Düşünce Formları Hakkında

Bu yazı, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir.

Düşünce formları hakkında karşımıza en sık çıkan örnek ”lanetli” evlerdir. Buna benzer negatif enerjilere sahip yerlerde genellikle şiddetli bir ölüm veya cinayet gibi üzücü bir olay olmuştur. Korku, öfke gibi yıkıcı duygular o kadar güçlüdür ki, çoğu insanın (ortalama birisinin bile) hissedebileceği bir enerji bırakır. Ölüm anında ortaya çıkan enerjiden daha güçlü bir enerji yoktur ve ölüm şiddetli bir şekilde gerçekleştiyse, tüm bölge o enerjiyi yüzyıllarca hissedebilir.

Düşünce formları, bir miktar enerjiden oluşurlar. Onlar, duyguların ve düşüncelerin bir sonucu olarak ortaya çıkan varlıklardır. Yaşam süreleri ise içlerinde var olan enerjiye bağlı olarak uzun veya kısa olabilir. Bir yerde bulunan enerji, uzun bir süre orada kalırsa o enerjinin içinde barınan duyguya/düşünceye bağlı olarak bir düşünce formu yaratabilir. Her insan aurasının ve düşüncelerinin gücüne göre farklıdır. Bazı insanlar önceki yaşamlarından dolayı güçlü bir zihin ve aura ile doğarlar. Bazı insanların aurasına bağlanmış düşünce formları olabilir. Kurulan hayaller, öfke, nefret, arzular ve benzer duygu/düşünceler üzerinde fazla durulduğunda kalıcı düşünce formları yaratabilirler. Düşünce formları olumlu ya da olumsuz olabilir. Her iki durumda da, kişinin düşünce süreçlerine etki edebilirler.

Meditasyon yaptığımız zaman enerjilerimiz artar. Auramıza bağlı olan veya yarattığımız düşünce formları, bu enerjiden beslenirler. Güç meditasyonları bir nevi evimizi temizlememizdir. Bu düşünce formlarını kendimize göre pozitif veya negatif bir şekilde ayarlayabilir veya yok edebiliriz, tıpkı ruhumuza ve auramıza bağlanmış insanlar gibi. Bu düşünce formlarını yok etmek, kişinin daha net ve berrak düşünebilmesine yardımcı olur. Bu bir iyileşme sürecidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir