Telekinezi Nasıl Yapılır?

Kaynak: Joy of Satan, Telekinezi başlıklı yazı.

Telekinezi, konsantrasyon yoluyla zihnin nesneleri hareket ettirebilme yeteneğidir. Bu çok gelişmiştir ve bunu başarmak için çok güçlü bir auranız olması gerekir. Hepimizde bu yetenekler mevcuttur, ama yüzyıllar boyu İbrahimi inançların nesillerimize baskı yapıp zihinsel güçlerini bastırmasından ötürü, artık beynimizde atıl kalmış bir kısımdır. Ama bir jimnastik hareketi öğrenir gibi; bunu yapmanın da hissiyatını kavrayıp kullandıkça, artık zaman içinde, sebat ve sabır ile bu daha da kolaylaşacaktır.

Dünyadaki her şeyin bir enerji alanı veya aurası vardır, cansız şeylerin bile. Telekinezi yaparken, auranızı hareket ettirmek istediğiniz nesnenin aurasına bağlamalısınız. Auranızın gücü, başarınızda belirleyici faktör olacaktır.

Aşağıdaki egzersizler telekinezi yeteneğini geliştirmede yardımcı olur. Enerji manipülasyonunda tecrübeli olmalı ve güçlü el çakralarına sahip olmalısınız. Bu seviyeye gelmek için Temel Meditasyonu ve El Çakrası Meditasyonunda ustalaşılmalıdır.

Bu egzersizi yapacak en iyi zaman, auranız güçlü olacağı için güç meditasyonundan sonradır.

 1. Başlamak için önünüzde bir sarkaç sallandırın. Bu sarkacı ufak bir kalem veya pinpon topu gibi hafif bir nesne ile yapabilirsiniz. Küçük, hafif ve düz bir şekilde dengede tutulabilecek her şey iş görür. Bu nesne önünüzde olmalıdır, mümkünse de rahatça oturabileceğiniz bir masada. Bu yaptığınız sarkacı, ona hiçbir şey değmeyecek ve fiziksel temasta bulunmayacak, bu sayede de kolayca ve serbestçe hareket edebileceği bir şekilde asın.
 2. Ellerinizi, yaptığınız sarkacın her iki yanına da, sarkaçtan 2-3 santim uzakta olacak ve avuçlarınız nesneye bakacak şekilde yerleştirin. Avuç çakralarınızdan enerji yönlendirin.
 3. Şimdi, nesneyi enerjinizle itmeyi ve çekmeyi deneyin. Auranızın nesneyi ittiğini ve çektiğini göreceksiniz. Bir eliniz itsin, diğeri çeksin. Auranızın, sarkacın aurasına bağlandığını imgeleyin. Ellerinizi hareket ettirmeyin.

Sarkacı hareket ettirebildikçe, ellerinizi gittikçe daha uzağa koya koya aynı pratiği yapın.

Bir sonraki adım, sarkacı parmak uçlarınızdan gelen enerjiyle hareket ettirmektir. Parmak uçlarınızın enerjisi ile sarkacı çekmeye çalışarak başlayın.

Bu egzersizlerde anahtar, nesne ile aranızdaki mesafeyi gittikçe arttırmaktır. Bir sonraki adım -ki son derece gelişmiştir-, Üçüncü Gözünüzün güçlerini kullanarak auranızı hedef nesnenin aurasıyla bağlamak ve nesnenin hareket etmesini irade etmektir.

Şevkiniz kırılmasın, canınızı da sıkmayın. Bunları başarmak yoğun konsantrasyon, güçlü bir zihin ve yine güçlü bir aura gerektirir; ama yeterince pratik ve sabır ile, nesneyi hareket ettirmek için ihtiyaç duyduğunuz süre gittikçe kısalacaktır. Beyninizin bu kısmını kullanmayı öğrendiğiniz ve güçlendirdiğinz zaman bu iş gittikçe kolaylaşacaktır, ilk birkaç sefer en zorudur. Bu birkaç tekrar gerektirebilir, hatta haftalar bile alabilir, ama imkansız değildir.

Bazı tüyolar:

 1. Aura görebiliyor olmak kesinlikle çok işe yarar. Üçüncü Gözümüzü açtığımız zaman bu bize bu yeteneği verir; ama görme yeteneğini kullanmayı öğrenmemiz gerekir. Bu atletikte olduğu gibidir. Eğer kişi yeterince güç ve esnekliğe sahipse, gereken potansiyele sahiptir. Yapması gereken tek şey, gerekli hareketleri yapıp yapmanın “hissiyatını” kavraması ve bu hareketi kas hafızasına kazımasıdır. Zihin için de aynı şey geçerlidir.
 2. Hafif objelerle başlayın. Kuvars kristalleri gibi taşlar (hafif ve küçük oldukları sürece) harika iş görür. Bu gibi taşların kendi başlarına da daha güçlü bir auraları vardır.
 3. Telekineziyi denemek için en iyi zaman, insanın enerjisinin en parlak olduğu vakit olan güç meditasyonu sonrasıdır.
 4. Telekinezi de diğer başka herhangi bir yetenek gibi, ustalaşılana kadar üzerinde günlük çalışılması gereken bir yetenektir. Beceri edinildikçe hafif nesnelerin yerine gittikçe daha ağır şeyler konulabilir. Bu bilgileri veren Yüksek Rahibe Maxine, bu metod ile başarılı olduğunu söylüyor.

“Telekinezi Nasıl Yapılır?” hakkında 6 yorum var

  1. Esenlikler,

   İnternette tonla var, ancak elbette ki çok büyük bir çoğunluğu safsata. Gerçek olanları olsa bile ayırt etmek emek ister, ve bu yetenekleri gerçekten gelişmiş insanlar bunu videoya çekip koymaz. Çünkü mimlenmek ve hedeflenmek söz konusu, sonuçta hükümetler de bu tarz insanları kullanıyor. Size de bir yeteneğinizi geliştirince bunu çok yaymamanızı öneririm.

   İyi günler.

 1. Esenlikler,

  Parapsikoloji ile DNA değiştirmek hakkında bir soru soracağım. Bu alana biyokinezi diyorlar ve bedende değişiklikler yapılabildiği söyleniyor. Böyle bir şey varsa yaşlanma yavaşlatılabilir değil mi? Ben çok araştırmadığım için Joy of Satan rahiplerinin yüzünü hiç görmedim ve haklarına pek bilgim yok. Rahipler yaşlarına göre genç ve güçlü duruyorlar mı? Birde siz hiç bedeninizde değişiklik yaptınız yada yapan birini tanıdınız mı mesela en basitinden boyunuzu uzattınız mı? İnternette bu tür şeyler yaptığını söyleyen çok kişi var hatta videolar da mevcut ancak hepsi şüpheli duruyor. Sizin sözünüze güvendiğim için vereceğiniz yanıta göre bu alana çalışacağım. Sitede bu konu hakkında bir yazı bulamadım. Sizi takip edenlerin daha güçlü bir görünüşe, bedene sahip olmaları için telekinezi hakkında yazı yazdığınız gibi biyokinezi hakkında da yazı yazabilir ve bize egzersiz örnekleri verebilir misiniz?

  1. Esenlikler,

   Yüksek Rahip/Rahibelerin yüzleri veya kimlik bilgileri internette mevcut değildir, doğal olarak güvende kalmaları gerekiyor. Ancak yaşlarını az çok bildiklerimin hala sapasağlam, dinç ve güçlü olduklarını söyleyebilirim.

   DNA’ya gelince, biraz geriden geliyorsunuz sanki? Günaydın! 😄 Meditasyonun genleri değiştirdiği ve gençlik sağladığı uzun zamandır biliniyor ve buna dair birçok olgu var, başlangıç olarak bu ve bu bağlantıları sunayım. Bu yapılan deneylerin son derece sulandırılmış, dolayısıyla etkilerinin ve güçlerinin azaltılmış meditasyonlarla yapıldığını ve bu alınan sonuçların buna rağmen bu kadar çarpıcı olduğunu da unutmayın, ve bir de Tanrılardan gelen sağlam, gerçek bilgilerle daha ne kadar yüksek etkiler alabileceğimizi düşünün.

   Hedefiniz spesifik bir değişim (farklı bir saç/göz rengi, vesaire) değilse, sadece daha sağlıklı ve güçlü bir bedene sahip olmaksa, bunun için büyü yapmanıza gerek yok. Zaten Tanrılardan bize miras kalan antik ruhani gelişim öğretilerini takip ederek bedeniniz de, ruhunuz da zamanla ideal bir versiyona bürünecektir. Yoga ve meditasyonu elden bırakmayın, zaman içinde bedeninizdeki değişimleri en iyi kendiniz göreceksiniz.

   İyi geceler.

 2. bir şey sorucam ben daha önce telekinezi yapmadığıma rağmen geçen hafta denedim ve ilk denememde çoğu parapsikoloji alanlarını yaptım (çakmağın ateşini azaltma, suyu odaklandığımda açıkken kapatıp açabilme, hafif eşyaları hareket ettirme veya hareket eden hafif bir cismi durdurma ya da yönlendirme ) ilk yaptığımda çok korkmuştum neden diğer insanlar aylarını harcayıp yaparken ben yapabiliyorum diye bazen de bazı insanların yapıp gizliyor olabiliceklerini de düşündüm hatta kimseye söylemedim hala da öyle ve uzunca araştırdım ama pek bir sonuç bulamadım. Önceki hayatımda kendimi geliştirmiş olabilir miyim? veya altında yatan sebep ne olabilir bunu nasıl bulabilirim tanrılardan yardım istesem onlara ne söylemem gerekir? bide annemin geçen gün anlattığına göre eskiden ben annemin karnındayken beni düşürmek için anneme hap vermişler benim doğmama 5 ay kala. Ve benim sakat olmam veya ölmem gerekirken hiçbir şey olmamış. ben tanrımız (şeytan) tarafından korunduğumu düşünüyorum ama altında yatan başka bir sebepler olabilir mi ? bunları bir anda öğrenmem parapsikolojiye yönelmem falan bir işaret mi yoksa tesadüf mü hepsi

  1. Esenlikler,

   Öncelikle tebrik ederim. Çeşitli ruhani yetenekler kullanabilecek kadar güçlü ve açık bir ruhunuz var. Bunun için genelde olan sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz:

   – Önceki Hayat
   Önceki hayatınızda yüksek bir gelişmişlik göstermiş olabilirsiniz ve etkisi bu yaşama yansımış olabilir. Bundan emin olmak için geçmiş hayat meditasyonu yapmanızı öneririm.

   – Doğum sırasında astrolojik sebepler.
   “İyi bir yıldızın altında doğmuş.” dediğimiz insanlardan biri olabilirsiniz. Bu yüksek yetenek anlamına gelir ama bunun sizin fazla göğüsünüzü germenize sebep olmasın. Yetenek sadece üzerine yoğun bir şekilde çalışınca gerçek değerini gösterir.

   Bu ikisi tek başına olması mecburi değildir. İkisi beraber de olabilir.

   Önceki hayatınızda bir satanistseniz sizi doğal olarak koruyacaklardır. Lakin bunun doğruluğunu kanıtlamak isterseniz bir ayin yapmanız en iyisi olacaktır.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir