Imbolc/Candlemas/Ateş Şöleni + Yıllık Satanik Takvim!

Kaynak: Joy of Satan, Imbolc. Bu yazıda “ben” dili kullanılan ifadeler, Yüksek Rahibe Maxine’in ağzındandır.

Kadim geleneklerimizin ve dini törenlerimizin birçoğu yok edildi ve yozlaştırıldı. Candlemas’ın kökenlerini araştırırken, birçok çıkmaza ve hiçbir anlamı olmayan Wiccan ritüellerine rastladım. Demon’lardan yardım istedim ve Şeytan Baba birkaç saniye boyunca bana görünüp “Ateşi Düşün” [“Think Fire“] dedi.

Bir süre sonra en sonunda aklıma geldi, bu gelenek bir ateş geleneğidir. “Ateş Şöleni”. Ateşin bir kutlaması. Bu bayramın her şeyi, ateşi kutlamayla alakalıdır. Ateş, Satanizm’in önemli bir parçasıdır. Imbolc/Candlemas, Kış Gündönümü ve Yaz Ekinoksunun ortasına denk gelir. Teknik olarak, Güneş 15 derece Kova’dayken bu bayram kutlanmalıdır.Kadim zamanlarda, bayramlar Güneş’in ve Ay’ın döngülerine göre kutlanıyordu, sabit tarihlere göre değil. Bu bayramı Güneş 15 derece Kova’dayken kutlamak, burada özel bir astrolojik hizalama olduğundan buna özel bir güç verir. Sabbat’lar olarak bilinen sabit çeyrekler, büyüler ve majikal çalışmalar için harika zamanlardır, zira Güneş’in pozisyonu bu çalışmaların meydana gelmesi için fazladan bir destek verir, özellikle de bu çalışmalar ateş elementiyle alakalıysa; örneğin mum büyüsü yapmak veya ateş elementini invoke edip yönlendirmek gibi.

Kadim zamanlarda, insanlar şenlik ateşleri etrafında sabaha kadar dans edip kutlama yaparlardı. Bazı yemekler Candlemas/Imbolc için gelenekseldir, örneğin krepler ve gözlemeler gibi. Yuvarlak şekilleri ve altın renklerinden ötürü, bunlar bu bayramın temsil ettiği geri dönüş yapan Güneş’i sembolize eder. Ateşe olan odak, geri gelen ilkbaharın sıcaklığını ve gelmekte olan ekim mevsiminin yaşam kıvılcımını/doğurganlığı temsil eder.

Ateş elementi yaratım ve başlangıçların elementidir. Birçok coven, bu bayramı yeni üyelerin inisiyasyon törenleri için önemli olarak görür. Bu, Şeytan’a adanma ritüelini yapmak için de harika bir zamandır.

 • Mum Büyüsü
 • Piromansi [Ateşle Kehanet]
  Olayları önceden görebilmek veya geleceğe kehanette bulunabilmek için; alevlerin yoğunluğu, aldıkları şekiller, ateşin gittiği yön ve/veya ateşin içinde gördüğünüz herhangi bir imge, piromansi pratik etmenin yollarıdır.
 • Şölen ateşleri
 • Ateş Majisi, ateş elementini kullanma:
  Ateş büyüsü ateş elementini invoke edip yönlendirerek güçlendirilir. Ateş büyüsü şunları içerir:
  Özgüven, ün, kumarda başarı, zevk, popülerlik/karizma elde etmek, sağlık ve diriliği arttırmak, iyileşme, korunma, başarı, majikal güç, yaratıcılık, heyecan, enerji, kuvvet, büyük değişiklikler, uyum sağlayabilme yeteneği, çekim, ani değişiklikler, uyarım, heves, kontrol kazanma,talih değiştirme ve adaleti sağlama. İntikam, öfke, safi cinsel şehvet ve fiziksel tatmin, cesaret, kararlılık, düşmanların icabına bakma. Kazalara sebep olma, yangınlar, yaralanmalar. Özgüven, atletizm, güç, kara büyü için majikal enerji, yoğunluk (örneğin duygu yoğunluğu anlamında, “koyuluk”). Şehvet, enerji, güç, cinsel enerji, dinamizm, tutkulu aşk, fiziksel arzu, cesaret, irade gücü ve (özellikle rekabete dayalı) atletik başarı. Kara büyü çalışmalarından önce güçlenmek için iyidir. Kara büyüde kullanıldığı zaman, toprağın aksine ateş ani saldırılar, kazalar, kan dökülmesi, şiddet ve nefrete sebep olmak için kullanılır. Ateş aynı zamanda savaşa, anarşiye ve acımasızlığa teşvik etmek için kullanılabilir. Ateş elementini doğru şekilde evoke edip yönlendirmek, yönlendirildiği şeyin ısısını yükseltecektir.
 • Ateş Meditasyonu: Bir ateşin veya yanmış bir mumun önünde oturun ve önünüzdeki 6 ay için hedeflerinize odaklanın. Neyi başarmayı hedefliyorsunuz? Ne için güçlü hisleriniz var? Bunları kara kitabınıza yazabilirsiniz, böylece Lammas’ta [hasat festivali] başarımlarınızı ölçebilirsiniz.
 • Kundalini [Ateş Yılanı] Meditasyonu
 • Ateş elementini invoke etmek ve bunun üzerine meditasyon yapmak.

Coven’lar grupça kutlama yapıp yukarıdaki şeyler üzerinde grup olarak çalışmalıdır.

Yukarıdakiler esasen bir rehber niteliğindedir; herhangi bir şeyi modifiye etmekten ve yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin, çünkü ateş yaratıcı prensiptir!

Son olarak, kişisel bir duyurumuzu yapmaktan mutluluk duyuyorum. Joy of Satan forumlarındaki ThomaSsS kardeşimizle bir süredir birlikte çalıyorduk, ve daha önce İngilizcesi yayınlanmış olan 2020 SS Takvimimizin Türkçesini de bitirip hizmetinize sunduğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyorum! Takvime buradan ulaşabilirsiniz, her tür çalışmanızda büyük bir desteği olacağını umuyor ve irade ediyorum! Bütün okuyucularımızın ve Kardeşlerimizin Kutlu bir Imbolc geçirmesi dileğiyle!

“Imbolc/Candlemas/Ateş Şöleni + Yıllık Satanik Takvim!” hakkında 52 yorum var

 1. Satanizm ile ilgili bilgi edinmek ve bu olayların içine girebilmek için bilgi ararken bu sayfayı bulmam oldukça iyi oldu. Bir kaç yıldır arayış içindeydim. Arayışımı sayenizde tamamlamış oldum. Şimdi benim için her şey yeni başlıyor.
  Şeytana Adanma ritüeli yapmak istiyordum açıkçası ama tereddütlerim vardı. Bu gönderiyi görünce kesinlikle emin oldum. Yapmalıyım ancak tam olarak hazır veya yeterli seviyede olduğumdan emin değilim. Bana vereceğiniz tüm önerilere açık olduğumu belirtmek isterim. Son olarak belki saçma vb. Olabilir ama Şeytandan kasıt kimdir? Lucifer mi?

  1. Esenlikler,

   Evet, Şeytan Satan-Lucifer da denilen, insanlığın Yaratıcı Tanrısıdır. Hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.
   Ve evet, bugün adanmak için çok güzel bir tarih olabilir ama her gün öyle. Yani atıyorum yılın “en kötü” gününde (öyle bir şey var denebilirse tabii) adanınca adanmanız “kabul olmayacak” mı? Yoo, olacak tabii ki. Dolayısıyla bugün sembolik açıdan güzel olabilir, ama daha temel bilgiler bile oturmamışken bunu yapmanızı önermiyorum. Sitemizde aklınıza gelebilecek çoğu sorunun cevabı var. Lütfen öncelikle Gerçek Satanizm hakkında bilgi alınız, her şeyi sindiriniz. Ondan sonra arzu ederseniz inisiyasyon törenini düşünürsünüz. Bu işin acelesi yok, Tanrılar da acele etmenizi istemez.

   İyi akşamlar.

 2. 1900’de Adolf Josef Lanz ile tanıştı ve Aryosofi (Aryan halk bilimi), din ve hayvan bilimi (teo-zooloji) ve sufizm üzerine yoğunlaştı. 1901 ve 1914 yılları arasında ileri derecede Türkçe, Arapça ve Farsça öğrenme ve konuşması avantajıyla da, Türkiye’de siyasi faaliyetlerinin dışında tarikat ve ezoterizm üzerine, özellikle Türk tasavvufu ve Bektaşilik üzerine araştırmalar yaptı. 1901 yılında Hüseyin Fahri Paşa’nın Bursa Yeni Köy’deki çiftliğine taşındı. Sebottendorff burada kendisine yardım eden Termudi ailesine mensup bir Yahudi’den bahsetmektedir. Ve bu Yahudi’den okültizm ve Gül-Haç Tarikatı ile ilgili bilgiler edindiğini, daha sonra ise bu ihtiyar Yahudi’nin tüm kütüphanesine sahip olduğunu anlatmaktadır. Ve bu Yahudi vasıtasıyla bir mason locasına kaydolmuştur. Fakat Bursa’daki Yahudi salnamelerinde 3760 Yahudi kayıtlıdır. Ve bunların içinde Termudi adında bir aile yoktur. Ve Termudi soyadı Yahudilerin kullandığı bir soyadı değildir. Türkiye ve Ortadoğu kökenli insanları tanımlamak amaçlı olarak daha çok Malezyalılar tarafından kullanılır. Sebottendorff, Gül-Haç isimli yarı otobiyografik romanında, Mısır’a gitmeden önce yolculukta Müslüman bir Malay (Malezyalı) ile tanıştığını ve Malay’ın Sebottendorff’a Mısır’a gitmesi tavsiyesinde bulunduğunu yazar. Araştırmacı Aytunç Altındal’a göre Sebottendorff, antisemitist olduğu için kendisine yardım eden Yahudinin adını anmamak için Bursa’daki şahsı Termudi olarak tanımlamıştır.

  Ne düşünüyorsunuz? Sebottendorf, Eckart gibi isimler yahudilerin sistemlerini öğrenerek onları alt mı ettiler?

  1. Esenlikler,

   Bektaşiliğin öyle olmadığını düşünüyorum ama, Sufizm’in orijinali aslında tıpkı Rasputin ve Khlist’ler/Cilysler [“Khlyst“] gibi dışarıdan fark edilmemek için İbrahim inançların pelerinine bürünüp alttan Pagan geleneğine devam eden bir oluşum olmasıdır. Yani bunların hepsi İslam çöplüğü deyip geçmeyin. Bu insanlar Pagan mirasımızı araştırıp gün yüzüne çıkarıyorlardı, İbrahimi “mirasımızı” değil. Sebottendorf’un Yahudi olayına gelince, bunu ilk defa duyuyorum ama Aryan farkındalığı ve ruhani bilgeliği yüksek olan birinin bir Yahudiyle haşır neşir olması ihtimalini astronomik olarak düşük görüyorum, o ihtimal de ancak ve ancak aralarına sızıp bizim tarafımız için bilgi kaçıracaklarsa mümkündür. Her halükarda, ruhaniyet için Yahudilere ve onların pis öğretilerine bakmamıza gerek yok; çünkü zaten dünya üzerindeki tüm gerçek ruhaniyet Pagan’lıktan/Satanizm’den çıkmıştır.

   İyi geceler.

 3. iyi günler

  hasan mezarcı ciddiye alınacak birisi midir yoksa sıradan bir şarlatan, deli vesaire midir?

  1. Esenlikler,

   Sizce? Asla var olmamış birinin reenkarnasyonu/”””yeniden””” vücut bulmuş hali olduğunu iddia eden, üstüne üstlük İbrahimi programlara bağlı birinden bahsediyoruz.

   İyi geceler.

 4. Güneşin batıdan.doğacağı ile ilgili haberler çıkmış. Bende bir kaç dakika önce öğrendim. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası. İyi geceler.

 5. notre dame ve mescidi aksa’da aynı gün yangın çıkmıştı ve malesef ikisi de kontrol altına alınmıştı. satanistlerin, tanrıların bunda bir payı var mıydı?

  1. Esenlikler,

   Tabii ki bu lanetli pislik yuvalarının hiçbir izi kalmayacak şekilde yok edilmesi ve yerlerine şanlı Pagan tapınaklarının inşa edilmesi gerekiyor, ama bu yerleri şu anki sosyokültürel durumda yakmak, sadece bu yerlere giden grupların hak etmedikleri bir sempati toplamalarına yarayacaktır. Ki zaten haberleri izlediyseniz görmüşsünüzdür. Tıpatıp aynı şey olduklarını bile fark etmeden, birbirlerinin boğazına kuduz köpekler gibi sarılan Müslüman ve Hristiyan köpekler, eğilip kalkma yerleri tutuşunca nasıl da birbirlerini destekleyip sarıldılar, hemen can ciğer kuzu sarması oldular. Üstüne üstlük, Ateist, Agnostik, Deist, “aydın” takılan omurgasız, şuursuz tipler bile “Vah vah, ne yazık” gibi naralar attı. Dolayısıyla bu onların yararına oldu bile denebilir. Kısaca bu olayların arkasında biz değil, yine düşman vardır. Onlar için sempati puanı toplamak için iki bina yakmak değil, ülke yakmak bile çok değildir.

   İyi geceler.

   1. açıkçası o gün benim hayatımın en mutlu günlerindendi ve işin bu boyutunu göremiyordum elbette. bir an için pagan tanrıları intikam mı alıyorlar diye düşünmüştüm.

    1. Esenlikler,

     Tanrıların intikamı bir-iki binayla sınırlı olamaz, küresel olacaktır. Bütün kiliseler ve camiler yıkılacak elbet, ama asıl sorun o kiliseleri ve camileri yaptıranlar. Dünya elbette temizlenecek, hem de uyanmış halkın kendi elleriyle.

     İyi günler.

     1. Merhabalar,
      Görüşünüzü merak ettiğim bir konu için yazmaktayım .Ben şahsen 3 yıla yakındır sayfanızı takip etmekteyim ,kendimi spiritüel satanism e yakın gördüğümden fikrimi belirtmek istedim. Ben de semavi tapınaklarının son bulmasını ve gerçek pagan tapınaklarının yükselmesini elbette isterim , yalnış anlamadıysam notre dame ın yanmasından bir zafer gibi bahsetmişsiniz,
      benim demek istediğim şu ki ; evet semavi tapınaklar tabi ki son bulmalı ve pagan tapınakları yükselmeli ama bir tapınağın son bulması için onca yıllık tarih ve mimarı , başlı başına bir sanat eseri yıkılmak veya yanmak zorunda mı?( Bütün camiler ve kiliseler için de aynı düşüncem geçerli). Bunca yıkımın yerine semavi tapınaklar birer pagan tapınağına dönüştürülemez mi? Elbette onca yıllık yehova tapınmasının ve büyüsünün yapıldığı bir tapınakta negatif bir enerji birikecektir fakat güçlü bir temizlenmeyle neden yehovanın eski tapınağı ulu tanrılarımızın tapınağı olmasın? Sizin de bu konuda görüşünüzü almak isterim.

      Saygılar…

     2. Esenlikler,

      Notre Dame’ın yanmasından zafer olarak bahsetmedim, altını çizerek bunun büyük ihtimalle düşmanın kendi elinden çıkan ve sempati ve enerji toplamak için yapılan bir numara olduğunu belirttik. Elbette böyle tiksinç yerlerin yanması, içimizin yağlarını eriten muhteşem bir olay olacak, ama bir tanesinin yanması sadece düşmana güç kazandırır ve biz bundan bahsetmiyoruz. Dünya’da, Şeytan’ın dünyasında bulunan, yüzyıllardır bizim, Centillerin yerküresini kirletme cüretinde bulunan bu pislik binaların her biri yanıyorken ve yıkılıyorken keyifle, zevkle, mutlulukla izleyeceğiz.

      Onun dışında, bu yerlere sanat eseri demeniz gerçekten çok eğreti duruyor. Dünyadaki en “””güzel””” İbrahimi “tapınak”, dünyadaki en “””çirkin””” Pagan tapınağından daha kötü, çirkin, pis ve aleladedir. Buyrun, İbrahimiliğin “sanat”ı getirdiği noktaya bakalım:
      İbrahimi

      Bir de yüce Aryan Pagan sanatına bakalım isterseniz:
      Pagan Sanatı

      İbrahimilerin neresi sanatsal, zarif ve güzel olacak da güzelliği resmedebilecekler Şeytan aşkına? Ölümü, cesetleri, kan dökmeyi, gerçek anlamıyla yamyamlığı, çocuk tecavüzünü kutsal gören bir avuç çapulcudan, onun bunun çocuğundan bahsediyoruz. Sizin gözünüze “””güzel””” gelen tüm yapılar da Pagan mimarisinin sonucudur. İbrahimiler ve efendileri olan Yahudiler, kategorik olarak tanımları gereği yaratmaktan ve yaratıcılıktan yoksundurlar. Mayalarında yok kısaca. “Gotik mimarisi” diye bilinen şey, Goetik mimaridir. Yani Tanrılarımız kullanılarak yaratılan mimariler. Bu yapıların sembol olarak bile ayakta durması, Tanrıların şanına, ululuğuna ve güzelliğine hakaret niteliğindedir. Bize ait olan bir şeyi çalıp, dürüp, büküp hem kendilerininmiş gibi gösterip hem de kendilerinden bile olmayan kişilerden sempati toplamak, öyle mi? Sizi bunun ne kadar iğrenç bir durum olduğunu takdir etmeye çağırıyorum. Türkiye’de tiksinç bir mantar gibi yayılmış 90 bin yumurta şekilli, pis kokulu bina da, onların günde 5 kez insanların başını şişiren böğürtüler yayan tiksinç çığırma kuleleri de yıkılacak. Yıkılmak zorunda. Yıkılmaları mutlak iyiliktir. Ve sizi temin ederim; aklın, bilimin, ruhaniyetin, güzelliğin, zerafetin Tanrısı Satan-Lucifer’ın hakimiyeti altında, bu yıkılan pislik yerlerin yerine çok daha iyi, güzel, zarif ve temiz, şanlı tapınaklar kurulacaktır. Elbette zevzek İslam gibi, dokuz bin cami bile fazla olacak ülkemize 90 bin tane dikme şerefsizliğini gösteren o düşman sürüngenleri gibi yapacağımızı sanmıyorum, ama o zaten başka bir konu.

      Bunlara Semavi demek de çok yanlış, balçığın ve tezeğin dibinde olan ölüm tarikatları ne zamandan beri GÖKSEL oluyormuş? Kullandığınız kelimeler ve düşünce tarzınızdan ötürü belirtmem gerekiyor ki, siz arada kalmış birisiniz. Suyla elektrik karışmaz. Satanist olup İbrahimiliğin en ufak bir kırıntısına bile tahammül, müsamaha, tolerans veya Şeytan korusun, “sevgi” göstermek kişiyi felakete sürükleyecektir, aynı zamanda da samimiyetsizliğin daniskasıdır. Henüz bizden olmadığınız için sorumlu değilsiniz, ama bizden olmaya karar verirseniz Öz Tamga ve Davut’un Yıldızı arasından SADECE bir tanesini seçebileciğinizi unutmayın.

      Satanizm “barış dini” değildir; gerekirse ve gerektiğinde hışımla, öfkeyle ve zevkle yok etmek Şeytan’ın emridir. Bu kafa keseceğiz, katliam yapacağız falan demek değil elbette, Satanist’ler yasalara uyar; ama ruhani muharebe konusunda kesinlikle geri duramayız ve bu binalar da ruhani muharebenin bir parçası. Bunlara sempati duymak çok ters ve yanlış. Ki zaten rahat olsanıza, “Biz Satanist’ler camileri yıkacağız” gibi bir şey demiyorum. Halk uyanınca o camileri de kendisi yıkacak, imamları da yine kendisi sallandıracak. Sizin kılınızı bile kıpırdatmanıza gerek yok. Yüzyılların kininin borcunu halk kendi elleriyle söküp alacak. Şahsen böyle bir katliama katılmayı düşünmüyorum, ama olacak olan bu.

      Bu saydığım sebeplerin hepsinin ötesinde, bizim atalarımıza ve gelecek nesillere borcumuz vardır. Atalarımız, o şanlı tapınaklarını korumak için kan ve ter döktü, can verdi. Buna rağmen yenildiler, ve o güzel tapınaklarımızın yerini o pislik ve tecavüz yuvaları aldı. Sadece atalarımızın intikamını almak ve gelecek nesillere miras bırakma adına bile bu domuz ahırlarını ayakta tutamayız. Neden kötü olanı yok etmek ve yerine iyi olanı inşa etmek gibi dümdüz, iyi, faydalı ve etik bir yol varken “Sadece içini temizleyelim, revize edelim, öyle kullanalım. :(” gibi dolambaçlı, dolaylı ve eksik bir yolu tercih edelim ki? Kime ne borcumuz var ki bunu yapalım? Düşmana bunu mu borçluyuz, yoksa sonsuz, ebedi ve hışım dolu bir yargılamayı mı? Önceliklerinizi iyi belirleyin, bu çağda doğmuş ve Gerçeğin eşiğinde olan herkes gibi sizin de omuzlarınızda geçmişin onurlu, şanlı yükü ve mirası; bu dünyada henüz doğmamış, gelecekte doğacak çocuklara bırakmak zorunda olduğumuz, şu an üzerine ayaklarımızı bastığımız ve her anlamda temiz tutmak zorunda olduğumuz toprağın sorumluluğu var. Sadece kişisel veya öznel düşünemeyiz, artık çocuk değiliz. Çocuksak da Şeytan’ın Çocuklarıyız. O bize inanıyor, güveniyor, bize bu yükü bu yüzden bahşetti. Bunu onurlandıracak bir şekilde yaşamak zorundayız.

      İyi akşamlar.

 6. Dünyada ateizm yaygınlaşıyo satanizm yaygınlaşmıyo bunun hakkında ne düşünüyorsunuz

  1. Esenlikler,

   Sitemi ilk kurduğumda -ki o zamanlar blogdu, bilen bilir- ayda belki birkaç yüz ziyaretçim ya vardı, ya da yoktu. İstatistiklere bakmadım ama eminlikle bunu söyleyebilirim. Şimdi henüz sayı vermek istemesem de, 3 yıl içinde inanılmaz bir yol kat ettik ve şu anki fark dudak uçuklatıcı seviyede. Satanizm, Ateizm’den çok daha hızlı yayılıyor. Sonuçta kanımızda olan şey bu. Hem entelektüel olarak samimi olan her tür Ateist’in de nihai durağı Spiritüel Satanizm’dir zaten, yani o güzel insanlardan da bize çokça müttefik çıkacak.

   İyi geceler.

 7. “order of the nine angles” hakkında ne düşünüyorsunuz? Joy of satanla alakaları var mı?

  1. Esenlikler,

   Böyle literatürleri var, yorum sizin. Bizim domuz pisliği olduğunu bildiğimiz şeyi kalkıp öve öve göklere çıkarıyorlar, yüksek profilli bir üyeleri direkt radikal, militan İslamcı oldu. Onun dışında, O9A tamamen kontrollü karşıtlıktır. “Rütbe atlamak” için, insan kurbanı vermek gerekiyor mesela. Evet, yanlış duymadınız. Bunun üstünü kapatmaya çalışabilirler ama durum bu. Daha sonra “Ama o sembolik yuaaa” diyebilirler, ama bundan bahseden metinlerde alenen “organizasyona düşman bir kişiden kurtulmak”tan bahsediliyor. Onun dışında, kendileri hariç herkesi değersiz ve ikinci sınıf görürler… Kısaca tersten yahudilik. Bizimle ve Satanizm’le hiçbir alakaları yok, olmadı ve olamaz.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Evet, koskoca Satanizm’i bırakıp Hristiyanlığa dönen biri elbette haklı. Hadi arkadaşlar, ben siteyi kapatıyorum, en yakın kilisede buluşuruz.

     Ciddi misiniz? Cesete tapan soysuz ölüm tarikatına dönen birinin ağzından ne çıkarsa yanlış diyebiliriz, hele de Satanizm’i görmesine rağmen bu pislik çukuruna geri düşmüşse. Videonun başlığına baktım ve kapattım, çünkü bu “insanlara” (ki insan denebilirse, ki denemez) daha fazla ilgi göstermemizi hak etmiyorlar. Vaktinizi böyle şeylerle harcamak yerine ruhunuz üzerine daha çok çalışabilirsiniz.

     İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Her yıl bu bayramların tarihi değişebiliyor, çünkü Satanik Bayramların birçoğu belirli tarihlerden ziyade astrolojik yerleşimlere göre kutlanır. Bu yıl Imbolc’u, bu yazıyı yayınlama tarihimiz olan 4 Şubat’ta kutladık, zaten paylaşılan Yıllık Satanik Takvim’de de bunu görebilirsiniz.

   İyi günler.

 8. Merhaba Size uzun süredir danışmak istediğim bir konu var
  Yarın insiye olucam Sipiritüel satanistliğe inancım var fakat ben wiccalıktaki hekateninde enerjisini hissettim çok kez sizce hem bir sipiritüel satanist olup hemde hekateyede inanmamın bir sakıncası varmı

  1. Esenlikler,

   İşte bu yüzden %100 emin olmadan adanmayın diyoruz. Daha Spiritüel Satanizm’in tam olarak ne olduğunu takdir edemeden içine girmeye çalışıyorsunuz, bu sadece hüsranla sonuçlanabilir. Hekate dediğiniz de bir Pagan Tanrıçasıdır, dolayısıyla Satanik bir Demon’dır. Wicca’ya gelince; kendine ait hiçbir şeyi yok, bir Yahudi tarafından yaratıldı ve Hristiyanlaştırılmış cadılıktan başka bir şey değildir. Güçten ve bilgiden yoksun “””Paganizm”””. Ki, Satanizm ile başka şeyler karışmaz.

   Size tavsiyem bize katılmadan önce sitemizi daha iyi inceleyip okumanız, anlamanız ve bu anlayışla karar vermeniz. İnisiyasyon bir yere kaçmıyor, merak etmeyin.

   İyi geceler.

   1. Çok teşekkür ederim haklısınız son bir sorum olucaktı hekatenin demonlar arasındaki ismi nedir çünkü sayfanızdaki demon isimlerinde bulamadım

    1. Esenlikler,

     Evet, güzel soru. Ama mitolojide ismi geçen her Tanrı, apayrı bir Tanrıya işaret etmeyebiliyor. Örneğin Thor ve Loki, Şeytan’ın varlığının belirli “yönlerini” ve aynı zamanda da belirli ruhani olguları temsil eden alegoriler. Yani Loki diye apayrı bir Tanrı yok. Bazı başka Tanrılar da öyle, örneğin Hekate de öyle. Forumlarda bazıları onun Leydi Haures olduğunu söylüyor, bazıları da Lilith Annemiz. Şahsen bence de ikisi de olabilir.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Elbette en ufak bir iyi tarafı yoktur. İnsanı düşman kolektifine bağlar, kişinin enerjisini sömürür, düşman kolektifinin lanetli, ölüm ve acı dolu enerjilerini kendi üzerine çeker, ve de insan onuruna ve doğasına ters, aykırı, yabancı, uzaylı bir eylemdir. Dünyadaki büyük küçük her kötülükten sorumlu yegane “varlığa”, bu kolektife dayanmak ruhu ve zihni zehirlemekten başka hiçbir şey yapmaz. Nasıl güç meditasyonu ve yoga sadece faydalıysa, namaz gibi tiksinç ve aşağılık eylemler de sadece zararlıdır. Başta tuhaf gelebilir ama evet, gerçek bu.

   İyi akşamlar.

   1. peki indigo ve kristal çocuklar gerçek mi ? Yoksa uydurmadan ibaret mi ? Gerçek iseler onların geliş sebebi yeni çağın başlangıcı demek mi oluyor ?

    1. Esenlikler,

     Altın kural, kökeni zırva Yeni Çağ tarikatlarına dayanan ve daha eski bir dayanağı olmayan her şeyin sahte olduğudur. “Seçilmiş kişi”lere ihtiyacımız yok; dünyayı kurtarma sorumluluğu ve hakkı kendi kendine bu şanlı yükü taşıma iradesi gösterenlerindir.

     İyi günler.

 9. Nietzsche’nin böyle buyurdu zerdüşt eseri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben zerdüştün yahudi tanrısı olduğunu sanıyordum yani o yüzden bu esere pek sıcak bakmadım, ama Nietzsche bunu ironik olarak kullandığını belirtmiş ve dini kitap olmadığını da eklemiş. İçinde tevrat’tan İncil’den bir sürü gönderme var, yahudi ahlakına ve dünyayı mahvetmelerine karşı bir giydirme var ve bunu dini kitaplardan alarak alegorize etmiş. Siz ne düşünüyorsunuz diye sorayım dedim, okudunuz mu bu eseri veya hiç alakanız oldu mu felsefeyle?

  1. Esenlikler,

   Nietzsche’yi çok okumamama rağmen, forumlarda çok övülüyor ve ben de okuduğum kadarında İbrahimi şakşakçılığı görmedim. Yüksek Rahip’lerden biri oldukça seviyor hatta. Kendisi güçlü Pagan hissiyatlarına sahip birisidir, Hristiyanlık ve benzeri pisliklerden nefret eden birisidir. Zaten Übermensch ideali de, bu tarz zihin prangalarından kurtulup gerçek benliğine kavuşabilen kişidir. Yani bir tek bu değil, ama bu çok önemli bir adımdır. Dolayısıyla Nietzsche’nin düşman tarafından bir düşünür olması hiç mi hiç olası değildir. Tabii eserlerini okuyacaksanız Satanik bir mercekten geçirmenizi öneririm.

   İyi geceler.

 10. Youtubeda gothildawn denen kişinin youtube da josu karaladığı bir yazı vardı onu yanıtladım her neyse aradan ya 5 sn geçti ya geçmedi yorum kaldırıldı yuh dedim ve youtubeda birisine her türlü söv yada her türlü ırkçılığı yap yine kaldırılmaz cidden değişik bu 3. Defa oldu artık cidden bu kadarda youtube’un yahudi yalakası olduğunuda bilmiyordum.Buyrun ,yazıyı merak edenler varsa okuyabilir;

  Meditasyonun kelime anlamını biliyorum bu bir.2.’si ise yahudileri yok etme gibi bir amacımız yok birilerini öldürmek ibrahimin inançların işidir bizim değil.Tapmak size kalsın ben almayayım.Hitlerin versay antlaşmasının ağır şartları altında olan alman halkını kalkındırdığını ve hristiyanlığın düşmanı olduğu bilinen gerçek.İnsanlar tanrılığa ulaşabilir evet şeytan ve diğer duatın tanrıları ezelden beri var olmamışdır ve yaratılmamıştır.Hop bi anda tanrı olmadılar,evrimle ve evrenin işleyişiyle zamanla canlı oldular, onlarda bi aralar bizim gibi varlıklardılar zamanla ruhaniyette gelişerek tanrı oldular onlarda bizimde tanrı olmamızı istediklerinden bizi yarattılar.Asıl aptallık olan şeytanın bizi sadece kısır döngü gibi reenkarnasyon edip bizden hadi eğlenin demesi siz cinsellikle ilgili bişey yaptığınız zaman ben enerji kazanıyorum demesi ancak sizi sonunda ibrahimi gerzekleğinden öteye götürmez.Hitlerde firavun reenkarnesiydi sadece bu yaşamında ruhani yükselişini tamamlayıp tanrı oldu.Evet kabul ediyorum şimdi diyeceksiniz ya hitler 6 milyon yahudi katletti siz onu tanrı kabul ediyorsunuz ırkçısınız.Bir dünya savaşından bahsediyorsunuz savaşta kaybeden suçludur,haklı olsa bile.Böyle bir soykırımda olmadı kaynak http://www.takeourworldback.com/holohoax.htm bakabilirsiniz detaylıca işlenmiş konu.Joy of satan 2002’de kuruldu bu oldukça abartılı değilmi internette kuruluş tarihinden bahsediyorsunuz ve açıkça söyleyim bu tarihden önce internet kullanımı oldukça az ve yayılması çok riskli, topluluğun adı joy of satan, yoksa satanizm insanlığın varoluşundan beri vardır.Tevratı ters döndürüp birşey yapmıyoruz dünya üzerindeki ibrahimi lanetleri kaldırıyoruz,ibrahimi dinlerin hakimiyetini azaltıyor ve çakralarımızın üstündeki engelleri kaldırıyoruz buda kundalimizin yükselmesini sağlıyor hadi diyelimki yok öyle birşey istemenin ve inanmanın bile bir büyü olduğunu biliyorsunuz işe yaramadığını düşünmek aptalca.Ayrıca Yahudilerin dünya üzerindeki yaptıkları şeyleri ortaya çıkarıyor ve uzun bir yazı yazmıştım yahudiler hakkında fakat kaldırmışlar neden siz düşünün oysa tvratta yazan şeyleri yazdım ve ekonomi hakkında hakimiyetlerini yazmıştım yaptıklarının az kısmı ve uzun bir yazıydı tekrar yazıp bida kaldırtmak istemiyorum.Sizde yahudilerin kitaplarını araştırabilirsiniz goyimleri (yani yahudi olmayanlar) insanları ne kadar aşağılıyorlar.Ruhani bilgileride bu ırk yok etmiştir.Semavi dinlerin hepside yahudi tevratına dayanır vede hikayeleri. Pek çok araştırma yazısıda okudum joy of satana katılmadan önce muhammedin aslında hiç var olmadığı belli yahudi kişileri tarafından yazıldığını okumuştum zaten yhwh allah ikiside aynı yere çıkıyor.Joy of satan forumlarına bakabilirsiniz her ırktan insan yazı yazıyor cevaplıyor.Birçok türk konu açıyor hiçbir ırkçılık yok hatta almanlar inglizler vs türk ırkı kökende aynı ırktandır beyazdırlar o yüzden farkındalık yüksektir atıyorum sonraki reenkarnede ingiliz doğadabilirsin.Şimdi demek değilki siyahileri dışlıyoruz, öyle birşeyde yok.Her ırktan insan kardeşimizdir.Joy of satanın amacı olabildiğince fazla insanları bilgilendirmek ve insanların asıl kendi benliğine geri dönmesi.Naziyiz evet fakat ne ırkçıyız nede ibrahi dinlere benzeriz.Gerçekte sözlük anlamında doğru demek ama ne kadar gerçekçi öznel mi nesnel mi?.Amacım burda size açıklama yapmak değil sadece burda insanları saptırmanıza engel olmak.İnsanlar siz istemesenizde Joy of Satan’a akın ediyorlar ve sayımızda hızlıca artıyor, zaferde bizim olacak yani bütün insanlığın.
  Esen kalın.

  1. Esenlikler,

   Bu güzel yazınız ve bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederiz. Sadece biraz daha virgül kullanmaya özen gösterin ki anlam karmaşası olmasın.

   Yazınız oldukça güzel ve ne yazık ki insanlar bunların birçoğunu düşman örtüleri yüzünden anlayamıyor. Fakat merak etmeyin. Bu şekilde devam edin, bir gün herkes uyanacak.

   “Irkçılık” konusuna da minik bir ekleme yapmak istiyorum. Evet biz burada “Yaşasın Aryan Irkı, Siyahiler ölsün! Asyalılar yerin dibine gömülsün!” gibi aptalca ve düşman tarafından kirletilmiş bir düşünceye sahip değiliz. Bu yine düşmanın yarattığı bir algıdır. Her Irk kendi saflığıyla güzeldir. Her Irkın iyi ve yetenekli olduğu alanlar farklıdır ki bunlara örnek olarak bile sadece atletizmin farklı kollarındaki insanlara bakabilirsiniz. En iyi koşucular Siyahilerden, en iyi yüzücüler de Beyazlardan çıkıyor. Her insan her alanı temsil etmek zorunda değil. Tıpkı Tanrılarımız gibi. Birçok farklı konuda danışabileceğimiz birçok farklı Tanrı ve Tanrıça var. Bu Tanrılarımızın diğer konularda başarısız ya da yeteneksiz olduğu anlamına gelmiyor tabii ki, fakat kendi içlerinde temsil ettikleri konular var ve bu alanlarda yardımcı oluyorlar. İnsanların anlamamak istediği şey de bu. Her Irk kendi içinde güzeldir. Kendine has kültürüyle, yetenekleriyle güzeldir. Bu saflık korunmalı diyoruz. Çünkü Irk karmaşası yapıldığında tüm bu özellikler harmanlanıp ortaya daha güçlü bir şey çıkmıyor. Tam aksine, biraz ondan biraz bundan her konuya biraz yatkın ama hepsinde beceriksiz ve yeteneksiz kişilikler ortaya çıkıyor. Günümüzde bu ne yazık ki çok karşılaşılan bir sorun olduğundan, bu yeteneksizlik içindeki yeteneklileri sıralayarak “ne var işte bak mis gibi de olmuş” şeklinde savunma yapmalarına sebebiyet veriyor. Tekrardan söylemek istiyorum. Her Irk kendi içinde güzeldir. Safken güzeldir. Doğaldır. Siyahi ayrı yeteneklere sahiptir, Asyalı ayrı, Beyaz ayrı. Farklılıklarımızla güzeliz. Bugün turistik merkezlere bile baktığınızda -tatil için olanlar dışında- hepsi kendi saflığını, genlerini ve kültürlerini diğerlerine oranla nispeten daha fazla koruyabilmiş ülkeler, milletlerdir. Kendi içimizde de bu var. Fakat insanlar ne yazık ki düşmanın yapılandırması yüzünden bizleri yanlış anlamaya devam ediyor. Merak etmeyin, bu da çok uzun sürmeyecek.

   İyi akşamlar.

  2. Esenlikler,

   Elinize sağlık. Bir ekleme yapayım. JewTube’ın belirli anahtar kelimeleri var, bunları yakalarsa yorumu otomatikman siliyor. Bir yorumun silinip silinmediğini, yorumu attıktan birkaç saniye sonra edit’lemeye basıp, bir harf ekleyip veya silip, kaydetme tuşuna basarak görebiliyorsunuz. Açıkçası YouTube yorumları lağımdan farksız, orada işe yarar bir yorum yapmak çok zor. Belirli anahtar kelimelerden kaçınarak veya daha farklı anlatarak/yazarak şansınızı arttırabilirsiniz. Bir de, böyle sitelere yazılı şeyler göndermeden hemen önce bütün yazıyı kopyalayıp bir yere kaydedin ki emeğiniz kaybolmasın. Ve, vasıfsız insanlara çok odaklanmayın. Siz Gerçeği anlatın, gelen gelir. Düzgün Türkçe bile konuşamayan soytarılara laf anlatma derdimiz yok, önemli olan Gerçeği arayıp da oralara düşmüş kişilere yardımcı olmak.

   İyi geceler.

  3. Youtube son 1 aydır atılan çoğu yorumu saniyeler içinde siliyor. Yorum uzun olursa silinme olasılığı daha yüksek oluyor. Son 1 ayda hiçbir küfür, ırkçılık, din, politik mesaj içermeyen en az yüz küsur yorumum silinmiştir. Tabi aralarında silinmeyenlerde oluyor. Ara sıra test etmek için herhangi bir videoda Youtube’a ağır küfürler ediyorum ve bazıları silinmiyor. Bazen de basit bir soru cümlem bile siliniyor.

   1. Esenlikler,

    Bu son bir aydan çok daha uzun süreli bir sorun. Belki sizin şahsi hesabınız filtrelerine fazla takıldığı için, her şerefsiz şirketin yaptığı gibi size shadowban atmışlardır. Yani geçmiş olsun, YouTube’da o hesabınız yanmış olabilir. Neyse artık, çok bir şey kaybetmediniz.

    İyi akşamlar.

 11. İyi günler. Bazı konularla ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

  1-) Madam Blavatsky’nin Gizli Öğreti ve Teosofinin Anahtarı kitapları güvenilir midir? Kitapların içerisinde çok fazla bilgi var ve oldukça kapsamlı. Ama içerisindeki bilgilerden emin olamıyorum.

  2-) Sitenizde gördüğüm kadarıyla 2 gruptan bahsetmişsiniz. Anti-kozmik Satanizm ve Ayetler Kitabına inanan gruplar. Peki Luciferian ve Palladist gruplar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

  3-) jew or not jew adında bir site var. hangi ünlülerin yahudi olup olmadığını tek tek yazmışlar. Bu sitedeki bilgilere güvenebilir miyiz?

  4-) Anton Lavey’le ilgili kendisinin yahudi olduğunu ama ruhunun Centil olduğunu yazmışsınız. Peki herhangi bir yahudi eğer ruhu Centilse Satanist olabilir mi? Ya da Centil bedeni olan insanların ruhlarının yahudi olma gibi bir olasılığı yok öyle değil mi?

  Emeklerinizden ötürü sizlere teşekkür ederim. Centilim. Ve Centil olmaktan gurur duyuyorum. insanların enerjisini emen yahudi kollektif düşük yaşam formuna lanet olsun. O alçak varlığın adını bile yazmak istemiyorum. HAIL SATAN

  1. Esenlikler,

   1) Teozofi en azından şu anki haliyle düşman oyunudur, İbrahimi inançlara oldukça bağlıdır. Bizi ilgilendirdiği kısmıyla zırvadır. Ve okumadım ama duyduğum kadarıyla Blavatsky, Teozofi’yi Yahudi mistisizmi olan Kabala’ya bağlamış ve kitaplarında Yahudileri övüyormuş. Başka bir şey dememe gerek yok. İçlerinde doğru bilgiler olsa da kritik noktalarda yalanlar olmak zorundadır, düşman öyle çalışır.

   2) Hepsi ayrı ruh hastası. Kökeni bir-birkaç yüzyıl olan bir şeye güvenmeyi geçtim, tamah bile etmem, daha azını söylemeye bile gerek yok. Anti Kozmetikçi arkadaşların isimlerinden belli, artık makyaj ürünlerine neden salça oluyorlars- şey, “evreni yok etmek” istiyorlar, Şeytan bunu yapacakmış. İsatapar köpeklerden bahsetmeye bile gerek yok. Kriminal, yaygaracı, dogmatik, cahil, zavallı, kendilerini sürekli bir şeylere yamamaya çalışıp kişisel kimlikten mahrum olmak… Çingene gibi.

   3) Yahudi dedikleri ve Yahudi olmayan ya kimse görmedim, ya bir-iki kişi gördüm. Ama Yahudi değil dedikleri ve Yahudi çıkan birkaç kişi görmüştüm sanırım. Bu sitenin sahipleri ve yazarları da Yahudi, bilin. Referans olarak kullanabilirsiniz ama çapraz araştırma yapın, tek bir yere bağlı kalmayın. Tarayıcı eklentisi olarak Coincidence Detector’ı tavsiye ederim.

   4) “Ruhu Centil Yahudi” diye bir şey yok. Yüksek Rahibe Maxine’in LaVey’den bahsettiği her sefer yaptığı başka bir şey de, bunun inanılmaz bir istisna olmasından bahsetmektir. O yüzden böyle bir şeyin bir daha asla meydana gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Tam tersi zaten olmaz, ama Yahudi “ruhani” pratikleri ruhu kesip biçer, Yahudi imajına uydurmaya çalışır. Çok sağlıksız. Genel olarak Centil birinin “Yahudi ruhlu” olma olasılığı yoktur. “Ben Yahudi miyim” atakları, özellikle de yeni kardeşlerimizin başına gelir. Düşman insanları olabilecek her yerden kancalamaya çalışıyor kısaca. Ama cidden böyle bir olay söz konusu bile değil. Ki, düzenli olarak RTR yapıyorsanız ve hayatınız kaymadıysa sorun yok, insansınız!

   Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Elzem demezdim, ama Türk ırksal bilinci için işinize yarayabilir. Ama elbette, her zamanki gibi okuduğunuz şeyleri Satanik bir mercekten de geçirin.

   İyi günler.

   1. Siz başa geçtiğinizde Türk olmayanları krematoryuma atacak mısınız? Ben yarı Çerkezim? Şimdi Türk olmadığım için ne olacak sonuçta bu ülkede yaşıyorum. Tigir er melezleri yok edeceklerini söylüyor. Türk bir ırk mıdır? Eğer ırksa kazak ırkı da Somali ırkı da mı vardır? Biz beyaz mıyız? Sorularım bunlar

    1. Esenlikler,

     Evet, Türk olmayanları krematoryuma atacağız. Hatta Türk olup da tam olarak Türk fenotipinde olmayanları da atacağız. Hatta onlardan da bizden olmayanları da atacağız. Hatta bizden olup da…
     Neyse, anladınız. Manyak mıyız biz? Tarihte Naziler tarafından asla böyle bir şey yapılmadı, biz niye ilk kez yapalım ki? Nasyonal Sosyalizm’i çok yanlış anlamışsınız, kendinizi bu konuda biraz eğitmenizi tavsiye ederim. Biz nefret ve ölüm ideolojisi değiliz, böyle bir şey arıyorsanız Komünizm’e bakın.
     Başkaları ne isterse söylesin, bir avuç beyni yıkanmış, vasıfsız moronun söylemleri bizi hiçbir şekilde bağlamaz.

     Türkler, bir alt ırktır (yani “alçak” anlamında değil tabii ki, dallanma anlamında). Beyaz ırkın bir koluyuz. Somalililer de siyahilerin bir kolu mesela. Öyle düşünün. Her halükarda, tüm Centil ırklar müttefiktir, bir tane ortak düşmanımız var. Hitler, zamanında bu düşmanımızı bile yakmamışken biz neden birbirimizi yakalım, kafayı mı yedik? Barış ve dostluk varken ve biz bunları temsil ediyorken imkansız.

     İyi günler.

   1. Esenlikler,

    Kasten yapmadığınızı umuyorum, ama Opus Dei pislik bir Hristiyan örgütüdür. Magnum Opus demek istediniz.

    Türklerin ne kadar kadim bir halk olduğunu düşünürsek, büyük ihtimalle. Ama şahsen bildiğim bir vaka yok.

    İyi günler.

 12. Hitler’in bahsedilen soykırımları yapmadığını düşünüyorsunuz. Bunun için sunabileceğiniz kanıtlar, önerebileceğiniz kaynaklar nelerdir ?

  1. Esenlikler,

   Düşünmüyoruz, biliyoruz. Ve bir şeyin olmadığı değil, olduğu kanıtlanabilir. İddiaların kanıt yükü, o iddiayı yapana aittir. O yüzden aslında bize değil, Holocaust oldu diyenlere bunu sormalısınız. Sunabilecekleri hiçbir objektif kanıt yok. Varsa yoksa birkaç sahte görgü tanığı, iki-üç itiraf, düzinelerce de “dokunaklı”, duygu sömürücü Hollywood filmi. Önemsiz. Değersiz. Zırva.

   Yine de, Holocaust hakkında kendinizi eğitmek isterseniz buradan başlayabilirsiniz. İngilizce olabilir, ama zamanı gelince sitemizde de alakalı içerikler yayınlanacaktır.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir