Yaz Gündönümü Irksal Uyanış Ritüelleri [20, 21, 22 Haziran]

Kaynak, Joy of Satan forumlarındaki Yaz Gündönümü ritüellleri hakkındaki güncel vaazdır.
Tüm Satanik savaşçılarımıza esenlikler olsun.

Görebileceğiniz üzere bu ritüel konusunda iyice ritme girdik ve gittikçe daha güçlü şekilde yükleniyoruz, ve bu şekilde devam etmeliyiz. Nihai RTR da gerek bu tarihlerde, gerekse de onun dışında her gün düzenli ve günlük olarak yapılmalıdır, bunu her günkü rutininize ekleyin.

Aşağıda Ritüeli bulabilirsiniz. HERKESİN katıldığına ve Tanrıları gururlandırdığına emin olalım.

Bu ritüeller sonucu gücün birikmesi çok güçlü oldu ve bu, biz yaptıkça güçlenerek devam edecektir, özellikle de özel, güçlü tarihler geldiği zamanlar. Şimdiki Yaz Gündönümü gibi.

Bu ritüel Mart’ta ve 4, 5 ve 6 Haziran’da yine yapılmıştı, ve şimdi Yaz Gündönümü zamanında da bu ritüeli tekrar yapmak için fırsatımız var.

Daha detaylı açıklamalar için daha önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz:

Mart ritüelimiz burada.
Daha önceki Haziran ritüelimiz burada.

Siyahi Satanistler de kendi ritüellerine sahip ve bunu yapabilir, bu da Siyahi Centillerin uyanması ve herkesin kendini koruma konusunda daha iyi bir anlayış edinmesi ve daha iyi bir geleceğe ilerleyebilmemiz için çok önemlidir.

Ritüele hem buradan ulaşabilir, hem de aşağıda bulabilirsiniz, hepinizin Yaz Gündönümü kutlu olsun!:

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Bu ayin için Óðal, Sól ve Óss rünleri kullanılacak. Bunlar sırasıyla Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin Nordik/İzlandik versiyonlarıdır (https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html sayfasında veya Türkçeye çevrilmiş belgede sırasıyla 24, 16 ve 4. rünler). Bu rünleri mümkünse bir tahtaya oyun, değilse de bir kağıda çizin.

Eğer oyma yolundan giderseniz oyma sırasında rünleri titretin. Bu rünlerin gücünü arttırmak için sadece ayini (o rün setiyle, yani daha önce kanınızı sürmediğiniz rünlerle baştan yapıyorsanız) ilk kez uyguluyorken kanınızı rünlere sürebilirsiniz. Bunu yaparken de kanla kutsamakta olduğunuz rünü titretin. Bunu yapmak zorunda değilsiniz ama gerek Türkler olarak, gerekse de genel olarak Beyaz ırk olarak ırksal bütünlüğümüzün ve bilincimizin tehlikeli düzeylerde düşük olduğu bu zamanlarda yapacağımız bu ritüel verebileceğimiz tüm güce ihtiyaç duyuyor. Durumun vahimliğine kıyasla birkaç damla kan çok da önemli olmamalı. Ama elbette seçim sizin. Kan kullanmasanız bile rünleri odaklı, ciddi bir şekilde titretmelisiniz.

Burada verilen Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin özel versiyonları bir tavsiyedir ve size hangi versiyon kolay geliyorsa onu kullanabilirsiniz, bu ayini dünya çapında onbinlerce kişi yaptığından zaten hepimizin gücü birleşecek. Bu rünlerin titretilişini merak edenler, bu paragrafın başında verilen rün isimlerine tıklayarak titretilişlerine gidebilirler. Sunulan linklerdeki ikinci titretilişler, rünlerin bu paragrafta ismini verdiğimiz “klasik” versiyonlarıdır. İsteyen ilkini kullanır (ki linklerdeki ilk titretiliş de yine ayrı bir titretiliştir, yani aynı rünler için size bu ritüeldeki de dahil üç ayrı titreşim sunuluyor), isteyen ikincisini, isteyen de bu ritüel içinde verdiğimiz titretilişleri. Hepsi aynı rün, hiçbir sıkıntı yok. Tekrar söyleyelim, ille de verilen versiyonu uygulamak zorunda değilsiniz; hangisi kolay geliyorsa onu yapın. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmanıza gerek yok.

Bu ayini tekrarlamak için oyduğunuz veya yazdığınız rünlere odaklanarak rünleri titretmeniz yeterlidir. Bu ayin yapılmıyorken rünleri kazıdığınız tahtanızı veya çizdiğiniz kağıdı güvenli bir yere kaldırıp sadece bu ayini yapacakken dışarı çıkarmalısınız

*Rünleri kazıma veya yazma, veya kanla kutsama imkanı bulamasanız bile en azından tüm ritüeli dikkat, odak ve kuvvet ile yapmanız çok önemlidir! Rünleri tahtaya kazıyamadınız veya kan akıtmadınız diye ritüel “olmaz” mı diye endişelenmeyin, en önemli kısmı titreşimlerdir!

Ritüel böyle yapılıyor:

Öncelikle enerjinizi yükseltin  ve sonra alttaki duayla başlayın. Bunu içinizden de okuyabilirsiniz, sesli de.

Şeytan’ın adına, Beyaz Irk’ın Orijinal ve Gerçek Tanrıları olan Du’at’ın Kuvvetlerini çağırıyoruz. Şeytan, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, kendi imajını ve suretini aksettirmesi için Beyaz Aryan Irkına Baba olan Senden güçlerini bize bahşetmeni istiyoruz.

Tüm Beyaz Aryan Halkımızı bizi yok etmeye çalışan Yahudi tehdidine karşı uyandır. Beyaz Aryan Halkımızı faaliyete sevket. Atalarımızdan kalan Beyaz Aryan Gururumuzu bize aşıla. Beyaz Aryan kardeşlerimizi Hristiyanlık, İslam ve tüm alakalı Yahudi programlarının tehdidine karşı uyandır ki bunlar tamamen ve hakkıyla sonsuza dek yok edilsinler.

Korumanın Gücünü Beyaz Irkımıza ve dünyadaki Beyaz Çocuklara bahşet.

Methiye, Onur ve Görkem Senin olsun, Bizim Gerçek Babamız, senin ve Orijinal Tanrılarımızın!!! Bizler direkt Senin Soyundanız ve Çocuklarınız!

Şimdi de rünlerinize odaklanarak 88 kere Óðal (okunuşu OOO-DZDZDZ-AAA-LLL (DZ, Thoth mantrasındaki TH ile aynı)), Sól (okunuşu SSSS-OOOĞĞĞ-LLLL) ve Óss (okunuşu OOĞĞĞSSSS) rünlerini 88 kez titretin. Bunları birlikte titretiyorsunuz, ayrı ayrı değil. Yani bir Óðal, Sól ve Óss tek bir tekrar oluyor. Bunu 88 kez yapıyorsunuz. Bitirince aşağıdakileri 9 kez kararlılık ve inançla söyleyin:

Tüm Beyaz İnsanlar artık ırksal bilince sahip.
Tüm Beyaz İnsanlar Yahudi sorununun kritik bir şekilde farkında.
Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Irkımızın varlığını güvenceye almak için faaliyete geçiyor.
Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Çocuklarımız için güvenli bir gelecek uğruna çalışıyor.

Sonra SATANAS titretin.

Sonra da ritüeli şunu söyleyerek kapatın:
ŞEREF VE GÜÇ SONSUZA DEK ŞEYTAN’A VE ONUN BEYAZ IRKINA ATFOLSUN!!!

 

Linkler:

Enerji yükseltme:
Bunu RTR’lar ve büyü çalışmaları öncesi yaptığınız gibi yapabilirsiniz, bu ve başka konularda bu belge talimat içeriyor. 666 Enerji Yükseltme ve isterseniz bir/birkaç tekrar SATANAS yeterli olacaktır. Tecrübeli olanlar kendileri için ne işe yarıyorsa onu yaparak enerji yükseltebilirler.

Türkçe Rünik Kabala:
https://yadi.sk/i/dyNcWRXH3MBFCC

İngilizce açıklama ve telaffuzlarıyla Rünik Kabala Ses MP3’leri:
https://yadi.sk/d/2NJvhYDKIYlaPg

Rünlerin Joy of Satan’daki orijinal sayfası, İngilizce:
https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Runic_Kabalah.html

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir