Kovma Ritüeli

Kaynak: Joy of Satan, Kovma Ritüeli

Bir kovma ritüeli Ay küçülürken yapılmalıdır. İstenmeyen enerjilerin gücüne bağlı olarak, büyük ihtimalle tekrarlanması gerekecektir. Bütün istenmeyen enerjilerin gittiğine kesinlikle emin olmak için bu ritüeli Dolunaydan Yeni Aya kadar, Ay küçülüyorken her gün yapmak en iyisidir.

İstenmeyen enerjilerden kurtulmak için titreşim anahtardır. Hayaletler, ruhlar ve benzeri şeyler belli bir alanda genellikle oradaki kendileriyle uyumlu titreşimlerden beslenmek için kalırlar. Ve negatif enerji negatif enerjiden beslenir. Eğer kötücül bir ruh veya hayalet sorunsa, [eğer biliniyorsa] ismini tersten 9 kez titretip sonrasında “Sen artık yoksun.” afirmasyonunu kullanmak etkili olacaktır. Bu Dolunaydan Yeni Aya kadar her gün yapılmalıdır.

Kötücül bir etki olması halinde “Vinasa” (“Vİİ-NAA-SAA”) kelimesini 9 kez titrettikten sonra ismi tersten, harf harf titretin. Eğer isim bilinmiyorsa, sadece “Vinasa”yı 9 kez titretip “Sen artık yoksun.” afirmasyonunu kullanın. Vinasa, kovmak için etkili antik Sanskritçe bir kelimedir ve istenmeyen enerji ve/veya varlığı yoketme işlevi vardır. Bu kelimenin işlevi yoketmektir ve başka hiçbir amaç için kullanılmamalıdır. Burada sıkışmış, niyeti zarar vermek olmayan insan ruhları reenkarne olmak üzere yönlendirilmelidir.

Eğer ki istenmeyen enerji vefat etmiş bir insan veya hayvandansa ve kötücül değilse, onunla iletişime geçip artık yoluna devam etmesi gerektiğini söylemeye çalışın. Şeytan’dan bu kişi veya varlığın ruhunu alıp yönlendirmesi için yardım etmesini rica edin.

Sıklıkla bir ev veya apartman, eski sahiplerinden arta kalan negatif enerjilere de sahip olabiliyor. Bu konuda Yüksek Rahibe Maxine Dietrich kişisel tecrübelerinden de bahsediyor: “Belli yerlerin soğuk, kıraç bir enerjiye sahip olduklarını hissettim. Bir ergenken gittiğim bir apartmanın çok soğuk ve çirkin bir hissi vardı. Orada yaşayan kadın son derece sefil ve huysuzdu. Arkadaşlarına ihanet etmişti, yapayalnızdı, kıskançtı ve kelimenin tam anlamıyla bir amcıktı. Gittiğim başka bir yer de kiralık bir odaydı. Oradaki enerjiler de son derece yalnız ve depresifti. Bu odayı kiralamamaya karar verip başka bir tanesini aramaya çıktım.”

İçinde eskiden yaşayan insanların yoğun negatif duygularından ötürü kötü titreşimlere sahip bir ev, apartman veya başka bir yaşam alanı durumunda bir kişinin bu ritüeli yapması fazlasıyla enerji gerektirebilir. Mutluluk ve neşe anlamına gelen antik Sanskritçe kelimesi “Sananda”yı 10 kez titretmek negatif enerjileri çözmeye yarayabilir. Kovma ritüeline ne kadar kişi katılırsa o kadar iyi. “Sananda” “ritüeli” Yeni Aydan Dolunaya kadar, Ay büyümekteyken yapılmalıdır. Bu, yarattığınız enerjileri destekleyecektir.

Yeni ev partileri ve çok insanın güzel vakit geçirmek, eğlenmek, yemek yemek ve benzeri şeyler yapmak için yaptıkları düzenli arkadaş toplantıları ve benzeri şeyler negatif enerjileri kendi kendine çözmeye yardımcı olacaktır. Kötü enerjinin yerine mutlu enerjiler geçer. Bu, istenmeyen enerjilerin nispeten daha hafif olduğu durumlarda geçerlidir. Kötü enerjilerin son derece yoğun ve şiddetli olduğu durumlarda kovma ritüelleri de işe yaramayabilir veya çokça tekrarlanması gerekebilir.

Resmi bir ritüele gerek yoktur. Tek gereken kişinin enerjilerini yükseltip yönlendirmesidir. Bu 666 Enerji Yükseltme, SATANAS, başka meditasyonlar ve/veya kişinin seçtiği herhangi bir nefes egzersizi ile de yapılabilir. Sizin işinize en çok hangisi yarıyorsa onu kullanın. İstiyorsanız ritüel de yapabilirsiniz.

“Kovma Ritüeli” hakkında 2 yorum var

  1. Bir evde daha önce yaşamış kişilerin enerjilerini, büyü yapılmışsa, vb. negatif enerjileri nasıl yok ederim?

    1. Belirtilen mekan üzerinde Ay’ın küçülmede olduğu bir evrede negatif enerjileri yok etmek için, veya büyümede olduğu bir evrede belirtilen mekanı kutsamak için yapılan çalışmalar iş görecektir. Zaten direkt yorum yaptığınız yazıda da (yani Kovma Ritüelinde) size yardımcı olabilecek direktifler verilmiş. Hiç olmadı Vinasa veya Sananda yerine rün de kullanabilirsiinz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir