zeka fışkırıyor. Peacock yorumların muazzam kardeşim çok yapıcısın kibarsın tanrı gibisin. Böyle insan görmedim hayatımda, cevap vermez diye yazdım ama hep yazmışsın yardımcısın bizim gibilere. Umarım sevgiliniz varsa size iyi davranır böyle bir erkeğe, çocuk yap kardeşim. çocukların büyücü aryanlar olsun genetik peacock lar yayılsın. Gerekirse tecavüz et Cengiz han gibi ne yap ne et. klonlan yani

     2. Esenlikler,

      Teşekkür ederim, teveccühünüz. O övgüleriniz sizin güzel gören gözünüzdendir. Benim “özelliğim” varsa bunun tek kaynağı, ırkıma ve vatanıma biraz olsun katkı sağlamak için mücadele etmemdir. Beni o kadar seviyorsanız, benim (ve sizin) için kutsal olan ırkımızı, vatanımızı ve gezegenimizi yukarılara taşımak için ilerleyin, kurtarmak için mücadele edin. Atalarımızın bize mirası ve verdiği şanlı görev bundan ibarettir.

      Sorularınıza cevap vermem çok sıradışı bir şey değil, sonuçta sitemizi bu yüzden kurdum ve bu yüzden yazıyorum. Bugün ben size, yarın siz daha çok insana. Işığı böyle böyle yayacağız zaten.

      Henüz Tanrı değilim, öyle aşırı “olağanüstü” bir tarafım da yok. Elbette olacak, hepimizin olacağı gibi. Ama soylu, özel bir birey olmak için 6 kanatlı, 4 gözlü, ışık saçan, “””insan ötesi””” bir varlık olmaya gerek yok. Güzellik yaratmak, vermek, Tanrısallığın en temel, en önemli ölçütüdür. Dünyanın ruhani eliti, süper kahraman, “””seçilmiş kişi””” olmak isteyenin yapması gereken tek şey, gezegenine, ırkına ve kendisine vermektir. Şahsıma gelince. “Benim yaratılışımda fevkalade olan bir şey varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdir. Her Türk ferdinin son nefesi, Türk milletinin nefesinin sönmeyeceğini, onun ebedî olduğunu göstermelidir.”

      Tecavüz hakkında dediklerinizin şaka olduğu belli olduğu için böyle şeylerin ne kadar yanlış olduğunu, bunlara karşı olduğumuzu uzun uzun anlatma gereği duymuyorum. 👀

      Ama evet; içinden bu gelen ve ırksal, ruhsal bilinci yüksek her Türk, her beyaz, her Centil çocuk yapmalıdır. Elbette İbrahimiler gibi rahminden fırlat ve kendi başına bırak/istismar et/beynini yıka gibi zırvalar bizde kabul edilemez. Ama bakabilecek, yetiştirebilecek, kendi de mutlu olabilecek her birey çocuk yapıp, bu çağda azaltmaya çalıştıkları sayılarımızı desteklemelidir bence.

      Övgüleriniz için tekrar teşekkür ediyorum, ve tekrardan bu övgülerinizde samimiyseniz bunu hem gezegenimiz, hem de kendiniz için olumlu davranışlarınızla göstermenizi salık veriyorum.

      İyi günler.

 4. Merhabalar;

  1-) Hitler’in İsviçre için söyledikleri doğru mudur? Operation Tannenbaum için Mussolini ile görüşen Hitler’in İsviçre için ”İsviçre en iğrenç, en sefil insanlara ve en rezil siyasi sisteme sahip. İsviçre, yeni almanya’nın ölümcül düşmanlarındandır.” dediği yazılıyor. Operation Tannenbaum vikipedi maddesinde gördüm bunu. Eğer bunu söylediği doğruysa Hitler neden tarafsız bir ülke için bu kadar ağır sözler kullanmıştır?

  2-) Erkeklerin sünnet olması bir yahudi geleneği midir yoksa yahudilerin antik mısır’dan çaldığı bir gelenek midir? Sünnet olmanın Paganizm’de veya Satanistler için bir yeri, önemi var mıdır?

  3-) yahudi kime denir? yahudiliğe göre yahudilik anneden geçer. eğer anne yahudi ise çocuk direkt yahudi oluyor. babanın centil olması önemli değil onlar için. peki Satanizm’e göre bir insanın yahudi sayılması için onun annesinin yahudi olması mı gerekir? yoksa babası yahudi annesi centil olan biri yahudi midir?

  Teşekkürler. İyi günler.

  1. Esenlikler,

   1) Doğru olması mantık dışı. Hitler, beyaz olmayan Asyalılar için “bile” çok olumlu, övgü dolu söylemlerde bulunmuş, siyahilere karşı da misafirperverlikten başka bir şey göstermemiştir. Nasyonal Sosyalizm nefret değil, gerçek sevgidir. Elbette burada, Doğaya ve bize düşman olanlara karşı düşmanlık da vardır; ama durup dururken millete laf atmak magandaların işidir, ilah-kralların değil.

   2) Genital doğrama neden Centil geleneği olsun ki? Kan, kesip biçme, keyfi kan kurbanları hep Yahudi işidir. Bu iğrenç, tiksinç, mantıksız geleneği Centillere empoze eden Yahudilerdir.

   3) Yahudi ırkına mensup kişiye Yahudi denir. “Sadece anneden geçiyor” daha çok bir meme’dir, “Yahudi geni” diye bir şey var ve bunu taşıyanlara Yahudi deniyor. Ki öyle “%100 safkan Yahudi” olmaya da gerek yok, “sadece” bir tane büyük büyük dedesi bile Yahudi olan birine bile güvenilmez. Genel olarak, soya bir tane bile Yahudi girmesi tüm soyu çöpe atıyor.

   İyi günler.

 5. Esenlikler,
  Astroloji hakkinda hic bilgisi olmayan biri icin ne onerirsiniz? Astroloji arastirmaya nereden baslanmali?

  1. Esenlikler,

   Sitemizdeki bilgilerle başlayabilirsiniz. Astrolojinin %100’ünü (en azından henüz) kapsamıyor, ama çoğu konu hakkında çalışır, anlaşılır ve gereksiz derecede karmaşık olmayan bilgiler verecektir. Başka kaynakları da inceleyebilirsiniz, ama dışarıdakilerin astroloji bilgisinin, tıpkı okültizmin tamamı gibi düşman tarafından çok kirletilmiş ve içinin boşaltılmış olduğunu unutmayın. Sunulan bilgileri, iddiaları ve fikirleri Satanik bir mercekten geçirmek önemlidir. Tabii bu her konu için geçerli.

   İyi geceler.

 6. Tanrılardan daha iyi ve daha çok yardım alınabileceğine dair teknik yazı lütfen olabildiğince erken gelsin. Şahsen çok ihtiyacım var ve benim gibi ihtiyacı olanlar da çok. Satanist değilken bir şekilde sesimi duyurarak iletişim kurabilmiştim ama sonrasında öyle kaldı daha hiç iletişim kuramadım. Yani yaşadığım deneyim hakkında pek bilgim yok ve daha basit bir yolunu bulmalıyım.

  1. Esenlikler,

   Forumları takip ediyorum, Yüksek Rahip Cobra bu konuda fazladan bilgi paylaşır paylaşmaz ben de en uygun fırsatımda bunu sizlere ileteceğim. Kısaca o güzel bilgilerden faydalanmak için ben de bekliyorum! Ama merak etmeyin, Tanrılarla konuşmak, Onlara sesimizi duyurmak için öyle “kimsenin bilmediği” özel bir “püf noktasına” ihtiyacınız yok. Saygılı, samimi ve istikrarlı olun; iradenizi, ciddiyetinizi, bağlılığınızı Onlara gösterin ve Onların size yardım etmesini mümkün kılacak hareketleri siz de yapın. Meditasyon ve yogayla ruhunuzu açın ve böylece başarılarınız tek tük ve tekrarlanması zor olmaktan çıkıp sık sık, isteğiniz halinde meydana gelen rutin olaylara dönüşsün!

   İyi geceler.

 7. bu konuyla çok alakasız ama sormam gereken önemli bir şey var ben spiritüel satanistim ama akraba çevrem ve özellikle ailem beni müslüman zannediyor eğer kendimi açığa çıkarırsam beni keserler biçerler resmen ama bi yandan da müslümanlığın gereklerini yerine getirmem bekleniyor zorla namaz kıldırıp kuran okutuyorlar bu bana kötü olarak geri döner mi bilmiyorum bir etkisi olur mu bilmiyorum ve korkuyorum bu sebepten

  1. Esenlikler,

   Tanrıların böyle bir talebi, isteği veya emri yok. Bilimin, aklın, mantığın, özgürlüğün Tanrısı Şeytan; sizi akılcı ve mantıklı hareket ettiğiniz için mi cezalandıracak Şeytan aşkına? Rahat olun. Farkında mısınız bilmiyorum ama, kafa kesen, çocuk deşen, yamyamlık yapan soysuz domuzların ölüm tarikatından çıktınız. Burası güvenli bölge. Burada çimler yeşil. Rahat bir nefes alın. Suçlu hissetmek, her hareketimizde yargılanmayı beklemek, yumurta kabuklarına basa basa yürümek, acizlik, kör-kütük biat… Bunlar hep düşmanın acınası, zavallı, pislik oyunları. Satanizm bu değildir. Son olarak ekleyeyim; şu anki yaptığınızın tam aksine dininizi bas bas bağırıp tepki çekerseniz Tanrılar o zaman kızacaktır, çünkü gereksizce kendinizi tehlikeye atmış olursunuz, hem de koca bir hiç uğruna. Kendinizi Tanrıların gözünde o kadar değersiz mi sanıyorsunuz cidden? Komik olmayın. Her birimizin önemli, Kutsal, yeri doldurulmaz bir misyonu, amacı, değeri var.

   İyi geceler.

 8. konuyla alakası yok belki yazılmıstır ama
  coronavirus hakkında ne dusunuyorsunuz

  1. Esenlikler,

   Yahudilerin işi, ama bu konuda ne kadar ifşa oldukları düşünülürse ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Diğer her şey gibi. Endişeye gerek yok, son gaz devam ediyoruz.

   İyi geceler.

 9. Konuyla alakasız olacak ama İngiliz kraliyet ailesi gerçekten firavun torunu mu? Şeytanın mı Düşmanın mı tarafındalar?

 10. Koronavirüs’in geleceği JoS tarafından biliniyor muydu? Yani demonlar bunun haberini vermiş miydi?

  1. Esenlikler,

   Zaten uzun süredir belirli felaketler geleceği ve hazırlıklı olmamız, düşmanın emeklerini bertaraf etmek için ritüellerimize ağırlık vermemiz gerektiği biliniyordu ve duyurulmuştu. Ve uzun aylardır yeni bir salgının da yolda olduğundan bahsediliyordu, bu şekilde patlak verdi işte. Ama olabileceği kadar kötü olmadıysa, düşman bu virüs “””sayesinde””” daha da ifşa olduysa bunun arkasında ritüellerimiz vardır.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir