İnisiyasyon: Eskiden ve Şimdi, Zihni Açma

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki vaazından çevrilmiştir.

 

Burası, “bizim” ilk başladığımız yıllarda, neler bekleyebileceğini bilmeyen delilerle dolu bir tımarhaneden farksızdı. Yüksek Rahibe Maxine’in başladığı yıllarda, durum çok daha garipti.

Burada 10 yıldan fazladır bulunanlarınız, neyden bahsettiğimi anlayacaktır; 20 yıldan fazla duranlarınızsa, çok daha iyi anlayacaktır.

Yaptığım işin çoğunluklu odağı, kavrayışın ana hatlarını çizebilmekti: neler bekleyebilirsiniz, hedeflerinize nasıl ulaşabilirsiniz, ne yapmalısınız, nereye gitmelisiniz, Tanrılarla nasıl iletişim kurmalısınız, neredeler, onlara nasıl ulaşabilirsiniz, oraya nasıl varabilirsiniz.

“Nasıl”ın bulunmadığı yerde bir yol da yoktur. Sorun şu ki, “nasıl”ını bulabilmek için, bu yolu ayrıca çok sıkı bir şekilde pratik etmelisiniz. O zamanlarda, bu işlerin “nasıl”ını hiç bilmiyordum. O dönemki “Nasıl” sözcüğünü size tanımlayacak olsam bu “Kaos” olurdu.

Size bu yanlış peşin hükümlerin tipik bir örneğini vereceğim. Bu tanımda, bunların zihinde [ve bu yüzden büyüde] ne anlama geldiğini, neden burada size normal bir Antik veya başka bir medeniyette ailemizin bizlere öğreteceği şeyleri gösterebilmek adına pisliği oynamam gerektiğini [daha doğrusu, köprüyü] anlatacağım.

Yıllar önce, Salem adlı bir Yüksek Rahip vardı, oldukça [ruhani anlamda] güçlü birisiydi. Salem uzun lafın kısası açık ve samimi birisiydi, ve bir gün büyü yeteneklerini YouTube üzerinden sergilemek istedi. 2 gün sonraki lotoyu kazanmak için bir ritüel yapacağını ilan etti.

Salem aslında bu lotoyu kazandı [10,000$ değerindeydi] ve bu bir şekilde o zamanın Yahoo Gruplarında şehir efsanesi etkisi yarattı [2006 civarlarıydı], ve bunu büyük bir başarı olarak kutladılar. Salem, çizelgesine göre de konuşacak olursak [saf güç] diye tanımlayacağımız birisiydi, yine, ruhani olarak.

Söylemeye gerek yok, yukarıdakiler, ruhani olarak güçlü olduğunu kanıtlasa bile [çok fazla şey yapmıştı], ve çoğu tarafından mucize olarak bile çağrılabilecek olsa, sadece yarım bir mucizeydi.

Daha sonrasında gerçekten kendisini perişan edecek meth kullanmak gibi saçmalıklara girişti, halbuki ona herkes tarafından bunun onu mahvoluşa sürükleyeceği söylenmişti. Güç evet, zihin sıfır.

Salem ilk olarak kendini mahvetti, sonrasında ise aklını tamamen yitirdi. Ve sonuç olarak da, akıl sağlığını kaybetti, ve bundan kısa süre sonra da JoS’taki pozisyonunu kaybetti ve kendini bitirdi.

Salem, benim kalibremdeki bir pisliğin mental olarak zihinlerini sağlamlaştırdığı şanslı nesilden değildi, ve bu yüzden, alabora olmuş bir gemi gibi aklı gidik kaldı. Diğer bir deyişle, açık bir yol yoktu. O dönem yolu açma çabalarımız, mayın üstünde çalışıp onu açmak gibiydi, tehlikeli ve kayıplara sebebiyet verebilirdi.

Bu “Kayıpların” çoğu genel olarak düşman lanetleri, yalanlar, hokka burunluların sebep olduğu iğrenç saçmalıklar, ve başka kokuşmuş “bilgelikler”di. Bunların çoğu, ve insanlar daha iyisini de o dönem bilmediğinden, tek gayeleri akıllara ziyan işler çıkarmak olan Crowley ve diğer melun ruhların saçmalıklarından etkilenmişti.

JoS’taki daha genç bir “çaylak” olarak onu kenardan izlerken öğrendiğim şey, Antiklerin zihnin gelişimine dair uyarıları ve buna yakın şeylerin, tüm her şeyin başını çeken en önemli temeller olduğu idi. Salem gökyüzüne havalandı, ancak yanına bir paraşüt almayı unuttu.

Ruhani bedenler ve bilincin düzeyleri bu yoldan geliştirilir, ve burada “gerçekliği”, ya da bir diğer adıyla “alt” boyutları görmezden gelmek diye bir şey bulunmamaktadır. Buna bakmayı reddederek ruhaniyete dalan insanlar, sadece delüzyonlarıyla baş başa kalacaklardır.

Bu gerçeklikten kaçamazsınız.

Bu gerçekliği değiştiremezsiniz.

Sadece takip edebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıya doğru başarısızlığa da gidebilirsiniz.

Söylemeye gerek yok, ancak tüm bu etkiler, yardımlar, istikrar, ve her şeyi düz bir yolda ilerleyecek şekilde tutmak, insanların “mucizevi” olarak gördüğü lotoyu kazanmak gibi aynı şekilde tanımlanacak şeyler değil. Buradan hareketle, bu iki tip mentaliteyi karşılaştıracak bir örnek vereceğim. Bu bir kalabalığın, bir sarhoşu, çektiği barfiksin fazlalığı için alkışlaması gibi.

Bunu aksine ben, insanlara normal bir günde nasıl daha fazla barfiks yapabileceklerini göstermek isterim. Ve dahası, bunu nasıl kalıcılaştırıp sarhoşluk harici de yapabileceklerini göstermek isterim. Buradaki hedef, gözlemlenecek GERÇEK bir görüşün ve yapılacak GERÇEK bir gösterinin kazandırılması.

Bunun diğer yaklaşımlar kadar fark edilebilir olmayacağının tümüyle bilincindeyim. Yine de, bu herkesin ihtiyaç duyduğu ve yapması gereken, Tanrılar tarafından arzulanan şey. Bu İradenin takip edilmesi gerekiyor, öteki türlü bir gelişim olmayacaktır.

Bu gerekliliği yerine getirmeden [ki bence böyle yapmak sadece gelişiminizi yavaşlatacaktır], çok az kişi üst düzeylere ulaşabilecektir. Eğer bu gerekliliği dikkate almazlarsa, onları da Salem ve diğerlerini kaybettiğimiz gibi kaybetmek işten bile değil. Yahudiler tüm bu olan bitene tam anlamıyla gülüyorlar, ve sadece “gülmek”le yetinmiyorlar, ayrıca Goy’un tüm bu sözde deneyimleri “spiritüel” veya “kazanım” olarak algılamasından keyifleniyorlar.

Gerçek Spiritüel Satanist Felsefi yolu, -ki bu da tanrılara çıkar-, bu yanılgılarla ilişkili değildir. Yahudiler bunu biliyor, bundan nefret ediyor ve yeryüzünden kazımak istiyor.

Kendimize daha fazla yalan söyleyemeyiz. Bir etrafınıza bakın ve Centil kişilerin düşüşünün herkesi ve her şeyi nereye sürüklediğini görün. Geri kalanlar sürekli olarak delüzyonlar içinde yaşayacaklar ve değerli zamanlarından oldukça kaybedecekler.

Bu yanılgılara maruz kalmak isteyen insanlar, tam anlamıyla sıfır deneyim ve sıfır sonuç kazanmak için başka yerlere bakabilir. Bu bizim için önemli değil. Eğer ki belirli bir kesim yola bağlı kalmayı seçiyorsa, er ya da geç Şeytan’ın irade buyurduğu şeye ulaşacağız.

Diğerleri tarafından ortaya atılmış tüm bu saçmalıkları çözümlemeye çalışırken çok fazla yıl kaybettiğimi bilirim. Yahudiler de ayrıca gelişmek isteyen tüm Centiller için yolu zehirli ölüm tuzakları, yıkım, aptallık ve diğer türlü sorunlarla döşediler.

Bu Yahudiler tarafından işletilen Modern “Satanizm” de, açık bir şekilde yukarıda anlattığım yoldan çalışıyor. Bu yüzdendir ki biz, tüm bu saçmalıklara karşı çıkıyoruz.

Şimdi, eğer Antik Geçmişe gidebilseydik, yukarıdaki saçmalıkların hiçbiri yaşanmıyor olacaktı. İlk başta, zihni eğitmek ve onun kontrolünü ele alabilmek için 5 yıl harcıyor olacaktınız. Günümüzde ise, buraya gelen ortalama bir insan, bunların hiçbirini yapmadan element invokasyonlarına ve ne olduğunu dahi bilmediğim diğer saçmalıklara yöneliyor.

Eskiden inisiyasyonlar, buradaki çoğu insanın idrak dahi edemeyeceği aşamalardan geçerdi.

Yüksek Rahibe Maxine, zamanında bana, benim de hoşnut kalmadığım bir şeyden bahsetti. Bana dediği, Tibet’te, ilk ders olarak talebelere diş fırçasıyla etrafı [tuvalet vs.] temizlettikleriydi. Bunun amacı ise, bir şeyde ilerlemeden önce kişinin sahte egosunu ortadan kaldırmak. “Modern” ruh, bu eğitimin yarısını bile kaldıramaz.

İyi haber ise şu ki, eğer bu eski insanların yaptıklarının %10’unu bile yaparsanız, günümüzdeki ortalama bir insandan 10 kat daha güçlü olursunuz. Kötü haber ise, buna girişmek isteyen insanların sayısı oldukça az. “Kimsenin buna ayıracaq vakti y0q.”

Sizi “modern” ruh olarak nitelendirdiğiniz yanlıştan ayırmak için varım. Modern ruha göre, dünyanın mantığı, tüm Batıda hakimiyet kurmuş “kolay kazanım” [Not: Burada aslında verilen “haydan gelen huya gider” atasözüdür.] mentalitesidir.

Acelecilikten, derinliğin yoksunluğundan, bir karıncadan daha az olan kavrayıştan, aptallığın üzerinizde tomurcuk vermesinden, elinizde hiçbir güç yokken ve diğer hoş olmayan şeyler üzerinizde bulunurken güçlü olduğunuza dair yanılgıdan uzak durun, çünkü bunların Tanrı olmak ile kesişen hiçbir ortak özelliği yok.

İlk adımı atıp Satanizme girdiğiniz zaman, bunu cidden zihinde de pratik etmeniz gerekir. Sorunlarınızı tespit etmek, meditasyon yapmak, kendinizi anlamaya çalışmak, ve her şeyi düzeltmek. Hedefler belirleyip onlar için çalışmak, çoğu canlının etrafını saran bitmez tükenmez lanetlere kapı aralayan gediklerden uzaklaşmak.

Herkes, tüm bunlar için “büyüsel” bir çözüm arıyor, ancak bu sefer, büyüyü derinlemesine anlamamanız sorun. Büyü, doğal bir işlemdir, ve mucize yönü dahi, yaşamın ve evrenin yasalarını içerir.

Bazı majisyenler, bu yasalardan bihaber şekilde bir büyü yapabilirler, ve eğer bu işe yararsa, bunun büyük bir mucize olduğunu, kendilerinin tanrı olduğunu düşünüceklerdir. Ancak, yıllar geçtikle, bu yetenek sönmeye yüz tutabilir veya direkt kaybolabilir [veya hayatlarında sadece bir kez yapabilirler]. Bunun nedeni, bilginin eksikliğidir.

Gerçek büyünün büyük bir kısmı; kendini ve zihnini değiştirmede; kendinin hayatını yönetebilecek bir canlı olduğunu bilmede ve hatalarından ders çıkarmada gizlidir. Bu “büyü”, gerçek “Büyünün” en az ve hak ettiğinden daha az değer görmüş formudur, ve spiritüel inisiyasyonun ilk aşamalarını temsil eder.

Bir diğer genel hata da kişinin, bu aşamayı atlayarak kendisine yanlış bir gelişim algısı yaratmasıdır, ki bu da tembellik veya aşırı hırstan kaynaklanır. Bu yüzden, çoğu kişi, henüz alt katmanlardaki pratiklere elini bile atmadan en tepedeki pratikleri uygulamak istiyor.

Zihnin altyapısı sağlamlaştırılmadan ve sağlıklı bir duruma getirilmeden üst düzey büyülerin hiçbiri işe yaramayacaktır. Günün sonunda elinizde olan tek şey içi dolu olmayan büyüler, tesadüf eseri gelişen şeyler, negatif varlıklardan gelen bayağı ve size bir şey katmayan yardımlar, kendi varlığınızın farkında olmadan aptal olarak yaşamaya devam etmek ve hiçbir yere ulaşamamak olacaktır. Bu gidilen yol, Spiritüel Satanizme ait değildir.

Bu problemleri çözene kadar “Gelişmiş Büyüler” diye nitelendirilen şeyleri gerçekleştiremezsiniz. Bunu açıkça söylediğim için üzgünüm. Evet, zihninizin ve mentalitenizin derinlerine ulaşıp buraları geliştiremediğiniz müddet, bunların bir çoğu içi boş ve yararsız olacaktır.

Antik inisiyasyon ritüellerinin hepsinde, başlangıç toprak ile olmuştur, sonrasında sırasıyla su, hava, ve ateş takip etmiştir. Şimdi bunları Joy of Satan içinde konuşmamızdan önce, doğrudan diğer elementleri atlayarak ateşe geçebilirdiniz, ve kimse size bunun aksini söylemezdi. Genel olarak, diğer elementler olmadan, kişi oldukça şanslı olmalı, yoksa yanma gerçekleşmesi işten bile değil.

Yukarısı ne anlama geliyor? Akıl yürütmeninizi kullanın. Bu sebepten insanlar delüzyonlarla ve diğer sorunlarla karşılaşıyor. Yahudiler bunun asıl neden olduğunu biliyorlar. Aynı şekilde, Centiller tüm bunları açıkça ifade eden ve bir sıralama dizen kültürlerinden de ayrı kaldılar, ve bu da bizi neticesiz kıldı.

Daha da kötüsü, Centiller, binlerce yıldır, Yahudi zırvaları ve SAFSATALARI ile uğraşıyorlar.

İnisiyasyon aşamaları ise, yukarıda sayılanlara ek olarak ayrıca on yıllar alıyordu. Şimdi, insanlar on yıllarca bekleyemiyorlar, ancak yine de değişmez bir biçimde, bu yolun böyle işlediği gerçeği aynı kalıyor. Tanrılar elbette bizim durumumuzu ve aciliyetimizi anlıyor, bu yüzden bu bilgiler bu şekilde veriliyor.

Dopamin ile ve herkesin beynini doldurmuş yalanlarla savaşırken, bazı özel konuların anlaşılır şekilde söylenişinin zor veya imkânsız olduğu söylenebilir. Zor olana odaklanacağım, çünkü bunun imkânsız olduğunu düşünmüyorum.

Tüm ana meditasyonlarda, spiritüel çalışmalarda, büyülerde, veya ruhani uğraşlarda; zihin tüm bunların ortasında yer alır. Yaygın olduğu şekilde kötü yerleşmiş; düzgünce programlanmış bir Satanik Zihinden uzak olan zihin, düzgün bir majisyen olabilmek için işlenmesi gereken kısımları işleyemez.

Örnek verecek olursak: insanlar hayatınızda bir sorunu çözmek için 180 güne gerek duyabileceğinizi söylediğinde, tepeniz atabilir. Ancak, başka bir zaman diliminde, günlerinizi bir sürü zor iş yaparken ve bunu her gün gerçekleştirirken geçirmiş olsaydınız, kafanızda bu soru işaretleri olmazdı. Bir alanda bir yıl çalışmanız gerekseydi, buradaki insanlara birinin anlatmaya gerek duyduğu çoğu şeyi anlamış olurdunuz. Örneğin, “Her şeyin bir zamanı ve nedeni olduğunu”.

Günümüzde ise, hepimizin dönüştüğü, kibirli bir dopamin bağımlısı olan; beyni sadece geçici yanılsama ve anlık zevkler üzerine kurulu modern insanı alıp bu kişiye nasıl yaşayacağını ve evrenin yollarını öğretmek zorundayız. Bunu yapmak zor olabilir.

Bu tip bir keş türü yaratıldı, ve bu tür, ön hatlarda harcanacak asker ve keş olmak harici hiçbir şeye uygun değil. Bu türün bir mensubu olabilmemiz için programlandık. Bu tür, sadece delüzyonlarda yaşayabilir, ve kozmik düzeni anlayabilmek için gerekli kapasiteleri sağlayamaz.

Bu yüzden kişi, kendini ve düşünce yapısını kademe kademe değiştirmelidir. Tabii ki, ben gibi insanlar bunun aksini ele alırken, anlattığımız şey kişinin büyük bir delüzyonlar deniziyle ve diğer problemlerle karşılaştığıdır.

Yine de, bunun üstesinden gelebilmek, yıllar içinde gözlemlediğimiz üzere, imkânsız bir iş değildir. Ve çoğu insan bu yolun yardımıyla ve düzgün bir Satanik Zihnin oluşturulmasıyla bunu başardılar. Öncesinde böylesine bir oran var olmamıştı. Son 10 yıl içinde bunlar sağlamlaştırıldı ve ben de tüm gün çeliği döven demirci gibi bunu dövüyordum.

İlerlemeci yaklaşırsak, tüm bunlar sadece başlangıç. Kısacası, daha işimiz bitmedi. Yapılacak bir sürü iş ve ortaya çıkarılacak bir sürü şey var.

Önemli olan tek şey, Centillerin sahip olacağı en iyi sistemin burada ortaya çıkabilmesi. Bu, burada kurulmuş ve devamı ömür boyu sürecek bir görevdir. Bu fikir, çocuklarınıza ve çocuklarınızın da çocuklarına, veya bin yıl sonraki neslinizden gelenlere aktarılabilir, ve bu onlara, bugün size olduğundan daha fazla veya eşit düzeyde yardımcı olacaktır.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

“İnisiyasyon: Eskiden ve Şimdi, Zihni Açma” hakkında 2 yorum var

 1. merhaba ben satanizm dinine geçmek istiyorum fakat nasıl gececeğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. Esenlikler,

   Sitemizi baştan aşağı okuyun. Gerçeğin Dini için hazır olduğunuzdan kesin emin olduğunuzda inisiyasyonu gerçekleştirin. Şimdiden kutlarım.

   Ayrıca artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir