Temel Meditasyon Programı

Bu yazı, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir.

Kişi, Güç Meditasyonlarına başladığı zaman bir program doğrultusunda ilerlemelidir. Bu sitede farklı etkiler sağlaması için birçok meditasyon bulunuyor. Temel bir meditasyon programı, kişinin istenmeyen düşüncelerini ve iradesini güçlendirmesi için Boşluk Meditasyonu‘ndan oluşmalıdır.

Temel bir meditasyon programında aynı zamanda Nefes Egzersizleri de bulunmalıdır.

Temel Meditasyonu, zihninizin ve ruhunuzun güçlerini kullanabilmek, enerjiyi emip, hissedebilmek açısından ÇOK ÖNEMLİ bir meditasyondur. Eğer meditasyonlarda yeniyseniz, enerjiyi beyaz bir ışık şeklinde imgeleyebilirsiniz. Beyaz ışığın kullanımı kolaydır çünkü spektrumun tüm renklerini içerir. Ruh ışıktan var olmuştur. Eğer deneyimliyseniz, amacına uygun doğrultuda renk enerjilerini kullanabilirsiniz. Renk enerjileri oldukça güçlüdür.

Çakra meditasyonları her meditasyon seansına dahil edilmelidir, çünkü auranızı ve ruhunuzu güçlendirmenin anahtarı çakralardır. Orgazm enerjisini yönlendirmenin çakraların açılmasında son derece etkili olduğunu gözlemledim. Orgazm, rahatlatıcı olduğundan meditasyonlara başlamanın iyi bir yoludur. Çakralarınız bloke edilmiş durumdaysa, orgazm anında enerjiyi omurganızdan bloke edilmiş çakraya yönlendirin. Açmaya çalıştığınız çakranın renginde parlak bir enerji imgeleyerek, enerjinin çakranın içine aktığını ve onu açtığını imgeleyin. Bu aylar sürebilir, ancak zamanla kalıcı olarak açılır.

Çakra Döndürme, ileri seviye meditasyonlara başlamadan önce yapıldığında oldukça efektif olan bir meditasyondur. Unutmayın, hepimiz bir bireyiz ve birimiz meditasyonlardan zevk alıp olumlu sonuçlar alabilirken, bazılarımız alamayabilir. Her zaman sezgilerinize göre hareket edin. Bir meditasyon yapması doğru gelmiyorsa, durun ve başka bir meditasyon deneyin.

Meditasyon seansları, ortalama günde 15-30 dakika sürmelidir. Eğer zamanınız kısıtlıysa 5-10 dakika meditasyon yapmak, hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir. Günlük meditasyonları atlamak sizi geride bırakır ve vücudunuz değişen biyoelektriğe uyum sağlamaya çalışırken yaşanan tutarsızlık depresyona sebep olabilir.

Aura Temizliği, günlük olarak yapılmalıdır. Bu meditasyon sadece birkaç dakika sürer ve uzun vadede size herhangi bir negatif enerjinin yapışmasını engeller. Negatif enerji kazalara, hastalıklara ve depresyona sebep olur.

Meditasyon programları sık sık değiştirilebilir. Eğer şuan ki programınızı uygularken herhangi bir ilerleme kaydedemediğinizi hissediyorsanız, programınızı değiştirmeniz gerekir. Belli bir programda rahat olduğunuz ve ilerleme kaydettiğiniz sürece, sıkılmadıkça değiştirmenize gerek yoktur.

Meditasyonun amacı, hem kendimizi geliştirmek, hem de enerjiyle başa çıkabilmeyi öğrenmektir. Güç meditasyonları, ruhun enerji merkezlerini [çakraları] açar. Her çakranın beyinde farklı bir bölgeyi açan enerjileri vardır [Satanizm, beynin %5-10’undan fazlasını kullanır.] Ayrıca çakralar, tamamen açılıp geliştirildiğinde Levitasyon [havada durma], Telekinezi [nesneleri zihninizle hareket ettirme], ve Pirokinezi [nesneleri zihninizle ısıtma veya yakma] gibi ”doğaüstü” yetenekler verir. Daha fazla yetenek ise, tamamen gelişmiş ve açılmış bir ruh ile gelir.

Tüm çakralarımız açık olduğunda omurganın tabanında yatan Kundalini Yılan’ı için bir geçiş alanı yaratır. Yılan yükseldiğinde, Tanrılar gibi oluruz. Güç Meditasyonlarının amacı budur.

“Temel Meditasyon Programı” hakkında 6 yorum var

 1. Merhaba. Marine le pen başkan olunca başörtüsünü yasaklayacağını söylüyor. Kadın hakkında Nazi olduğu söyleniyor. Bizden biri mi?

 2. Meditasyonları veyahut büyüleri yapmak için herhangi bir yaş sınırı var mıdır?

  1. Esenlikler,

   Bizim “Juda”, “Yahuda”, “Yahudilik” ile hiçbir bağımız yoktur ve bu ırk ve kendi dinleri bize tamamen terstir. Ancak medyadaki “Yahudi-Satanist” ilişkisi gibi saçma ve gerçek dışı yaratılan algıdan ötürü seçtiğinizi düşünüyorum.

   Hayır, meditasyonlara başlamanın yaşı yoktur. Sadece etrafınızda çocuklar, bebekler ve hayvanlar varken meditasyon yapmamalısınız çünkü yaşam güçleri oldukça düşüktür ve etrafınızdan enerji çektiğiniz için onlardan siz bunu istemeseniz bile çekebileceğiniz en ufak bir enerji onlara zarar olarak dönebilir.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir