4, 5 ve 6 Haziran İçin Irksal Uyanış Ritüelleri!

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum yazısı, kullanılan “ben” dili de onundur.

Tüm Savaşçılarımıza ve Satanik Ailemize esenlikler.

İşlerimiz ve JoS ile alakalı çalışmalarımızdan ötürü meşgul olduğumuzdan ötürü bu duyuruyu kısa tutacağız. Herkesin anladığı gibi, Irksal Uyanış Ritüellerimiz elzem öneme sahiptir. Bu ritüeli yaptığımız günlerde RTR’ımıza da odaklanacağız, yani Nihai RTR‘a.

https://spirituelsatanizm.org/ters-tevrat-ayinleri/

Irksal ritüellere ve RTR’lara mümkün olan herkesin katılması çok önemlidir. Bu ritüeli Mart’ta da yaptık, o yüzden şimdi yapacağımız sefer bu Mart’taki yaptıklarımızı da, ondan öncekileri de güçlendirecektir.

Daha detaylı açıklamalar için lütfen daha önceki sefer yaptığımız duyuruyu inceleyin.

https://spirituelsatanizm.org/purim-icin-rtr-ve-irksal-ritueller/

Siyahi Kardeşlerimiz için de ritüel mevcuttur, ve bu ritüeli yapmak, Siyahi Centilleri uyandırmak ve bu sayede herkesin kendini ve kendi halkının varlık hakkını koruması anlayışını geliştirmek açısından çok önemlidir. Bu ritüeli büyük ihtimalle bildiği tek dil Türkçe olan siyahi kardeşimiz olmadığını varsaydığımız ve zaman kısıtlamalarından ötürü sınırlı içerik hazırlama imkanımız olduğu için çevirmedik. Ancak cidden siyahi kardeşlerimiz varsa ve bunu belirtirlerse olabilecek en kısa sürede ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

İyi ritüeller!

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Bu ayin için Óðal, Sól ve Óss rünleri kullanılacak. Bunlar sırasıyla Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin Nordik/İzlandik versiyonlarıdır. (https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html sayfasında veya Türkçeye çevrilmiş belgede sırasıyla 24, 16 ve 4. rünler). Bu rünleri mümkünse bir tahtaya oyun, değilse de bir kağıda çizin.

Eğer oyma yolundan giderseniz oyma sırasında rünleri titretin. Bu rünlerin gücünü arttırmak için sadece ayini (o rün setiyle, yani daha önce kanınızı sürmediğiniz rünlerle baştan yapıyorsanız) ilk kez uyguluyorken kanınızı rünlere sürebilirsiniz. Bunu yaparken de kanla kutsamakta olduğunuz rünü titretin. Bunu yapmak zorunda değilsiniz ama gerek Türkler olarak, gerekse de genel olarak Beyaz ırk olarak ırksal bütünlüğümüzün ve bilincimizin tehlikeli düzeylerde düşük olduğu bu zamanlarda yapacağımız bu ritüel verebileceğimiz tüm güce ihtiyaç duyuyor. Durumun vahimliğine kıyasla birkaç damla kan çok da önemli olmamalı. Ama elbette seçim sizin. Kan kullanmasanız bile rünleri odaklı, ciddi bir şekilde titretmelisiniz.

Burada verilen Othala, Sowilo ve Ansuz rünlerinin özel versiyonları bir tavsiyedir ve size hangi versiyon kolay geliyorsa onu kullanabilirsiniz, bu ayini dünya çapında onbinlerce kişi yaptığından zaten hepimizin gücü birleşecek. Bu rünlerin titretilişini merak edenler, bu paragrafın başında verilen rün isimlerine tıklayarak titretilişlerine gidebilirler. Sunulan linklerdeki ikinci titretilişler, rünlerin bu paragrafta ismini verdiğimiz “klasik” versiyonlarıdır. İsteyen ilkini kullanır (ki linklerdeki ilk titretiliş de yine ayrı bir titretiliştir, yani aynı rünler için size bu ritüeldeki de dahil üç ayrı titreşim sunuluyor), isteyen ikincisini, isteyen de bu ritüel içinde verdiğimiz titretilişleri. Hepsi aynı rün, hiçbir sıkıntı yok. Tekrar söyleyelim, ille de verilen versiyonu uygulamak zorunda değilsiniz; hangisi kolay geliyorsa onu yapın. Ritüeli kendiniz için zorlaştırmanıza gerek yok.

Bu ayini tekrarlamak için oyduğunuz veya yazdığınız rünlere odaklanarak rünleri titretmeniz yeterlidir. Bu ayin yapılmıyorken rünleri kazıdığınız tahtanızı veya çizdiğiniz kağıdı güvenli bir yere kaldırıp sadece bu ayini yapacakken dışarı çıkarmalısınız

*Rünleri kazıma veya yazma, veya kanla kutsama imkanı bulamasanız bile en azından tüm ritüeli dikkat, odak ve kuvvet ile yapmanız çok önemlidir! Rünleri tahtaya kazıyamadınız veya kan akıtmadınız diye ritüel “olmaz” mı diye endişelenmeyin, en önemli kısmı titreşimlerdir!

Ritüel böyle yapılıyor:

Öncelikle enerjinizi yükseltin  ve sonra alttaki duayla başlayın. Bunu içinizden de okuyabilirsiniz, sesli de.

Şeytan’ın adına, Beyaz Irk’ın Orijinal ve Gerçek Tanrıları olan Du’at’ın Kuvvetlerini çağırıyoruz. Şeytan, Gerçek Tanrı, Her Şeye Gücü Yeten ve Tarifsiz Olan, kendi imajını ve suretini aksettirmesi için Beyaz Aryan Irkına Baba olan Senden güçlerini bize bahşetmeni istiyoruz.

Tüm Beyaz Aryan Halkımızı bizi yok etmeye çalışan Yahudi tehdidine karşı uyandır. Beyaz Aryan Halkımızı faaliyete sevket. Atalarımızdan kalan Beyaz Aryan Gururumuzu bize aşıla. Beyaz Aryan kardeşlerimizi Hristiyanlık, İslam ve tüm alakalı Yahudi programlarının tehdidine karşı uyandır ki bunlar tamamen ve hakkıyla sonsuza dek yok edilsinler.

Korumanın Gücünü Beyaz Irkımıza ve dünyadaki Beyaz Çocuklara bahşet.

Methiye, Onur ve Görkem Senin olsun, Bizim Gerçek Babamız, senin ve Orijinal Tanrılarımızın!!! Bizler direkt Senin Soyundanız ve Çocuklarınız!

Şimdi de rünlerinize odaklanarak 88 kere Óðal (okunuşu OOO-DZDZDZ-AAA-LLL (DZ, Thoth mantrasındaki TH ile aynı)), Sól (okunuşu SSSS-OOOĞĞĞ-LLLL) ve Óss (okunuşu OOĞĞĞSSSS) rünlerini 88 kez titretin. Bunları birlikte titretiyorsunuz, ayrı ayrı değil. Yani bir Óðal, Sól ve Óss tek bir tekrar oluyor. Bunu 88 kez yapıyorsunuz. Bitirince aşağıdakileri 9 kez kararlılık ve inançla söyleyin:

Tüm Beyaz İnsanlar artık ırksal bilince sahip.
Tüm Beyaz İnsanlar Yahudi sorununun kritik bir şekilde farkında.
Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Irkımızın varlığını güvenceye almak için faaliyete geçiyor.
Tüm Beyaz İnsanlar Beyaz Çocuklarımız için güvenli bir gelecek uğruna çalışıyor.

Sonra SATANAS titretin.

Sonra da ritüeli şunu söyleyerek kapatın:
ŞEREF VE GÜÇ SONSUZA DEK ŞEYTAN’A VE ONUN BEYAZ IRKINA ATFOLSUN!!!

 

Linkler:

Enerji Yükseltme:
Bunu RTR’lar ve büyü çalışmaları öncesi yaptığınız gibi yapabilirsiniz, bu ve başka konularda bu belge talimat içeriyor. 666 Enerji Yükseltme ve isterseniz bir/birkaç tekrar SATANAS yeterli olacaktır. Tecrübeli olanlar kendileri için ne işe yarıyorsa onu yaparak enerji yükseltebilirler.

Türkçe Rünik Kabala:
https://yadi.sk/i/dyNcWRXH3MBFCC

İngilizce açıklama ve telaffuzlarıyla Rünik Kabala Ses MP3’leri:
https://yadi.sk/d/2NJvhYDKIYlaPg

Rünlerin Joy of Satan’daki orijinal sayfası, İngilizce:
https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Runic_Kabalah.html

 

“4, 5 ve 6 Haziran İçin Irksal Uyanış Ritüelleri!” hakkında 10 yorum var

 1. Merhabalar , ” kendi imajını ve suretini aksettirmesi için Beyaz Aryan Irkına Baba olan Senden güçlerini bize bahşetmeni istiyoruz. ” yazmışsınız. Yani Şeytan’ın görünümü Beyaz Irk’ın – Avrupalıların görünümünde midir ? Eğer böyle ise diğer ırkların yaratıcı tanrıları farklı mıdır ? örneğin Siyahi ırkın yaratıcı Siyahi fenototipe sahip bir tanrı mı oluyor ? Eğer bu böyle ise Yahweh’in fenototipi Ortadoğu / İbrani görünümde mi olmuş oluyor ?
  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Şeytan beyaz ırkın görünümünde değil, beyaz ırk Şeytan’ın görünümündedir. Şeytan bizi, Kendi DNA’sından katarak yaratmıştır. Diğer ırkları da genetik mühendisliğiyle yaratmıştır, beyaz ırk da direkt Tanrıların genlerini taşıyor. Günün sonunda her birimiz Şeytan’ın eseriyiz.

   Ancak Yahweh’in “fenotipi” gibi bir şey olamaz, zira kendisi fiziksel bir varlık değildir. Tanrı hiç değildir. Sadece fazla büyümüş bir düşünce formudur.

   İyi geceler.

 2. Türk meta etnisitesinin yayılması ve göçebe hayat tarzı, onu genetik anlamda etkilemiştir. Fakat eski çağlardaki kalıntıları, ve kültürlerini incelediğimiz andronova turanidin esas alınacak bir tip olduğunu görürüz. Proto Türkler aryan-uralik bir halktır, bu göçebe ve ilerleyiş onların iran-iskit-moğol, ve diğer halklarla karışmasını sağlamıştır. Bunun için benimle iletişime geçebilirsiniz, genetik argümanlar önemli. Türk demek, kazakistan’da yaşayan moğol tipindeki çoban demek değildir. Gerçekten uygun bir davranış değil. İYİ GÜNLER!

  1. Esenlikler,

   Türk ile Türki, “akraba” denilebilecek olsa da farklı şeyler. Türki halklar arasında Asyalılığa kayanları da var, ancak biz Türkler beyazız. İran konusunda da ufak bir ekleme yapayım, İran’ın kelime anlamı “Aryanlar Diyarı”dır. İslam’ın istilasından önce onlar da bu kadar karışık değillerdi. Biz de öyle. O yüzden üzerimizdeki bu İbrani illetini attıktan sonra kendimizi iyileştirmeye ve tekrar saflaştırmaya döneceğiz. Yarınlarımız pasparlak.

   İyi günler.

 3. Türklerin neyi beyaz? Yıllarca avrupaya baskı yapan moğol- arap istilacı kıvamındaki insanların, yüzyıllar sonra biz ”beyazız” demesi çaresizliğini, ve yüzsüzlüğünü gösterir. Pardon….sarıyız veya meleziz deseniz daha uygun olur

  1. Esenlikler,

   Türklerin neyi Asyalı? 3 ana ırk olarak siyahiler, Asyalılar ve beyazlar olduğunu düşünürsek Türkleri hangi kategoriye koymak en doğrusu? Zenci olmadığımız bariz, ama Asyalı da değiliz. Asyalılardaki hangi özellik şu an bizlerde var? Çekik gözler? Ten, saç ve göz renkleri? Kafatası şekli? Bu açılardan beyaz ırkın fenotipine uyuyoruz. Atatürk’ün yaptırdığı araştırmalar neticesinde varılan sonuç da, Beyaz ırkın Alpin kolundan olduğumuz yönündedir.

   Günümüzde tüm insan ırkları o ya da bu ölçüde melezleştirilmiştir, ancak bu Yahudilerin bir komplosudur. Dünyayı onların hegemonyasından kurtardıktan sonra bu durumu düzeltmek için ziyadesiyle yolumuz var, merak etmeyin.

   İyi akşamlar.

   1. Hahaha, Atatürk’ün batılaşma üzerine izlediği bir politik konu o, gerçeklikle alakası yok. Yok sümerlerden geldik, yok hititlerden geldik. Biraz Nihal okusanız iyi olur, ayrıca çekik gözlü değiliz diyorsunuz, altay dağlarından çıkmış bir türk ne olacak ya? tabii ki de çekik gözlü. Bu saçmalığa kendiniz inanmıyorsunuz ben dediğine inanmayanları takip edemem

    1. Esenlikler,

     Öncelikle her zaman söylediğimiz gibi düzeltelim. Biz inanmayız, biliriz. Yazar ismi bırakıp hiçbir elle tutulur argüman sunmadan kaçmak, asıl amacınızı belli ediyor gibi. Biz de Muazzez İlmiye Çığ okusanız iyi olur deyip başka hiçbir şey eklemesek nasıl olurdu?

     Atatürk’ün yaptırdığı ve bilimsel şekilde takip edilen araştırmalar nasıl “batılılaşma üzerine izlenen politik bir konu” oluyor acaba? Sonuçların çarpıtıldığını söylüyorsanız bununla ilgili kanıt sunmanız gerekiyor. Bilim de böyle işler, biz de.

     Son olarak da, zaten Satanizm’e girenler bizi değil, Şeytan’ı ve Tanrıları takip eder. Bizim tek görevimiz elimizden geldiğince takipçilerimize bilgi sunmak. “Elçi” değiliz, “peygamber” hiç değiliz. Satanizm’de arabuluculuk yoktur.

     İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir