ŞEYTAN’IN GÜNÜ RİTÜELİ – 23 ARALIK – MUTLU YULE’LER!

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenlikler,

Hepinize mutlu Yule’ler dilerim.

Aramıza yeni katılanlar için hatırlatmak isterim ki biz, Yule zamanını kutluyoruz. Bu bir Pagan kutlamasıdır [Satan Is God sitesine girip arama fonksiyonunu kullanarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz]. Düşmanın bu bayramı sahiplenmeye çalışması şu anki konumuzdan alakasız.

Bunu görmezden gelin ve ailenizle, sevdiklerinizle güzel zaman geçirin ve hatırlayın: Bizden çalınıp bize satılmamış hiçbir yıllık kutlama, spiritüel bilgi, ya da kültürümüzde olan bir şey yok.

Yule içinse, aşağıdaki gönderileri okuyun:

Şeytan ve Yule: https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=5&t=13665
23 Aralık Hakkında: https://spirituelsatanizm.org/satanik-bayramlar/
Yule Sezonu: https://spirituelsatanizm.org/satanik-b … -23_Aralik

Yukarıdaki açıklama da bittiğine göre, tekrar konumuza dönebiliriz. Bu yılın genel özetine göz gezdirdiğimizde, bizim için güzel bir yıldı. Joy of Satan için gelmiş geçmiş en verimli yıldı. Bu yıl için yapılması gereken tüm planlamalar ve işler zamanında gerçekleştirildi. Daha yüksek bir bakış açısından, tüm zor zamanlara ve sıkı çalışma gereksinime rağmen, hâlâ her şeyin üstünde yer alıyoruz. Tanrılar ve Şeytan’ın Kendisi her zaman yolun başını çekiyor ve biz de onları sadakatle takip ediyoruz. Bu yol gelişim ve ilerlemenin yolu.

Tüm politik şeyleri ve saçmalıkları bir kenara bırakırsak, 23 Aralık, dünyanın hakimiyetini elinde bulunduran tüm bu saçmalıklardan uzak durmak için güzel bir gece. Bu gün, Şeytan ile bağ kurmak için güzel bir gün. Ve siz Gerçek Satanistler, hatırlayın, Şeytan her zaman iyi ve kötü zaman ayırt etmeksizin yanınızda.

Bir anlığına durun ve düşünün, hayatın size yolladığı tüm zorluklara karşın ne kadar ilerleme kaydettiniz, büyük ihtimal bir gelişim olmuştur. Belki daha hedefimizin sonunda değiliz, ancak oraya yürüyoruz. Bu tarz bir yürüyüşte neşe vardır.

Şeytan Baba sonsuzluğu yönetiyor, ve bu da bu Bayramda görülebilir. Yılın tüm Bayramları içinde, Şeytan kendi için anımsanma gününü yılın en uzun gecesi olarak seçti.

Neden tüm bu tarihler içinde Şeytan, En Yüksek Tanrı, bu günü insanların Kendisini anımsama ve Kendisine yaklaşma günü olarak seçti? Bu tarihin Bahar zamanından olması gerekmez miydi? Bahar, yılın en neşe saçan zamanı değil midir?

Tüm bu soruların cevabı; ışığın, anlamının ve gücünün zirvesine en derin karanlıklarda ulaşmasında yatıyor. Ayın 23’ünden sonra günler uzuyor – umut ilerliyor, güç büyüyor. Bu aslında yukarıya tırmanışın başladığı, hayatın ve varlığın en karanlık noktası.

Buradaki tüm insanlar Şeytan’ın takipçisi olsa da, ya da daha bir çoğu daha önceden olsa da, veya ileride dahası da gelecek olsa da, en güzel Tanrımızın gizlerde kalmış anlaşılmayan birçok noktası var. Kalp anlıyor. Yüzyıllar boyu, akla dayalı anlamları kaybettik, ancak unutkanlık tohumları kalbimizde büyüyemez.

Spiritüel Satanizm, ya da JoS, ya da hepimiz, ne diyeceğiniz size kalmış, ancak şimdi yıldızımıza ve ışığımıza geri kavuşabiliyor. Şeytan, git gide Onun hakkında söylenmiş yalanlardan arınıyor.

Bir bin yıl sonra, buradaki her şey ana akım olabilir, belki de insanlık değişebilir. Kova Çağı çoğu kişinin henüz kavramayacağı bir şey. Sadece ondan gelen ışık huzmelerini görüyoruz, bir süreliğine Yule Ağacındaki ışıkları görebildiğimiz gibi. Sonradan ise bunlar kayboluyor, ve önceki yalanlar çağı dönemi, bir kez daha kendini empoze etmeye çalışıyor.

Ancak bunu durdurmaya çalışmaları başarısız olmuş bir görev, evrenin en yüksek güçleri tarafından böyle hüküm kılındı.

Baharı diğerlerinden daha önce gördük. Her ne olursa olsun, onu ucundan bile olsa gördük. İlk ışığı aldık, ve bu ışığın yanmasına devam etmesini ve gücünü korumasını sağlamamız önemli. Gelecek bahar, bu önemli olacak, ancak şimdi olduğundan daha önemli değil.

Her neyse, yıllar önce Şeytan ile görüştüğümde, o dönem Şeytan’a karşı bir karşıtlık ve öfke vardı. O, şu, bu oldukça yaygındı. Hakkında insanlar aldatılmış, yalanlar söylenmiş, iftiralara maruz kalmış tüm varlıklar içinde hiçbirinin Şeytan’dan daha yüksek bir pozisyonda olduğunu sanmıyorum.

Buna dair yapılan mantıksal araştırmalardan biliyoruz ki Şeytan’ın Adı, ucu “Gerçek”e çıkan Sanskritçe Kavramlardan geliyor. Hakkında daha fazla bilginin yer alacağı Şeytan’ın Sayfasında, tüm bunlar açığa çıkarılacak ve kanıtlarıyla birlikte anlaşılması kolay olacak.

Bu felsefenin ve hayata geçirilmesinin daha derinine indiğimizde, biliyorum ki bu Gerçeğe giden bir unsur olacak, ve aynı zamanda Gerçeği anlama kapasitesine götüren bir unsur. Biz insanların, bu kavramları anlayabilmesi için spiritüel olarak gelişmesi gerekiyor. Peki ya bu dünya ve düşman ne yaptı? Tüm bunları ortadan kaldırdılar ve insanları hayvana çevirdiler.

Yukarıdaki söylemde belirtilen şey, bu ritüelden ayrıca anlık görüler alacağınızdır, tabii eğer zihninizin tam anlamıyla ritüele girmesine izin verirseniz. Ayrıca çoğunuz bunu biliyor, kalbin içinden gelen, deneyimler ve spiritüel görü. İnsanları buraya çeken bunlar.

Bazen kendime soruyorum, nasıl her şey buraya geldi. Balık Çağı’nda; aldatmacaların, yalanların, saçmalıkların ve sayısız zırvanın hükmünde, duygusal kulaktan dolma bilgiler, üstün gelen güç ve etken oldu. Düşman, Şeytan’a karşı saldırılarını bu Çağa kadar zamanladı.

Bunların gerçekleşmesine hiçbir zaman gerek yoktu. Ancak azınlığın çıkarları, düşman, kötücül güçler, ve önceki çağın bize yaşattığı genel olarak kötü zamanlama, bizi bu noktaya kadar getirdi.

Tartışma kültürü ve gerçeği arama üstüne kurulu bilim, önceki çağda yok olmanın eşiğine kadar geldi. Daha da kötüsü Antik Atalarımızın spiritüel araştırmalar ve astral duyuları açma vb. şeyler üzerine kurulu kültürü, tam anlamıyla denizin dibini boyladı ve bize bunların kötülük alameti olduğu söylendi.

Kendinin doğru olduğu ve diğer herkesin yanlış olduğu bir durumda olmak harika hissettiriyor. Ancak yine de bu, ilerlemek ve başkalarına yardım etmek için olunabilecek en iyi durum değil, ya da genel olarak dünya için değil. Doğru olma isteğinden daha fazla bu dünya tarafından tanınmayı istiyoruz, ya da en azından, kendi hâlimize bırakılmak. Eğer bizim “yanlış” olduğumuzu düşünüyorlarsa böyle yapmalılar, çünkü biz Yahudilerin kendi uydurma hikâyelerini kurgulamalarına karışmıyoruz.

Ve peki neden tüm bu aldatmacalar ve yalanlar gerçekleşti? İnsanlığı ve dünyanın geri kalanını önemsemeden oluşturulmuş kendi menfaatleri için. Tüm harika olan şeyleri, kutsal ve spiritüel şeyleri, insanlığa yardımcı olabilecek ve onu ilerletebilecek şeyleri yerle bir ettiler. Bu sebepten ötürü, yakın yüzyıllarda gördük ki bu dünyanın en kötü senaryolarından birinden santim farkla kurtulduk.

Tutundukları tavır ve insanlığın Spiritüel Kültürüne gerçekleştirdikleri durmak bilmez saldırılar, ancak ve ancak bizi düşman yapabilir.

Satanizm’de yıllar boyu çalıştıktan sonra, çoğumuz gördü ki Şeytan ve Onunla alakalı her şey, insanların iddia ettiğinin tam zıttı.

İnanıyorum ki şimdi onlar için “günahlarını”, iftiralarını ve yalan bilgilerini alıp eve gitme zamanı. Bunları uydurdular ve şimdi de geri ödeme zamanları. Bu yalanları yaratan ruhlar, cezalandırılmayı hak ediyor. En başta bu yalanların gereği yoktu, ve dünya bu kurmacalar olmadan çok daha iyi bir yer olurdu.

Bu tehlikeli yalanlar herkesi Spiritüel gelişimden uzak tuttu ve sonsuz karmaşa tohumları ekti. Şeytan Baba’ya olan iftiralar harici, meditasyona ve bu dünyanın spiritüel özüne de iftiralar atıldı. Ve bunların hepsi tek bir kaynaktandı.

Biz, Şeytan’da Gerçeği, anlayışı, teselliyi, yardımı bulduk. Genel olarak kötü diye nitelendirilebilecek hiçbir şeyi bulmadım. Karanlığa daldım ve karanlığı bulmadım, tam zıttını buldum. Dualarıma karşılık veren birini buldum, Şeytan’ı ve Tanrıları buldum.

Çoğu ruh bundan ötesini göremediği için, detaylı yalan fikirler, Şeytan’ın Gücünü ve görkemini sıradan insanlardan saklamak adına uyduruldu. Bu durumu çözüme kavuşturmamız lazım. Gelmekte olan Yeni Ritüellerden birisi, aşağıda paylaşılan ritüeldir.

Şeytan’ın Adı, tüm yalanlardan arınmış olacak. Konuyu daha da kaba açıklamak gerekirse, bu yalanları uyduran her kim varsa, Göksel Yasalara ve Şeytan’ın Kendisine işledikleri tüm suçlar ile birlikte hak ettikleri cezaları bu Ritüel ile alacaklar.

Bunun yanında, herkesin Şeytan ile iletişimi daha da kolaylaşmış olacak. Buna ayrıca, Şeytan Baba’ya ve Tanrılara yardımları karşılığında sunduğumuz bir hediye olarak da bakabiliriz.

RİTÜEL AŞAĞIDADIR:

RİTÜEL 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ARALIK TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR.

23’Ü EN GÜÇLÜ TARİHTİR!

Ritüel Notları:

सत् = SAT, Sanskritçe’de gerçek, doğru, hakiki anlamlarında bir sözcük.
Mührü koruyan Sembol: Şen Halkası, Mısır Hiyeroglif dili. Şen ayrıca Çin kültürüne Spiritüel Güç, İlahi Güç, ve Tanrı anlamlarında bir glif olarak ulaştı.

 

 

Mührün içindeki harfler: Antik Yunan harfleriyle Şeytan’ın Adının dizimi.

Ritüel için PDF dosyası: https://icedrive.net/0/a6qoDlc6S8

Ekstra Tavsiyeler:

1. Bu Ritüel, Rünleri titreterek belirli olumlamalar yapmak üzerine kurulmuştur. Ritüelden önce enerjilerinizi yükseltmeniz tavsiye olunur.
2. Sunulan Mühür, Ritüelin ana ve odak noktasıdır. Mühür aşağıdadır.
3. Verilen rünler, Mührün ortasındaki Şenu Korunma Halkası’nın çevresine titretilebilir. Siz titrettikçe git gide parladığını ve Güneş gibi çevresini saran bir ışık katmanı oluşturduğunu imgeleyebilirsiniz.
4. Rünleri kısa versiyonlarıyla titretin [yani, rünik titreşimleri uzun tutmayın, bu tavsiye özellikle yeni olanlar ve çok fazla titreşim tekrarlarına çıkamayanlar içindir].
5. Lanetlerin vb. şeylerin yollayanlarına geri döndüklerini olumlarken, bunu imgelemek yardımcı olabilir.
6. Ritüel, 160 Rünik Titreşim içerir, yaklaşık olarak 1.5 mala tesbihi uzunluğundadır. Eğer bu kadar fazla tekrar yapamayacak gibiyseniz, tüm titreşimleri 5’e indirin.

7. Rünik titreşimlerin nasıl yapılacağına bakmak için:

Mühür:

Üstüne çalışacağımız mühür budur.

 

 

Rünleri titreterek başlayın, sonrasında ise altlarında yazan olumlamaları okuyun.

Fehu x10, Lagur x10, Berkano x10, sonrasında olumlama

Lord Şeytan, Adın Kutsandı ve Kutlandı
Kutlu ünlüler ve ünsüzler,
Yücelerin yücesi, Ulu Yol
Yüksek ses, tıslama, yükseliş, deniz, sessizlik.

Seni Adınla çağırıyorum ve seni Şeytan’daki Kardeşlerimle kutsuyorum [bir kez olumlayın]: A, SAT, SATANAMA, SATANAS, SAT, A

Ansuz x10, Sowilo x10, Algiz x10, sonrasında olumlama

Bu gece senin Adına söylenmiş tüm lanetleri kaldırıyoruz,
Sana atfedilmiş tüm günahları kaldırıyoruz,
Şimdi ve Sonsuza dek
Senin Adın; yozlaşmış düşünce ve kavramlardan, yalanlardan ve iftiralardan ayırıldı

[İradenizi/istediğinizi bu yönde kullanarak Mühüre odaklanın]

Tiwaz x10, Sowilo x10, Thurisaz x10, sonrasında olumlama

Sana yollanan tüm günahlar ve düşmanca enerjiler, Şeytan
Şimdi düşmanlarına ve sana iftira atanlara yollandı.
Senin Adına yollanmış tüm nefret
Yahudilere ve onlarla birlikte Kutsal Adına iftira atanlara geri sektirildi.

[İradenizi/istediğinizi bu yönde kullanarak Mühüre odaklanın]

Algiz x10, Sowilo x10, Berkano x10, sonrasında olumlama

Binlerce güneş gibi yenilmez bir duruş sergiliyorsun,
Hiçbir kötülük sana dokunamaz.
Çevrendeki Şenu sonsuz güçte,
Bin kadar Güneşin gücü gibi parlıyor.

[İradenizi/istediğinizi bu yönde kullanarak Mühüre odaklanın], SONRASINDA

SAT’ı 10 kez titretin, sonrasında
SATYA’yı 10 kez titretin, sonrasında
SATANAMA’yı 10 kez titretin, sonrasında
SATANAS’ı 10 kez titretin, sonrasında 3 kez veya 10 kez [sizin tercihiniz] şunu olumlayın:

TÜM BU SÖYLENMİŞLER SANA AİTTİR LORDUMUZ, SEVGİLİ ŞEYTANIMIZ!
Tüm yalanlara karşı yenilmez bir duruş sergiliyorsun.
SENİN HAKKINDAKİ GERÇEK HERKES TARAFINDAN SONSUZA DEĞİN GÖRÜLDÜ!

Sonrasında ritüeli “Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun” diyerek kapatın.

ve bir kez şunu deyin:

Şeytan’ın Gücü Üstündür ve Herkes Tarafından Hissedilir.

-RİTÜELİN SONU-

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir