Enochian Anahtarları Hakkında Bilgi

Çoğu Satanist, Enochian Anahtarlarını Anton Szandor LaVey tarafından yazılan Şeytani İncil aracılığıyla bilir. Birçoğu Şeytani ritüel ve dua için anahtarları kullanır. Çoğu insanın bilmediği şey Anton LaVey, İngilizce kelimelerin çoğunu, Satanizm’e uyacak şekilde değiştirmesine rağmen, Enochian’daki anahtarları asla revize etmedi.

Örneğin: Asha, Baeovib, Gahoachma, Iabes, Iad, Iadpil, Iadapiel, Iadanahe, Iaida, Iaidon, Idoian, Idoigo, Ioiad, L, Mad, Mada, Oiad, Piad, Zilodarp, Zirenaiad ve daha birçok isim/ yaweh/jehova’nın takma adlarıdır. Bu isimler, Enochian’daki Şeytani İncil boyunca tamamen bozulmadan bırakılmıştır. Bu anahtarları Enochian dilinde okuyan çoğu Satanist olaydan habersizdirler , kişi xian “Tanrı”yı över ve ona dua eder.

LaVey birkaç anahtarı da İngilizce olarak değiştirme zahmetine girmedi.
Örneğin: Beşinci Anahtar, sayfa 186; sonunda “Rabbimiz ve Mevlamız birdir!” Bu, “hepsi bir” olan yehova’nın takma adıdır. Şeytan’ın sayısı İKİ’dir.
Sayfa 192, sayfanın alt kısmı: “ve yaratışınızda Tanrınızın övgüsü.” Bu ifade oldukça açık. Bu, orijinal çağrılarda veya Enochian’da asla değişmedi. Tahmin et ne diyor? Kesinlikle hiçbir şekilde Lord Satan’ı ima etmez.

Sayfa 204: Sekizinci Anahtar çok küfürlüdür:
“ejderha batar” Ejderha Şeytan’ın kutsal bir sembolüdür ve hepimizin içindeki Kundalini yılanını sembolize eder.

Sayfa 252 : “İlerleme ve fethetme Tanrısı” Şeytan değil, yehova’dır. Bu, çölde İbranilerle karşılaşmasının ardından yaptığı öfkeyle milyonlarca kişinin toplu katliamını bizzat yönettiği xian İncil’inde açıkça görülmektedir. Zilodarp, Enochian dilindeki adıdır ve “uzatma ve fethetme tanrısı” olarak çevrilir.

Sayfa 258: “Tanrısı öfkeyle gazap olan” xianity’ye aşina olan herkes, insanlığı sonsuza kadar cezalandıran ve lanetler yağdıran “öfkeli” xian tanrısını bilir.

Enochian’daki neredeyse her anahtar, LaVey’den olduğu gibi kaldı.

Enochian anahtarları, orijinal Enochian çağrılarından alındı. Bu 19 çağrı Apocalypse/Armageddon’u (Kıyamet) getirmeyi ve yaweh/jehova uzaylıları ve onların benzerlerinin zaferini sağlamayı amaçlıyor. Olduğu gibi bırakılırsa, bunlar Yehova’ya övgüden ve Lord Şeytan’a hakaretten başka bir şey değildir. Bu web sitesindeki anahtarlar Hem İngilizce ve Hem Enochian olarak revize edildi ve yaweh/jehova’ya küfretmek ve Şeytan’ı övmek ve O’nun zaferini sağlamak için yeniden yazılmıştır.

Anahtarlar, özellikle Enochian’da hece hece titreştiğinde, güç kelimeleri içerir. Birçoğumuzun onlarla ilgili deneyimler ve revizyonları göz önüne alındığında, JoS Bakanlığı bu anahtarları ritüelde veya duada kullanan herkesin adanma ritüelini gerçekleştirmiş olmasını şiddetle tavsiye ediyor , aksi takdirde başlamamış olanlar için tehlikeli olabilirler.

Şeytan İncil’indeki anahtarlarla Şeytan’a yapılan küfürlere daha da eklemek gerekirse; “Goetia; Kral Süleyman’ın Küçük Anahtarı; Clavicula Salomonis Regis; Samuel Liddell ve MacGregor Mathers tarafından çevrilmiştir; Aleister Crowley tarafından bir giriş ile düzenlenmiştir; yaweh/jehova ve düşman melekler, dokuz ayaklı bir daire ve tüm düşman desteklerini kullanarak Şeytan’ın İblislerini tehdit eder ve bir üçgene zorlardı. Bunların hepsi Enokyan diline çevrilmiştir ve yaweh/jehova’nın tüm Enokyan isimleri burada yer almaktadır. Demonları kötüye kullanmak ve Şeytan’a küfretmek için kullanılan bu düşman yabancı tanrının Enokyan isimlerinin tümü, Şeytani İncil’de bozulmamış; onu (yehovayı) övmek. Düşman bu şekilde gizlice sızar ve manevi bir bağ oluşturur.Ruhsal bağı aracılığıyla düşman, uygulayıcı üzerinde yıkıma neden olabilir.

Bu projeye harcanan uzun zaman ve çaba nedeniyle, meleklerin orijinal çevirilerini meleklerden alan Dr. John Dee ve Edward Kelly’nin melek ziyaretleriyle ilgili ayrıntılara girmeyeceğim. Aşağıda daha fazla çalışma için bağlantılar sağladım.

Bitirirken, yanlışlıkla Dee ve Kelly’nin melekler tarafından değil, Demonlar tarafından ziyaret edildiğine inanan birçok insanın farkındayım. Arka planı derinlemesine inceledikten ve Enochian Anahtarlarını gözden geçirme deneyiminden sonra, hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde ikna oldum; Ziyaretçiler Şeytan değil, meleklerdi.

Anahtarlar üzerinde çalışırken sürekli engellerle karşılaştım ve sorunların en kötüsü, yehova’ya yöneltilen lanetleri içeren anahtarlarla geldi. Açıklanamayan şanssızlıklar, daha önce bitirdiğim işleri yeniden yapmamı gerektiren olaylar , hiçbir açıklaması olmayan elektrik kesintileri, bilgisayar sorunları ve çok olumsuz nitelikteki diğer birçok olağandışı olay yaşadım. Bana yakın olanlar ve din adamları da bunlardan etkilendi.

Şeytan Baba revizyonlar sırasında birkaç kez beni ziyarete geldi ve çok memnun olduğunu ve bunun çok geç olduğunu söyledi. Çoğumuzun anahtarların gücünden habersiz olduğunu da belirtti.

Enochian aslen melek büyüsüdür; melekleri çağırmak için kullanılır. Aşağıda, arka planla ilgili daha fazla çalışma için bir bağlantı bulunmaktadır. Bunları sadece eğitim amaçlı paylaştım. Satanizm ile hiçbir bağlantıları yoktur.

– Yüksek Rahibe Maxine Dietrich

Internet Sacred Text Archive: Article on Enochian Magic

“Enochian Anahtarları Hakkında Bilgi” hakkında 17 yorum var

 1. “Anahtarlar, özellikle Enochian’da hece hece titreştiğinde, güç kelimeleri içerir. Birçoğumuzun onlarla ilgili deneyimler ve revizyonları göz önüne alındığında, JoS Bakanlığı bu anahtarları ritüelde veya duada kullanan herkesin adanma ritüelini gerçekleştirmiş olmasını şiddetle tavsiye ediyor , aksi takdirde başlamamış olanlar için ‘tehlikeli’ olabilirler.”

  Bu anahtarlar bence şuanda pek fazla kullanılmıyor. Artık RTR’lerimiz var ve en önemli olan ritüellerde bunlar. Belki bazı tecrübeli SS’ler belirli anahtarları kullanıyordur RTR’lerden önce ama sonuç olarak bu dili düşmanda anlayabiliyor? Ve acemi kişiler kullanırsa astral planda dikkatleri üzerine çekebilir değil mi?

  (Bu parantezli kısmı silersiniz yorumu yayınlarken ama çevirinizde “Şeytanlar” yazan kısımlar “Demonlar” olmalı sanırım? Yoğunsunuz bu tarz hatalar olabilir elbette. Harika işler yapıyorsunuz. Yine de bu hatayı bir başka yazıda daha görüp belirtmiştim. Buraya gelen insanlar “Şeytanlar=Demonlar” yanılgısına düşebilir. Şeytan bir isimdir.)

  1. Esenlikler,

   Anahtarlar özünde düşmana aittir ancak HPS Maxine Dietrich, bunları tekrardan elden geçirdi ve Demon’lara dua edebilmek için tekrardan yarattı. İleride belki bunları çevirip atarız. Özünde kötü olanı iyiye çevirdik diyelim şimdilik.

   Ve uyarınız için teşekkürler. Düzeltildi.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Açıkçası bunun için özel bir tanrı yok ancak ben olsam Ay’ı yöneten bir tanrıya bakardım. Ay çünkü gastronomiyi, aşçılığı yönetir. Gezegeni Ay olan bir tanrı ya da tanrıçayla konuşup sorabilirsiniz. Yardımcı olup olamayacaklarınaysa bir şey diyemem.

   İyi günler.

 2. Esenlikler,
  Bu anahtarları diyelim ki kullanabildik.Çeşitli durumlarda işimize yararmı?

  1. Merhaba Mugetsu ;
   Dua ederken işinize yarayabilir. Belki daha net iletişim için yararlı olabilir. Kendim denemediğim için net bir söylemde bulunamam lâkin Yüksek Rahibe Maxine’nin dediği gibi genel olarak bilgi için verilmiştir.
   İyi günler.

   1. Teşekürler zaryon.
    Bu konu hakkında daha fazla yazı gelecek olursa bir şeyler denemeyi çok isterim şahsen. Hem öğrenmiş oluruz hemde kullanışlı olabilir.

    1. Merhaba Mugetsu;
     Sıralı konu olduğu için bir sonraki konuda bununla ilgili olucak.
     Umarım gelişimini aksatmıyorsundur. Bir sorun olduğunda buradan , forumdan veya mailden bana yazabilirsin.
     İyi günler.

     1. Gelişimimi şu an hararetlendirdim diyebilirim. Temeli sağlamlaştırdım yani orta ve ileri seviye çalışmaları kaldırabileceğime inanıyorum hatta eklediklerim var içinden.nedense ruhum enerji konusunda çok aç hissediyor. Programı daha da yoğunlaştırmak istiyorum bu konuda tavsiye isteyebilirim. Bir kardeşimden tavsiye almıştım ☺🙏ama yine de yapabileceğim şeyler varmı gmail hesabıma göndermek isterseniz hayır demem.

     2. Merhaba Mugetsu;
      Neler yapabileceğimize bakalım. Programını bilmiyorum. Ona göre daha güçlü program oluştururuz. Mailden bana programını at. Deneme e-postası göndereceğim
      İyi günler.

     3. Benim de birkaç sorum mevcut. Mailden nasıl ulaşabilirim?

 3. Konu ile biraz alakasız ama yinede
  Insiye olalı 1.5 sene oluyor ve hayatım meditasyon yaptığım zamanlarda cok iyiydi ama bir sorun vardı
  Sanki bir şeyler ters gidiyordu özellikle birini sevdiğimde ya da hoşlandığımda sanki bir şey özellikle yanaşmamam icin elimden geleni yapıyordu oyle bir şeyin olmayacağını zannediyordum bir sey test etmek istedim hiç tanımadığım bir kızdan numarasını alacaktım test etmeyi tam uygulayacakken telefonum çaldı ve eve gitmek zorunda kaldım aynı şekilde herhangi birine açılmayı düşünsem onume bir seyler engel koyuyor gibiydi sizce bu ne olabilir yani bir succubus engel oluyor olabilir mi veya bir demon veya bir varlık onume sürekli olmayacak engeller çıkarmaya başladı ve kendini çok belli etmeye başladı onun yüzünden disiplinim ve psikolojim bozuldu 5 aydır ne meditasyon yapıyorum ne de ruhani bir şeyler ne yapmam gerekiyor

  1. Merhaba Phoenix;
   Tanrılarımız bir SS’in önüne engel çıkarmaz. Önceki yaşamından bir Succubus var ise bu yolla değil kendini fark ettirme ve belli etmeye çalışır. Yüksek ihtimal bir düşman varlık. Auranı temizle ve x111 SURYA titret. Odanı mavi ateşle temizle. VINASA mantrasını x40 kez titret.
   İyi günler.

  2. Yüksek Rahip HoodedCobra tarafından paylaşılan Ansuz çalışması var. Her çakraya 9x Ansuz titretiyor ve çakralarını Satanik Mavi Alevler ile temizliyorsun. Afirmasyonu tam hatırlamıyorum ama HoodedCobra Ansuz Working diye forunlarda aratabilirsin. Düşman ile bağların varsa bunu yok ediyor.

 4. Öncelikle merhaba umarım iyisinizdir. Size bir kaç sorum olucak. Ben geçmiş hayat regresyonu yaptım. Ne çıkabileceğini düşünmemeye çalıştım. Büyük ihtimalle evsiz bir kadın olucağımı düşünmüştüm ama sonra kendimi nötrledim. Yaptım çok derin bir transa girmedim ama transa girdiğimde eminim. Sonra gittim baktım. Kapkaranlık bir yerdi bu yüzden hislerimi kullanmaya çalıştım. Aşırı gerildim, boğuluyorum gibi hissettim çok korkunçtu orda öleceğime emindim. Neyse detayları geçeyim. İçeri girdim ama karanlık fobim olduğu ve birisini hissettiğim için sadece bir adım attım. Ve bilinçsiz bir şekilde kolum omuzum falan hareket etti. Bende geri döndüm işte transtan çıktım. Şimdi ben onun doğru olduğunu nereden anlayacağım? hadi diyelim doğru eğer tekrar yaparsam kendimi programlanmış gibi olacağım için doğru çıkma olasılığı kaç ? Eğer tekrar yaparsam farklı hayatıma mı giderim? Çünkü oraya tekrar gitmek istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim<3

  1. Merhaba Alena;
   Deneyimlerimden yola çıkarak yanıtlamak istiyorum. Gördüğün vizyonlar kendi kafanda düşündüklerin olma ihtimali yüksek. 2. Kez yaptığında karanlık olmasının sebebi budur. Size tavsiyem SS’likte biraz daha ilerledikten sonra geçmiş yaşam regrasyonunu denemeniz. İleride yaptığınızda çok farklı sonuçlarla karşılaşacağınıza eminim. Lütfen kendinizi bir şeye zorundaymış gibi hissetmeyin. Bu çoğu zaman kötüdür. İsterseniz yaşantınız boyunca bu çalışmayı hiç yapmamayıda seçebilirsiniz.
   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir