Tesla Ve Şeytan

Bu yazı, forumlardaki orijinal başlığından çevrilmiştir.

 

Kişi, Tesla’nın zihni ve yaratıcı yeteneği konusundaki kendi açıklamalarını incelendiğinde, Tesla’nın psişik yeteneklere sahip olduğunu açık bir şekilde görebilir. Tüm kitapları hatırlamasını ve ezberlemisini sağlayan kuşkusuz fotoğrafik bir hafızaya sahipti. Bu yetenek ve en sevdiği kitap, aslında her şeyi açıklıyor.

Tesla, etrafındaki kişilerin akşam yemeği randevuları hakkında ne konuştuklarına dair kendi zihninde anlık imgeler alıyordu. Bu bir telepatik yetenek belirtisidir. İnsanların düşüncelerini görüyordu, ve ayrıca daha olmadan bazı şeylerin imgeleri de kafasında beliriyordu. Ayrıca bir röportajda çocukluğundan beri psişik deneyimleri olduğunu da belirtmişti. Tüm bunlar, psişik iletişimi yöneten açık bir üçüncü gözün işaretçisi. Tesla, zihninde icatlarına dair imgeler aldığını ve bu imgelerle zihnine bir nevi “indirdiğini” belirtmişti. Bilenlerin de katılacağı üzere bu, bir tür telepatik iletişimdir.

Peki bu iletişim nereden geliyordu? İşte cevap:

Dönen manyetik alan, fizikte temel bir ilkedir ve tüm zamanların en büyük keşiflerinden biridir. Şubat 1882’de Tesla arkadaşlarıyla Macaristan’ın Budapeşte şehrindeki bir parkta yürüyorken Goethe’nin Faust’undan şiir kıtalarını ezbere okuyordu. Güneş yeni batıyordu. Birden bire, uzun süredir aradığı dönen manyetik alanın çözümü zihninde parladı. Tam o anda zihninde, berrak bir şekilde, birbiriyle eş zamanlı olmayan iki alternatif akımın oluşturduğu dönen manyetik alanda demir bir rotorun hızlıca dönüyor olduğunu gördü. Tüm zamanların en büyük on keşfinden biri bu muhteşem zamanda olmuştu.

Faust’un ana karakteri Şeytan’dır, bu kitap Tesla’nın en sevdiği eserdi, tüm kitabı ezberledi. Zihnini bu konuya bu kadar vurgulu bir şekilde sabitleyerek, psişik olarak açık bir kanal; duygularını paylaşan bilinçsiz bir bağlantı geliştirdi. Bu durumda da bu bağlantının sonu Şeytan’a çıkıyor. Tesla , tüm dünyayı değiştiren bu önemli teknolojinin vizyonunu telepatik bir mesajla aldı.

Tesla, Dünya dışı canlıların ve diğer dünyaların varlığını da biliyordu. Tesla, dünya dışı canlıların varlığını bildiren mektuplar yazıp yayımladı, bu kesinlikle kesin olarak bildiği bir şeydi.

Tesla, Hindu ruhani öğretmeni Swami Vivekananda ile şahsen tanıştı:

“Swami Vivekananda, 1895 yılının sonlarında bir İngiliz arkadaşına yazdığı bir mektupta, “Tesla Bey, kuvvet ve maddenin potansiyel enerjiye indirgenebileceğini matematiksel olarak gösterebileceğini düşünüyor. Bu yeni matematiksel gösterimi almak için önümüzdeki hafta gidip onu göreceğim. Bu durumda Vedantik kozmoloji en sağlam temeller üzerine oturtulacaktır. Şu sıralar Vedanta’nın kozmolojisi ve eskatolojisi üzerine epeyce çalışıyorum. Modern bilimle mükemmel birlikteliklerini açıkça görüyorum. Birinin izahı, diğerini de aydınlatacaktır. (Complete Works, Cilt V, Beşinci Baskı, 1347, s. 77).

Burada Swamiji, Sanskritçe Prana ve Akaşaya karşılık olarak kuvvet ve madde terimlerini kullanıyor. Tesla Sanskritçe terimleri kullandı terimleri ve görünüşe göre onları enerji ve kütle olarak tanımladı. (Swamiji’nin zamanında ve günümüzdeki yüzyılın ilk yarısında yayımlanan çoğu sözlükte de olduğu gibi, güç ve enerji her zaman açıkça farklı anlamlara getirilemedi. Enerji, Sanskritçe Prana teriminin aha uygun bir çevirisidir.)[2]

Tesla bir röportajında ​​Kundalini enerjisinden ve Kundalini yogadan bahsetmiş ve bunu kendi tecrübelerinden aktarmıştı. Swami Vivekananda, tüm anlatılarda Siddhi’lere sahipti. Swami Vivekananda, Kundalini yoga konusunda açıkça konuştu ve yazdı. Vivekananda, Tesla’yı telepatik yeteneklerini daha da geliştirmesine izin veren uygulamalara başlatmış olmalı.

Bu noktaya dikkat edin. Şeytan ve Tanrılar, Nasyonal Sosyalist Almanya’nın yönetimiyle doğrudan iletişim halindeydi. Gizlice geliştirilmekte olan teknoloji. Gizli Almanya projelerini inşa eden ve üzerinde çalışan bilim adamlarının kendileri, teknolojinin Dünya Dışı varlıklardan telepatik iletişimle geldiğini belirttiler. Bu teknoloji, Tesla’nın yarattığı bazı çalışmalarla çok benziyordu.

Tesla, insanlığı modern dünyaya taşıyan ve bugün sahip olduğumuz teknolojinin çoğuna kapı aralayan zamanımızın dahilerinden biriydi. Tesla ruhsal olarak gelişmiş bir kişiydi ve telepatik mesajlar aldı. İnsanlığın ruhani bilgisi ve bunun gibi normal uygulamaları olsaydı, nerede olacağımızı bir düşünün. Bu yüzden düşman bunun kaldırılmasını ve buna kapının kapanmasını istiyor ve insanları Şeytan ve Tanrılar hakkında korkutmaya çalışıyor. Korku, düşmanlık ve olumsuzluk, zihni Tanrılarla temastan uzaklaştıran ve engelleyen bir sönümleme etkisi yaratır. Zihin içindeki tüm iletişimi kapatır. Bu bir bağlama büyüsü. Tesla, bunlara maruz kalsa bile böyle bir sorunu yoktu. En sevdiği eser olan “Faust”a karşı sevgisi zihnini Şeytan’a açtı ve Tesla’nın doğal psişik yetenekleri bu iletişimi oldukça derinleştirdi.

Ayrıca, Kirlian fotoğrafçılığının yaratılmasına yardımcı olanın Tesla’nın çalışması olduğunu unutmayın. Kirlian’ın bir Tesla bobini ile çalışması, onu yola koyan deneyime neden oldu. Ve bir Tesla bobini ile, onu ünlü yapan icadını yıllar içinde son hâline kadar geliştirdi. Kirlian’ın çalışması Rusya’da birçok hayat kurtardı. Buluşunu tıbbi teşhis teknolojisi olarak tasarladı ve birçok hastanede başarıyla kullanıldı. Enerji alanını fotoğraflayacaklar ve ardından bunu başarılı bir şekilde gerekli desteği teşhis etmek için kullanacaklardı. Bununla birlikte, SSCB’yi yöneten Yahudiler Kirlian’ın buluşunun faaliyetlerini durdurdular ve Amerika’daki tıbbi sanayi kompleksini kontrol eden diğer Yahudiler, Kirlian’ın çalışmalarının saldırıya uğramasını ve kullanılmamasını sağlamak için çalıştılar.[3]

Tesla’yı geri çeviren JP Morgan, kendilerini “Yahudilerin Kralları” ilan eden Rothschild’lerin tarihsel olarak belgelenmiş bir kuklasıydı. Ve Tesla’ya yapılan ve şirketinin batmasına yol açan saldırıların arkasında olduğu bilinen Yahudiler, Rothschild’lerdi. Ve buna tüm hayatı boyunca peşini bırakmayan, Yahudilerin sahip olduğu basındaki sayısız saldırı da dahildir. Sonunda ise, Tesla’nın Yahudilerle ilgili açıklaması şöyleydi;

Türkçe olarak: “Bayan! Asla bir Yahudi’ye güvenmeyin!”

 

 

Kaynaklar:

teslasociety.com [1][2]

The New Soviet Psychic Discoveries, by Henry Gris and William Dick [3]

“Tesla Ve Şeytan” hakkında 5 yorum var

 1. Harika bir yazı, gayet iyi bir çeviri olmuş.

  Büyük ruhlar kendilerini tarihte her zaman gösteriyor; düşman baskı ve saldırılarına rağmen.

  Bu kişiler bir hayatta ortaya çıkıp bir anda gelişmiyor sonuçta. Kim bilir Nikola Tesla’nın bu noktaya gelmesi için kaç hayat boyunca çalışması gerekti. Belki yüzlerce yıl belki daha fazla…

  İyi günler.

  (Zihninze yerine zihninde yazacaktınız sanırım.)

  1. Esenlikler,

   Burayı okuyup Necronomicon’un ne olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

   Ayrıca artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi geceler.

 2. Güneşin batması ve bedenin ışık formunda dinginlik ve rahatlama hissiyatını yerleşmesi ve belirli dozajda enerjinin devam etmesine yol açıyor bence şeytanın o muhteşem enerjisi ona kanalize olmuş olabilir.tesla gibi bir insanın ve diğer dahilerin zaten şeytana herkezde bulunduğu gibi bir bölümünü taşıması beni cok şaşırtıyor.bilgilerinize teşekkür ederim çok güneşin bir yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir