Satanist’ler Cani Midir, “Şeytan Tanrıysa Neden Dünyayı Yönetmiyor”, ve “Yıl Olmuş 2020, Hoverboard’um ve 3D Printer’dan Çıkma Süperbilgisayarım Nerede?!”

Sevgili okuyucularımızın her birine iyi günler dileriz. Sorulara verdiğimiz, uzayan cevapları burada yayınlamamız iyi karşılanıyor gibi görünüyor, o yüzden anteyi yükseltmek için bu olası serinin ikinci yayınını da takdirinize sunuyoruz. Aşağıda, sitede yayınlanması amacıyla ufak eklemeler hariç bu yaşayıcımıza gönderdiğim cevabı göreceksiniz. Görselin İngilizce orijinali için Timberwolf kardeşimize, Türkçesini [yukarıdaki görselin tam boyutu için tıklayın] hazırlamakta yardımları için Shienki kardeşimize teşekkür ederiz.

Mailini bariz sebeplerden paylaşmayacağımız bir okuyucumuzdan:

Dediklerinize teker teker cevap vereyim.

“Benim derdim kavga çıkarma değil”

Nasıl değil? Nasıl olmaz? Kavga çıkarmayı, kendinizden olmayanları domuz bağı yapıp kafalarını uçurmanızı size zaten yahudilerin yazıp dayattığı “kitabınız” emrediyor. Dolayısıyla şu an yaptığınız “modern”, “toleranslı” Müslüman oyunları sadece budur – oyun. Bizi kandıramayacağınıza göre büyük ihtimalle kendinizi kandırmaya çalışıyorsunuz. Ama yapmayın, açın şu kitabın Türkçesini de biraz okuyun.

“kendimce iyi bir müslümanlık yaşamış biri olarak söylüyorum.”

Ha yani IŞİD gibi kafa kestiniz, çocuklara tecavüz ettiniz, teröristlik yaptınız öyle mi? O zaman yetkili makamlara mailinizi IP adresinizle birlikte ileteyim?

Yok, onu kast etmedim diyecekseniz nasıl olacak? “İyi Müslümanlığın” tek bir tanımı vardır, o da Kur’an’a göre yaşamak. Dolayısıyla masumları katleden, kadınları dövüp hapseden, çocuklara tecavüz eden bir yaratık olmak zorundasınız. Bunun “kendimce”si yok. Kur’an’ı siz mi yazdınız? Tüm medeni dünyanın lanetlediği Sübyancı Muho siz misiniz peki? Yok mu? E o zaman genel tanıma siz de uymak zorundasınız. Bizi bulup bir de itirazlarınızı yazacak zekâya sahip olduğunuza göre dediklerimi çok iyi anladığınıza eminim.

“IŞİD’in İslam’la alakası yok” gibi zevzekçe iddialarda bulunanlardan değilsinizdir diye düşünüyorum, ama yine de şunu şuraya bırakayım. Türkçe altyazılar akıllara zarar olsa da en azından ana noktayı gösteriyor.

“Mesela bu haberde de var https://www.dailymotion.com/video/x5fi5tm bu kadın hapisten bir şekilde çıkıp şuan Amerika da bir satanist tarikatın en önde gelen üyelerinden oluyor.Ve kadını Türkiye ye döndüremiyorlar.O kadar da güçlü oluyor ve bu kadın 17 yaşında üniversite öğrencisini öldürüyor ve kedi yediğini gazeteye verdiği röportajda itiraf ediyor.”

Hoho, çok ikna edici. Bir şey olduğunu söyleyen herkese inanacaksak ben de all*hım diyeyim hadi, artık koşulsuz şartsız bana biat ediyor musunuz?
Herkese -Müslüman olup olmamasından bağımsız olarak- yardım eden, herkesin “inancına” saygı duyan, kadınlara hoşgörüyle yaklaşıp ince, düşünceli bir insan olan, çocuk tecavüzüne karşı olan, homoseksüellerin yaşam hakkını savunan birisi size Müslümanım dese ne kadar inandırıcı olur? Ha kafanızdaki İslam modelinin sahte olduğunu düşününce belki siz inanırsınız ama gerçek İslam o değil işte.
O işler öyle yürümüyor. Kafa kesmeyen, adam doğramayan, yeryüzünde nifak çıkarmayan, putperestlik yapmayan, hain bir şerefsiz olmayan, kısacası IŞİD olmayan kimse gerçek Müslüman olamıyorsa, aynı şekilde bunları yapan da Satanist olamaz. Satanizm’in, Şeytan’ın insanlığa bahşettiği değerlerin bu tarz hayvanlıklarla alakası yok. Bugün halâ cinayet işleyen birçok sığır “Şeytan’a uydum” diyor. Her birini dinleyeceksek ohoo, çok işimiz var. Kısacası gerçek İslam’ın güzellik olmadığı gibi, gerçek Satanizm de çirkinlik değildir.

“Ve hangisi doğru örneğin Pazuzu geçmiş medeniyetlerden bu yana en çok korkulan karakter ama sümerler zamanında biraz inceledim korkmalarına rağmen diğer kötü varlıklardan da korunmak için çağrılırmış ama sizde okudum en şakacı varlık olduğunu yazmışsınız.”

Birincisi biz sevilen Demon’lar, Tanrılar hakkında “şakacı” gibi bir tabir kullanmayız. Sevecen, sıcakkanlı gibi tabirlerle tanımlanabilecek Tanrılar var ama elbette. Her halükarda, Tanrılar Kendilerine düşman olan kişilere elbette hışım doludurlar ve onları cezalandıracaklardır. Zaten normal olan da bu. Tanrılara alenen ve kasıtlı olarak düşman olan, Doğaya ve insanlığa da düşmandır ve bu kimseler en ağır yargı mercilerinde cezalandırılmayı hak eder. Ama onun dışında, insanların Demon’lardan korkutulması sadece son bir-iki bin yıldır olan bir şey. İnsanların sevdikleri Tanrıları, Hristiyanlık pisliğinin ve ardından da İslam budalalığının gelmesiyle bir anda “kötü ruh”, “yaratık”, “cin” oldular. Ama bu anlayış son derece moderndir. İki bin yıldan önceye baktığımızda her zaman için bu Tanrıların, bu Demon’ların baş tacı edildiklerini, varlıklarının el üstünde tutulduklarını, oldukları Tanrılar gibi görüldüklerini görürsünüz. Lord Bes, Mısır’da sevilen bir Demon’dı mesela.


“Hani bunu yahudiler yahut müslümanlar da yaptı diye değil hani satanizm neden kendi içinde farklı kolları var. Sizin dediğinizi diğer bir kolunuz reddediyor.”

Bizim başka kolumuz yoktur. Satanizm birdir, zira Gerçek de birdir. Ama insanlık son binyıllardır ruhani olarak inanılmaz derecede dejenere edildi ve kadim bilgelikler bize zorla unutturuldu. Dolayısıyla Gerçek’ten az veya çok sapmalar sonucu farklı yapılaşmalar oluşması son derece normal. Günümüzde kendine “Pagan” deyip acınası bir Müslüman gibi yaşayan, sadece all*huekber yerine “Hail Odin!” diyen çok kişi var. Her halükarda, samimi olarak Tanrıların yolundan gidip Onlarla çalışmak isteyenler, Tanrıları Demon’lar olarak tanısa da tanımasa da Tanrıların himayesi altındadır, az veya çok. Elbette en iyisi Gerçeğe tamamen, %100 sahip olmaktır ama Şeytan ve Tanrılar, bu diğer iyi niyetli ama (dejenere hareketlerde bulunmadıkları sürece) bazı şeyleri yanlış anlayan kardeşlerimizi hor görecek kadar egoist, yüzeysel ve aciz değildir. Sonuçta İbrahimi olmayan herkes zaten aslında Pagan’dır.

Tabii bu dediklerim geçersiz fikirlere kendi inanmakla kalmayıp başkalarına da aptalca, sapmış ve hatta zararlı fikirler empoze eden, hatta ve hatta Şeytan’ın ve Tanrıların ismini kendi sapkın amaçlarına alet etmeye çalışan şuursuz soysuzlar için geçerli değil. Onlar, kelimenin en basit anlamıyla haindir.

Ve her halükarda, neyin çalıştığını ve faydalı olduğunu, neyinse işe yaramaz, değersiz ve hatta zararlı olduğunu deneyen herkes çok rahat görebilir. Bizim pratiklerimiz, doktrinimiz ve savunduklarımız insanı da, çevresini de, tüm türümüzü de yükseltir, yüceltir. Bir söz vardır. Pudingin kalitesi, onu yiyerek anlaşılır. Ve bizimkisi galaksinin bu tarafındaki en leziz puding. Çok da sağlıklı!

“Ve madem gerçek tanrı neden yeryüzünü yönetemiyor.”

Bilmem, allah putuna sorun.

Burada asıl mesele Tanrılık anlayışınız. Halâ işe çocuksu, gerçekdışı, çizgi roman kafası İbrahimi mantalitesiyle bakıyorsunuz. “Tanrı” deyince sonsuz güçte olan, parmağını şıklatsa Güneş’i havaya uçuracak, zaten sözüm ona evreni de yaratmış ve bir de parmağını şıklatarak yaratmış, tuvalette ve yatak odasında neler yaptığımızı izleyip keyfi kurallara göre bizi cızbız yapacak (ve ırkı da Yahudi olan) bir gökyüzü babası anlıyorsunuz. Öyle bir şey yok. Asla olmadı ve asla da olmayacak. Tanrılar ne “sonsuz” güçtedir, ne de “yenilmez”dir. Tanrılar çok güçlü, çok bilge, fiziksel olarak ölümsüz canlılardır. Hepsi bu. Şeytan bizim türümüze de Kendisi gibi mükemmel bir Tanrı olabilmenin yolunu açmıştır, potansiyelini vermiştir. Ve Altın Çağ’da toplumumuz Tanrılarınkine çok yakındı, toplumumuz mutlu, refah ve bolluk içinde, insanlar ruhani olarak güçlü ve daha da güçlenme yolundaydı. Ancak sizin allahı yaratan düşman uzaylılar Tanrıların medeniyetine, yani bizim medeniyetimize saldırınca her şey değişti. Bu “Gökyüzündeki Savaş”ın ilk çatışmasını Tanrılarımız kaybetti ve bu yüzden dünyamızdan uzaklaştırıldılar. Bu yüzden insanlık yavaş yavaş Yahudilerin ve onları yaratan uzaylı efendilerinin, düşman kontrol programları olan İbrahimi inançların etkisiyle yavaş yavaş dejenere edildi. Sonra da işte bu noktaya kadar geldik.

Ama çatışma kaybedilse de savaş asla kaybedilmedi, her çağda Pagan mirasını sürdürmek için mücadele edenler oldu ve bilgi bu çağa kadar aktarıldı. Şimdi Kova Çağının eşiğinde de bu savaş en tepe noktasına ulaşıyor ve topyekun savaş halindeyiz, tüm Satanik ruhlar bu amaçla bu çağda reenkarne edildi. Son bir direnişle bizden çalınan her şeyi fazlasıyla geri alacağız, doğuştan hakkımız olan gücümüze, bilgeliğimize, pozisyonumuza tüm Centil halklar olarak geri kavuşacağız. Bu dünyanın gerçek hakimi Şeytan’dır, gelip geçmiş olan çağlar sadece kısa bir mevsim niteliğindeydi. Şu an bu mevsimin son günlerini yaşamaktayız. Yule vaktine kadar yılın en karanlık günlerini geçirdiğimiz gibi, aynı şekilde şimdi de kargaşaların en büyüğünü görüyoruz. Ancak Yenilmez Güneşin Doğuşunu her yıl kutladığımız gibi, soylu Pagan uygarlığımızın küllerinden bir daha asla yıkılmayacak bir şekilde yükselmesini de tekrar izliyoruz.

“Ben hayatım da çok başarısız bir insanım hatta çok ta yeteneksizim ama gerçekten iyi yürekli biriyim insan kendine bunu söylemez ama 7.katta oturup aşağıda ki dilenciye para götürmüş bir insanım her sabah 5 te kuşlara ekmek doğrayıp karınlarını doyururum ama alt katta ki komşum penceresine düşen ekmeklerden şikayet eder biraz iri yarı olduğum için korkar ama anneme söyler.Ve ben iyiliğimin karşılığını kötü bir hayat olarak yaşıyorum satanizmin vaadettikleri çok farklı iyi tanrı devamlı haz ve mutluluk duymamızı isteyen tanrı neden benim bunları duymama engel oluyor ben onun istediği gibi biri olmaya çalışırken cevabınız için teşekkürler”

Hayattaki zorluklar bizden veya Şeytan’dan ötürü değildir. Açıkçası başınıza taş düşse düşmanı, hatta doğrudan Yahudileri suçlayabilirsiniz. Dediğim noktayı anlamanız için abarttığımı falan sanmayın hiç, zerre abartı olmadan söylüyorum bunları. Dünya ve insanlık binyıllardır zorla dejenere ediliyor olmasaydı halimizi düşünebiliyor musunuz? Ruhani olarak evrimleşmeyi de geçtim, sadece materyalist ve “bilimsel” bakınca bile ortaya çıkmış olabilecek buluşları, yenilikleri, reformları, hayat tarzımızdaki gelişmeleri hayal edebiliyor musunuz? Hayal etmek bile imkansız, sonuçta bin değil, 200 yıl önceki insanlar bile bugünleri mümkün değil hayal edemezdi, değil mi? Tüm dünyadaki açlığı ve yoksulluğu ebediyen bitirecek teknolojimiz, hatta en basitinden paramız yok mu? Her yıl sadece Amerika’da çöpe atılan yemeklerle bile Afrika kıtasında bir aç ruh bile kalmaz, o halde bu israf ve tüketim neden? Ülkelerini yöneten, zaten tüm dünyada da bu tüketim, israf ve yoksulluk tabanlı sistemi, ekonomiyi, endüstriyi ortaya koyan ve faydalananlar peki? Yahudiler. İnsanlar azıcık “öne geçebilmek” için toplumsal hayatta, işte, hatta romantik ilişkilerinde birbirlerini sırtından bıçaklamıyor mu? Birkaç adım daha ileri gidelim, insanlar “inanç” veya “fikir” meseleleri yüzünden birbirlerini kırmıyor, kendi kardeşlerini gerçek anlamda kılıçtan geçirmiyor mu? Biz Arap’la neden düşman olduk? Hristiyanlar Keltleri niye katletti? Cevabı soruda saklı. “Kardeşin kardeşe kırdırılacağı” yazan kitap hangisi, ya da hangileri? Bunları bize empoze etmek üzere kimler yazdı peki? Yine lanet olası Yahudiler. Yahu bunları geçtim, niye halâ teknoloji birkaç sözde “elit”in lehine değil de tüm insanlığın faydasına, açık ve özgür bir biçimde kullanılmıyor? Niye hayatımızı kolaylaştırması, tüm yerküreyi pozitif bir şekilde iletişim içine sokması gereken araçlar hayatı bize zindan, her birimizi mega şirketlere bilgileri alınıp satılacak ürün, hükümetlerimize röntgencilik hedefi ve kobay faresi etti? Yine. Lanet olası. Kahrolasıca. Hokka burunlular.“Nerede benim hoverboard’um” naraları atacaklar, o hoverboard’u kanserin tedavisiyle sırf pisliğine bodrumunda kilitli tutan hasta ruhlu uzaylıların eline baksın. Sonra da bizimle birlikte çağlar boyu biriken haklı öfkeyle hakkımızı onların ucube, kuru, ceset soğuğu ellerinden söküp alsınlar.Bu çağa kadar insanlık olması gereken seyrinde ilerliyor olsaydı bunlar tartışma konusu bile olmazdı, zaten hepimiz halâ Altın Çağ’daydık. Hepimiz hiperfit, süperdahi ölümsüz Tanrılar olabilirdik. Tanrıların başına da taş düşmez, o yüzden ilk dediğime geldik. Mükemmel olmamızın önündeki yegane etki, yegane kuvvet, yegane taraf, yegane güruh düşmandır. Hayatınızın “iyi bir insan” olmanıza rağmen istediğiniz gibi gitmemesi de budur. Bu hepiniz için geçerlidir. Hepimiz için.

Peki bu konuda ne yapacaksınız? Halâ “aciz” bir “kul” olmayı sürdürüp, asla gelmeyecek bir “ahiret”te harcayacağınız değersiz Kudüs sikkeleri toplamak için Yahudi kıçı yalamaya devam mı edeceksiniz, yoksa damarlarınızda akan soylu kanın mirasını her iki elinizle kavrayıp bir cevher gibi kaza kaza, işleye işleye açığa çıkartıp atalarınızı, atalarınızın da ataları olan Gerçek Tanrıları gururlandıracak mısınız? “İyi bir insan” olarak etik göreviniz olan dünyayı da iyileştirme, aynı zamanda bunu en etkili şekilde yapmak için de Tanrıların bize bahşettiği kendimizi iyileştirmenin, güzelleştirmenin, güçlendirmenin, mutlu ve bolluk içinde yapmanın en iyi, en güzel, en kadim yolunu, öğretilerini benimseyecek misiniz, yoksa kendinize acımaya ve köle olmaya mı devam edeceksiniz? Savaşacak mısınız, yoksa köpek gibi ölecek misiniz?

Allah denilen putun bir meziyeti olsaydı önce Türk, hiç değilse beyaz olurdu. Zaten profil resminizdeki Horus’un Gözü bile [mail profilinden bahsediyorum] safi Pagan sembolüdür. Bu dünyada güzel olan ne varsa bize ait, İslam’daki hilal bile bize ait. Günlük hayatınızda üzerinize “takı” niyetine seçtiğiniz şeyler bile (profil resminiz de buna dahil) buram buram Pagan. Neden? Çünkü biz Gerçeğiz. Derme çatma, sağdan soldan çalıntı, kokuşmuş, ölü, boğucu, suni değiliz. Güzel, zarif, gerçek, güçlü, soylu, onurlu, kalıcı olana içgüdüsel olarak çekiliyorsunuz. Kabul edin işte, Paganizm havalı olan.

“Siz Hristiyanlar tanrınızı gökyüzüne gömmeyi bitirdiğinizde bize gelin – biz “kafirler” size Yaratıcıyı tekrar göstereceğiz.” – Heinrich Himmler

Zihninizdeki sahte tanrıyı gömmeyi bitirince ruhunuzdaki gerçek Tanrıyı uyandırmaya başlayabilirsiniz. Havalı çocuklar kulübüne katılmaya hazır olduğunuzda biz burada olacağız.

İyi günler.

“Satanist’ler Cani Midir, “Şeytan Tanrıysa Neden Dünyayı Yönetmiyor”, ve “Yıl Olmuş 2020, Hoverboard’um ve 3D Printer’dan Çıkma Süperbilgisayarım Nerede?!”” hakkında 44 yorum var

   1. sitedeki arama kutusunun yanındaki yada altındaki instgram simgesinden ulaşılan hesabı kastediyor galiba

    1. Esenlikler,

     Evet, o hesabı şu an ben yürütmüyorum. Yönetici ekibindeki diğer arkadaşlar kullanıyorsa şu an takip etmiyorum, ama kısaca şahsen girip baktığım bir hesap değil.

     İyi geceler.

 1. Kendi içinizde çok çelişiyorsunuz. Bu satanistlikten mi satanistlige ragmen mi acaba…

   1. Alttaki yorumun altına yazdım yanlışlıkla. Size zahmet olmassa tasiyin kafa karisikligi olmasin.

  1. Esenlikler,

   Evet, ben de duyuruyu bugünün erken saatlerinde okudum. Sistem sürekli olarak yürürlükte olacağı için acil bir duyuru olmadığına kanaat getirdim, ama en kötü bir-iki güne resmen sitede de duyurmayı düşünüyorum. Normalde bu kadar da gecikmezdi ama bir-iki kişisel şey araya girdi. Yine de sizin bahsetmeniz iyi oldu.

   İyi geceler.

  2. Hayattaki zorluklar bizden veya Şeytan’dan ötürü değildir. Açıkçası başınıza taş düşse düşmanı, hatta doğrudan Yahudileri suçlayabilirsiniz.

   Ve Kitab-ı Celve’den alıntı:

   Mutluluğa da, sefalete de ben sebep olurum. Bunları, her dönemin niteliklerine uygun biçimde yaparım.

   Mesela yani.

   1. Esenlikler,

    Aslında Şeytan’ın zaten şu an dünyada hakim olmadığını, dolayısıyla da dünyadaki sorunlardan ve sıkıntılardan Kendisinin sorumlu olmadığını doğrudan bu yazımda, ve sitede de başka yerlerde açıklıyorum. Kitab el Celve’yi bir Kur’an veya İncil gibi ele almamak lazım, biz bunu dinimizin mihenk taşı olarak almadığımız için içinde yazan her şeyi literal yorumlama zorunluluğumuz yok, Tanrılarla bizzat görüşülebilen bir dinde bir kitaptan başını kaldıramamak acizlik olurdu. Tabii yine de bu kitabın Tanrı diktesi olarak geçerliliği var. Ama gelin görün ki bazı şeyler zaten benzetmeye, alegoriye dayalı. Mesela en basitinden:
    “Harikalarımı onları arayanlara, ve zamanla da mucizelerimi de bunları bahşettiklerime gösteririm.”

    Burada, hatta genel olarak “harikalar”, “mucizeler”, hatta ve hatta varlık, bolluk gibi şeylerden bahsedilen yerlerde bu işe sadece fiziksel olarak bakmıyoruz. Zaten Şeytan’ın bize en büyük armağanı, Kendisi gibi ölümsüz ve mükemmel bir Tanrı olabilmemizin potansiyelini de bize bahşeden Kundalini’miz ve zaten günümüze kadar getirip uyguladığımız antik Işıktan Beden (“Light Body”) öğretileridir. Tüm zenginliğin, varlığın, gücün, mutluluğun, sefaletin, “mucizelerin” kaynağının ruhani olduğunu bildiğimiz için bunun bilinciyle hareket etmek gerekiyor.

    Yani yoksa inanılmaz bir zihinsel cimnastik ile bütün bu kötülüklerin başımıza açılmasından Şeytan’ın sorumlu olduğunu düşünmemiz gerekir; bilge ve bonkör bir Tanrı için de tarih boyunca sayısız yüzmilyonların sebepsiz katliamına yol açan bir kötülüğün arkasında olmak tahayyül bile edilemez. Ki zaten, Tanrıların sonsuz güçte parmak şıklatıcılar olmadıklarını bilen bizler için işlerin bu kadar absürt olmadığı bariz.

    Düşman doğadaki yıkım, çözünüm, düşüklük, düşkünlük meyillerini, kuvvetlerini kendi programlarında yoğunlaştırıp tüm dünyanın üzerine salarak, zaten ortada olan (bizim anladığımız şekliyle) “kötülük” potansiyelini körüklüyor, yönlendiriyor, kullanıyor, gerçeğe çeviriyor. Bu pislikleri düşman bile yoktan var etmedi, zaten halihazırda var olan ama Altın Çağ’da, (Satürn’ün yönettiği) karmayı, yoksunluğu, geriliği arındırıp süblimleştirmemize yarayan kadim öğretilerimizden bizi koparıp, Soların yerine Satürnyeni koyarak dünyada terör imparatorluklarını kurdular. Şeytan’sa burada alegorik olarak Doğal prensipleri, çöküşten ziyade evrimi ve aydınlanmayı, Satürn’den ziyade Güneş’i temsil ediyor.

    İyi akşamlar.

    1. Anladığım kadarıyla taraflar eşitken bir catisma kaybedilmis, 2. Dunya savasinda da dusman galip gelmis ve gunumuzde bu savaslarin oldugu zamankine nazaran cok daha dominant. Dusman bugunku gucunu elinde tutmuyorken kaybedip bu kadar dominantken kazanmayi dusunmek utopik bir hayal gibi geliyor. Dusman dunyayi yonetiyor ve ss ligi ciddi bir tehtid olarak gormuyor bile, aksi halde baslamadan bitirirdi. Terk dertleri dunya olan ve tum odagini oraya vermis bu kadar guc sahibi bir irk internette jos gibi topluluklarin olusabilecegini cok onceden ongormus olmali. Bundan onceki yaziya kadar siteyi kapatmalari onlarin alehine olurdu diyoruk ama kapandi ve birsey oldugu yok. Ben bilincli olarak bile kapatildigina inanmiyorum cunku gercekten anlatildigi kadar buyuk bir tehtidsek aradaki guc farki bu kadar ucurumken fisimizi cekmek buyuk bir mesele olmayacktir. Bu adamlar ulkeleri yok ediyorlar gerektiginde, bir kitayi bile somurge yapabiliyorlar. Bu kadar buyuk bir tehtidsek coktan kafamizi ezerlerdi. Ozellikle internet uzerinden iletisim kuan bir toplulugu 5 yasindaki cocuk bile bitirir. Tuslara basicak kadar bilgisayar bilgisi yeter onlar icin ss i bitirmek.

     Bu basli basina bir tutarsizlik.

     1. Esenlikler,

      ”Anladığım kadarıyla taraflar eşitken bir catisma kaybedilmis…” demekten kastınızın Dünya’nın kaybedilmesi olduğunu anlıyorum. Durum iki tarafın eşit şartlar altında karşıt cephelerde çarpışması kadar basit değil. Hem Şeytan’ın Medeniyeti, hem düşman Yıldızlar arası ölçekte hakimiyet alanına sahiptir. Güneş Sistemimiz Şeytan’ın Medeniyetinin kolonize ettiği bir bölgeydi. Burada İmparatorluğun yerleşke oluşturması üzerine koloniler kuruldu. Koloni; bir devletin nüfusunun bir bölümünü yerleştirmek için uzak bir toprağı ele geçirerek yurttaşlarını oraya iskan etmesi halinde meydana gelen yeni ve daha tam anlamıyla gelişmemiş olan yurttur. Düşman saldırısına karşı tam hazırlıklı olan bir yer değildi yani Güneş Sistemimiz. Ayrıca ihanet eden Nordiklerin olması ve düşmanın beklenmeyen bir anda saldırması sonucu savaşın Güneş Sistemi cephesi düşmüştür.
      Biraz tarih okursanız; düşman ne zaman Centilleri köleleştirmeye çalışsa, Şeytan’ın evlatları buna müdahale etme kudretini damarlarında akan asil kanda bulmuştur.
      Kral 2. Nebukadnezar, 2. Ramses, Napolyon Bonapart ve Hitler gibi kişiler buna bir örnektir. 2. Dünya Savaşının kaybedildiğini bizde biliyoruz ancak bu savaşta yapılan fedakarlıklar ile ne gibi kazanımlar elde ettiğimizden haberdar değilsiniz. 2. Dünya Savaşı kaybedildi ancak bu sayede Komünizm Avrupa’ya hakim olamadı. Wehrmacht’ın ulu neferlerinin fedakarlıkları sayesinde şu an sizinle yahudi gulagların da kuru ekmek için kavga etmiyoruz.

      Düşmanımızın bizi ne kadar ciddiye aldığına bırakın da, Ulu Şeytan’ın adını bile ağzına alma cesareti gösteremeyen düşmanımız karar versin. İnternet yahudiler sayesinde değil onlara rağmen ortaya çıkmış olan ve onların istemediği bir teknoloji. Bizim gibi oluşumların ortaya çıkabileceğini öngördüler ve interneti sınırlı tutmayı planladılar ancak buna engel olamadılar. Düşmanımızın devletleri devirebildiği doğru ancak bu bizi yok edebilecekleri anlamına gelmiyor. Çünkü düşmanımız doktrinlerini ve savaş stratejilerini çok farklı bir ihtimal üzerine yapmıştır. Nazi Almanyası sonrası düşman bize karşı hazırlıklıydı. Ancak onlar daha çok; yine bir Centil Devletinin şahlanıp yahudi tiranlığına karşı savaşacağı yanılgısına kapıldılar. Buna karşı hazırlık yaptılar, süper güçler yarattılar, Birleşmiş Milletler gibi yahudilerin kontrolü altında olan taşeron oluşumlar oluşturdular ve gelebilecek yeni bir Centil uyanışını kırmak için hazır beklediler. Amerika ve tüm Avrupa’da ”Naziler tekrar geri gelecek” diyerek, Nazileri gerek tarih ile oynayarak gerek propaganda filmleri ile öcü gibi göstererek insanların böyle bir harekete dahil olmaması adına zihinlerini programladılar. Bugün düşmanımızın stratejileri, biz SS’lerin Uluslararası bir gerilla savaşı vermesi neticesinde boşa çıkmaktadır. Bu kontra atak sebebiyle kendilerininde farkına vardığı yok oluşları yaklaşmakta ve biz ise ivmelenerek düşmana üstün gelmekteyiz. Karanlıklar içerisinde, sessizce özgürlük için savaşıyor olmamız eylemlerimizin ses ve sonuç getirmediği anlamına gelmiyor.

      Biz SS’ler sizin kavrayamadığınız bir şekilde korunma altındayız. Her savaşın bir ruhani altyapısı vardır ve kendimizi korumak adına, bir goyimden farklı olarak bu altyapıdan yararlanmaktayız. O yüzden bizi alt edebilecek ne beş yaşında bir çocuk vardır ne de düşman. Düşmanımızın savaş çığırtkanlığı yapması, Avustralya yangınlarına, Corona Salgınına neden olması gibi eylemleri, onların devrinin geçtiğinin dolaylı yoldan bir kabulüdür.

      Yahudi dünya düzenine kendinizi fazla kaptırmayın, çünkü bu geçici bir modadır. Astral savaş kazanıldı, düşmanımızın kaderi mühürlendi ve savaşın bu cephesinde de artık nihai olarak biz galip gelmekteyiz. Kutsal Du’at düşmanımızın üzerine çökecek.

      İyi geceler.

     2. Anladım. Birkaç soru daha o zaman.

      İnternet yahudilere ragmen ortaya ciktiysa internet teknolojisini getiren adam nasil ornegin Nikola Tesla gibi suikaste ugramadi. Neden interneti be teknolojiyi gelistiren her sirketin arkasinda yahudiler var. Adamlar 5G bile getirmeye calisiyorlar karsi olduklari internet daha da hizlansin diye.

      2. sorum surekli 2. Dünya Savaşı’nın aslinda okult yani ruhani duzlemde yasandigini dillendiriyorsunuz, bunu birçok yorumda okudum. Ama ne hikmetse ruhani olan bu savas icin ulkelerin tum butceleri cephanelerine harcanmis ve ozellikle tarihin en buyuk silahlarini naziler yapmis. Madem savas ruhani neden gunumuzdeki bile her silahin temeli 2. Dunya savasina, ozellikle nazilerin savas teknolojilerine dayaniyor.

      3.ve son sorum ise neden ayaginiza tas carpsa bile yahudileri ozellikle sucluyorsunuz? Hakli davanizda neden bu kadar karalama ihtiyaci hissediyorsunuz? Virus ve salginlar Dünyamızda insan elinden cikmadanda gerceklesebilen onemli bir risk, bu hep boyleydi. 800.000’den fazla sadece bilinen canli turu var ve bilim insanlari cogunlugun hala bilinmedigini soyluyor. O yuzde bu tur virus veya benzeri surumlarin yasanmasi cok kolay. 5G teknolojisinin havayi iyonize edemeyecegine dair cok arastirma yapildi iddalar uzeri fakat sitenizde bir yazida direkt iyonize ediyormus iste yahudierin bos ugraslarindan biri daha diyerek kestirip atmissiniz. Karalama yapmak icin en ufak firsati kacirmamanizin nedeni nedir? Hakliliginizi zaman zaten ispatlayacaksa, neden hakli haksiz, temelli temelsiz bircok suclama surekli olarak yapiliyor?

      Teşekkürler.

     3. Esenlikler,

      Bilim Yahudilere rağmen ilerliyorsa nasıl her bir bilim adamını toplayıp yapmıyorlar? Adamlar karşı oldukları bilim “””daha da ilerlesin diye””” kendi laboratuvarlar kurup herkese yararlı araştırmalar bile yapıyorlar, değil mi? Değil. Yahudi sadece yok etmeyi bilir, yok etmeye gücü yetmeyen şeyleri de yozlaştırır. Cidden 5G’ye “hızlı internet” gözüyle bakıyorsanız bu konuda pek bir şey ekleme gereği görmüyorum, siz biraz Satanizm dışındaki kaynaklarda da dolaşıp işin aslını keşfedin. Mutlak güçlerinden dolayı olmasına ister istemez “izin verdikleri” şeyleri yozlaştırıp kendi amaçlarına uyduruyorlar, bu kadar basit. Yoksa ne gerçek teknoloji bu, ne de gerçek bilim bu. Doğaya tecavüz edilerek yapılan ilerleme, ilerleme değildir.

      Ruhani enerjilerin ve çalışmaların meydana geldiği düzlem hangi düzlem? Biz büyü yaptığımızda bile etki ettiğimiz dünya hangi dünya? Yapılan çalışmaların etki göstereceği bir yer, bir şekil, bir sahne olmak zorunda. Aynı zamanda da ruhani düzlem bazı açılardan “en önemlisi” olarak görülebilir kesinlikle, ama gelin görün ki ruhlar dünyasında da yaşamıyoruz. Dolayısıyla işlerin fiziksel tarafı da olmak zorunda. Ama her şeyin altındaki arkaplan, işleri asıl belirleyen ton denebilir. Yani para için büyü yapıp da kendimizi tüm dünyadan izole edersek, bu büyüde kullandığımız enerjinin meydana gelebilmesi, çalışabilmesi için hiçbir yolumuz olmaz.

      Çünkü tekrar söylüyorum, en ufak bir abartı olmadan bile söyleyebilirim ki ayağımıza taş bile çarpsa Yahudilerin suçudur. Onlar olmasa Tanrıydık [ve Tanrılar hasta olmaz, açlıktan ölmez, eşlerinin yüzüne kezzap atmaz, çocuklara tecavüz etmez], oldukları için henüz değiliz, dolayısıyla olmamız gereken zamanla (binyıllar öncesi) olacağımız zamana kadar (bundan onlarca yıl sonra) dünya üzerindeki her insanın başına gelmiş büyük, küçük her türlü kötülükten yegane ve nihai olarak sorumlular. Düz mantık. Zaten yorum yaptığınız yazıda da iyice detaylandırıyorum. Dolayısıyla düşman her açıdan en tepe noktadaki suçludur, evrensel öcüdür, Yüzüklerin Efendisi serisindeki orklardır. Onlara yakıştırılabilecek hiçbir hakaret, hiçbir etiket, hiçbir kötü unvan fazla kalmaz, ancak eksik gelebilir. Dolayısıyla düşmanı her yerde karalamak değil, karalamamak tuhaf olandır. 5G’den ısrarla bahsediyorsunuz ama kurulan yerlerde küçük hayvanların, kuşların düşüp ölmesi, insanların sorunlar yaşaması ve bizimle hiçbir alakası olmayan kişilerin gidip bu kuleleri sabote etmeye çalışması, yani tüm doğanın ve tüm hayatın bu yapılara ve sözde “teknolojiye” karşı tepki göstermesi, isyan etmesi, reddetmesi rastlantı değil. Devam edecek olursak, yahudilere karşı yapılacak her tür suçlama, kategorik olarak temelli ve geçerlidir. Diyorum ya, ayağımıza taş düşse bile. Hayal edebildiğimiz ve sayabildiğimiz değil, hayal bile edemediğimiz ve bize unutturulan kötülüklerin bile tek suçlusundan bahsediyorsak ne nazik olmaya, ne elimizi korkak alıştırmaya, ne de sözde “makul olmaya” gerek yoktur. Size tekrar tekrar söylediğim ve anlamamakta ısrar ettiğiniz konu bu. Taraf olmayan bertaraf olur. Ortada bir iyi, bir de kötü taraf var. Tabii mutlak iyi ve mutlak kötü demek istiyorum, sakın yanlış anlaşılmasın. %1’i ölçüde bile aksini iddia eden sadece düşmanın eline oynuyordur ve Gerçeğin kuyusunu zehirlemeye çalışıyordur. “Yahudiler kötü ama…” diye başlayacak ifadelere aramızda yer yoktur. Bu tarz omurgasızlıklara ayıracak vaktimiz yok.

      İyi günler.

 2. Ellerine sağlık Peacock Abi! Bu cevaptan sonra hala all*h all*h diye dolanıyorsa, gerçekten diyebileceğim tek şey sadece yazık…

  1. Cevap ve soru çevri emin değilim ama, çevirdiğin için ellerine sağlık dedim. Eğer sen verdiysen daha daha fazla ellerine sağlık. Dilerim gerçeği bulmuştur.

 3. dün yorumlarda gezinirken farkettim de bir ibrahimiye yanıt olarak “Yeşhua bir köpek gibi geberdi, biz öldürdük” yazmıştınız. hani isa kurmacaydı? şahsen ben gerçek olduğuna ve öldürüldüğüne inanıyorum. düşmanın o dönem aktif bir gücü varken değişik zamanlarda insanlar takip etsin diye peygamber göndermesi absürt değil. sonuçta bir insana en iyi başka bir insan etki eder. nasıl ki demonlar gökten inip gerçeği insanlara anlatmıyorlar, onlar da aracı olarak insanları ya da insan kılığına girmiş (uzaylı) “peygamber”leri kullandılar. elbette ay’ı, kızıldeniz’i ikiye bölme fazla fantastik ama 1400 sene önce geberip gitmiş arap piçi muhammed’den sonra idoit müslümler kuranı “saf”, “ham” şekilde devam ettirememiş, yıllarca süregelen bozulmalar olmuştur. yani bu fantastik öğeler sonradan eklenmiş olabilir. yoksa düşmanın insanlara aracı göndermesi kendisi için gerekli olan bir şeydir. yoksa yani aslında muhammed hiç var olmadı ama 1400 sene önce birden kitap mı indirdiler, insanlar kendi kendilerine mi takip ettiler? hangisi daha verimli olur? aracı olarak birini gönderdiler ve o kişi ilk zamanlar insanlar, putperestler tarafından dışlansa da yıllar sonra manipülasyonlarıyla beynini yıkayıp kitleleri fareli köyün kavalcısı gibi ardından takip ettirmiş.

  1. Esenlikler,

   Birkaç yanlışınız var. Şeytan ve Tanrılar, cidden de göklerden inip bize doğrudan Kendileri geldi, bizi doğrudan Kendileri yarattı ve bizi doğrudan Kendileri eğitti. Sadece savaştan sonra çatışmayı kaybettikleri için dünyadan sürülmeleri gerekti. Yoksa “insan elçi” fikri gerçekten İbrahimi bir fikirdir, yani bizim halkımıza yakışmaz. Herkesin Tanrılarla konuşabileceği bir dinde böyle çocukça bir anlayışa ancak gülebiliriz. Ki devam edecek olursak, tarihi gerçekler kişisel fikirlere bağlı konular değildir. Haham Yeşua’nın, Sübyancı Muho’nun, Terörist Musa’nın, Sayko İbrahim’in var olmamış olması tartışmaya bile açık bir konu değil, gerçekten son derece bariz. Kitaplar da düşman Yahudiler tarafından doğrudan yazılan şeyler, öyle çok özel bir tarafları yok.

   Yani ne dediğimi tabii biliyorum da, orada mecaz yapıyordum. Bizim halkımız bunları anlayacak kadar zeki. Eminim siz de anlamışsınızdır da emin olmak için konusunu açmışsınızdır.

   Aynı zamanda da Yüksek Rahip Cobra’nın dediğime benzer başlıklı bir videosu var, bilenler için ona ufak bir gönderme yapıyordum. Buradan ulaşabilirsiniz siz de.

   İyi akşamlar.

 4. Geçmişte Kitaplara İnananlara Baya Sövmüşsün Ses Kaydın Var Onlarda Dinledimde Hem Hitlere Cinayet İşlemedi Diyorsun Sayın Peacock Hemde Sizin Gibi O.Çocuklarını Yaktı Diyorsun Ses Kaydın Açık Bir Şekilde Facebook Sitelerinde Var Ne Bu Nefret Ne Bu Kin ? Sövmek Sana Hiç Yakışmıyor Zannetmiyorum Gerçek Satanist Olduğunu Para İçin Bu Siteyi Açmışsın Bence İleride Ben Tanrıyım Dersin.

  1. Esenlikler,

   Evet, çünkü herkes herhangi birine parmak gösterip bu herhangi biri diyebilir ve her zaman sorgulamadan inanacak en az birkaç gerzek çıkacaktır.

   Daha önce bu numaraları çok gördük. Ama gelin görün ki sitedeki yönetici/Satanist kimliğimle şahsımı bağlayan herhangi bir şey ne şu zamana kadar ortaya atıldı, ne de atılabilir. Bunun ne kadar zor olacağını takdir edebiliyor musunuz? Edemiyorsanız bir sonraki “Bakın, diğer tüm iddialar yalandı ama bu sefer doğru, Kara Murat – ay şey, Seytın’s Pikak bu!” furyasında görüşürüz. Diyorum ya, herkes herkesin herkes olduğunu söyleyebilir. Bu konuda bu görseli çok seviyorum:

   null

   Ha ama tabii biz asla altta kalmayız, sakın ola ki İsataparları savunduğumuz, onlara karşı lafımızı esirgediğimiz düşünülmesin. Böyle olası bir kanıyı başlamadan bitirmek adına hemen belirteyim: O ses kaydı, bu selfie, şu nü, o TC kimlik no, ötedeki DNA örneği, berideki parmak izi benim olmayabilir [ki olsa da ne yazardı] ama doğru olan şu ki İbrahimiler her türlü hakareti hak eder.

   Yani İbrahimi birisi kalkıp hem Şeytan’ın Gerçeğini görmüşse, hem kendi kitaplarını yerin dibine sokuşumuzu -bu İncil de olur, Kur’an da, İsatapar kitapları da, zira üçü de tıpatıp aynı kaynaktan ve tıpatıp aynı tarafa hizmet eder- biliyorsa, hem de hala kendi pisliğine inanmaya devam ediyorsa -yani bu şartların hepsini de karşılayacak-, o zaman bu kişiye beyinsiz, aptal, subhuman ve çok daha fazlasını demek sadece uygun değil, gereklidir de. Bundan asla çekinmedik, asla da çekinmeyiz. Dünyada çok fazla gerzek var.

   Bu kitapların yalanına yeni kanmış ve/veya işin aslı kendinden saklanmış/işin aslını henüz görememiş kişilere gelince, bu kimselere hiçbir zaman ne hakaret ettik, ne dışladık. Sitede de yazsalar, mail de atsalar hepsiyle ilgilenildiğini hepsi bilir. Dolayısıyla benim sözüm bilerek ve isteyerek düşmana köpek olanlara. Öylelerinden de kızılcık sopası esirgenmez.

   Ve evet, yine çok doğru bildiniz. Siteyi de para için açtım. Sahi, banka hesabıma bugün baktığımda, sitemizi kullanabilmek için aylık $99.99’luk ücreti sizin göndermediğinizi gördüm. Bakın herkes veriyor, bir sizinki gecikmiş. Ne iş? Bakın çekerim fişinizi ha!

   Ve Satanizm Avon’culuk olsa şaka maka ruhani olarak çok ciddi fayda sağlamıştım, yalan yok! Ama değil işte. O yüzden bu dediğiniz de gol değil be. ☹

   Şaka maka bize edilen teklifleri ve şahsıma yakıştırılmaya çalışılan, her seferinde de reddettiğim unvanları duysanız büyük ihtimalle dediklerinizden ötürü… Üzülürdünüz. Ama gelin görün ki bazılarının aksine sahip olduğumuz naçizane nüfuz başımıza vurmadığı için ne ası astarı olan bir skandala denk geldiniz, ne de kendimizi savunmamız gerektiğine. Dolayısıyla bunu takdir edememenizi anlıyorum. Ama takdir edemeseniz de biraz hayal gücünüzü çalıştırın. Bunları söyleyeceğiniz en son kişi bile değiliz biz.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Büyük ihtimalle üç-beş kişinin okuduğu vizyonsuz bir gerzeğin saçma iddialarına yer verip ne trafiğini bir anda 100 katına çıkarmak, ne de zırvalarını meşrulaştırmak isterim; o yüzden linkinizi kaldırdım. Ama kendim baktım. Aşağı yukarı şunu söylüyor:

   “Spiritüel Satanist birinin -ve gösterdiğim kişi o zamanlar adanmış birisiydi, bu konuda hiçbir kanıt göstermeyeceğim ama lütfen inanın!- ayağına taş değmiş, o yüzden her şey yalan. Berbat Türkçemi, zavallı mantığımı ve üniversiteli olduğumu ima etmeme rağmen ilkokulludan hallice olmayan mantığımı boş verin, dediğim doğru! Ha bir de Joy of Satan insanları Nazi olmaya zorluyor ve cinsellik vadediyor.”

   Bizi reddeden gördüm de, bu kadar derme çatma ve düşük eforla reddeden hiç görmedim. Tabii kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi, kendi hayatının da pek iç açıcı olmadığını hem ima ediyor, hem de kullandığı dilden ve kültür seviyesinden belli.

   Dezenformasyon suç olsa bu tipleme müebbet giyerdi. Ama değil, o yüzden bırakın kendi kum havuzunda kendini mutlu etsin.

   İyi günler.

   1. Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi dediniz aklıma geldi. Meditasyon ve Yoga bizi gençleştiriyor ya saçımızı da gençliğimizdeki haline getirir mi? Geçenlerde saçlarımın seyreldiğini fark ettim. Bu yaşta kel kalmak istemiyorum. Spiritüel Satanizm, bedenimizi tanrılığa evrimleştirebiliyorsa saç da çıkarabilir değil mi?

    1. Esenlikler,

     Tabi, neden olmasın? Doğru planlama ve ilerleyişle saç problemlerini çözmemeniz için hiçbir sebep yok. İleride bunun için isterseniz büyü yaparsınız.

     İyi geceler.

 5. İsmimi Şeytanın isimlerinden Yapsam Problem Olur mu yeni kimlik çıkaracağım isimimi degistirebilirim dini nedenlerden dersem adımı Lucifer yapabilirim sizce bu dogru mu

  1. Böyle bir şeyi neden yapacaksınız ve ne tür bir önemi var? Ne derece güvenli? Bunu yaptığınızda hayatınızda iyi yönde en fazla ne değişebilir? Hani yasallık veya uygunluk koşullarını geçiyorum onun yanında bile mantıksız ve tamamen gereksiz bir fikir. Ayrıyeten böyle bir şey yaptığınızda kimliğinizin ifşalanması durumunda ya da Türkiye (veya direkt dünya) standartlarında normal bir insanla konuşurken adınızı söylemeniz durumunda neler olabileceğini kestirebiliyor musunuz? Lütfen bu tür fikirlere aldanmayın, ki böyle bir hareket Satanik geleceğinize de hiçbir fayda sağlamaz. Tam tersine muhtemelen sizi ölüme götürür.

   1. Lucifer dizisinden etkilenmiş galiba. Ama burası Amerika değil, Türkiye. Ki Amerika bile sözde “özgürlükler ülkesi” daha ırkçılığı aşamamış.

    1. Esenlikler,

     Aynen öyle. Ki bu orada bile intihar olur. “Irkçılığa” gelince, birden çok ırkın zorla bir araya yaşatıldığı her yerde bu kaçınılmaz sonuçtur. Güzel ülkemizdeki mülteci istilasından ötürü Suriyelilerden nefret edenlere bakın mesela. Onlardan nefret etmek vakit kaybı, ama tamamen ve bütünüyle haksızlar ve bu hislerin en ufak bir meşruluğu bile yok diyemem. Sadece, yanlış hedefe yönlenmişler.

     Her halükarda, herkes kendi -bolluk ve refah içinde, huzur dolu olacak- ulusunda yaşadığı zamanlarda ırklar gerçek anlamda dost, kardeş ve işbirlikçi olabilecek ve anlamsız nefrete son verilecek.

     İyi günler.

     1. Esenlikler,

      Var, ama düzenli veya kamuya açık alımımız yok. Yine de bir şekilde grubumuza girmeye uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bize mail atın.

      İyi günler.

 6. Satan dışında ki çalıştığımız başka İlahlara da adanma ayini gerçekleştirebilir miyiz ?

  1. “Şeytan dışındaki diğer “ilahlar”” (aslında ilah kelimesi de Arapça’dır, onun yerine Tanrısal/Tanrılar diyebilirisiniz) yalnızca onun Tanrılarıdır ve siz Şeytan’a adandığınızda doğal olarak onlara da adanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla böyle bir şeye gerek yok.

 7. Esenlikler,

  1-) Beki İkala Erikli’nin ölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kadının yahudi olduğunu ve asla ciddiye alınmaması gerektiğini biliyorum. Ama öldürülmesi bana çok ilginç geldi. İşin ilginci müslüman olduğum zamanlarda (şu an satanistim) allaha dua etsem hiçbir dileğim yerine gelmezken meleklere dua etmeye başlayınca istediklerimin çoğu oluyordu. Bunu merak ettiğim için soruyorum. Geçmişimdeki bir soru işareti bu hala anlamakta güçlük çekiyorum. Şu an Satanistim meleklere ya da allaha dua etmem söz konusu bile olamaz.

  2-) I Pet Goat hakkında ne düşünüyorsunuz? En rahatsız edici kısmı son sahne. Sonunda Mısır Piramitlerine meteorlar düşüyor ve yıkılıyorlar. Düşman bunu mu planlıyor? Mısır piramitleri yıkılacak mı?

  3-) Shemhemforash ne demek?

  4-) Yazının fotoğrafında Chad Şeytan için ”elçi olarak çekici sarışın kızlar kullanır” yazıyor. Bu ne demek? Laveyin kızı Zeena Lavey’i mi kastediyorsunuz?

  Son olarak sizlere minnettarım. Satanizmle ilgili bir sürü saçmalık varken (kedi, tavuk, keçi kesme gibi) böylesine dolu dolu ve gerçek bilgiler verdiğiniz için teşekkürler. Yorumları cevaplayan, yazıları çeviren, şu siteye katkısı olan herkesin emeğine sağlık. Gerçekten emeklerinizin karşılığı ödenemez. Nisan 2019’dan beri Joy of Satan’ı benimsedim. Daha öncesinde Ayetler Kitabına inanan bir Satanist olarak yazıyorum. Ayetler Kitabı sorgulayanları lanetleyen bir kitap. Bu kitap Şeytana değil kafadan sakat bir adama ait. Zaten sitede kitabın gerçek olmadığı açıklanıyor.

  Ayrıca bazı Satanist kardeşlerimin Yahudilerden nefret etme konusunda tereddütlü olduğunu görmek beni üzüyor. Satanist olmadan önce de yahudilerden nefret ederdim. Azıcık tarih bilen bir insan zaten yahudilerden nefret eder. Osmanlı yahudileri insan yerine koydu, acıdı kendi ülkesine aldı. Ne oldu bilin? Osmanlıyı parçaladılar o alçak, iğrenç israili kurmak için. Aynı şeyleri bugün Amerika yaşıyor. Bunları ülkesine aldı da ne oldu? USS Liberty olayında bile bile Amerikan askerlerini öldürdü İsrail. Hatta Amerikan vatandaşı Rachel Corrie’yi üzerinden buldozerle geçip öldürdü. Siz bunlara yardım eli uzatsanız o uzattığınız eli keserler. Yahudilerin tarihi alçaklıklarla ihanetlerle doludur. Şimdi de Amerika’yı çökertmeye çalışıyorlar. Şu anki isyanlar, yağmalar. I Pet Goat’ın başında parçalanmış Amerikan bayrağı var. Asıl niyetleri Amerika’yı çökertip Çini en güçlü devlet yapmak. Ve inanın bana Çin’in yönettiği bir Dünya’da sahip olduğumuz özgürlüklerin çoğunu kaybederiz. Kendi halkına acımayan Çin başka halklara asla acımaz.

  Sadece Satanistlerin değil tüm Centillerin yahudilerden nefret etmesi gerekir. Çünkü sizden nefret eden, sizi köleleştirmek isteyen uzaylıları, asalakları sevemezsiniz. Tabiatta böyle bir şey yok. Yahudileri sevmek insan doğasına aykırı bir davranış. Hiçbir canlı düşmanını sevmez. Bunlar yahudilerin son çırpınışları. Çok azıttılar. Ama Centillerin adaleti üzerilerine çökecek ve hak ettiklerini bulacaklar.

  1. Esenlikler,

   USS Liberty olayını bilen bir Türk’e ilk kez denk geliyorum, kültürlü Satanist’leri görmek her zaman için büyük bir zevk. Dediğiniz her şey çok güzel, çok doğru. Antisemitizm, Centillerin doğal içgüdüsüdür.

   Ekleme yapabileceğim tek konu zaten Çin’i de onların yönettiği, Mao itinin bile zamanın ünlü Bolşevik Yahudileriyle resimleri olduğu, zaten Komünizmin de Yahudi yapımı olduğu falan. Bunları herhalde siz zaten biliyorsunuzdur, bilmeyen varsa ekleyeyim dedim.

   1) Adamın tekinin kafası atıp öldürmüştür diye düşünüyorum, yoksa doğrudan hedef olacak kadar önemli biri değildi. Daha doğrusu ona gelene kadar daha çoook hedef var, değil mi? Ki zaten öyle “anahtar” kişileri öldürmek, büyük ölçüde vakit kaybıdır. Kimsenin aklının oraya gideceğini sanmam ama yine de belirteyim, bu tarz suikastler Satanik ellerden çıkmaz. Anca düşmanın eline koz verir böyle olaylar.

   Meleklere gelince. Yani zaten kadının da yazdığı zırvalarla da alakalı. Bu kitapların bu kadar tutmasının birinci sebebi İslam çöplüğüyle ilk bakışta çelişmiyor gibi (ama şeriatçılara göre “zındık”, “mürted” ve kafasının kesilmesi gerek); ikincisi de ilk başta yaptıkları “ayağın alışsın”cılık. O yüzden hele de Satanik bir ruh, nitelikli bir hedef olduğunuz düşünülürse düşman size kanca takmak için biraz emek göstermiş olabilir elbette. Bu konuda yalnız değilsiniz, düşmanın alenen veya üstü kapalı tekliflerle, vaatlerle yaklaştığı Satanistler bol. Tabii, argo olacak ama hepsi dümen.

   2) Kısa filmin yorumları zaten verilen mesajı gayet iyi özetliyor:
   null

   Filmde verilen mesaj cidden dünyanın berbat bir halde olduğu ve bundan sorumlu olanların da “””Şeytani””” (o ilk baştaki kukla ustasının kara kuru, pençemsi, pullu eli, yumurta kafalı çocuğun beynini yıkayan “yılan” bedenli televizyon kafa, vesaire) kuvvetler olduğu ve tiksinç bir cüretkarlık örneğiyle İsa itini Ra’nın kayığı Atet’e bindirmeyi yakıştırıp, “doğacak olan güneş”miş gibi göstermeleri. O gelene kadar her şey berbat bir durumda, o gelince bir anda karanlıklar aydınlığa dönüşüyor falan. Cidden iğrenç. Fark ettiyseniz Kali (Lilith) falan da tasvir ediliyor. Kabile dansı yapan Pagan birisinin dansının sonunda da etrafındaki karanlıklar ışığa dönüşüyor, bunu iyiye yorabilirsiniz ama bence daha sinsice. Şu İbrahimilerin de (hatta Papa’nın bile) son zamanlarda benimsediği Yeni Çağcı hareket olan “Zaten hepimiz (((aynı Tanrının çocuklarıyız))); Budist, Hristiyan, Müslüman fark etmez!” zırvasıyla aynı kafa bence.

   Bu arada yanlış mı gördüm bilmiyorum ama sonlarda yıkılan şeyler piramit değil, kiliseler. Videoda piramit bile gördüğümü sanmıyorum hatta. Varsa gösterirseniz sevinirim. Kilisenin yıkılmasına gelince, zaten radikal Hristiyanlar “kilisenin yozlaşmasına” “karşı”lar. Yani “yozlaşma”dan kasıt, “İncil’in kelamından” uzaklaşıp tıpkı az önce söylediğim gibi omurgasız söylemlere düşme gibi olaylar. Yani yanlış anlamayın, video kesinlikle Hristiyanlığa karşı falan değil. Tam aksine, bu İbrahimi inançların (İslam da övülüyor, camiden de ışık çıkıyor, mevlevi fırıldak gibi dönüyor falan) “özünde iyi” ama “sonradan insan eliyle bozulmuş” olduğu fikri dayatılıyor. Kısaca baştan sona zırva.

   EDIT: Bir kardeşimizin dikkatimi çekmesi üzerine o ufuğun yakınlarında duran piramiti de gördüm. Bir de oradan yakmışlar kısaca, evet.

   Ama öyle endişelenilmesi gereken bir olay değil, birkaç sözde sanatçı bozuntusunun bir araya gelip yarattıkları beyin tezeği sadece.

   3) Bazı “Satanist” geçinenler bunun “Hail Satan” anlamına geldiğini düşünüyor ama aslında Jehovah’nın “72 kısımlı” ismidir. Konuşmalarınızdan İngilizce bildiğiniz çok belli, o yüzden bu makale henüz sitemizde olmadığından ötürü size şimdilik bunu bırakıyorum.

   4) Valkyrie’ler, Satanik Tanrı/çalar, Vril topluluğunun üyeleri; kısaca genel olarak Satanik imgelerin zarif, gerçek anlamda güzel, çekici ve insancıl olduğuna dem vurmuş sanatçı kardeşimiz. Yoksa kelimenin tam anlamıyla anlamayın, çünkü asıl amacı iki taraf arasındaki farkı gözler önüne sermek. Bizim savunucularımız zerafet, güzellik, incelik timsali kadınlar ve erkeklerken onlar kadınlarına burka giydirip erkeklerini de kendilerini havaya uçurmaya yollayan meczuplar.

   Yoksa ona bakarsanız Şeytan kelimenin tam anlamıyla enerjisiyle bizi “beslemiyor” da. Tabii ritüellerde veya başka zamanlarda Kendi gücünü bize bahşettiği oluyor, ama 7/24 olan bir şey değil bu. Yine aynı şekilde aradaki tezatı göstermiş kardeşimiz.

   Son olarak da övgüleriniz için sağ olun, Gerçeği bulduğunuz için de ben size teşekkür ederim. Sizin gibi insanlar sayesinde foyalarını ortaya çıkarttığımız tarikatlar konusunda zamanımı boşa harcamadığımı tekrar ve tekrar görüyorum. Attığınız her adım, aramızdan yükselecek bir tane daha Tanrının ayak sesleri olsun.

   İyi günler.

 8. Meleklerle Yaşamak kitabından sonra benimde hayatımda değişimler oldu. O dönem işsizdim ve kitaptan sonra aynı ay iki farklı iş teklifi aldım. Dönmeyek sevgilim birkaç gün sonra beni arayıp eskisi gibi olmak istediğini söylemişti. Sonra kadının müridi gibi diğer kitaplarını okumaya, melek kartlarını almaya başladım. Ama sonraki kitaplarda kendini tekrarladığı, ilk zaman ki gibi büyük değişim yaşamam dolayısıyla geri bırakmıştım. Melekler gerçekten yardım ediyor mu? Satanizmde kara melek inancı var mı? Yani Tanrılarımızın elçisi olanları kara melek olarak sınıflandırabilir, duamızı iletebilir miyiz? Çünkü “yeniler” için duasını Şeytana duyurmaktansa daha alt kademedekilere duyurmak daha kolay. Sonuçta Şeytan İslamda tasvir edilen Allah gibi her şeyi duyan, her şeyi gören bir Tanrı değil.

  1. Esenlikler,

   Hayır, hayır, kesinlikle hayır. “Kara melek” gibi Supernatural fanfiction’ından çıkma şeyler yoktur. Zaten orijinal tanımını bir kenara koyacak olursak günümüzde “melek” diye tabir edilen varlıklar, düşman kolektifinin yarı-otonom parçalarından başka hiçbir şey değildir. Aslında kendi iradesi, ruhu, zihni olmayan, düşman için robot işlevi gören düşünce formlarıdır sadece. Görevleri arasında insanları aldatmak, baskılamak, nitelikli hedeflere saldırmak gibi şeyler vardır. Daha önce söyledim ama tekrar söyleyeyim, bunları yapmak için ille de size dişlerini göstermelerine gerek yok. Zaten sık sık kullandıkları bir taktik, sizin de söylediğiniz gibi “ayağınız alışsın” diye önce bir-iki şeker vermektir. Düşmanın sahip olduğu, biriktirdiği o kadar gücü düşününce cidden bir kızla aranızın olmasını veya iş teklifi almanızı sağlamak o kadar zor değil, ki zaten bunları kendiniz bile yapabilirsiniz. Sadece size şeker veriyorlar diye binlerce yıllık tarihi ve bu yaratıklarla günümüzde bile uğraşanların nihai sonunu görmezden gelecekseniz sizin bileceğiniz iş, ama zaten bunu yapacak olsanız herhalde burada olmazdınız.

   Ve hayır, Şeytan aynı anda her şey hakkında her şeyi gören bir Tanrı olmasa bile, her bir Satanist’e değer verir ve Ona dualarımızı, ricalarımızı, şükranlarımızı hep duyabilir. Yani öyle “kendimizi duyurmamız” zor falan değil. Onlar bizi her şekilde duyar, önemli olan gelişip bizim Onları kolayca duyacağımız seviyeye gelmektir. Kendi meşgul olsa bile altındaki herhangi bir Demon’ı da görevlendirebilir, ki bize atanan Koruyucu Demon’ımızın aslen görevi de budur zaten. Koruyucu Demon’ımız, birçok konuda ilk gittiğimiz Demon’dır. Bizim adımıza başka Demon’larla iletişim bile kurabilir. Yani zaten hem hepimizi gözeten Baş Tanrımız var, hem de her birimizi ayrı ayrı gözeten Tanrılarımız.

   İyi akşamlar.

 9. Şeytan 500.000 yaşında mi?
  İslam’da YHVY in hep olduğunu söylüyordu yani yaratılmamış(tabiki yalan)peki şeytanın hilkayesi nasil(yanlış anlamayın dalga geçmiyorum )

  1. Esenlikler,

   Evet, 500,000 yaşında.

   Annesiden, babasından doğdu. Gelişti. Tanrı olmanın yolunu buldu. Tanrı oldu. İmparatorluk kurdu. Efsanevi hikayeleri vardır belki hayatında. Lakin kendisinden dinleme şansım daha olmadı.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir