Şeytan’ın Günü Ritüelleri + Ruhani Muharebe Kızışıyor [Önemli]

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın Joy of Satan forumlarındaki duyurusudur. Yazıdaki “ben” diliyle kullanılan ifadeler onun ağzındandır; ancak hepinizin bu kutsal gününü kutlamak bizim de arzumuz. Herkese şimdiden mutlu yıllar ve mutlu Yule’lar! Astroloji yazı dizimizin devamı sonuna kadar gelecek, takipte kalın!

Tüm SS Savaşçılarımıza esenlikler olsun.

Öncelikle herkese mutlu bir Yule ve 2 gün sonra 23 Aralık’ta gelecek olan kutlu bir Şeytan’ın Günü dilemek istiyorum.

Ayın 22’si, 23’ü, 24’ü ve 25’i boyunca, bu Yule zamanını daha da iyi kutlamak için aşağıdaki ritüelleri günlük programımıza ekliyoruz. Bu neşe ve mutluluk zamanıdır, aynı zamanda da Şeytan’a teşekkürlerimizi sunduğumuz ritüeller yaptığımız ve özellikle de ayın 23’ünde Onun için zaman ayırıp Ona ne kadar değer verdiğimizi gösterme zamanıdır. Nihai RTR zaten her gün yapılması gereken bir şeydir ve aşağıdaki ritüelleri yaparken de bunu yapmaya devam edeceğiz.

Aşağıda önümüzdeki 4 gün boyunca ritüel takvimimizi görebilirsiniz:

Joy of Satan Koruma Ritüeli ve

Satanist’ler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Yukarıdaki ritüellerin isimlerine tıklayarak her ikisine de ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki ritüeller, kendimize yağdıracağımız kutsamaları ve destekleri oluşturuyor.

Ancak aşağıda, Ruhani Savaşımız ve şu an devam eden lanetlerle ile ilgili güncel durumları biraz açıklamama izin verin.

Düşmanın pasif bir şekilde oturup bütün güçlerini kaybederken sönüp gitmelerini izlemeyeceğini aklımızda tutmak önemlidir. Bunu mecaz anlamda söylemiyoruz, bu gerçek. Bu konuda farazi de konuşmuyoruz, olup bitenler bunlar. Bu konuda bilgisi olanlar neden bahsettiğimi daha da iyi anlıyordur. Düşman başparmaklarını eme eme otururken Centillerin ruhani olarak ilerlemesini de izlemeyecek, ve kesinlikle gezegen onların kontrollerinden kayıp giderken de bunu pasif pasif tolere edecek halleri de yok.

Düşmandan her tür tepkiyi bekleyin. Bu zaman, pasifçe oturma zamanı değildir. Her birimiz düşmanın kaderi tamamen mühürlenene kadar RTR’larımızı yapmaya devam etmeliyiz. Bu yeni ritüele başlayalı bir yıldan azıcık daha fazla bir süre oldu ve düşman şimdiden tozumuzu yutuyor. Herhangi bir şeyi kurtarabilecekleri noktayı çoktan geçtiler, artık onlar için çok geç, ama yine de yoğun tepkiler olacak.

Kısa süre önce, ve burada maddesel olarak tasdiklenen, “içeride” bulunan düşman hahamlarının dışarıya yaydığı bilgilerden bahsediyorum [“insider” bilgisi], düşman ruhani bağlamda sahip oldukları her şeyi seferber etti. Bunun izi, düşmanın en üst katmanlarına kadar gidiyor, ki onlar da neler döndüğünün çok iyi farkında. Aşırı derecede büyük sorunlarla karşılaştıklarını biliyorlar, ve “Demonik aktivitelerin aşırı yüksek olduğunu” aktarıyorlar, ve “Yükselen karanlıkları” ve “güçte bir dengesizlik olduğunu” görüyorlar; ve hayır, Star Wars filmlerinden bahsetmiyoruz.

Bunun ardından, Yahudiler sadece birkaç yüzyılda bir kullanmaya izinleri olan tuhaf kitaplar gösterdiler, bunu “onların üzerine gelmesi yakın cezaları azaltmak için” kullanacaklarmış. Uzun lafın kısası, Yahudiler ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar. Daha genç hahamların olaylardan bu denli haberi olmayabilir, ama cidden “eğitimli” olanlar neler olduğunu bütünüyle anlıyor.

Bu “içerideki” haham son derece şaşkına dönmüştü, ve Demon’ların “kötülüklerini” spesifik ritüellerle “zapt etmek için” deyimi yerindeyse “bunun son şansları” olduğunu söylüyordu. Ve bunları söylerken de oldukça umutsuz ve bunların işe yaramayacağını biliyor gibi görünüyordu. Şeytan apaçık bir şekilde bizim kazandığımızı belirtmiştir, ve düşmanın kendini kurtarmak için hiçbir şey yapmaya zamanı kalmadı.

Ancak hala taciz, rahatsızlık verme ve yoğun şekilde zarar vermeye zamanları var. Bunun için dikkatli ve hazır olmalıyız.

O yüzden bundan sonra da düşmanın üzerindeki ruhani baskıyı, düşmanın RTR aracılığıyla güçlü tutmak, herhangi bir konuda en ufak bir şekilde hareket edecek bir boşlukları bile kalmayacak şekilde düşmanın üzerine çökmek önemlidir.

RTR’larla ilgili hedeflerimize olan odağımızı hep sağlam tutmalıyız, ve ritüelleri tekrar etmeye devam etmeliyiz. Düşmanın Centilleri köleleştirme yönünde tekrar tekrar, takıntılı bir şekilde sık sık bu amaç üzerinde çalıştıklarını düşünürsek, o zaman bizim görevimiz de düşmanın bütün bu yaptıklarını tersine çevirip halkımızı desteklemeye devam etmektir.

Düşman sadece koca bir hiç, ve RTR bunun gerçeklikte tamamen meydana gelmesini sağlayacak. Düşmanın hızlıca çözülmesi, yoğun tepkilerle karşılanacak.

Herkes, düşmanın çökmekte olduğundan ve kendilerini kurtarmak için bir gün geç kalıp ceplerinde bir lira eksik olduğundan ötürü kendiyle gurur duymalıdır. Bu noktada tek yapmamız gereken devam etmek. Sıfıra inen ruhani güçlerini paramparça ettikten sonra, bunun arkasından gelecek olan şey de maddesel dünya üzerindeki kontrollerini paramparça etmektir.

Güçlü ve iradeli kalacağız, ve herkese Mutlu Yule’lar ve mutlu bir Şeytan’ın Günü diliyorum.

Aşağıda Lanetleri Geri Çevirme’nin 1 ve 2. Kısımlarına ve Ters Tevrat Ayinine bağlantıları görebilirsiniz:

Lanetleri Geri Çevirme, Birinci Kısım
Lanetleri Geri Çevirme, İkinci Kısım
Nihai Ters Tevrat Ayini

– Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

“Şeytan’ın Günü Ritüelleri + Ruhani Muharebe Kızışıyor [Önemli]” hakkında 12 yorum var

 1. Esenlikler,
  Benim konuyla pek de alakalı olmayan bir sorum olacak, cevaplarsanız çok sevinirim.
  Spiritüel Satanizm’i yaklaşık 4-5 gün önce keşfettim ve ateist olmama rağmen (ki bir sahte inançtan kurtulana kadar hem ailevi hem de psikolojik olarak çok yıprandım, bu yüzden herhangi bir yaratıcıyı kabul etme ihtimalim 0’a yakındı) yazıları okurken hiçbir rahatsızlık hissetmedim çünkü tam da aklımdaki tanrı modeli buydu. Her neyse, çok uzatmak istemiyorum.
  Meditasyonları yapmaya yeni başladım, hazır hissettiğimde de Phenex ile iletişime geçmek istiyorum (sorum bu değil ama bir iki spesifik bir bilgi çok işime yarayabilir [phenex’in yazısını çoktan okudum sadece mum rengi vesaire spesifik şeyler varsa eğer]) ancak meditasyon yaparken içime çok büyük bir korku doğuyor meditasyon yapmaya başlamadan önce hiç olmadığı kadar. Korktuğum şey ise Şeytan’ın ta kendisi. Evet biliyorum korkmamam gerekiyor ama o pis iğrenç inanç çocukluğumdan beri Şeytan’ı bana zarar vermeye çalışan bir varlık gibi göstermeye çalıştığı için istemsizce korkuyorum. Bunu nasıl aşabilirim?

  Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Üzgünüm, Lord Phenex ile ilgili elimde Joy of Satan’da yazanlardan daha fazlası yok. Ancak zaten sitemizde Onun mum rengi veriliyor, acaba gözünüzden mi kaçtı?

   Şeytan’dan korkmanıza gelince. En azından bunun sebepsiz olduğunu biliyorsunuz. Evet, bu konuda sizi yargılamıyorum çünkü İslam pisliği altında beyni çocukluktan beri yıkanan insanlar Şeytan’a karşı mantıksız ve temelsiz bir korku/nefret duyabiliyor. Ama işte, bu korku cidden herhangi bir temeli olmayan bir his. Bu duygularınızın üzerine yoğunlaşmanızı, irdelemenizi, analiz etmenizi ve çözünmelerini sağlamanızı öneriyorum. Elbette burada düşmanın da etkisi var, o yüzden meditasyon yapıp ruhani olarak gelişmenizi de istemiyorlar. Bu açıdan korkularınıza kulak vermeden meditasyon yapmanız da size fayda sağlayacak ve zamanla bu programlamanızı kırmanıza da yarayacaktır. Tavsiyem böyle korku duyguları hissettiğinizde kaçmak yerine tam aksine üzerine gitmek ve dediğim gibi sorgulama, irdeleme ve deşme yöntemiyle bunların ne kadar sebepsiz ve yersiz duygular olduğunu içinize sindirmektir.

   Ve unutmayın, sadece Satanist’ler meditasyon yapmaz. Hatta meditatör nüfusun %90’ından fazlasının Satanist olmadığını ve Satanizm’le herhangi bir ilgisi olmadığını söylesem fazla değil, az söylemiş olurum.

   Kısaca korkmanız için daha da hiçbir sebep yok. Bunların farkında olarak ilerleyin, bu kendi içinizde vermeniz gereken muharebedir. Her nasıl dışarıda büyük bir savaş varsa, içinizde de küçük bir savaş var. Ne yapacaksınız; ipsiz sapsız düşman zombilerinin, domuzların zihninizi ele geçirmesini ve bilinçaltınızda top oynamasını izleyip eliniz kolunuz bağlı başparmağınızı eme eme oturacak mısınız, yoksa hayatınızın, zihninizin ve ruhunuzun kontrolünü ellerinize mi alacaksınız? Savaşacak mısınız, yoksa zavallıca ölecek misiniz?

   Seçim ve sorumluluk sadece sizin. Satanizm’de genel olarak göreceğiniz bir temadır bu.

   İnanıyorum ki damarlarında Tanrıların kanı akan soylu bir Türk, bir Arap/Yahudi putunun Jedi zihin oyunlarına boyun eğemeyecek kadar gururlu ve başı diktir. Muhtaç olduğunuz kudret, damarlarınızdaki soylu kanda mevcuttur.

   İyi günler.

   1. Esenlikler,
    Teşekkür ederim desteğiniz için. Yazdıklarınızı düşününce gerçekten daha da fazla irdelemem gerektiğini anladım, umarım tanrıların da rehberliğinde her insan doğru yolu bulacak. Phenex’e gelince evet mum rengi ve diğer bilgiler gözümden kaçmış 🙂 yazdığım yazıyı gördükten sonra fark ettim bunu.
    Yeniden teşekkür ederim.
    Şeytan Günü’nüzü de kutlarım ayrıca. İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Şahsen RTR “seanslarından” sonra genel olarak Lanetleri Geri Çevirme çalışmasını şiddetle öneriyorum. Onun dışında başka zamanlarda da yapabilirsiniz tabii.

   Aslında RTR ve Satanik hizmet seanslarından hemen önce, Lanetleri Geri Çevirme’nin Koruma Aurası egzersizini yapıp bittikten sonra da Aura Temizleme kısmını yaparsanız daha da ideal olur bence.

   İyi günler.

 2. Tek kelime ile “mükemmel ” yazılar hakkını veriyorsunuz bu işin gerçekten kardeşim.

  2020 Şeytan’ın yılı olması dileğiyle..

 3. Benim bazı sorularım olacak bunları cevaplarsanız sevinirim.Bu siteden birkaç senedir haberim var ve yazılarınızın bir kısmını okudum..Ama ibrahimi programlara hissel anlamda olan bağlılığım yüzünden kendimi şeytana adamadım çünkü kendimi buna hazır hissetmiyorum..Ayrıca ben daha önceden namazlarımı eksiksiz kıldığım bir dönemde bir kişiyle karşılaştım..Bu kişi hastanede durup dururken yanıma geldi ve bana allah dostu olduğunu söyledi.Elinde yıldız dövmesi vardı..Bana geçmişim hakkında bazı şeyler söyledi ve söylediği şeyler doğruydu.Daha sonra ben internet üzerinde bir araştırma yaptım ve hızır denilen bu kişinin davut yıldızı mührünü kullandığını öğrendim.Sormak istediğim şey karşılaştığım bu kişi bir replitian olabilirmi yada yahudi ırkına mensup biri.Çünkü öğrendiğim kadarıyla hızır denilen kişide bir israilli.Birde tanrılar, yani şeytan ve demonlar herkesi görüyolarmıdır.Mesela benim şuanda ne yaptığımı ne düşündüğümü görebiliyorlarmı?Yoksa güçlerinin belli sınırları varmıdır?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim…

  1. Esenlikler,

   Tanrılar her şeyi ve herkesi aynı anda, durmadan görmez. Tanrılık “sonsuz güç” demek değildir. Tanrılar çok güçlü, çok bilge ve fiziksel olarak ölümsüz bireylerdir ve birini görmek veya bilmek istedikleri zaman istedikleri gibi görebilirler, ama her saniye “allah” hakkında iddia edildiği gibi her an herkesi izleme söz konusu değildir.

   Onun dışında, Hızır veya tüm o “””peygamber””” karakterlerin hepsi Yahudidir, ve hepsi aynı şekilde kurmacadır. Onun dışında, bu bahsettiğiniz kişi Reptilian değil (çünkü Reptilian’lar kertenkeleye benzer, ana akım kaynaklarda cahilce anlatıldığı gibi “şekil değiştirme” falan yoktur), Yahudi de olabilir ama görmeden bir şey diyemeyeceğim. Her halükarda bunların bir önemi yok. Geçmişiniz hakkında bazı şeyleri bilebilmesi de imkansız değil. Düşmanın da “””ruhani””” uygulamaları var. Bizden farkları çok fazla gelişilemeyecek olması, düşmanın kişiyi sürekli olarak sömürmesi ve uzun vadede kişinin ruhunu emmesidir. Yani her açıdan berbat. Ama evet, bir-iki şey bilmesi çok olağanüstü bir şey değil.

   Onun dışında, %100 hazır olmadan ve Satanizm’in sizin için doğru din olduğuna %100 emin olmadan elbette adanmamalısınız. Zihninizdeki İbrahimi programlamayı kırmak sizin elinizde. Bunu sizden başka kimse yapamaz.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   “Mehdi” diye bir şey yok, klasik İbrahimi yalanları. “Deccal”, yani Antichrist’e gelince. İslam “kültüründe” “Deccal” diye geçen Anti-Christ’ı biz Hitler olarak biliriz. İsa isimli soysuz, kurmaca yahudinin Centillere dayatmaya çalıştığı “değerlere” (yahudilerin boyunduruğu altına girme, iradesizlik, sorgulamama, kölelik, “BİR”lik, vesaire) karşı Centil ideallerini savunan herkese bir Anti-Christ denebilir aslında. Bunun en büyük örneği de az önce dediğim gibi Hitler.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir