En Yüce Olan Şeytan’a Yakınlaşmak

Kaynak: Joy of Satan forumları, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın vaazı. “Ben” ifadesi kullanılan cümleler Yüksek Rahip Cobra’ya aittir.

Tanrımız Şeytan ve Pagan Tanrılarımız, en kudretli olanlarıdır. Bu anlaşılmalı ve zihne kazınmalıdır, ki birçoğunda geçmiş endoktrinasyondan ötürü henüz sürekli bir farkındalığa dönüşmemiş bir gerçektir.

Düşmanın tüm iddiaları atalarımız olan Tanrılara karşı yalanlardır. Sadece kin, karalama ve yalanlar. İnsanların kalpleri uyuyor olabilir, ama bu ebediyen böyle olmayacak. Ve bu uyku, düşmanın kabusları üzerine inşa edilmiştir.

Bu durum gelecekte mevsimlerin birbirini takip etmesi ve semaların döngüleri kadar kesin bir şekilde değişecek ve bitecek. Ölümden sonra yeniden canlanma vardır. Ve korku içinde olan birçoğu ölü, içi boş kabuklara dönmüştür, zira Tanrıların büyük geri dönüşünden korkmaktalar. Ancak bu geri dönüş kaçınılmazdır. Bu olacak, ve gelecek.

Bu Yol her zaman için başarıya, ruhani gelişime ve yükselmeye gider. Tanrılar bu dünyayı yönettiler ve halâ bu dünyanın hükmü Onlara ait, düşman sadece yeni ve oldukça geçici bir rahatsızlık. Son derece parazitik ve tehlikeli bir rahatsızlık, kesinlikle. Yakın zamanlara kadar insanlık tarihinde nüfuzları sadece insanlara zarar vermekti, ve her zaman güçleri geçici oldu.

Onlar izleniyorlar, ve biz de izleniyoruz, ve gezegenimiz de öyle; tıpkı ateşi çıkmış çocuğunu büyük bir ilgi ve sevgiyle gözeten bir ebeveynin izlediği gibi. Biz insanlara mantıksız gelen veya harap edici görünen belli şeyler, Tanrılar için oldukça cüzi ve basit olabilir.

Astarte bir kez benimle, birçok insanın körce kirlettiği Dünyamız hakkında konuşmuştu, ve gezegenimiz hakkında “Benim güzel, sevgili bahçem” diye bahsetmişti. Sadece kalplerimiz Tanrılarımıza açık olsa, insanlık için ne de harika güzellikler elde edilebilirdi. Tüm dünyamız ruhani ve fiziksel olarak, Astarte’nin dünyamızı gördüğü gibi kutsal ve güzel bir Bahçe olurdu.

Buna kıyasla, burası düşmanın da sadece nükleer yıkım, kirlilik, korku, terör ve insanların gırtlaklanmasını gördüğü bir yer. Bütün bu vizyonlar arasında sadece bir tanesi Galip olacak, o da Tanrılarımızın vizyonu.

Yabani otlarla dolu bir bahçenin sadece doğru bahçıvana ihtiyacı vardır, ve bu olduğunda bahçe olması gerektiği güzelliğine ve yüceliğine kavuşacaktır. Her zamanki gibi güzel ve capcanlı.

Tanrılarımız sebat ettiler ve medeniyetlerimizin yükselmesi ve yıkılmasından geçtiler. Her açıdan ve esasında, biz insanlar Tanrılara kıyasla küçük bebekler gibiyiz. En kudretli insanlar bile Tanrılarla kıyaslanamaz bile, ama buna rağmen Tanrılar uğraşlarımızı takdir ediyor ve bunlara sevgi, merhamet ve hayranlıkla bakıyor.

İnşak etme ve yaratmak için çabaladığımız her zaman, Onların içimizde yarattığı şeylere benzemiş ve özenmiş oluyoruz, bir nevi yaşayan bir miras haline geliyoruz. Tanrılar aşağıdan ziyade yukarıya bakan ve mevcudiyetlerinin daha yüksek taraflarını faaliyete döken cesur insanları sever. Alçak, sınırlı köleler olmak için yaratılmadık.

Zihnimiz bunun yaşayan kanıtıdır. İnsanlığın içinde harikulade yaratıcı, yıkıcı ve sınırsız yetenekler yatmakta. Bu aklımızda tutmamız gereken bir şey. Sınırlara sahibiz, öğreniyoruz, ilerliyoruz ve savaşmak için çabalıyoruz. İnsanların zayıflığa sahip olduğu başka bir konu da sıklıkla aldatılabilmemiz ve kısa ömrümüz.

Bunun dışında, Tanrılar zihnimize ve ruhumuza Kendi şablonlarını bıraktı. Bunlar içimizde varlar. Bunun kesin kanıtı, düşmanlarının tarihinde bile aynı şekilde bilinen Şeytan bize, diğer tüm hayvanlara kıyasla sınırsız bir zihin verdi.

Bize çok şey hediye edildi, ve bu kısım ölümsüz bir tarafı meydana getiriyor, türümüzün Tanrılığa giden kapısı. Sendeleyip geride kalan tek şey, biz insanların ruhani olarak düşmesi [düşürülmesi] ve bu yüzden de Tanrıların bize armağanlarının “Ebedi Yaşam” kısmından mahrum kalmamız.

Kısa ömürlerimiz birçok hataya sebebiyet vermekte. İnsanlar daha uzun süre yaşasaydı, örneğin 200, 300, 500 veya 1000 yıl yaşasaydı; çevremiz, gezegenimiz ve başka insanlar hakkında çok daha ilgili ve anlayış sahibi olurduk ve böyle uzun bir ömürde davranışlarımızın birçoğunun yankılarını ve sonuçlarını doğrudan gözlemleyebilirdik. Ama çıkmaza düşmüş ruhani mahkumlar gibi [gibisi fazla] zoru zoruna anca 50-60 yıl yaşadığımız zaman, türümüz gerçek anlamda ilerleyemiyor.

Tanrılar bunu biliyor ve bizim inşa etmemize, tamirler yapmamıza ve saldırılara göğüs germemize yardımcı oldular. Onlara sıkı sıkıya bağlı ve sadık kalan bireylere Magnum Opus’u veriyorlar ki var olmaya devam edebilelim. Şeytan için üstlenen görevler ve işler her zaman, her tür fiziksel ve maddesel değerin ötesinde ruhani güçlerle ve kutsamalarla ödüllendirilir.

Bedeninizin kuvveti kesildiği zaman, ve en siyah karanlıklar üzerinize üşüştüğünde, her zaman Tanrıları hatırlayın ve Onları kalbinizde tutun. Tanrılara İnanmak dağları dümdüz edebilir. Bugün önünüzde olan her tür engeli aşma yeteneğine sahipsiniz. Bunu kesin ve tam bir güvenle bilmeli ve kalbinize kazımalısınız.

Her zaman size güçlü kalmanızı yazdım, bunu “karanlıklar” içinde tanınmaz biri olarak yaptım, ama bunun tanınmaz, alakasız birinden gelmediğini ve hiçbir zaman, asla yalnız olmadığınızı biliyorsunuz. Hiçbiriniz kimliksiz, yüzsüz, tanınmaz, önemsiz kişiler değilsiniz.

Hepimizin içinde büyük güç var, ve bunu aramak için geliyorsunuz; ve aradığınız şeyi bulacaksınız. Bunu aklınıza ve kalbinize sokmalı ve şartlar ne olursa olsun inanmaya devam etmelisiniz.

Belki bazı insanlar bunun şu anda farkında, ve belki bazı başkaları labirent haline getirilmiş bu dünyada yolunu kaybedecek, ama ruhunuzun yeri her zaman Şeytan’ın yanı olacak ve Tanrıların yanına geri dönmek isteyecek. Köklerinizi derin salın ve Ona yapışırcasına bağlanın. Onun düşmanlarını görmezden gelin, yalanlarını umursamayın.

Asmodeus şunları söyledi: Onlar [Şeytan’ın düşmanları] sadece bir mevsim boyunca burada. Kışın gelip yaşayanların ruhlarını aldığı, ağaçları dondurduğu ve yaşama zarar verdiği gibi, onların devri de barışçıl bir şekilde son bulmayacak. Ancak sonrasında Şeytan’ın baharı ve Onun Halkının yazı gelecek. Hayalleriniz ve soylu işler için yaşamaya çalışın, bu sayede bizim zamanımız geldiğinde başınızı dik tutup, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilebileceksiniz.

Bu dünyada sahip olduğumuz sınırlı zamanı cahil olmaya harcamayın. Cehalet sonunda size sadece acı çektirecektir, ve her zaman kendinizi acı ve cehalet içinde kaybedersiniz. Kendinizi sevip kaybolmaktan korumak en önemlisidir, ve yaşam kendi kendini tasdikler.

Birçoğunun karanlık çukurlara düştüğü çağda halâ Kutsal Yolu takip ediyoruz, halâ yüzümüzde bir gülümsemeyle dağları aşıyoruz. Engeller, zorluklar, ölüm, mutluluk, bizi hiçbir şey caydıramaz. Düşersek kalkıp tekrar yükseliriz, ve sürekli, tekrar ve tekrar ve tekrar yolumuza devam ederiz.

Tanrıların en yüksek ışığına ulaşana kadar önümüzdeki tüm engelleri yarıp geçme arzusu beslenip güçlendirilmelidir. Gözünüzün önüne perdeler indirilmeye çalışılacak, ancak önünüzdeki bilinmeyenleri çözebilmeniz için size güç verilecek.

Pervasızların, alçakların, onursuzların gelgitlerine karşı yüzme cesaretine sahip olun. Şeytan’ın ebedi sembolleri ve ebedi bilinci bize rehberlik ediyor. Ne olursa olsun Tanrıları takip ediyoruz, tıpkı atalarımız gibi. Bizi birbirimize bağlayan bağ aklımızda, ruhumuzda, kanımızda ve ruhumuzda, ve bu bağ asla kırılamaz.

Size verilen şeyleri kullanıp yükselin.

O zamanlar Gerçek olduğu gibi, bugün de Gerçek ve aynı şekilde ebediyen de Gerçek olacak,

En Yüce Olan Şeytan’a Övgüler Olsun!

“En Yüce Olan Şeytan’a Yakınlaşmak” hakkında 38 yorum var

 1. hangi şehirde yaşıyorsunuz? salgın biterse yüz yüze görüşebilme imkanımız var mı? iyi akşamlar

 2. Biz Satanistler öldükten sonra Magnum Opus tamamlanmamışsa direkt reenkarne mi oluyoruz? Mesela önümdeki 50 yıl boyunca her gün meditasyon yaparak Magnum Opus’u tamamlar mıyım? Bir de neden okültistler çok yaşlanmadan ölüyor? Franz Bardon (49) Eliphas Levi(65) Nostradamus (65) 80 yaşını görmüş çok nadir oluyor. Mesela 70 yaşında tamamlayan biri hep o yaşında mı ölümsüz olacak yoksa tamamlayan herkesin genel olarak aynı yaş görüntüsünde mi olacak? Birde ben Duata gittiğimde istediğim zaman ruh olarak dünyaya gelebilecek miyim? Gelmem için reenkarne mi olmam gerekiyor?

  1. Esenlikler,

   Saydıklarınızdan ikisi Yahudi, biri de hiç değilse Yahudilerle yakından çalışan kişiler yalnız.

   Magnum Opus’u tamamlayınca gençlik restore olur, tüm hastalıklar tedavi olur, kişi mükemmel bir halde ölümsüz olur. Zaten bu sitede yazıyor.

   Ve “öldükten sonra” diye bir şey yok, “ölürsek” var. Hem öldükten sonra Magnum Opus, veya Magnum Opus’u tamamlamışken ölmek gibi şeyler imkansızdır.

   Ve isterseniz ölmeyi “varsayılan” olarak düşünüp öldükten sonrası için şimdiden plan yapmayın. İnsan ruhları dünyada da olabiliyor ama siz doğrudan ölümsüz olmayı düşünün. 50 yıl boyunca düzenli çalışırsanız, çalışma yoğunluğunuza göre değişir ama bu işi başarmanız son derece mümkün.

   İyi günler.

  1. Allah ve Şeytanın varlığı kanıtlanamaz. Meditasyonlar işe yaramıyor. Diğer dinler zaten körleme inanç istiyor. Josun dediklerini, 3 kitapçıları, iblis taparları denedim kimsenin kanıtı yok. Papağan gibi meditasyon yap diyorsunuz. Yapıyorum zaten olmuyor. Ss olduğunu iddia eden kişilere fark attım meditasyonda. Yemişim ruhaniliği. Yatın aşağı ölümden sonra görürüz ne varsa.

   1. Esenlikler,

    Evet, doğru. Fast food’ları, bol bol soyayı, canınız sıkılınca da (((bir duman))) otunuzu eksik etmeyin, e mi? YOLO falan yani. Ha bir de Nazizm kötü, Trump yeni Hitler, Turuncu Adam Kötü, (((çeşitlilik))) bizim kuvvetimiz, son olarak da konu “korkunç nazilili Satanist’leri” çürütmekse az önce yaptığınız gibi külliyen yalan söylemek “Tanrı”nın seçilmişleri olan Yahudi ırkına olan ahlaki göreviniz… Değil mi?

    null

    İyi geceler.

    1. Sitenin 2017’den beri takipçisiyim (Vay be! Neredeyse 4 yıl olacak…Kutlarım bu arada).O zamanlar bu kadar sıkı takip edilmeyen bir siteyken laubaliliğin seviyesi de düşüktü.Takipçi arttıkça bunun dozu da artmaya başladı.Bakalım bu yolculuk nereye varacak.Merakla bekliyorum.

     1. Esenlikler,

      Eh, her gelen okuyucu aynı ölçüde saygılı, akıllı, anlayışlı olamaz elbette. Bazılarının da niyeti belli. Yapacak bir şey yok, büyümenin getirdiği şeyler.

      İyi günler.

 3. https://www.youtube.com/watch?v=cmQziB6yLhU (6. 25 dakika)

  Böyle bir şey olabilir mi? Rahibeler “dönüşüm evleri”nde hayatını kaybetmeye yakın hastalara “cennete bilet ister misin” diye soruyorlarmış. Olumlu bir cevap vaftiz için rıza anlamına geliyormuş. bezle yüzünü silip, sessizce dua edip Müslüman ve Hinduları gizlice vaftiz ediyorlarmış. Müslümanlar neyse de Hindular bize daha yakın. Birini böyle adamak mümkün mü? Bu işleme maruz kalan bir Hindunun ruhu Yahwey’e yem mi oluyor ?

  1. Esenlikler,

   Günümüz Hinduizm’i de zaten bayağı bozulmuş bir Sağ El inancı niteliğindedir; orijinalinden çok sapmıştır. Her halükarda, Hinduizm’in de çoğu modern takipçisi, günümüzdeki tatlı su Müslümanlarına benzer. Ancak lafta inanırlar, işin özüne girmeye ne cesaret, ne irade ederler. Dolayısıyla kendilerinin de kurban gittiği düşman komplolarından çoğunun haberi yoktur. Bu tarz insanları, bir de hasta/ölüm döşeğinde olmanın vereceği zihin bulanıklığını da kullanarak düşman kolektifine daha da doğrudan yönlendirmek mümkündür.

   Burada önemli olan “rıza” değil, kişinin ölümüne kadarki tecrübelerinin de ruhuna işlenmesi ve öldükten sonra da ruhunu almaya gelecek herhangi bir varlığa biat etmeye meyilli olması; ki bu işi sıklıkla (hele de düşmanla alakalı yerlerden bahsediyorsak) düşman varlıklar yapar.

   Yani zaten meyilli ve hazır birisine, zayıf bir anında son adımı da attırmaktan bahsediyoruz. Bıraksalar da bu kimselerin çoğu Yahweh’e “yem olur”, bu işi sadece biraz daha garantiye alıyor.

   İyi geceler.

 4. Günümüzdeki Hinduizmin bozulduğunu, Şeytanın yolundan saptırıldığını söylediniz. Peki aynı şey İskandinav halkı içinde mi geçerli? Hristiyanlara kan kusturan Vikinglerin günümüzdeki torunları özünde mi? Irk olarak çok sevdiğim bir millet İskandinav halkı. Irklarını günümüze kadar bozulmadan getirdiler. Peki inanç olarak günümüzde Hristiyanlığı benimsedikleri doğru mu? İzlanda’da günümüzde bile Odin’e tapınaklar yapılıyor.
  https://arkeofili.com/izlandada-iskandinav-tanrilarina-tapinak-yapiliyor/

  Günümüzde hangi toplum Şeytanın tarafında? Hinduizm, lordumuzun Asya’daki kalesi. Ama inançları sulandırıldığı için artık bizim tarafımızda değiller mi?

  Bir de Satanik geleceğe 50 yıl kadar olduğunu söylüyorsunuz. Gelişen teknolojiyle insanlar tapınaklara mı gidecek? Modası geçecek demek istemiyorum ama yarım asır sonra değişen Dünya’da “telaşlı, meşgul,yoğun” insanlar görüüyorum. Günümüzde bile sekülerlik artarken yarım asır sonra insanlar Pagan tapınaklarına mı gidecek? Çok tanrılı inanç geleceğin dini olması uçuk. Ha bin senedir Müslümanlar nasıl Camiilere gidiyor derseniz de milenyumdan sonra çok şey değişti. 90’lardaki toplum yapısıyla şimdi ki aynı mı? Gelecek nesilde yani bugünün gençlerinin çocukları olduğunda zaten İslamı unutmuş olacaklar. Yani şimdiki gençler zaten ateizme, sekülerizme kayıyorken yaşam tarzları değişiyor. Biz bir şey yapmasak bile 70 yıl sonra dinlerin modası geçer. Ben bunu öngörüyorum.

  1. Esenlikler,

   Asatru neo-Pagan bir hareket; arkasında pek bir ruhani güç yok. Tabii Hr*stiyanlıktan daha iyi, ama millet “Hail Odin!” deyip Hristiyan kafasıyla yaşamaya devam ederse (ki bunu yapan çok kişi de var) bu da apayrı bir sıkıntı. Kısaca yüzeysel olarak bu güzel, ama yapılması gereken çok iş var.

   Gerek Avrupa, gerek Doğu, gerek Orta Doğu, gerekse de İskandinavya o ya da bu şekilde Yahudi zehrine maruz kaldı ve bunu az ya da çok içselleştirdiler. Avrupa halkları Karanlık Çağlardan sonra kendilerini bu zevzeklikten nispeten daha çok kurtarabildikleri için geliştiler, Orta Doğu halklarıysa bunu henüz yapamadığı için geri kaldılar mesela. Ama şimdi de gerek bizim emeklerimizden, gerekse de gelen çağın trendlerinden ötürü köklerimize, yani Paganizme bir geri dönüş var. Bu iyi bir şey.

   Sekülerlikten bahsetmişsiniz, insanların “dini” konulardan soğuduğunu söylemişsiniz. Aslında bir açıdan çok haklısınız, gelen yeni nesiller gerçekten eski nesillerden çok farklı olarak belli sözde “değerleri” iplemiyorlar. Bu iyi bir şey, takmadıkları “değer”lerin çoğu zaten değer bile olmayan, İbrahimi yanılgılar. Ama bu sizi yanıltmasın. İnsanların soğudukları şey din olgusunun tamamı veya ruhaniyetin bütünü değil, sadece İbrahimi yalanlar. Sonuçta toplum her ne kadar bazı konularda dediğiniz gibi gözlerinizi açsa da yogaya, meditasyona, eski medeniyetlere eşi benzeri görülmemiş bir ilgi yükselmiyor mu? Bunu eminim ki siz de görüyorsunuzdur. İşte. Hem çağın trendleri [Kova bilginin, aklın, teknolojinin, bilimin ve aynı zamanda da ruhaniyetin (zira ruhaniyet ile bilim aslında aynı şeydir) yöneticisidir, şu an içine doğru gittiğimiz çağ da Kova Çağıdır], hem de insanları düşmanın kör edici lanetlerinden koparmamız insanları materyalizme değil, antik geleneklere geri yönlendirecek. Çünkü aslında ruhani disiplinlerin spor yapmaktan hiçbir farkı yok.

   Nasıl 100 yıl önce her yerde spor salonu yoktuysa ve “mükemmel fiziği inşa etme” idealini ve sağlıklı bir bedenin önemini bize getiren belli bir nesil vardıysa, aynısı şimdi ruhaniyet için olacak. Şimdi adım başı spor salonu var, ileride de adım başı meditasyon/yoga merkezleri, bu bok çukuru camiler kadar olmasa da herkese yetecek kadar tapınak olacak. Neden mi? Öyle “ulvi”, “ötede”, “ulaşılmaz”, “dünyevi hayattan alakasız/bu hayata etkisiz” gibi görünen bir din olgusu kalmayacak artık. Millet nasıl spora gidip vücudunun geliştiğini, güçlendiğini, sıkılaştığını, güzelleştiğini kendi gözleriyle görebiliyorsa ruhani disiplinlerle uğraşanlar da tıpatıp aynı netlikte varlıklarının ne kadar geliştiğini, yükseldiğini, parladığını görecek. Bunu şimdi “bile” görüyorken, düşmanın “gözümüze perde indiren” lanetleri tamamen kalktığı zaman nasıl net olur siz düşünün. Ruhaniyeti kişisel gelişimin sadece başka [ve en önemli] bir boyutu dışında uzak, öte bir şey olarak görmeyin yani. Çünkü etkileri hemen yanı başımızda görebileceğimiz kadar net ve keskindir. İnsanlar bunu görünce şüphesiz ki takip edecekler.

   Hele de günümüzde ünlülerin yakışıklı, güzel ve fit olduğu, veya en azından öyle algılandığı gibi ileride de bu insanlar gerçekten ününü hak eden, karakter ve zihinsel açıdan da gelişmiş, soylu kişiler olacaklar. İnsanlar bunu görünce bu insanların nasıl böyle olduklarını merak edecekler, arayacaklar ve öğrenecekler. Entelektüel dünyada da aynı şekilde; şimdi bile sınav birincilerinin alenen (sulandırılmış da olsa) meditasyon teknikleri paylaştığını görüyoruz. Keza parasal açıdan da aynı şeyler olacak. Yani kısaca insanlar artık “fit” olmanın fiziksel ve zihinsel boyutlarının yanında bir de (ve en önemlisi) ruhani boyut olduğunu da kavrayacaklar.

   Kısaca insanların önünde o kadar fazla örnek olacak ki, tek seçenekleri katılmak olacak. Sonuçta gelecek olan yeni dünyada istisnasız herkese açılan mutluluk, bolluk, bereket, tatmin ve başarı kapısı bu olacak, elbette ki çok fazla kişi bundan yararlanacak. Hele de sonuçları gözlerimiz önündeyken. Geleceğin süperstarları, politikacıları, endüstri kaptanları ve hayırseverleri o pozisyonlarına gelecek dirayeti, gücü, dinginliği ve vizyonu hep ruhaniyetten alacak, bu insanlar gelecekte hep bizden olacak. Kısaca, gelecek Satanik.

   İyi günler.

 5. İki adet büyü kağıdı buldum. Nazi sembolü var kağıtta. Sizce geçerli bir büyü mü?
  Resim linki: resimag.com/p1/5424e4016ac.jpeg

  İkinci resim linki: resimag.com/p1/566923f8c95.jpeg

  Yapmak istiyorum merak ettim. Tehlikeli olur mu?

  1. Attığınız görselin sağ altındaki yazı “bismill*h” ile başlıyor. Şaka yapıyorsanız hiç komik değil, yapmıyorsanız da korkutucu.

   Her iki görseli de inceledim ve hayır, elbette bu tür çalışmalar yapmanızı önermiyoruz. Büyü yapmak istiyorsanız rünler ile çalışmanız yeterli olacaktır ve gerçekten hiç karmaşık bir iş değil. İleri seviye ruhani çalışmalar için de ilerleyen zamanlarda yazılar yayımlamaya devam edeceğiz.

 6. Rünler ile büyü nasıl yapılıyor rica etsem sırasıyla daha açıklayıcı yazarmısınız

  1. Yani çok da karmaşık bir şey yok, en sonunda genel bir büyü şeması bırakarak anlatacağım.

   En sıklıkla kullandığımız büyü türü rünik büyü oluyor. Yani öncesinde enerji yükseltiyorsunuz, sonrasında çalışmaya uyan rün/rünleri titretiyorsunuz ve sonrasında afirmasyon kullanıyorsunuz. Örneğin iradeyi güçlendirmek için bir çalışmaya başlayacaksanız:örnek bir şemayı da aşağıya bırakayım:

   ————————————————————————————-
   [666 Enerji Yükseltme, veya herhangi bir enerji yükseltme]

   1x AUM

   40x Sowilo (burada tekrar sayısı kişinin çalışmayı kaç tekrarla yapmak istediğine göre değişir. İsteyen 9, 18, 36 veya 111 tekrar da kullanabilir. Bu da çalışmadan aldığınız etkiyi o düzeyde değiştirecektir)

   9x “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak iradem muazzam miktarlarda güçleniyor.”

   1x AUM
   —————————————————————————————

   Genel bir rünik büyü şeması bu olur. Bir büyüde tek bir rün ve tek bir kez afirmasyon kullanmak zorunda değilsiniz, çeşitlendirmek isterseniz 2 veya 3 rün ve afirmasyon da kullanabilirsiniz. Tabii sadece rünik büyüler kullanmıyoruz, daha birçok türevi var ancak temel bir soru sorduğunuz için en yaygın kullandığımız büyü türünü açıkladım. Çalışmanızın amacına göre de rünleri ve afirmasyonu kendinize göre uyarlarsınız, rünlerin açıklamalarına erişmek için de bu linki kullanın.

 7. Esenlikler
  Değerli vaktinizi çalmak istemiyorum ama size çok minnettarım. Beni Spiritüel Satanizmle tanıştırdınız. Yazılarınızı içer gibi okuyorum. Yarın da 40 günlük güç meditasyonuna başlıyorum, bundan sonra ne yapacağımı da belirledim. Ama bunlar hep sizin sayenizde oldu teşekkür ederim. Son 4 gündür çıkamıyorum sitenizden. Beni büyük bir gerçekliğe uyandırdınız. Şimdi kendi hikayemi anlatmak istiyorum belki birine faydam dokunur çünkü ben yorumları ve sizin cevaplarınızı çok okudum ve faydalandım.
  Ben 3 sene önce cadılık ve Paganizmle tanıştım ama o zamanlar islam denen sözde dine inanıyordum. İnandığım halde kanım çok ısındı. Deli gibi Pagan olmak istedim. Ama korktum çok tanrılı bir din olduğu için. Yine de cadılıkla müslümanlığı aynı anda yapabileceğimi düşündüm ve kendi kendime kılıflar uydurdum. Kafama göre kendime yeni bir inanış yarattım. Büyüyle isl*m aynı anda olur mu yahu. Yahweh o zamanlar büyük şok geçirmiş olmalı. Ciddi ciddi islamla cadılığı birbirine karıştırdım ben. Ama bunu cehennemden, allahın benden intikam almasından korktuğum için yapıyordum. Tipik ibrahimi din işte. Korkutarak kendi tarafında tutuyor. Sene 2017diydi. Ve hiç doğru düzgün Türkçe kaynak yoktu ben de hep ingilizceden çeviri yapmaya başladım. Gölgeler kitabı doldurmaya başladım. Ritüeller ve büyüler yaptım. İmajine etmede hiçbir problemim yoktu ama eksik bir şeyler vardı. Ben bu eksik olan her şeyi ve kayıp olan her şeyi Spiritüel Satanizmde buldum. Daha inisiye olmadım 40 günlük güç meditasyonunun sonunda ya da ruhsal olarak ne zaman daha güçlü olursam o zaman olmayı planlıyorum ama özgürüm. Beni özgür bırakan da gerçeğin ta kendisi. Yine yazılarınız için her admine teşekkür ediyorum. Şeytan benim çocukluğumda bana hep kötü lanse edildi. Gece incir ağacına çıkma şeytan gece oraya gider, yok banyoda çok durma cinler seni izler. Bunları yaşlılar söylüyordu bana genel olarak. Kuran denen palavra yığınında da aynı şey var. Buna rağmen kendimi hep şeytana yakın hissettim. Hep ona doğru çekildim. Hep merak ettim. 10-11 yaşlarındayken şeytanla konuştuğumu hatırlıyorum. Gökyüzüne bakarak ama biraz çekinerek. Hani ben çok doğru yoldayım müslümanım ya şeytanı da kendi yoluna davet ediyordum konuşmamla. Tövbe et iyi biri ol geç değil minavlinde bir konuşmaydı bu ama şuan bakınca öylesine bir anı gibi görünmüyor bana çünkü şeytandan ölesiye korkutulan ben ne diye onunla konuşmaya çalışayım ki? Üstelik o zamanlar daha allah saçmalık da diyemiyorum resmen radikal bir islamcı olup çıkmışım. Kendimi Şeytana akıl verecek yere koymuşum. İslamın aptal özgüveni işte. Ama şuan komik geliyor çünkü cidden Şeytanın gelip beni dinlediğini filan zannetmiş bir arkadaşımla konuşur gibi konuşmuştum. Cadı olduktan sonra da arttı Şeytana merakım ama Şeytanın aslında başka bir galaksiden gelip insan ırkını yaratmış olma ihtimali aklımdan geçmediği ve Şeytanı Allaha başkaldıran bir cin olarak bildiğim için hiç Satanizmi araştırmadım. Ama Satanizmin kedi kesmeyen vahşi bir din olmadığını biliyordum. 4- 5 gün öncesine kadar bu kadar radikal bir karar verip SS olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Ama bu hayatım boyunca vereceğim en onurluca karar. Tamamlanmış hissediyorum. Bana daha önce doğru olan hiçbir şeyle karşılaşmamışım gibi doğru geliyor Spiritüel Satanizm. En kısa zamanda adanma ayinimi yapmak istiyorum. Ekleyebileceğim son sözler de islamdan ne zaman uzaklaşsam yahwehin şuan parazit olduğunu öğrendiğim şeyleri göndererek beni geri döndürmeye çalışması. Halbuki islamın hiçbir ibadetini ve gerekliliğini düzgün yaptığım yoktu özellikle kadınlar için neyi yapın diyorsa tam tersini savunuyordum. Buna rağmen benim genellikle sadece Türk askeri için okuduğum 2 duadan gelecek enerjiye ihtiyaç duyacak kadar aciz bir varlıksa Yahweh, bu direk olarak onun Tanrı filan olmadığının ispatıdır zaten. Bir de Spiritüel Satanizmi keşfettiğimden beri geceleri hissediyorum. Dün gece cızırtı gibi sesler de duydum. Korkudan güç aldıklarının farkındayım. Ama ufak bir parazitten korkacak halim yok. ” ayy Satanizm bana iyi gelmedi” de demiyorum. Sadece try harder honey deyip arkamı dönüyorum. Eğer buraya kadar okusuysanız size bir şey sormak istiyorum. Daha doğrusu siteye ilk girdiğimde karşıma çıkan yazılardan birini bulamıyorum. Başlığı da aklımda değil. İçeriğinde yazının başında bir sümer tableti resmi var ve tabletin içine resmedilmiş sümercede yıldıza benzeyen çivi yazısı dikkat çekiyor. Yazının anlamı Tengri ya da Tanrı demek ve Şeytanı kastediyor. Bu yazıyı bulamadım. Eğer siz hatırlıyorsanız cevap verebilir misiniz? Çok rica ederim her şey için çok çol teşekkürler.

  1. Hoş geldiniz. 🙂

   Alakalı yazıyı bulduğumda bu yorumu güncelleyeceğim.

 8. Ben insiye olduktan sonra her gün devamlı olarak meditasyon yapmasam nolucak?

  1. Esenlikler,

   Hergün meditasyon yapmazsanız öleceksiniz gibi bir durum yok. Lakin meditasyon yapmayarak kendinizi ruhani olarak geliştirmek, hayatınızı daha iyi hale getirmek, tanrı olmak ve en kötü durumda reenkarne olmanızı sağlayacak yolun anahtarını yere atıp üzerinde çiğnemiş olursunuz. Satanist olsanız bile kendinizi geliştirmezseniz tanrıların da yapabilecekleri sınırlıdır. O yüzden sadece satanist olduğunuz için sonsuz reenkarnasyon hakkınız olduğunu düşünmeyin.

   Kısaca yapmazsanız hiçbir “şey” olmayacak. Tabi yaparsanız hayallerinizin ötesinde bir hayatınız olacak. Seçim sizin.

   İyi akşamlar.

 9. Evet, eğer güç meditasyonlarını düzenli olarak yaparsan sende tanrılarla konuşabilirsin.
  Hatta eğer uslu bir çocuk olursan şeytanla bile konuşursun. 😄👌.
  Merak etme, şeytan ‘hayvan kesen elit’ toplulukta olmadığın için sana küsmez veya güç meditasyonlarından mahrum bırakmaz.
  Tabikide bu işin mizahi yönü, ancak sadece satanama kelimesini titretmek bile vücudunda çok pozitif etkileri sağlar.
  Ayrıca dediğim gibi, tanrılarla konuşan veya ruhani şeyler (Mesela telekinezi.) yapan bolca kişi var.
  Şimdi, bana kalırsa meditasyon’a başla ve 40 gün içerisinde gerçeği gör.
  Sadece bu sitede daha ayrıntılı gezinmek bile sana çok ciddi kanıtlar sağlasada, kendi gözlerinle tanrıları görüp kendi kulaklarına duymak çok daha büyük bir kanıt olacaktır.

 10. Selam herkese. Alakasiz bir yerden esinlenip bakayim dedim satanist forum sitesi var mi diye varmis.

  Insanoglu kavramlarin icini bir sekilde zihninde dolduruyor disardan aldigi bilgilerle. O kavramin kafada farkli bir sekle burunmesi zor oluyor. Ya ustune daha fazla dusmek gerekiyor ya da daha farkli dusunmek.

  Mesela kabalayi herkes buyuculuk vs gibi bir sey saniyor ben de oyle saniyordum ancak alakasi bile olmadigini biraz arastirma yapinca anladim. ornek olarak soyledim sadece

  simdi satanizm ile ilgilide kafamda olusmus belli birseyler var. Satanizm kelimesini duydugumda bile urperiyorum.

  ancak merak ettim demin verdigim kabala ornegindeki gibimidir bu durum yoksa urpertilerim de haklimiyim diye.

  sitedeki konulara baktigimda ruhaniyet konulari gozume carpti. simdi ogrenmek istedigim kotuluk ve iyilik kavramlarina nasil yaklasildigi.

  bana satanizmi iyilik-kotuluk ekseninde aciklayabilecek bir kac cumlesi olan varsa onu da dusunmek isterim

  1. Esenlikler,

   Satanizm’in iyi veya kötü olduğunu söylemek, bence yanlış olacaktır. Adil ve doğru olmak isteyen birisi hem iyi hem kötünün belirli özelliklerini taşıyabilmek zorundadır. Ödüllendirilmesi gerekeni ödüllendirmek, korunması gerekeni korunmak, cezalandırılması gerekeni cezalandırmak ve lanetlenmesi gerekeni lanetlemek. Genellikle insanların iyi veya kötü diye sınıflandırdığı bu hareketlerin ikisini de elinde tutan birisi gerçeğe herkesten daha yakın olacaktır.

   İnsanların için çoğu zaman, iyi ve kötü aslında sahte birer isim gibi işliyor. Elinde istediği gibi davranma gücü olmayan birisi iyi veya kötüyüm diyemez çünkü isteğine göre davranma şansını daha elde etmemiştir. Güç elde etse bile, genelde iyi olduğunu söyleyen kişi iyiliğine kötülük yapanlara kötülük yapmaktan çekinir. Kendisinin de “kötü” olacağından korkarak. Kendisinin kötü olduğu kişi ise doğası gereği iyilik yapmak isteği ile savaşması gerekir veya “iyiliğini” saklamak için kötülüğünü maske olarak kullanır.

   Sorunuza gelecekler olursak, öyle bir spektrum varsa, ben spektrumun dışına koyardım. İçine koyulması gerekse bile ya tam ortaya ya da bir miktar iyiye doğru koyulurdu muhtemelen.

   İyi günler.

   1. Esenlikler size de, tesekkurler cevap icin

    Baslamadan kucuk soru: selam sozcugunu islami kokenli olmasindan dolayimi kullanmiyorsunuz takintili biri degilim sadece meraktan sordum

    Ileri okumalar kismindaki belgeleri indirdim az once. Kaynaklarin cogunun yabanci dilde oldugu yaziyor henuz bakamadim iste oldugumdan ama umarim ingilizcedir cat pat anliyorum okudugumu

    gnostik bir sitede bir konuya da yazmistim ama asil sorulmasi gereken yer burasi sanirim

    Simdi seytan ve liderligi altindaki demonlar sitede okuduklarimdan anladigim kadariyla zamaninda bizim gibi canlilardi. Bizim gibi dedigim tekamul anlaminda. Zamanla geliserek belki ust boyut diyebilecegimiz yerlere gecis yaptilar ve bu dunyayi duzenleyip bizlerin burada evrimlesmesini sagladilar

    Amaclari daha fazla bilinc sahibi varligin ust boyutlari doldurmasi anladigim kadariyla

    Yani sizin tanri sozcugunden kastiniz nedir bilmiyorum ama ben bu acidan bakinca seytani ya da liderligi altindaki digerlerini neden tanri olarak goreyim? netice de belki 1 milyon yil sonra bize de birileri tanri gozuyle bakacak bu donguler sonucunda

    seytan ve arkadaslari gelismis varliklar diyebilirim, bizim ust boyutlardaki koruyucularimiz yol gostericilerimiz diyebilirim ama neden tanri demeliyim onlara ?

    tekrar etmek ıstıyorum tanrı kavramına benım yukledıgım anlamdan yola cıkarak soruyorum bunu ve bu sorunun cevabı bana aynı zamanda sızın tanrı kavramınız hakkında bılgı verecek dıye umuyorum

    ıyı calısmalar

    1. Esenlikler,

     Evet, selam sözcüğü Arapça kökenli ve biz türk olduğumuz için Türkçe kökenli sözcükleri kullanmayı tercih ediyoruz. Her zaman mümkün olmuyor çünkü Türkçe zaman içinde çok dış etkilere uğramış bir dil. Lakin yine de elimizden geleni yapıyoruz.

     Tanrı kelimesini çoğu insan “sonsuz ve ebedi gücü olan yaratıcı” olarak görmekte. Sorun şu ki, böyle bir yaratıcı yok ve hiç olmadı. Evren kendi varlığının kuralları gereği sonsuzdan veri var olmakta ve sonsuza kadar var olacaktır. Eğer bundan yola çıkarak bahsedecek olursak o insanların bahsettiği sözde Tanrı aslında evrenin kendisidir. Bazı inanç türleri de buradan gelir zaten. Lakin evren zihin sahibi değildir. Tamamen nötr bir hale sahiptir ve asla gerçek bir irade sahibi olmayacaktır. İradesi olmayan bir varlığa güçlü diyemezsiniz, sadece bir güç deposu olabilir öyle birisi.

     Tanrı’nın asıl anlamına gelirsek; Tanrı, yaratıcı yerine bir evrim düzeyini belirtmektedir. Ruhani, zihinsel ve fiziksel mükkemelliğe ulaşmış ve sadece Tanrı seviyesinde elde edilebilecek kabiliyetleri elde etmiş canlılara verilen bir isimdir. Kendisi ruhani olarak birçok konsepti içerir ve onların birlikteliğini sağlar. Bu konu hakkında sayfalar dolusu dil dökebilirim ama konu hakkında siz yeterince öğrenmeden yazdımlarımın hepsi kısa kalacaktır. Ruhani olarak kendizi geliştirin ve bu bahsettiğim cevaplardan bile daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

     Ve sorunuza son cevap olarak, biz Tanrılara, böyle istediğimiz için Tanri demiyoruz. Öyle oldukları için Tanrı diyoruz. Aynı size bir insan dememiz gibi.

     İyi akşamlar.

     1. Esenlikler

      Ben de tanrı kavramını klasik anlamın biraz dışında canlandırıyorum kafamda ama tabiki güclü olma kısmında aynı. haklısınız sonucta irade yoksa sonsuz güçde olsa bir anlamı yok

      Bildiğimiz bu evrenin 0 noktasından basladıgı bugun kabul goruyor ve mevcut ımkanlarla yapılan deneylerle ıspatlanmıs durumda. Buna gore bir tane evren olmadıgını mı dusunuyorsunuz biribirini doguran sonsuz evrenler gibi. Cünkü her zaman varolma durumu ancak boyle mumkun olabilir

      Klasik inancların tanrı olarak gordugu evrenin irade sahibi olmaması konusuna gelirsek; sonucta seytan ve liderliği altındaki diğerleri bu evren kosullarında bir 0 noktasından basladılar ve tekamul ede ede sizin yorumladıgınız seklıyle tanrı halıne geldiler.

      Sonucta bu tanrılık sevıyesıne gelene kadar sadece o tanrı olacak canlının gelısımı acısından degıl onun tanrı olacagı ortamların gelısımı acısından da bir çok şeyin aynı anda komplike sekilde olusması gerekiyor. ama tabı buna rastgelelık de diyebiliriz ve sonuc olarak rastgelelık dediğimiz (evrımı de gerçeklestiren ve sonucta tanrılıkda evrimle oluyor) seyin bizim anlayamayacagımız türde bir irade olmadıgını kesin sekilde nasıl ispat edebiliriz

      bir güç deposu var evet ama bütün bu tanrılar ve biz insanlar da dahil olmak üzere tüm olusumlar bu güc deposundan cıkan gücle meydana gelıyor.

      sitenizden kaynakları ındırdım. gezici ve yorucu bir is yaptıgım ıcın vaktım olmuyor ama eve dondugumde okuyacagım.

      sımdı anladıgım kadarıyla, seytan ve liderliği altındakiler fiziksel olarak bir şeylere müdahele etmiyorlar sadece ruhsal olarak insanların gelisimine yardımcı oluyorlar. yani yaratma vs gibi bir durum yok. oyle ınanmıyorsunuz.

      peki bu durumda nasıl oluyorda seytan hukumlerıne uymayanları cezalandırma hakkını elde etmis bulunuyor. yani bir kral gibi. bir şekilde diğer herkesden ileri seyiveye gecmis ve güclü olmus ve bu sekilde alt düzey varlıklar üzerinde ınısıyatıf hakkı oldugunumu dusunuyor. kendine bu vazifeyı neden bicmistir. kendine bicmis diyorum cünkü üstünde baska bir şey yok. o da 0 dan geldiğine göre bir noktada buna kendi kendine karar vermis olmalı.

      ıyı gunler

     2. Esenlikler,

      Düşüncemiz, Yahudilerin yalan söylediği yönünde. Evren ezeli ve ebedidir. Evrenin bir tanrı olması ise mümkün değildir. Şöyle bir örnek verecek olursam, akıllı yaşam formlarını insanlar kategorisi altında alalım. Bunları da bir eve koyalım. Şimdi o evde yaşayanlar illa bir şekilde her zaman yaptıkları gibi gelişecekler, ama evin kendisi gelişmeyecek, eğer o insanlar modifiye etmezse. Ki hatırlatırım, Şeytan da amacımızı “Kendini ve evreni geliştirmek” olarak tanımlar.

      Tanrılığa giden süreci biraz yanlış anlamışsın. Tanrılık “öl, doğ, tanrı ol” meselesi değil. Sanırım bu düşünceyi Blavatsky’den aldın. Kendisi yanlış hatırlamıyorsam bu saçmalığı öne atmıştı. Hakikatse, reenkarnasyon sürecinde kişi güçten düşer, gelişmez. Bizim amacımız ölmek değil, yaşamak. Yaşamak için de sürekli gelişmeliyiz, meditasyon yapmalıyız. Tabii ki bu yolda reenkarnasyon olmak da var. Ama yeterince gelişince buna gerek kalmayacak ve sonsuz yaşam kapısı açılacak.

      Şeytan, zaten bir imparatorluk sahibidir. Bizim ise İbrahimi inançlardaki şekliyle yaratıcımız değil, “geliştiricimiz”dir. Atalarımız henüz medeniyetten yoksun ve spiritüel olarak cahilken, ya da daha popüler tanımıyla “mağara adamıyken”, on binlerce ya da yüz binlerce yıl önce Şeytan ve Tanrılar gelerek evrimimizi hızlandırdı, bize rehberlik etti. Biz zaten medeniyetin başlangıcından beri onlarla birlikteydik. Şeytan’ın imparatorluğunun bir parçasıydık. Şeytan buraya gelerek kendi canını riske attı. Evrenin bağlayıcı kuralları gereği o denli gelişmiş bir canlının, daha spiritüellikten yoksun bir gezegene inişi ölüm fermanını imzalamakla yakın eş değerdeydi. Bu riski alarak geldi ve bizim evrimimize yardım etti. Yani en başından beri birbirimize kabile reislerimiz oturup sığır yesin diye okla saldırmamamızın ve bu bilgi alışverişine girebilmemizin sebebi o.

      İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir