Yom “Kippur” İçin Hazırlıklar [7-12 Ekim]

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın Yom Kippur hakkındaki forum vaazıdır.

Evet, Roş Aşana geldi ve gitti. Düşmanın Roş Aşana sırasında yaptığı şey, kendilerine sıra sıra majikal kutsamalar ve destek sağlamak ve bir hafta sonraki çalışmalarının önünü açmaktır. Ağır kara büyünün yapıldığı gerçek zaman ise, Yahudilerin Yom Kippur‘udur. Negatifliklerini Tanrılara ve Centillere aktarmak için yaptıkları ritüeller bu zamanda yapılır.

Bu günler için [ruhani açıdan] formunuzu korumaya özen gösterin. Şimdiden enerjinizi tüketip 6-7 Ekim’de kurumuş bir baraj gibi olmayın. Bugüne kadar [Roş Aşana’da] yoğun bir şekilde çalıştığımızı düşünürsek ayın 7’si, verebileceğimiz emeğin %100’ünü verip özellikle ayın 7’si ve 12’si arasında yoğun bir şekilde yapmamız gereken Nihai RTR’ı yapmak için çok iyi bir zamandır.

Arada ayın 3’ünden 6’sına kadar 3 günlük bir vaktimiz var. Bu vakitte derinlemesine ve düzgün bir şekilde temizlenme yapabilir, auranıza odaklanabilir ve gelecek günler için deyimi yerindeyse enerjinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Bir şeyleri fazla erken yaparak enerjinizin çok düşmesine izin vermeyin. Yom Kippur savaş günleri için hazır olun.

Formda olacağınıza emin olmak için, normalde meditasyonlarınızı tek tük ve “aklınıza esince” yapıyorduysanız, düzensiz bir programınız vardıysa ve benzeri durumlardaysanız bile önümüzdeki hafta boyunca meditasyonlarınızı düzeltmek için uğraşın. Koruma Aurasını da ihmal etmeyin. Farkındalığınızı yüksek, gözünüzü açık tutun.

İyi haberlere gelince, gerçekten güzel ilerleme kat etmekteyiz ve düşman da olabildiğince çok enerji yükseltemiyor. Şimdi, düşmanın asıl sorun olduğu nokta bize yağdırdıkları lanetlerdir. Ve Yom Kippur da Yahudilerin ezelden beridir işledikleri suçlar için kendilerinin yerine tüm Centillerin cezalandırılması amacıyla, onların takıntılı bir şekilde mızmızlanıp ağlaya ağlaya kendi pislik negatifliklerini kriminal bir şekilde üzerimize astral olarak yığdıkları esas lanetleme tarihleridir.

Yom Kippur‘da Yahudilerin yaptığı ritüel, Tanrıların temsili olarak “Azazel Keçisinin” insafsızca lanetlendiği kısımdır. Yüksek Rütbeli bir Demon olarak Lord Azazel seçilmiştir ve bütün bu ritüel semboliktir. Keçinin “isminin” Azazel olmasına karşın, kullandıkları hayvan Şeytan‘ın hayvanlarından biri olan Keçidir. Azazel’ın Kendisi de insanların bu lanetli günler için hazır ve tepeden tırnağa ruhani silahlarla kuşanmış olmasını istiyor. Joy of Satan forumlarını/sitemizi sadece gelişigüzel, ara sıra gezen veya umursamayan Satanist tanıdığınız varsa, lütfen bu duyuruyu onlarla da paylaşın.

Yahudilerin Yom Kippur’da başarısız olmaları, suçları için “cezalandırılacakları” anlamına geliyor. Zira bu tarihin tüm anlamı, düşmanın suçlu enerjilerini, Yahudilerin yüzyıllardır yaptıkları şeylerin bedelini sürekli olarak ödeyen masum Centiller üzerine aktarmalarıdır.

Yapmamız gereken şeyleri yapacağız. Centil halkımızı, Uluslarımızın ruhani muhafızları olacağız, ruhaniyeti kriminal bir şekilde kullanıp masumların başına mütemadiyen veba gibi bela olan bu evrensel haydut haşereler topluluğundan uzakta ve Tanrılara yakın olduğumuz bir geleceğin, böyle bir kaderin yolunu döşeyeceğiz.

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“Yom “Kippur” İçin Hazırlıklar [7-12 Ekim]” hakkında 4 yorum var

  1. AYAĞA KALK, GURURLU OL, GÜÇLÜ OL. ŞEYTANIN EVİNİN BİR PARÇASISIN! ŞEYTANIN YÜCE VE YENİLMEZ GÜCÜ EBEDİYETE KADAR BAKİ!

  2. Satanizm gerçekten güçsüz insanlar için zordur. Düşmanın her çeşit zorbalığına kalkan oluşturmak ve güçlenmek…bunu sizler de yapabilirsiniz.

    Yaşasın Şeytan!

  3. Şeref ve güç ebediyen Şeytan’a atfolsun yahudi artıkları bu gezegenden elbet kazınacaklardır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir