12 Mart – 23 Mart Arası Ruhani Savaş Takvimi [Güncellendi]

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenlikler,

Aşağıda güncel takvim yer almaktadır. Gelişmeler, oldukları gibi dökülmeye başladı. Tanrılar dünyanın durumuyla ilgilenirken, biz de bir yandan kendi payımıza düşeni yapmalı, diğer yandan da kendi üzerimize odaklanmayı sürdürmeliyiz.

Savaşın trajedisi sürerken, şimdiye kadar, kendi insanlarımızdan ölenler olduğuna dair hiçbir kötü haber almadım, yine de, yurtlarını kaybetmiş veya zorluklardan geçmiş olanlar var. Onlar, bana iletilen kadarıyla güvendeler.

Çoğu iyi durumda veya en azından aşırı kötü bir şey başlarına gelmedi. Tüm bu düşman maskaralığının arasında bunları duyabilmek, sayılabilecek iyi haberlerden.

Hem Ukraynalı, hem de Rus SS’lerimiz için: internet kesintileri yaşanabileceğini bilin. Meditasyonları ve çalışmaları indirebilirsiniz, veya ülke çapında internet sitelerine erişimde yasaklama olursa buraya VPN ile erişebilirsiniz. Bunlar içi boş söylentiler olsa bile, bu kararların alınıp uygulanması için sahte gerekçelerin uydurulması zaten gördüğümüz bir şey.

Genel olarak yapılabilecek en iyi şey, meditasyonlarınızı ezberlemektir.

Tabii ki JoS’u çalışır durumda ve devam eder vaziyette tutmak için tüm önlemleri alacağız. Kaderin sunduğu bir güzellik olarak, bu yer var olmaya devam edecek ve siz de spiritüel bir eve sahip olmayı sürdüreceksiniz.

Bazılarının evini terk etmesi bile gerektiği bu zamanların ne kadar zor olabileceğini biliyorum. Ancak sizin spiritüel eviniz sizi bırakmayacak, eğer isterseniz, sonsuza kadar sizinle olacak.

Ve tüm geri kalan her şeyi, zamanla tekrardan inşa edeceğiz.

Bana sık sorulan bir soru da, Rusya’ya veya benzer bir ülkeye konum olarak yakında olan kişilerin başka bir ülkeye kaçıp kaçmama gerekliliği. Bunun cevabı evet olabilir [eğer Ülkeniz tehlike altındaysa], ancak bunu tehlike seviyenize göre yargılayın ve Ülkenizin tehdit altında olup olmadığına bakın. Gerektiği zaman uygulamaya koyabileceğiniz bir kaçış planınız olsun.

Son olarak, birkaç kişi beni aynı zamanda hem mutluluk hem de üzüntü ile doldurdu. Yiğit kişilerden yana azlığımız olmamasına karşın, anlamalısınız ki, ruhaniyete dalmış bir kişinin hayatı önemlidir. Joy of Satan gibi bir yerin en son oluşması üzerinden ömürler geçti. Kişi, bu hayatta gelişebilmek adına, nerede durduğunun ve elindeki spiritüel fırsatın farkında olmalı.

Hayatlarını bu tarz olaylar sırasında kaybetmişler, kahramanca hareketlerinin sonucu olarak vefat etmiş de olsalar, gelişimlerini geciktirecekler ve çabucak reenkarne olmak durumunda kalacaklardır. Bu yüzden kişi, – her ne kadar çoğu yazgılı olayda kaçınılmaz olan kader rüzgârlarının estiği yön farklı olsa da – her zaman hayatta kalmaya odaklanmalıdır. Seçiminiz farklı olsa bile, hayatta kalabilmek için elinizden geleni yapın.

Bırakın Putin ve diğer hokka burunlular kendi savaşlarında birbirlerini yesinler, ve bırakın birbirlerini parçalasınlar. Düşünün, eğer sadece insanlar Gerçeği bilmiş olsaydı, kendi kanından aileleri veya kuzenleriyle savaşmaya gittiklerini bilselerdi, bunu yaparlar mıydı? Yapmazlardı. Düşmanın, insanların bilgisizliğinden istifade etme ve bunu dayatma gücü var.

İnsanlar sadece gerçek olan, kendilerini içeren, kendileri için kapısına gelen şeyler için savaşmalı ve savaş açmalı. Kendi hayatlarını ve özgürlüklerini korumak için. Bu, insanlara çok fazla savaşmamaları söylenen ilk savaş. Bu, askerlerin icra ettikleri şeyden de görülebilir. Herhangi bir taraf gerçekten bir şeyi koruduğunu söyleyebilir mi, örneğin, kendilerini umursayan bir Ulusu veya Devleti koruduklarını?

Çoğu Ülkede demografik felakete yol alıyoruz, ve size bunun iyi bir şey olduğu söyleniyor. Tüm bu dünyanın olası lanetlerini, tüm bunları “iyi ve ilerlemeci” olarak önümüze sundular. Ve sonra da insanlara bunun üzerinden, mantıksız nedenlerden birbirlerini öldürmelerini söylediler.

Kişi, onurlu bir lider için ölmekten mutluluk duyabilir, ancak bu insanların onuru yok. Doğuştan düşmanınız olan birinin hizmetinde ölmek, tamamen anlamsızdır. Bunu yapmayın. Bu senaryo, düşman için alınabilecek başarının doruğudur, ki onlar, günün sonunda hiçbir şeye hizmet etmemiş olan Centillerin birbirlerini katletmesi için kışkırtmalara başvururken, diğer yandan bunu nasıl yaptıklarıyla övünüyorlar.

Görünen o ki soykırılmamızı kışkırtan aynı “Hükümet Düzenlerini”, Büyük Sıfırlama’yı [Great Reset] unutuyoruz. O hâlde, ne için öldürüp savaşıyoruz? Bunların daha fazla yaşanması için mi?

Bırakın “Hükümetler” kendi “savaşlarını” versinler, ki onlar zaten insanlarını umursamayı çok uzun süre önce bıraktı. Artık hiçbir şey için hiçbir verecek cevapları kalmadı.

Dümdüz bir şekilde, çözülmesi gereken ilk sorunun çözümünün, bir Ülkenin halkının yabancı bir halkla değiştirilmesi olduğunu söylüyorlar, ve buna rağmen iş saçma enerji krizi savaşlarını başlatmaya gelince “Vatanseverlik” hakkında konuşmayı başarabiliyorlar.
Zaten bu savaşlar, baştan aslında olmayan enerji krizini başlatan şeyler. Buradaki “Vatanseverlik” nerede?

Ayrıca Rusya ve Ukrayna gibi kültürel olarak iki aklı başında Ülkenin, tüm bunların ortasında yer alması tesadüf değil. Kişi burada kendisine, seçilme sebeplerinin; bu Ülkelerde yaşam standartlarının daha iyi olmasının ve insanların daha mantıklı olmalarının olup olmadığını bile sorabilir. Ve evet, haklısınız, düşman bu tarz Ülkeleri yıkmak ve devirmek için hedef alıyor.

Burada kişinin saygı duyabileceği tek şey, Ülkesi ve Milleti olacaktır, yine de, bu savaşı başlatan insanların yıllık olarak İsrail’de buluştuklarını ve o lanetli duvarda dua ettiklerini unutmayın. Ve kendinize sorun, tüm bu yaşananlar, sonucu zafer olsa bile, halkınız adına iyi bir şey için mi?

Ne kadar düşünürseniz düşünün bunun cevabı hayır olacaktır. Ve böylece Yahudiler tarafından buna sürüklendiğinizi anlayacaksınız. 0.9 üreme oranının “gelişim” sayıldığı bir dünyada, bu “Ülkeler,” bir de gidip insanlardan hiç uğruna ölmelerini isteyecek yüze sahipler.

Yine de bu sirkten farksız dünya, her zaman böyle kalmayacak.

Bu olaylar üzerinden, global reform gelmek üzere. Düşman, bu reformların kendi lehlerine olacağını ya da buna benzer bir şeyi düşünüyorlar, ancak bu da tam da anlayamadıkları şey. Bir bakımdan, beklediklerinin tam tersine sebebiyet verecek, kader tarafından örülmüş ve kaçınılmaz bir tuzağa doğru yürüyorlar, ve bundan kaçamazlar.

Elimizde olan verilere göre şu an böyle bir şeyin yaşanması zor, ancak daha ileri bir gelecek için oldukça iyimserim. Daha üst bir bakış açısındansa, çaresizlik içindeler. Tüm bu korku insanlığı olduğu “yerde” tutmak içindi, ancak kimse tekrar uyumaya dönmeyecek.

Çoğu insan bu olaylar sayesinde titreyip kendine gelecek, ve bu uykuya zorlayan sistemden kalıcı olarak kopmak, daha sonrasında da değiştirmek isteyecekler. Ancak insanların düşünmeye tekrardan başlaması için neler gerektiğine bir bakın… Bunların asla olmaması gerekiyordu, ancak dünya olarak çok uzun bir süredir uyuyorduk.

Bu yakın gelecekte, hâlihazırda yaşadığımız endişe verici gelişmelerde – kendi tarafımızdaki her bir ruhun ve kişinin sistemimizi benimsemesi ve uygulayabilecekleri her şeyi uygulaması yüksek bir önem arz ediyor. Bu zamanlar, kendinizi geliştirmek için ve hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kullanılmalıdır.

Takvim, bu sefer, belli olduğu üzere, öncelikli olarak düşmanın kan kurbanını geçersiz kılmaya odaklanacaktır [savaşın mantıksızca başlatılma nedenlerinden biriydi]. Ve tekrardan, Şeytan Baba’nın Ritüeline dönüş yapacağız. Hepimiz Onun sevgisine ve korumasına muhtacız.

Takvim aşağıdadır:

*Not – kalın geçilmiş günler Ekinokstur. Bu oldukça güçlü bir tarihtir, ve bu gün için ritüellerinize ekstra özen göstermelisiniz.

GÜNCELLEME: 20-21 MART GÜNLERİNDE LEYDİ ASTARTE’NİN RİTÜELİNİ YAPMANIZ DA TAVSİYE OLUNUR

12. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

13. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

14. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

15. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

16. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

17. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

18. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

19. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

20. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini*

21. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini*

22. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

23. Nihai RTR, Şeytan’ın Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

 

Ritüellere bağlantılar:

Nihai RTR ve Tetragrammaton’u Öldürme

Yahudi Savunmasını Paramparça Etme

Şeytan’a Atılan İftiraları Kırma Ritüeli

İsrail’i Lanetleme RTR’ı

Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Astarte’nin Gücü Ritüeli

“12 Mart – 23 Mart Arası Ruhani Savaş Takvimi [Güncellendi]” hakkında 5 yorum var

 1. Ellerinize sağlık Sol Invictus. Sizinle gurur duyuyorum. Sitemize sahip çıktığınız için teşekkürler. Ve neredeyse anında çevirdiğiniz için her şeyi, çok teşekkürler.

 2. Merhabalar,
  Konuyla alakalı değil ama son yazı olduğu için bunun altına yazıyorum. Tarot falı bakmaya başlamayı planlıyorum sanırım HP Maxine Tarot Plain and Simple diye bir kitabı önermiş onu alacağım ama internette bir çok deste var özellikle bir rahip/rahibenin önerdiği ya da kullanmamda sıkıntı olmayacak bir destenin linkini atabilir misiniz?
  Şimdiden teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Forumlarda bunun hakkında bir kardeşimizin yazdığı yazı vardı rehber niteliğinde.

   Ayrıca artık buradan soruları cevaplamıyoruz. Forumlarımıza davetlisiniz. Bu bağlantıdan girebilirsiniz.

   İyi günler.

 3. merhaba, cok uzgunum konu basligi ile alakasi olmayan bir sorum var ben satanizme ilgi duyuyorum lakin nereden ve nasil baslayacagim bilmiyorum, sitenizde ise ilgili yazilar bulamadim belki ben goremedim. yardimci olursaniz cok mutlu olurum, isikla kalin.

  1. Esenlikler,

   Ana sayfadaki “Yazarın Seçtikleri” kısmından başlayabilirsiniz, sonrasında da kategori kategori tüm siteyi inceleyebilirsiniz.

   Ayrıca artık buradan soruları cevaplamıyoruz. Forumlarımıza davetlisiniz. Bu bağlantıdan girebilirsiniz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir