Ruhun Fiziği

[https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Physics_of_the_Soul.html sayfasının çevirisidir.]

Ruhun Fiziği

1956’da nötrino adı verilen atom altı bir parçacık keşfedildi. Bu parçacığın son derece küçük boyutu ve anlaşılması güç davranışı nedeniyle bilim insanlarının incelemesi oldukça zordu. Evrenin “eksik 9/10’unun” nötrinolardan ve nötrino benzeri parçacıklardan oluştuğu düşünülüyor. Nötrinolar kütleleri olmasına rağmen, fiziksel maddenin içinden geçip giderler. Güneşten gelen bir nötrino’nun, Dünya’dan en yakın yıldıza kadar uzanan bir mesafeyi hiçbir şeyle çarpışmadan geçme şansının yüksek olduğu tahmin ediliyor.

Fizik, astronomi ve nörolojideki son gelişmeler, psişik ve paranormal fenomenlerin anlaşılmasında beklenmedik bir atılım sağlıyor. Fiziksel bedenlerimizin atomları, çok daha ince ve daha hızlı titreşen nötrinoları ve nötrino benzeri parçacıkları içerir. Bu daha ince ve daha hızlı titreşen parçacıklar, ruhun özünü oluşturur, ruh manyetik bir kordonla fiziksel bedenimize bağlanır ve bu kordon ölüm anında kopar. Beden artık onun için bir yuva olarak işlev göremediği zaman ruh bedenden ayrılır.

Kişi güç meditasyonu uyguladığında, çakraları daha hızlı titreşir. Bu eğitim ve hazırlık gerektirir ancak daha yüksek hızlar yoluyla ışık hızına yaklaşan kişi, istediği zaman diğer boyutlara erişebilir.

İnsanlık şu anda daha düşük bir boyutta duruyor. Bunun dünyamızla ve uzaydaki konumuyla çok ilgisi var. Daha yüksek boyutlarda renkler, şekiller, sesler ve düşünceler daha canlıdır. Kişi duvarların ötesini görebilir ve her yerde bulunma hissine sahip olabilir. Telepati son derece gelişmiştir ve diğer duyular, çoğu insanın deneyimlediği her şeyin ötesinde çok daha güçlü ve daha açık hale gelir.

“Ruhun Fiziği” hakkında 15 yorum var

 1. Benim babam %95 kör şeytandan yardım istedim yardımcı olmadı ne yapmam gerek sadece babamın gözlerini düzeltmek istiyorum öneri verebilir misin

  1. Esenlikler,

   Eğer Şeytan yardımcı olamadıysa babanızın körlüğü karmik sebeplerden olabilir. Yani doğumundan itibaren işlenmiş bazı astrolojik sebeplerden ötürü babanız kör kalmış olabilir ve eğer böyleyse Şeytan’ın edeceği yardım da zorlaşacaktır. Öncelikle babanızın negatif karmasını kırın (bu biraz zor olabilir, 40 ya da 90 gün şeklinde birkaç defa çalışma yapın. Güçlü negatif karmalar zor kırılabileceği için birkaç yılınızı bile alabilir ancak umarım babanızın durumu daha basittir). Ondan sonra tekrardan yardımını isteyin ve karşılığında RTR sunun.

   İyi geceler.

   1. Negatif kırma çalışmasına 40 günlük meditasyondan sonra mı başlayalım? 90 günlük çalışma ardından hayatımız daha güzel, mutlu, refah mı olacak o çalışma sonrası? Başka yerlerde eski adminler bu çalışmanın nasıl yapıldığını yazmıştı ama bulamadım.

    Negatif karma kırma çalışmasını nasıl yapacağımı anlatır mısınız? Önceki hayatımda çok dindar bir Müslüman olduğum için bu hayatımda istemsiz geri çekilmeler oluyor. Bir de Futhark rünü önceki hayatı net hatırlatabilir demişsiniz. O rün nasıl titretilir ve nasıl bir afirmasyon kullanabilirim?

    Sadece Futhark rününü titretmeyle önceki hayatımda Arap olduğum için Arapçayı ve Osmanlıcayı kendiliğimden öğrenir miyim?

    1. Esenlikler,

     Yani, her şey direkt çözülür mü bilmiyorum. Bazı kişilerin negatif karmaları kırması daha zor oluyor. Örneğin zengin ailede doğmuş büyümüş doğuştan şanslı biriyle hayatı zorluklarla geçmiş birinin negatif karması bir olmaz. Bu yüzden de öbür kişinin negatif karmasını kırması daha zor olacaktır. Ancak siz yaptıktan sonra yine de enerji birikecektir ve bir nebze düzelecektir.

     Futhark bir rün değildir, rünlerin toplamıdır, bir nevi alfabedir. Latin alfabesi gibi düşünün. 24 rünün toplamına Futhark denir. Ben Futhark içinde bulunan rünlere bakın demişimdir. Önceki hayatlarla ilgili yanlış hatırlamıyorsam Eihwaz ve Odal rünleri işe yarar sonuçlar veriyordu. Sitemizin sağ üstteki arama kısmını kullanarak “futhark” yazarsanız sonuca ulaşacaksınızdır. Yazımızın en altında titretilişlerine dair bir oynatma listesini de bulabilirsiniz rünler hakkında bilgiyle birlikte.

     Odal rünü geçmiş hayattaki yetenekleri su yüzüne çıkarır. Tüm dili öğrenmeseniz bile eğer düzenli bir şekilde titretirseniz ve olumlamayla destekleyerek bir çalışmaya döndürürseniz birkaç ay ya da birkaç yıl içinde geçmiş hayattaki türlü türlü yatkınlıklarınız birkaç bilgiyle birlikte ortaya çıkacaktır.

     İyi geceler.

    1. Kast ettiğin yazıyı okumuştum ve bahsettiği şey tam olarak bu değil. Daha dikkatli oku.

 2. O halde ruh dediğimiz şey sadece metafizik olmaktan öte, tamamen “fiziksel” bir şey. Anladığım kadarıyla bu parçacıklar ruhun ana maddesi/malzemesi. Demek istediğim, dihidrojen monoksit’in suyu oluşturması gibi bu parçacıklar da ruhu oluşturuyor?

  1. Anldaığım kadarıyla öyle. Nötrinoların direkt ruhun özü yani onu oluşturan şey olduğunu söylüyorlar. Evet ruh tamamen fiziksel bir şey.
   Biz sürekli kafamızda maddesel dünya ile ruhani şeyleri ayrı düşünürüz genellikle. Ama gördüğüm kadarıyla birçoğu tamamen dümdüz materyal. Ruh aynı şekilde bahsettiğimiz gibi. Aura da aslında cisimlerin sürekli olarak yaydığı elektromanyetik ışınımlardan oluşuyordu sanırım. Sitede buna benzer birşey okumuştum.
   Belki de düşündüğümüz gibi apayrı iki tane maddesel ve ruhani dünya yoktur.

 3. Merhaba aslında bunu yazmak için çok çabaladım ve ne olacaksa olsun diye düşünerek yazdım ama stresten bayılacaktım bende stres problemi kaygı sorunları gibi şeyler var ve yakında psikolog ile randevum var neyim var tam olarak öğrendiğimde söyleyebilirim sorunda bu aslında bu problemler yüzünden çalışmalar yapmakta ve ayin konuların da zorlanıyorum psikolog ile görüştük ten sonra umuyorum ki düzene girecek biliyorum Şeytan babamız demonlar hep benim yanımdalar ve bir ricada bulunmak istiyordum ben çalışmalarda bir düzen yakaladığımda çakralarım geliştiği zaman demon çağırmak için bana yardımcı olabilirmisiniz çünkü katılmak istediğim bir yer var ve bunun için ses yeteneğimin gelişmesi gerek ben çalışmalarımı gerçekten yapınca spiritüel satanizim için iyi bir birey olunca inanıyorum ki bana yardımcı olacaklardır bana güçlerinden bahşetmelerini ve bana yardımcı olmalarını rica etmek için bu ayini yapabilem için bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

  1. Esenlikler,

   Bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Tanrıların sizi duyması için bir aracıya ihtiyacınız yoktur. Amacınızı gerçekleştirebilecek bir tanrıya davet yoluyla istekte bulunun, RTR sunun ve o da eğer karmik bir engel yoksa ve uygun görürse gerçekleştirsin. Tabii ki amacınız için kendiniz de çaba sarf edin. Tanrılar genel olarak kendimiz başaramayacağımız işlerde doğrudan müdahale eder. Sizin emeğinize bağlı bir işteyse daha çok süreci hızlandıracaklardır. Örneğin sınavı geçmek istiyorsanız Tanrılar sizin anlayışınızı arttırabilir ya da uygun konu anlatım kaynaklarını önünüze çıkarabilir ancak hâlâ çalışmak zorundasınızdır, böyle düşünün.

   İyi geceler.

   1. Merhaba cevapladığınız için teşekkür ederim elimden geleni yapacağım ve ben bu sayfa sayesinde satanizmi tanıyabildim bu yüzden gerçekten çok teşekkür ederim sayfanız gerçekten çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir